دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۴:۱۷Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یگان حفاظت»

پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز (پانا) - به گفته فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی فارس، بیش از 795 میلیارد ریال از اراضی دولتی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا- فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: 20 گروه برای برخورد با بوته کنی گیاهان مرتعی در مناطق گرمسیری و سردسیری استان فعالیت می کنند.
رکنا: یک فروشنده متخلف حیوانات که قصد فروش میمون را داشت از سوی مأموران یگان حفاظت محیط زیست در مشهد شناسایی و به دام افتاد. فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست استان خراسان رضوی در تشریح جزئیات این پرونده گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از دستگیری عامل فروش یک قلاده میمون در فضای مجازی خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۱    
طی همکاری با مراجع انتظامی و با حضور فرمانده یگان حفاظت امور اراضی و اکیپ گشت شهرستان بجنورد 6 مورد از دستورات قضایی صادره باستناد ت2 م 10 و یک مورد از احکام قطعیت یافته باستناد ماده 3 (ق.ح.ک) در اراضی زراعی روستاهای قره خانبندی ،سرچشمه و قارلق اجرا شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان از دستگیری 3 نفر و کشف و ضبط 7 دستگاه فلزیاب در شهرستان گرگان خبر داد. به گزارش روابط عمومی و امورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
قم ایرنا _ فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قم گفت: برای نخستین بار در قم فلامینگوی کوچک در تالاب مره مشاهده شد که این یک رکورد کم نظیر در کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول یک شکارچی غیر مجاز را پیش از شروع به شکار دستگیر کردند.
پایگاه خبری صدای نهاوند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۷    
مهرداد سلگی، در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، گفت: جهت حفظ گونه های جانوری وجلوگیری از سودجویی افراد که اقدام به خرید و فروش گونه های بومی نمودندتوسط کارشناسان این اداره اخطاریه صادر و به همه آنها ابلاغ گردید. ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی محیط زیست مازندران اعلام کرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست آمل طی گشت و کنترل و قرق شکنی در آببندان مریچ محله منطقه دابودشت 10 شکارچی غیر مجاز را به همراه 10 قبضه سلاح شکاری، لاشه 5 قطعه پرنده دستگیر و 36 رشته دام هوایی صید پرندگان راجمع آوری کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: ماموران این یگان، 35 تن چوب قاچاق از نوع کهور پاکستانی را در یکی از روستاهای شهرستان دشتستان این استان کشف کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
شاهرود_رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شاهرود از دستگیری شکارچیان متخلف در منطقه آزاد شاهوار شاهرود و کشف لاشه شکار خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا: فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر از کشف 35 تن چوب قاچاق در شهرستان دشتستان خبر داد. سرهنگ فیض الله رزمجو با اعلام این خبر عنوان کرد: در پی کسب خبر مبنی بر دپوی چوب قاچاق در یکی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان دشتستان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۳:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر از کشف 35 تن چوب قاچاق در شهرستان دشتستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۲    
وحید محمودی فردگفت: نیرو های یگان حفاظت این شهرستان با انجام عملیات روزانه و مداوم، در ماه 200 بازدید از آثار تاریخی شهرستان انجام می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۲    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خراسان شمالی از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب در اسفراین و دستگیری هشت حفار غیرمجاز در این زمینه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جغتای گفت: با تلاش ماموران یگان حفاظت این اداره 298 هزار مترمربع از زمینهای ملی در این شهرستان از زمین خواران پس گرفته و به بیت المال بازگردانده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست گفت: شیوع کرونا و کاهش افراد در عرصه های طبیعی سبب شد تا امسال شکارهای غیرمجاز کاهش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: یک هزار و 195 قطعه انواع کبوتر قمری، چاهی و یاکریم، با دانه های سمی شکارچیان غیرمجاز، در جنگل های حمیدیه و دشت آزادگان در غرب خوزستان در یک هفته اخیر تلف شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان دماوند از رفع تصرف 4 هکتار از اراضی منابع طبیعی هومند وادان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۰    
مدیرکل محیط زیست استان قزوین گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین موفق شدند یک شکارچی متخلف غیر مجاز قبل از اقدام به شکار و صید را دستگیر کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مأموران یگان حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری موفق به شناسایی و دستگیری 7 متخلف محیط زیست در مناطق حفاظت شده شدند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات در استان تهران، از رفع تصرف اراضی ملی و تخریب یک باب ویلای غیرمجاز در بخش لواسانات این شهرستان خبرداد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۳    
دومین مرحله آموزش ضابطان دادگستری برای کارکنان یگان حفاظت اداره کل راه وشهرسازی استان اردبیل برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست از وجود 100 پاسگاه محیط بانی تعطیل در کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه، از پیشگیری به موقع نیروهای یگان حفاظت از برداشت مخلوط در منطقه نخل یوسف خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت اراضی کشاورزی سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری از اجرای 346 مورد حکم قلع و قمع و دیوارکشی غیرمجاز در اراضی کشاورزی استان خبر داد و گفت: از این تعداد 249 مورد احکام تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری با تخلف تغییرکاربری غیرمجاز دیوارکشی بوده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دهلران بیان داشت: یگان حفاظت از اراضی کشاورزی (زراعی و باغها) در شهرستان دهلران و بخش های تابعه (مرکزی _ دشت عباس _ موسیان زرین آباد سراب میمه) فعال بوده و از هرگونه تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی جلوگیری و با متخلفان قاطعانه برخورد میشود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سه هزار و600 محیط بان از عرصه های طبیعی کشور حراست می کنند که این میزان باید به هشت هزار نفر افزایش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین، بیش از 25 تله زنده گیری پرندگان وحشی را معدوم کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان آباده استان فارس 30 هزار مترمربع از اراضی ملی پلاک باغمورد بخش "بهمن و صغاد" این شهرستان را از دست متصرفان خارج کردند و به دولت بازگرداندند.
شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۴۹    
شوشان : متخلف سم ریزی غیر مجاز توسط محیطبانان اداره حفاظت محیط زیست دشت آزادگان دستگیر شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان؛ مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان دشت آزادگان در مورخ 4اسفند ماه موفق به دستگیری یک نفر متخلف سم ریزی برای پرندگان (ڪبوترسانان) شده اند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان بر تشدید اقدامات حفاظتی در جنگل های هیرکانی تأکید کرد و گفت: با قطع غیرمجاز و قاچاق چوب درختان جنگلی به شدت برخورد می شود.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۴    
فرمانده یگان حفاظت سازمان امور اراضی کشور، گفت: حفظ و حراست از اراضی کشاورزی در استان آذربایجان شرقی از رشد چشمگیری برخوردار است.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹    
رئیس یگان حفاظت اراضی ملی، دولتی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 89 هزار و 12 مترمربع اراضی خالصه دولتی در قالب سه قطعه زمین در شهر درگهان و خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو قشم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
با تلاش ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی کازرون و در پی انجام تحقیقات نا محسوس یک باب کوره تولید زغال غیر مجاز در منطقه دریس این شهرستان شناسایی شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
وحیدپورمردان گفت: محموله غیر مجاز پرنده توسط یگان حفاظت محیط زیست در زاهدان شناسایی و کشف شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 89هزار و 12 مترمربع از اراضی خالصه دولتی در قالب سه قطعه زمین واقع در شهر درگهان و خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو قشم خبر داد و گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- رییس یگان حفاظت از اراضی ملی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 89 هزار و 12 مترمربع از اراضی ملی جزیره قشم در قالب سه قطعه زمین واقع در شهر درگهان و خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو قشم رفع تصرف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست اصفهان از تغییر کاربری زمین های منطقه حفاظت شده حیات وحش موته توسط دهیاری روستای حسن رباط خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۳    
فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی خراسان شمالی از انجام 5 مورد رفع تصرف از اراضی دولتی توسط این یگان در بهمن ماه 99 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر گفت: در عملیات یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری مهدیشهر به مساحت 240 متر مربع از اراضی ملی که توسط سودجویان تصرف شده بود، آزادسازی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس یگان حفاظت اراضی ملی، دولتی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 89 هزار و 12 مترمربع اراضی خالصه دولتی در قالب سه قطعه زمین در شهر درگهان و خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو قشم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۲۱    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان به تشریح عملکرد یگان حفاظت منابع طبیعی استان طی امسال پرداخت.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما: سرپرست اداره حفاظت محیط زیست دشت آزادگان گفت: طی گزارش واصله مبنی بر سم ریزی در مزارع این شهرستان، بررسی این موضوع در دستور کار قرار گرفت.دستگیری دو متخلف محیط زیست در دشت آزادگان ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۰    
خلیج فارس: فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان استان بوشهر گفت: پنج فروند شناور صیادی که در محدوده غیرمجاز صید می کردند توقیف شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان استان بوشهر گفت: پنج فروند شناور صیادی که در محدوده غیرمجاز صید می کردند توقیف شدند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور گفت: حکم حمل سلاح برای محیط بانان تنها زمانی صادر می شود که محیط بان دوره آموزشی قانون به کارگیری سلاح را گذرانده باشد. ...
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
19قبضه انواع سلاح شکاری به همراه سایر ادوات شکار در کازرون فارس کشف شد. به گزارش اول فارس ، رئیس محیط زیست کازرون در این رابطه توضیح داد: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان در بهمن ماه موفق به کشف و ضبط 19 قبضه انواع سلاح شکاری مجاز و غیرمجاز به همراه سایر ادوات شکار شده اند. ...