چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۸:۰۲Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت بحران کشور»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست در موضع گیری اخیرش درباره استحصال آبهای ژرف گفته است: با استحصال این منابع برای تامین آب شرب مشکلی نداشته و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نیز این منابع را راه حلی برای تامین آب مناطق کم آب دانسته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اهمیت اجرای آبخیزداری به منظور کاهش خسارات جانی و مالی ناشی از بحران، گفت: حفظ قنوات به عنوان سرمایه کشور باید مورد توجه باشد به همین منظور باید مرمت قنوانی که آسیب دیده اند و تخریب شدند در اولویت باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: اجرای طرح های پیشگیرانه با هدف کاهش خسارات جانی و مالی ناشی از وقوع بحران بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تامین مسکن سیل زدگان اخیر کشور به عنوان اولویت مهم دولت و از تاکیدات رئیس جمهور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به همراه استاندار مرکزی و جمعی از مدیران با خانواده شهید حسینی دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۰    
اراک - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تکریم خانواده معظم شهدا یک وظیفه و رسالت سنگین است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به منظور بازدید از مناطق سیل زده شهرستان محلات به استان مرکزی سفر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: انشالله بتوانیم برای استان هایی که کم آب هستند مثل سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی از چاه های ژرف بهره مند شویم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از آماده باش تیم های امدادی و اعزام تیم های ارزیاب در پی وقوع زلزله پنج ریشتری در خوی - در استان آذربایجان غربی - خبر داد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان مدیریت بحران کشور 5 استان ایران را که در معرض بیشترین بلایای طبیعی قرار دارند، معرفی کرد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: تاکنون40 میلیون هکتار عملیات آبخیزداری صورت گرفته و طی 2 سال آینده باید 90 میلیون هکتار دیگر انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون هماهنگی، پیشگیری و کاهش خطرپذیری سازمان مدیریت بحران کشور گفت: کشور با وقوع پدیده فرو نشست زمین روبه رو است و این پدیده در استان های اصفهان، خراسان رضوی و تهران بیش از سایر استان ها مشاهده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی، پیشگیری و کاهش خطر پذیری سازمان مدیریت بحران کشور گفت: شوراهای شهر می توانند برای پاسخگویی به نیاز شهروندان در زمینه تهیه تجهیزات مدیریت بحران کمک و نقش آفرینی کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی پیشگیری و کاهش خطرپذیری سازمان مدیریت بحران کشور گفت: دستگاه های اجرایی در استان ها از اجرای طرح های توسعه ای فاقد پیوست کاهش خطرپذیری اجتناب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد: برای عصر 5شنبه 24 شهریور تا شنبه 26 شهریور هشدار نارنجی صادر شده است.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: پیش بینی می شود که کشور بیش از 2 میلیون ویلا در کشور وجود دارد که در آن ها استخر بنا شده است که لازم است یک دوره 3 تا 5 ساله تعطیل باشند تا ما ضربات بیشتری به آب های زیر زمینی و زیر سطحی وارد نکنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۵    
ایسنا/خراسان شمالی معاون هماهنگی، پیشگیری و کاهش خطر پذیری سازمان مدیریت بحران کشور بر انجام نظارت ها برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و ساخت و سازهای غیراصولی تاکید کرد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با توجه به اینکه اجرای طرح های آبخوان داری و آبخیزداری در مقابله با سیلاب ها و فرونشست زمین بسیار مهم هستند، در این راستا، باید در سطح استان ها کارگروه تخصصی آبخوان داری و آبخیزداری تشکیل شود تا رویکرد اجرای این برنامه در استان ها یکپارچه شود..
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون هماهنگی، پیشگیری و کاهش خطر پذیری سازمان مدیریت بحران کشور از گسترش پدیده فرونشست ابراز نگرانی کرد و گفت: باید اقدامات پیشگیرانه در این زمینه جدی گرفته شود در غیر این صورت باخته ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۰:۴۵    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: قرارگاه لایروبی رودخانه ها به صورت پایلوت در استان گلستان راه اندازی شده و 30 میلیارد تومان برای لایروبی رودخانه ها در این استان اختصاص یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۹    
ایسنا/گلستان قرارگاه لایروبی شهید لولایی با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و جمعی از مسئولان استانی در گلستان افتتاح شد.
