یکشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۲:۲۸Dec 2022 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای حقوق بشر»

محمد صفایی در گفت و گو با ایران اکونومیست در مورد قطعنامه ضدایرانی شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد درباره مسائل داخلی ایران گفت: سازمان های بین المللی در اختیار آمریکا و نظام سلطه قرار دارند در ساختار سازمان ملل هم نوعی بی قانونی حاکم است یعنی حق با کسی است که زور بیشتری دارد ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۳ ساعت پیش    
به دنبال تصویب قطعنامه ضدایرانی شورای حکام، شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد نیز در آخرین نشست خود طی هفته های گذشته قطعنامه ای را درباره آنچه وضعیت حقوق بشر در ایران خوانده شد ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
در جلسه شورای حقوق بشر اکه اخیراً برگزار شد، آمریکا در صدد اتحاد دیگر کشورهای جهان علیه جمهوری اسلامی ایران بوده و با توجه به اطلاعات به دست آمده این اقدام با پرداخت پول های کلان به برخی کشورها صورت گرفته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شماری از دانشجویان بسیجی علیه قطعنامه ضد ایرانی شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد تجمع برگزار کردند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
این قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل با 25رأی موافق، شش رأی مخالف و 16رأی ممتنع به تصویب رسید. فارغ از جو منفی تروئیکا و کشور های اروپایی در این قطعنامه سازی علیه ایران، رویکرد دیگر ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۴۰    
در سی و پنجمین نشست ویژه شورای حقوق بشر سازمان ملل که روز پنج شنبه سوم آذر برگزار شد، کشورهای عضو اقدام به رأی گیری درباره قطعنامه تشکیل کمیته حقیقت یاب در خصوص مسائل داخلی ایران کردند. این قطعنامه با 25رأی موافق، 6رأی مخالف و 15 رأی ممتنع به تصویب رسید.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: جمعی از دانشجویان و اقشار مختلف مردم امروز (جمعه) با حضور در مقابل دفتر سازمان ملل در تهران، اعتراض خود را به قطعنامه شورای حقوق بشر اعلام کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تجمع مردمی دانشجویی در اعتراض به قطعنامه ضد ایرانی شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در مقابل دفتر این سازمان در تهران برگزار شد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۲    
امام جمعه خرمدره با محکومیت تشکیل کمیته حقیقت یاب شورای حقوق بشر در مورد ایران گفت: تشکیل این کمیته دخالت در امور داخلی ایران است.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: در وقایع اخیر حتی ممکن است اغتشاش گرها هم مورد آسیب قرار گرفته باشند، این آسیب هایی که به آنان اعم از اموال و جان شان رسیده است باید مورد بررسی قرار بگیرد و اتفاقا اگر این افراد مورد ظلم قرار گرفته اند، باید تکلیف شان روشن شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عظیم محمودآبادی، روزنامه نگار در یادداشتی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، پیرامون قطعنامه ی اخیر شورای حقوق بشر درباره ی اتفاقات اخیر در ایران نوشت: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
تجمع مردمی و دانشجویی اعتراضی علیه قطعنامه ضد ایرانی شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد فردا برگزار می شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سکانس اول؛ قطعنامه ای در آخرین روز های آبان پنجشنبه 26آبان، شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین قطعنامه جدیدی در محکومیت عدم همکاری ایران با این نهاد تصویب کرد ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
موضوعاتی که در ایران، جاری است توسط مقامات داخلی ایران در حال رسیدگی است/ به دلیل وجود سازوکارهای بومی، نیازی به اقدام مداخله جویانه کشورهای غربی نیست
