شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۱:۰۵Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی وزارت خارجه»

پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه ماریا زاخارووا امروز پنجشنبه گفت آنچه در هفتم اکتبر رخ داد و اکنون دو ماه است که ادامه داشته...متاسفانه، هیچ امیدی وجود ندارد که در آینده نزدیک پایان یابد .
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۰:۴۷    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه ماریا زاخارووا امروز پنجشنبه گفت آنچه در هفتم اکتبر رخ داد و اکنون دو ماه است که ادامه داشته...متاسفانه، هیچ امیدی وجود ندارد که در آینده نزدیک پایان یابد .
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه گفت: تنها اقدام موثر مورد انتظار از شورای امنیت، تصمیم فوری در وادار ساختن رژیم اسرائیل به توقف کامل و مداوم حملات خود در غزه و کرانه غربی فلسطین است.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۵:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران از درخواست دبیرکل سازمان ملل از شورای امنیت برای متوقف ساختن حملات رژیم صهیونیستی به غزه استقبال کرد.
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت خارجه روسیه ماریا زاخارووا امروز پنجشنبه گفت امیدی وجود ندارد که درگیری های آغاز شده از هفتم اکتبر بین حماس و اسرائیل به زودی پایان یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه ماریا زاخارووا امروز پنجشنبه گفت امیدی وجود ندارد که درگیری های آغاز شده از هفتم اکتبر بین حماس و اسرائیل به زودی پایان یابد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در آستانه سفر رئیس جمهور ایران به روسیه در تداوم نگرانی واشنگتن از روابط تهران – مسکو درباره تحریمهای یکجانبه و غیرقانونی امریکا اعلام کرد بصورت مکرر شاهد تلاش ایران و روسیه برای دور زدن تحریم ها بوده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۳:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بار دیگر با حمایت از حملات رژیم اسرائیل به نوار غزه درباره غزه پسا جنگ گفت که یک دوره انتقالی وجود خواهد داشت و در حال گفتگو با متحدان و شرکای خود در مورد وضعیت غزه پس از جنگ هستیم اما برای تعیین راه حل قطعی پس از جنگ زود است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۰۰    
تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه فرانسه امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که پاریس گلوله باران اسرائیل در جنوب لبنان که منجر به شهادت یک نیروی ارتش این کشور و زخمی شدن سه نفر دیگر شد را محکوم می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه روسیه با بیان اینکه ارسال جنگنده های پیشرفته به اوکراین، ناتو را بیشتر در جنگ اوکراین دخالت خواهد داد، تاکید کرد که کشورش هر جنگنده اف16 خارج از حریم هوایی اوکراین را هدف قرار خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه ماریا زاخارووا هشدار داد مسکو در نابود کردن جنگنده های اف-16 ساخت آمریکا که به کی یف فرستاده می شود تردید نخواهد کرد، حتی اگر آن ها از پایگاه های خارج از اوکراین بلند شوند و عملیات انجام دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه روز چهارشنبه اظهار داشت که از نشست بین نمایندگان ارمنستان و جمهوری آذربایجان در مرز مشترک استقبال می کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۸    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه از سفر وزیر خارجه این کشور به امارات و قطر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه ازبی توجهی سازمان امنیت و همکاری اروپا نسبت به کشته شدن خبرنگاران در غزه ابراز خشم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۵۷ سایت دیگر  
کنعانی گفت: ایران در منطقه نیروی نیابتی نداشته و گروه های مقاومت کاملاً مستقل و بنا بر صلاحدید و تصمیم خود عمل می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۶۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه گفت: ایران هرگونه ادعا درخصوص جزایر سه گانه را دخالت در تمامیت ارضی خود دانسته و آن را به شدت محکوم می کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که واشنگتن پیشنهادی قابل توجه به روسیه برای آزادی دو شهروند آمریکایی ارائه کرد ولی مقام های مسکو آن را رد کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۵۱    
سخنگوی وزارت خارجه چین می گوید که طالبان برای به رسمیت شناخته شدن باید به انتظارات جامعه جهانی پاسخ بیشتری بدهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
پس از پذیرفتن سفیر رسمی طالبان در پکن، سخنگوی وزارت خارجه چین به پرسشی درباره مسئله به رسمیت شناختن حکومت طالبان پاسخ داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی حماس در واکنش به اظهارات سخنگوی وزارت خارجه آمریکا که مدعی شده بود رژیم صهیونیستی در جنگ علیه نوار غزه روزنامه نگاران و غیرنظامیان را هدف قرار نمی دهد، اعلام کرد ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۲۱    
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان درباره احتمال بلوکه کردن دارایی ایران در قطر از سوی دولت آمریکا گفت: آمریکا در چارچوب تعهدات خود و توافق انجام شده با واسطه با ایران در ارتباط با دارایی های ایران موظف است به تعهدات خود پایبند باشد. ما تضمین های لازم را گرفتیم ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز دوشنبه در نشستی مطبوعاتی با اشاره به وضعیت دشوار اوکراین در مصاف با روسیه اذعان کرد که بودجه دولت برای کمک به اوکراین تمام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۲:۱۵    
