یکشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۶:۲۳Jun 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قطعنامه پیشنهادی آمریکا»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
در این گزارش قطعنامه پیشنهادی آمریکا که با هدف کاهش هزینه های شکست اسرائیل تصویب شده را رمزگشایی کرده ایم.
سلام نو / ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش حماس اعلام که با قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل درباره جنگ غزه موافق هستیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نهایتا پس از گذشت هشت ماه از عملیات طوفان الاقصی وجنایت های رژیم صهیونیستی در غزه، شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره توقف درگیری ها در غزه را با 14 رأی موافق به تصویب رساند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۳:۱۹    
قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای آتش بس در غزه پیش از آن که زمینه ای برای نجات جان مردم مظلوم و بی گناه غزه باشد، تلاشی برای نجات رژیم صهیونیستی از شکست قطعی در جنگ غزه و خلق موقعیتی برای جلوگیری از فروپاشی کابینه نتانیاهو است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، 14 عضو از 15 عضو شورای امنیت به پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای پایان جنگ در غزه رای مثبت دادند. به این ترتیب انتظار می رود در کوتاه مدت، همه چیز در غزه تغییر کند و با سپری کردن یک روند سه مرحله ای، شاهد پایان جنایات گسترده صهیونیست ها باشیم ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای برقراری آتش بس در غزه و آزادی اسرا با 14 رای مثبت و یک رای ممتنع (روسیه) و بدون هیچ رای مخالفی در نشست شورای امنیت سازمان ملل تصویب شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره طرح 3 مرحله ای آتش بس در غزه با 14 رای موافق و یک رای ممتنع از سوی اعضای شورای امنیت به تصویب رسید و این در حالی است که هنوز اطمینانی درباره اجرا شدن آن وجود ندارد.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
شهدای ایران :شورای امنیت قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره با توقف درگیری ها در غزه را به تصویب رساند که با استقبال حماس مواجه شد. این قطعنامه با 14 رای موافق و تنها رای ممتنع روسیه به تصویب رسید. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
قطعنامه پیشنهادی آمریکا در شورای امنیت خواستار آتش بس در غزه به عنوان بخشی از ابتکار جدید دولت بایدن است که اجرای آتش بس را وابسته به حماس جلوه داده است، در حالی که نتانیاهو بارها موافقت با هر گونه آتش بس دائمی را انکار کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تشکیلات خودگردان فلسطین در سازمان ملل پس از تصویب قطعنامه پیشنهادی آمریکا در شورای امنیت گفت: ما نمی خواهیم حتی یک وجب از نوار غزه در اشغال نیرو های اسرائیلی باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا : نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد پس از اینکه به قطعنامه پیشنهادی آمریکا به شورای امنیت برای برقراری آتش بس در غزه و آزادی اسرا که با 14 رای مثبت و بدون هیچ رای مخالفی در نشست شورای امنیت سازمان ملل تصویب شد، رأی ممتنع داد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۱:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
مهر : پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا با 14 رأی مثبت و یک رأی ممتنع (روسیه) برای نجات اسرائیل در نوار غزه در نشست امروز شورای امنیت سازمان ملل تصویب شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شورای امنیت قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره با توقف درگیری ها در غزه را تصویب کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای برقراری آتش بس در غزه با 14 رای مثبت و یک رای ممتنع (روسیه) برای نجات اسرائیل در نوار غزه در نشست امروز شورای امنیت سازمان ملل تصویب شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مهر : قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای برقراری آتش بس در غزه در نشست شورای امنیت سازمان ملل تصویب شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۳:۵۸    
شورای امنیت سازمان ملل امروز -دوشنبه- قطعنامه پیشنهادی آمریکا در حمایت از طرح رئیس جمهوری این کشور برای آتش بس در غزه را تصویب کرد.
شورای امنیت قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره با توقف درگیری ها در غزه را به تصویب رساند.
