سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۰:۳۱Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوافضای سپاه»

پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۱۱   + ۱۰۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: انتقام از اقدام امریکا در ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی حتمی و قطعی است. به گزارش شیعه پرس به نقل از سپاه نیوز، عصر امروز (دوشنبه) جمعه عناد سعدون وزیر دفاع جمهوری عراق همراه با سرلشکر شهاب جاهد علی زنگنه فرمانده نیروی هوایی ...
عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۱   + ۷۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- معاون مطالعات و برنامه ریزی استراتژیک گروه خودروسازی سایپا گفت: این مجموعه 81 پروژه بومی سازی قطعات خودرو را با سه نهاد نظامی یعنی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دست اجرا دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۸    
نماینده ولی فقیه در هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که تبعیت از مقام معظم رهبری رمز توسعه و پیشرفت کشور است، گفت: مسئولان باید دغدغه های رهبر انقلاب را ملاک عمل خود قرار دهند.
سینا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۳    
نمایشگاه دائمی توانمندی های راهبردی نیروی هوافضای سپاه تحت عنوان پارک ملی هوافضا ، مجموعه از دستاورد های نظامی و امنیتی کشورمان است و روزانه میزبان جمعی از اقشار مختلف مردم خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماهنگ از نسل طهرانی مقدم به مناسبت 17 تا 23 آبان ماه هفته هوافضای سپاه پاسداران را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایشگاه دائمی توانمندی های راهبردی نیروی هوافضای سپاه تحت عنوان پارک ملی هوافضا ، مجموعه از دستاوردهای نظامی و امنیتی کشورمان است و روزانه میزبان جمعی از اقشار مختلف مردم خواهد بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که تبعیت از مقام معظم رهبری رمز توسعه و پیشرفت کشور است، گفت: مسئولان باید دغدغه های رهبر انقلاب را ملاک عمل خود قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۹    
نماهنگ از نسل طهرانی مقدم به مناسبت 17 تا 23 آبان ماه هفته هوافضای سپاه پاسداران را ببینید.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سردار موسوی گفت: شهید طهرانی مقدم تحول مهمی در توان موشکی جمهوری اسلامی ایجاد کرد و این راه رو به رشد را تا شهادت خود ادامه داد. به گزارش خبرگزاری بسیج پرس به نقل از سپاه نیوز ...
به گزارش نویدتهران،سردار موسوی گفت ز: شهید طهرانی مقدم تحول مهمی در توان موشکی جمهوری اسلامی ایجاد کرد و این راه رو به رشد را تا شهادت خود ادامه داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- تهران- مراسم رونمایی از دو کتاب هفدهمین روز و موشک جواب موشک روز چهارشنبه به مناسبت سالگرد شهادت سردار طهرانی مقدم با حضور سردار موسوی جانشین فرمانده نیروی هوافضای سپاه و سردار بهمن کارگر رییس ستاد حفظ و ارزش های دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار موسوی با اشاره به ورود نیروی هوافضای سپاه به موضوعات فرهنگی، از اکران فیلم سینمایی با موضوع موشکی در جشنواره فجر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۰    
موسوی گفت: درباره موضوع موشکی یک فیلم سینمایی تهیه شده که امیدواریم تا در جشنواره فجر امسال به نمایش در آید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جانشین فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهید طهرانی مقدم زمان جنگ با مهندسی معکوسی دو موشکی که در اختیار گرفت تحول مهمی در توان موشکی جمهوری اسلامی ایجاد کند و این راه را رو به رشد تا پیش، از شهادت خود ادامه داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت سردار رشید سپاه اسلام حاج حسن تهرانی مقدم و آغاز هفته نیروی پدافند هوافضای سپاه، فرماندهی این نیرو مستقر در استان فارس اقدام به برپایی تور سلامت با اهدای 1500 بسته فرهنگی و بهداشتی در شیراز کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
موشن گرافی سیر پیشرفت موشکی نیروی هوافضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مناسبت هفته هوافضا و 21 آبان ماه سالروز شهادت پدر موشکی ایران شهید حسن طهرانی مقدم را ببینید.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
