شنبه ۲۷ دیساعت ۱۴:۲۳Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی وزارت خارجه»

سخنگوی وزارت خارجه روسیه به مسئولان یوتیوپ توصیه کرد: به جای یک باشگاه فوتبال در چچن، بهتر بود حساب کاربری سیاستمداران آمریکایی که در اقدامات نظامی غیرقانونی و کشتار مردم بی گناه در سایر کشورها سهیم هستند را مسدود کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه تأکید کرد، شرایط بوجود آمده پس از خروج آمریکا از پیمان "آسمان باز" و عدم پایبندی اروپایی ها به تعهداتشان غیرقابل قبول بود، چرا که واشنگتن متحدانش در ناتو را ملزم به دادن اطلاعات بدست آمده از روسیه به آنها کرده است.
ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه ضمن رد ادعای مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر ارتباط ایران با القاعده، گفت: بر اساس شواهد موجود جمهوری اسلامی ایران خود قربانی تروریسم بوده و از پیشگامان مبارزه جدی با گروه های تروریستی است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
فارس : سخنگوی وزارت خارجه روسیه از سفر وزیرخارجه ایران به مسکو و دیدار با سرگئی لاوروف در روز 26 ژانویه(7 بهمن ماه) خبر داد. خبرگزاری آرمن پرس به نقل از ماریا زاخارووا گزارش داد که سرگئی لاوروف وزیرخارجه این کشور قرار است در مسکو با محمد جواد ظریف وزیرخارجه ایران درباره مسائل مختلف از جمله قره باغ ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ظریف 7 بهمن به مسکو سفر می کند سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که محمدجواد ظریف در تاریخ 26 ژانویه ( 7 بهمن) برای گفت وگو در خصوص برجام به مسکو سفر خواهد کرد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در نشستی خبری تصریح کرد: ادعای آمریکا درباره حمایت کوبا از تروریسم، دروغی در سطح دولتی است. به گزارش شیعه پرس به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه در سخنانی اعلام کرد که ادعای آمریکا در خصوص حمایت کوبا از تروریسم، دروغی بزرگ است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد این کشور امیدوار است که آمریکا زندان خود در خلیج گوانتانامو را تعطیل کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین امروز در واکنش به تحریم های آمریکا علیه پکن، این اقدام را در راستای تلاش واشنگتن برای تسلط بر جهان توصیف کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
تصمیم آمریکا برای اعمال تحریم های جدید علیه پکن به بهانه فعالیت های نظامی در دریای جنوبی چین، با واکنش دولت این کشور مواجه شد. ژائو لی جیان سخنگوی وزارت خارجه چین امروز (جمعه) با ابراز مخالفت شدید با این تحریم های آمریکا، تلاش واشنگتن برای تداوم تسلط و هژمونی بر جهان را محکوم کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در نشستی خبری تصریح کرد: ادعای آمریکا درباره حمایت کوبا از تروریسم، دروغی در سطح دولتی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که محمدجواد ظریف در تاریخ 26 ژانویه ( 7 بهمن) برای گفت وگو در خصوص برجام به مسکو سفر خواهد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت که ادعای روسیه در زمینه حمایت کوبا از تروریسم دروغی بزرگ است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه از سفر وزیر خارجه ایران به مسکو و دیدار با سرگئی لاوروف در روز 26 ژانویه(7 بهمن ماه) خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت خارجه روسیه ادعای واشنگتن درباره تحت پیگرد قرار گرفتن خبرنگاران و رسانه ها در روسیه را محکوم کرد و این اتهامات را بی پایه و اساس و پوچ دانست. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه عراق گفت که تدابیر حفاظت از مراکز دیپلماتیک در این کشور اتخاذ شده است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دولت انگلیس، به عنوان یکی از طرف های اروپایی برجام که در عمل به تعهداتش ذیل این توافق ناکام بوده امروز پنجشنبه جمهوری اسلامی ایران را به نقض این توافق متهم کرده است. ...
