جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۶:۵۸Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عملیات روانی»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۰    
سرهنگ پاسدار سیدموسی حسینی گفت: ما در حوزه سپاه قرارگاه رسانه و کمیسیون عملیات روانی را برگزار می کنیم تا بتوانیم سیاستهای رسانه ای سپاه را دنبال کنیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- یکی از کارشناسان فضای سایبری سپاه میانه با بیان میزان تاثیر عملیات روانی و برنامه های اتاق جنگ رسانه ای دشمن در تغییر فرهنگ و گرایشات مردم، گفت: امروز جنگ سایبری از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و باید به تدابیر و برنامه های مناسب برای زمینگیر کردن دشمن در این فضا، مسلح شویم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد فهرست تحریمی جدید دولت انگلیس علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انجام عملیات روانی و فضاسازی علیه ایران است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات روانی و رسانه ای که اروپایی ها و غربی ها در خصوص مسئله مسمویت دانش آموزان به راه انداخته اند شکست خواهد خورد.
598   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۶    
در جریان اغتشاشات پاییز 1401 حوادث گوناگون و پیچیده ای در کشورمان رقم خورد. در این نوشتار، فهرستی از حوادث تلخ غیر طبیعی داخلی، دخالت های دشمنان خارجی، عناصر معاند خارجی، شبکه نفوذ، جنگ رسانه ای و عملیات روانی دشمنان در جریان فتنه سنگین 1401 تبیین شده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۷    
حوزه/ آنچه امروزه با عنوان جنگ شناختی مطرح است، در گذشته به عنوان بخشی از تکنیک های جنگی و عملیات روانی به منظور تضعیف روحیه و سست کردن اراده نیروهای دشمن و نهایتاً شکست دادن او به شمار می رفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های معاند در قالب عملیات روانی و رسانه ای به طرق مختلف در پی تهیه خوراک جهت تحریم های حقوق بشری علیه ایران هستند. یکی از آیتم های این عملیات روانی، انتشار اخبار دروغ و خلاف واقع درباره زندانیان و محکومان امنیتی در ایران و مظلوم نمایی این افراد است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با تقدیر از ایستادگی مثال زدنی ملت ایران در مقابل دشمنان گفت: سالی که گذشت سال ایستادگی مردم ایران در مقابل دشمنان بود و حضور مردم در صحنه دشمن را مایوس کرد و پیروزی های امروز به دلیل همین استقامت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۴    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:هم اکنون موضوع بدحالی دانش آموزان به فرصتی برای عملیات روانی دشمن تبدیل شده است و برخی القائات نادرست به این عملیات دامن می زند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۶:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه اطلاعات در یادداشتی با عنوان مسمومیت و چاره بحران بی اعتمادی به قلم جمیله کدیور این گونه آورده است: عملیات روانی یکی از شیوه های مهم برای پیشبرد اهداف است ...
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۶    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز رسانه های معاند این ایام با شدت و شتاب بسیار زیادی عملیات روانی گسترده ای را علیه امنیت احتماعی و روانی مردم و نظام اسلامی در پیش گرفته اند. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۰:۰۶    
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به مسمومیت های سریالی دختران دانش آموز و عملیات روانی شدید دشمن در این رابطه گفت: در حوزه جنگ اطلاعاتی و روانی دولت باید سریع وارد عمل شود که متأسفانه در اغلب مواقع در این زمینه یک گام عقب تر از دشمن هستیم و دشمن اقدامات خرابکارانه خود را انجام می دهد و بعد تازه وارد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۴۱    
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به جنایت توصیف کردن مسمومیت دانش آموزان از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: مسئولان باید در برخورد با این جنایت و نیز مدیریت عملیات روانی این اتفاقات از سوی رسانه های معاند، هوشمندانه تر عمل کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۳    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها یک عملیات روانی معروف به نام عملیات پشه مالاریا دارند،گفت: ممکن است در همین راستا یک عملیات هدفمندی را به نیت ایجاد جنگ روانی در جامعه ما دنبال کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: دانش آموزان، اولیای مدارس و والدین در موضوع مسمومیت نباید تحت عملیات روانی و اضطراب قرار گیرند، چرا که این مسمومیت ها منشاء جدی ندارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
