یکشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۳:۴۶Oct 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یگان حفاظت»

موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مأموران یگان حفاظت محیط زیست حین گشت و کنترل در شهرهای فریدونکنار، آمل و پارک ملی پابند از شکارچیان غیرمجاز 6 قبضه سلاح شکاری کشف و ضبط کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: آتش سوزی در عرصه های طبیعی این استان در سال جاری از لحاظ تعداد و وسعت به ترتیب نسبت به مدت مشابه سال گذشته 57 و 98 درصد کاهش یافته است.
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت : 12340مترمربع از اراضی ملی در شهریورماه به دولت بازگشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۸    
اراک - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: 751 هکتار از اراضی طبیعی و ملی این استان امسال از دست متصرفان خارج شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد- فرمانده یگان حفاظت از میراث فرهنگی لرستان از دستگیری حفار غیرمجاز در شهرستان سلسله خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا:فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از دستگیری یک حفار غیرمجاز در تبریز خبر داد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از دستگیری یک حفار غیرمجاز در تبریز خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب در شهرستان سلسله خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اردبیل از دستگیری 2 شکارچی غیرمجاز و متخلف در شهرستان کوثر (گیوی) خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: در نیمه نخست امسال بیش از 40 هکتار از اراضی ملی و دولتی استان با حمایت دستگاه قضایی رفع تصرف و آزادسازی شد.
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی از خلع ید و رفع تصرف 100 مترمربع اراضی ملی در شهرستان طرقبه و شاندیز به ارزش 4 میلیارد ریال خبرداد.
فرمانده یگان حفاظت اراضی ملی اداره کل راه وشهرسازی جنوب کرمان از رفع تصرف بیش از 126هزار مترمربع از اراضی ملی درشهر جیرفت خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا)- حفاظت پیرامونی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) به یگان حفاظت فاتحین سپاه سپرده شد. به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) حفاظت محیطی و پیرامونی این سازمان بر عهده دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران بود که طی تفاهم نامه ای این حفاظت به یگان فاتحین واگذار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
شهرری- ایرنا- حفاظت پیرامونی سازمان بهشت حضرت زهرا(س) از دژبان ارتش به یگان حفاظت فاتحین سپاه سپرده شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی زنجان از کشف کوزه های سفالی مربوط به دوره اسلامی در روستای آق بلاغ شهرستان ایجرود خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران منطقه نوشهر گفت: وسعت آتش سوزی عرصه های جنگلی و مرتعی زیرپوشش این اداره کل در شش ماه نخست سال جاری در مقایسه با سال گذشته 69 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از دستگیری یک حفار غیرمجاز در تبریز خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کیار موفق به شناسایی و دستگیری 7 متخلف شکار و صید شدند. از این متخلفان 4 قبضه اسلحه به همراه ادوات شکار و صید غیرمجاز کشف و ضبط شد.
اندیشه کیش   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بیست و یکمین جلسه شورای معاونین سازمان شیلات ایران با حضور معاون وزیر و رییس سازمان شیلات، معاونین و مدیران کل ستادی، صبح امروز در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: آتش سوزی در اراضی این استان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 107 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی زنجان از کشف 5 ظروف سفالی تاریخی با قدمت هزاره اول قبل از میلاد در حین پایش نیروهای یگان حفاظت در روستای انذر خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرهای محمودآباد، فریدونکنار، آمل و جویبار طی یک هفته گذشته حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی متخلفان شکار و صید را به همراه 6 قبضه سلاح شکاری، 20 قطعه ماهی و لاشه 6 قطعه پرنده دستگیر کردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی گیلان از دستگیری 3 حفار غیرمجاز اشیا تاریخی به همراه تجهیزات حفاری در یکی از روستا های املش خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی گیلان از دستگیری حفاران غیر مجاز به همراه تجهیزات در این شهرستان خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۱    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - منطقه ساری در پیگیری ماجرای عاملان ضرب و شتم نیروهای منابع طبیعی در شهرستان نور، گفت: بعد از پیگیری مقدار 120 تن چوب آلات از گونه های مختلف جنگلی و باغی بدون پروانه از کارگاه های بازدیدشده کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان، نسبت به وقوع آتش سوزی در جنگل ها و مراتع طی روزهای آتی در استان هشدار داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب طی بازرسی از یک خودرو و دستگیری دو متهم در همین خصوص، در شهرستان کامیاران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بیله سوار عامل تخریب و تصرف در منطقه حفاظت شده مغان