یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۰:۱۹May 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گزارشگر سازمان ملل»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۵    
گزارشگر سازمان ملل در امور فلسطین تاکید کرد با وجود اینکه غرب از استفاده واژه نسل کشی برای غزه بدش می آید، اما نسل کشی غزه یادآور هلوکاست است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در امور فلسطین اعلام کرد که از برخورد شدید پلیس با معترضان دانشگاهی در آمریکا وحشت زده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۳    
یکی از گزارشگران ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر، گزارش ها درباره تعلیق احتمالی دانشجویان آمریکایی حامی فلسطین از دانشگاه های ایالات متحده را محکوم کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل متحد ضمن ابراز نگرانی از احتمال تعلیق دانشجویان دانشگاه کلمبیا به دلیل اعتراضات حامی فلسطین، این اقدام را نقض آشکار حق آنها برای تجمع مسالمت آمیز دانست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل در امور فلسطین با تاکید بر اینکه اسرائیل باید مجازات شده و از صادرات سلاح به آن جلوگیری شود، اعمال تحریم هایی علیه اسرائیل، برقراری آتش بس و حفاظت از فلسطینی ها را خواستار شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل درباره حقوق بشر در فلسطین از ممنوعیت استفاده از چفیه توسط کسانی که در حمایت از آرمان فلسطین در کانادا تجمع کرده بودند، انتقاد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۳۷    
شفقنا- احمد ابوالغیط، دبیرکل اتحادیه عرب با گزارشگر سازمان ملل در امور وضعیت حقوق بشر در فلسطین، درباره وضعیت انسانی در نوار غزه گفتگو کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، ابوالغیط طی اظهاراتی تأکید کرد که اسرائیل به دنبال خاموش کردن صداهایی است که به طور مستقل در مورد کشتار غزه صحبت می کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در مورد حقوق بشر در سرزمین های اشغالی فلسطین اعلام کرد که رژیم صهیونیستی در جریان حمله به نوار غزه بیش از 14 هزار و 500 کودک فلسطینی را به شهادت رسانده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در امور فلسطین بر لزوم ممنوعیت ارسال سلاح به رژیم صهیونیستی و وادار نمودن آن برای پایبندی به قوانین بین المللی تاکید کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۲۵    
سازمان دیده بان حقوق بشر و گزارشگر سازمان ملل در اراضی اشغالی فلسطین با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی در غزه مرتکب نسل کشی و جنایت جنگی می شود، خواستار انجام اقدامی فوری برای تحریم این رژیم در سطوح مختلف از جمله تسلیحات شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان دیده بان حقوق بشر و گزارشگر سازمان ملل در اراضی اشغالی فلسطین با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی در غزه مرتکب نسل کشی و جنایت جنگی می شود، خواستار انجام اقدامی فوری برای تحریم این رژیم در سطوح مختلف از جمله تسلیحات شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد درباره فلسطین خواستار اعمال تحریم علیه رژیم صهیونیستی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در اراضی اشغالی فلسطین که اخیرا گزارشی مستند درباره جنگ نسل کشی رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین منتشر کرده بود با اشاره تلویحی به تجاوز جنایتکارانه این رژیم به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق، خواستار محاکمه اسرائیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در اراضی اشغالی فلسطین با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به بخش کنسولی سفارت تهران در دمشق، گفت که این رژیم، تمامی خط قرمز ها را پشت سر گذاشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در اراضی اشغالی فلسطین با غیرمسئولانه خواندن اظهارات سخنگوی وزارت خارجه آمریکا ضد او تاکید کرد که ایالات متحده بخشی جدایی ناپذیر از اتفاقاتی است که در غزه می افتد.
