یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۱۶Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یگان حفاظت»

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا از رشد بیش از 100 درصدی کشفیات اشیاء عتیقه تقلبی خبر داد و تاکید کرد که حفظ میراث فرهنگی، حفظ فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی است.
فرمانده یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از اجرای احکام قطعی قضایی برای رفع تصرف اراضی ملی واقع در استان به مساحت بیش از 400.000 مترمربع و به ارزش 22 هزار میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۸    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان فارس از کشف یک دستگاه فلزیاب در شهرستان بوانات خبر داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی راه و شهرسازی استان اصفهان از رفع تصرف فوری 206 هکتار از اراضی ملی در 115 شهر این استان خبرداد. سرهنگ امیرسعید باقری با اشاره به اینکه هرگونه اقدام فیزیکی مانند دیوار و فنس کشی در اراضی ملی و دولتی ممنوع است و تصرف اراضی ملی و دولتی به شمار می رود، [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۱    
ساری - ایرنا - سرهنگ مجید ذکریایی فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- منطقه ساری، از رفع تصرف 577 هکتار از عرصه های جنگلی و مرتعی در سال جاری خبر داد و گفت ...
فرمانده یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از اجرای احکام قطعی قضایی برای رفع تصرف اراضی ملی واقع در استان به مساحت بیش از 400.000 مترمربع و به ارزش 22 هزار میلیارد ریال خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری: ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان در حین گشت و کنترل در منطقه حفاظت شده سبزکوه موفق به ثبت تصویر یک قلاده پلنگ ایرانی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست بیله سوار مغان گفت: با تلاش ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان و همکاری پاسگاه انتظامی بخش جعفرآباد 2 شکارچی متخلف دستگیر شدند.
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان از رفع تصرف فوری 206.7 هکتار اراضی ملی استان اصفهان به ارزش بیش از 2 هزار و 500 میلیارد تومان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری موفق به ثبت تصویر یک قلاده پلنگ ایرانی در منطقه حفاظت شده سبزکوهشدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مأمورین یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان نور طی گشت و سرکشی موفق کشف 3 تن چوب آلات هیزمی غیر مجاز در شهرستان نور شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری در حین گشت و کنترل در منطقه حفاظت شده سبزکوه موفق به ثبت تصویر یک نفر پلنگ ایرانی شدند.
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان گفت: امسال برای اطلاع رسانی در خصوص اراضی بیت المال، با نصب 101 تابلو، علائم هشدار دهنده و دیوار نویسی هشدارهای لازم برای پیشگیری از تصرف اراضی ملی استان اصفهان اعلام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: 2 شکارچی که با قفس و ادوات شکار اقدام به زنده گیری پرنده در شهرستان آوج می کردند، دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی کشاورزی آذربایجان غربی از شناسایی سه هزار و 35 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی در این استان خبر داد.
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: مردم در فصل سرما از شکار و زنده گیری حیوانات و پرندگانی که به شهرها و روستاها پناه می آورند، خودداری کنند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۵    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: مردم در فصل سرما از شکار و زنده گیری حیوانات و پرندگانی که به شهرها و روستاها پناه می آورند، خودداری کنند.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۲:۰۲    
به گزارش اداره روابط عمومی و اموررسانه حفاظت محیطزیست هرمزگان ، قلندری ردیس اداره وفرمانده یگان حفاظت محیط زیست شهرستان لنگه با بیان اینگه ما در ماه پایانی سال هستیم توانسته ایم پایش های مناطق وزیستگاه های طبیعی و نظارت های خود را بر واحدهای تولیدی – خدماتی تشدید نمائیم که با همت نیروهای یگان حفاظت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست قزوین گفت: یک گروه از گونه های در حال انقراض عقاب های استپی در آسمان این استان رویت شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اراضی سازمان ملی زمین و مسکن استان زنجان گفت: هرگونه فعالیت ماشین آلات سنگین در اراضی متعلق به دولت در حریم و محدوده شهرها در ایام تعطیلات نوروز برای جلوگیری از زمین خواری ممنوع است.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از اجرای احکام قطعی قضایی برای رفع تصرف اراضی ملی واقع در استان به مساحت بیش از 410 هزار مترمربع و به ارزش 16 هزار میلیارد و 552 میلیون ریال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
2 دستگاه خودرو کامیون حامل محمولات جنگلی قاچاق توسط تیم عملیات یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران ساری توقیف شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان فارس از دستگیری چهار نفر حفار غیرمجاز در شهرستان پاسارگاد خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۶    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست، از مدیران محیط زیست تمامی استان های کشور خواست تا از قاچاق حیات وحش از جمله گونه در معرض خطر انقراض به عنوان بخشی از سفره هفت سین جلوگیری کنند. جمشید محبت خانی، طی نامه ای از مدیران محیط زیست تمامی استان های کشور خواست تا از قاچاق حیات وحش از [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با اجرای احکام قطعی قضایی بیش از 410 هزار مترمربع از اراضی ملی در استان رفع تصرف شدند.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از دستگیری حفاران غیرمجاز در شهرستان نوشهر خبر داد.
