سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۲:۵۷Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت بحران کشور»

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در این دیدار تصریح کرد: سیاست های کلی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و همچنین تاکیدات ایشان در حادثه زلزله بم مبنای تشکیل سازمان مدیریت بحران است که منجر به تدوین قانون سازمان مدیریت بحران به صورت 5 ساله و هم قانون جدید به صورت دائمی تصویب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۷    
گروه استان ها مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: با توجه به اینکه سازمان مدیریت بحران کشور رسیدگی به حریق های ناشی از تصادفات جاده ای را به عهده هلال احمر گذاشته، اما در هلال احمر قزوین امکانات مهار حریق خودروها را نداریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس مرکز توسعه مدیریت و منابع سازمان مدیریت بحران کشور خواستار تشویق و ترغیب کشاورزان به بیمه کردن باغات و محصولات کشاورزی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اراک-ایرنا-رئیس مرکز توسعه مدیریت و منابع سازمان مدیریت بحران کشور گفت: ترویج بیمه محصولات کشاورزی باید در دستور کار مسئولان شهرستان ها قرار گیرد زیرا این مهم ظرفیتی ایجاد می کند تا جامعه هدف برای امرار معاش و مسائل اقتصادی با مشکل مواجه نشوند.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: قرار است دولت برای اسکان و ساخت وساز برای هر شهروند اهل سی سخت که خانه دارد 185میلیون تومان وام با سود بانکی 4درصد بدهد و مابه التفاوت سود بانکی را خود پرداخت کند، این رقم در روستا 165میلیون است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با مهر ، با اظهار بی اطلاعی نسبت نامه نگاری رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با شهردار تهران در خصوص مخالفت با تغییر نام سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به سازمان مدیریت بحران، بهداشت کار ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۳۲   + ۶۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت که در زلزله احتمالی تهران حتی تأمین چادر به 10 میلیون نفر نیز مساله بزرگی است. به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، اسماعیل نجار ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور خواستار تامین اعتبار 4474 میلیارد ریالی برای جبران خسارات زلزله زدگان در دو استان کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور آخرین وضعیت امدادرسانی به منطقه زلزله زده سی سخت را تا امروز دوم اسفندماه اعلام کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۴:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حضور وزیر راه و شهرسازی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور ، رئیس سازمان هلال احمر کشور ،رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهر سی سخت این اطمینان را به مردم داد که هم صدایشان شنیده شده است و هم خسارت های وارد شده به این شهر با دقت برآورد خواهد شد ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
صدراعظم نوری: رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: به کسانی که در مسیر اجرای مصوبه جدید H.S.E شیطنت می کنند، هشدار می دهم که دست از این اقدامات غیراخلاقی بردارند و به جای اینکه به فکر جایگاه و منافع فردی خود باشند، به فکر شهر و شهروندان باشند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه همه امکانات دولت برای بازسازی، ترمیم، مرمت و تجهیز خانه های زلزله زده بسیج می شود، گفت: تا آخر پای مردم زلزله زده دنا ایستاده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۹    
ایرنا- یاسوج- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برای بررسی وضعیت شهر زلزله زده سی سخت وارد این شهر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت:تا روز یکشنبه هفته پیش رو مصوبه تامین اعتبارات لازم برای بازسازی شهر زلزله زده سی سخت را از دولت می گیریم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه همه امکانات دولت برای بازسازی، ترمیم، مرمت و تجهیز خانه های زلزله زده بسیج می شود، گفت: تا آخر پای مردم زلزله زده دنا ایستاده ایم.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: زلزله ای به بزرگی 5.6 دهم ریشتر، ساعت 22 و 5 دقیقه و 34 ثانیه، چهارشنبه شب شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا را در استان کهگیلویه و بویراحمد لرزاند. از آن زمان تاکنون مردم منطقه زیر برف و باران و در سرما، آواره هستند و درخواست کمک دارند. رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از نحوه امدادرسانی به رکنا گفت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس ، کریم همتی رییس جمعیت هلال احمر در جلسه بررسی وضعیت امدادرسانی به زلزله زدگان شهر سی سخت که با حضور وزیر راه و شهرسازی، رییس سازمان مدیریت بحران کشور و استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، اظهار داشت: در دقایق اولیه وقوع زلزله ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج (پانا) - وزیر راه و شهرسازی با همراهی رئیس سازمان مدیریت بحران برای بررسی وضعیت مردم زلزله زده وارد سی سخت شدند. در پی وقوع زلزله 5 و 6 دهم ریشتری در شهر سی سخت خسارت های بسیاری به خانه های مردم وارد شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه 2 هزار تا 2500 منزل مسکونی در زلزله سی سخت دچار تخریب های جزئی تا کلی شده اند، گفت: در تلاش هستیم تا هر چه سریعتر اقدامات بازسازی در منطقه آغاز شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی با همراهی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور برای بررسی وضعیت شهر زلزله زده سی سخت وارد این شهر شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به همراه رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دقایقی قبل وارد شهر زلزله زده سی سخت شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با سفر به شهر زلزله زده شهر سی سخت به اقدامات انجام شده مدیریت بحران کشور در خصوص زلزله 5/6 ریشتری سی سخت را تشریح کرد و ازارزیابی برآورد خسارت و تأمین اقلام مورد نیاز مردم این شهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور به تشریح آخرین جزئیات از امداد رسانی به زلزله زدگان شهرستان سی سخت پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور درباره جزئیات زلزله 5.6 ریشتری استان های اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد توضیحاتی داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۶    
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از قطع شبکه های آب، برق، گاز و تلفن در برخی از مناطق زلزله زده خبر داد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان از ارائه گزارش میزان خسارت سرمازدگی محصولات کشاورزی و زلزله اخیر غرب هرمزگان جهت تصویب اعتبارات جبران خسارت به سازمان مدیریت بحران کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در نامه ای خطاب به شهردار تهران مخالفت خود را با تغییر نام سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۷    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: در راستای پیشگیری از وقوع سیلاب رودخانه های گیلان پیش از رسیدن بارش های بهاری لایروبی می شود. عصر کاسپین/ امیر مرادی اظهار داشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- رعنا نیک رفتار : مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: نگرانی اصلی ما تامین آب شرب تبریز در سال 1400 است. یوسف غفارزاده در جلسه بررسی مشکلات مربوط به حوزه مدیریت بحران استان که با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در تبریز برگزار شد ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور به تشریح جزییات وقوع زمین لرزه در قصرشیرین پرداخت. علی بختیاری سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: بنا به گزارش واصله در ساعت 1:40:35 بامداد جمعه، زمین لرزه ای به بزرگی 4.9 ریشتر قصر شیرین و سرپل ذهاب را لرزاند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۵    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور : دولت برنامه های ویژه برای مقابله با پدیده گرگروهای( فرسایش خندقی خاک) چابهار ودشتیاری دارد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۴    
رییس سازمان مدیریت بحران کشور با تأکید بر نقش زمین در حیات بشر گفت: در سال های اخیر و در جریان فرآیند توسعه، عوارض طبیعی زمین نادیده گرفته شده و از این بابت لطمات جبران ناپذیری به طبیعت وارد شده است که لازم است با برنامه ریزی در جهت جبران خسارات و احیای زمین تخریب شده قدم های موثری برداشته شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- رییس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: دولت در سال های اخیر با تخصیص اعتبارات، مطالعه و اجرای طرح های آبخیزداری برنامه های ویژه ای برای مقابله با پدیده مخرب کشاورزی و اراضی مسکونی با عنوان محلی گرگروها(فرسایش خندقی خاک) در چابهار و دشتیاری دارد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه کشورمان جزو حادثه خیزترین کشورهای جهان محسوب می شود، اظهار کرد: بایدآمادگی خود را برای مقابله با همه حوادث ارتقا دهیم ، به خصوص در مورد حادثه زلزله که آذربایجان شرقی هم در معرض خطر است و در این خصوص جزو پنج استان حادثه خیز کشور است .
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بر اساس گزارش های دریافتی امکانات مناسبی در اختیار آتش نشانی تبریز قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۹:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: انکانات مناسبی و بی نظیری بر اساس گزارش های دریافتی، در اختیار آتش نشانی قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی عملیات اجرایی مجتمع امداد و نجات بین شهری آزادراه تبریز- سهند با حضور استاندار آذربایجان شرقی و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا - تبریز - مانور عملیاتی اطفا حریق با بسکت (سبد) برای اولین بار در کشور با حضور اسماعیل نجار رییس سازمان مدیریت بحران کشور روز پنج شنبه در محل ایستگاه شماره پنج آتشنشانی کلانشهر تبریز برگزار شد.