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اگر به شورای امنیت هم کشیده شود اجماعی در خصوص آن وجود نداد. زیرا اولاً باید توجه داشت که ابتدای این ماجرا کاملا سیاسی است. زیرا اگر واقعا دغدغه حقوق بشری داشتند تا الان باید بار ها علیه عربستان تشکیل می شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته حقوق بشر مجلس با اشاره به سفر هیاتی از ایران به نیویرک با هدف روشنگری تحولات و اخیر و واقعیت های داخلی کشور، گفت: شورای حقوق بشر به جایگاهی برای غرض ورزی های سیاسی تبدیل شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به جز چند کشور مطرح اروپایی دیگرانی که در شورای حقوق بشر علیه ایران رای داده اند، عموما کشورهایی هستند که ماموریتشان در ساختار سازمان ملل بالا بردن تعداد آراء حقوقی در این نوع نشست هاست، حال آنکه جمعیت حقیقی آن ها بسیار اندک است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۸    
این روز ها که شاهد آغاز فصل سردی در روابط جمهوری اسلامی ایران با قاره سبز هستیم، به نظر می رسد بیشترین تنش و جنگ لفظی بین تهران با برلین در جریان است، به خصوص بعد از اقدام آلمان برای تصویب قطع نامه شورای حقوق بشر با هدف تعیین کمیته حقیقت یاب در قبال تحولات اخیر کشور سبب شده که دیروز دوشنبه هانس ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قطعنامه کشورهای اروپایی در شورای حقوق بشر و قبل از آن قطعنامه آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه ایران در چارچوب فشار حداکثری آمریکا و کشورهای اروپایی علیه ایران است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در دولت سیزدهم در بسیاری از موارد شاهد بوده ایم افرادی که به نمایندگی از ایران در سازمان های بین المللی، منطقه ای، اقلیمی و تجاری شرکت کرده اند، اشکالاتی داشته اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بورس تهران درحالی با رخدادهای گوناگون در خارج از این بازار مواجه است که سامانه کدال شاهد انتشار گزارش عملکرد ماهانه شرکت ها است. بازارهای دارایی در دو هفته گذشته همزمان با تصویب دو قطعنامه سیاسی و حقوقی در آژانس و شورای حقوق بشر و بالاگرفتن تنش ها میان اتحادیه اروپا و ایران تغییرات ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل بین الملل درمورد تبعات صدور قطعنامه شورای حقوق بشر علیه ایران، می گوید که این قطعنامه در درجه اول روی وجهه و چهره جمهوری اسلامی ایران تاثیر سوء دارد و مبنا و بستری در روابط بین الملل ایجاد می کند که به ضرر کشور است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل بین الملل درمورد تبعات صدور قطعنامه شورای حقوق بشر علیه ایران، می گوید که این قطعنامه در درجه اول روی وجهه و چهره جمهوری اسلامی ایران تاثیر سوء دارد و مبنا و بستری در روابط بین الملل ایجاد می کند که به ضرر کشور است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به نشست ویژه شورای حقوق بشر در مورد ایران و اظهارات وزیر امور خارجه آلمان در این نشست،توئیتی را منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل در تشریح دلایل تصویب قطعنامه ضدایرانی شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد علیه ایران گفت: حوزه منطقه ای و نظام بین الملل نمایانگر آن است که زمینه پروری و زمینه سازی های لازم برای بردن ایران در ابعاد گوناگون مکمل پرونده هسته ای در فصل هفتم سازمان ملل متحد فراهم بیاید.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
او در واکنش به تشکیل کمیته حقیقت یاب شورای حقوق بشر گفته کمیته های حقیقت یاب برای شناسایی تامین کنندگان بمب های شیمیایی تشکیل دهند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت: ما از رای شورای حقوق بشر سازمان ملل برای ایجاد یک گروه حقیقت یاب به منظور بررسی موارد نقض حقوق بشر در ایران حمایت کردیم که واقعاً اقدامی تاریخی بود که پیش از آن شاهد نبودیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۵    
نوباوه وطن گفت: بیانیه شورای حقوق بشر علیه ایران فاقد ارزش حقوقی است و بیشتر جنبه سیاسی و روانی دارد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه گفت: قطعا توافق در مساله هسته ای و برجام و بحث اوکراین گشایش های سیاسی جدیدی برای ایران باز می کند اما بعید است این مسایل موجب بسته شدن پرونده حقوق بشری جدید ایران در شورای حقوق بشر شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۷:۳۳    
