پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۴۴Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اطفاء حریق»

نیروهای امداد و نجات هلال احمر بوشهر، آتش سوزی یکی از باغات خاییز در تنگستان را خاموش کردند. سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان سیروان گفت: عملیات پشتیبانی از نیروهای در حال اطفاء حریق باغات روستای ورگچ امروز توسط تیم امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان سیروان انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
استانها-ایرنا - خبرنگاران ایرنا امروز 15 آذرماه نسبت به پوشش رویدادها اقدام کردند که از مهمترین آنها می توان به تبیین دستاوردهای 100روزه دولت، ابقای استاندار کرمان، دیدار وزیر آموزش و پرورش با مراجع تقلید، اطفاء حریق هتل صدف محمودآباد و بازگشت کارگران مس سونگون به محل کار اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۵    
پد بالگرد چند منظوره برای بهره گیری از بالگرد در خدمات اطفاء حریق جنگل ها و مراتع استان در شهرستان لردگان ساخته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان با بیان اینکه طی دو روز اخیر در جنگل های هشت شهرستان استان، حریق را شاهد بودیم، گفت: با توجه به حفظ آمادگی های پیشین، همه حریق های رخ داده اطفا شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: 8 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات طی دیروز با تلاش آتش نشانان انجام شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از بازدید تجهیزات اطفاء حریق موجود در انبارهای سازمانی شرکت خبر داد ...
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۰۵    
اجرای مانور اطفاء حریق در حضور مدیران شهری میبد و متخصصین و ارزیاب های سازمان آتش نشانی شهرداری یزد، به منظور سنجش توان مهارتی و عملیاتی نیروهای سازمان آتش نشانی شهرداری میبد انجام شد.
ایسنا: رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از واژگونی جرثقیل روی خودروی تیبا و مصدوم شدن دو سرنشین این خودرو خبرداد. ابراهیم قنبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساعت 12:34 امروز (6 آذرماه) با تماس تلفنی شهروندی با سامانه 125 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مهمترین رویداد های خبری اداره کل منابع طبیعی استان فارس در روز 7 آذرماه را بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 7 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات طی دیروز با تلاش آتش نشانان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۳    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: 58 عملیات اطفای حریق و 125 عملیات امداد و نجات به دلیل بی احتیاطی و عدم رعایت مسائل ایمنی در آبان ماه سال جاری انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: 10 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات طی دیروز با تلاش آتش نشانان انجام شد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس:مانور عملیاتی اطفاء حریق و امداد و نجات جهت هماهنگی بین دستگاه های امدادی، سازمان آتش نشانی و هلال احمر در قالب اطفاء حریق نجات محبوسین در اتاق های پر از دود در ساختمان مرکزی هلال احمر برگزار شد. ...
معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از برگزاری دوره آموزش ایمنی و اطفاء حریق برای کارکنان و متصدیان جایگاه ها و رانندگان حمل فرآورده های نفتی به منظور ارتقای سطح ایمنی، افزایش توانمندی پیشگیری از حوادث غیر منتظره و مقابله با آن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عملیات های اطفاء حریق و امداد و نجات طی دیروز را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 9مهار آتش سوزی و امداد و نجات طی شبانه روز گذشته با تلاش آتش نشانان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۹    
شهردار گرگان از راننده وظیفه شناس اتوبوس درون شهری که اقدام به اطفاء حریق یک دستگاه خودرو نموده بود، تقدیر کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون عملیات آتش نشانی مشهد از تلاش گروه های اطفاء حریق و امداد و نجات چندین ایستگاه برای مهار آتش سوزی پارکینگ یک مجتمع مسکونی در بولوار هاشمیه این شهر و نجات گرفتار شدگان از میان دود و آتش خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۵۵    
مانور اطفاء حریق در عرصه های منابع طبیعی بوانات برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۲    
در کنترل آتش سوزی ها زمان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر مامورین اطفاء یا سامانه های اطفاء حریق به موقع باخبر نشوند آتش گسترش پیدا کرده و کنترل و مهار آن نیز سخت تر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عملیات های اطفاء حریق و امداد و نجات طی دیروز را 9 مورد اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عملیات های اطفاء حریق و امداد و نجات انجام شده طی دیروز را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یاسوج از انجام 650 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات توسط آتش نشانان یاسوجی در 6 ماه نخست سال جاری خبر داد و گفت: از این تعداد 400 عملیات اطفاء حریق و 250 عملیات نیز امدادرسانی بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عملیات های اطفاء حریق و امداد انجام شده طی دیروز را تشریح کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۵:۵۸    
کابل اعلام حریق بخشی از اجزای سیستم های اطفاء و اعلام حریق است. از آنجایی که سیستم های اطفاء حریق باید به مصاف صحنه های سخت و پر حرارتی بروند، از این رو باید تمامی اجزای به کار رفته در آنها نیز تاب تحمل چنین شرایطی را داشته باشند ...
