چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۳:۰۳Oct 2020 21

جدیدترین‌های «جنگ نرم»

ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر این که دشمن در عرصه جنگ سخت از ملت ما شکست خورده است، اظهارکرد: استکبار جهانی امروزه جنگ نرم را در پیش گرفته است و به دنبال القای ناامیدی در جامعه است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی، نیازمند نیروی جهادی مؤمن است، گفت: مقام معظم رهبری به جوانان در عرصه جنگ نرم امیدوارند اما بعضی ها نمی خواهند باور کنند که جوان می تواند.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
فرمانده ارشد یگان ویژه انتظامی فارس گفت: رسانه می تواند با انتشار یک خبر موثق آرامش را بر جامعه حاکم کرده و یا برعکس با انتشار اخبار جعلی و دروغ، آرامش جامعه را بر هم زند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۰ ساعت پیش    
امام جمعه دزفول در دیدار مسئولین عقیدتی سیاسی گروه پدافند هوایی دزفول: امام جمعه دزفول گفت: مسئولین عقیدتی سیاسی همزمان در دو جبهه نظامی و فرهنگی با دشمن ...
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۱    
حجت الاسلام سید جانمراد موسوی: رئیس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی، در مراسم گرامیداشت روز عقیدتی سیاسی عقیده هر انسان را نقشه راه و خط مشی حرکت او در زندگی عنوان کرد و گفت: انتخاب عقیده صحیح و پایبندی به آن، سعادت دنیا و آخرت انسان را به همراه خواهد داشت ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۵    
فرماندار اسدآباد گفت: اگر در راستای اهداف نظام از فرصت فضای مجازی استفاده نکنیم و نسبت به آن بی تفاوت باشیم؛ دشمنان از این فرصت به عنوان جنگ نرم و یک تهدید علیه ما و سو استفاده از کشورمان استفاده خواهند کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار مهران مرادی در چهارمین جلسه کارگروه جنگ نرم شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری بر استفاده از خِرد جمعی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب تأکید کرد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۹    
دوره بصیرت فرماندهان وکارکنان گروه پدافند هوایی شهید صالحی کرمان با اجرای کارگاه ها وکلاسهای مختلف در حوزه های خانواده ،تربیت فرزند و جنگ نرم با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سکینه نارویی گفت: امروزه با توجه به اهمیت فوق العاده رسانه های جمعی، یکی از الزمات مهم در بحث دشمن شناسی، تلاش به منظور ارتقای سواد رسانه ای جامعه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۵    
قاسمی با بیان اینکه پلیس همواره مدافع امنیت جامعه است گفت: دشمنان امروز با جنگ نرم در صدد به انحراف کشیدن ذهن و عقاید جوانان این مرز و بوم هستند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: با وجود بیماری کرونا، سازمان عقیدتی سیاسی ارتش باطرح های ابتکاری و برنامه های جایگزین در حوزه خانواده و کارکنان اجازه کوچک ترین سوء استفاده را به دشمنان نداده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مهمان امشب برنامه من طهران است تا فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی در شرایط جنگ نرم را تشریح کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۲    
سقاء گفت: سند راهبردی و تحول کانون های مساجد بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری در حال تدوین است و نقشه راه مقابله با جنگ نرم توسط فعالان کانون های مساجد در این سند مشخص خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۷    
امام جمعه هرمز گفت: دشمن امروز با استفاده از جنگ نرم و در سنگری دیگر بر علیه ملت ایران مشغول توطئه چینی است و باید مسئولان و خانواده ها مراقب فرزندان خود به ویژه نسل جوان باشند.
امیر باقری: جانشین و معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در مقابله با جنگ نرم دشمن برعهده دارد . ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، موسس گروه بین المللی طرح سلامت بیدار دل کشور در حاشیه نشست با اعضای ستاد طرح سلامت بیدار دل استان های البرز و زنجان عصر پنجشنبه به ایرنا گفت: طرح سلامت، پیشگیری ازآسیب های اجتماعی دراجرای فرمایش مقام معظم رهبری و مقابله با تهاحم فرهنگی و جنگ نرم اجرایی شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عقیله ملازاده گفت: اسلام مرز ندارد و مرز اسلام به سوی بی نهایت رفته است، هر جا که صدای مظلومیت مظلومی بلند می شود بر همه ما واجب است برای دفاع از آن ها حرکت کنیم.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۴۲    
مادر شهید محمود رادمهر در مراسم وداع با پیکر شهید در مسجد جامع سورک گفت: اسلام مرز ندارد و مرز اسلام به سوی بی نهایت رفته است، هر جا که صدای مظلومیت مظلومی بلند می شود بر همه ما واجب است برای دفاع از آن ها حرکت کنیم.
