پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۶:۵۳Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مدیریت بحران کشور»

وزارت کشور   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشوراعلام کرد: کسب رتبه عالی در ارزیابی عملکرد برای چهارمین سال متوالی از سوی سازمان امور اداری و استخدامی موفقیتی خطیر است و ارزشمندتر استمرار آن است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با توجه به شرایط ایجاد شده به واسطه شیوع گسترده ویروس کرونا و به جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، بیست ودومین مانور سراسری زلزله وایمنی در مدارس و محلات در سال جاری برگزار نخواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور از نهایی شدن 25 سند و دستورالعمل های مربوط به مدیریت بحران کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان از کسب رتبه نخست ارزیابی سازمان مدیریت بحران کشور توسط اداره کل مدیریت بحران استانداری سمنان خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در ابتدای سخنان خود در نشست تصویری اظهار داشت: این مجمع مشاوره های لازم را در راستای هماهنگی، تحلیل و توصیه در زمینه اولویت هایی که نیاز به اقدامات مشترک و هماهنگ شده را دارند ارائه می نماید. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از نیاز فوری 2.5 میلیون خانه روستایی به نوسازی خبر داد و گفت: اینکه در زلزله اخیر ترکیه تعداد کشته ها کمتر از 200 نفر بود به دلیل ساخت و ساز امن بود. ...
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بهره برداری از فاز دوم سامانه پیش بینی و هشدار سیل و زلزله و سامانه پیش بینی یخبندان پایتخت با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و شهردار تهران آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان مدیریت بحران کشور می گوید: تهران یک کلانشهر ویژه است و با توجه به گسل های موجود در پایتخت و فعالیت ها و رفتارهایی که از آن ها مشاهده می کنیم لازم است که با تمام ابعاد تاب آوری شهر را افزایش دهیم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۰    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: باید تلاش کنیم تا از نگاه بخشی نگری در دسترسی به اطلاعات خارج شده که از این طریق بتوانیم با بهره مندی از اطلاعات یکدیگر در جهت کاهش خسارت ها گام برداریم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ؛ اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در آئین رونمایی از بهره برداری از سامانه های سازمان مدیریت بحران شهرداری با بیان اینکه تهران یک کلان شهر ویژه است و با توجه به گسل های موجود که گاهی فعالیت هایی را هم در آنها مشاهده می کنیم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۵    
رییس سازمان مدیریت بحران کشور خواستار اطلاع دادن هشدارهای ارائه شده از سوی سامانه های هشدار سریع تهران به مردم شد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: متولی اعلام تغییرات جوی، سازمان هواشناسی است و سایر دستگاه های اجرایی کشوری و استانی باید از نظرات کارشناسی این دستگاه تبعیت کنند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۵۸    
سیدرضا قادری مدیرکل مدیریت بحران استان: هماهنگی برای بالگرد اطفا براساس تفاهم نامه سازمان مدیریت بحران کشور ، سازمان جنگلها و مراتع کشور و نیروهای مسلح وزارت دفاع بالگرد اطفا در حال اعزام و برای هلی برد نیرو و تجهیزات از بالگرد هلال احمر مستقر در استان استفاده شد .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد که سازمان مدیریت بحران کشور باید تجربه های تلخ گذشته را سرلوحه کار خود قرار داده و آمادگی کامل برای مدیریت بحران های احتمالی را داشته باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور از آمادگی ایران برای کمک به زلزله زدگان در ترکیه خبر داد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اسماعیل نجار در پیامی ضمن تسلیت جان باختن تعدادی از شهروندان ترکیه و مصدوم شدن برخی دیگر در حادثه زمین لرزه ازمیر، آمادگی ایران را برای اعزام نیروهای تخصصی، امدادی و درمانی به محل حادثه برای خدمات رسانی به زلزله زدگان اعلام کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور آخرین جزییات زمین لرزه 5.4 ریشتری در مرز استان های همدان و قزوین را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۶    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره آخرین جزئیات حادثه وقوع زلزله 5.4 ریشتری در مرز استان های قزوین و همدان توضیحاتی داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها ، رضا کرمی محمدی بر اساس حکم اسماعیل نجار معاون وزیر کشور و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به منظور انجام هماهنگی های لازم، برنامه ریزی، تشکیل و سازماندهی تیم های جستجو و نجات شهری بر پایه الگوهای بین المللی (اینساراگ) به عنوان هماهنگ کننده و مجری این طرح منصوب شد. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت کشور: جمعیت هلال احمر موظف شده است با هماهنگی سازمان مدیریت بحران کشور رویه های عملیاتی استاندارد، شناسایی محل های جمع آوری، نگهداری و انبار اقلام اهدایی و ساماندهی و تشکیل بانک های اطلاعاتی لازم قبل از وقوع بحران را تدوین و تصویب کند.
