سه شنبه ۳۰ دیساعت ۱۹:۳۸Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق»

شفقنا   ۱۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی وزارت خارجه گفت: مقامات ارشدآمریکا شامل ترامپ، پمپئو وزیر خارجه، مارک اسپر وزیر دفاع سابق، کریستوفر میلر سرپرست وزارت دفاع و غیره درفهرست تحریم های ایران قرار می گیرند. ...
روزنامه نوآوران   ۱۳ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان محیط زیست ضمن اشاره به اینکه هوای سالم جزو حقوق شهروندی است، گفت: مسائل سیاست های خارجی اثرات خود را در هوای پاک نشان می دهد.
معاون بین الملل حقوق بشر قوه قضائیه : آمریکا با تحریم تولید کننده واکسن ایرانی کرونا نشان داد برای نابودی انسان ها، با کرونا همدست است.
رکنا   ۳۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:محمد سالاری گفت: فروریزش ساختمان پلاسکو، فروریزش نگاه منفعت طلبانه و عدم توجه به حقوق عمومی بود.
آیت الله سید ابراهیم رئیسی با تأکید بر این که وکلا باید در خصوص نقض صریح قوانین حقوق بشری در دنیا اعلام نظر کنند، خواستار اعلام موضع وکلا و کانون وکلا در تریبون های خود پیرامون وقایعی شد که در عرصه های ملی و بین المللی علیه ملت های مظلوم واقع می شود.
برترین ها   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه امشب از تحریم مقامات ارشد دولت آمریکا به واسطه نقش و دخالت در اقدامات تروریستی و ضد حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران و اتباع ایرانی خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۴۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حقوق نجومی از چالش های اساسی در پارس جنوبی است، گفت: برخی مدیران خوشگذران در تهران نشسته اند و از این صنایع ماهانه 160 میلیون تومان حقوق می گیرند ولی کارگران ما حقوق ناچیز خود را هم بعد از ماه ها نمی توانند بگیرند.
شعار سال   ۴۲ دقیقه پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
جلسه ای با موضوع آلودگی هوا و به ریاست معاون حقوق عامه دادستان کل کشور و با حضور نمایندگان دستگاه های متولی در اجرای قانون هوای پاک در دادستانی کل کشور برگزار شد.
پارسینه   ۴۳ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، علی باقری کنی، دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران و معاون امور بین الملل رئیس قوه قضائیه، عصر امروز (سه شنبه) در بازدید از مراحل پیشرفت تست انسانی واکسن ایرانی کرونا در هتل ارم و گفتگو با تنی چند از مسؤولان ساخت این واکسن ...
خبرگزاری فارس: سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه امشب از تحریم مقامات ارشد دولت آمریکا به واسطه نقش و دخالت در اقدامات تروریستی و ضد حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران و اتباع ایرانی خبر داد. ...
خبرگزاری ایسنا: نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی از نامه نمایندگان مناطق کردنشین به رهبر معظم انقلاب در اعتراض به اهانت به قوم کرد در یکی از برنامه های تلویزیون خبر داد و گفت که نمایندگان کرد این اتفاقات را بر خلاف منویات حضرت آقا تشخیص دادند و برای ایشان به عنوان یک ملجأ و پناهگاه نامه نوشتند که ...
راهبرد معاصر   ۵۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گزارشی از جزئیات افزایش حقوق در بودجه سال آینده و نحوه محاسبه آن در گروه های مختلف حقوق بگیر را در بخش خبری 14 مشاهده می کنید.
اقتصاد ایران: مدیر عامل بانک سپه گفت: سیستم حقوق و دستمزد کارکنان بانک سپه و مجموعه های ادغامی از ابتدای 1400 یکسان خواهد شد.
آنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات گفت: دانشکده حقوق و علوم سیاسی واحد علوم تحقیقات به صورت تخصصی بر روی به روزرسانی سرفصل ها فعالیت می کند و امیدواریم تا 6 ماه آینده در این زمینه به نتیجه برسیم.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
یافته های دیوان محاسبات نشان می دهد در شرایطی که مالیات های نقل و انتقال سهام و حقوق کارکنان بخش خصوصی با آمار کم سابقه ی به ترتیب حدود 779 درصد و 163 درصد رشد تحقق مواجه بوده اند، اما کمترین تحقق مالیاتی به عوارض خروج از کشور ...
