چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۹:۴۱Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سوخت»

گروه استان ها – فرمانده ویژه انتظامی و دریابانی کیش از کشف و توقیف یک شناور حاوی 55 هزار لیتر سوخت قاچاق در خارج از حوزه استحفاظی این جزیره خبر داد.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور گفت: بنزینی که در جایگاه های سوخت کشور عرضه می شود دارای استاندارد جهانی یورو 4 است.
روش درست سوخت گیری، جهت کم نشدن سهمیه سوخت خودرو را بخوانید.
روزنامه سپهر   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خانواده: صفحه اینستاگرام مرزوبوم روایتی تکان دهنده از جنایت های منافقین به روایت کتاب صباح، خاطرات صباح وطن خواه، یکی از دختران مدافع خرمشهر را منتشر کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
مجتمع خدماتی- رفاهی و جایگاه سوخت سی ان جی در روستای شوش باشت راه اندازی شد.
پلیس   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها – کیش - فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش از کشف 55 هزار لیتر سوخت قاچاق از یک فروند لنج و دستگیری 3 خدمه آن خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
شناور صیادی که تمامی ظرفیت های خالی خود را از سوخت قاچاق پر کرده بود، در انتقال این میزان سوخت قاچاق به خارج از کشور ناکام ماند.
فرمانداری نجف آباد   ۳ ساعت پیش    
به ریاست معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و با حضور معاونین محترم عمرانی و برنامه ریزی و توسعه فرماندار و سایر اعضاء، جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران ویژه اختصاص سوخت به صنوف شهرستان برگزار گردید ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان از استمرار سوخت رسانی مطلوب به جایگاه های منطقه آبادان با وجود آبگرفتگی ناشی از بارش اخیر خبرداد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کیش-ایرنا- فرمانده انتظامی و پایگاه دریابانی کیش از کشف 55 هزار لیتر سوخت قاچاق از یک شناور صیادی که در 6 مایلی شمال جزیره کیش به سمت مرزهای آبی در حال حرکت بود، خبر داد.
به منظور انجام مسئولیت اجتماعی واجرای حقوق شهروندی و خدمات رسانی مطلوب به مردم شریف استان و بررسی فعالیت خدمات الکترونیکی دفاتر پلیس + 10 درخصوص کارت هوشمند سوخت ، بازدید توسط واحد سامانه هوشمند شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان انجام شد .
نفریه گفت: سازمان بهزیستی پیگیر موضوع حذف سهمیه سوخت مازاد افراد دارای معلولیت است و مکاتبات زیادی با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی داشته است. محمد نفریه معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در گفت وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
قزوین – در روزهای سرد پاییزی که ارتفاعات استان قزوین با برف سفید پوش شده است مردم منطقه طارم سفلی روزهایی سردتر از همیشه را با فقدان سوخت تحمل می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ دوازدهم آذرماه ، مهمترین آن ها در قالب یک بسته ارائه شده است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
پلیس تونس روز سه شنبه با جمعی از معترضان به اوضاع خدمات رسانی به ویژه در زمینه سوخت و انرژی درگیر شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از صرفه جویی 11میلیون لیتری سوخت مایع این منطقه در هشت ماه نخست سال جاری خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس خبر داد: با توجه به گزارش بررسی مصارف سی ان جی درسطح کشور، منطقه چالوس رتبه دوم مصرف این سوخت پاک را در بین مناطق 37گانه به دست آورده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس از خدمات رسانی بی وقفه شرکت ملی پخش فر آورده های نفتی منطقه فارس در زمان تعطیلات و در شرایط سخت کرونایی خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل با حضور در انبار نفت شهید بهفر اردبیل عملیات سوخت رسانی به مناطق صعب العبور و مراکز عرضه سوخت را پس از بارش زود هنگام پائیزی مورد رصد قرار دادند
در راستای اجرای طرح توزیع سوخت الکترونیکی و هدفمند کردن آن هئیت اعزامی بازرسی ستاد از منطقه چابهار بازدید نمود.
عصر خودرو   ۹ ساعت پیش    
عصر خودرو-مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در مورد تأثیر نوع سوخت بر میزان آلودگی هوا گفت: بعد از پیگیری های به عمل آمده، کیفیت سوخت مصرفی در تهران بهتر شده و مدت هاست در جایگاه های تحویل سوخت، تخطی فاحشی از استانداردها ندیده ایم.
تین نیوز   ۹ ساعت پیش    
متاثر از شیوع کرونا، تقاضا برای نفت کوره کم سولفور به عنوان سوخت کشتی کاهش شدیدی داشت و مبادلات تجاری بین کشورها نیز کاهش پیدا کرده و در نتیجه شاهد کاهش تقاضا برای حمل و نقل دریایی هستیم.
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در مورد تأثیر نوع سوخت بر میزان آلودگی هوا گفت: بعد از پیگیری های به عمل آمده، کیفیت سوخت مصرفی در تهران بهتر شده و مدت هاست در جایگاه های تحویل سوخت، تخطی فاحشی از استانداردها ندیده ایم.
قم فردا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، نرگس جوزانی، متخصص تغذیه و رژیم درمانی در خصوص مواد غذایی که به روند لاغری کمک می کنند، اظهار کرد: برخی از مواد غذایی به شدت بر روند لاغری و افزایش سوخت و ساز بدن موثر هستند. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۰ ساعت پیش    
با وجود آنکه چین به دنبال جایگزین کردن انرژی های تجدید پذیر بجای سوخت های فسیلی است اما با این وجود واردات زغال سنگ به این کشور افزایش یافته است.