زمینه سازی برای تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای حقوق بشر سازمان ملل یکی از تازه ترین اقداماتی است که در زمین بازی سیاسی غرب علیه کشور به نمایش گذاشته شد. الهام امین زاده، استاد حقوق بین الملل در گفت وگو با ایران به بررسی رویکرد حاکم بر سازکار جاری سازمان ملل در عرصه حقوق بشر پرداخته است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه شرق نوشت: این روزها که شاهد آغاز فصل سردی در روابط ایران با برخی کشورهای قاره سبز هستیم، به نظر می رسد بیشترین تنش بین تهران با برلین در جریان است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا : نوذر شفیعی، کارشناس مسائل بین الملل در تحلیل تصویب قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل علیه ایران گفت: کشورهایی که بانی و حامی قطعنامه شورای حقوق بشر علیه ایران بودند، صلاحیت اظهارنظر درباره حقوق بشر در سایر کشورها را ندارند و با رویکرد دوگانه و سیاسی به موضوعات می پردازند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نشست هفتگی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با یک اقدام نمادین همراه بود. ناصر کنعانی روز دوشنبه با یک ماسک شیمیایی در جمع خبرنگاران حضور یافت ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه سوریه قطعنامه اخیر در شورای حقوق بشر سازمان ملل علیه ایران و بهره برداری کشورهای غربی از ساز و کارهای بین المللی برای اهداف و مقاصد سیاسی خود را محکوم کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۵    
وزیر خارجه سوریه روز دوشنبه در گفت وگو با وزیر امور خارجه ایران صدور قطعنامه در شورای حقوق بشر علیه ایران را محکوم کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: یک تحلیلگر مسائل بین الملل درمورد تبعات صدور قطعنامه شورای حقوق بشر علیه ایران، می گوید که این قطعنامه در درجه اول روی وجهه و چهره جمهوری اسلامی ایران تاثیر سوء دارد و مبنا و بستری در روابط بین الملل ایجاد می کند که به ضرر کشور است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه سوریه در تماس تلفنی با همتای ایرانی صدور قطعنامه اخیر در شورای حقوق بشر سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران و بهره برداری کشورهای غربی از ساز و کارهای بین المللی برای اهداف و مقاصد سیاسی خود را محکوم نمود.
برترین ها / سیمرغ   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت خارجه گفت که جمهوری اسلامی ایران هیچ گونه همکاری با کمیته سیاسی تحت عنوان کمیته حقیقت یاب نخواهد داشت.
صدای لنجان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای لنجان ؛ به دنبال پیشگامی آلمان برای برگزاری نشست ویژه شورای حقوق بشر در مورد رویدادهای اخیر ایران و تکرار اظهارات مداخله جویانه مقامات آلمانی، هانس اودو موتسل سفیر جمهوری فدرال آلمان برای سومین بار در یک ماه اخیر به وزارت امور خارجه ایران احضار شد. ...
در پی پیشگامی آلمان برای برگزاری نشست ویژه شورای حقوق بشر در مورد رویدادهای اخیر کشورمان و تکرار اظهارات مداخله جویانه و بی پایه و اساس مقامات آلمانی، هانس اودو موتسل، سفیر جمهوری فدرال آلمان به وزارت امور خارجه احضار شد.
وانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: ایران هیچ گونه همکاری با کمیته حقیقت یاب که قرار است براساس تصمیم شورای حقوق بشر در مورد تحولات اخیر تشکیل شود، نخواهد داشت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به قطعنامه ضدایرانی شورای حقوق بشر سازمان ملل گفت: ایران هیچ همکاری با کمیته سیاسی تحت عنوان "کمیته حقیقت یاب" نخواهد داشت.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: ایران هیچ گونه همکاری با کمیته حقیقت یاب که قرار است براساس تصمیم شورای حقوق بشر در مورد تحولات اخیر تشکیل شود، نخواهد داشت.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۹    
پیش گامی آلمان در فشارهای حقوق بشری و درخواست آنها برای برگزاری نشست ویژه شورای حقوق بشر و اعمال فشار برای آغاز تحقیقاتی بین المللی در خصوص تحولات اخیر ایران، این سوال را پیش می آورد که آیا واقعا آلمان حامی حقوق بشر است؟
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی پیشگامی آلمان برای برگزاری نشست ویژه شورای حقوق بشر و تکرار اظهارات مداخله جویانه و بی پایه و اساس مقامات آلمانی، هانس اودو موتسل، سفیر جمهوری فدرال آلمان به وزارت امور خارجه احضار شد.
اقتصاد ایران: فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در قالب بیانیه ای صدور قطعنامه حقوق بشری توسط کشورهای غربی علیه جمهوری اسلامی ایران را محکوم کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به قطعنامه ضدایرانی شورای حقوق بشر سازمان ملل گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچ گونه...