دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۲:۴۱Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یگان حفاظت»

یک تبعه افغانستانی که اقدام به زنده گیری پرندگان وحشی در جیرفت می کرد، به دام افتاد. به گزارش خراسان، رئیس اداره حفاظت محیط زیست جیرفت گفت: موضوع زنده گیری پرندگان در منطقه اسفندقه جیرفت به این اداره گزارش و تحقیقات درباره شکارچی غیرمجاز تبعه افغانستان از سوی ماموران یگان حفاظت محیط زیست جیرفت ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کامیاران گفت: یگان حفاظت محیط زیست در جریان گشت و کنترل شبانه سه متخلف شکار و صید را قبل از اقدام به شکار در زیستگاه های طبیعی این شهرستان شناسایی و دستگیر کردند.
مکران   ۶ ساعت پیش    
به گزارش مکران میران رحیمی بانجی رییس محیط زیست شهرستان جاسک شدبا حضور مهندس رادمهر فرماندار شهرستان مهندس هاشمی معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل محیط زیست استان هرمزگان و همچنین خداداد پالیک فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان طی حکمی از سوی مدیر کل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات مازندران گفت: 605 رشته دام صیادی غیر مجاز در اولین ماه تابستان 1400 کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در اجرای حکم دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نوشهر و در راستای اجرای تبصره ذیل ماده 55 قانون حفاظت سازمان جنگل ها یک قطعه اراضی ملی به مساحت 16هزار و 500 مترمربع در روستای توسکاتُک نوشهر واقع در منطقه خشک لات که توسط افراد سودجو و فرصت طلب تفکیک و به فروش رسیده بود توسط نیروهای منابع طبیعی و یگان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت حین گشت وکنترل در شهر های آمل، نور و ساری متخلفان شکار و صید را دستگیر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۳۰    
نگهبانان بانک که به صورت روزانه مزد دریافت می کنند، خواهان انجام قرارداد های خود با قوانین اداره کار و تشکیل یگان حفاظت برای پیگیری حقوق خود هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: حدود 17 هزار هکتار اراضی ملی قابل حفاظت در استان وجود دارد که حفاظت و صیانت از این میزان اراضی به یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان تحویل داده شده است.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان فارس خبر داد: اشیای تاریخی در شهرستان نی ریز کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مأموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان خاتم شکارچی متخلف و غیر بومی را دستگیر کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۴    
مهاباد- ایرنا- 760 هکتار از تالاب گروس مهاباد بر اثر آتش سوزی از بین رفت؛ در عملیات اطفای حریق این حادثه بیش از 100 نفر از نیروهای آتش نشانی، محیط بانان، یگان حفاظت از منابع طبیعی و همچنین اهالی روستاهای اطراف حضور داشتند. نصیرنیوز منبع: ایرنا
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۱    
مهاباد- ایرنا- 760 هکتار از تالاب گروس مهاباد بر اثر آتش سوزی از بین رفت؛ در عملیات اطفای حریق این حادثه بیش از 100 نفر از نیروهای آتش نشانی، محیط بانان، یگان حفاظت از منابع طبیعی و همچنین اهالی روستاهای اطراف حضور داشتند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۶    
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه دیگر از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت 130 هزار و 650 مترمربع در طول یک هفته اخیر از سوی این یگان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری گفت: در کنار نظارت در گلوگاه ها، نصب دوربین های پلاک خوان، گشت های ستادی نیز فعال شدند که امیدواریم با این روند کنترلی وضعیت خوش بین هستیم با ورود نیروهای مردمی و بسیجی شاهد کاهش قطع و قاچاق درختان خواهیم بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه دیگر از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت 130 هزار و 650 مترمربع در طول یک هفته اخیر از سوی این یگان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
فاروق سخنور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این آتش سوزی که روز گذشته در این تالاب روی داد پس از 10 ساعت تلاش مستمر مهار شد ولی سپس دوباره شروع و در ساعت 1:30 دقیقه بامداد با تلاش ماموران آتش نشانی، محیط بانان، ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی و اهالی روستاهای [...]
