شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۳:۰۳Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگ نرم»

کیهان   ۳ ساعت پیش    
محمد ستوده قرآن راهنمای الهی برای مدیریت انسان و جهان است؛ زیرا خداوند درچارچوب فلسفه و هدفی انسان و جهان را آفریده است و ضمن ایجاد ابزار درونی به نام عقل برای درک و فهم و مدیریت جهان در راستای اهداف هستی و آفرینش انسان، وحی را به یاری عقل فرستاده است. ...
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرم دره با توضیح اینکه امروزه جنگ، جنگ نرم دینی و عقاید است، تصریح کرد: در این جنگ جوانان ما در آماج حملات دشمنان قرار دارند پس دشمن را باید شناخت و در مقابل حربه های دشمن ایستادگی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۷    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: افکار جوانان و نوجوان هدف جدی جنگ نرم دشمن است و مسئولان باید به مطالبات به حق جوانان توجه کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام رضا(ع) گفت: جهاد تبیین باید مورد توجه همه به خصوص نیروهای بسیجی باشد و در هدایت نوجوانان و جوانان و در صحنه جنگ نرم باید با جهاد تبیین مانند نجات غریق رفتار کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
خزعلی گفت: اگر در جنگ سخت مردان در خط مقدم هستند و زنان پشتیبان، در جنگ نرم زنان و خانواده در خط مقدم هستند و مردان باید از زنان پشتیبانی کنند تا در این خط مقدم بمانند و از اصالت، هویت و حریم یک زن مسلمان دفاع کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۷    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اکنون در سخت ترین جنگ که به نام جنگ نرم نام گرفته، ایستادیم. امروز زنان در خط مقدم این جنگ قرار دارند. مردان باید از زنان پشتیبانی کنند و به آن ها سلاح برسانند و حمایت کنند تا در این خط مقدم بمانند و از هویت، عفت، اصالت زن ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در جنگ نرم بر خلاف جنگ سخت، زنان و خانواده در خط مقدم هستند و مردان باید از اصالت، حریم، هویت و عفت بانوان حمایت و محافظت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه و بسیج گفت: برپایی کنگره های شهدا در استان های مختلف حرکتی ارزشمند و امیدآفرین در مقابل جنگ نرم دشمنان این نظام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مشهد فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش گفت: روش دشمن در مقابله با جمهوری اسلامی ایران از جنگ سخت به جنگ نرم تغییر کرده و امنیت کشور را نشانه گرفته است.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفان گفت: دشمن در حوادث اخیر به استفاده از جنگ نرم و ترکیبی با اولویت نبرد رسانه ای و عملیات روانی به منظور فریب ملت بزرگ ایران روی آورد و 47 سازمان جاسوسی در این زمینه فعال شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در سخنانی گفت که آمریکا در حال حاضر بر روی به هرج و مرج کشاندن لبنان و فروپاشی آن حساب باز کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: پس از اینکه آمریکاییها در جنگ نرم و سیاست فشار و محاصره و تحریم و گرسنه نگه داشتن مردم لبنان شکست خوردند به ایجاد هرج و مرج و فروپاشی لبنان دلبسته اند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۹    
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش: امیر سرتیپ فلاح با بیان این که طرح های لبیک، ارتش را به اوج اقتدار خود می رساند، گفت: هدف از اجرای طرح های لبیک در نیروی زمینی ارتش، جاری و ساری شدن اوامر فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در نیروی زمینی است . ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار ایلام در آیین تجلیل از مدیران روابط عمومی های برتر استان: □ مدیران روابط عمومی ها سربازان جنگ نرم هستند / روابط عمومی ها عملکرد دستگاهای اجرایی را دو سویه مدیریت می کنند/ روابط عمومی در دستگاه ها نقش اثر گذاری و مهمی دارند ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۱    
رئیس بنیاد ساوه گفت: دشمن در جنگ نرم به دنبال از بین بردن اعتقادات است و جوانان با تمسک بر شهدا و بصیرت و بینش صحیح و با آگاهی از این جنگ سربلند بیرون آمده و پیروز میدان هستند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، خواستار توجه بیش از گذشته به راهبردهای جبهه انقلاب در جنگ نرم شد و گفت: تحقق این مهم در پرتو شناخت ماهیت جنگ نرم، شناخت نقشه های دشمنان در این جنگ و شناسایی کنشگران اصلی جبهه حق در میدان جنگ نرم با دشمن امکانپذیر است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۷:۳۳    
