چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۱:۰۰Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یگان حفاظت»

یافته   ۷ ساعت پیش    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از کشف اشیای تاریخی، کتب و نسخ خطی در شهرستان سلسله خبر داد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۹ ساعت پیش    
سردار اشتری گفت: یگان حفاظت میراث فرهنگی را در وزارتخانه میراث فرهنگی و گردشگری داریم که وظایف بزرگی بر عهده آن است. امیدواریم با حضور ضرغامی وظایف یگان شفاف تر شده و حمایت های بیشتری از آن ها انجام شود.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از دستگیری حفاران غیرمجاز در منطقه چول شهرستان پلدختر خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، رامین رحمتی امروز سه شنبه در گفت و گو با رسانه ها از گشت و کنترل مستمر نیروهای یگان حفاظت این اداره برای جلوگیری از زنده گیری پرندگان شکاری و برخورد قاطع با متخلفین و تخریب چند کوخه در این راستا خبر داد. وی گفت: [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۶    
ایسنا/گیلان رئیس اداره منابع طبیعی فومن، از رفع تصرف اراضی ملی در شهرستان فومن خبر داد و خاطرنشان کرد: ماموران یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فومن 5000 مترمربع از اراضی منابع طبیعی را در منطقه شلش دره آلیان از یک متصرف پس گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان گیلان گفت: قاچاقچیان حرفه ای با کاشت درختان مصنوعی به منظور فریب و صید پرندگان مهاجر اقدام می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت امور اراضی جهادکشاورزی استان سمنان گفت: بنای شخصی یکهزار و 800 مترمربعی ساخته شده در اراضی کشاورزی منطقه رودبارک که از سال 93 در دست احداث بود، با حکم دادستانی مهدیشهر تخریب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان البرز گفت: آنچه به عنوان تخریب دیوار تاریخی در فضای مجازی منتشر شده مربوط به تخریب بخشی از دیوارهای گلی خارج از تپه و محوطه تاریخی حیدرآباد بود که حدود سه ماه پیش اتفاق افتاده و در آن زمان فرمانده یگان حفاظت میراث موضوع را طی نامه رسمی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۱    
ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بستک پنج متخلف شکار و صید را در حاشیه منطقه حفاظت شده پرزوئیه این شهرستان دستگیرکردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از کشف محل حفاری و ابزارآلات غیر مجاز در جاده قدیم تبریز-سهند خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از کشف محل حفاری و ابزارآلات غیرمجاز در جاده قدیم تبریز-سهند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست البرز با اشاره به نجات یک بهله عقاب آسیب دیده توسط یکی از ساکنان شهر ماهدشت استان البرز از این حرکت ارزشمند در قبال محیط زیست و حیات وحش قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۵    
بیرجند- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی با اشاره به دستگیری186 متخلف زیست محیطی از ابتدای سال گفت: تفکر محیط زیستی در کودکی ملکه ذهن افراد می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۱:۵۹    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی روزمرّگی های یک محیط بان نوشت: با توجه به خشکسالی و همچنین تایید شیوع طاعون نشخوار کنندگان در استان البرز با تلاش و همت عوامل یگان حفاظت محیط زیست شاهرود واحد سیار، پخش علوفه جهت مصرف علفخواران و همچنین اهک پاشی اطراف ابشخورها جهت ضد عفونی به صورت متناوب ادامه دارد.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست خلخال گفت: 30 قبضه اسلحه شکاری قاچاق و مجاز در نیمه نخست امسال در این شهرستان از متخلفان کشف و ضبط شده است. به گزارش خلخالیم به نقل از ایرنا ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست یگان حفاظت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از کشف یک دستگاه فلزیاب در شهرستان بجنورد و دستگیری 2 متخلف خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان گفت: طی دو مرحله گشت دریایی توسط سه فروند شناور گلف، مامورین این یگان توانستند جهت پاکسازی خلیج گرگان از دام غیرمجاز و مقابله با صیادان غیرقانونی، 2 صیاد غیرمجاز را در خلیج گرگان شناسایی و دستگیر کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری عامل اصلی تیراندازی به سمت ماموران یگان حفاظت شیلات در گمیشان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی تهران گفت: با اعلام گزارش دوستداران میراث فرهنگی در مورد نگهداری کاشی های تاریخی در یکی از پاساژهای خیابان منوچهری تعداد 105 قلم کاشی قاجاری کشف شد.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان الیگودرز از کشف و ضبط یک قبضه اسلحه شکاری تک لول و چند رشته تور ماهیگیری و دستگیری سه نفر متخلف زیست محیطی در این خصوص خبر داد . ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۲    
گرگان- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان از اجرای عملیات پاک سازی پهنه آبی خلیج گرگان از دام های ماهیگیری خبر داد و گفت در این ارتباط سه صیاد غیرمجاز دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از دستگیری 3 حفار غیرمجاز حین ارتکاب جرم در منطقه تاریخی تنگراه شهرستان گالیکش خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بیله سوار یک قلاده گونه نادر و کمیاب گربه جنگلی را پس از نجات رهاسازی نمودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان از دستگیری 3 صیاد غیرمجاز در خلیج گرگان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۹    
