یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۰:۵۳Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سونگون»

مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گلر ملی پوش تیم فوتسال فرش آرا مشهد گفت: فرش آرا تا الان باختی نداشته و امیدوارم در بازی بعد مس سونگون را شکست دهیم. برای برد و یک بازی خوب به تبریز می رویم. فرش آرا یکی از قدرت های فوتسال ایران است و توقع می رود جزو سه تیم برتر گروه شده و به مرحله بعد صعود کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۶    
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون بعد از پیروزی پر گل در برابر ایمان شیراز توضیحاتی را بیان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دروازه بان ملی پوش تیم فوتسال مس سونگون بعد از برتری درهفته ششم مسابقات لیگ برتر در برابر تیم ایمان شیراز توضیحاتی را بیان کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس تیم فوتسال ایمان شیراز که تا پایان هفته ششم نتایج ضعیفی کسب و در انتهای جدول جا خوش کرده، در رقابت خانگی مقابل مس سونگون آذربایجان شرقی، متحمل شکستی سنگین شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
هفته ششم مسابقات لیگ برتر فوتسال، عصر امروز با برگزاری 6 دیدار و به صورت همزمان در شهر های مختلف کشور برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: هفته ششم لیگ برتر فوتسال با برد هفت گُله مس سونگون مقابل ایمان شیراز و پیروزی گیتی پسند مقابل اهورا بهبهان برگزار شد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
لیگ برتر فوتسال از سری مسابقات لیگ برتر فوتسال(گروه ب) امروز 3 دیدار برگزار می شود. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، ادامه رقابت های لیگ برتر فوتسال(گروه ب) امروز از ساعت 15:00 با برگزاری 3 دیدار پیگیری شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتسال با شکست رقبای خود، به ترتیب به رتبه های اول و سوم گروه های الف و ب مسابقات صعود کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
گیتی پسند اصفهان در صورتی که می خواهد صدرنشینی اش در گروه الف لیگ برتر فوتسال تداوم یابد، چاره ای جز پیروزی در بهبهان ندارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: هفته ششم لیگ برتر فوتسال با تقابل های خارج از خانه گیتی پسند و مس سونگون در هفته استراحت منصوری قرچک و سن ایچ ساوه برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۰۷    
از هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتسال تیم مس سونگون ورزقان فردا به مصاف تیم ایمان شیراز می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتسال ایمان شیراز در چارچوب رقابت های هفته ششم لیگ برتر به مصاف مس سونگون می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا صمیمی برای چهارمین سال متوالی نامزد بهترین دروازه بان فوتسال جهان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۲:۱۶    
باشگاه مس سونگون ورزقان جزو 10 باشگاه برتر فوتسال جهان در سال 2020 میلادی به انتخاب سایت فوتسال پلنت انتخاب و نامزد کسب عنوان بهترین باشگاه فوتسال جهان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - پایگاه اینترنتی ورزشی فوتسال پلنت تیم فوتسال مس سونگون ورزقان را به عنوان یکی از 10 نامزد باشگاهی برتر جهان معرفی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فوتسال مس سونگون قبل از شروع هفته ششم رقابت های لیگ برتر امروز تست کرونا دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تیم مس سونگون ورزقان قهرمان سه دوره متوالی لیگ برتر به عنوان یکی از 10 باشگاه برتر فوتسال جهان در سال 2020 برگزیده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتسال مس سونگون و دروازه بان ملی پوش آن، نامزد کسب عنوان بهترین های فوتسال جهان شدند.
خبرگزاری تسنیم: قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر فوتسال کشورمان در میان نامزدهای بهترین تیم باشگاهی سال گذشته میلادی فوتسال جهان حضور دارد. تیم فوتسال مس سونگون یکی از 10 نامزد عنوان بهترین تیم باشگاهی فوتسال جهان در سال 2020، از نگاه سایت جهانی فوتسال پلنت است. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۲:۵۰    
علیرضا صمیمی، گلر تیم فوتسال مس سونگون ورزقان و تیم ملی به عنوان یکی از 10 گلر برتر فوتسال آقایان جهان در سال 2020 انتخاب شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: نام دروازه بان تیم فوتسال مس سونگون در میان 10دروازه بان برتر سال 2020 این رشته به چشم می خورد. سایت فوتسال پلنت اسامی 10 نامزد بهترین دروازه بان فوتسال جهان در سال 2020 را معرفی کرد که نام علیرضا صمیمی، دروازه بان تیم مس سونگون و تیم ملی ایران میان گزینه ها دیده می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۲:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
علیرضا صمیمی، گلر تیم فوتسال مس سونگون ورزقان و تیم ملی به عنوان یکی از 10 گلر برتر فوتسال آقایان جهان در سال 2020 انتخاب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۴۴    
اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: مقابل مس سونگون فوق العاده ظاهر شدیم و مستحق برد بودیم.