برترین ها / دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
دیده بان ایران: دکتر سارا وخشوری استاد امنیت انرژی و مطالعات خاورمیانه در موسسه سیاست جهانی، بنیانگذار و نماینده شرکت بین المللی اس وی بی ، یک شرکت مشاور استراتژیک انرژی مستقر در واشینگتن دی سی و دبی ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اگرچه بیش از دو ماه تا سال نو چینی باقی مانده اما یک تامین کننده سوخت هواپیما در این کشور از احتمال افزایش سفرهای هوایی خبر داد.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
در این ستون بی هیچ دخل و تصرفی گزیده ای از مطالب روزنامه های سراسری کشور را، فردای انتشار می توانید مطالعه کنید. همشهری: سه محرک تازه برای تداوم صعود بورس ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۳۷   + ۶۴ سایت دیگر  
خودروسازی پژو سعی کرده با تغییرات ظاهری و فنی، رقبای سنتی 308 نظیر فولکس واگن، گلف و فورد فوکس را شکست دهد. تهران – اقتصادبرتر – 11 آذر 99 به گزارش #اقتصادبرتر ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۲:۳۵    
محمدرضا شریفی در گفت وگو با میزان، با اشاره به طرح مجلس برای تغییر سهمیه بندی بنزین اظهار کرد: اجرای سهمیه بندی بر اساس خودرو نواقص زیادی دارد و بحث عدالت اجتماعی نیز در آن دیده نمی شود، در طرح فعلی سهمیه بندی بنزین هر فردی که خودرو بیشتری داشته باشد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۲۶    
لارستان- ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان گفت: با توجه به هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم از سوی متولیان امر و شرکت توزیع و پخش فرآورده های نفتی استان فارس و شهرستان لارستان ، سوخت مورد نیاز در مناطق فاقد گاز طبیعی این منطقه تامین شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۹:۵۹   + ۷۶ سایت دیگر  
جلسه شورای اقتصاد صبح روز دوشنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد. به گزارش ایسنا، جهانگیری در این جلسه با تاکید بر اهمیت موضوع بهینه سازی مصرف سوخت از سازمان برنامه و بودجه خواست تا پیگیر مصوبات شورای اقتصاد در خصوص پیشگیری از هدر رفت انرژی باشد. ...
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: برای فصل سرما برنامه ریزی لازم برای تأمین سوخت بخش ها و روستاهای منطقه لارستان صورت گرفته است. به گزارش میلاد لارستان به...
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سید مناف هاشمی در حاشیه برگزاری رویداد بین المللی کلیماتون 2020 و در وبینار حمل و نقل پاک و کاهش آلودگی هوا با اشاره به اینکه کاهش آلودگی هوا و توسعه حمل و نقل پاک و به تبع آن مدیریت گره های ترافیکی در پایتخت مهمترین خواسته ی پایتخت نشینان است گفت: کثرت خودروها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مجتمع خدماتی- رفاهی و جایگاه سوخت سی ان جی در روستای شوش باشت راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فناوری جدید به فضانوردان اجازه می دهد هنگام فرود در سیاره سرخ در سال 2033، آب نمک مریخ را به اکسیژن و سوخت تبدیل کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جانشین پایگاه دریابانی چابهار از توقیف 12 فروند شناور حامل فرآورده های سوختی قاچاق خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که موضوع استفاده از بازفرآوری سوخت راکتور آب سنگین با غنای طبیعی در طرح اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران مورد توجه قرار نگرفته است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ناو USS Bonhomme Richard ارتش آمریکا که چندی پیش در آتش سوخت به علت خسارت های قابل توجه اوراق می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
محققان دانشگاه واشنگتن دستگاه الکترولیز کننده جدیدی را ابداع کرده اند که آب شور مریخ را دریافت و از آن اکسیژن و هیدروژن استخراج می کند که در قالب سوخت و برای تنفس به کار می روند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از کشف بیش از 200 هزار لیتر سوخت قاچاق در 48 ساعت عملیات تکاوران پلیس استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر در مورد خبر پائین بودن کیفیت سوخت در جایگاه های سوخت شهرستان دشتستان توضیح داد.
واحد اول بخار نیروگاه زرند با توجه به نیاز شبکه و درخواست شرکت مدیریت شبکه برق ایران با شبکه سراسری پارالل شد. ایرج امیری، مدیرعامل نیروگاه زرند با اعلام این مطلب افزود: واحد شماره یک بخارنیروگاه زرند که به دلیل محدودیت سوخت مصرفی از اوایل مهرماه امسال از مدار خارج شده بود ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
کم فروشی در جایگاه های سوخت صحت ندارد. سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان این جمله گفت: اصلا این موضوع که کسی هزینه 40 لیتر بنزین را بپردازد، ولی 35 لیتر دریافت کند، امکان ندارد.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش رادیو سهام ، این طرح که طی دهه 80 و 90 به عنوان طرح جایگزین نظام سهمیه بندی فعلی مطرح شده بود، نگاهی عدالت مدارانه تر به اقشار محروم دارد و با ایجاد انگیزه در شهروندان می تواند به کاهش مصرف این سوخت و افزایش درآمد آنها منجر شود. ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما و کمبود گاز در نیروگاه برق شهید رجایی شرکت پخش فرآورده های نفتی باید هر چه زودتر سهیمه گازوئیل نیروگاه شهید رجایی را تامین کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مازراتی اعلام کرده به تدریج تولید خودروهای مصرف کننده سوخت های فسیلی را متوقف می کند و تا 5 سال دیگر تنها خودروهای برقی یا هیبریدی عرضه خواهد کرد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از آمادگی کامل این شرکت برای تأمین سوخت زمستانی مصرف کنندگان در بخش های خانگی، تجاری، صنعتی و نیروگاهی در زمستان پیش رو و نیز مقابله با سیلاب های احتمالی خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام هشت باند قاچاق سوخت در این استان و کشف 25 تن شکر قاچاق در ایرانشهر در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد.