سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۱:۱۴Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

سازمان امور عشایر ایران (ashayer.ir)

سازمان امور عشایر ایران 25 اسفند 1394 سازمان امور عشایر ایران 25 اسفند 1395 سازمان امور عشایر ایران 29 اسفند 1396 سازمان امور عشایر ایران 14 شهریور 1397 سازمان امور عشایر ایران 30 اسفند 1399 سازمان امور عشایر ایران 27 اسفند 1400 سازمان امور عشایر ایران 31 فروردین 1401 سازمان امور عشایر ایران 29 اردیبهشت 1401 سازمان امور عشایر ایران 31 خرداد 1401 سازمان امور عشایر ایران 28 تیر 1401 سازمان امور عشایر ایران 31 مرداد 1401 سازمان امور عشایر ایران 30 شهریور 1401 سازمان امور عشایر ایران 28 مهر 1401 سازمان امور عشایر ایران 30 آبان 1401 سازمان امور عشایر ایران 30 آذر 1401 سازمان امور عشایر ایران 26 دی 1401 سازمان امور عشایر ایران 1 بهمن 1401 سازمان امور عشایر ایران 2 بهمن 1401 سازمان امور عشایر ایران 3 بهمن 1401 سازمان امور عشایر ایران 4 بهمن 1401 سازمان امور عشایر ایران 5 بهمن 1401 سازمان امور عشایر ایران 8 بهمن 1401 سازمان امور عشایر ایران 10 بهمن 1401 سازمان امور عشایر ایران 11 بهمن 1401 سازمان امور عشایر ایران 12 بهمن 1401 سازمان امور عشایر ایران 13 بهمن 1401 سازمان امور عشایر ایران 15 بهمن 1401 سازمان امور عشایر ایران 16 بهمن 1401 سازمان امور عشایر ایران 17 بهمن 1401 
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۱۴    
نمایندۀ مردم ورامین در مجلس گفت: 20 درصد جمعیت کشور را عشایر و روستائیان تشکیل می دهند و باید در قانون بودجه سالانه اعتبار لازم در این بخش را اختصاص دهیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با منابع طبیعی تفاهم کرده ایم عشایر بتوانند یک سرپناه ایمن در محل استقرار خود بسازند تا از بلایای طبیعی محفوظ بمانند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۴۳    
مدیرکل امور عشایر آذربایجان غربی گفت: عشایر از زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند که بخشی از مایحتاج مورد نیاز سبد غذایی مردم را تأمین می کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۱۳    
همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشن بزرگ عشایر و انقلاب در منطقه عشایری دشت انورآباد شهرستان فنوج برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۱۳    
سرپرست امور عشایر خراسان جنوبی از افتتاح و بهره برداری از 23 پروژه عمرانی به مناسبت دهه فجر در مناطق عشایری این استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۳    
جشن بزرگ عشایر و روستاییان در فیروزآباد شهر ری با حضور رئیس سازمان امور عشایر ایران و رئیس فراکسیون عشایری مجلس برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۳    
رئیس فراکسیون عشایری مجلس گفت: زنان و مردان ایل در کنار هم گرداندگان اصلی اقتصاد و عمران و آبادانی کشور در طول دوران تاریخ بوده اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۳    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر در این شرایط سخت خشکسالی و شرایطی که کشور نیاز به خودکفایی دارد 25 درصد گوشت قرمز و 35 درصد صنایع دستی کشور را تامین می کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۴۳    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر کشور با شعار وحدت اقوام و عشایر در راهپیمایی روز 22 بهمن و نمازجمعۀ تهران شرکت خواهند داشت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره بزرگِ عشایر و انقلاب اسلامی 21بهمن ماه در قشلاق عشایری قلیچ قامیش شهرستان مانه و سملقان خراسان شمالی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۳    
جشنواره بزرگِ عشایر و انقلاب و پویش ملی "هر سیاه چادر عشایری یک پرچم" در ارومیه در استان آذربایجان غربی برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر سیستان و بلوچستان از افتتاح و بهره برداری از 19 پروژه به مناسبت دهه فجر در مناطق عشایری این استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران اعلام کرد: در دهه فجر امسال 800 پروژه زیربنایی و خدماتی در مناطق عشایری کشور با اعتبار 1000 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۳    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر کشور با شعار وحدت اقوام و عشایر در راهپیمایی روز 22 بهمن و نمازجمعۀ تهران شرکت خواهند داشت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۳:۱۳    
رئیس سازمان امور عشایر ایران بر اولویت اجرای دقیق طرح های چهارگانه ایجاد تنوع در اشتغال و کسب و کار عشایر با تشکیل کارگروه های ملی و استانی تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست امور عشایر خراسان جنوبی گفت: تولیدات عشایر خراسان جنوبی از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 10 هزارتن بوده است
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۴۳    
مدیرکل دفتر مطالعات سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی معاون این دفتر را منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
