یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۳:۱۹May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای حقوق بشر»

میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل در حالی جایزه به اصطلاح شجاعت برای حقوق بشر خود را به شبه رسانه اینترنشنال داد که غزه در میانه تجربه بدترین بحران حقوق بشری جهان، مرگ بارترین مکان برای خبرنگاران اعلام شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، فرهانی، فعال رسانه در توئیتی درباره عملکرد اینترنشنال درباره انتشار اخبار مرتبط با شهادت خبرنگاران در غزه نوشت: حدود 150 خبرنگار در غزه کشته شده اند، جایزه شجاعت شورای حقوق بشر سازمان ملل به اینترنشنال تعلق گرفت.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۸    
اتحاد فعالان حقوق بشر در واکنش به نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد می گوید که طالبان همنان به نقض حقوق بشر در افغانستان ادامه می دهد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۷    
نصیراحمد اندیشه نماینده افغانستان در شورای حقوق بشر سازمان ملل در جینوا می گوید که پس از تسلط طالبان بر کشور فرآیند اجرای توصیه های این شورا کاملاً متوقف شده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۷    
نهادهای حقوق بشری در گزارش مشترک به شورای حقوق بشر می گویند که طالبان محیطی از ظلم سیستماتیک و تبعیض جنسیتی به مثابه آپارتاید جنسیتی را برای زنان افغانستان، ایجاد کرده اند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- امروز دوشنبه قرار است نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در مورد افغانستان برگزار شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ رویترز نوشت: درحالیکه نماینده آمریکا در شورای حقوق بشر انتقادات تندی علیه طالبان مطرح کرده، انتظار می رود فشارهای حقوق بشری در این نشست بر طالبان افزایش یابد ...
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۵۲    
جلسه گروه کاری بررسی دوره ای شورای حقوق بشر سازمان ملل امروز دوشنبه 10 ثور، در مورد وضعیت حقوق بشری در افغانستان تشکیل جلسه می دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه کاری بررسی دوره ای شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد برای بررسی گزارش های حقوق بشری افغانستان برای چهارمین بار در هفته آینده نشست برگزار می کند.
کاوک نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز ایگور آشمانوف، رئیس موسسه کریبروم و عضو شورای حقوق بشر روسیه تاس گفت که کشور های عضو بریکس قادر خواهند بود مشترکاً در برابر استعمار ارزدیجیتال مقاومت کنند. ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از کارشناسان مستقل که از سوی شورای حقوق بشر سازمان ملل تعیین شده اند، حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق را نقض قوانین بین المللی دانسته اند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان ضمن تشکر از اندونزی در تلاش برای احقاق حقوق و کمک به فلسطین و همچنین رأی منفی این کشور در شورای حقوق بشر به نفع ایران، از وزیر امور خارجه این کشور جهت سفر به تهران دعوت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل در خصوص ممنوعیت فروش سلاح به رژیم صهیونیستی، اگرچه می تواند رژیم صهیونیستی را در تنگنا قرار دهد اما با مانع تراشی های غرب و آمریکا هیچ گاه این رژیم را در محکومیت های جدی قرار نداده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۸:۵۰    
شورای حقوق بشر سازمان ملل قطعنامه ای را در مخالفت با هرگونه اقدام قهری یکجانبه علیه کشور ها تصویب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست نمایندگی افغانستان در شورای حقوق بشر سازمان ملل تأکید کرد جهان باید برای رسیدگی به بحران چند بعدی در حال تحول در افغانستان متحد شود.