تیربار موشکی نیروی هوافضای سپاه از دستاوردهای بی نظیر این نیرو در جهان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۹    
گروه استان ها- از روز دوم حریق در عرصه های جنگلی استان گلستان در ارتفاعات توسکستان، هوافضای سپاه نیز با تجهیزات و نیروی انسانی به منطقه آمد تا در عملیات اطفای حریق مشارکت کند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده عملیات هوایی نیروی هوافضای سپاه از اجرای 60 سورتی پرواز اطفای حریق توسط بالگرد این نیرو در جریان آتش سوزی جنگل های استان گلستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری بسیج پرس به نقل از سپاه نیوز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده عملیات هوایی نیروی هوافضای سپاه از اجرای 60 سورتی پرواز اطفای حریق توسط بالگرد این نیرو در جریان آتش سوزی جنگل های استان گلستان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه دستاورد های ساحفاجا در دفاع مقدس توسط ستاد آجا و یادواره شهدای نیروی هوافضای سپاه در هفته بیست و پنجم از چهل سالگی دفاع مقدس برگزار می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی موثقی روز جمعه در خطبه مکتوب این هفته همدان رونمایی از سامانه خودکار و هوشمند پرتاب های متوالی موشک های بالستیک دوربرد نیروی هوافضای سپاه پاسداران را مرهون توجه به قدرت داخلی دانست ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خرداد: با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آیین رونمایی از سامانه خودکار و هوشمند پرتاب های پیوسته و متوالی موشک های بالستیک دوربرد (تیربار موشکی) نیروی هوافضای سپاه، صبح امروز (چهارشنبه) برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۶:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نیروی هوافضای سپاه جدیدترین دستاورد خود را رونمایی کرد که طی آن، بجای پرتاب یک فروند موشک از زیر زمین، رگباری از موشک های بالستیک دوربرد را می تواند در کمترین فاصله ممکن از هم به سمت هدف شلیک کرد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
سامانه خودکار و هوشمند پرتاب های متوالی موشک های بالستیک دوربرد نیروی هوافضای سپاه پاسداران (تیربار موشکی) رونمایی شد. به گزارش فرارو، سردار سرلشکر حسین سلامی امروز در آیین رونمایی از سامانه پرتاب متوالی موشک های بالستیک دوربرد سپاه (تیربار موشکی) ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
این سامانه قابلیت خودکار و هوشمند پرتاب های متوالی موشک های بالستیک دوربرد نیروی هوافضای سپاه (تیربار موشکی) را دارد و گفته شده این ابتکار اولین در جهان است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
با حضور فرمانده کل سپاه از سامانه خودکار و هوشمند پرتاب های متوالی موشک های بالستیک دوربرد نیروی هوافضای سپاه (تیربار موشکی) رونمایی شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
با شعله ور شدن دوباره آتش در ارتفاعات جنگلی توسکستان، یک فروند بالگر هوافضای سپاه پاسداران وارد استان گلستان شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
آتش سوزی جنگل های توسکستان گرگان به روزچهارم کشیده شد و علاوه بر حضور بیش از 100 نیرو در منطقه وبالگردهای هلال احمر، بالگرد اطفای حریق هوافضای سپاه به گلستان اعزام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران: دشمنان ما خوب بدانند اگر دست از پا خطا کنند با رگبار سنگینی از موشک های ما روبرو خواهند شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
در این سامانه شاهد ایجاد سیستمی در شهرهای موشکی کشورمان هستیم که می تواند برای مقابله با دشمن رگباری از موشک را شلیک کند بدون آنکه نیروی انسانی بخواهد در این حوزه ورود کرده باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۱   + ۱۰۸ سایت دیگر  
سامانه خودکار و هوشمند پرتاب های متوالی موشک های بالستیک دوربرد نیروی هوا و فضای سپاه پاسداران (تیربار موشکی) رونمایی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۷   + ۸۵ سایت دیگر  
با حضور فرمانده کل سپاه، از سامانه خودکار و هوشمند پرتاب های متوالی موشک های بالستیک دوربرد نیروی هوافضای سپاه (تیربار موشکی) رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
با حضور فرمانده کل سپاه از سامانه خودکار و هوشمند پرتاب های متوالی موشک های بالستیک دوربرد نیروی هوافضای سپاه (تیربار موشکی) رونمایی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
نمایشگاه دائمی توانمندی های راهبردی نیروی هوافضای سپاه با عنوان پارک ملی هوافضا که دستاوردهای مختلف هوافضای سپاه از آغاز شکل گیری تاکنون در حوزه های موشکی، پدافند هوایی، پهپادی ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۳:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق تصاویر منتشرشده از باور373 به نظر می رسد یکی از عمده تغییرات صورت گرفته در پرتابگر آن اضافه شدن یک دکل حدوداً 10متری است که احتمالاً تجهیزات راداری، اپتیکی، ارتباطی یا ترکیبی از این موارد روی آن نصب می شود. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سامانه موشکی باور373 مهمترین و دوربردترین سامانه پدافندی ساخت ایران است.
دیدار فرمانده و مسؤولان گروه 22 توپخانه نزاجا با فرمانده پدافند هوافضای سپاه شهرضا
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول سابق نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه گفت: در طول تاریخ کشور، ایران فشارهای زیادی را از سوی دشمن متحمل شده که هم اکنون دشمن با ناامیدی از تمام نقشه های پشت سر گذاشته خود نهایتاً به جنگ اقتصادی و روانی روی آورده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مسوول سابق نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه گفت: توهین به پیامبر اسلام(ص)، حربه دشمن در برابر رشد اسلامخواهی مردم جهان است.
برترین ها / رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رویداد 24 در خبری نوشت: برخی اخبار حاکی است که سردار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه ایران به ویروس کرونا مبتلا شده است. حسب اطلاعات سردار حاجی زاده شب گذشته در یکی از بیمارستان های نظامی تهران بستری شده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه دفاعی امنیتی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، سردار سرتیپ امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران در پیامی درگذشت پرویز اسکندرپور خرمی را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است: (کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال والاکرام) ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه طی پیامی درگذشت پرویز اسکندرپور خرمی، هنرمند نگارگر و نقاش را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۰    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت استاد اسکندرپور خرمی از هنرمندان متعهد و انقلابی را تسلیت گفت.
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از اشراف بالای سپاه به پایگاه های آمریکا در منطقه و نظارت دقیق بر فعالیت راداری دشمن خبر داد ...
در رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 99 رادارهای آرایه فازی قدیر، مراقب و بشیر اهداف مختلف بر فراز منطقه عمومی رزمایش را با موفقیت کشف و شناسایی کردند . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 99 که با حضور نیروی پدافند هوایی ارتش، نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی هوایی ارتش در منطقه عمومی سمنان برگزار شد، با موفقیت و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده به پایان رسید.
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رزمایش مشترک تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 99 با مشارکت یگان های نیروی پدافند هوایی ارتش، نیروی هوافضای سپاه و نیروی هوایی ارتش تحت هدایت و کنترل عملیاتی قرارگاه پدافند هوایی کشور، با رمز یا رسول الله(ص) با گسترش و استقرار سامانه های بومی موشکی، راداری، اطلاعات شناسایی، جنگ الکترونیک ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۳۹   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی هوافضای سپاه با اشاره به رزمایش مدافعان آسمان ولایت 99 گفت: آنچه که در این رزمایش حضور دارد تنها بخشی از توانمندی های ما در حوزه پدافند هوایی است و توان غافلگیرکننده مان را در زمان نیاز دشمنان خواهند دید.