یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۶:۲۵Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگ نرم»

تسنیم: سردار حسین معروفی صبح امروز در یادواره شهدای بخش راین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام شهدا و سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سلیمانی اظهار داشت: امروز بیش از هر روزی نیاز به ترویج فرهنگ شهادت داریم که این فرهنگ، فرهنگ مصونیت انقلاب اسلامی است. ...
روحانیانتو سوناردی 40 ساله و اهل اندونزی است. او در رشته کلام اسلامی تحصیل کرده و به صورت آزاد نیز در دوره های روزنامه نگاری به تحصیل پرداخته و از سال 1390 با معاونت برون مرزی صدا و سیما همکاری می کند.
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تحریف گفتمان امام (ره) و انقلاب با دکتر علیرضا داوودی، کارشناس مسائل رسانه به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیة الله الاعظم(عج) با اشاره به اهمیت شکل گیری جبهه فرهنگی در محله ها، گفت: همه گروه ها و افراد و فعالان فرهنگی و اجتماعی یک محله هماهنگ با امام محله باید کار خود را پیش ببرند تا با این اتحاد و هم افزایی بتوانند با تهاجمات فرهنگی و جنگ نرم مقابله کنند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار سرتیپ پاسدار علیرضا افشار، رئیس دانشکده جنگ نرم دانشگاه عالی دفاع ملی، درباره ناتوانی آمریکایی ها در پاسخ به حمله موشکی ایران به عین الاسد در پروژه انتقام سخت گفت: پس از شهادت سردار سلیمانی، وعده انتقام سخت مسئولان نظام و در راس آن ها رهبر معظم انقلاب صادر شد ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۵    
به گزارش ایسنا، سردار علیرضا افشار رئیس اندیشکده جنگ نرم دانشگاه عالی دفاع ملی در گفت و گو با برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو با بیان اینکه مردم بیشترین نقش را در مقابله با استکبار جهانی به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی در دوران پس از انقلاب اسلامی داشتند ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین که در مصلای صاحب الزمان(عج) این شهرستان برپا شد اظهار داشت: در شرایط فعلی فرهنگی، سیاسی و اقتصادی جامعه، آموزش و پرورش و جامعه معلمان لازم است تا آستین همت را بالاتر زده و به مقابله با جنگ نرم و هجمه های ضد اخلاقی و دینی [...]
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ارشاد گفت: از هفته آینده سلسله مطالب سبک زندگی اسلامی بر مبنای نهج البلاغه در سایت حوزه علمیه امام صادق(علیه السلام) گرگان بارگزاری می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص روش های خنثی سازی نقشه های دشمن در تقابل با انقلاب اسلامی در شرایط کنونی با سردار علیرضا افشار، رئیس اندیشکده جنگ نرم دانشگاه عالی دفاع ملی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی افسران جوان جنگ نرم نمونه ای از چند تصویر دروغ که توسط اکانتهای برانداز و تجزیه طلب در مورد حوادث سراوان استفاده شده است، را منتشر کرد. تصویر این مادر و فرد زخمی توسط اکانتهای پاکستانی در سه چهار سال قبل منتشر شده. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: راهیان نور ابزاری فرهنگی و هنری برای مقابله با جنگ نرم است و این اثر فرهنگی باید روز به روز گسترش و توسعه داده شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۹    
مرصاد نیوز: رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپلذهاب گفت: باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و نگذاریم دشمن از طریق جنگ نرم بر هویت جوانان ما احاطه پیدا کند.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مصطفی زیبایی نژاد گفت: در سال جاری با توجه به محدودیت هایی که بیماری کرونا در جامعه ایجاد کرده است، مراکز آفرینش های فرهنگی و هنری بسیج با ارائه آثار هنری قابل توجه توانستند تاثیرگذار و ماندگار باشند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۴    
حوزه/ حجت الاسلام نجم گفت: ما باید رابطه خود با این موضوع را مشخص کنیم، همه ما سربازان جنگ نرم هستیم لذا باید نسبت خود با جامعه پردازی و تمدن سازی در گام دوم انقلاب را مشخص کنیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، روشنگری دلسوزان انقلاب را مهم ترین عامل شکست دشمن در عرصه جنگ نرم دانست .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت بقیه الله(عج) با بیان اینکه بانوان در جنگ نرم نقش کلیدی و اصلی خواهند داشت، گفت: بانوان باید این کنش اجتماعی و مبارزات نرم خود را از خانواده خودشان شروع و در سطح بعدی محله ها و جامعه خود را تحت تاثیر قرار دهند.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۱۲    
مهدی امیدی فرهنگ، زیربنای تمدن در یک کشور است. شکوفایی یا ویرانی یک جامعه، نسبت بسیار نزدیکی به وضعیت تولید محتوای فرهنگی در آن کشور دارد. از همین رو هم آنچه تحت عنوان جنگ نرم در ایران خوانده می شود، در حوزه فرهنگ اتفاق می افتد. اگر دقیق بنگریم، امروز در حوزه فرهنگ، شاهد یک جنگ تمام عیار هستیم ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۶    