استفاده از کُدهای مشترک میان عناصر شبکه در ماجرای مسمومیت در مدارس علاوه بر اثرگذاری تشکیلاتی میان عناصر ضدانقلاب باعث ایجاد تشویش روانی اجتماعی شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با اشاره به موضوع مسمومیت دانش آموزان برخی مدارس استان گفت: دانش آموزان و والدین نباید تحت عملیات روانی قرار بگیرند، زیرا برای این موضوع منشأ جدی وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بدحالی برخی دانش آموزان در حالی با خبر های ساختگی به مازندران رسید که به گفته پزشکان هیچگونه علائم مسمومیت در دانش آموزان مشاهده نشد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه ، یکی از اهرم های فشار غرب بر علیه ایران، استفاده از پروپاگاندای رسانه ای است. شبکه های معاند از صبح تا شام با عملیات های روانی سعی در القاء و بزرگنمایی مشکلات در اذهان ایرانیان را دارند. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۵۱ سایت دیگر  
سوم اینکه در این شرایط خانواده ها باید بیشتر از گذشته با فرزندان به ویژه نوجوانان خود گفتگو داشته باشند. فراموش نکنیم سرکردگان جریان نفاق تمرکز برنامه های رسانه ای و عملیات روانی را بر روی نسل جوان و نوجوان ما گذشته اند.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تمام عملیات فضای مجازی بر شکستن فضای معنوی خانواده متمرکز شده است، گفت: باید با اخلاق و انس بین اعضای خانواده به تقویت بنیان این نهاد مقدس همت گذاشت.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۱:۴۸   + ۱۷۶ سایت دیگر  
وزیر کشور در بیانیه ای اعلام کرد: در تحقیقات میدانی نمونه های مشکوکی یافته شده که برای بررسی های تخصصی جهت شناسایی علل عوارض ایجاد شده در دانش آموزان، در آزمایشگاه های معتبر کشور در دست بررسی است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران - کارشناس علوم سیاسی گفت: ارتقا سواد رسانه ای در کنار سواد سیاسی و تبیین درست حقایق، می تواند اثرات جنگ روانی دشمن را کاهش دهد و همزمان کاستن از ضعف و سوء مدیریت در کشور، خوراک عملیات روانی دشمنان را از بین می برد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۵    
مشهد - کارشناس مسائل جهان اسلام گفت: رسانه های غربی تلاش می کنند در عملیات روانی و جنگ شناختی خود معنا و تصویر ویژه ی دلخواه خود را روی معارف اسلامی بگذارند و آن را سرشار از خشونت جلوه دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ماجرای مسمومیت دانش آموزان نهم آذر ماه از شهر قم آغاز شد و تا امروز دلایلی زیادی برای آن در افکارعمومی مطرح شد اما در این ماجرا چه نشانه هایی وجود دارد؟
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۳:۴۴    
یک کاربر توئیتر در واکنش به عملیات روانی ضد انقلاب برای خدشه دار کردن کارنامه پر افتخار انقلاب اسلامی در موضوع سواد دختران نوشت:
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۲:۱۳    
در روزی که قیمت دلار بدلیل رسیدن قیمت به سقف، سقوط کرد، رسانه های اصلاح طلب از فرصت پیش آمده استفاده کردند و سقوط قیمت دلار را به حضور برخی افرادی خاص در تیم مذاکرات هسته ای پیوند زدند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۱   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: مواردی از جمله عدم انطباق بیانیه طراحی چیدمان سانتریفیوژها در سطح کارشناسی میان ایران و آژانس بحث و نهایی شد و مشخص شد که انحراف خاصی انجام نگرفته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس حوزه رسانه گفت: عملیات روانی که رسانه های معاند و رسانه های غربی راه انداختند به دنبال این بودند که در مورد جرم این شخص تروریست سکوت کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جریان خارج نشین تمام سعی خود را کرد تا ترم تحصیلی گذشته در دانشگاه ها را به تعطیلی بکشاند و حالا سعی می کند با خرابکاری احتمالی و تمرکز بر عملیات روانی علیه والدین دانش آموزان، این هدف را با سناریوی جدیدی پیگیری کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بزرگ ترین نقطه تمرکز رژیم صهیونیستی برای مقابله با کشورهای اسلامی در منطقه غرب آسیا جنگ شناختی و ایجاد جنگ روانی علیه مقام ها و مردم جامعه هدف است. این تجربه به ما می آموزد صهیونیست ها برای ضربه زدن به دشمنان خود ابتدا در میان آنها ایجاد حس ترس و تردید ایجاد می کنند و سپس به صفوف ازهم گسیخته یورش ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۰    
