یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۹:۴۶Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانادا»

تلنگر   ۱۴ دقیقه پیش    
دلار 275,610 3 مهر یورو 322,910 3 مهر درهم امارات 75,020 3 مهر پوند 379,270 3 مهر روبل روسیه 4,280 3 مهر دلار استرالیا 202,100 3 مهر دلار کانادا 218,800 3 مهر یوان چین 42,750 3 مهر فرانک سوئیس 300,100 3 مهر ...
الف   ۲۲ دقیقه پیش    
کانادا در اکثر مواقع با کمبود نیروی کار مواجه است و برای حل این مشکل از استخدام نیروی کار خارجی استفاده می کند. با توجه به پیش بینی ها، بعد از کرونا و بهبود وضعیت اقتصادی، در کانادا نیاز به نیروی کار بیشتر از قبل خواهد بود ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
در این شماره از بستۀ اخبار بین الملل ایسنا، خبرهایی از ادامه مذاکرات ایران و عربستان در عراق، آزادی مدیر شرکت هوآوی در کانادا همزمان با آزادی چند کانادایی در چین، پیشتازی چپ ها در انتخابات آلمان، انتشار آمار قربانیان جنگ سوریه توسط سازمان ملل متحد و چند خبر دیگر را مرور می کنیم.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کلیسای کاتولیک از بومیان کانادا به خاطر یک قرن سوءاستفاده، نسل کشی و تخلفات حقوق بشری در مدارس شبانه روزی تحت مدیریت کلیسا عذرخواهی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۷    
سخنگوی وزارت خارجه چین امروز و پس از آزادی تبعه خود از کانادا پس از حدود 3 سال زندان، در سخنانی اعلام کرد: اتهامات علیه مدیر هوآوی، تماما ساختگی و سیاسی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
یکی از شاخه های برجسته کلیسای کاتولیک کانادا از بومیان این کشور به دلیل نقش کلیسا در خشونت و سوء استفاده علیه کودکان بومی در مدارس شبانه روزی این کشور عذرخواهی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه چین اتهامات وارده به مدیر شرکت هوآوی از سوی آمریکا را که مدتها در کانادا تحت تعقیب قرار داشت غیرواقعی و دروغین خواند.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۷    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. وانژو منگ، یکی از مدیران ارشد هوآوی ، غول فناوری چینی که از سال 2018 به اتهام نقض تحریم ها علیه ایران به درخواست مقامات ایالات متحده در کانادا حصر خانگی بود ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مانگ وانگ ژو دختر مدیر هوآوی و مدیر مالی آن شرکت که از سه سال پیش به دلیل نقض تحریم های امریکا علیه ایران در کانادا محبوس بوده با موافقت دادگاه در منطقه شرقی نیویورک، آزاد شد.
درپی کشف گورهای جمعی حاوی اجساد 1200 کودک بومی کانادا که فضای این کشور را پرتنش کرده، کلیسای کاتولیک در کانادا با اذعان به آزار و سوءاستفاده از بومیان در مدارس شبانه روزی دولتی تحت مدیریت کلیسا، از آن عذرخواهی کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سیده آمنه موسوی- سفیر اسبق افغانستان در کانادا گفت و گویی در این زمینه انجام داده ایم و او در این گفت و گو تاکید می کند:” به جهت نزدیکی اعضای گروه طالبان به پاکستان و همچنین آمادگی چین برای سرمایه گذاری در افغانستان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
پالایشگاه های نفتی آمریکا به دنبال طوفان آیدا و آسیب وارده به تولید نفت خام اسکله های نفتی خلیج مکزیک، ماه گذشته برای جایگزینی نفت این اسکله ها به خرید نفت از عراق و کانادا روی آورده اند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: احتمال افزایش تعداد اجساد در پی کشف سومین گور دسته جمعی بومیان در کانادا
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فیلم مستند "مایا" ساخته "جمشید مجددی" مستندساز خراسان رضوی به جشنواره بین المللی فیلم ونکوور کانادا راه یافت.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۰    
جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا اعلام کرد دو شهروند کانادایی در چین از زندان آزاد شده و به کشور خود باز می گردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – کلیسای کاتولیک به صراحت از بومیان کانادا به خاطر یک قرن سوءاستفاده، نسل کشی و تخلفات حقوق بشری در مدارس شبانه روزی تحت مدیریت کلیسا عذرخواهی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۵    