جشنواره بزرگِ عشایر و انقلاب اسلامی و پویش ملی "هر سیاه چادر عشایری یک پرچم" با هدف ایجاد وحدت و همدلی در بین اقوام در دهه فجر برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه عشایری دامداران متحرک ایرانیان از عرضه گوشت گوسفندی عشایر با قیمت هر کیلوگرم 240 هزار تومان در تهران خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۱:۴۳    
مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: عشایر استان می توانند تسهیلات اشتغال زایی از 100 میلیون تا سقف 200 میلیون تومان دریافت کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان اینکه مشکلات عشایر اردبیل با اولویت بندی دستگاه ها برطرف می شود خواستار همکاری دستگاه های ذیربط در این زمینه شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۳    
رئیس سازمان امور عشایر ایران از راه اندازی شبکه ملی گیاهان دارویی در مناطق عشایری با هدف اتصال به بازار های داخلی و جهانی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۲    
مدیرکل امور عشایر استان اصفهان از افتتاح 17 پروژه عشایری در دهه فجر امسال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست امور عشایر خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال تاکنون 18 میلیارد و 460 میلیون تومان تسهیلات زنجیره گوشت قرمز به عشایر خراسان جنوبی پرداخت شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۲    
سفیر کشور بولیوی در ایران گفت: افتخار می کنم در خدمت عشایر ایران و بولیوی هستم و سلام ویژه ای خدمت عشایر ایران دارم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۲    
رئیس فراکسیون عشایری مجلس گفت: وجه اشتراک ملت ایران و بولیوی در تنوع قومیتی و قبایلی است که به عنوان یک خانواده در کنار هم زندگی می کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۲    
وزیر جهاد کشاورزی در این پیام بیان کرد: ایران و بولیوی دو کشور مستقل با مواضع مشترک در برابر استکبار هستند و این همکاری فرصت ارزشمندی برای معرفی فرهنگ ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۲    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: عشایر کوچنده ایران به عنوان یک جامعه تولیدکننده، واجد ارزش های اقتصادی و اجتماعی ارزشمندی می باشند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
همایش مشترک ایران و بولیوی به میزبانی سازمان امور عشایر و با هدف توسعه همکاری های مشترک و تبادلات فرهنگی در حوزه اقوام و عشایر دو کشور در تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر آذربایجان غربی گفت: سالانه 230هزار تُن محصولات دامی و کشاورزی توسط عشایر استان تولید و روانه بازار مصرف می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۰:۴۲    
مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری با اشاره به هویت گذاری 93درصد از دام عشایر استان، گفت: هویت گذاری دام عشایر از قاچاق دام جلوگیری می کند
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: تامین علوفه در فصل زمستان برای دام عشایر نیازمند اقدام ویژه است که باید به خوبی صورت گیرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۲    
رئیس سازمان امور عشایر کشور از برگزاری مراسم مشترک دو کشور ایران و بولیوی در حوزه اقوام و عشایر در تهران خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران از برگزاری "پویش ملی هر سیاه چادر یک پرچم" در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر اردبیل گفت: امسال 345 دستگاه پنل تولید برق خورشیدی در بین عشایر استان توزیع شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۰:۲۳    
سرپرست امور عشایر خراسان جنوبی از امداد رسانی جمعیت هلال احمر به عشایر گرفتار در برف و کولاک در محله حجت آباد سربیشه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۳:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عشایر در طول قرن های متمادی حافظ امنیت این سرزمین بوده اند و نگین انگشتر مقاومت در مقابل دشمن هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران در شورای عشایری مازندران تاکید کرد: دستگاه های اجرایی باید در بودجه سالانه خود سهم عشایر را در نظر بگیرند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا کنون 2200 دستگاه پنل تولید برق خورشیدی به عشایر استان تحویل داده شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون عشایری مجلس گفت: باید جامعه عشایری را حفظ کنیم و مجلس همواره همراه و پشتیبان جامعه عشایری و سازمان امور عشایر است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: برای افزایش بهره وری و بهبود معیشت عشایر، با کمک فعالیت های دانش بنیان می توان تولیدات عشایر را به صورت مدرن و فناورانه انجام داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۰:۴۵    
رئیس سازمان امور عشایر ایران با حضور در نمایشگاه بین المللی تهران از نمایشگاه جامع کشاورزی ایران و نهمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۵    
مدیرکل امور عشایر اصفهان گفت: حضور عشایر در اکثر قلمروهای سرزمینی کشور عامل ایجاد امنیت و ثبات در کشور است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۷:۳۱    
مدیرکل امور عشایر اصفهان از تولید 15 هزار تن گوشت توسط عشایر این استان در سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۱:۰۸    