ملیت   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تصریح گزارشگر سازمان ملل به نسل کشی رژیم صهیونیستی در غزه گفت: دولت های ملی و مجامع سیاسی و حقوقی بین المللی اکنون نه فقط در معرض قضاوت افکار عمومی جهان، بلکه در معرض قضاوت تاریخ قرار دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت جنایات رژیم صهیونیستی اکنون مورد تایید گزارشگر سازمان ملل قرار گرفته است
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- فرانچسکا آلبانیز ، گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور حقوق بشر در اراضی فلسطینی، گفت: از زمان آغاز مأموریت خود برای تهیه گزارش درباره جنایات اسرائیل در نوار غزه، مورد حملات و تهدیدهای متعددی قرار گرفتم. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در گزارشی از اقدام رژیم صهیونیستی به نسل کشی و جنایت گسترده در نوار غزه خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : گزارشگر سازمان ملل در امور خشونت علیه زنان و دختران نسبت به افزایش تجاوز نظامیان اسرائیلی به زنان و دختران فلسطینی ابراز نگرانی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل نسبت به افزایش خشونت جنسی نیروهای اشغالگر اسرائیل علیه زنان فلسطینی ابراز نگرانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در امور خشونت علیه زنان و دختران تصریح کرد: تجاوز جنسی و سایر اشکال خشونت جنسی (علیه زنان فلسطینی) می تواند جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت باشد و باید متوقف شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل زنگ خطر را در مورد وضعیت زنان فلسطینی ساکن غزه به صدا درآورد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل تأکید کرد، وضعیت زنان فلسطینی امتحانی است که جامعه بین المللی در آن شکست خورده است.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، مایکل فخری گزارشگر سازمان ملل در امور غذایی در گفت وگو با شبکه خبری الجزیره تاکید کرد که اسرائیل به عمد محموله های کمک های انسانی در غزه را هدف حملات موشکی خود قرار می دهد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، دور نهایی نخستین دادگاه تمرینی یا شبیه سازی دادرسی (موت کورت ملی) پیگیری تحریم های یکجانبه و تبعیت از آنها در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) برگزار شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در امور غذایی اعلام کرد آتش بس در غزه تنها از طریق تحریم رژیم صهیونیستی محقق می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در امور خشونت علیه زنان تأکید کرد زنان غزه در معرض رفتارهای غیرانسانی و توهین آمیز هستند.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
یک مسوول سازمان ملل از سکوت کشورهای عضو این سازمان در قبال جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه صفوف فلسطینی ها در نوار غزه انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری مهر ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در فلسطین روایت رژیم صهیونیستی درباره کشتار اخیر در شمال نوار غزه را رد کرد و از سکوت سازمان ملل درباره جنایات این رژیم به شدت انتقاد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل تاکید کرد که جامعه بین المللی در مقابل اسرائیل ضعیف عمل کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اولیویه دی شوتر گزارشگر سازمان ملل در موضوع فقر و حقوق بشر خواستار تحریم جهانی تل آویو شد و تاکید کرد: جامعه بین المللی در مقابل (رژیم) اسرائیل ضعیف عمل کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در موضوع فقر و حقوق بشر خواستار فشار جهانی علیه تل آویو شد و گفت: باید تحریم ها و فشار تجاری بر اسراییل اعمال کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در مورد حق غذا گفت که اسرائیل عمداً فلسطینی ها را با حربه گرسنگی می کشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه اسرائیل خبر داد که به گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل ویزا نمی دهد و او حق ورود به فلسطین اشغالی را ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در امور فلسطین پاک سازی قومیتی رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد و از جامعه بین المللی خواست برای توقف این کشتار، مداخله کند.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در مورد حق غذا با اشاره به اینکه اسرائیل از هفت اکتبر حملات خود را برای جلوگیری از دسترسی غیرنظامیان به غذا و آب تشدید کرده است گفت که گرسنگی تبدیل به سلاحی برای نسل کشی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل در امور مربوط به حق بهداشت نسبت به اوضاع انسانی و بهداشتی در نوار غزه انتقاد کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۴۲    
گزارشگر سازمان ملل متحد کشورهایی را که حمایت از آنروا را قطع می کنند به کمک به نسل کشی متهم کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۲۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
جوان آنلاین: جنایات سه ماهه ارتش صهیونیستی در غزه شرایط فاجعه باری را در این باریکه به وجود آورده است که به گفته هماهنگ کننده پزشکی سازمان پزشکان بدون مرز، زبان از توصیف وجود رعب و وحشت در غزه قاصر است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۲۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل در یک موضع گیری، اقدام تهدید آمیز رژیم صهیونیستی مبنی بر تمدید نکردن و عدم صدور ویزای کارکنان سازمان ملل را محکوم کرده و آن را نوعی بزدلی اخلاقی خواند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون، مایکل فخری گزارشگر سازمان ملل در امور مربوط به حوزه غذا در گفتگو با الجزیره تاکید کرد: بیش از 2 میلیون و 300 هزار نسان در نوار غزه با گرسنگی رو به رو هستند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل اعلام کرد مرحله دوم جنگ غزه برای کوچاندن اجباری جمعیت به صحرای سینا در مصر است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۷    
یکی از گزارشگران ویژه سازمان ملل تاکید کرد که اسرائیل باید استفاده از آب به عنوان سلاح جنگی علیه مردم غزه را متوقف کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل در اراضی فلسطینی تصمیم اسرائیل برای ایجاد وقفه های 4 ساعته در جنگ را بسیار بی رحمانه و طعنه آمیز توصیف کرده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۰    
همزمان با تشدید اعلام نگرانی ها درباره وخامت اوضاع بشردوستانه در غزه، آمریکا در رویکردی هم سو با رژیم صهیونیستی در مسیر بازگشایی گذرگاه رفح مانع تراشی می کند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عملیات طوفان الاقصی، واکنش مقاومت فلسطین به جنایت های رژیم صهیونیستی که شکستی غیرقابل ترمیم را برای این رژیم رقم زد، در حالی وارد چهاردهمین روز خود شد که هشدارها درباره بروز فاجعه بشردوستانه در غزه بسیار جدی تر از هر زمان دیگری اعلام می شوند. ...
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۵    
همزمان با تشدید اعلام نگرانی ها درباره وخامت اوضاع بشردوستانه در غزه، آمریکا در رویکردی هم سو با رژیم صهیونیستی در مسیر بازگشایی گذرگاه رفح مانع تراشی می کند.
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در گزارش خود تصریح کرد که نوار غزه در حال تجربه بمباران مداوم و ویرانی عظیم است و بخش بهداشت در این منطقه در نقطه بحرانی قرار دارد.