مهم ترین عناوین خبری با رویکرد تقریبی در هفته ای که گذشت با محوریت سفر دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و برنامه های تقریبی وی در استان کرمانشاه، مصاحبه و گفت وگو با علمای جهان اسلام، تقریب از منظر علما و اندیشمندان و... منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: حضور آمریکا و صهیونیست ها در منطقه برای امت اسلامی جز خرابی و ویرانی به دنبال نداشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۳    
حجت الاسلام نور زاد با بیان اینکه خادمیاری رضوی توفیقی عاشقانه است گفت: از این فرصت بهره گرفته و با اجرای برنامه های متنوع، جوانان را در برابر تهاجمات فرهنگی واکسینه کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۱    
کرمانشاه- دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت: استکبار سعی در غارت منابع کشورها داشته و در این راستا با جنگ نرم سعی در ایجاد اختلاف بین مذاهب و قومیت ها برای بهره برداری به نفع خود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۳    
ایسنا/کرمانشاه دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: امروزه دشمنان یک جنگ نرم سنگین علیه وحدت مسلمانان به راه انداخته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، جنگ نرم دشمن را علیه تفکر تقریبی و وحدتی در کشور دانست و گفت: دشمنان از طریق شبکه های اجتماعی و کانال های ماهواره ای در راستای ایجاد تفرقه و اختلاف تلاش می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
جانشین بسیج اقشار سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: اگر بخواهیم جنگ نرم را در دو عبارت خلاصه کنیم نبرد اغنا و اغوا است، انقلاب اسلامی نیاز به کار اغنایی و تببین دارد بر این اساس تکلیف سنگینی بر عهده رسانه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - دبیر ستاد کنگره شهدای استان اردبیل گفت: آزادی عمل قانونی هرچه بیشتر خبرنگاران و رسانه های داخلی سبب سربلندی نظام در برابر جنگ نرم دشمن خواهد بود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: سرمایه گذاری در جهت تحقق جنگ نرم مهمترین ابزار دشمن در ایجاد اختلاف بین مسلمانان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ جلیل وحیدی گفت: امروزه فضای مجازی، قاعده بازی را در میدان تعیین می کند و غفلت از این فضا می تواند باعث عقب افتادن در میدان جنگ نرم شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام طهماسبی، با اشاره به دسیسه ها و هجمه های فرهنگی دشمنان در زمینه های مختلف، گفت: برای خنثی سازی توطئه دشمن باید در میدان جنگ نرم و سخت آمادگی کامل داشته باشیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رفاهتی با بیان اینکه راهیان نور بهترین ابزار مقابله با جنگ نرم است گفت: سفر مجازی راهیان نور دانش آموزی گیلان در کشور نمونه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در وضعیت حال نیز؛ هر روز صبح یک پیام بسته بندی شده وارد فضای رسانه ای کشور می شود و دست به دست در پیام رسان ها و سایت های مختلف به گردش در می اید و در مسیر خود فکر ها و قلب های زیادی را مجروح می کند .
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گلستان ما یک نقشه راه درحوزه رسانه تلقی میشود که در این جنگ نرم و اداراک شناختی به عنوان پیشروترین رسانه در استان خود را آماج حملات مختلف قرار داده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۹    
حجت الاسلام صنعت پوردر دومین دوره بصائر سیاسی ویژه مسئولان و هادیان سیاسی ستاد ارتش گفت: دشمن در جنگ نرم اعتماد به نفس و خود باوری ما را نشانه رفته و با کم شمردن دستاوردها و تحقیر داشته هایمان به دنبال بازگشت به گذشته است
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سعید دهنوی گفت: دروغ یکی از تکنیک های رایج عملیات روانی است که دشمن با طراحی هنرمندانه دروغ ها و تحت تاثیر قرار دادن واقعیات در ورودی ذهن افراد اختلال ایجاد می کند که در فیلم های هالیوودی از این تکنیک بسیار استفاده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه قائم(عج) استان سمنان با اشاره به هجمه های دشمن در جنگ نرم گفت: جهاد تبیینی و معرفی خدمات و دستاوردهای جمهوری اسلامی در راستای امیدآفرینی وظیفه اصلی رسانه ها است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مهم ترین سرمایه اجتماعی ما وحدت است که دشمن از طریق رسانه های شان تلاش کردند این وحدت را از نابود کنند. آنها اپلیکیشن هایی را در راستای تهاجم فرهنگی تولید کردند و تلاش هایی برای این امر داشتند.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه جام جم نوشت: حمید حسینی، عضو هیات مدیره اتاق مشترک ایران و عراق به دستاورد های سفر رئیس قوه قضاییه به عراق پرداخت و تصریح کرد: از آنجا که مقصد 25درصد صادرات غیرنفتی ایران به کشور عراق است سفر مقامات قضایی، پارلمانی و مجریه کارساز و مناسب است. ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، استاندار اردبیل در جمع اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان اصلاندوز، گفت: صیانت و پاسداری از ارزش های اسلامی که در طول انقلاب با ایثارگری های شهدا و رزمندگان به دست آمده، نیازمند افزایش قدرت فرهنگی مقابله با جنگ نرم دشمن است . ...
مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله درباره تهدیدهای پیش روی انقلاب در گام دوم انقلاب اسلامی و نقش مردم در مقابل توطئه ها افزود: انقلاب اسلامی بدون نقش آفرینی نیروهای مردمی و جوانان بی معناست و استمرار نمی یابد و اهداف آن محقق نمی شود با این وجود در این عرصه باید هر کسی با توجه به توانمندی و ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - مدیر مدرسه علمیه کنگاورگفت: جبهه مقابله با دشمن کاملا تغییر پیدا کرده است و نبرد ما به یک جنگ نرم تبدیل شده است و شما روحانیون و مبلغین دینی سربازان آن هستید.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
قاسم نژاد بابیان اینکه با توجه به تهاجمات فرهنگی از ظرفیت فضای مجازی در مقابله با جنگ نرم بهره گرفته شود گفت: نگرش های دینی در محتوای فضای مجازی مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۸:۱۴    
این یادداشت به مناسبت چهلمین روز درگذشت آن عالم وارسته و فیلسوف بصیر، در صدد آن است مروری به آنچه تحت عنوان تاکتیک ترور شخصیت در عملیات جنگ نرم نامیده می شود داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: دشمن یک امید دارد و آن هم جنگ شناختی و ادراکی است؛ جنگ نرم و فضای مجازی، سیاه نمایی، برجسته سازی مشکلات در جامعه و ایجاد ناامیدی در نسل جوان و دادن آدرس که اگر می خواهید مشکلات برطرف شود چاره ای ندارید جز اینکه به پای میز مذاکره بیایید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
یکی از موضوعاتی که در گام دوم انقلاب باید مورد توجه مردم و مسئولان قرار گیرد، اتخاذ رویکردی برای مقابله با جنگ نرم است و باید داشت که بی توجهی به هجمه ها تبعات جبران ناپذیری را به دنبال دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۴    
حجت الاسلام سیادت ضمن تاکید بر اینکه دشمن هم در جنگ نظامی، اقتصادی، جنگ نرم و جنگ اراده ها شکست خورده، گفت: به لطف الهی، برکت خون شهدا، حضور مردم همیشه در صحنه و ولایت فقیه ما پیروز میدان بوده ایم
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه هوشیاری و بصیرت سلاح مقابله با دشمنان در جنگ نرم است، گفت: ترویج فرهنگ ایثار به مثابه هوشیار سازی جامعه است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۵    
هرمزگان-اینک در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی این نهال نو پا تنومند شده و به بالندگی رسیده است. دشمنان از همان ابتدا با دانستن اهداف بزرگ و وارسته این نظام و انقلاب عظیم ...
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: متولیان فرهنگی کشور در بخش های مختلف و در نهادهای گوناگون وظیفه داشتند تا با حمایت از تولیدات فرهنگی مختلف، نگذارند تاریخ انقلاب اسلامی فراموش شود ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۶    
حجت الاسلام میرعالی گفت: تلاشی که از ناحیه دشمن برای ضربه زدن در جنگ نرم و تهاجم فرهنگی صورت می گیرد، خیلی سخت تر و پیچیده تر از گذشته شده است که در این راستا متولیان و فعالان فرهنگی باید تلاش خود را افزایش دهند.
ادیان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، علی بیرانوند در یادداشتی به تبیین خطبه فدکیه حضرت فاطمه زهرا (س) پرداخته است و تکنیک های جنگ نرم را در خطبه فدکیه بررسی کرده است: ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه دشمنان همواره به دنبال استحاله انقلاب از درون هستند، گفت: باید با بصیرت و موقعیت شناسی درست و حرکت در حول محور ولایت در مقابل جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن هوشیار و آگاهانه عمل کنیم.