یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۶:۴۵Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده آمریکا»

شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
صد و چهل نماینده دموکرات آمریکا برای جلوگیری از وضع قوانین ممنوعیت تبعیض آمیز ورود مسلمانان به آمریکا در دولت های بعدی این کشور، طرحی را به کنگره ارائه کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عمان و فرستاده ویژه آمریکا در امور یمن تلاش ها برای پایان دادن به بحران یمن را بررسی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده آمریکا در امور یمن که به ریاض سفر کرده است درباره مسائل مربوط به جنگ یمن با مقامات عربستان دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ویژه ایالات متحده آمریکا در امور یمن با وزیر مشاور در امور خارجی عربستان سعودی دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
78 سناتور آمریکایی، به لیندا توماس گرینفیلد، گزینه جو بایدن برای نمایندگی این کشور در سازمان ملل متحد رای مثبت دادند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه چین و نماینده آمریکا در امور ایران در خصوص برجام تلفنی گفتگو کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از شبکه تلویزیونی سی جی تی ان، وزارت امور خارجه چین امروز سه شنبه اعلام کرد که ما جائوشی (Ma Zhaoxu) معاون وزیر امور خارجه این کشور و رابرت مالی نماینده آمریکا در امور ایران در خصوص ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
سنای آمریکا روز سه شنبه به لیندا توماس گرینفیلد به عنوان نماینده آمریکا در سازمان ملل رای اعتماد داد.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سنای آمریکا روز سه شنبه به لیندا توماس گرینفیلد به عنوان نماینده آمریکا در سازمان ملل رای اعتماد داد. در جلسه رای گیری مجلس سنا، 78 سناتور به وی رای مثبت داده و 20 سناتور نیز به وی به عنوان سفیر آمریکا در سازمان ملل رای منفی دادند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرنا : مجلس سنای آمریکا به لیندا توماس گرینفیلد گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری آمریکا برای نمایندگی این کشور در سازمان ملل متحد، رای اعتماد داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه چین و نماینده آمریکا در امور ایران در خصوص برجام تلفنی گفتگو کردند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه چین اعلام کرد که ما جائو شی معاون وزیر امور خارجه چین با راب مالی نماینده آمریکا در امور ایران درباره برجام تلفنی گفت وگو کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا از سفر فرستاده ویژه آمریکا به یمن به کشورهای حوزه خلیج فارس خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- نماینده ویژه آمریکا در امور یمن از امروز سفری 10روزه را به کشورهای خلیج فارس آغاز کرد تا درباره پایان درگیری در یمن رایزنی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان های بین المللی وین در پیامی توییتری نوشت که آغاز خوب برنامه جامع اقدام مشترک با سیاست فشار حداکثری آمریکا تضعیف شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ممکن است گروسی به نیابت از آمریکا از وزارت امور خارجه و سازمان انرژی اتمی بخواهد که صرفاً در مقام سخن قانون رسمی کشور را اجرا کنند! هر چند که وزارت خارجه اشتباه اول را مرتکب شد و اجازه حضور مدیر کل آژانس انرژی اتمی در تهران را داد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس درباره لغو مکانیسم ماشه از سوی نماینده آمریکا در سازمان ملل،توئیتی را منتشر کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری درمجلس در توئیتی به لغو مکانیسم ماشه از سوی نماینده آمریکا در سازمان ملل اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به لغو مکانیسم ماشه از سوی نماینده آمریکا در سازمان ملل اشاره کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۳    
برترین ها: جو ویلسون نماینده جمهوری خواه مجلس آمریکا با عصبانیت با اشاره به خبر حاضر شدن آمریکا برای گفت و گو با ایران نوشت: این شرم آور و خطرناک است. بایدن، به پوتین و شی جین پینگ اجازه فروش اسلحه به ایران را داده و آن را قانونی کرد. چرا؟
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: نماینده آمریکا در سازمان ملل در نامه ای از درخواست دولت ترامپ برای بازگرداندن تمامی تحریم های بین المللی علیه ایران عقب نشینی کرد. دولت آمریکا ادعای خود مبنی بر نقض برجام از سوی ایران و بازگشت تمامی تحریم های سازمان ملل را پس گرفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۶:۳۱    
نماینده آمریکا در سازمان ملل در نامه ای از درخواست دولت ترامپ برای بازگرداندن تمامی تحریم های بین المللی علیه ایران عقب نشینی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
انتقادات تند اخیر نیکی هیلی، نماینده آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل در دوره ترامپ از وی ثابت کرد که تنها راه بقا در صحنه سیاست داخلی آمریکا، اعلان برائت از دونالد ترامپ و خانواده اوست.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فرستاده آمریکا به یمن مدعی است که این کشور به شکل فعال از کانال های پشت پرده برای ارتباط با انصارالله یمن استفاده می کند. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، تیموتی لیندرکینگ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور یمن خاطر نشان کرد، ایران فرصت کمک به حل وفصل مناقشه در یمن را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده موقت آمریکا در سازمان ملل متحد در اظهاراتی با فرافکنی علیه ایران شروطی را برای فراهم شدن امکان برگزاری انتخابات در عراق عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور یمن از جنبش انصارالله یمن خواست در راستای اثبات حسن نیت خود، از ایران فاصله بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۰    
