چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۷:۴۲Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

سازمان امور عشایر ایران (ashayer.ir)

  ۳۲ دقیقه پیش    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر را منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر فارس گفت: مقدار 4500 تن علوفه در مرحله بارگیری قرار دارد که به زودی در بین دامداران عشایری استان توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور نایب رئیس فراکسیون عشایری مجلس، پروژه تامین آب شرب پایدار برای عشایر "کیمه و دواخور" در کهگیلویه و بویراحمد کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از واریز 17 میلیارد تومان سرانه دانش آموزی به حساب مدارس عشایری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس و رئیس فراکسیون عشایری گفت: جایگاه عشایر در برنامه هفتم توسعه کشور و بودجه سال آینده پررنگ تر از سالهای گذشته خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
تعداد 523 روستا و آبادی عشایری از 14 استان کشور در هفتمین دوره جشنواره روستا ها و عشایر دوستدار کتاب ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر لرستان از توزیع ده هزار تن نهاده دامی در مناطق عشایری این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: سازمان امور عشایر یک سازمان جامع توسعه ای و چندوجهی است که در حوزه های اقتصادی، تولیدی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی برای جامعه عشایری فعالیت می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۶    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی سرپرست امور عشایر استان زنجان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر آذربایجان غربی از پرداخت 16.3 میلیارد تومان تسهیلات با سود 10 درصد به عشایر این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۷:۱۶    
وبینار آموزشی "رویکردهای نوین در روابط عمومی" ویژه مسئولین و کارشناسان روابط عمومی امور عشایر سراسر کشور به میزبانی امور عشایر کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی از جذب 39.7 میلیارد تومان تسهیلات توسعه اشتغال پایدار برای عشایر خراسان رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۴۶    
نماینده مردم اندیمشک در مجلس گفت: سرانه تولیدات عشایر در گوشت، شیر و لبنیات و پشم معلوم است و توجه به این سرانه باعث کم شدن واردات و خودکفایی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
کارگروه روستایی و عشایری دهه فجر در آذربایجان شرقی به ریاست مدیرکل امور عشایر استان و مسئول کارگروه عشایری دهه فجر در آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر لرستان گفت: هشت هزار خانوار عشایری این استان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر قرار دارند و 239 خانوار از مستمری آن بهره مند هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر آذربایجان غربی گفت: عشایر این استان برای دریافت کارت هوشمند در سامانه مجوز الکترونیکی کشاورزی "سماک" ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری فارس با تاکید بر اینکه مسئولان باید وکیل مدافع عشایر باشند، گفت: پرونده های قضایی عشایر با دقت و بررسی بیشتر حل و فصل می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی سازمان امور عشایر ایران گفت: زندگی عشایر یک شیوه زیست سنتی و تاریخی است و تولید محتوا از این زندگی پرمحتوا ضروری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۱۶    
رئیس فراکسیون عشایری مجلس گفت: 50 میلیارد تومان برای ردیف اعتباری ملی راه های عشایری پیشنهاد داده ایم که اگر در کمیسیون تلفیق تصویب شود سرمایه بزرگی برای عشایر خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۳:۱۶   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با اجرای زنجیره تولید گوشت در مناطق عشایری امروز شاهد افزایش تولید به میزان 35 هزار تن توسط عشایر هستیم که از 165 هزارتن در سال به 200 تن رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۶    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر در 59 درصد از سرزمین جغرافیایی کشور پراکنده اند و با استراتژی کوچ و ییلاق و قشلاق 200 هزار تن سالانه گوشت قرمز تولید می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۶    
استاندار خراسان جنوبی با حضور در سازمان امور عشایر با رئیس این سازمان دیدار کرد. در این دیدار گسترش همکاری های دو دستگاه برای ساماندهی به زندگی عشایر استان تاکید شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در حکمی مدیرکل امور عشایر این استان را به عنوان مسئول کارگروه عشایری دهه فجر منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 13 منطقه منطقه عشایری در شهرستان بهمئی از آب آشامیدنی سالم بهره مند شدند و آبرسانی به 7 منطقه دیگر ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۶    
مدیرکل امور عشایر اردبیل از صدور کارت شناسایی هوشمند برای ده هزار نفر از عشایر اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۱۶    
مدیرکل امور عشایر استان اردبیل از صدور کارت تردد دام برای یکهزار و 246 مورد ثبتی در سامانه مربوطه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۶    