را شناسایی و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - منطقه ساری در پیگیری ماجرای عاملان ضرب و شتم نیروهای منایع طبیعی در شهرستان نور، گفت: بعد از پیگیری مقدار 120 تن چوب آلات از گونه های مختلف جنگلی و باغی بدون پروانه از کارگاه های بازدیدشده کشف شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نیشابور گفت: نیروهای یگان حفاظت با هماهنگی و همکاری مراجع قضایی و نیروی انتظامی موفق به کشف و توقیف 570 کیلوگرم بذر آنغوزه به ارزش ریالی حدود 3 میلیارد ریال شدند که در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان گفت: در نیمه نخست امسال یک هزار و 281 قاچاقچی چوب در استان دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی گیلان، از درگیری قاچاقچیان چوب با ماموران یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان در محدوده پلنگ پشت شهرستان شفت خبر داد و گفت: محموله کشف و ضبط شده صنوبرهای دست کاشت در اراضی ملی است که بدون مجوز قطع و حمل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت از منابع آبزیان شیلات سیستان و بلوچستان از کشف50 کیلوگرم صدف دریایی و بیش از 400 عدد قفس غیر مجاز مخصوص صید صدف در آب های ساحلی استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
قاچاقچیان چوب ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی گیلان را که مانع انتقال چوب های قاچاق از منطقه چوبر شفت شده بودند با مشت و لگد مجروح کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
محیط بانان یگان حفاظت محیط زیست گیلان پرنده شکاری شاهین لِیل را که در دام صیادان گرفتار شده بود در طبیعت رها کردند.
بافق فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۸    
به منظور آشنایی بیشتر مأمورین یگان حفاظت ادارات منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حفاظت محیط زیست، راه و شهرسازی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان بافق با قوانین، مقررات و ضوابط قضایی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۵    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی مازندران از دستگیری دو سوداگر آثار تاریخی در شهرستان ساری خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۶:۱۳    
ماموران یگان حفاظت محیط زیست پارک ملی خبر موفق به دستگیری متخلفین زنده گیری بلدرچین شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۳:۲۵   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان به نقل از علی فرهی تکرمی؛ به دنبال دریافت گزارشی از گرفتار شدن یک قلاده خرس قهوه ای در فنس باغات کشاورزی روستای ییلاقی لاکه رودبار، اکیپ کاملی از یگان حفاظت و کارشناسان محیط زیست روبار سریعا در محل حاضر شدند. بنا بر [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مهدی تجاره روز دوشنبه در در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از دریافت گزارش مبنی بر صید غیرمجاز پرندگان شکاری در اراضی آزاد شهرستان فامنین، بررسی موضوع در دستور یگان حفاظت محیط زیست قرار گرفت. وی با بیان اینکه ماموران یگان حفاظت محیط زیست موفق به دستگیری صیاد 56 ساله شدند اضافه کرد: از این [...]
اوشیدا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۳:۳۱    
یگان حفاظت محیط زیست زابل به منظور حفاظت از بستر تالاب هامون و جلوگیری از چرای بی رویه دام اقدام به خروج یک گله شتر 200 نفری از بستر تالاب هامون کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۱    
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین از رفع تصرف 500 متر مربع از اراضی ملی که توسط سودجویان در ایام اربعین مورد تصرف و احداث بنا واقع شده بود خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از کشف 93 قلم شیء تاریخی از طریق فضای مجازی طی سه ماه گذشته در این استان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی مازندران از کشف و ضبط یک دستگاه فلزیاب در این شهرستان خبر داد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران اعلام کرد:ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهر های نوشهر، کلاردشت، آمل، محمودآباد، بابلسر، بابل، جویبار، ساری، نکا و بهشهر طی یک هفته گذشته حین گشت و کنترل در حوزه استحفاظی متخلفان شکار و صید را به همراه 35 قبضه سلاح شکاری ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست کشور با اشاره به اینکه سه بند موجود در قانون حمایت قضایی از محیط بانان برای شرایط کاری آن ها کافی نیست، گفت: اصلاح این قانون در دستور کار مجلس قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
در پی انتشار تصاویری از حمله بی رحمانه قاچاقچیان چوب در منطقه جنگلی چمستان شهرستان نور فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کشور گفت: در حال حاضر با کمبود نیروهای حفاظتی روبه رو هستیم این در حالیست که 70 درصد آنان نیروهای شرکتی هستند چون به عنوان ضابط تلقی نمی شوند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- کارشناس حقوقی یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: با توجه به ازدیاد شکارچیان غیربومی در استان، گشت های سیار در تمامی شهرستان ها برای مقابله با زنده گیری پرندگان شکاری تشدید شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 32 هکتار از اراضی ملی گچساران در پلاک 29 پکک این شهرستان قلع و قمع و رفع تصرف شد.