چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۸:۴۴Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده آمریکا»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۰    
در روز های گذشته رابرت مالی نماینده آمریکا در امور ایران صراحتا گفته که واشنگتن نمی تواند عملکرد دولت بعد را تضمین کند، این موضوع باعث واکنش جدی وزیر امور خارجه کشورمان شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس لبنان و نخست وزیر رژیم صهیونیستی طرح پیشنهادی نماینده آمریکا درباره ترسیم مرز های آبی را مثبت ارزیابی کردند.
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران، گفت: حتی در صورت توافق با تهران، امکان تضمین عدم خروج دولت بعدی امریکا از برجام نیست.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۰:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تصویب قطعنامه ضد روسی محکومیت برگزاری همه پرسی چهار منطقه دونتسک، لوهانسک، زاپوریژیا و خرسون به خاک روسیه پس از وتوی مسکو شکست خورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران ضمن اذعان به اینکه جمهوری اسلامی ایران تصمیمی برای ساخت سلاح هسته ای ندارد گفته که واشنگتن نمی تواند درباره عدم خروج دولت بعدی این کشور از برجام تضمین بدهد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۳۹ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران با اذعان به اینکه تهران هم اکنون هیچ تصمیمی برای دستیابی به سلاح اتمی ندارد، گفت اگر رئیس جمهور آینده آمریکا بخواهد یکجانبه از توافق خارج شود، نمی توان کاری انجام داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی به سی ان ان گفت لیندا توماس گرینفیلد، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد همراه با نماینده آلبانی به طور مشترک این قطعنامه را در نشست روز سه شنبه شورای امنیت ارائه خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی از تصمیم نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد برای ارائه قطعنامه ای در محکومیت همه پرسی های روسیه در مناطقی از اوکراین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
در ادامه تلاش های واشنگتن برای دامن زدن به ناآرامی ها در کشورمان نماینده آمریکا در امور ایران ادعاهایی را علیه نحوه برخورد با افراد حاضر در این ناآرامی ها مطرح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور افغانستان با دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا و برخی مقامات دیگر کشورها در نیویورک درباره شرایط کنونی افغانستان تبادل نظر کرده است.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۲:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با ادعای بی فایده بودن دیدار با رئیس جمهور ایران در نیویورک برای حصول توافق در موضوع مذاکرات وین، مدعی شد که از نظر او احتمال هیچ پیشرفتی در این خصوص نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه پاکستان در دیدار با نماینده آمریکا در امور افغانستان در حاشیه برگزاری هفتادو هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک گفت: تعامل با طالبان برای دستیابی به صلح پایدار مهم است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر با نماینده ویژه آمریکا در امور ایران دیدار و رایزنی کرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۶:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دیشب در دیدار فینال وزن 65 کیلوگرم مسابقات جهانی کشتی آزاد، رحمان عموزاد به مصاف نماینده آمریکا رفت. رحمان عموزاد در وزن 65 کیلوگرم در دور نخست با نتیجه 8 بر یک جون سوک یون از کره جنوبی را مغلوب کرد ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در دیدار فینال وزن 65 کیلوگرم مسابقات جهانی کشتی آزاد ، امشب رحمان عموزاد به مصاف نماینده آمریکا رفت. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، در وزن 65 کیلوگرم رحمان عموزاد در دور نخست با نتیجه 8 بر یک جون سوک یون از کره جنوبی را مغلوب کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان ملل تصریح کرد: نمی توانیم این واقعیت را تغییر دهیم که روسیه عضو دائم شورای امنیت است، اما می توانیم آنرا منزوی کنیم .
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رحمان عموزاد ملی پوش وزن 65 کیلوگرم کشورمان در مسابقات جهانی مدال طلا را برگردن آویخت. به گزارش روند بازار به نقل از خبرآنلاین ؛ در دیدار فینال وزن 65 کیلوگرم مسابقات جهانی کشتی آزاد، امشب رحمان عموزاد به مصاف نماینده آمریکا رفت. ...
