جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۴:۴۳Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر تعاون»

طرح های مصوب وزارت کار تعاون و رفاه اجتماعی در چهارمحال و بختیاری در سفر رییس جمهور و سفر نوروزی وزیر تعاون به استان پیگیری شد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۹:۱۶   + ۷۳ سایت دیگر  
بخشنامه حداقل دستمزد سال 1402 و دستورالعمل های تبعی آن از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابلاغ شد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرگزاری فارس ، حداقل دستمزد کارگران در سال 1402 در 314 امین جلسه شورای عالی کار با حضور شرکای اجتماعی، نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت در محل وزارت تعاون ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۳:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به برنامه ریزی برای سفر زیارتی بازنشستگان به عتبات عالیات گفت با هدف تسهیل این سفرها از ظرفیت شرکت های زیر مجموعه صندوق استفاده خواهد شد. ...
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اقدامات خوبی در حوزه پیشگیری، بهداشت و درمان در حال انجام است که باعث شده جمعیت توانخواهان رو به کاهش رود.
عملیات اجرایی افزایش ظرفیت تولید محصولات پودری و خط تولید کره و سردخانه شرکت شیرخشک نوزاد پگاه شهرکرد، روز سه شنبه یکم فروردین ماه با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز و از 2 طرح دانش بنیان این شرکت رونمایی شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر کار گفت: دولت سیزدهم بر آن است تا با تصمیماتی که اتخاذ می کند عدالت را در گستره ایران اسلامی توسعه بدهد و رنج محرومیت را از چهره کشور بزداید.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز سه شنبه در نخستین روز سال جدید با ورود به چهارمحال و بختیاری به مقام والای شهدای استان ادای احترام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، امروز وارد استان چهار محال و بختیاری شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۳۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سید صولت مرتضوی- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بازید از مرکز توانبخشی یکتا در شهرکرد، برنامه های سفر به چهارمحال و بختیاری را آغاز کرد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دوشنبه 29 اسفندماه با هدف نظارت میدانی، ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان، از نزدیک در جریان اقدامات و فعالیت های این مجتمع عظیم صنعتی به عنوان مادر صنعت فولاد ایران قرار گرفت. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر تعاون با اشاره به اینکه بالغ بر یک میلیون فرصت شغلی که رئیس جمهور وعده دادند محقق شد، گفت: یکی از دستاوردهای مهم این دولت کاهش نرخ بیکاری بوده که از 9 .5 به 8.2 در سال جاری رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر تعاون دولت اصلاحات گفت: در شرایط موجود اصلاح طلبان نه می توانند از طریق مشارکت در قدرت و یا کسب آن موثر واقع شوندونه اینکه منتظر باشند تا حاکمیت سهمی از قدرت را به آنها تخصیص دهد.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۲۲    
امروز باحضور سید_صولت مرتضوی ،وزیرتعاون ،کارورفاه_اجتماعی سیدمحمد_رضا کاظمی طباء فرماندار،شریفی مدیرکل هماهنگی انور اقتصادی استانداری ، مداحی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دومین سایت تولید محصولات پودری شیر پگاه امروز با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی افتتاح شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
اصفهان- سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دقایقی قبل وارد اصفهان شد. تیتربرتر، سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه دقایقی پیش وارد اصفهان شد. وزیر تعاون به منظور افتتاح چند طرح توسعه شرکت شیر پاستوریزه پگاه اصفهان به این استان سفر کرده است. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۴:۰۵   + ۵۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از افزایش 27 درصدی دستمزد کارگران حداقلی بگیر برای سال آینده و 21 درصدی سایر سطوح مزدی خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه برای تعیین دستمزد کارگران از ساعت 20 امشب در حال برگزاری است. تیتربرتر، جلسه شورای کار برای تعیین دستمزد کارگران در حال برگزاری است این جلسه با حضور وزیر تعاون و نمایندگان کارگری برگزار شده است. پیش بینی می شود این جلسه تا دیر وقت طول کشیده و در نهایت دستمزد کارگران تعیین شود. ...
معاون وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی گفت : امروز در بخش تعاون یک میلیون و 837 هزار نفر فرصت شغلی توسط 101 هزار تعاونی در کشور ایجاد شده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
بسیاری از کارشناسان حوزه کار بر این باورند که با وجود افزایش 57درصدی دستمزد ها در سال 1401، باز هم فاصله حداقل حقوق با سبد معیشت 3 میلیون تومان شد که البته بعد از گذشت چند ماه از شروع سال، این فاصله به دلیل بالا رفتن نرخ تورم و افزایش قیمت ها ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از برگزاری جلسه نهایی تعیین دستمزد 1402 کارگران در یکشنبه 28 اسفند خبر داد.
در آستانه فرا رسیدن سال نو، 888 طرح تعاونی با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر تعاون به طور همزمان در سراسر کشور به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون و رفاه اجتماعی از تعیین دستمزد کارگران تا اوایل هفته آینده خبر داد و گفت: تاکید ما این است که تفاوت و تبعیضی میان کارگران و کارکنان دولت ایجاد نشود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۹۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون و رفاه اجتماعی گفت: جلساتی را با شورای عالی کار برگزار کردیم، بنابراین تا اوایل هفته آینده تعیین حداقل حقوق و دستمزد کارگران انجام خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار گفت جلسه شورای عالی کار عصر دوشنبه با حضور نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در وزارت تعاون، کار و رفاه برگزار شد و مذاکره های خوبی صورت گرفت، ادامه این جلسه و تعیین حقوق کارگران به آخر این هفته موکول شد. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جهان صنعت نوشت: تشویق 5 تا 10 میلیاردی برای افشاکنندگان فساد ؛ این طرحی است که نمایندگان مجلس انقلابی روز گذشته در حمایت از افشاکنندگان فساد مصوب کردند ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون گفت: در صورت اتفاق آرا نمایندگان کارگران در روز دوشنبه 22 اسفند، میزان دستمزد کارگران برای سال آینده نهایی می شود.
