جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۳۲Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عملیات روانی»

بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۳    
زنجان-مدیر عملیات روانی و روشنگری سپاه استان زنجان از برگزاری نشست روشنگری و بصیرتی با موضوع مشارکت همگانی برای ایران قوی در این استان خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
سردار شریف سخنگوی سپاه با اشاره به در پیش بودن انتخابات یازدهم اسفند ماه، گفت: همه ما ممکن است گلایه مندی ها و دلخوری هایی از نماینده ها و عملکردشان داشته باشیم که برخی از آن ها درست است ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۶    
سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه هرچه مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی بالاتر باشد، وحدت ملی را بیشتر نشان می دهد ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-مدیر عملیات روانی و روشنگری سپاه استان زنجان از برگزاری نشست روشنگری و بصیرتی با موضوع مشارکت پرشور،آینده روشن در این استان خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۲    
جام جم نوشت: امروز رسانه های بیگانه و معاند ازجمله رسانه های آمریکایی، اروپایی و به خصوص رژیم صهیونیستی که در آستانه اضمحلال قرار دارد، سعی می کنند با فضاسازی و عملیات روانی مردم را ازحضور در انتخابات مایوس و نظام را از این منبع قدرت که مردم هستند، محروم کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۳    
برات ریحانی گفت: امروز دشمنان ما با فشار رسانه ای و عملیات روانی در صدد هستند مردم را از صحنه تحولات جامعه بویژه انتخابات دور نگه دارند، لذا باید در این مسیر هوشیار باشیم
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری لرستان گفت: برگزاری همایش ملی بیوتروریسم اقدامی موثر در برابر جنگ شناختی و عملیات روانی دشمن علیه کشور است.
سینا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: امسال، بنا داریم بیش از 7 هزار دانشجو از استان فارس در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنگی جنوب کشور اعزام شوند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۱:۰۰    
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: اگر امروز می خواهیم در جنگ ترکیبی و عملیات روانی دشمن موفق و سربلند باشیم، تنها راه نجات، فهم و تدبر در قرآن همراه با عمل به این کلام الهی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و استاندار با صدور پیامی اعلام کردند: امروز جنگ نابرابر غزه، نشان می دهد که ملت های بیدار پیرو راه راستین حق هستند و باطل با جولان حداکثری و عملیات روانی نتوانسته بر وجدان های بیدار غلبه کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۴۸    
زنجان-مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه دشمن با ایجاد عملیات روانی و جنگ نرم به دنبال تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی است،بیان کرد:طبق فرموده رهبر معظم انقلاب "هدف دشمن تبدیل مردم سالاریِ اسلامی به یک حکومت باب میل استکبار است".
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
علیزاده با بیان اینکه دهه مبارک فجر زمان بیان گزارش کار به مردم است، گفت: آقایان به جای پاسخگو بودن درباره چرایی تحویل ندادن اتوبوس ها به مردم تهران به دنبال عملیات روانی علیه شهرداری تهران به عنوان نهاد خادم مردم تهران هستند.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۹:۳۱   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: در موضوع آسایش و رفاه مردم با احدی تعارف نداریم و متأسفانه ایران خودرو در موضوع اتوبوس هم مثل موضوع خودروی سواری بدعهدی دارد و انگار نه انگار که این مردم حق استفاده از اتوبوس با دوام و با کیفیت دارند. ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایران نیم میلیون موشک دارد که با 10درصد آن می تواند طی یک ساعت همه پایگاه های آمریکا در منطقه را به آتش بکشد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیر عملیات روانی معاونت فرهنگی سپاه استان زنجان از برگزاری نشست برخط روشنگری با موضوع ایران قوی -مشارکت حداکثری در انتخابات با حضور فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)این استان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سردار رمضان شریف گفت: در حوزه رسانه نمی توانیم انکار کنیم که قدرت در ید اختیار دشمن است، به طوری که از کوچکترین ضعف ما بزرگترین جریان سازی و عملیات روانی را علیه ملت بزرگ ایران راه می اندازند و ما قادر نیستیم در مقابل آنها بایستیم.
