دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۰:۲۶Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عموم»

سلام نو / فرارو   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
در پاییز شاهد افزایش قیمت مسکن در برخی از مناطق تهران هستیم، کارشناسان معتقدند این افزایش قیمت به دلیل بالارفتن قیمت دلار است
عصر اترک   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی با انتشار لیست تسهیلات و تعهدات کلان اشخاص مرتبط بانکی، برای نخستین بار معادل 50 درصد از کل تسهیلات بانکی را برای عموم مردم شفاف کرد تا امکان نظارت عمومی بر تسهیلات دهی بانک ها و حذف رانت و فساد فراهم شود.
ندای اصفهان   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرسی آزاداندیشی زنان و موقعیت اجتماعی جدید؛ چالش ها و فرصت ها به همت پژوهشکده الهیات و خانواده وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان ویژه طلاب و دانشجویان و عموم علاقه مندان برگزار شد.
ندای گیلان   ۱۰ ساعت پیش    
در اکثر اعلامیه های نهضت جنگل همواره از لفظ کشور ایران استفاده می شد و خطاب نامه ها به ملت ایران ، مردم ایران ، عموم رنجبران و زحمتکشان ایران ، اهالی ایران و ... است. از این رو اگر جنبش جنگل قصد تجزیه گیلان را داشت طبیعتاً می بایست مردم گیلان را خطاب قرار می داد نه ملت ایران را
استاندار ایلام گفت: عموم دستگاه های اجرایی باید زیرساخت های مورد نیاز خود در مرز مهران را متناسب با پایانه زرباطیه عراق جانمایی کنند.
جام جم   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
توسعه یک شبکه جدید چند سال طول می کشد. به عنوان مثال، در حالی که 4G در سال 2009 در دسترس عموم قرار گرفت، 10سال دیگر طول کشید تا 5G در سال 2019 راه اندازی شود. در واقع، پیشرفت شبکه تلفن همراه نیاز به کار گروهی بین شرکت های مختلف دارد ...
می متالز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - بانک مرکزی با انتشار لیست تسهیلات برای نخستین بار معادل 50 درصد از کل تسهیلات بانکی را برای عموم مردم شفاف کرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نصر: هفته پژوهش فرصتی مناسبی برای معرفی ظرفیت ها و دستاوردهای پژوهشی و فناوری دانشگاه ها و دیگر دستگاه های اجرایی و علمی و همچنین توجه به اهمیت و جایگاه پژوهش در جامعه و آشنایی مدیران اجرایی و عموم مردم با این حوزه است.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۳    
در راستای انجام برنامه های مصوب و پیگیری اقدامات پیشگیرانه، 7 کارگاه آموزشی با موضوعات مهارت های ارتباطی، کنترل خشم، مهارت صلح و مهارت های حل مشکل، آموزش دانش عمومی در مورد پرخاشگری و عواقب کیفری جنایات عمدی و نیز دوره آموزشی برای عموم و ترویج فرهنگ مقابله با خشونت علیه زنان ...
بانک مردم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شفافیت تسهیلات و تعهدات کلان و اشخاص مرتبط بانکی برای نخستین بار در بودجه سال جاری به قانون تبدیل شد و اجرای آن وضعیت حدود 2000 هزار میلیارد تومان، معادل 50 درصد از کل تسهیلات بانکی را برای عموم مردم شفاف کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، ولی الله زمانی روز یکشنبه با اشاره به پخت یکسره واحدهای نانوایی، اظهار کرد: بر اساس مصوبات کارگروه آرد و نان استان 5 کانکس سیار نانوایی لواش برای تأمین نان شرکت های صنعتی، مراکز دانشگاهی، بیمارستان ها و عموم مردم به صورت فوق العاده در طول روز ارائه خدمات می کنند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با انتقاد از روش محاسبه آبونمان تلفن های ثابت، گفت: این روش باید اصلاح شود چراکه عموم مشترکانی که بیشتر از تلفن ثابت استفاده می کنند، در مناطق کم برخوردارتر ساکن هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون شوراهای اسلامی کار آذربایجان غربی گفت: حذف قراردادهای موقت کار، تامین امنیت شغلی و معیشت کارگران خواست عموم کارگران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
روز گذشته، بازار خیریه دیپلماتیک سارایوو 2022 با حضور عموم مردم بوسنی و هرزگوین و جامعه بین المللی برگزار شد.
شادا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه مزایده تاریخی بلوک 12 درصدی هلدینگ خلیج فارس چرخ های بازار سرمایه را به حرکت درآورد، گفت: وقتی سهام 611 تومانی فارس 1851 تومان یعنی سه برابر فروخته شد همه فعالان بازار و تحلیل گران و عموم مردم به ارزنده بودن قیمت سهام در بازار سرمایه پی بردند.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
بیمه، نوید دهنده آرامش و امنیت خاطر برای عموم مردم و فعالان اقتصادی در حوزه های مختلف است و سیزدهم آذر “روز بیمه” فرصتی است مغتنم برای وفاق ملی و هم افزایی در صنعت بیمه وگام برداشتن در مسیر تدبیر تا اهالی این صنعت به عنوان مظهر آرامش و اطمینان و تضمین کننده امنیت روانی جامعه ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
شفافیت تسهیلات و تعهدات کلان و اشخاص مرتبط بانکی برای نخستین بار در بودجه سال جاری به قانون تبدیل شد و اجرای آن وضعیت حدود 2000 هزار میلیارد تومان، معادل 50 درصد از کل تسهیلات بانکی را برای عموم مردم شفاف کرده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ کتاب آموزه های فاطمی در زندگی خانوادگی در 200 صفحه و با قیمت 80 هزار تومان توسط انتشارات دارالمبلغین منتشر و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۲:۴۵    
یکی از طرح های قرآنی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز، برپایی مسابقات حفظ، قرائت تحقیق و ترتیل به صورت دوماهی یک بار از یکی از سوره های قرآن کریم ویژه عموم مردم است که با استقبال خوبی مواجه شده است.