ایسنا/گلستان جانشین یگان حفاظت منابع طبیعی گلستان گفت: با اقدامات صورت گرفته در برخورد با افراد خاطی و ایجاد گشت های مستمر، میزان قاچاق چوب در شهرستان های کردکوی و بندرگز که در گذشته بیشترین مشکل قاچاق را در آنجا داشتیم، بسیار کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۶    
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی مازندران: 48هکتار از جنگل ها و مراتع استان از آغاز امسال تاکنون در آتش سوخت.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۸    
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در بر جاده اصلی شهر لافت جزیره قشم مجموعا به مساحت 11هزار و 400 متر مربع خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران گفت: در پی عملیات تیم یگان حفاظت، تعداد 105 قلم کاشی دوران قاجاری در یکی از پاساژهای خیابان منوچهری تهران کشف و ضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
4 باب کوخه در فصل بازگیری از سوی یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کارون تخریب شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در بر جاده اصلی شهر لافت جزیره قشم مجموعا به مساحت 11 هزار و 400 متر مربع خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از رفع تصرف 40 هکتار از اراضی دولتی شهر زاهدان در تاریخ 24 مهرماه جاری توسط یگان حفاظت این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد از کشف زغال قاچاق در شهرستان کهگیلویه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۷    
ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان استهبان طی سه ماموریت جداگانه علاوه بر کشف و ضبط 5 قبضه اسلحه موفق به دستگیری شکارچیان پرندگان وحشی و همچنین رفع تصرف 18 هزار متر مربع اراضی ملی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از کشف و اهدای 7 شی تاریخی در شهرستان های کهنوج و جیرفت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از کشف و ضبط 233 اشیای تاریخی بدل در مراغه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از کشف و ضبط 233 شی ء تاریخی بدل در مراغه خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۷    
حوادث رکنا: قاچاقچیان چوب جنگلی مامور یگان منابع طبیعی خانمیرزا را زخمی کردند. از ابتدای امسال دو نفر از ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی در درگیری با قاچاقچیان چوب مجروح شدند.
براساس ارزیابی های صورت پذیرفته توسط فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن ، فرماندهی یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه وشهر سازی استان مرکزی در شهریور ماه سال جاری موفق به کسب رتبه برتر در رفع تصرفات و اجرای احکام دربین سایر استان های کشور شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ملکان گفت: به زودی گشت های مشترک یگان حفاظت میراث فرهنگی و عوامل انتظامی به منظور حفاظت از آثار تاریخی راه اندازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه – مدیرکل شیلات و آبزیان آذربایجان غربی از استقرار یگان حفاظت از آبزیان در دریاچه پشت سد ارس از فردا خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: طی 6 ماهه نخست امسال چهار گونه پستاندار در این استان از سوی شکارچیان غیرمجاز شکار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: خاک شرق اصفهان به رغم برخورد قضایی با برخی متخلفان همچنان سرقت شده و به کوره های گچ و آجر حومه این کلانشهر منتقل می شود.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
با رصد نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان مهاباد و با همکاری نیروی انتظامی شهرستان مهاباد و اخذ دستور قضایی، 200 تن چوب آلات قاچاق دپو شده در یکی از انبارها و کارگاه پالت سازی اطراف شهر مهاباد کشف شد . ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان از کشف 15 دستگاه فلزیاب غیرمجاز طی شش ماهه اول سال جاری خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، سرهنگ محمدرضا مرادیان، امروز پنج شنبه 22مهرماه 1400 گفت: در طول6 ماهه اول سال جاری، 59 قلم شیء اصل تاریخی ...
ایلدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از کشف 59 قلم شیء اصلی تاریخی در این استان طی شش ماهه نخست امسال خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری 181 نفر متهم و متخلف زیست محیطی در استان قزوین شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی گفت: طی 6ماهه اول امسال شاهد کاهش 88درصدی حریق در جنگل ها و مراتع خراسان رضوی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی شهرستان بافق با حضور در محل ستاد فرماندهی یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد از سرهنگ زارع فرمانده یگان حفاظت این اداره کل تقدیر کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: امروز پنجشنبه و با تأخیر بیش از 20 روز بر مبنای تقویم کوچ سالانه، نخستین دسته های پرندگان مهاجر در زیستگاه تالاب کویری میقان اراک فرود آمدند. خشکسالی سبب شده که تغییراتی در تامین ذخایر غذایی و آبی برای پرندگان ایجاد شود.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۴    
مجید پاتو در گفت و گو با خبرنگار هه وال موکریان ، افزود: با اقدام به موقع نیروهای پاسگاه ویژه منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهاباد و همکاری عوامل نیروی انتظامی شهرستان کامیون حامل چوب آلات جنگلی غیر مجاز توقیف و محموله قاچاق ضبط شد. چوب قاچاق ...