بسیج   ۱ ساعت پیش    
مسئول سازمان بسیج حقوق دانان گفت : انتظار از نظام مقدس زیاد است ، حتی اگر یک مورد فساد هم دیده شود قابل مطالبه است
دیار میرزا   ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
منِ نماینده کارگر نمی توانم با دولتی که این چنین، خودی و غیرخودی دارد و همه منابع و ثروت های ملی را فقط به زیرمجموعه های خودش اختصاص می دهد، مدارا و همراهی کنم!
عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: مفهومی که به شکل مصونیت قضایی در حقوق عمومی یا حقوق جزا وجود دارد، توجیه کننده اهانت و افترا توسط نمایندگان مجلس نیست.
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: پرداخت حقوق دی ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق از عصر امروز (سه شنبه) آغاز شده است.
مرصاد   ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مطابق آمار و گزارش های رسمی، سقف حقوق یک مدیر دولتی 52میلیون تومان و حقوق یک کارگر 3میلیون تومان است، حال مدیری که 17برابر یک کارگر دستمزد می گیرد، چه درکی از فقر شدید معیشتی خانوار کارگری دارد؟
دانا   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام ابویسانی گفت: فاصله بین حقوق نجومی و معیشت مردم تبعیض ایجاد می کند و در نظام اسلامی اگر قرار است در برابر عملیات روانی دشمن ایستادگی شود، نباید شاهد تبعیض بین اقشار جامعه باشیم.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
بجنورد-ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: امسال با خرید حقوق عرفی دامداران و کاهش شمار دام در میاندشت جاجرم، هشت هزار هکتار از عرصه های این پناهگاه به عنوان زیستگاه مولد یوزپلنگ، آزاد شد.
فکر شهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: مصطفی واحدی، بازپرس دادسرای تهران، معتقد است اجرای طرح های ضربتی بدون شفاف سازی برای جامعه هدف و آحاد مردم و بدون رعایت حقوق شهروندی متهمان در درازمدت تأثیری در کاهش جرایم نخواهد داشت. ...
تقریب   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در پرتغال تأکید کرد: شهید سلیمانی قربانی یک تروریسم دولتی آشکار و ماجراجویانه شد که تمامی مرزها و خطوط قرمز هنجارها و قواعد حقوق بین الملل و ارزش های انسانی را پشت سر گذاشت.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
جزئیات برگزاری جلسه دادرسی دادگاه لاهه درخصوص شکایت مقدماتی ایران درباره تخطی از معاهده مودت و روابط اقتصادی و حقوق کنسولی میان ایران و آمریکا اعلام شد.
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: کمیته حقوق و دستمزد این کمیسیون در بحث حقوق ها پیشنهاد افزایش به صورت پلکانی را داده، مثلا حقوق های زیر 5 میلیون تومان 25 درصد افزایش پیدا کند و با بالاتر رفتن میزان حقوق ها ضریب افزایش، کاهش یابد.
فکر شهر   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فکرشهر: در کنار فقر فرهنگی برخی باشگاه ها، یکی از دلایل اصلی رفتارهای زننده اهالی فوتبال ایران مقابل دوربین های تلویزیونی، نبود برخورد جدی از سوی مراجع انضباطی و اخلاقی است که در فصل جاری لیگ برتر به دلیل سکوت سکوها و نبود تماشاگران بیش از همیشه به چشم می خورد. ...
اقتصادگردان   ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل بانک سپه گفت: سیستم حقوق و دستمزد کارکنان بانک سپه و مجموعه های ادغامی (پنج بانک نظامی) از ابتدای 1400 یکسان خواهد شد.
دیجیاتو   ۲ ساعت پیش    
روسیه اعلام کرد دومین واکسن کرونای این کشور در کارآزمایی های بالینی اولیه 100 درصد اثربخش بوده است. سرویس فدرال نظارت بر حمایت از حقوق مصرف کننده و تندرستی روسیه (Rospotrebnadzor) اعلام کرد واکسن کرونای جدید روسیه به نام EpiVacCorona در کارآزمایی های بالینی اولیه 100 درصد اثربخش بوده است ...
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
موظف بودن دستگاه قضائی به دفاع از حقوق زنان، راهکارهای طبیعی برای کاهش وزن زنان میانسال، تداخل علائم کرونا برای زنان باردار، تکذیب هرگونه مصوبه ای برای حذف غربالگری زنان باردار، نجات جان یک کوهنورد توسط زنان امدادگر را در بسته خبری زنان ایمنا بخوانید:
رشت 20   ۲ ساعت پیش    
به گزارش رشت20 و به نقل از ایمنا، سید محمد احمدی با تاکید بر اینکه مفهوم حقوق شهروندی در همه ابعاد سیاسی، فرهنگی و اقتصادی برای شهروندان قابل اجرا است، گفت: شهرها نیز به عنوان مرکز حیات شهری در ارتباط با حقوق شهروندی از جایگاه ویژه ای برخوردارند. ...