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۵    
فاروق سخنور در گفت وگو با خبرنگار هه وال موکریان ، افزود: برای مهار گسترده در تالاب 3 تیم آتش نشانی از مهاباد، یک تیم از روستای قم قلعه و همچنین یک تیم آتش نشانی از پتروشیمی اعزام شدند. تالاب گروس مهاباد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از دستگیری 13 حفار غیرمجاز و 2 سارق میراث فرهنگی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۱۱    
ماموران یگان حفاظت محیط زیست 5 صیاد و شکارچی غیر مجاز را در مازندران دستگیر کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست متخلفان شکار و صید را در مازندران دستگیر کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی خوزستان از دستگیری هشت سوداگر اشیاء تاریخی در منطقه آرپناه شهرستان لالی خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی وزارت دفاع؛ خلبان محمد مهدی نوری آل آقا با اعلام این خبر گفت: این آتش سوزی ها ساعت 12 روز پنج شنبه آغاز و و با اعلام و درخواست یگان حفاظت سازمان جنگل ها و مدیریت بحران استان گلستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
جانشین یگان حفاظت از منابع طبیعی گلستان گفت: با شدت گرفتن آتش سوزی در حوالی جنگل بش اویلی حوالی روستایی در نزدیکی پارک ملی گلستان اداره کل منابع طبیعی خواستار حضور بالگرد در منطقه شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت که بخشی از جنگل های محدوده روستای "بش اویلی و صادق آباد" بخش لوه شهرستان گالیکش از ظهر امروز دچار آتش سوزی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مامورین یگان حفاظت محیط زیست ماکو از یک دستگاه اتوبوس، دو هزار قطعه لاک پشت گوش قرمز را کشف کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۵    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: آموزش و اطلاع ر سانی به مرتع داران و عشایر، در کاهش حریق ها بسیار موثر بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گلپایگان از دستگیری یک گروه حفار غیرمجاز توسط یگان حفاظت میراث فرهنگی شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست پارک ملی بمو، با اقدام به موقع، مانع از شکار شکارچیان در پارک ملی بمو شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری گفت: با توجه به گرمای هوا و همچنین کاهش رطوبت در سطح جنگل ها 60 درصد نیروها در عرصه های منابع طبیعی مازندران حضور دارند و درحالت آماده باش قرار گرفتند.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ،فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان فارس گفت: براساس گزارش یگان حفاظت شهرستان مرودشت،مبنی بر حفاری غیرمجاز واقع در دامنه کوه رحمت عوامل این یگان با همکاری پاسگاه انتظامی تخت جمشید به منظور بررسی صحت و سقم موضوع به محل مورد نظر رفتند . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۴    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست اداره کل محیط زیست استان زنجان با اشاره به اینکه در سه ماهه نخست سال جاری 15 متخلف زیست محیطی شناسایی و دستگیر شدند، گفت: تعداد کل پرونده ها 10 مورد بوده است.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۲۴    
با تلاش ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان مرودشت درختان جنگلی بنه از گزند سودجویان در امان ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره یگان حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی از دستگیری 109 شکارچی غیر مجاز و متخلفین زیست محیطی از ابتدای سال تاکنون در خراسان جنوبی خبرداد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۵    
سرهنگ پاسدار رشیدی فرمانده یگان حفاظت از فرودگاه سنندج از برگزاری کارگاه پیشگیری از جرایم و تخلفات نیرو های مسلح در این یگان خبر داد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از اجرای احکام قضایی برای رفع تصرف سه هزار و 730 متر مربع از اراضی شهر قمصر خبر داد. اجرای احکام قضایی برای رفع تصرف 3730 مترمربع از اراضی ملی قمصر ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج- موسوی، فرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی استان البرز از آزادسازی 400 هکتار از اراضی کشاورزی و باغی تصرف شده در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی آذربایجان شرقی از اجرای حکم 50 مورد قلع و قمع بنا و دیوارکشی مستحدثات غیرمجاز در اراضی کشاورزی کوی کاوه باسمنج شهرستان تبریز خبر داد. افزود: با اجرای این احکام 50 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی تغییر کاربری داده شده منطقه به حالت اولیه اعاده شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۸    
فرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی آذربایجان شرقی از اجرای حکم 50 مورد قلع و قمع سازه های غیرمجاز در تبریز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خراسان شمالی گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت محیط زیست اداره منابع طبیعی و نیروهای شرکت حفاظتی معدن آلبلاغ، آتش سوزی در منطقه حفاظت شده ساریگل مهار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۱    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خوزستان گفت: حین بازرسی از یک طرح کشاورزی در شهرستان ایذه، یک دستگاه فلزیاب به همراه متعلقات آن کشف و ضبط شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خراسان شمالی از وقوع آتش سوزی در پارک ملی ساریگل در اسفراین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از دستگیری سه حفار غیرمجاز و کشف یک دستگاه فلزیاب خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی مازندران از دستگیری 4 حفار غیرمجاز در شهرستان ساری خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت 14 هزار مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از تلاش برای قرق و احیای مراتع و عرصه های طبیعی خبر داد و گفت: حفاظت از عرصه های طبیعی و ذخیره گاه های جنگلی و.. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت 14 هزار مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان فارس گفت: باند حفاری غیرمجاز در شهرستان مرودشت دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی گیلان از دستگیری یک نفر در بخش چابکسر رودسر به جرم حمل و نگهداری ادوات غیرمجاز حفاری خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از آزادسازی 60 هزار مترمربع از اراضی شهرستان دماوند به ارزش 360 میلیاردتومان توسط یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن در استان، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۲۳    
کارشناس یگان حفاظت منابع طبیعی: بیش از 90 درصد آتش سوزی مراتع بخصوص در روستا های استان توسط عوامل انسانی و بیشتر بصورت غیر عمد اتفاق می افتد.