الف   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۳:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای برقراری آتش بس در غزه و آزادی اسرا با 14 رای مثبت و یک رای ممنتع (روسیه) و بدون هیچ رای مخالفی در نشست شورای امنیت سازمان ملل تصویب شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۳:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای برقراری آتش بس در غزه و آزادی اسرا با 14 رای مثبت و یک رای ممتنع (روسیه) و بدون هیچ رای مخالفی در نشست شورای امنیت سازمان ملل تصویب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای امنیت قرار است امروز درباره پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای استقرار صلح در غزه اقدام به رای گیری کنند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ریاست دوره ای شورای امنیت اعلام کرد که امروز -دوشنبه- برای رأی گیری درباره قطعنامه پیشنهادی آمریکا در خصوص آتش بس در غزه رأی گیری می کند.
صدای ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، رژیم صهیونیستی با پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا به شورای امنیت درباره تبادل اسرا و توقف جنگ علیه نوار غزه که جو بایدن رئیس جمهور آمریکا چند روز قبل اعلام کرده بود، مخالفت کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
روسیه پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا و ژاپن به شورای امنیت در مورد عدم استقرار تسلیحات هسته ای در فضا را که هدف آن بدنام کردن روسیه بود، مسدود کرد و به همراه چین اصلاحیه ای را برای روشن شدن مفاد قطعنامه قبلی در این زمینه پیشنهاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه بامداد پنجشنبه گفت که قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره عدم استقرار سلاح های هسته ای در فضا فراتر از چارچوب حقوقی توافقنامه های بین المللی بود و به همین دلیل، مسکو آن را وتو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- روسیه قطعنامه پیشنهادی آمریکا و ژاپن درباره عدم استقرار سلاح های هسته ای در فضا را در نشست شورای امنیت سازمان ملل وتو کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۴    
به گزارش اسپوتنیک، پیشتر در روز پنجشنبه، روسیه پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا در مورد تمدید ماموریت کارشناسان کمیته تحریم های شورای امنیت درباره کره شمالی را به مدت یک سال را وتو کرد؛ این سند پیشنهاد تمدید آن تا 30 آوریل 2025 را داشت ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
این قطعنامه پیش از وتو شدن، 13 رای موافق دریافت کرده بود. چین به این قطعنامه رای ممتنع داده بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۸:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
روسیه قطعنامه پیشنهادی آمریکا به شورای امنیت سازمان ملل جهت افزایش اختیارات متخصصان ناظر بر تحریم های کره شمالی به مدت یک سال را وتو کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۹:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مهر : نشست شورای امنیت برای رأی گیری درباره پیش نویس قطعنامه آتش بس در نوار غزه پس از مخالفت روسیه و چین با قطعنامه پیشنهادی آمریکا تا روز دوشنبه به تعویق افتاد.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ محمد ایمانی کارشناس سیاسی نوشت: چند ساعت پس از آن که روسیه و چین، قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره جنگ غزه را وتو کردند، تروریست ها بیش از 130 شهروند را در سالن کنسرت کروکوس مسکو به خاک و خون کشیدند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، ریاض منصور سفیر و نماینده دائم تشکیلات خودگردان فلسطین در سازمان ملل روز جمعه به وقت محلی در نشست شورای امنیت برای بررسی قطعنامه پیشنهادی آمریکا گفت که در این قطعنامه فقط یک بار از اسرائیل نام برده شده بود. ...