برترین ها / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از اسپوتنیک، ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه مسدود شدن حساب های کاربری دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا در شبکه های اجتماعی را در تضاد با ادعای غرب مبنی بر التزام به ارزش های دموکراتیک عنوان کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۳:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در توییتی نوشت که واشنگتن به هدف قرار دادن اشخاص و نهادها در ارتباط با ایران ادامه خواهد داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت امورخارجه با اشاره به اعلام وزارت خارجه آمریکا برای تروریستی خواندن جنبش انصارالله یمن ، آن را آخرین تلاش های دولت ترامپ برای تکمیل نقش مخرب خود در جنگ تحمیلی و شرم آور یمن و به بن بست کشاندن راه حل سیاسی و مذاکرات صلح دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۹    
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه چین در واکنش به اظهارات مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا، از واشنگتن خواست تا حق عضویت خود در سازمان ملل را پرداخت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۵   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ابراز امیدواری کرد جامعه جهانی در برابر این تصمیم شرورانه وزارت خارجه رژیم ترامپ از خود واکنش نشان دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه عراق به شیطنت مجری شبکه سعودی الحدث در خصوص سازمان حشد شعبی واکنش تندی نشان داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۲    
سخنگوی وزارت خارجه چین از بریتانیا و کانادا خواست تا محدودیت های اعمال شده بر تجارت با شرکت های منطقه سین کیانگ را لغو کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۰    
سخنگوی وزارت خارجه چین بازگرداندن کوبا به فهرست کشور های تروریستی از سوی آمریکا را اقدامی در جهت خدشه وارد کردن این کشور به اعتبار خود ارزیابی کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سئوال خصمانه و جهت دار یک رسانه سعودی درباره حشد شعبی با پاسخ قاطع سخنگوی وزارت خارجه عراق روبرو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۵    
سخنگوی وزارت خارجه عراق در مقابل گزافه گویی مجری شبکه الحدث، از سازمان حشدالشعبی دفاع کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه عراق در پاسخ به مجری شبکه تلویزیونی سعودی الحدث که از لفظ "شبه نظامیان" برای توصیف سازمان الحشد الشعبی عراق استفاده کرد، گفت: این سازمان نهادی رسمی در عراق است که برای مقدسات و عراقیها جانفشانی های زیادی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه عراق در واکنش به استفاده شبکه سعودی العربیه-الحدث از لفظ شبه نظامیان برای توصیف نیروهای الحشدالشعبی، ضمن تذکر به این شبکه سعودی، تأکید کرد که الحشدالشعبی سازمانی رسمی در عراق است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد لغو همه سفر های این هفته مقامات این وزارتخانه شامل دیدار برنامه ریزی شده سفیر آمریکا در سازمان ملل از تایوان نیز می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که آخرین سفر خارجی وزیر خارجه ایالات متحده به اروپا لغو شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به پرسش خبرنگاران در خصوص توئیت های پمپئو، آن را ناشی از عصبانیت هیستریک در پایان دوره مفتضح او در سمت وزیرخارجه و عصبانیت ناشی از شکست سیاست فشار حداکثری دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به پرسش خبرنگاران در خصوص توئیت های پمپئو، آن را ناشی از عصبانیت هیستریک در پایان دوره مفتضح او در سمت وزیرخارجه و عصبانیت ناشی از شکست سیاست فشار حداکثری دانست.