اسقف های کاتولیک کانادا با به رسمیت شناختن اعمال و آثار سوءاستفاده های انجام شده توسط اعضای این کلیسا در مدارس شبانه روزی این کشور از کودکان بومی، از خانواده های بومیان عذر خواهی کردند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
پالایشگران آمریکایی کمبود نفت خود در پی طوفان را با کمک نفت خام عراق و کانادا جبران می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۱    
تهران-ایرنا- چین و کانادا به دنبال تنشی که تقریبا سه سال طول کشید با آزادی شهروندان بازداشت شده دو کشور از تشدید یک جنگ ژئوپلتیکی جلوگیری کردند؛ اقدامی که با استقبال دولت آمریکا مواجه شده است.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت نزدیک به سه سال از پرونده جنجالی ادعایی واشنگتن و اتاوا علیه منگ وانژو مدیر ارشد شرکت هوآوی به اتهام نقض تحریم های ایران، کانادا این تبعه چینی را آزاد کرد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مبلغ شیعه فعال در کشور کانادا گفت: مراسم زیارت اربعین موجب تقویت روابط بین مسلمانان و کشورهای مختلف می شود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خانم منگ وان جو مدیر مالی شرکت هواوی که کانادا را با هواپیمای چارتر دولت چین به مقصد سرزمین مادری اش ترک کرده، در طول پروازش، دلتنگی برای وطنش را در قالب جملات زیر به رشته تحریر در آورده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۶    
در این مقاله به قوانین ورود به کانادا و همچنین شرایط سفر به کانادا در کرونا می پردازیم و از معروف ترین شهرهای این کشور جذاب نیز یاد می کنیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - منگ وانژو ، مدیر شرکت چینی هوآوی در پی توافق میان آمریکا و چین ، پس از 3 سال آزاد شد. به گزارش گاردین، وزارت دادگستری آمریکا درخواست استرداد منگ وانژو از کانادا را پس از توافق با چین پس گرفت. منگ وانژو ، از سال 2018 به اتهام فساد مالی در کانادا بازداشت شده بود. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۴    
با آزادی دختر رئیس شرکت هواوی، 2 زندانی کانادایی به نام های مایکل اسپاور و مایکل کووریگ شهروندان کانادایی پس از تقریبا سه سال بازداشت در چین به کانادا برمی گردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۷    
در ادامه تنش آمریکا و چین نخست وزیر کانادا از بازگشت دو تبعه بازداشت شده این کشور از چین خبر داد و در طرف مقابل برخی رسانه ها خبر ورود مدیر مالی شرکت هوآوی به چین پس از توافقات صورت گرفته با آمریکا را منتشر کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
فیلم سینمایی گورکن در جشنواره هایی در آمریکا و کانادا حضور خواهد داشت.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وانژو منگ، مدیر ارشد شرکت هواوی چین که به اتهام فساد از سوی آمریکا در کانادا زندانی بود، بعد از توافقی با دادستان ها آزاد شده و در پروازی بلافاصله عازم کشورش چین شده است. به گزارش بی بی سی، روز جمعه وزارت دادگستری آمریکا تقاضای استرداد خانم منگ را پس گرفتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
منگ وانژو مدیر ارشد امور مالی هواوی توانست دیروز بعد از دو سال بازداشت در کانادا به جرم دور زدن تحریم های ایران سرانجام به کشور خود بازگردد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۰    
به گفته نخست وزیر کانادا، دو زندانی کانادایی که به اتهام جاسوسی دستگیر و به زندان های چین منتقل شده بودند، آزاد و در راه بازگشت به کانادا هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری شینهوا گزارش کرد خانم منگ وانژو مدیر مالی شرکت هواوی با تلاش های مستمر دولت چین، با یک هواپیمای چارتر دولتی کانادا را به مقصد میهن ترک کرده و به زودی به آغوش خانواده خود بازمی گردد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با لغو حکم استرداد خانم منگ وانژو مدیر ارشد مالی شرکت هواوی از سوی آمریکا و بازگشت وی از کانادا به چین، دولت پکن نیز دو کانادایی در بازداشت را آزاد کرد و به آنها اجازه داد چین را ترک کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