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن اشاره به جلسات شورایعالی کار، گفت: تصمیم گیری درباره دستمزد کارگران نیازمند اتفاق آرای سه جانبه نمایندگان جامعه کارگری، کارفرمایی و دولت است؛ لذا، در صورت تحقق این امر، پیش بینی می شود که تا روز دوشنبه (22 اسفندماه) میزان دستمزد کارگران برای سال آینده نهایی می شود.
سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
صولت مرتضوی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، از تعیین دستمزد کارگران در جلسه فردای شورای عالی کار خبر داد و گفت: تعیین میزان دستمزد کارگران در اختیار من نیست.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۰:۵۶    
سه جانبه گرایی که بشکل خاص از دوره جهرمی وزیر تعاون و کار رواج یافته، امروزه بعنوان لقلقه زبانی وزرای تعاون و کار و رفاه شده است. موضوعی که به جرات می توان گفت حتی اطلاعات کافی در خصوص آن ندارند و تنها حرفش را می زنند. از این همه ابتذال در مدیریت اعلام انزجار می کنیم ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
ساری- وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی روز جمعه از بزرگترین مرکز پرورش ماهیان خاویاری کشور در شهرستان جویبار استان مازندران بازدید کرد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
محمد رحیم مرتضوی شهردار منطقه 9 تهران(پسر سید صولت مرتضوی وزیر تعاون و کار و رفاه اجتماعی) با بیان اینکه فرودگاه مهرآباد مخالف اتصال مترو به بافت های پرتراکم منطقه است، گفت: رسیدن مترو به مهرآباد جنوبی و همچنین شمشمیری و سه راه آذری منوط به اعلام نظر مثبت فرودگاه مهرآباد است.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در سفر دو روزه خود به استان مازندران با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد از ظرفیت ها، توانمندی های عملیاتی و اراضی ویژه اقتصادی این بندر بازدید کرد.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون در ساری گفت: دولت در لایحه بودجه سال آینده 200 هزار میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات بازنشستگان پیش بینی کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
بهشهر- عملیات ساخت و اجرای دو فروند کشتی چندمنظوره سه هزار و 500 تنی با حضور وزیر تعاون در شرکت کشتی سازی صدرا آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مازندران، خواستار افزایش و تفویض اختیارات مدیران کل استانی از وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عملیات ساخت دو کشتی 3 هزار و 500 تنی در کشتی سازی صدرا با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر به مازندران از قابلیت های بندر امیر آباد بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون در ساری گفت: دولت در لایحه بودجه سال آینده 200 هزار میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات بازنشستگان پیش بینی کرده است.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: میزان اشتغال ایجاد شده در کشور از یک میلیون شغل فراتر رفت و به 1.5 میلیون شغل رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون در ساری گفت: یک میلیون فرصت شغلی که دولت تعهد کرده بود محقق شده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون گفت: شرکت پشتیبانی کشتیرانی وابسته به وزارت تعاون تصمیم گرفت ناوگان دریایی افزایش دهد که در این زمینه چند فروند کشتی خریداری کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۱    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: باید با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان نسبت به افزایش ظرفیت تولید و صادرات اقدام شود.
سبا724   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پیشرو معادن ذوب آهن سوادکوه بعنوان کارفرمای برتر کشوری در جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر سال 1401 کشور انتخاب شد. به گزارش سبا724، آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر کشور به میزبانی سازمان تامین اجتماعی کشور سه شنبه شانزدهم اسفند ماه برگزار شد و مهدی مرادی مدیرعامل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ناوگان حمل و نقل دریایی کشورمان در راستای توسعه صادرات کالا افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ساری- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: عملیات ساخت دو فروند کشتی چندمنظوره سه هزار و 500 تنی با حضور وزیر تعاون در استان آغاز می شود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۸    
بازدید معاون وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی و همراهان از گروه عمرانی صنعتی کوثر و دیدار صمیمانه با کارگران فعال در این کارگاه تولیدی در راستای سلسله بررسی های میدانی مشکلات نیروی کار و موارد مربوط به تولید در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین
گیل ابراز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
بیمارستان شهید املاکی کومله لنگرود همزمان با سایر پروژه های سازمان تامین اجتماعی افتتاح شد گیل ابراز _ آیین افتتاح بیمارستان شهید املاکی کومله لنگرود همزمان با افتتاح 78 پروژه درمانی سازمان تامین اجتماعی بصورت ویدیویی در سراسر کشور با حضور دکتر صولت مرتضوی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون گفت: همین امروز هم جلسات با نمایندگان کارفرمایان، دولت و ... در حال برگزاری است و امیدواریم پیش نویس مصوبات را سریع فراهم کنند و تلاشمان این است که آن چه حق و عدل است را در فورجه زمانی مشخص شده اعلام کنیم.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تأکید بر اهمیت توجه ویژه کارفرمایان به کارگران، گفت: تصمیمی که ما درباره دستمزد کارگران می گیریم بر اساس اقتضائات است، اما سود عطایی که کارفرمایان به کارگران می کنند به جیب خودشان می رود. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون در دولت نهم با بیان اینکه تعیین ارز 4200 تومانی بود که تولید رانت، فساد و ناکارآمدی می کرد،گفت: ارز 28500 تومانی همان تجربه تلخ ارز 4200 است.