برنامه هالیوود کات (Hollywood Cut) از شبکه اسپانیایی زبان هیسپان تی وی این هفته به واکاوی جنگ نرم صنعت فیلم سازی هالیوود علیه ایران می پردازد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
صومعه سرا- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به کمبود زیرساخت های مادی در مساجد برای انجام فعالیت های فرهنگی، گفت: امامان محله نقش مهمی در مقابله با جنگ نرم دشمن دارند.
598   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مسلم معین مسئول سازمان فضای مجازی بسیج:دشمن هر روز قوی تر و با برنامه ریزی دقیق تر مجبور است وارد میدان شود اما هر بار با جدیت بیشتر از سوی افسران جنگ نرم پس زده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۳۴    
ایسنا/لرستان یک استاد حوزه و دانشگاه در بیان عواملی که باعث از هم گسیختگی اتحاد بین مسلمانان به ویژه شیعه و سنی می شود، گفت: نقشه دشمن این است که از طریق جنگ نرم و شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی با شبهاتی که برای شیعه و سنی ایجاد می کند بین آن ها اختلاف و تفرقه ایجاد کند و وحدت بین آن ها را گسسته ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: از مهم ترین زمینه های فعالیت جنگ نرم دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی، برجسته کردن آسیب ها و نقاط آسیب خیز در جامعه است و پلیس در خط مقدم مقابله با این جنگ نرم قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: تنها راه شکست دشمنان در جنگ نرم تمسک جستن به آموزه های اسلام است زیرا این دین راه مقابله با کفار را به ما آموخته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قاسمی با بیان اینکه امروز دشمنان در جنگ نرم با بهره گیری از ابزار هنر فکر و ایده جوانان را هدف قرار داده اند گفت: با بهره گیری از ابزار هنر جوانان را در برابر تهاجمات فرهنگی واکسینه و هوشیار کنید .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری- شهید محمد بلباسی از شهدای مدافع حرم مازندران بوده که پیکر مطهرش به تازگی تفحص و شناسایی شده ودر راه بازگشت به مازندران است. او معتقد بود برای مقابله با جنگ نرم باید هزینه کرد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۴۷    
جنگ نرم پیشینه ای دیرینه دارد و تاریخ پرفراز و نشیب اسلام هماره شاهد آن بوده و بسیاری از تحولات تاریخی بر مبنای جنگ نرم رخ داده، یکی از شواهد وقوع جنگ نرم در تاریخ صدر اسلام حادثه عظیم عاشورا است.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
افرادی که در مسیر فضای مجازی و جنگ نرم آن هستند باید بیش از فرماندهان جنگ سخت و حتی شهید قاسم سلیمانی تلاش کنند، حاج قاسم که در تمام صحنه های جنگ سخت حضرت فاطمه زهرا(س) را حاضر و ناظر می دید اکنون افسرجنگ نرم باید این توسل را بیش از پیش داشته باشد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان نقش و جایگاه فعالان فضای مجازی را یاد آور شد و گفت: مدیران و فعالان فضای مجازی فرماندههان جنگ نرم در کشور هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۱    
در جنگ نرم ایمان مردم، ناکارآمد جلوه دادن حاکمیت دینی و نظام سیاسی مبتنی بر دین هدف گذاری شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۳:۳۰    
سرهنگ "جوکار" در تشریح اهمیت جنگ نرم دشمن و نقش زنان با تصریح اینکه فرمانده مقابله با جنگ نرم در یک خانواده زن است اذعان داشت: هدف دشمن انحراف ذهن مردم از دشمنی با دشمن است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۴    
فرمانده پایگاه خواهران حضرت فاطمه(س) سرخه گفت: معرفی ویژگی های شخصیتی حضرت زینب کبری(س) و رسالت های او از وظایف مهم افسران جنگ نرم است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار بسیجیان در راستای تبیین اهداف انقلاب اسلامی، گفت: سازماندهی و آموزش نیروهای مومن برای آموزش نسل جوان و مقابله با جنگ نرم دشمنان نظام در تعلیم و تربیت رسالت بسیج فرهنگیان است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران الزهرا(سلام الله علیها) فامنین بر لزوم جهاد مبلغان در عرصه جنگ نرم تاکید کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۳۵    