سلامت نیوز / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه استان گلستان به عنوان استان نمونه و الگو درلایروبی رودخانه ها انتخاب شده است، گفت: در صورتی که لایروبی رودخانه های گلستان در دستور کار قرار نمی گرفت تکرار سیل سال 98 گلستان محتمل بود.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: به دنبال زلزله به وقوع پیوسته در خراسان جنوبی تمامی دستگاه های امدادی در حالت آماده باش قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با هدف بررسی برخی از تهدیدات و بحران های طبیعی گلستان با استقبال استاندار این استان، وارد گرگان شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، محمد حسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در مراسم امضای تفاهم نامه با معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با بیان اینکه پیشگیری از اهمیت بسزایی برخوردار است گفت: پیشگیری از عوامل انسان زا نیازمند توجه است. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: در حوزه اجتماعی، آسیب ها اگر به درستی رصد نشوند و اقدامات موثری برای آنها عملیاتی نشود، می توانند منجر به بحران شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با توجه به تهدید ها در اقلیم جوی و همچنین دستکاری های طبیعی، شاهد مخاطرات زیادی در آینده خواهیم بود و به همین منظور ما باید توجه ویژه ای را به پیشگیری از وقوع بحران ها داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور از 40 میلیارد تومان اعتبار برای پایدار کردن رانش و جابجایی خانوار های در معرض خطر روستای افسرآباد خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: از مجموع 309 دشت کشور، 209 دشت بیش از 18 سانتی متر فرونشست دارند و این مسئله اهمیت آبخیزداری را دو چندان می کند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۰    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در سفر به چهارمحال و بختیاری گفت: دولت ماهانه 12 هزار میلیارد تومان برای سیل 1398، سیل و زلزله 1399 و سیل 1400 خسارت پرداخت می کند.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
نشست مشترک دکتر محمد حسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و آقای استفان پریزنر رییس دفتر نمایندگی ملل متحد در ایران با موضوع همکاری های دوجانبه به میزبانی سازمان مدیریت بحران کشور برگزار گردید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور از آمادگی تمامی دستگاه های امدادی، خدماتی، نظامی و مدیریت بحران در پی وقوع زلزله در استان هرمزگان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۳    
اصفهان - نامی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سیلاب های اخیر موجب شد تابیش از یک هزار استخر پرورش ماهی در 26 استان کشور دچار آسیب شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۳    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: خطر خشکسالی و به تبع آن فرونشست در این استان جدی است و ضروری است تا روند افزایش این پدیده در استان کنترل شود.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و مجمع ملی کاهش خطر حوادث و سوانح جمهوری اسلامی ایران با صدور حکمی، مهدی رهنما رئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور به عنوان عضو مجمع ملی کاهش خطر حوادث و سوانح جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: به هر نحو که امکان پذیر باشد لازم است آب استان اصفهان تامین شود و این مهم یک وظیفه ملی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور از آثار خشکسالی و فرونشست در استان اصفهان بازدید کردند.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شاهین شهر و میمه،دکتر نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور روز جمعه 11 شهریور ضمن حضور در شهرستان شاهین شهر و میمه در نشستی با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی،فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه،مدیر کل مدیریت بحران استانداری ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،دکتر نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در ادامه حضور خود در شهرستان طی نشستی با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی،فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، مدیر کل مدیریت بحران استانداری ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در ادامه بررسی مسائل مربوط به حوزه مدیریت بحران در بخش میمه در نشستی با حضور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی،فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، مدیر کل مدیریت بحران استانداری و جاوید پرور شهردار لایبید ...
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در ادامه حضور خود در بخش میمه طی بازدید میدانی با همراهی مسئولین شهرستان از کانال و محل عبور سیلاب در شمال روستای ونداده دیدن نمود.
صدای جویا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: مسائل و نیازمندهای قرارگاه مدیریت بحران دو شهرستان شاهین شهر، میمه و برخوار با حضور مسئولان مربوطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سیل و سیلابهای اخیر به واحدهای مسکونی روستایی در کل کشور آسیب وارد کرد که 4 هزار و 151 و احد نیاز به بازسازی کامل دارد.