گرگان- جانشین سپاه نینوای گلستان با اشاره به ضرورت توانمندسازی فعالان رسانه ای برای مقابل با اقدامات رسانه ای امپریالیسم، گفت: سکان داری جریان سازی رسانه ای عملیات روانی دشمن را خنثی می کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عادل پور، با بیان اینکه دشمنان با عملیات روانی و اقتصادی امنیت غذایی مردم را هدف قرار دادند، گفت: ما درگیر یک عملیات بسیار بزرگ و پیچیده علیه معیشت مردم هستیم البته بخش عمده آن جنگ روانی به ویژه در رابطه با بازار ارز است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۱    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: دشمنان درصدد عملیات روانی معیشت پایه هستند تاکودتای اقتصادی در ایران اجرا کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: در حوزه اقتصاد و معیشت دشمنان درصدد عملیات روانی معیشت پایه هستند تا زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده و با بهره برداری از رسانه های معاند و فضای مجازی کودتای اقتصادی را در ایران اجرا کنند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی گفت: امروز حجاب با رفتارهای نسنجیده و غلط برخی از عناصر درون حاکمیت و عملیات روانی رسانه های ضد انقلاب به یک امر سیاسی تبدیل شده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
rnرئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اراک گفت: ترویج یاس و نا امیدی مهمترین هدف دشمنان در جنگ شناختی است و با نادیده گرفتن پیشرفت ها و دستاوردهای کشور و عملیات روانی می خواهند جوانان و نوجوانان را فریب دهند و افکار آنها را گروگان بگیرند.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس تبدیل به محور عملیات روانی گسترده توسط معاندان شده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۲    
حبیب، فریاد برای حریم شکست رویای حصر ایران / پروژه دشمن برای انزوای بین المللی تهران چگونه رقم خورد؟ واژگونی ویروس تاج دار / آشنایی با 5 واکسن جدید کرونا روزگار سیاه قاره سبز / اروپا نگران آسیب های جنگ اوکراین است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
یکی از اهداف اصلی عملیات روانی رسانه های معاند این است که با یأس آفرینی و سیاه نمایی و القای آینده ای تاریک و خسارت بار، اقشار مختلف مردم را به مهاجرت دائمی از کشور تشویق کنند.
سلام نو / زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در گزارش امروز 30 بهمن 1401 از بارش های پراکنده در برخی استان ها خبر داد و پیش بینی کرد که دمای هوا در برخی استان ها افزایش می یابد.
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۴۸ سایت دیگر  
حکمرانی یکی از اساسی ترین نیازهای جوامع بشری است که ضرورت آن بر کسی پوشیده نیست. البته، اختلاف نظرهای جدی در کم و کیف آن وجود دارد، با این حال دغدغه ی اصلی اغلب نظریه پردازان این حوزه، اجرای عدالت و جلوگیری از استبداد، خودکامگی و برقراری نظم و امنیت است ...
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
حکمرانی یکی از اساسی ترین نیازهای جوامع بشری است که ضرورت آن بر کسی پوشیده نیست. البته، اختلاف نظرهای جدی در کم و کیف آن وجود دارد، با این حال دغدغه ی اصلی اغلب نظریه پردازان این حوزه، اجرای عدالت و جلوگیری از استبداد، خودکامگی و برقراری نظم و امنیت است ...
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
حکمرانی یکی از اساسی ترین نیازهای جوامع بشری است که ضرورت آن بر کسی پوشیده نیست. البته، اختلاف نظرهای جدی در کم و کیف آن وجود دارد، با این حال دغدغه ی اصلی اغلب نظریه پردازان این حوزه، اجرای عدالت و جلوگیری از استبداد، خودکامگی و برقراری نظم و امنیت است ...
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حکمرانی یکی از اساسی ترین نیازهای جوامع بشری است که ضرورت آن بر کسی پوشیده نیست. البته، اختلاف نظرهای جدی در کم و کیف آن وجود دارد، با این حال دغدغه ی اصلی اغلب نظریه پردازان این حوزه، اجرای عدالت و جلوگیری از استبداد، خودکامگی و برقراری نظم و امنیت است ...
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۴:۰۱    
حکمرانی یکی از اساسی ترین نیازهای جوامع بشری است که ضرورت آن بر کسی پوشیده نیست. البته، اختلاف نظرهای جدی در کم و کیف آن وجود دارد، با این حال دغدغه ی اصلی اغلب نظریه پردازان این حوزه، اجرای عدالت و جلوگیری از استبداد، خودکامگی و برقراری نظم و امنیت است ...
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۴:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
حکمرانی یکی از اساسی ترین نیازهای جوامع بشری است که ضرورت آن بر کسی پوشیده نیست. البته، اختلاف نظرهای جدی در کم و کیف آن وجود دارد، با این حال دغدغه ی اصلی اغلب نظریه پردازان این حوزه، اجرای عدالت و جلوگیری از استبداد، خودکامگی و برقراری نظم و امنیت است ...
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۱    
حکمرانی یکی از اساسی ترین نیازهای جوامع بشری است که ضرورت آن بر کسی پوشیده نیست. البته، اختلاف نظرهای جدی در کم و کیف آن وجود دارد، با این حال دغدغه ی اصلی اغلب نظریه پردازان این حوزه، اجرای عدالت و جلوگیری از استبداد، خودکامگی و برقراری نظم و امنیت است ...
برترین ها / زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس اداره کنترل و مقابله با سرطان وزارت بهداشت درباره آخرین اقدامات در زمینه تزریق واکسن HPV در کشور توضیح داد.