سیاست مهاجرانی در ارشاد براساس تفکر التقاطی مبتنی بر تساهل و تسامح لیبرالی بود. او همانند خاتمی دهه 1360، نه تنها در مقابل تهاجم فرهنگی غرب نایستاد، بلکه سیاست ها و عملکردی از خود به جای گذارد که در راستای تقویت این تهاجم بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
تضادهای به وجود آمده از طریق جنگ نرم، همبستگی اجتماعی و وحدت ملی را بر هم می زند و زمینه های بروز بحران و درگیری های داخلی را فراهم می سازد. بنابراین تخریب وحدت ملی یکی از پیامدها و ویژگی های جنگ نرم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدشجاعی گفت: اربعین یک انفجار حسینی در جهان ایجاد کرد. یعنی اسم امام حسین(ع) را و یاد و مرامش را منفجر کرد و حالا پرسانسورترین خبر دنیاست.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۴۷    
رئیس پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی، گفت: فتنه 88 زنگ خطر برای جبهه انقلاب و افسران جنگ نرم بود که افراد نباید از مطالعه و پرداختن به اندیشه های ناب انقلاب جدا شوند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۶    
روحانیت نقشی اساسی درخنثی سازی هجمه های فرهنگی و جنگ نرم ایفا می کند
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۱:۵۸    
به گزارش خبرنگار دفاع پرس از اهواز، هوشنگ نوبخت سخنگوی ستاد استانی چهلمین سالگرد دفاع مقدس خوزستان امروز در جلسه آسیب شناسی برنامه های هفته دفاع مقدس از ثبت یک رکورد کم نظیر رسانه ای در حوزه دفاع مقدس خبر داد و اظهار داشت ...
حوزه هنری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری در آیین رونمایی از این کتاب گفت: پس از دفاع مقدس، میدان جنگ نرم بدون حضور و فعالیت خانواده های رزمنده و ایثارگر پیش نخواهد رفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مسئول بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی چهار کانون بسیج رسانه در شهرستان های این استان تا پایان پاییز امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۱:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه دشمن در جنگ نظامی هماورد ایران نیست، گفت: دشمن با جنگ نرم و نبرد فرهنگی و اقتصادی به ایران حمله کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدرس دانشگاه امام حسین(ع) نقش مهم رسانه در جنگ نرم را مورد تاکید قرار داد و گفت: وضعیت اقتصادی، موانع و میدان مین و خاکریزهایی است که دشمن و عقبه آن در کشور ایجاد کردند و از این موانع باید عبور کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۴۱    
با راهکار عمومی و اختصاصی تاکتیک قرینه ای جنگ نرم، شارلی ابدو و امثالش دیگر سر بالا نخواهند کرد بلکه در نقطه مقابل، این اسلام و مسلمانان خواهند بود که طیف های خاکستری را به جاذبه ها و حقایق زیبای اسلام رحمانی و محمدی(ص) جلب می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۴۷    
فرماندار رشت با اشاره به فعالیت هدفمند دشمنان از طریق بیش از 300 شبکه ماهواره ای و شبکه های اجتماعی در جهت تضعیف باورها و احکام اسلامی، گفت: باید با استفاده مناسب از ابزارهای تکنولوژیک و علوم روز در مقابل جنگ نرم دشمنان مقابله شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس ستاد اقشار بسیج در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه ها افسران جنگ نرم کشور هستند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سوسرایی گفت: همان گونه که مادران و بانوان در دوران دفاع مقدس، الگوی صبر و مقاومت بوده اند، امروزه نیز با جان فشانی و مقاومت، با جنگ نرم مقابله می کنند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۵۹    
پژوهشگر حوزوی و کارشناس فرهنگی تصریح کرد: در شرایطی که دشمن به بهانه های مختلف به دنبال پمپاژ یأس و نااُمیدی در سطح جامعه ماست، به شدت نیازمند مجاهدت فرهنگی جوانان مؤمن و انقلابی به عنوان افسران جنگ نرم هستیم.
برترین ها / روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر نوشت: سخنگوی ناجا گفت: پیام امت اسلامی به دشمن این است که پهلوی مُرد، دوران خفت و خواری ملت های آزاده منطقه مُرد، تمام شد آن دورانی که ارزش سگ های آمریکایی از انسان های منطقه بیشتر بود. ...