پایگاه خبری و تحلیلی کاسپین 24   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۲    
سینا قربانی تحلیلگر و کارشناس مسائل رسانه در برنامه تلویزیونی " پرچم اتحاد"، گفت: روایتِ ایران ضعیف در مقابل آمریکا قوی، اساسا یک روایتِ معکوس برای مصرف داخلی است که رسانه های ضدایرانی تولید و بازتولید کرده اند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۷    
سردار مجتبی فدا، فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: رسانه در امید آفرینی، عملیات روانی و فرهنگی نقش موثر و ویژه ای دارد که امروزه دنیا بر مدار اطلاعات و اخبار می گذرد و در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی باید دانست که انقلاب باعث اقتدار، اعتبار و پیشرفت علمی کشور در ابعاد مختلف شده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
آخرین برنامه های شبکه سلطنت طلب من وتو پخش شد و بنابر اظهارات مدیران و کارمندان این شبکه، فعالیت من وتو به پایان رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کار دشمن، ناکارآمد جلوه دادن انقلاب اسلامی با متوصل شدن به تکنیک های عملیات روانی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۱۴    
زنجان-مدیر عملیات روانی معاونت فرهنگی سپاه استان زنجان از برگزاری نشست برخط روشنگری با موضوع امید آفرینی و مشارکت حداکثری در انتخابات با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ایجرود و معاون بازرسی سپاه این استان برگزار می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
راه اندازی شبکه فارسی زبان منوتو پروژه ای برای عملیات روانی علیه جامعه ایرانی بود. این شبکه بهایی از ابتدا تا سال های اخیر توسط سرویس اطلاعاتی - جاسوسی انگلیس تأمین مالی می شد، اما با آغاز اغتشاشات پاییز سال قبل، مثل اغلب رسانه های ضدایرانی دیگر به خدمت رژیم صهیونیستی درآمد.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۳:۱۷   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ مقام های سیاسی امنیتی آمریکا در جلسۀ اضطراری شورای امنیت ملی کاخ سفید، استدلال و فشار تندروهای جمهوری خواه و عملیات روانی شدید بنگاه های رسانه ای همسو با رژیم صهیونیستی برای متهم سازی ایران به انجام حمله به نیروهای نظامی شان در اردن و تهدید حملۀ نظامی به ایران را به دلیل چالش های ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۲۰:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
بسیاری از کارشناسان قیمت سازی روزهای اخیر در بازار ارز، فضاسازی و عملیات روانی دلالان و سودجویان برای فریب مردم و افزایش تقاضا در بازار می دانند که می تواند منجر به افزایش ریسک ورود به این بازار شود و با توجه به احتمال کاهش دلار و بازگشت آن به همان کانال 50 هزار تومان، مردم عادی را متضرر کند.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: دشمنان ما تصور می کردند با عملیات روانی و رفتار های ضدفرهنگی که انجام داده اند شاهد این گونه صحنه های فرهنگی نخواهند بود، اما به لطف الهی شاهد بیشترین حضور دانش آموزان در اعتکاف دانش آموزی بودیم
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاهها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور گفت: دشمن با جنگ شناختی و عملیات روانی به دنبال پمپاژ ناامیدی در کشور است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اماراتی ها شب قبل از بازی با ایران در عملیاتی روانی در قطر جمع شده بودند و شعار می دادند: ایرانی خوب گوش کن! اشکتو درمیاریم مهدی طارمی پس از گلزنی حالت پاک کردن اشک را گرفت و پاسخ این کری را به خوبی داد. هر دو اتفاق را یک جا می بینید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اصفهان- معاون امنیتی، سیاسی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: عملیات روانی دشمن در حوزه انتخابات پیش رو مانند فتنه سال گذشته خود اکثریت پنداری است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-مدیر عملیات روانی معاونت فرهنگی سپاه استان زنجان از برگزاری کارگاه ایران قوی با عنوان((رویداد فرهنگی مثل مصطفی 2)) در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: بدون شک دشمن در دلسردسازی مردم و ریزش آمار مشارکت سیاسی، دارای اهداف و برنامه های جدی است و قطعا با مشارکت محدود مردم، خباثت های دشمن و توسعه عملیات روانی نظام سلطه در تضعیف نظام در عرصه های بین المللی مضاعف می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کتاب هنر اقناع نوشته مجتبی تمدنی دنبال مدیریت افکار عمومی در سیره اهل بیت (ع) با کاربست شیوه ها و فنون عملیات روانی و ضد عملیات روانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۷:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در پایان با اشاره به عملیات روانی و رسانه ای گسترده جبهه استکبار با هدف القای یاس و ناامیدی در افکار عمومی، میدان خدمت رسانی بسیج را از بزرگترین عرصه های مبارزه با استکبار توصیف کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
وحیدی گفت: دشمن مدام در حال تلاش برای تغییر سطح خط دهی ذهن ها و آنچه که به عنوان عملیات روانی و جنگ شناختی شناخته می شود، است.