با حکم نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، حجت الاسلام والمسلمین کلانتری به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر در سازمان امور عشایر ایران منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۶    
فرماندار دشتی در شورای عشایری این شهرستان گفت: شهروند درجه یک و دو نداریم و نگاه به عشایر باید مثل نگاه به جامعه شهری و روستایی باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۴۶    
در شرایط کرونایی، فراهم نبودن زیرساخت ها برای آموزش مجازی، بیشترین لطمه تحصیلی را به دانش آموزان عشایری وارد کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۷:۴۶    
مسعود کنعانی وند که در یکی از مدارس عشایری محروم تحصیل کرده، در زادگاهش در حال احداث مدرسه ای مجهز به امکانات آموزشی هوشمند برای دانش آموزان عشایری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد 13 خانه بهداشت عشایری تا سال آینده در این استان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۴۶    
مدیر امور عشایر بوشهر از اختصاص 283 میلیون تومان یارانه حمل آرد و سوخت برای افزایش سرمایه عشایر در تشکل های عشایری استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۶    
مدیرکل امور عشایر استان ایلام گفت: نهاده دامی متناسب با انجام پلاک کوبی و هویت گذاری دام در بین عشایر استان توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: برای تنوع بخشی به تولیدات و تحول در اقتصاد جامعه عشایری 700 میلیارد تومان تسهیلات در نظر گرفته ایم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران در شورای عشایری فراشبند بیان داشت: عشایر بیشترین فایده و اثر کذاری را در اقتصاد کشور دارند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۱۶    
مدیرکل امور عشایر استان ایلام از کلنگ زنی پروژه تامین آب شرب پایدار ده کانون عشایری در شهرستان بدره در دهه فجر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر لرستان گفت: چنانچه دام عشایر پلاکوبی و هویت دار نشوند، مصداق کالای قاچاق محسوب می شوند و عشایر در دریافت نهاده دچار مشکل می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان از توزیع 11 هزار تن نهاده دامی جو، سبوس، کنسانتره و علوفه در بین عشایر استان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان گفت: در تامین نهاده دامی و کالاهای مورد نیاز عشایر کارهای بسیار خوبی انجام شده و امسال 27 هزار تن نهاده دامی برای عشایر تهیه و تامین کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۹:۴۶    
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران گفت: فرهنگ عشایری و ملی کشور نباید فراموش شود و باید برای حفظ آن وقت و هزینه لازم را بگذاریم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۴۶    
رئیس سازمان امور عشایر ایران با بیان اینکه تشکل های عشایری تیم ملی خدمت به عشایر هستند، گفت: باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان و استارتاپها در بخش عشایری استفاده کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۶    
مراسم قدردانی از خدمات مهندس قندالی رئیس پیشین سازمان امور عشایر ایران در مجمع عمومی فوق العاده بودجه تعاونی های عشایری کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی از اعطای تسهیلات تکمیلی برای تکمیل پروژه های ایجاد اشتغال پایدار روستایی و عشایری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور عشایر تهران با اشاره به اجرای طرح صدور کارت تردد دام عشایر در استان تهران، گفت: تسهیلات بانکی تنها به عشایر دارای کارت تردد دام پرداخت می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد از قول مساعد فرماندار گچساران برای اختصاص چهار میلیارد تومان برای تکمیل پروژه تامین آب عشایر شرق گچساران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران با تاکید بر اینکه ایجاد تحول در جامعه عشایری نیازمند ایجاد ظرفیت های قانونی است، گفت: فقر قوانین در سنوات قبل یکی از دلایل عقب ماندن این جامعه در برنامه های توسعه ای است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
با حکم معاون امور فرهنگی و آموزشی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی حجت الاسلام و المسلمین کلانتری به عنوان رئیس کارگروه روستایی و عشایری ستاد بزرگداشت چهل و دومین فجر انقلاب اسلامی منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بیضا گفت: عشایر بدون ادعا و با زندگی بی آلایش به تولید نیازهای ضروری جامعه مشغول هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۹:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد 900 پنل خورشیدی با همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان به زودی در بین عشایر استان توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه داراب گفت: با توجه به نحوه زندگی عشایر، راه اندازی مجتمع دامداری از نیازهای عشایر داراب است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی گفت: 6.9 میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید به عشایر استان اختصاص یافته که 60 درصد آن جذب شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران با اشاره به تسهیل در روند واردات و تامین و توزیع نهاده دامی عشایر کشور، از تدارک تامین 500 هزار تن کنسانتره و نهاده برای دام عشایر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۱:۳۷    