نیویورک – ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که دولت عراق مسوولیت جلوگیری از حملات به نیروهای آمریکایی را بر عهده دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۰:۲۰    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درحالیکه شمار شهدای حملات رژیم اسرائیل علیه مردم غزه تاکنون به 15899 شهید افزایش یافته است که 70 درصد از آنها را کودکان و زنان تشکیل می دهند، از دور جدید حملات نظامی رژیم اسرائیل دفاع کرد و همسو با این رژیم مدعی تلاش برای کاهش تلفات غیرنظامیان شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه ایران در نشست خبری هفتگی با خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره گام مجلس نمایندگان آمریکا برای مسدودکردن 6 میلیارد دلار دارایی های آزادشده ایران از کره جنوبی که هم اکنون در قطر قرار دارد گفت: لایحه برای اینکه جنبه عمل به خود بگیرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز دوشنبه در نشستی مطبوعاتی با اشاره به وضعیت دشوار اوکراین در مصاف با روسیه اذعان کرد که بودجه دولت برای کمک به اوکراین تمام شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۳:۰۶    
جوان آنلاین: سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به اتهامات سازمان تروریستی سنتکام علیه ایران مبنی بر نقش داشتن در حملات یمن علیه تعدادی از کشتی های مرتبط با رژیم صهیونیستی، با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران این سازمان را تروریستی می داند و امریکایی ها مسئول بی ثباتی در منطقه هستند ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۸:۴۱    
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت خارجه گفت: وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به روسیه سفر خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه گفت: مصوبه کنگره آمریکا برای بلوک کردن پول های ایران برای اینکه احیانا جنبه عمل به خود بگیرند نیازمند رای سنا است. دولت آمریکا در چارچوب عملیات خودش و در ارتباط با منابع ارزی آزاد شده موظف است و باید به مسئولیت و تعهدات خودش پایبند باشد و به آن عمل کند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه درباره دلیل سفر وزیر خارجه عمان به کشورمان توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در قطر با سخنگوی وزارت خارجه این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در نشست خبری خود درباره منابع آزاد شده ایران توضیحاتی ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین امروز (دوشنبه) نگرانی عمیق خود را بابت تشدید درگیری ها در غزه اعلام کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با هر تعرضی که به منافع ایران در منطقه وارد شود پاسخ خواهد داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد: هیچ اقدامی علیه ایران ، منافع و امنیت ایران و نیروهای مستشاری ما در سوریه بدون واکنش نخواهد ماند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۰    
شهیدان محمدعلی عطایی شورچه و پناه تقی زاده توسط رژیم صهیونیستی در سوریه به شهادت رسیدند. واکنش کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه به شهادت نیروهای کشور در سوریه را ببینید.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
واکنش کنعانی، سخنگوی وزارت خارجه به لایحه کنگره آمریکا درباره مسدودسازی مجدد منابع ارزی را در این ویدئو ببینید.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۴   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه بیان کرد: دولت آمریکا رسما اعتراف می کند که نه یک جزء بلکه اساسا اصل جنگ علیه ملت مظلوم فلسطین است. این موضوع مورد توجه افکار عمومی و ملت هاست. دولت آمریکا اکنون یک طرف جنگ است ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت خارجه در نشست خبری: نقش مستقیم و غیرقابل انکار دولت آمریکا در جنایت های جنگی رژیم صهیونیستی علیه فلسطین بسیار روشن است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کنعانی گفت: منابع ارزی آزادشده در دسترس جمهوری اسلامی است و دولت می تواند متناوب با نیازهای خود استفاده کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه درباره احتمال بلوکه کردن دارایی ایران در قطر ازسوی دولت آمریکا گفت: آمریکا در چارچوب تعهدات خود و توافق انجام شده باواسطه با ایران در ارتباط با دارایی های ایران موظف است به تعهدات خود پایبند باشد، ما تضمین های لازم را گرفتیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در نشست خبری هفتگی خود با اشاره به شهادت 2 نیروی مستشاری ایران در سوریه توسط رژیم صهیونیستی گفت: هیچ اقدامی علیه ایران و منافع ایران و نیروهای مستشاری ما در سوریه، بدون واکنش نخواهد ماند و کسانی که اقدام کرده اند این موضوع را تجربه کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه درباره احتمال بلوکه کردن دارایی ایران در قطر ازسوی دولت آمریکا گفت: آمریکا در چارچوب تعهدات خود و توافق انجام شده باواسطه با ایران در ارتباط با دارایی های ایران موظف است به تعهدات خود پایبند باشد، ما تضمین های لازم را گرفتیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۴    
سخنگوی وزارت خارجه پاکستان گفت طالبان برای مهار طالبان پاکستانی تضمین های معینی داده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه پاکستان مدعی شد کابل تضمین های مشخصی درباره اقدام علیه تحریک طالبان پاکستان داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۵   + ۹۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: آمریکا نمی تواند با قلب واقعیات و روایت سازی غلط، اقدامات مشروع جنبش مقاومت در منطقه جهت مقابله با اشغالگری که از نظر بین المللی به رسمیت شناخته شده است را با برچسبهای دروغین تروریسم زیر سؤال ببرد.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه بیانیه 3 کشور اروپایی درباره موشک فتاح 2 را فاقد مینای حقوقی خواند و به آنها توصیه کرد از طرح ادعاهایی که هیچ کمکی به تعاملات ایران و اروپا نمی کند، بپرهیزند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
اتحادخبر: سخنگوی وزارت خارجه گفت: مسوولیت سیاسی و حقوقی تداوم تجاوز و استمرار کشتار سبعانه مردم فلسطین، علاوه بر جنایتکاران رژیم صهیونیستی، بر عهده دولت آمریکا و چند دولت معدود حامی این رژیم است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گزارش عملکرد سازمان انتقال خون ایران در عرصه ملی، منطقه ای و بین المللی اواخر هفته پیش در دیدار سخنگوی وزارت خارجه و رئیس این سازمان بررسی شد که نشان می دهد سازمان جهانی بهداشت (WHO) هم انتقال خون ایران را به عنوان یک الگوی موفق مدیریت ملی انتقال خون در دنیا می شناسد و اعلام می کند ...