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضرورت تدقیق گسل و حریم آن در محدوده کلان شهرها تاکید کرد و گفت: در کرج حدود 54 هزار ساختمان بر روی گسل احداث شده که اگر فعال شود، حادثه عظیم انسانی در پیش رو خواهیم داشت.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: امروز بیمه حوادث اجتناب ناپذیر است و 10 سال است که لایحه همگانی شدن بیمه حوادث در مجلس به نتیجه نرسیده است.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نجار گفت: آنچه که در سیل 98 به عنوان یک تجربه مورد توجه قرار گرفت بحث پرداخت اجاره بها برای انتقال از مسکن موقت به دائم بود که به جای کانکس کار موفقی بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور بر ضرورت همکاری سازمان مدیریت بحران کشور و جمعیت هلال احمر برای مقابله با سوانح و کاهش اثرات حوادث طبیعی تاکید کرد و گفت: هلال احمر نیازمند جلب افزایش اعتماد عمومی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر اینکه ابزارهای فرهنگی و هنری می توانند در کاهش خطرپذیری و افزایش تاب آوری شهرها نقش بسزایی داشته باشند، گفت: اکنون زمان اقدام برای اجرای برنامه های تاب آوری به وسیله گروه های مرجع و استفاده از تاثیرگذاری آنان در جامعه است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر آمادگی کشور در زمان وقوع حوادث گفت: میزان موجودی و ذخایر انبارها، تعیین نقاط امن جهت برپایی سایت های اسکان اضطراری، تعداد و وضعیت موجود بالگردها جهت انجام عملیات امدادی به طور مستمر پایش می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با هماهنگی های انجام شده میان سازمان هواشناسی و وزارت جهاد کشاورزی، ساز وکار لازم به منظور اطلاع رسانی بهنگام اخطاریه ها و اطلاعیه های هواشناسی به کشاورزان طراحی و در حال اجرا است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ایسنا نوشت: اسماعیل نجار با اشاره به افزایش نزولات جوی در نیمه دوم سال و نیز افزایش احتمال وقوع بحران ها و حوادث ناشی از بارش باران، برف و سرما، گفت: سازمان مدیریت بحران کشور در دستورالعملی به تمامی استان های کشور بر ضرورت انجام یکسری اقدامات پیشگیرانه و هشداری تاکید کرد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور موقعیت در نظر گرفته شده برای اسکان اضطراری شهروندان تهرانی در زمان وقوع زلزله شدید را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۸۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور وقوع زلزله شدید در تهران را در ابعاد یک حادثه بین المللی توصیف کرد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، رضا کرمی محمدی با اشاره به سند همکاری ملی طرح مدرسه آماده گفت: بنا شد تا با توجه به اقداماتی که پیرامون اجرای طرح مدرسه آماده در تهران انجام شده بود ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش برنا از ایلام ؛در این دیدار که در محل سازمان مدیریت بحران کشور صورت گرفت مباحث مختلفی پیرامون امکانات و تجهیزات موجود برای مقابله با بحرانها، به خصوص بلایای طبیعی در سطح استان مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور با اظهار تاسف از ضریب نفوذ پایین بیمه واحدهای مسکونی در کشور گفت: بیمه اماکن مسکونی شهری و روستایی باید در کشور تقویت شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از آسیب جانی صاعقه به پنج نفر در دو استان کشور خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۵    
عصر امروز سه شنبه 8 مهرماه، مهندس جهانی مدیرکل بازسازی سازمان مدیریت بحران کشور با همراهی سید رسول حسینی فرماندار و مهندس قادری مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان از نقاط حادثه خیز این شهرستان بازدید نمودند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: شهرداری ها، دهیاری ها و دستگاه های مرتبط از ساخت و ساز در حریم رودخانه ها جلوگیری کنند و به واحدهایی که در حریم رودخانه ساخته می شود، خسارت پرداخت نخواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۵    
تهران- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: خسارت های وارد شده در پی آتش سوزی پلاسکو هنوز جبران نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از وقوع دو هزار و 543 مورد حادثه طبیعی در کشور خبر داد و گفت: این شمار حادثه طبیعی از ابتدای فروردین تا پایان شهریور سال 99 در سامانه مدیریت اطلاعات حوادث کشور(سما) توسط ادارات کل مدیریت بحران استانداری ها، ثبت و مستندسازی شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بیش از 400 ساختمان در تهران مشابه پلاسکو مشکل ایمنی دارند که باید نسبت به ایمن کردن آنها توجه ویژه شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به حجم زیاد آتش سوزی در کشور اعلام کرد: سالانه 170 هزار آتش سوزی در کشور داریم که این آمارها نشان دهنده فعالیت زیاد آتش نشانان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۹    
تهران- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: آتش نشان های پایتخت از لحاظ دانش و تجربه در سطح مطلوبی قرار دارند.
سازمان مدیریت بحران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
صبح امروز رییس سازمان مدیریت بحران کشور در مراسم مانور و تجلیل از آتش نشانان استان تهران تاکید کرد: از جانفشانی ها و ایثار عزیزان آتش نشان که به عنوان یکی از رکن های اصلی امدادرسانی در زمان بحران ها به شمار می آیند و به حق به عنوان بازوی کمکی مدیریت بحران تا به امروز شاهد فداکاری هایشان در زمان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: طبق آمار 400 ساختمان در تهران شباهت زیادی به ساختمان پلاسکو دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۴    
تهران- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به اینکه پلاسکو یک حادثه محلی بود که به یک حادثه بین المللی تبدیل شد گفت: اختصاص نیم درصد درآمد 51ساله پلاسکو به ایمنی جلوی فاجعه را میگرفت.