زمینه سازی برای تصویب قطعنامه ضد ایرانی در شورای حقوق بشر سازمان ملل یکی از تازه ترین اقداماتی است که در زمین بازی سیاسی غرب علیه کشور به نمایش گذاشته شد. الهام امین زاده، استاد حقوق بین الملل در گفت وگو با ایران به بررسی رویکرد حاکم بر سازکار جاری سازمان ملل در عرصه حقوق بشر پرداخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان با بیان اینکه دشمنان نظام اسلامی از طریق جنگ نرم و تهاجم فرهنگی نسل جوان ما را هدف قرار داده اند، گفت: ترویج و نهادینه سازی فریضه های امر به معروف و نهی از منکر بستر مقابله با توطئه های دشمنان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا(ع) گفت: دشمن با روایت های جعلی در فضای رسانه ای و جنگ نرم به دنبال گمراه کردن جوانان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
داوری گفت: توان دشمن در جنگ نرم متمرکز بر بستر فضای مجازی است تا امید را از دانش آموزان بگیرند زیرا امید، زیرساخت توسعه و تعالی است و اگر نسل آینده ساز به جای متمرکزبودن بر راهکارهای حل مشکل و پیشرفت، در معرض بمباران خبری با محوریت نواقص، مشکلات و ناهنجاری ها باشد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۱    
حجت الاسلام والمسلمین مرتضی عباسیان از روحانیانی است که میدان فکر و فرهنگ را برای فعالیت های جهادی انتخاب کرده و توانسته است در سال های حضورش در این عرصه اتفاقاتی خوب رقم بزند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره جنگ نرم و عملیات روانی ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید بر ضرروت توجه به فضای گفتمانی برای شنیدن مطالبات مردم، گفت: رسانه های معاند با تغییر در محاسبات مردم و با تصویرسازی و ضریب دادن به اخبار و شایعات سعی می کنند ادراکات را تغییر دهند تا مردم را تحت تاثیر قرار دهند و از این جهت یک عملیات ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهاجم پیچیده و هیبریدی اخیر به ورزش کشور، یکی از شاخه های جنگ نرم رسانه ای دشمن به شمار می رود که با تروریسم رسانه ای شبکه انگلیسی سعودی اینترنشنال برای بازی با احساسات جوانان و فریب دادن آن ها و پیروزی در جنگ روایت ها پی ریزی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۳    
کمالی تولید شایعه را محور فعالیت رسانه های تروریستی نظیر ایران اینترنشنال خواند و گفت: در این جنگ نرم ترکیبی رسانه های انقلاب باید روشنگری و جهاد تبیین را در صدر ماموریت خود قرار دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- رئیس حوزه هنری کرمانشاه با اشاره به اینکه هنرمندان باید در راستای تولید محتوای مناسب جنگ نرم گام بردارند، گفت: هنرمندان امروز در خط مقدم جنگ فرهنگی قرار دارند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا هاشم نوری با بیان اینکه بسیج موجب اقتدار جمهوری اسلامی ایران در مقابل دشمنان شده است عنوان کرد: باید خدمات ارزنده بسیج، این قشر زحمت کش جامعه را برای مردم بابصیرت تبیین کرد، چرا که دشمن همواره سعی می کند نقاط قوت یک ملت را در جنگ نرم تخریب کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس مرکز ملی فضای مجازی گفت: جهاد اکبر که پیامبران(ص) در برابر نفس فرمودند، امروز در فضای مجازی است که رهبری از آن تعبیر به جهاد تبیین دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۲:۲۱    
بسیج ید بیضایی موسای انقلاب اسلامی و ولایت است که در وسط میدان به مبارزه برخاسته و بیشترین شهدای فتنه و جنگ نرم دشمنان از جوانان بسیج است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۵۸    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قبانچی با بیان اینکه کودکان در عراق در معرض خطر فقدان هویت هستند، گفت: طلاق، مواد مخدّر، خشونت و جنگ نرم در پشت این خطر قرار دارند.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور در گردهمایی بسیجیان دانش آموز شهرستان نوشهر با عنوان اینکه بسیج موثرترین مولفه اقتدار ملی جمهوری اسلامی ایران است، خاطر نشان کرد؛ اگر در دفاع مقدس حضور بسیج را نداشتیم معلوم نبود سرنوشت ما به کجا ختم می شد ...
نیوز فلاورجان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۱    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فلاورجان:در دفاع مقدس جنگ ما جنگ نظامی بود ولی امروز جنگ ما جنگ نرم و جنگ با افکار و اراده ها است
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه عشق عنوان عمیق از معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) درباره بسیج است، عبارتی که در کوتاه ترین واژه ها، عمیق ترین معانی را به ذهن مخاطبان متبادر می کند ...
