پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۳:۵۱Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی وزارت خارجه»

شفقنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت خارجه چین ضمن مخالفت با هرگونه تماس رسمی یا نظامی بین واشنگتن و تایوان و همچنین دخالت های آمریکا در این زمینه، از ایالات متحده خواست تا به سیاست اصل چین واحد پایبند باشد. ...
روز نو   ۳ ساعت پیش    
ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، در واکنش به اظهارات علی باقری، معاون وزیر خارجه ایران، درباره از سرگیری مذاکرات احیای برجام تا پیش از پایان نوامبر، گفت که ایالات متحده معتقد است امکان توافق سریع برای بازگشت طرفین به پایبندی کامل به تعهدات خود، وجود دارد.
تسنیم: یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به خبرگزاری تاس گفته است: ایالات متحده آماده بازگشت به مذاکرات برجام درباره برنامه هسته ای ایران است و تصور می کند دستیابی به یک توافق سریع برای بازگشت کامل به مفاد برجام امکان پذیر و قابل دسترس است. ...
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به برخی گزارش ها درباره اعلام آمادگی ایران برای ازسرگیری مذاکرات هسته ای، گفت که دور جدید مذاکرات باید روی موضوعات اندک باقی مانده از دور ششم متمرکز شود.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ؛ ند پرایس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: ایالات متحده معتقد است که هنوز امکان دستیابی و پیاده سازی سریع تفاهم در مورد بازگشت به انطباق کامل دوجانبه به برجام وجود دارد، زیرا تنها تعداد کمی از مسائل از آخرین دور مه در خرداد برگزار شد، باقی مانده که باید حل شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا - سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به اظهارات امروز مقامات ایران با بیان اینکه واشنگتن آماده بازگشت به وین است، ابراز امیدواری کرد ایران فوری و با حسن نیت به مذاکرات بازگردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد واشنگتن آماده بازگشت به مذاکرات برجام است امیدوار است تهران برای مذاکره با حسن نیست هرچه سریعتر به وین بازگردد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۳:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به اظهارات امروز مقام های ایران گفته امیدوار است تهران با حسن نیت به مذاکرات وین برگردد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به اظهارات امروز مقام های ایران گفته امیدوار است تهران با حسن نیت به مذاکرات وین برگردد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۲۷    
یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به اظهارات امروز مقام های ایران گفته امیدوار است تهران با حسن نیت به مذاکرات وین برگردد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۶    
سخنگوی وزارت خارجه آلمان طی سخنانی از آماده شدن وزرای خارجه فرانسه و آلمان برای شرکت در دور چهارم نشست نورماندی با شرکت وزرای خارجه روسیه و اوکراین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه طی سخنانی گفت که افزایش حضور نیروهای ناتو در کشورهای منطقه بالتیک منجر به ایجاد بی ثباتی در شرایط سیاسی منطقه خواهد شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یان مک کری ، رییس نمایندگی آمریکا در افغانستان با امیرخان متقی ، سرپرست وزارت امور خارجه دولت موقت طالبان دیدار و گفت وگو کرد. عبدالقهار بلخی، سخنگوی وزارت خارجه طالبان گفت که دیدار میان دو طرف امروز (چهارشنبه، 5 آبان) در شهر دوحه، پایتخت قطر صورت گرفته است.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
احمد الصحّاف سخنگوی وزارت خارجه عراق امروز چهارشنبه گفت که ده ها کودک از خانواده های داعشی تحویل سفارت جمهوری آذربایجان در بغداد شدند. بنابر گزارش وبگاه شفق نیوز ، الصحاف افزود که وزارت خارجه عراق با هماهنگی وزارت دادگستری و سفارت جمهوری آذربایجان در بغداد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۵    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از پاسخ به سؤال یک خبرنگار درباره اختلال در فعالیت جایگاه های سوخت در ایران خودداری کرد.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۳    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری خود درباره به حمله سایبری روز سه شنبه به پمپ بنزین های ایران گفت: پاسخی ندارم. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا حاضر به اظهارنظر درباره حمله سایبری روز سه شنبه به پمپ بنزین های ایران نشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۸    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه از برلین و پاریس خواست تا توجه داشته باشند که تهدیدات مستقیم کی یف علیه مسکو چه تأثیری بر روند مذاکرات گروه چهارجانبه نرماندی گذاشته و بی توجهی آنها به این سخنان جنگ افروزانه سئوال برانگیز است.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سه شنبه (دیروز) ارائه سوخت در برخی جایگاه های سوخت ایران دچار مشکل شد و در پی آن ساعاتی بعد مرکز ملی فضای مجازی اعلام کرد: ساعت 11 صبح روز سه شنبه (1400/08 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۵    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در اظهاراتی گفته است که دولت بایدن به شدت با طرح های اسرائیل برای گسترش و توسعه شهرک ها در کرانه باختری مخالف است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری با طفره رفتن از پاسخ دادن به سوالی درباره حمله سایبری به جایگاه های سوخت در ایران، مواضع دولت این کشور درباره از سرگیری مذاکرات وین را تکرار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که مسیر دیپلماسی در قبال ایران باز است ولی فرصت برای احیای برجام نامحدود نیست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه گفت که پیام نشست تهران، رد دخالت خارجی درساختار سیاسی آتی افغانستان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه معتقدیم مذاکرات حتی به صورت غیرمستقیم باید در وین از سر گرفته شود، اظهار داشت که مسیر دیپلماسی باز است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در یک نشست خبری گفت: ما به شدت از برنامه دولت اسرائیل برای پیشبرد ساخت هزاران منزل مسکونی که برخی از آنها در عمق کرانه باختری هستند به شدت نگرانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از طرح رژیم صهیونیستی برای شهرک سازی در کرانه باختری ابراز نگرانی کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۷:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا شامگاه سه شنبه از پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص حمله سایبری امروز به پمپ بنزین های ایران طفره رفت. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