شهید "قاسم سلیمانی" در کنگره شهدای عشایری در اسفند 1391: میزان شهدای عشایر 10 درصد شهدای کشور است. عشایر و ایلات پادگان های بالقوه جمهوری اسلامی و ایران در همه زمان ها هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۴    
"خلیل همایی راد" همرزم شهید سلیمانی: به گمانم عشایر بودن سردار سلیمانی و فرزند بزرگ ایل بودن، در آزاد مردی او نقش کلیدی داشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۴    
شورای عشایری و کمیته برنامه ریزی کلیبر با ریاست فرماندار شهرستان و حضور مدیرکل امور عشایر آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۳:۴۴    
مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی گفت: با پیگیریهای صورت گرفته و موافیت شرکت نفت، سهمیه سوخت عشایر استان به 2.5 برابر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر خراسان جنوبی از اختصاص 96 میلیارد ریال اعتبار بلاعوض دولت برای تهیه 1200 پنل خورشیدی برای تامین روشنائی محلات عشایری استان خبر داد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۳:۱۴    
مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی از ساماندهی هویت دامداران و دام عشایر با صدور کارت هوشمند تردد برای 74 درصد عشایر کوچنده استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان از راه اندازی سامانه و فروشگاه اینترنتی "عشایر شاپ" به آدرس https://ashayershop.com برای عرضه مستقیم و بدون واسطه محصولات تولیدی عشایر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران با تاکید بر مطالبه گری موضوعات فرهنگی عشایر از دستگاه های مرتبط، گفت: در کنار برنامه های توسعه ای برای عشایر لازم است پیوستهای فرهنگی را نیز ببینیم تا تعادل فرهنگی و ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۱۴    
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران گفت: ویترین و نمود اصلی عشایر موضوعات فرهنگی است که باید در کنار کارهای اقتصادی به موضوعات فرهنگی عشایر هم توجه شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران با تاکید بر صدور کارت تردد دام برای عشایر، گفت: ارائه خدمات، تسهیلات و نهاده دامی به عشایر فقط با کارت شناسایی دامداری و تردد دام صورت می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۹:۴۴    
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر ایران با تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه (س) گفت: بشر هنوز نتوانسته است به حقیقت وجودی حضرت فاطمه (س) پی ببرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۴    
مدیرکل عمران و امور زیربنایی سازمان امور عشایر در سفر به خراسان جنوبی گفت: یکی از بزرگترین پروژهای انتقال آب کشور در حوزه عشایر اجرای فاز 2 منجیکو در نهبندان است که در دهه فجر امسال به بهره برداری می ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۱۴    
مدیرکل بهسازی امور تولید سازمان امور عشایر گفت: اقدامات بسیار خوبی از محل تسهیلات اعطایی برای پرواربندی دام در خراسان جنوبی انجام شده و در حال جذب 200 میلیارد تومان تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با بهره برداری از 625 پروژه تامین آب در مناطق عشایری طی دو سال، شاخص برخورداری عشایر از آب آشامیدنی پایدار با 20 درصد افزایش از 43 درصد به 63 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۱:۴۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی "حجت اله شعبانی" را به سمت رئیس امور عشایر مازندران منصوب کرذ.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۱:۴۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی "مهدی میزبان" را به عنوان سرپرست معاونت توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۲:۴۸    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی "سیدضیاء موسوی نیا" را به سمت مدیرکل امور عشایر لرستان منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور عشایر ایران گفت: افزایش تولید گوشت قرمز در مناطق عشایری اولویت سازمان است و پیش بینی ما این است در بازه زمانی 5 ساله 40 هزار تن افزایش تولید گوشت قرمز داشته ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۸    
مدیر امور عشایر استان بوشهر گفت: تعداد 375 بسته معیشتی به ارزش هرکدام 600 هزار تومان به عشایر دو شهرستان دشتی و تنگستان توزیع و اهداء شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۸    
معاون سازمان امور عشایر ایران گفت: برنامه محوری را محور کارهای معاونت توسعه مدیریت و منابع قرار داده ایم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در نخستین نشست شورای عالی عشایر و توسعه روستایی گفت: تدوین برنامه توسعه یکپارچه روستایی و عشایری یک ضرورت است که باید تبدیل به کاری جامع و گسترده شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۹:۱۸    
بر اساس گزارش دفتر مطالعات سازمان امور عشایر، تفاوت بارش امسال نسبت به بلند مدت نشان دهنده افزایش 10.4 درصدی بارندگی در سطح کشور می باشد. بارش در سال آبی امسال نسبت به بارش سال گذشته، کاهش 13 ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر فارس گفت: عشایر استان فارس با سه میلیون راس دام 1426 تن پشم گوسفند تولید می کنند و 70 درصد پشم تولیدی عشایر به نخ تبدیل می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در احکام جداگانه ای اعضای کمیته ارزیابی عملکرد مدیران استانی امور عشایر کشور را منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۱۹    
مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان گفت: محصولات جالیزی مناطق سامانه عشایری "بورک" سر سفره شب یلدای هموطنان استفاده می شود و پیش بینی می کنیم دو هزار تن هندوانه از کانون عشایری بورک روانه بازار می ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۹    
تعداد 6100 دانش آموز عشایری در 103 واحد آموزشی در استان قزوین تحصیل می کنند که بخش زیادی از آنان از امکانات و خدمات آموزش مجازی محروم هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری تهران گفت: عشایر این استان با دارا بودن حدود 700 هزار راس دام سبک از تامین کنندگان عمده گوشت قرمز استان هستند و حدود 30 در صد آن را تامین می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۱۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: باید فرهنگ سازمانی را با وظیفه مند کردن و مشارکت دادن کارشناسان در کارها ارتقا دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه ای اعلام کرد؛ در راستای توافق نامه وزارت جهاد کشاورزی با وزارت راه و شهرسازی در خصوص احداث 100 هزار واحد مسکونی برای کارکنان وزارت جهاد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۹:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در حکمی "شاهپور علائی مقدم" را به سمت رئیس سازمان امور عشایر ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
با اجرای طرح سامانه جامع آبرسانی به عشایر در خراسان جنوبی، خانوارها شناسایی و کد دستوری و شماره تماس برای درخواست آب اعلام شده و پیامک زمان رسیدن تانکر آبرسان به شماره همراه آنان ارسال می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۹:۱۹    
مدیرکل بهسازی امور تولید سازمان امور عشایر ایران گفت: با توجه به دستورالعمل نظام جامع دامپروری و دستورالعمل نگهداری، حمل و نقل و جابجایی دام ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۹:۱۹    
فرماندار تنگستان در شورای عشایری شهرستان با اشاره به نقش مهم عشایر در تامین محصولات دامی، گفت: اگر از جامعه عشایری حمایت نکنیم امنیت غذایی خود را به مخاطره انداخته ایم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۹    
با همکاری سازمان امور عشایر ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور "دپارتمان ملی آموزش فنی و حرفه ای عشایر" راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۷:۴۹    
با دستور سرپرست سازمان امور عشایر ایران کمیتۀ ارزیابی عملکرد مدیران استانی امور عشایر کشور شروع به کار کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر فارس گفت: عشایر کوچنده فارس به دلیل شیوه زندگی و فرهنگ و سنت های اصیل و ارزشمند و ارتباط تنگاتنگ با جاذبه های طبیعی، یکی از جوامع تاثیرگذار در اقتصاد گردشگری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۹    
وبینار بررسی مشکلات صدور کارت تردد دام عشایر با حضور مدیرکل دفتر امور تعاونی ها و نظام بهربرداری و مدیرکل بهسازی امور تولید سازمان امور عشایر ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۹    
سرپرست سازمان امور عشایر ایران در دیدار با نماینده مردم بهبهان و آغاجاری گفت: هر ساله نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شد اما امسال به دلیل شرایط کرونایی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۲۱:۴۹    
معاون سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر کشور با جمعیت یک میلیون و 200 هزار نفری و دارا بودن 24 میلیون راس دام 25 تا 26 درصد گوشت قرمز مورد نیاز کشور که معادل 200 هزارتن در سال است را تامین می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۸    
مدیرکل عمران و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران در سفر به استان اصفهان از پروژه مجتمع دامپروری جرقویه اصفهان بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۸:۰۸    
سرپرست سازمان امور عشایر ایران در حکمی سرپرست اداره کل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد را منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
دکتر خاوازی در حکمی "معاون امور باغبانی" وزارت جهاد کشاورزی را منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان از توزیع 171 دستگاه تانکر ثابت و کشنده آبرسان در مناطق عشایری استان از ابندای سال جاری تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر فارس از اختصاص یارانه حمل آرد و سوخت برای اولین بار به جامعه عشایر فارس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در حکمی سرپرست سازمان امور عشایر ایران را به عتوان عضو شورای عالی عشایر و توسعه روستایی منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت جهاد کشاورزی، آخرین وضعیت اجرای تفاهم نامه همکاری وزارت جهاد کشاورزی با وزارت راه و شهرسازی برای ساخت 100 هزار واحد مسکونی ویژه شاغلان ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل امور عشایر فارس گفت: از اوایل مهر ماه تاکنون بیش از 900 هزار لیتر نفت سفید و بیش از 30 هزار سیلندر گاز مایع بین خانوارهای عشایری توزیع شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...