اقتصاد ایران: ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری با بیان این که بازیکنانم به این باور رسیده اند که می توانند بازی را برگردانند، گفت: بازی خیلی خوبی بود اما افسوس که با برد به سود ما به اتمام نرسید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، از هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور تیم های ملی حفاری اهواز و مس سونگون تبریز، عصر امروز از گروه دوم رقابت ها در سالن شهرک نفت اهواز در مقابل یکدیگر صف آرایی کردند که این بازی با تساوی سه بر سه به پایان رسید تا نماینده خوزستان به اولین امتیاز خود در مسابقات دست پیدا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۱    
ایسنا/خوزستان تیم فوتسال ملی حفاری در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال کشور برابر مس سونگون به تساوی رسید و اهورا بهبهان متحمل شکست سنگین شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
هفته پنجم لیگ برتر فوتسال با توقف قهرمان فصل گذشته و تیم گیتی پسند و پیروزی پرگل راگا تهران، سن ایچ ساوه و کراپ الوند همراه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
گیتی پسند و مس سونگون که در سال های گذشته به مقام های نایب قهرمانی و قهرمانی لیگ برتر فوتسال رسیدند، در هفته پنجم رقابت ها متوقف شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
هفته پنجم لیگ برتر فوتسال عصر امروز برگزار می شود که در مهمترین بازی های هفته گیتی پسند و مس سونگون با تیم های قعرنشین گروه خود روبرو می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
کراپ الوند ایرانیان برای جبران امتیازات از دست رفته خود در هفته های گذشته، در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال کار سختی مقابل اهورا بهبهان دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۵    
اعضای تیم فوتسال مس سونگون برای بازی با تیم ملی حفاری، فردا عازم اهواز می شوند.
فرماندار ورزقان از مشارکت مجتمع مس سونگون برای احداث سایت اطفای حریق جنگل و مرتع و امداد کوهستان در محدوده روستای خوینه رود از توابع بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تقی زاده، ملی پوش تیم فوتسال مس سونگون گفت: قبل از انجام هر مسابقه در جلسه ای که با مدیرعامل باشگاه برگزار می کنیم، او همیشه برای ما از اخلاق مداری و روح پهلوانی صحبت می کند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سرمربی گیتی پسند اصفهان اعتقاد دارد اینکه دروازه تیمش به راحتی باز می شود و سپس شاگردانش برای جبران تلاش می کند، برای این تیم بسیار بد است. ...
اقتصاد آنلاین / معدن24   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سیاوش حاتم زاده مدیرعامل معدن مس مزرعه گفت: با تلاش تمامی کارکنان شاهد رشد 20 درصدی در تولید در معدن و کارخانه تغلیظ معدن مس مزرعه بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بازیکن مس سونگون در دیدار مقابل راگا شهرری اتفاقی شایسته را به نمایش گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۶    
تیم مس سونگون برابر مهمان خود به برتری پرگل دست یافت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۸:۱۴    
اقتصاد ایران: تبریز- در ادامه رقابت های هفته چهارم لیگ برتر فوتسال مس سونگون در تبریز جشنواره گل به راه انداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تیم کراپ الوند که ستاره هایی چون مهدی جاوید، مهران عالیقدر و علی عابدین در اختیار دارد، در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال هم از کسب پیروزی بازماند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - تیم مس سونگون ورزقان در هفته چهارم از رقابت های لیگ برتر فوتسال مقابل راگا تهران با نتیجه 6 بر 2 به برتری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۲    
گروه استان ها – دیدار تیم های مس سونگون و راگا تهران در چهارچوب دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر فوتسال با برتری 6 بر 2 مس به پایان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
در حساسترین دیدار هفته چهارم لیگ برتر فوتسال تیم گیتی پسند برابر کراپ به برتری رسید. شهید منصوری قرچک، مس سونگون و سن ایچ هم دیگر برندگان این هفته بودند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ستاره های پیشین گیتی پسند که در تیم کراپ الوند ایرانیان حضور دارند، باید برابر تیم پیشین خود با هدایت وحید شمسایی صف آرایی کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۶:۳۲    
تیم مس سونگون ورزقان در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال در دیداری خانگی برابر تیم تازه وارد و البته آماده راگا تهران صف آرایی می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مس سونگون می تواند با شکست تیم راگا، علاوه بر هم امتیازی با این تیم تازه لیگ برتری شده، نوار پیروزی های شاگردان کشاورز را نیز قطع کند.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در نشست مشترک مدیرعامل و معاونین بازرگانی مس با مدیر و معاونین مس آذربایجان که در محل مجتمع مس سونگون برگزار شد، مدیر مجتمع گفت: به سختی کار بازرگانان در زمان تحریم و نوسانات بازار واقف هستیم و تلاش آن ها را قدر می دانیم اما تولید خط قرمز ما است و چه تحریم باشیم و چه نباشیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای تیم فوتسال راگای تهران جهت برگزاری دیدار مقابل مس سونگون در چارچوب رقابت های لیگ برتر فردا عازم تبریز خواهند شد.