جهان اقتصاد   ۲ ساعت پیش    
اکنون که از روزهای نفس گیر شیوع کرونا گذر نموده ایم، نقش این فرشتگان سلامت در درمان بیماران کرونایی و گذر از بحران بسیار گسترده را نباید فراموش کنیم و قدردان یکایک زحمات آنها باشیم. در این راستا افزایش 50 درصدی حقوق شکل گرفت که شامل حال پرستاران هم شد ...
تشخیص نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۹۰ سایت دیگر  
تشخیص خبر : مدیر عامل بانک سپه با اشاره به پیچیدگی های فرآیند ادغام پنج بانک وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، به تشریح اقدامات مهم این بانک در حوزه نیروی انسانی بانکهای فوق پرداخت. ...
بازار نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه ما به طور عمده دو هدف را برای مددجویان سازمان بهزیستی داریم، گفت: اول موضوع توانمند سازی آنان است و در حوزه توانمندسازی فعالیت های مختلفی برای آنان انجام و در زمینه آموزش از آنان حمایت می شود.
ربیع   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مطابق پیشنهاد آقای نوبخت, رئیس سازمان برنامه بودجه کشور در سال 1400 حقوق های 52میلیون تومانی و 60میلیون تومانی در سطح مدیریت دولتی قانونی خواهد شد. ...
بلاغ مازندران   ۲ ساعت پیش    
اگر کمیسیون تلفیق مجلس نسبت به اصلاح فرمول محاسبه حداکثر خالص دریافتی مدیران و کارکنان اقدام نکند، سال آینده شاهد پرداخت حقوق نجومی 60 میلیون تومان در ماه به صورت قانونی خواهیم بود.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اگر کمیسیون تلفیق مجلس نسبت به اصلاح فرمول محاسبه حداکثر خالص دریافتی مدیران و کارکنان اقدام نکند، سال آینده شاهد پرداخت حقوق نجومی 60 میلیون تومان در ماه به صورت قانونی خواهیم بود.
در یکصد و نود و هفتمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که روز سه شنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد، وزیر امور اقتصادی و دارایی گزارشی از تحولات بازار سرمایه ارایه کرد که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
میزان   ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - دادستان نظامی مازندران در دیدار با رئیس جدید پلیس راهور استان مازندران، پیشنهاد ها و توصیه هایی برای رفع مشکلات ترافیکی و تأمین حقوق شهروندان و مسافران در محور های درون شهری و برون شهری مطرح کرد. ...
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جزئیات افزایش حقوق در بودجه سال آینده و نحوه محاسبه آن در گروه های مختلف حقوق بگیر.
رئیس کمیسیون اداری شورای صنفی کارمندان آموزش عالی گفت: معاونان سازمان برنامه و بودجه در ابلاغ افزایش 50درصد حقوق کارکنان مراکز وابسته به وزارت علوم به دانشگاه ها کوتاهی می کنند.
بولتن نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
گروه وکلای تایلندی حقوق بشر گفتند دادگاه جنایی بانکوک این زن را به خاطر انتشار کلیپ های صوتی در فیسبوک و یوتیوب با اظهارنظراتی که منتقد ...
خانه ملت   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس بیان کرد: آمریکا باید دست از رفتارهای ضد حقوق بشری و ضد توافقات بین المللی بردارد.
فرهیختگان   ۳ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
روحانی در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت گفت: شورای عالی بورس باید برای حفظ تعادل در بازار سرمایه و شفافیت و صیانت از حقوق سرمایه گذاران تصمیمات لازم را اتخاذ و اجرایی کند.
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک فعال حقوق بشر عربستانی در کانادا گفت که دولت سعودی تلاش داشته او را همچون جمال خاشقجی به سفارتخانه خود در اتاوا بکشاند.
خانه ملت   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس از برگزاری نشست مشترک این فراکسیون با کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در مورد موضوع مهریه خبر داد و گفت: فراکسیون زنان مصمم است در طرح های ارائه شده درباره مهریه ...
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سازمان های حقوق بشری با وجود حکم سلطنتی پادشاه عربستان مبنی بر لغو مجازات اعدام برای کودکان، از احتمال ادامه این مجازات در این کشور ابراز نگرانی کردند.