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ملی پوش وزن 65 کیلوگرم کشتی ایران گفت: برای رسیدن به مدال طلا سختی زیادی کشیدم.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، رحمان عموزادخلیلی آزادکار وزن 65 کیلوگرم کشورمان در مبارزه فینال مقابل نماینده آمریکا به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت. این دومین طلای کشتی ایران در پیکارهای جهانی صربستان بود. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
رحمان عموزادخلیلی آزادکار وزن 65 کیلوگرم کشورمان در مبارزه فینال مقابل نماینده آمریکا به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت. این دومین طلای کشتی ایران در پیکارهای جهانی صربستان بود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در دیدار فینال وزن 65 کیلوگرم مسابقات جهانی کشتی آزاد، امشب رحمان عموزاد به مصاف نماینده آمریکا رفت. در وزن 65 کیلوگرم رحمان عموزاد در دور نخست با نتیجه 8 بر یک جون سوک یون از کره جنوبی را مغلوب کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رحمان عموزادخلیلی آزادکار وزن 65 کیلوگرم کشورمان در مبارزه فینال مقابل نماینده آمریکا به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت. این دومین طلای کشتی ایران در پیکارهای جهانی صربستان بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
لیندا توماس گرینفیلد نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در سخنانی مدعی شد: ما به پشتیبانی از کی یف تا زمانی که روسیه را مجبور کند تا حمله اش را متوقف کرده و نیروهایش را از اوکراین به عقب براند، ادامه می دهیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرمسؤول روزنامه کیهان گروسی را نماینده آمریکا و رژیم صهیونیستی معرفی کرد و گفت: عدم دادن تضمین از سوی آمریکایی ها، بدین معناست که آنها توافق نمی خواهند و اعتقادی هم به توافق با ایران ندارند.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
محمد حسین محمدیان برای رسیدن به قهرمانی جهان و برآورده کردن آرزوی پدر باید نماینده آمریکا را از پیش رو بردارد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جاش دوهامل (Josh Duhamel) بازیگر 49 ساله شنبه گذشته با اودرا ماری (Audra Mari)، مدل، مجری و نماینده آمریکا در مسابقه بین المللی زیبایی دوشیزه دنیا ازدواج کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت که هیچ برنامه ای برای برگزاری نشست برجامی در نیویورک وجود ندارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۳:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
لیندا توماس گرینفیلد سفیر و نماینده آمریکا در سازمان ملل روز جمعه به وقت محلی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره موضوع ایران در ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل در تداوم اتهامات و ادعاهای بی اساس علیه برنامه هسته ای صلح آمیز ایران اذعان کرد واشنگتن به فشارهایش علیه ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی ادامه خواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد در حال حاضرنشستی در حاشیه نشست مجمع عمومی برای گفتگو درباره برجام برنامه ریزی نشده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رقابت کشتی محمد نخودی از ایران و نماینده آمریکا لحظاتی قبل به پایان رسید. ویدئو خلاصه کشتی محمد نخودی را می توانید در ادامه ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان ملل می گوید: هیچ نشستی درخصوص توافق هسته ای ایران همزمان با برگزاری مجمع عمومی در نیویورک برنامه ریزی نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۵    
نماینده آمریکا در سازمان ملل می گوید: هیچ نشستی درخصوص توافق هسته ای ایران همزمان با برگزاری مجمع عمومی در نیویورک برنامه ریزی نشده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد گفته برای هیچ جلسه ای در خصوص توافق هسته ای ایران درنیویورک در هفته آینده برنامه ریزی نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی گفته برنامه ای برای تشکیل جلسه برجامی در نیویورک در هفته آینده وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ملی پوش 74 کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان در مسابقات جهانی مقابل نماینده آمریکا شکست خورد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رقابت کشتی یونس امامی از ایران و نماینده آمریکا لحظاتی قبل به پایان رسید. ویدئو خلاصه کشتی یونس امامی را می توانید در ادامه ببینید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده فدراسیون کشتی آمریکا در دیدار با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، به صورت رسمی از تیم ایران برای حضور در رقابت های جام جهانی دعوت کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده دولت آمریکا در امور ایران امروز جمعه در پیامی توئیتری نوشت: بابت جدیدترین تماسم با وزیر امور خارجه عمان بدر بن حمد البوسعیدی که امروز انجام شد، تشکر می کنم. مانع اصلی توافق برجامی/ ایران تغییر موضع داد؟ ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۱:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، ادعاهای پادمانی درباره برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را بی ارتباط به پرونده بسته شدۀ "ابعاد احتمالی نظامی" دانست و بدون اشاره به همکاری های گسترده تهران با آژانس مدعی شد که حل فصل مسائل پادمانی از مسیر ارائه پاسخ های فنی معتبر می گذرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۹   + ۵۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در جلسه شورای حکام در بیانیه ای با تکرار ادعای مقامات این کشور برای زیر سوال بردن نقش ایران در احیای توافق هسته ای، گفت که کشورش آماده است توافقی بر سر بازگشت به برجام انجام دهد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۴    
به گفته لارا هولگیت نماینده آمریکا در سازمان های بین المللی مستقر در وین، ایالات متحده از سال 2015 تاکنون 395 میلیون دلار به آژانس اتمی کرده و در آینده به کمک ادامه خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری به سوالات خبرنگاران درباره آخرین وضعیت مذاکرات وین و دیگر مسائل مربوط به ایران پاسخ داد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۱:۱۶    
محمد بن سعید الجابر، سفیر عربستان در یمن و نایف الحجرف دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس با تیموتی لندرکینگ، نماینده آمریکا در امور یمن درباره بحران در این کشور گفتگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۵    
نماینده آمریکا در مذاکرات ترسیم مرز های دریایی بین لبنان و فلسطین اشغالی با رئیس جمهور لبنان در کاخ بعبدا گفتگو کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۳    
شفقنا- آموس هوچشتاین میانجی گر آمریکا در پرونده ترسیم مرزهای دریایی میان لبنان و اسرائیل، جمعه(امروز) با میشل عون رئیس جمهور این کشور در بیروت دیدار کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در مذاکرات ترسیم مرزهای دریایی میان لبنان و رژیم صهیونیستی امروز(جمعه) در سفر به لبنان با رئیس جمهور این کشور دیدار کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس پارلمان لبنان گفت که با میشل عون درباره تماس های اخیر صورت گرفته با آموس هوکشتاین، نماینده آمریکا در مذاکرات ترسیم مرزهای دریایی میان لبنان و رژیم صهیونیستی که قرار است به زودی به بیروت سفر کند، صحبت کرده است.