598   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۷    
امروزه عملیات روانی یکی از شیوه های نوین جنگ نرم است و این شیوه در عین اثر گذاری کم هزینه ترین ابزاری است که با تاثیر گذاری بر فکر و اندیشه ی مخاطب به تغییر رفتار آن ها منجر می شود و حتی تبدیل به یک عامل مهم تحت عنوان جنگ رسانه ای شده است ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، احمد قدیری در نشست کارگاه آموزشی جنگ شناختی و عملیات روانی ویژه مدیران روابط عمومی استان مرکزی اظهار کرد: عملیات روانی و رسانه ای دشمن در خلأ شکل نمی گیرد بلکه مبتنی بر برخی ایرادها و ضعف های موجود در کشور است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۶:۰۷    
کارگاه تخصصی جنگ شناختی و عملیات روانی با حضور مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی در استانداری مرکزی برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تصاویر ماهواره ای جدید از یک پایگاه نظامی روسیه نشان می دهد که نیروهای مسکو چندین جت جنگنده تقلبی را روی زمین نقاشی کرده اند تا اوکراین را فریب دهند. این کار در تاکتیک های نظامی مرسوم است و فوایدی در مقابله با پهپادها دارد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
زنجان -مدیر عملیات روانی معاونت فرهنگی سپاه استان زنجان از برگزاری نشست برخط روشنگری با مکتب سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی و بررسی ابعاد حادثه تروریستی کرمان با حضور معاون اجرایی سپاه انصارالمهدی (عج)خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مجلس گفت: ملت ایران یکپارچه با اعلام همدردی خود با خانواده های شهدا و اعلام انزجار از عاملان و آمران تروریسم، بازوهای عملیات روانی ترور را ناکام گذاشتند.
598   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۲    
تکنیک های پلیدی رسانه معاند برای دور کردن ذهن مخاطب از جنایت های اشرار و ضد انقلاب به کار می برند. آن ها حتی حاضرند به آنچه قبول ندارند نظیر اسلام و پیامبر اسلام استناد کنند تا به اهداف و مطامعشان برسند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۹   + ۸۱ سایت دیگر  
رییس مجلس گفت: ملت ایران یکپارچه با اعلام همدردی خود با خانواده های شهدا و اعلام انزجار از عاملان و آمران تروریسم، بازوهای عملیات روانی ترور را ناکام گذاشتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۰۸:۵۷   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران یکپارچه با اعلام همدردی خود با خانواده های شهدای کرمان و اعلام انزجار از عاملان و آمران تروریسم، بازوهای عملیات روانی ترور را ناکام گذاشتند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۷    
به گزارش جهت پرس ؛ عملیات روانی برخی رسانه های کشور در ایجاد التهاب در بازار ارز مصداق همراهی تروریست ها در عملیات تروریستی کرمان و کاسبی از داغ مردم است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ساری- یک تحلیلگر رسانه و مسائل سیاسی گفت: ناامن سازی روانی پیوست حمله تروریستی در گلزار شهدای کرمان است و هدف از این عملیات روانی گسترده ضربه به مشارکت مردم در انتخابات است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سردار شریف گفت: تا تصویر واقعی از انقلاب اسلامی و آرمان هایی که برای تحقق آن جوانان این سرزمین جانفدایی می کنند را به نسل جدید منتقل کنند و در این جنگ شناختی، رسانه ای و عملیات روانی مانع به انحراف کشیدن جوانان ما باشند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۰۱:۱۱   + ۴۹ سایت دیگر  
وحشت آفرینان با کشتار و ارعاب، علاوه بر جان مردم بی گناه، امنیت کشور، وحدت عمومی و آزادی مردم ایران را هدف گرفته اند. تکرار حوادث ضدامنیتی در قالب حملات تروریستی یا عملیات روانی و خرابکاری های فنی با هدف مخدوش کردن امنیت جامعه، ایجاد شکاف بین ملت و حاکمیت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۲۲:۴۷    
احمد وحیدی وزیر کشور: اینکه عملیات های تروریستی کرمان انتحاری یا با کیف و بمب بوده در حال بررسی است. اطلاعاتی داریم ولی تا اطمینان حاصل نکنیم، اعلام نمی کنیم. مردم به شایعات توجه نکنند. دشمن تلاش می کند عملیات روانی ایجاد کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
واکنش فضائلی به خبر بیماری رهبر انقلاب مهدی فضائلی، عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب با انتشار مطلبی در حساب کاربری خود در فضای مجازی نوشت: القای بیماری رهبر انقلاب سال هاست به عنوان عملیات روانی در دستورکار دشمنان بوده و خواهد بود، ولی به فضل الهی همگی روسیاه شده اند./فارس