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۷    
رئیس آتش نشانی شهرستان چالوس گفت: ساختار جعبه های اطفاء حریق ساختمان رامیلا دچار ضعف در نصب و اتصالات بود و یا برخی حتی فعال نبودند که البته نیاز به بررسی دارد، هر چند سیستم خشک اطفاء حریق ساختمان رامیلا نیز غیرفعال بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 13 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات طی دیروز در این کلانشهر خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سیستم اعلام حریق زتا یکی از محصولات شرکت “GLT Exports” و یکی از برندهای سیستم اعلام و اطفاء حریق است که در سال 1985 با نام تجاری “Zeta” در کشور انگلستان تأسیس گردید. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۶    
روز یکشنبه مورخ شانزدهم آبان ماه دوره آموزشی باز آموزی ایمنی توسط کارشناس آتش نشانی در محل سالن جلسات اداره بهزیستی شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۳    
به مناسبت هفته پدافند غیرعامل؛مانور مشترک امداد و نجات و اطفاء حریق با مشارکت منطقه ویژه اقتصادی لامرد، مجتمع آلومینیوم جنوب، شهرداری و هلال احمر لامرد برگزار گردید
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت با هدف ایجاد یک شبکه مستقل اطفای حریق ، عملیات اجرایی پروژه " اجرای شبکه اطفاء حریق بندرامیرآباد " آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اقدامات پیشگیری از اطفاء حریق در عرصه های جنگلی، مرتعی و منابع طبیعی استان گفت: مساحت آتش سوزی در این عرصه های امسال 76 درصد کاهش داشته است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از برگزاری مانور مقابله با شرایط اضطراری و اطفاء حریق در انبار نفت شهدای پخش تبریز خبر داد.
مانور ایمنی و اطفاء حریق در یکی از جایگاه های سی ان جی منطقه کرمان به منظور ارتقای سطح آمادگی نیروها در مواقع اضطراری برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عملیات های امدادی و اطفاء حریق انجام شده طی شبانه روز گذشته را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۸    
ظهر امروز آتش سوزی در کارگاه تولید فوم به مساحت 1000 مترمربع واقع در سیاهسنگ، پس از 3 ساعت تلاش توسط آتش نشانی های پردیس، بومهن، رودهن، دماوند و تهران اطفاء شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
صیادان سیریکی در اسلکه بندر کوهستک در یک دوره آموزشی، چگونگی اطفاء حریق و رعایت حریم مرزی را فرا گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان عملیات اطفاء حریق در منطقه حفاظت شده گنو توسط نیروهای یگان حفاظت محیط زیست استان هرمزگان با موفقیت انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از انجام 7 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات طی دیروز با تلاش آتش نشانان خبر داد.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
منزل مسکونی سجاد رزمجو خواننده خواننده محلی استان کهگیلویه و بویراحمد روز جمعه منفجر شد و او دچار 80 درصد سوختگی شدید شده است. به گزارش وقت صبح ، اعت 11:12 دقیقه روز جمعه 14 آبان یک مورد گزارش انفجار گاز در شهرک ولایت به آتش نشانی یاسوج اعلام شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عملیات های اطفاء حریق و امداد و نجات انجام شده طی دیروز در این کلانشهر را تشریح کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۰    
جعبه آتش نشانی جزو بهترین تجهیزات برای اطفاء حریق در ساختمان های اداری ، مسکونی ، دستگاه های صنعتی ، انبار، مخازن و.... می باشد و طبق قاعده نصب آن در جاهایی که احتمال وقوع آتش سوزی هست، الزامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از تخصیص اعتبار برای ساخت مرکز اطفاء حریق غرب کشور خبر داد و گفت: این مرکز تا سال 1401 به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج، از انجام یک هزار و 287 عملیات اطفاء حریق و امداد و نجات توسط آتش نشانان سنندجی در هفت ماهه امسال خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۸:۲۶    
بمناسبت هفته پدافند غیرعامل مانور اطفاء حریق با حضور یزدانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان قائم شهر و جمعی از مسوولین شهری در مرکز بهبود و بازتوانی ترک اعتیاد نغمه سرود زندگی برگزار گردید.
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از برگزاری مانور اطفاء حریق در پایانه های مرزی شلمچه و چذابه به مناسبت هفته پدافند غیرعامل خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز به تشریح عملیات های امدادی و اطفاء حریق طی دیروز پرداخت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۹:۰۰    
همزمان با گرامی داشت هفته پدافند غیرعامل، کتاب خانه سیار روستایی زیرکوه اقدام به برگزاری کارگاه آشنایی با پدافند غیرعامل و کارگاه آموزشی اطفاء حریق در برخی مدارس تحت پوشش خود نمود .