پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۰۶Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نماینده آمریکا»

همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
لاورا هالتیج ، نماینده آمریکا در سازمان های بین المللی مستقر در وین اعلام کرد کشورش 1 میلیون یورو به آژانس بین المللی انرژی اتمی برای ادامه فعالیت های راستی آزمایی و نظارت این نهاد بین المللی در ایران کمک خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در نزد سازمان های بین المللی در وین اعلام کرد که دولت این کشور یک میلیون یورو از هزینه فعالیت های نظارتی و راستی آزمایی آژانس بین المللی انرژی اتمی در ایران را تقبل کرده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۲۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل در دوران ترامپ و نامزد جمهوری خواهان برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر با ویزای دانشجویی اینجایید و طرفدار حماس هستید، ویزایتان را باطل کرده و به خانه پس می فرستمتان. با زیرنویس فارسی می بیینید و می شنوید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل در دوران ترامپ و نامزد جمهوری خواهان برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر با ویزای دانشجویی اینجایید و طرفدار حماس هستید، ویزایتان را باطل کرده و به خانه پس می فرستمتان. با زیرنویس فارسی می بیینید و می شنوید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۲۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
دیوید ساترفیلد نماینده ویژه آمریکا در امور بشردوستانه خاورمیانه احتمال درگیری بین لبنان و رژیم صهیونیستی را رد نکرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۱   + ۷۸ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در نامه ای خطاب به شورای امنیت نوشت: جمهوری اسلامی ایران هرگز در هیچ اقدام یا حمله ای علیه نیروهای نظامی آمریکا در سوریه و عراق دخالت نداشته و ادعاهای نماینده آمریکا علیه ایران بی اساس است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۲۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان ملل روز سه شنبه مدعی شد که رئیس جمهور این کشور از برقراری آتش بس موقت در باریکه غزه برای خروج گروگان ها و رسیدن کمک های بشردوستانه به این منطقه حمایت می کند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
اظهارات یکی از اعضای کمیسیون اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا درخصوص زندانیان آمریکایی دربند جنبش حماس، خشم سفارت قطر در واشنگتن را برانگیخت و این سفارت به شدت به این اظهارات پاسخ داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده آمریکا ادعای صهیونیست ها مبنی بر مصادره سوخت و کمک های انسانی از سوی حماس را تکذیب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۰۵:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان فرانسه، انگلیس و آمریکا در شورای امنیت، ضمن ممانعت از تصویب قطعنامه ای برای اعمال آتش بس در نوار غزه، از جنایات رژیم موقت صهیونیستی علیه فلسطینیان حمایت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان ملل امروز بی اشاره به تداوم جنایت های بی شمار اشغالگران قدس علیه مردم بی دفاع غزه ادعا کرد: همه کشورها باید به قطعنامه محکومیت حماس رأی دهند!
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۰    
معاون اول رئیس جمهور در آیین گرامیداشت روز خبرنگار: در برخی کشورها توافق انجام شده تا ارز وارد کشور شود و 24 ساعت بعد از توافق، نماینده آمریکا توافقات را به هم زد. آمریکایی ها ظرف نیم ساعت برای ممانعت از آزادسازی پول ایران، در یکی از کشورها مدیر بلند مرتبه عوض کردند. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۰۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نشست بین المللی صلح قاهره که برای آتش بس بین فلسطین و رژیم اشغالی برگزار شده بود بدون بیانیه مشترک تمام شد. نماینده آمریکا به عنوان متحد اصلی اسرائیل در این نشست غایب بود.
عطنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۴    
عطنا - خوب نگاهش کنید! نامش لیندا توماس گرینفیلد است . نماینده آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل . زنی سیاهپوست و از تبار مالکوم ایکس ، مارتین لوتر کینگ و میلیونها سیاهپوستی که زانوی نژادپرستی آمریکا و امپریالیسم مدام و از همه بیشتر بر گردن شان بوده است . ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
این جلسه در پی آن تشکیل خواهد شد که ایالات متحده آمریکا هفته گذشته قطعنامه پیشنهادی شورای امنیت در رابطه با آتش بس بشردوستانه میان حماس و رژیم صهیونیستی را وتو کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دفتر رئیس جمهوری آذربایجان امروز (جمعه) اعلام کرد که الهام علی اف و دستیار معاون وزیر خارجه آمریکا درباره عادی سازی روابط میان باکو و ایروان گفتگو کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از شرکت کنندگان در نشست بررسی دوره ای حقوق بشر در کمیته حقوق بشر سازمان ملل هنگام سخنرانی سفیر آمریکا در ژنو به نشانه اعتراض به او پشت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۰۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- سفیر و نماینده آمریکا در سازمان ملل در تداوم حمایت های همه جانبه واشنگتن از رژیم اسرائیل در جنگ با نیروهای مقاومت فلسطین و بدون اشاره به چند دهه ظلم و ستم این رژیم علیه فلسطینیان، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را متهم وضعیت کنونی دانست و ادعا کرد: حماس مسوول این جنگ است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۰۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- لیندا توماس گرینفیلد سفیر و نماینده آمریکا در سازمان ملل همزمان با پایان یافتن محدودیت های موشکی ایران بر اساس قطعنامه 2231 اعلام کرد واشنگتن به همکاری با شرکا و متحدانش علیه برنامه موشکی و پهپادی ایران ادامه می دهد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۶   + ۳۸ سایت دیگر  
نماینده آمریکا مدعی شده است که از کشته شدن غیرنظامیان ناراحت شده اما حماس باعث رقم خوردن این بحران بشردوستانه شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل متحد پیش نویس قطعنامه روسیه مبنی بر آتش بس بشردوستانه در غزه را تصویب نکرد. نماینده آمریکا در شورای امنیت گفت که رد پیش نویس قطعنامه روسیه در شورای امنیت به این دلیل است که به حماس اشاره ندارد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
توماس وست، نماینده ویژه امریکا در امور افغانستان در واکنش به انفجار اخیر در مسجد شیعیان در ولایت بغلان می گوید که جامعه شیعیان افغانستان رنج های زیادی از افراطیت خشونت بار متحل شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
دو تن از نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا رژیم صهیونیستی را نژادپرست دانسته و توقف حمایت های نظامی این کشور به رژیم صهیونیستی را خواستار شدند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۰    
شورای حقوق بشر سازمان ملل روز دوشنبه به احترام قربانیان بی گناه در اسرائیل و غزه به درخواست نماینده آمریکا یک دقیقه سکوت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده آمریکا برای زنان افغانستان تاکید کرد اگر طالبان به حقوق شهروندان احترام نگذارد نمی تواند انتظار داشته باشد که بخشی از جامعه جهانی باشد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در شورای امنیت مدعی شد که واشنگتن به شدت مخالف ادامه شهرک سازی های رژیم صهیونیستی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان ملل از شورای امنیت خواست برای تغییر وضعیت در افغانستان، طالبان را تحت فشار قرار دهد.
رویش افکار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۱:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
انریکه مورا معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز شنبه در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: طبق معمول، موضوع برجام در حاشیه مجمع عمومی سال جاری سازمان ملل مطرح شد. ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۴   + ۴۲ سایت دیگر  
دیپلمات ارشد اتحادیه اروپا با اشاره به محدودیت های برجام بر برنامه های هسته ای، این توافق را بدون جایگزین دانست.
برترین ها / بازتاب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن اشاره به مذاکرات اخیرش با نمایندگان ایران، آمریکا و اروپا تاکید کرد که جایگزینی برای برجام وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۰    
نماینده ویژه آمریکا برای افغانستان با وزیر خارجه حکومت موقت پاکستان دیدار و گفتگو کرد.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
آبرام پیلی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، در صفحه خود در شبکه اجتماعی اکس اعلام کرد طی دیداری ارزشمند با مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی، ضمن تاکید بر حمایت آمریکا از تلاش های گروسی درخصوص پرونده هسته ای ایران تاکید کرده است. ...
تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس: جوزپ بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا شامگاه دوشنبه گفت که به شدت از تبادل زندانیان میان ایران و آمریکا استقبال می کند. نماینده آمریکا در امور ایران نیز که به دوحه قطر سفر کرده است گفت که به حضورش در دوحه برای استقبال از آمریکایی های آزاد شده بر اساس توافق اخیر، افتخار می کند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۰    
رحمان عموزاد عزم خودش را برای تکرار عنوان قهرمانی در مسابقات جهانی جزم کرده است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۲۲   + ۴۰ سایت دیگر  
امیر محمد یزدانی کشتی گیر وزن 70 کیلوگرم کشورمان با شکست مقابل نماینده آمریکا مقام دوم مسابقات جهانی بلگراد را کسب کرد .
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
والنسیا با شکست برابر رقیبی از آذربایجان از رسیدن به مرحله بعد باز ماند. به گزارش طرفداری، والنسیا نماینده آمریکا که در دیدار قبلی خود برابر امیرعلی آذرپیرا به برتری رسیده بود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
کشتی گیر وزن 92 کیلوگرم کشورمان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی بلگراد مغلوب نماینده آمریکا شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- سفیر و نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد اعلام کرد: تهدیدات رهبران نظامی سودان در پایان دادن به ماموریت سیاسی نماینده سازمان ملل غیرقابل قبول است.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
در شرایطی که در هفته های اخیر تهران و واشنگتن گام هایی به سوی کاستن از تنش های موجود فی مابین برداشته اند، تنها در نیم روز گذشته اقدامات و اظهاراتی از سوی کاخ سفید و کنگره ایالات متحده مشاهده شده که حکایت از آن دارد که رویه کنونی تا چه حد شکننده بوده و امکان بالا گرفتن تنش ها هم چنان وجود دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۳:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی به طرح ادعاهایی درباره تولید اورانیوم 60 درصدی در ایران پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در شورای حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد عادی سازی روابط با طالبان باید مشروط به تغییر رفتار آنها به ویژه درباره حقوق زنان باشد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۶    
رئیس شورای اجرایی حزب الله با بیان این که لبنان نیازی به نصیحت های آمریکایی ندارد، تاکیدکرد که بهتر است نماینده آمریکا به جای نصیحت لبنان برای برداشتن محاصره از این کشور تلاش کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا– سفیر و نماینده دائم کشورمان در دفتر سازمان ملل متحد در ژنو در پاسخ به ادعاهای ضد ایرانی و بیانیه مداخله جویانه نماینده آمریکا در امور داخلی کشورمان تصریح کرد که ایالات متحده با سابقه تاریک حقوق بشری شایسته برخورداری از کرسی در شورای حقوق بشر نیست.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۲    
کنعانی درباره دیدار نماینده ویژه آمریکا با خانواده جمشید شارمهد گفت: دولت آمریکا باید به ایران پاسخ دهد که چه نسبتی با تروریسم شناخته شده و محکوم در دادگاه دارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت که واشنگتن به نظارت بر حمایت ایران از برخی گروه ها در منطقه ادامه می دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت که واشنگتن به نظارت بر حمایت ایران از برخی گروه ها در منطقه ادامه می دهد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۲:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: لیندا توماس گرینفیلد سفیر و نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل و رئیس دوره ای شورای امنیت در تداوم هراس از نفوذ منطقه ای جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد واشنگتن همچنان به نظارت بر حمایت ایران از حزب الله و سایر گروه های منطقه ادامه خواهد داد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۶:۵۷    
پیروزی چوبانی برابر نماینده آمریکا در وزن 87 kg – مسابقات کشتی فرنگی زیر 20 سال قهرمانی جهان
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۶    
کسب مدال نقره توسط حسین محمدآقایی در وزن (74 KG) قهرمانی جهان زیر 20 سال با غلبه بر نماینده آمریکا