معاون رییس جمهور افغانستان گفت: بر خلاف تعهدات نماینده آمریکا در امور صلح افغانستان، خشونت ها در این کشور افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر در گفت و گوی تلفنی با دو مقام آمریکایی در هفته جاری گفته است که دوحه برای کاهش تنش در خصوص پرونده هسته ای ایران تلاش می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۹:۲۱    
وزیر خارجه عربستان با نماینده آمریکا در امور یمن گفت وگو کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۸    
راه حل مشکلات میدان دادن به جوانان است، آیت الله رئیسی حرم امامین کاظمین را زیارت کرد، رایزنی نماینده آمریکا در امور ایران و وزیر خارجه قطر، قدرشناسی فرمانده نیروی هوایی ارتش از فرماندهی معظم کل قوا برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و وزیر امورخارجه قطر در گفت وگوی تلفنی با یکدیگر درباره موضوعات دوجانبه و منطقه ای تبادل نظر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۳:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
منابع قطری گزارش دادند که وزیر خارجه این کشور دو تماس تلفنی از نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و مشاور امنیت ملی آمریکا دریافت کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۰:۲۲    
فارس : نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و وزیرخارجه امارات تلفنی درباره کاهش تنش ها در منطقه و آغاز گفت وگوی جدید صحبت کردند. رابرت مالی شامگاه شنبه تلفنی با عبدالله بن زاید وزیرخارجه امارات گفت وگو کرد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۵    
گفت وگوی نماینده آمریکا در امور ایران و وزیرخارجه امارات، 150 کشور برای مسابقات سیزم روسیه اعلام آمادگی کردند، نامه تخت روانچی به سازمان ملل متحد، سفر نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن به تهران برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران شنبه شب در تماسی تلفنی با وزیر امور خارجه امارات رایزنی کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۲:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
ایرنا: نماینده آمریکا در امور ایران شنبه شب با وزیر خارجه امارات متحده عربی درباره تحولات منطقه گفت وگو کرد. به نقل از خبرگزاری رسمی امارات متحده عربی، رابرت مالی در این گفت وگوی تلفنی درباره آخرین تحولات منطقه و جهان گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۳:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و وزیر خارجه امارات تلفنی درباره کاهش تنش ها در منطقه و آغاز گفت وگوی جدید صحبت کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۱    
اقتصاد ایران: یکی از سفرای بلندپایه ایالات متحده بر این باور است که دولت بایدن پیمان استارت جدید را سرآغازی برای تعامل بر سر مسائل راهبردی با چین می داند.
جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از ایرنا، محمد هاشمی از همراهان امام(ره) در نوفل لوشاتو، با ذکر خاطراتی از دوران هجرت و بازگشت امام(ره) به میهن، علت دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی ایران را اندیشه ای توصیف کرد و گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده آمریکا امروز (پنجشنبه) گفت، دولت بایدن به پیمان "استارت جدید" که به تازگی با روسیه به دست آمده است، به چشم رسیدگی به مسائل استراتژیک به ویژه کنترل تسلیحات چند جانبه می نگرد.
نماینده آمریکا در دفتر سازمان ملل در ژنو می گوید، دولت جدید این کشور به دنبال تعامل در موضوعات مرتبط با معاهده کنترل تسلیحاتی، چین و دیگر مسائل بین المللی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۵    
سنای آمریکا رای گیری بر سر منتخب بایدن برای نمایندگی آمریکا در سازمان ملل را به تعویق انداخت
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۸    
نشنال اینترست در تحلیلی به انتخاب رابرت مالی توسط جوبایدن پرداخت.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۳:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
در دوران پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و در حالی که کاخ سفید درگیر رد شکست در انتخابات بوده، وی تمام تلاش خود را به کار گرفته تا از اقدام تلافی جویانه ایران در سالگرد ترور سردار سلیمانی جلوگیری کند...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام اروپایی اعلام کرد رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با مقامات سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان درباره توافق هسته ای ایران گفتگو کرده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رکنا : راب مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران پنجشنبه با مقام هایی از کشورهای آلمان، فرانسه و انگلیس صحبت کرد تا با اعضای اروپایی برجام درباره دیدگاهشان درباره این توافق رایزنی کند.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۸:۲۷    
یک منبع دیپلمات اروپایی: ▫️فرستاده ویژه آمریکا در امور ایران برای ارزیابی اوضاع، با مسئولان فرانسه، انگلیس و آلمان گفت وگو کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
یک مقام اروپایی اعلام کرد رابرت مالی با مقامات سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان درباره توافق هسته ای ایران گفتگو کرده است.
باز انتخابات   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۲:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام برخی منابع خبری، دولت جدید آمریکا به زودی نماینده جدید دولت این کشور در امور ایران را معرفی خواهد کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران پس از پذیرفتن این مسئولیت با مقام های ارشد دولت های بریتانیا، فرانسه و آلمان درباره سرنوشت توافق هسته ای - برجام گفتگو و رایزنی کرده است.