صدا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
علاوه بر شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، 160 سازمان حقوق بشری در نامه ای خواستار تحریم تسلیحاتی اسرائیل شده اند و ادامه ارسال تسلیحات برای اسرائیل را نقض قوانین بین المللی توصیف کرده اند. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل به تصویب قطعنامه شورای حقوق بشر در رابطه با منع انتقال سلاح به رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در سایه حمایت های تمام عیار مدعیان غربی حقوق بشر همواره به قطعنامه های بین المللی بی توجهی و در مسیر تشدید جنایت های خود علیه مردم فلسطین حرکت کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کره شمالی قطعنامه شورای امنیت علیه نقض حقوق بشر در این کشورا را محکوم کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۹:۴۱    
شورای حقوق بشر سازمان ملل روز جمعه قطعنامه ممنوعیت صادرات سلاح به رژیم اشغالگر صهیونیستی را به تصویب رساند اما عدم تمکین رژیم صهیونیستی به قطع نامه شورای امنیت مبنی بر لزوم برقراری آتش بس فوری عملی شدن این مصوبه را هم با ابهام مواجه کرده است.
جماران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۹    
اعضای اتحادیه هایی که جمهوری اسلامی ایران اخیرا به آنها پیوسته، در قبال قطعنامه ضد جمهوری اسلامی ایران در شورای حقوق بشر چگونه رفتار کردند؟
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس شامگاه جمعه از تصویب قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد برای ممنوعیت صادرات سلاح به رژیم صهیونیستی استقبال کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس از قطعنامه اخیر شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در زمینه ممنوعیت صادرات تسلیحات به اسرائیل استقبال کرد و خواستار اجرای فوری آن شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل درخصوص ممنوعیت صادرات سلاح به رژیم صهیونیستی استقبال کرد و خواستار بازخواست و مجازات رژیم صهیونیستی به دلیل ارتکاب جنایت های این رژیم در نوار غزه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
حماس ضمن استقبال از قطعنامه شورای حقوق بشر برای تحریم تسلیحاتی اسرائیل تاکید کرد که باید فورا اقدامی عملی برای اجرای این قطعنامه انجام شود و آمریکا و سایر کشورها هم باید هرچه سریعتر حمایت های خود از اشغالگران در جنگ نسل کشی علیه غزه را متوقف کنند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل در ادامه رویکرد سیاسی و گزینشی خود با تمدید ماموریت سازوکار موسوم به کمیته حقیقت یاب در ایران موافقت کرد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۰    
کنعانی مقدم با اشاره به تصویب قطعنامه علیه رژیم اشغالگر همزمان با روز جهانی قدس، گفت: حلقه محاصره رژیم صهیونیستی پس از تصویب قطعنامه شورای امنیت و پس از آن شورای حقوق بشر تنگ تر شد و زمینه جهت اقدام های بعدی دیگر مجامع حقوق بشری در راستای دفاع از احقاق حقوق ملت فلسطین و محکومیت سیاست های ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل روز جمعه پنج قطعنامه درباره جنگ غزه از جمله قطعنامه ای با موضوع درخواست از رژیم صهیونیستی برای برداشتن سریع محاصره و تمام اشکال دیگر مجازات دسته جمعی علیه این باریکه و برقراری فوری آتش بس را تصویب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده رژیم اشغالگر صهیونیستی در شورای حقوق بشر سازمان ملل رفتاری غیرعادی از خود نشان داده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۳:۰۹    
در جلسه شورای حقوق بشر قطعنامه درخواستی پاکستان به نمایندگی کشورهای سازمان همکاری اسلامی در خصوص ممنوعیت صادرات سلاح به رژیم صهیونیستی مطرح و تصویب شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد با تصویب قطعنامه ای خواستار توقف ارسال تجهیزات نظامی به رژیم صهیونیستی شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۹:۳۲    