با گذشت نزدیک به سه سال از پرونده جنجالی ادعایی واشنگتن و اتاوا علیه منگ وانژو مدیر ارشد شرکت هوآوی به اتهام نقض تحریم های ایران، کانادا این تبعه چینی را آزاد کرد.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک، منگ در سال 2018 در کانادا به درخواست واشنگتن به اتهام نقض تحریمهای آمریکا علیه ایران دستگیر شد و برای جلوگیری از استرداد به آمریکا مبارزه می کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت نزدیک به سه سال از پرونده جنجالی ادعایی واشنگتن و اتاوا علیه منگ وانژو مدیر ارشد شرکت هوآوی به اتهام نقض تحریم های ایران، کانادا این تبعه چینی را آزاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۱    
افزایش انتقادها از مداخله فرانسه در امور لبنان، تبادل زندانیان بین کانادا و چین، تردید ایران درباره جدیت آمریکا در برجام و افزایش مرگ نوزادان زنان زندانی در انگلیس، از مهم ترین خبر ها در 14 ساعت گذشته بود.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مریم منصف، با برادرخواندن گروه طالبان که دولت کانادا آن را در فهرست تروریستی خود دارد، مورد انتقاد شدید قرار گرفت. او در پاسخ گفت که برادرخواندن طالبان یک "اصطلاح فرهنگی" است و به هیچ وجه نشان دهنده تغییر سیاست کانادا نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه های ایالت آلبرتا از این پس قانون واکسیناسیون اجباری را اجرا می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر کانادا اعلام کرد دو تبعه این کشور که بیش از هزار روز در بند پکن بودند، حریم هوایی چین را ترک کرده اند و اوایل روز شنبه وارد کانادا خواهند شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- کلیسای کاتولیک سرانجام به خاطر بیش از یک قرن آزار و اذیت منجر به مرگ هزاران کودک بومی در کانادا عذرخواهی کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ از اواخر قرن نوزده میلادی تا سال 1996 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا اعلام کرد که مایکل اسپاور و مایکل کووریگ شهروندان کانادایی پس از تقریبا سه سال بازداشت در چین به کانادا برمی گردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۷:۵۶    
دو شهروند کانادایی که در سال 2018 توسط مقامات چین بازداشت شده بودند، در پی صدور حکم آزادی مدیرمالی ارشد شرکت هوآوی از سوی یک قاضی در کانادا، از زندان آزاد و عازم کشور متبوع خود شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
یک قاضی در کانادا با امضای حکم آزادی مدیر ارشد مالی شرکت هوآوی به مناقشه ای حقوقی- سیاسی که بیش از دو سال و نیم به طول انجامید، پایان داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر ارشد مالی شرکت هوآوی و دختر بنیان گذار این شرکت، در پی توافق با مقام های قضایی آمریکا، از حصر خانگی در کانادا آزاد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال آزادی مدیر مالی شرکت هواوی از حصر خانگی در کانادا، دو کانادایی زندانی شده در چین، آزاد شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دو شهروند کانادایی که در سال 2018 توسط مقامات چین بازداشت شده بودند، در پی صدور حکم آزادی مدیرمالی ارشد شرکت هوآوی از سوی یک قاضی در کانادا، از زندان آزاد و عازم کشور متبوع خود شدند.
شاینا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۱:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
فیلم قصیده گاو سفید در ادامه حضورهای بین المللی در بیست و ششمین جشنواره بوسان کره جنوبی روی پرده خواهد رفت. به گزارش شاینا؛ این فیلم همچنین به زودی در سی و چهارمین جشنواره فیلم هلسینکی فنلاند (عشق و آنارشی) ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا : پالایشگاه های نفت آمریکا برای جبران اختلال عرضه تولیدکنندگان خلیج مکزیک پس از وقوع توفان، به نفت عراق و کانادا روی آورده اند در حالی که خریداران آسیایی متقاضی گریدهای نفتی خاورمیانه و روسیه شده اند.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: خبرگزاری رویترز گزارش داد منگ وانژو مدیر مالی شرکت هوآوی چین که در ماه دسامبر سال 2018 به درخواست مقام های آمریکایی به ظن کلاهبرداری در کانادا بازداشت شد، روز جمعه با دادستان های آمریکا در مورد حل اتهامات بانکی به توافق رسید. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : خبرگزاری رویترز گزارش داد منگ وانژو مدیر مالی شرکت هوآوی چین که در ماه دسامبر سال 2018 به درخواست مقام های آمریکایی به ظن کلاهبرداری در کانادا بازداشت شد، روز جمعه با دادستان های آمریکا در مورد حل اتهامات بانکی به توافق رسید.