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۹    
ایران پرس: قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره جنگ غزه که حمایت آشکار دیگری از نسل کشی رژیم صهیونیستی بود، با وتوی روسیه و چین تصویب نشد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۱:۲۱    
روسیه و چین روز جمعه 22 مارس قطعنامه پیشنهادی آمریکا را در شورای امنیت سازمان ملل متحد مبنی بر درخواست آتش بس فوری و پایدار در نوار غزه با هدف حفاظت از غیرنظامیان و ایجاد امکان امدادرسانی بشردوستانه به بیش از دو میلیون فلسطینی وتو کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
قطعنامه پیشنهادی آمریکا در مورد غزه با وتوی روسیه وچین در شورای امنیت سازمان ملل تصویب نشد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره غزه در نشست روز جمعه شورای امنیت سازمان ملل مطرح شد و کشورهای روسیه ، چین و الجزایر به آن رای منفی دادند ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل پس از رای گیری ناموفق گفت که روسیه و چین نمی خواستند به قطعنامه ای که آمریکا ارائه کرده رای بدهند، زیرا ترجیح می دهند که آمریکا شکست بخورد.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش منجیل خبر به نقل از اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، امانول ماکرون رئیس جمهور فرانسه روز جمعه گفت پس از وتوی پیش نویس قطعنامه آمریکا توسط روسیه و چین در شورای امنیت سازمان ملل، این کشور ابتکار خود را درباره غزه به این نهاد ارائه خواهد کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
روسیه و چین پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره غزه که در آن اشاره ای به ضرورت آتش بس فوری نشده بود را وتو کردند.
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
به دنبال پذیرفتن نشدن قطعنامه جانبدارانه آمریکا به نفع رژیم صهیونیستی در سازمان ملل، اعلام کرد که پاریس بر روی قطعنامه آتش بس کار می کند. به گزارش گروه بین الملل حیات ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا : پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل درباره غزه با 11 رای موافق، سه رای مخالف از جمله وتوی روسیه و چین و مخالفت الجزایر و همچنین یک رأی ممتنع گویان، رأی نیاورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره غزه را به رای گذاشت که در نهایت چین و روسیه با وتوی آن، این کشور را در رسیدن به اهداف مدنظر خود از این قطعنامه که در جانبداری از رژیم صهیونیستی قرار داشت، ناکام گذاشتند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای درخواست آتش بس در غزه با وتوی چین و روسیه روبه رو شد و به تصویب نرسید. این چهارمین قطعنامه ای است که در شورای امنیت توسط اعضای دائمی این شورا وتوو می شود. سه قطعنامه قبلی توسط آمریکا وتو شده بود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۷:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، واسیلی نبنزیا نماینده روسیه در سازمان ملل پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا درباره غزه را وتو کرد. نبنزیا در سخنرانی خود پیش از رأی گیری گفت پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا درها را به روی آتش بس می بندد ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده روسیه در شورای امنیت در سخنانی تاکید کرد: غزه 6 ماه است که ویران می شود و نماینده آمریکا اکنون به نیاز فوری به آتش بس اعتراف کرده است. وی گفت قطعنامه پیشنهادی بر ضرورت آتش بس فوری در غزه تاکید نکرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نمایندگی آمریکا در سازمان ملل متحد اعلام کرد: پیش نویش قطعنامه این کشور برای برقراری آتش بس در غزه صبح جمعه به وقت محلی در شورای امنیت سازمان ملل به رای گذاشته می شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۲۳:۵۲    
سخنگوی نمایندگی آمریکا در سازمان ملل گفت که قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره غزه صبح جمعه به وقت محلی به رأی گیری گذاشته می شود.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۲۲:۰۲    
معاون نمایندگی روسیه در سازمان ملل در واکنش به پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا در خصوص برقراری آتش بس در غزه و احتمال رای گیری آن تا پایان هفته میلادی گفت: هیچ درخواستی برای آتش بس در این قطعنامه وجود نداشته و نیست ، اما در واقع به عملیات نظامی اسرائیل در رفح چراغ سبز نشان می دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- معاون نمایندگی روسیه در سازمان ملل در واکنش به پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا در خصوص برقراری آتش بس در غزه و احتمال رای گیری آن تا پایان هفته میلادی گفت: هیچ درخواستی برای آتش بس در این قطعنامه وجود نداشته و نیست ، اما در واقع به عملیات نظامی اسرائیل در رفح چراغ سبز نشان می دهد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
واشنگتن پیش نویس قطعنامه پیشنهادی خود درباره غزه را به اعضای شورای امنیت ارائه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- آمریکا و ژاپن با ارائه قطعنامه ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد، خواستار جلوگیری از استقرار سلاح های هسته ای در فضا شدند؛ قطعنامه ای که به نظر می رسد روسیه تنها هدف آن است.