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی در برنامه رهیافت رادیو اقتصاد افزود: نظام جمهوری اسلامی ایران 43 سال استوار، با نشاط، آرامش و ثبات در سپهر سیاست جهان ظاهر و به قول رهبری معظم انقلاب منطق دمکراسی لیبرال غرب را زیر سئوال برده و ابطال کرده است. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل زینالی گفت: وظیفه اساتید و دانشجویان به عنوان فرماندهان و افسران جنگ نرم و افراد فرهیخته و اثرگذار در جامعه این است با شناساندن دستاوردها و موفقیت های علمی در دانشگاه ها و مراکز علمی در مسیر گام بردارند و رسانه ها به ویژه رسانه ملی حمایت بیشتری داشته باشد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۰    
رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: در حوزه ورود هنر به مسئله جهاد تبیین، هنوز یک ستاد عملیات جنگ نرم در استان تشکیل نشده و معضل اصلی ما نبود اتاق عملیات مشترک فرهنگی تبلیغی است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۲    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی،بیان کرد: دشمن دقیقا به دنبال زدن اصل و ریشه اتحاد است؛ بعد از چهل سال زندگی مسالمت آمیز ، برادری ومهربانی از هر مذهب ، قومیت و نژاد در کنار یکدیگر، اکنون دشمنان از آب گل آلود استفاده کرده و با ایجاد تفرقه افکنی و رسانه های خود افکار پلید را القا می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۱:۴۲    
بسیج از بدو تشکیل تاکنون به واسطه حضور در عرصه های مختلف اعم از جنگ سخت نظامی، جنگ نرم و امنیتی و حتی کمک در عرصه سازندگی، عمران و آبادانی کشور و نیز حضور به موقع در حوادث غیرمترقبه همواره کارآمدی خود را به اثبات رسانده است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۵۵    
ناصر امین زاده* امروزه دشمن با استفاده از پیچیده ترین ترفندها و شیوه های جنگ نرم به عنوان یکی از کلیدی ترین شیوه های تهاجم فرهنگی وارد کارزار مبارزه شده است و این غیر طبیعی و عجیب نیست ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با اشاره به اینکه همه مردم در حال حاضر اذهانشان را برای جنگ نرم آماده کرده اند، گفت:، امروز توپ و تانگ همان قلم های فضای مجازی است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۴    
نماینده خبرگان گفت: راه مقابله با جنگ نرم تولید قدرت نرم با حضور مردم در صحنه ها است؛ چراکه اگر مردم به صحنه بیایند آمریکا و صهیونیسم هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: دشمنان به عنوان فرماندهان نبردها بعد از ناکامی در ترفندها به جنگ نرم و رسانه ای روی آورده اند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حوزه/ امروز حمله رسانه ای دشمن در ایران، عراق و دیگر کشورها بسیار زیاد است، جنگ نرم آمریکا به دنبال تضعیف ولایت فقیه است و در عراق نیز دشمن به دنبال این است که شیعیان نگاهشان نسبت به ولایت فقیه و جمهوری اسلامی منفی شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۶    
ایسنا/گیلان دبیرکل جنبش اسلامی عهدالله عراق، جنگ امروز را جنگ رسانه ای دانست که خلی شدید است و یادآور شد: هدف دشمنان در جنگ نرم ولایت فقیه است و می خواهند نگاه مردم منطقه و جهان اسلام به ولایت فقیه و نظام اسلامی منفی باشد و لذا امروز دفاع از ولی فقیه دفاع از اسلام است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بهره گیری حداکثری از ظرفیت مساجد استان در مقابله با جنگ نرم دشمن امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: فتنه اخیر با تمامی فتنه های طول تاریخ انقلاب اسلامی متفاوت بوده و از نرم ترین اقدامات با شعار زن، زندگی، آزادی تا وحشیانه ترین رفتارها در این مدت صورت گرفته است. ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، سید جواد ایلالی چهارشنبه شب در نشست بصیرتی طلاب و روحانیون خراسان شمالی که در محل مسجد امام رضا بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: دشمن در جبهه جنگ سخت شکست سنگینی خورد لذا به جنگ نرم روی آورد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایران با جبهه ای از دشمنان روبه رو است. شبکه های تلویزیونی رنگارنگ فقط ویترین آن است. در پشت صحنه اتاق جنگ روانی بین المللی وجود دارد که کتمان آن، دروغ به تاریخ است. تحریم، ابزار سیاسی دشمن است. نفوذ و خرابکاری، ابزار امنیتی و رسانه، ابزار جنگ نرم آن.
شهردار تهران گفت: بد عملی برخی از مسئولین از گذشته تا امروز و عدم برقراری نسبت آن ها با مکتب امام (ره)، با رهبر انقلاب و با مردم، بخش های زیادی از ظرفیت ما را به بیراهه برده است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
صفدر قصمی شهواری گفت: بسیج دانشجویی امروز باید در مقوله جنگ نرم و موضوعات مهم کشور بهعنوان مهم ترین اولویت نقش آفرینی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران تاکید کرد: ملتی که می خواهد پای اصول خود ایستادگی کند باید بسیجی، انقلابی، مخلص، فداکار، ضد استکبار، علیه پول پرستی، ضد تندروی و مسلح به فن نبرد در دوره جنگ نرم باشند.