فرمانده یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از اجرای احکام قطعی قضایی برای رفع تصرف اراضی ملی واقع در استان به مساحت بیش از 410 هزار مترمربع و به ارزش 16 هزار میلیارد و 552 میلیون ریال خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرگزاری مهر، حسین جنتی مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران، گفت: در تهران، ری، شمیرانات، دماوند، پردیس، رباط کریم و سایر شهرهای استان با تلاش همکارانم در شهرستان ها، یگان حفاظت اراضی و وکلای حقوقی اداره کل موفق به 97 هکتار رفع تصرف شدیم [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- رئیس اداره محیط زیست شهرستان بستان آباد اعلام کرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان، سه نفر صیاد غیرمجاز سَهره طلایی را در حومه تالاب بین المللی قوری گل دستگیر کردند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- ماموران یگان حفاظت محیط زیست در پارک ملی دریاچه ارومیه و تکاب موفق به شناسایی 5 شکارچی متخلف و دستگیری 3 تن از آنها شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۱    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور گفت: بسیاری از آثار تاریخی که کشف می شود تقلبی هستند، در 11 ماه سال جاری تقریبا 82 هزار اموال فرهنگی کشف کردیم که تقلبی بودند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۳    
همزمان با نیمه شعبان و ولادت با سعادت امام زمان (عج) به همت گروه جهادی جهادگران گمنام یگان حفاظت هواپیمایی مشهد، 3 سری جهیزیه به زوج های جوان کم برخوردار اهدا شد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اول فارس عتیقه فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی استان فارس از کشف دستگاه فلزیاب در شهرستان مرودشت خبر داد. به گزارش اول فارس به نقل از یگان حفاظت شهرستان مرودشت ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور گفت: بسیاری از آثار تاریخی که کشف می شود، تقلبی هستند، در 11 ماه سال جاری تقریبا 82 هزار اموال فرهنگی کشف کردیم که تقلبی بودند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۴    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان آذربایجان شرقی از کشف محل حفاری غیرمجاز به همراه یک دستگاه فلزیاب و سایر ابزارآلات حفاری در جنب اثر ثبتی قلعه بختک شهرستان ملکان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۳    
فرمانده یگان حفاظت اراضی استان اصفهان گفت: امسال تا کنون 49.3 هکتار از اراضی ملی و دولتی استان اصفهان به ارزش بیش از 680 میلیارد تومان با اجرای احکام قضایی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مأموران یگان حفاظت محیط زیست چهارمحال وبختیاری با تلاش شبانه روزی خود در مدت 10 روز گذشته موفق به دستگیری 11 نفر متخلف شکار و صید در استان شدند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از دستگیری حفاران غیرمجاز در شهرستان نوشهر، خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در پی گشت زنی مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان کرمان، بیش از 3 هزارکیلوگرم چوب قاچاق توقیف شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از مدیران محیط زیست تمامی استان های کشور خواست تا از قاچاق حیات وحش از جمله گونه در معرض خطر انقراض سمندر لرستانی و گونه گیاهی مهاجم سنبل آبی به عنوان بخشی از هفت سین سفره نوروزی به صورت جدی جلوگیری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان شفت در طی گشت و کنترل مناطق تحت مدیریت سیاه مزگی و سایر زیستگاههای حساس شهرستان موفق به کشف و ضبط 8 اسلحه شکاری شدند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست مازندران 50 متخلف شکار و صید را در استان دستگیر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان از دستگیری 11 متخلف شکار و صید در یک ماه گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان با اشاره به گشت و کنترل در 144 هزار هکتار منطقه تحت مدیریت، گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان به صورت آماده باش در مناطق حضور دارند و با متخلفان آسیب و زنده گیری به حیات وحش برخورد می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با اشاره به تیراندازی شکارچیان غیرمجاز به سمت محیط بان پارک ملی دنا گفت: خوشبختانه اکنون حال آقای آذریان مساعد است و مشکلی ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی اعلام کرد: 262 قطعه سکه تاریخی متعلق به دوره های ساسانی و اسلامی کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور در نامه ای از مدیران محیط زیست استان های کشور خواست تا از قاچاق حیات وحش از جمله گونه در معرض خطر انقراض سمندر لرستانی و گونه گیاهی مهاجم سنبل آبی به عنوان بخشی از هفت سین سفره نوروزی به صورت جدی جلوگیری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی هرمزگان بیش از 12 هکتار از اراضی ملی را رفع تصرف کردند.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویر دیده نشده و دیدنی از گشت و گذار شوکا و فرزندش در ارتفاعات برفی گیلان خواهید بود.