شورای حقوق بشر سازمان ملل امروز پیش نویس قطعنامه ای را که پاکستان برای توقف ارسال سلاح برای اسرائیل ارائه کرده بود، با 28 رأی موافق تصویب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با روز جهانی قدس، سه قطعنامه به نفع فلسطین و علیه رژیم صهیونیستی با اکثریت قاطع آرا در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد درباره وقوع جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت در غزه توسط رژیم صهیونیستی یک قطعنامه تصویب کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
لحظه تشویق حاضرین از تصویب قطعنامه شورای حقوق بشر سازمان ملل علیه اسرائیل و ترک سالن توسط نماینده این رژیم
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۳    
کد خبر: 925291 / دیروز, 15:10 / جهان وزاری خارجه انگلیس، بلژیک و استرالیا خشم خود را نسبت به اقدام تل آویو در حمله به کاروان بین المللی امدادی ابراز داشته و تاکید کردند که اسراییل باید تابع قوانین بین الملل باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل ممنوعیت صادرات سلاح را به رژیم صهیونیستی تصویب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد قطعنامه ای را به تصویب رساند که خواستار متوقف کردن فروش انواع سلاح به اسرائیل است و درباره وقوع نسل کشی در جنگ غزه هشدار می دهد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل قطعنامه ای را علیه رژیم صهیونیستی با 28 رای مثبت به تصویب رساند و خواستار توقف ارسال سلاح به این رژیم شد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۵    
شفقنا- نهاد حقوق بشر سازمان ملل قطعنامه ای را در مورد مسئولیت اسرائیل در قبال جنایات جنگی احتمالی در غزه تصویب کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ رویترز نوشت: شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد امروز جمعه با تصویب قطعنامه ای خواستار پاسخگویی اسرائیل به جنایات جنگی و جنایت علیه بشریت در نوار غزه شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل امروز(جمعه) قطعنامه ای را درباره ممنوعیت ارسال سلاح برای رژیم صهیونیستی تصویب کرد.
شورای حقوق بشر سازمان ملل امروز در نشستی که به پیشنهاد پاکستان برگزار شد، ممنوعیت صادرات تسلیحاتی به رژیم صهیونیستی را تصویب نمود.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۰    
شفقنا- خانم حاجا لحبیب وزیر امور خارجه بلژیک در سایت ایکس نوشت: ما به سه قطنامه مرتبط با فلسطین در شورای حقوق بشر رای مثبت خواهیم داد. به گزارش شفقنا، الجزیره نوشت: لحبیب افزود: حق تعیین سرنوشت ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۲    
نهاد های بین المللی و از جمله شورای حقوق بشر باید به وظایف خود در متوقف کردن جنایت های رژیم صهیونیستی در نوار غزه عمل کنند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۱    
کشورهای غربی با استفاده از ابزار شورای حقوق بشر ماموریت به اصطلاح کمیته حقیقت یاب را درباره ایران تمدید کردند.
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سفیر ایران نزد دفتر سازمان ملل در ژنو، ضمن محکوم نمودن حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی سفارت کشورمان در دمشق و سایر جنایات بی رحمانه این رژیم در غزه گفت: علیرغم طرح قطعنامه حقوق بشری علیه کشورمان که بخشی از دستورکار کشورهای غربی برای تحت فشار قرار دادن ملت ایران به جرم حمایت از فلسطین است ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل در اقدامی سیاسی رای به تمدید ماموریت به اصطلاح کمیته حقیقت یاب در مورد ایران و همچنین ماموریت جاوید رحمان داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۸    
قطعنامه محکومیت و منع تحریم های یکجانبه در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد با اکثریت آرا تصویب شد. بر اساس این گزارش که از سوی نمایندگی ایران در ژنو در اختیار انصاف نیوز قرار گرفته ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد پیش نویس قطعنامه ای را در دستور بررسی دارد که با توجه به خطر نسل کشی در غزه خواستار تحریم تسلیحاتی رژیم صهیونیستی است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد قرار است روز جمعه درباره پیش نویس قطعنامه ای که خواستار تحریم تسلیحاتی اسرائیل است رأی گیری کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۵    
شورای حقوق بشر سازمان ملل به دنبال تحریم تسلیحاتی رژیم صهیونیستی به دلیل جنایاتش علیه فلسطینیان است.