سخنگوی وزارت امور خارجه به ادعای بی اساس وزیر خارجه رژیم ترامپ در خصوص ارتباط ایران با القاعده واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه چین بار دیگر تحریم های ایالات متحده آمریکا علیه ایران را غیر قانونی خواند و آن را محکوم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین در کنفرانس خبری هفتگی خود اعمال تحریم های ضدایرانی آمریکا را محکوم کرد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه چین وزیر خارجه آمریکا را به مهارت در دروغگویی و وارونه نشان دادن واقعیات متهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه اتیوپی با هشدار به سودان درباره اختلافات مرزی دو کشور، تأکید کرد که سکوت کشورش به دلیل ترس نیست.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۲   + ۳۰ سایت دیگر  
فارس: سخنگوی وزارت خارجه چین در نشست روز سه شنبه با خبرنگاران به مسائل روز منطقه و جهان از جمله تحریم ها علیه ایران و برخی کشورهای دیگر پرداخت و تحریم های آمریکا علیه ایران را غیر قانونی خواند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۰    
سخنگوی وزارت خارجه چین اظهار کرد: پکن به شدت مخالف افزودن نام کوبا به فهرست سیاه کشورهای حامی تروریسم از سوی آمریکاست و این اقدام، نشان دهنده فشار سیاسی بر هاوانا تلقی می گردد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت خارجه چین اعلام کرد که تیم کارشناسان سازمان بهداشت جهانی روز پنجشنبه این هفته از سنگاپور وارد شهر ووهان چین خواهند شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین امروز (سه شنبه) گفت، پکن به شدت مخالف افزودن نام کوبا به فهرست سیاه کشورهای حامی تروریسم از سوی آمریکاست و این اقدام، نشان دهنده فشار سیاسی بر هاوانا محسوب می شود.
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ساعت 24-دست کم به این زودی ها نه منتظر بازپرداخت بدهی های کره جنوبی به ایران باید باشیم و نه احتمالا منتظر آزادشدن کشتی کره ای که در ایران توقیف شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین گفت کشورش از اجرای تحقیقات مشترک جهانی درباره منشاء و انتقال ویروس مرگبار کرونا حمایت می کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
امروز وزیر آموزش و پرورش در بخشنامه ای به مدیران مدارس دستور داد برای بازگشایی مدارس از اول بهمن ماه اقدام کنند. خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه هم اعلام کرد ایران با چین، هند و کوبا برای خرید واکسن کرونا وارد مذاکره شده است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه چین هشدار داد که اگر پمپئو از مواضع خود در قبال تایوان عقب نشینی نکند، جواب دندان شکنی در انتظارش خواهد بود. به گزارش شیعه پرس به نقل از جاکارتا پست، چین تهدید کرد که اقدام آمریکا مبنی بر لغو محدودیت روابط دیپلماتیک با تایوان را تلافی می کند. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- برخی اظهارات نمایندگان مجلس این شائبه را ایجاد کرده است که ایران به زودی بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی را اخراج می کند. امروز سخنگوی وزارت خارجه و سخنگوی سازمان انرژی اتمی در این باره توضیح دادند. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان درباره اینکه اگر کره پول های بلوکه شده ایران را آزاد نکند تهران چه اقدامی را انجام می دهد، گفت: امکان عدم پرداخت این پول ها وجود ندارد و ما از همه مجاری قانونی و حقوقی برای آزادسازی این پول ها استفاده می کنیم ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۴۵ سایت دیگر  
اکوفارس: سخنگوی وزارت خارجه کشورمان تأکید کرد: به دولت سئول و کشورهایی که در مورد توقیف نفتکش کره جنوبی از سوی ایران به دلیل ایجاد آلایندگی زیست محیطی توقیف شده است توصیه می کنیم که از سیاسی کردن این موضوع بپرهیزند چرا که سیاسی کردن این موضوع کمکی به حل آن نمی کند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
▫️خطیب زاده: قانون اقدام راهبردی لغو تحریم ها کاملا روشن است، احتمال دارد به بند6 قانون می خواهد ارجاع دهد که آن بند می گوید در صورتی که طرف های متعهد به تعهداتشان پایبند نباشند، نظارت های فراپادمانی پایان می یابد و این به معنای اخراج بازرسان نیست./باشگاه خبرنگاران
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سخنگوی وزارت خارجه کشورمان تأکید کرد: به دولت سئول و کشورهایی که در مورد توقیف نفتکش کره جنوبی از سوی ایران به دلیل ایجاد آلایندگی زیست محیطی توقیف شده است توصیه می کنیم که از سیاسی کردن این موضوع بپرهیزند چرا که سیاسی کردن این موضوع کمکی به حل آن نمی کند.