صداوسیما: آخرین خبر از وضعیت 13 پناهجوی ایرانی که در مرز بلاروس و لیتوانی گم شده بودند، نشان از دستگیری آنها توسط پلیس لیتوانی دارد؛ با این حال همچنان اطلاع دقیقی از موقعیت و شرایط آنها در دسترس نیست. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۳۸   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در توییتی پیام نشست تهران را رد دخالت خارجی، همکاری و همگرایی همسایگان به جای رقابت و مشارکت همه گروه های مردمی در ساختار سیاسی آتی افغانستان دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در سخنانی درباره روابط میان این کشور با ترکیه گفت: به گفتگو برای حل اختلافات با آنکارا ادامه خواهیم داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین با محکوم کردن ترددهای آمریکا در دریای چین جنوبی تاکید کرد، ایالات متحده مدت هاست بر مشکلات این منطقه به بهانه آزادی کشتی رانی افزوده و تهدیدهایی جدی علیه صلح و ثبات منطقه ایجاد کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به اظهارات وزیر دفاع آلمان مبنی بر ضرورت آمادگی ناتو برای استفاده از سلاح هسته ای جهت مهار مسکو، این سخنان را کاملا بی اعتبار ارزیابی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه با انتقاد از اظهارات وزیر دفاع آلمان مبنی بر لزوم مهار مسکو و احتمال استفاده از سلاح اتمی علیه این کشور، گفت گویا کابینه جدید برلین نه جنگ جهانی دوم را می شناسد و نه می داند سلاح اتمی چیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۸    
نشست خبری سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران، سه شنبه 4 آبان ماه 1400 با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. در این نشست خطیب زاده به تشریح برنامه نشست کشورهای همسایه افغانستان به اضافه روسیه پرداخت ...
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا در مواجهه با چالش فزاینده هک داده ها و حملات باج افزاری به زیربنای آمریکا تصمیم گرفته دفتر فضای سایبری و سیاست دیجیتالی تأسیس کند. به نقل از رویترز، ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در این باره گفت: فردی که از سوی مجلس سنا تأیید شده باشد، رهبری این دفتر را برعهده می گیرد. ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری آناتولی، ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در جریان کنفرانس مطبوعاتی و در پاسخ به سوالی درباره اصرار رژیم صهیونیستی بر این مساله که آمریکا را در جریان قصد خود برای "تروریستی" خواندن شش نهاد غیر دولتی فلسطینی قرار داده است، گفت: تا آنجا که می دانیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضمن اعلام توقف کمک مالی 700 میلیون دلاری این کشور به سودان درباره تاثیرات کودتای اخیر بر عادی سازی روابط خارطوم با تل آویو صحبت کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
فکرشهر: سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری موضع این کشور را درباره رایزنی های اخیر ایران و اتحادیه اروپا پیرامون احیای برجام مطرح کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه گفت: پس از دریافت اخبار ضد و نقیض، بلافاصله تهران از طریق مینسک تلاش کرد از وضعیت اتباع ایرانی که در مرز بلاروس و لیتوانی گرفتار شده اند، مطلع شود. سفیرمان موفق به صحبت با یکی از اتباع شد اما متاسفانه پس از آن خبر جابجایی این اتباع رسید ...
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که اعضای گروه 1+5 بر سر این مسأله اتفاق نظر دارند که مذاکرات برجامی در وین باید در سریع ترین زمان ممکن و از نقطه ای که در دور ششم متوقف شده بود، از سر گرفته شود.
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت، مقام های جدید افغانستان در حال انجام اقداماتی با هدف بهبود استاندارد های زندگی در این کشور هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگویان وزارت خارجه و دفتر سیاسی طالبان با اشاره به اظهارات روز یکشنبه مقام معظم رهبری درباره وحدت مسلمانان از این سخنان استقبال کردند.
صبا ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه اتحادیه اروپا هماهنگ کننده امور برجام است، اظهار داشت واشنگتن از تعامل اتحادیه اروپا با ایران حمایت می کند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، سعید خطیب زاده روز سه شنبه در نشست خبری درباره نشست وزیران خارجه همسایه افغانستان در تهران گفت: اجلاس وزرای خارجه کشورهای همسایه افغانستان فردا با حضور 6 کشور همسایه افغانستان به اضافه روسیه به صورت حضوری برگزار می شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با محکوم کردن اقدام ارتش سودان اعلام کرد هرگونه تغییر اجباری دولت انتقالی مردمی سودان روابط دوجانبه با آمریکا را به خطر می اندازد و به دلیل این تحولات، آمریکا کمک اقتصادی 700 میلیون دلاری خود برای سودان را متوقف می کند.
برترین ها / الف   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۷:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که مقصد نهایی برای گفت وگوها با ایران در زمینه احیای برجام باید در وین باشد. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا دوشنبه شب به وقت تهران گفت که مقصد نهایی گفت و گو با ایران در زمینه احیای برجام در وین است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: وزارت خارجه: چهار دور گفتگو با عربستان در بغداد انجام شده است
جماران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشستی خبری در خصوص دیدار قریب الوقوع معاون وزیر خارجه ایران و معاون سرویس اقدام اتحادیه اروپا، گفت که مقصد نهایی گفت وگوها با ایران برای احیای برجام، باید وین باشد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا رسانه- وزارت خارجه آمریکا از تاسیس دفتر فضای سایبری و سیاست گذاری دیجیتال به علت حملات هکری فزاینده به زیرساخت های این کشور خبر داده است. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از رویترز ...