نمایشگاه جامع کشاورزی ایران و نهمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی توسط وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۰:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد:تمام امور مربوط به حوزه کشت و کار از تولید تا توزیع و مدیریت و نظارت بر بازار باید به تشکل ها واگذار شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۵    
معاون توسعه و امورزیربنایی سازمان امور عشایر ایران گفت: تعاونی های عشایری باید محصولات عشایر را برندسازی و بازاررسانی کنند تا بتوانیم عشایر را به صورت هدفمند وارد تولید کنیم.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۷:۳۵    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: طرح زنجیره تولید گوشت قرمز یکی از طرح های مهم برای ارتقاء معیشت عشایر است و همه باید خود را ملزم به اجرای این طرح کنیم.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۶:۳۵    
مدیرکل امور عشایر کرمانشاه گفت: خدمات رسانی در شرایط سخت به عشایر برون کوچ استان در مناطق قشلاقی استانهای خوزستان و ایلام در حال انجام است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۵    
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس خواستار این شد دام عشایر با قیمت مناسب خریداری شود تا این قشر بیش از این متضرر نشوند.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۵    
شورای عشایری تنگستان به منظور برنامه ریزی و هماهنگی بین دستگاه های اجرائی برای رسیدگی به وضعیت و مشکلات عشایر این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر اردبیل از افتتاح و بهره برداری از راه عشایری آغداش به طول 7.5 کیلومتر با اعتبار دو میلیارد تومان خبر داد ...
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۵    
مدیرکل امور عشایر خراسان شمالی در ابلاغی سرپرست معاونت توسعه و امور زیربنایی امور عشایر خراسان رضوی را منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری: دادن آموزش های علمی کوهنوردی و بکارگیری عشایر استان به عنوان بلدهای محل موجب تقویت هیئت کوهنوردی می شود.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۵    
رئیس سازمان امور عشایر ایران طی حکمی مدیرکل امور عشایر استان خراسان شمالی را منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران ایجاد تنوع در اشتغال و درآمد عشایر را از اولویت کاری این سازمان اعلام کرد تا زندگی و معیشت عشایر تنها متکی بر دام و مرتع نباشد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۵    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در دیدار با بازنشستگان سازمان گفت: استفاده از تجربیات بازنشستگان باعث تقویت آینده و یک سرمایه گذاری برای سازمان است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۳    
مدیر امور عشایر بوشهر گفت: برای سهولت در تردد، از زمان ورود عشایر به قشلاقات 560 کیلومتر راه عشایری راهگشایی شده است.
  ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری از برگزاری دوره آموزشی و ترویجی تنوع بخشی به معیشت عشایر این استان در استان خوزستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۱    
رئیس سازمان امور عشایر ایران از طراحی سکوهایی برای نصب سیاه چادرها و آلاچیق های عشایر بر روی آنها برای ایجاد امنیت بیشتر در برابر بلایای طبیعی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۵    
مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی در ابلاغی سرپرست معاونت توسعه و امور زیربنایی امور عشایر خراسان رضوی را منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۱:۰۵    
طرح واکسیناسیون رایگان دام عشایر شهرستان پلدختر در استان لرستان از روز یکشنبه 4 دی ماه آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
استاندار البرز بر ایجاد میدان ذبح و عرضه دام بهداشتی در شهرستان های استان با استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری بخش خصوصی و عشایر تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۵    
مدیرکل امور عشایر ایلام از آغاز کوچ پاییزه عشایر استان از مناطق ییلاقی به مناطق قشلاقی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۵    
مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری از پرداخت کامل مطالبات 42 تن گوشت خریذاری شده از غشایر استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۹:۳۵    
رئیس فراکسیون عشایری مجلس از اختصاص 1000 میلیارد تومان در بودجه سال جاری برای ساماندهی راه های عشایری کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۹:۰۵    
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان امور عشایر گفت: حضرت فاطمه (س) الگو و نمونه و اسوه می باشند و ما به داشتن چنین شخصیتی افتخار می کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۶:۰۹    
سرپرست امور عشایر خراسان شمالی گفت: باید عشایر را از تک محصولی تولید خارج و با آسان سازی زندگی، فعالیت های آنان را اقتصادی کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۵:۳۹    
مدیرکل امور عشایر اصفهان گفت: آبرسانی، سوخت رسانی و بازگشایی ایلراه ها اولویت امور عشایر اصفهان در ارائه خدمات به عشایر استان است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۵:۳۹    
مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی تک محصولی بودن را یکی از مشکلات عشایر این استان عنوان کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: از ماه آینده در گلستان سهمیه نفت سفید عشایری که دارای پروانه چرا هستند دو برابر می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۰:۵۱    
مدیر آموزش و پرورش عشایر فارس از خرید 12میلیارد تومان تجهیزات برای مدارس عشایری این استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۰:۵۱    
مستند "ردی از یک مرد" روایت سال های عشایرنشینی سردار شهید قاسم سلیمانی در جشنواره مستند "سینما حقیقت" اکران شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۰:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
با موافقت رئیس جمهور 5 عضو جدید به ترکیب اصلی اعضای شورای عالی جهاد سازندگی، امور عشایر و توسعه روستایی اضافه شدند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر توسعه جشنواره روستا ها و عشایر دوستدار کتاب به عنوان کانون محوری دیگر برنامه های فرهنگی تاکیدکرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در سفر به سرایان در خراسان جنوبی با دامداران، عشایر و روستاییان این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۵    
عشایر خراسان جنوبی با برپایی سیاه چادر در مسیر ورود رئیس جمهور به ورزشگاه ازادی بیرجند، از رئیس دولت سیزدهم استقبال کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: سه طرح اقتصادی و معیشتی مهم برای عشایر تدوین شده که از اولویت های این سازمان است و دستورالعمل آنها به زودی ابلاغ می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۴:۲۹    
معاون توسعه و امور زیربنایی سازمان امور عشایر ایران گفت: رویکرد فعلی سازمان تنوع بخشی به تولید و اشتغال و درآمد عشایر است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر امور عشایر استان بوشهر گفت: بالا بودن هزینه آب بهاء فعالیت دامداری را برای عشایر بوشهر سخت کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۹    
رئیس امور عشایر استان قزوین از برگزاری اولین اردوی جهادی پزشکی در منطقه عشایری زرین خانی بخش طارم سفلی قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در ابلاغی دبیر شورای هماهنگی مدیران ستادی و استانی سازمان امور عشایر را منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل امور عشایر خراسان رضوی از پرداخت تمامی مطالبات دامداران در خرید تضمیمی دام عشایر در استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون عشایری مجلس گفت: تعلل در خرید دام زنده از عشایر لطمات جدی به زیرساخت های صنعت دامپروری کشور وارد کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس امور عشایر استان قزوین گفت: خشکسالی های متعدد و فقر مراتع سبب شده تا معیشت عشایر استان دچار مشکل شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد گفت: 65درصد مدارس در مناطق عشایری این استان به دستگاه گرمایشی استاندارد مجهز نیستند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: از محل عوارض آلایندگی 200 میلیارد تومان برای تامین آب آشامیدنی، ایلراه ها و امور ضروری عشایر استان اختصاص داده ایم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۱    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: دلال ها بیشترین سود را از خرید و فروش دام عشایر می برند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر خوزستان از اختصاص 200 میلیارد تومان اعتبار به بخش عشایری استان از محل عوارض آلایندگی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۲۱ - ۰۸:۴۴    
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی اظهار داشت: همان گونه که عشایر پشتیبان ولایت فقیه هستند ما نیز پشتیبان عشایر هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۵:۴۳    
مدیرکل امور عشایر اصفهان از واکسیناسیون 250 هزار راس دام عشایر اصفهان در مقابل تب برفکی و شاربن خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی مدیرکل امور عشایر استان لرستان را منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۳    
مدیرکل امور عشایر چهارمحال و بختیاری گفت: در سفر رئیس جمهور به چهارمحال و بختیاری 140 میلیارد تومان برای طرح های عشایری استان تصویب شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۹    
مدیرکل امور عشایر گلستان گفت: با توجه به هزینه های بالای نگهداری دام توسط عشایر، افزایش قیمت نهاده، فعالیت دامداری را برای عشایر سخت کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۰۹    
رئیس سازمان امور عشایر ایران در حکمی مدیرکل امور عشایر استان خراسان رضوی را منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۵    
مدیرکل دفتر امور تعاونی های سازمان امور عشایر ایران تاکید کرد دقت و انضباط در ثبت اسناد مالی باید در رأس اصول کاری حسابداران تشکل های عشایری باشد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه خدمت رسانی و محرومیت زدایی سپاه گفت: تاکنون 17 همایش تکریم از گله داران عشایری و شبانان در استان های کشور برگزار شده و از شش هزار نفر از عشایر و شبانان نمونه تجلیل شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: 200 هزار تن گوشت قرمز در کشور توسط عشایر تولید می شود و اگر تولیدات عشایر نبود باید 250 هزارتن گوشت به کشور وارد می کردیم.
مشاهده نتایج بیشتر...