پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۲:۳۲Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگ نرم»

خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-عضو هیأت عالی شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی گفت: جنگ نرم دشمن بر مبنای نفوذ است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: شرکت پرشور و گسترده مردم در انتخابات راهکاری مهم در مواجهه با جنگ نرم و ترکیبی دشمنان به شمار می رود.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نامزد حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد به جنگ نرم دشمن برای قهر مردم با انتخابات اشاره کرد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حسینی پور از انتخابات پیش رو بعنوان جنگ نرم علیه استکبار جهانی یاد کرد و برلزوم بهره مندی از شخصیت ها، قهرمانان ملی و ورزشی، نخبگان علمی، فرهنگی، هنرمندان و روحانیون برای اقناع فکری مردم جهت حضور در انتخابات تاکید کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۴    
حوزه/ آیت الله حسینی بوشهری با بیان اینکه رهبر فرزانه انقلاب دلسوز این ملت است، گفت: دشمن در جنگ تحمیلی شکست خورد اما امروز با از راه جنگ نرم به دنبال نابودی هویت ایرانی و اسلامی جوانان ما است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۹    
تبریز-ایرنا- نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مقابله آگاهانه و عمیق با جنگ نرم دشمنان علیه نظام اسلامی، سواد رسانه ای می طلبد که در این زمینه نهادهای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی رسالت های بسیار خطیری بر عهده دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۹    
مهدویت و اعتقاد به ظهور منجی بهترین عامل برای مقابله با جنگ نرم و جنگ ترکیبی دشمنان است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی مطالعات امنیت ملی و جنگ نرم ویدئویی با این عنوان که، چرا همه دنبال جیبوتی اند منتشر کرد و در توضیحات آن نوشت: جیبوتی در یک منطقه استراتژیک قرار گرفته که محل تقاطع آفریقا، آسیا و اروپاست ...
معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: امیر سرتیپ اکرمی نیا در جمع فرماندهان و دانشجویان دانشگاه افسری امام علی (ع)، گفت: حضور پرشور در انتخابات موجب ارتقای بازدارندگی کشور در حوزه جنگ نرم می شود . ...
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ما در جنگ نرم قرار داریم، جهاد تبیین را، راه غلبه بر دشمن در این کارزار دانست.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی گفت: مقطع سال های 58 تا60 دوره یک جنگ نرم شدید از سوی جریان های فکری راست و چپ علیه جمهوری اسلامی بود که کمتر مورد توجه محققان و پژوهشگران تاریخ معاصر قرار گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به مطالعه تطبیقی قوانین سایر کشورها در حوزه جنگ نرم پرداخت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۶:۱۶    
همانا برای کسانی که دوست دارند زشتی ها در میان اهل ایمان شایع گردد، در دنیا وآخرت عذاب دردناکی است، و خداوند می داند و شما نمی دانید. و اگر فضل و رحمت الهی بر شما نبود و این که خداوند رئوف و مهربان است (شما را سخت کیفر می داد).آیه 19 سوره نور
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح گفت: امروز که در حال دست و پنجه نرم کردن با دشمن در عرصه جنگ نرم هستیم، رسالت ما ترویج فرهنگی است که شهدا مبلّغ آن هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس بسیج رسانه استان آذربایجان غربی گفت:هدف اصلی بسیج رسانه تشکیل یک جبهه واحد در مقابله با جنگ نرم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۱:۴۵    
کارشناس حوزه جنگ نرم و رسانه: حضور حداکثری در انتخابات کمک به امنیت پایدار، توسعه و پیشرفت کشور است .
رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر رضا تقی پور نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در غرفه خبرگزاری رسا در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران، وظیفه رسانه ها در جنگ نرم را تربیت افسران جنگ نرم دانست و گفت: هر فرد و شهروند ما باید یک انسان رسانه و افسر جنگ نرم باشد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با اشاره به اینکه مسدود کردن صفحه خبرگزاری میزان در شبکه ایکس نشانه ای از شکست استکبار جهانی در جنگ نرم است، اظهار کرد: این موضوع حکایت از آن دارد که مؤلفاتی مثل خبرگزاری میزان موثر بوده تا آن ها نتوانند به اهداف از پیش تعیین شده خود برسند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۳    
گروه بین الملل: در اواخرسال 2012، یک شرکت خودروسازی جوان به نام تسلا موتورز، به روزرسانی نرم افزاریرا برای اولین سدان های خود منتشر کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
در عصر فناوری و دیجیتال بیش از اینکه نظام های بین الملل به دنبال جنگ های نظامی پرهزینه باشند، در بخش هایی می کوشند با تکیه بر جنگ نرم و حملات سایبری و هک کردن سیستم های مراکز مهم و حساس دولتی کشور های هدف، مقاصد مدنظر خود را دنبال کنند ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: عدم مشارکت در انتخابات منجر به فرصت سازی برای افراد ناکارآمد و در نتیجه تشکیل مجلس ضعیف می شود. به گزارش خبرنگار مهر ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه بانوان هدف جنگ نرم دشمن هستند گفت: بانوان در کنترل شرایط اجتماعی پیش از انقلاب و رخدادهای انقلاب، دفاع مقدس، تحریم ها و سایر بحران های سیاسی و اجتماعی نقش بی بدیلی داشتند.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سال هاست که به واسطه پیشرفت های نظامی و پدافند هوایی در برخی کشورها، گزینه جنگ نظامی از مدار خارج شده و گزینه جنگ سایبری که بخشی از راهبردهای نظامی جنگ نرم محسوب می شود، جایگزین آن شده است ...
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: در جنگ نرم باید میدان نبرد را بشناسیم، برد واژگان شما از موشک های حاجی زاده بیشتر است همچنان که دشمن برای تمام طرح های خود یک پیوست رسانه ای در میدان عمل پیاده می کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ علیخانی: دشمن جنگ شناختی و جنگ روایت ها را علیه انقلاب اسلامی آغاز نموده است که بسیار پیچیده است و حضور پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در عرصه مبارزه با جنگ نرم دشمن، قوت قلبی برای جبهه انقلاب است
سبلان ما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل با بیان اینکه فعالان فضای مجازی مجاهدان جنگ نرم هستند گفت: تولید محتوا به عنوان ابزار جنگ فعالان فضای مجازی در نبرد شناختی است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس علوم قرآنی ابراز جنگ نرم را مهم ترین اسلحه امام سجاد (ع) دانست و تربیت جامعه به شیوه ای متفاوت را دستاورد ولایت امام چهارم (ع) خواند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج اساتید سپاه قدس استان گیلان تأکید کرد که استادان، فرماندهان جنگ نرم هستند که باید اثر و نقش خودشان را ایفا کنند؛ حتی اگر این اثر و نقش همراه با هزینه باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۰    
نماینده ولی فقیه در استان گفت: جهاد تبیین، مأموریت ویژه خواص جامعه است و این قشر باید در برابر جنگ نرم دشمن با سلاح علم، وارد عمل شوند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۳۱    
شفقنارسانه- مدیر مسئول سایت الف ضمن تاکید بر اینکه باید عملکرد صداوسیما را با توجه به محدودیت های ایجاد شده به دلیل تحریم، امکانات و... مقایسه کرد، می گوید: جنگ رسانه ای بخشی از جنگ نرم است و ما شاهد شبکه هایی هستیم که سالیانه مبالغ زیادی خرج می کنند تا علیه جمهوری اسلامی ایران تولید محتوا کنند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۹:۵۱    
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف، گفت: تمام اقدامات تروریستی دشمن علیه دانش آموزان، فرهنگیان، دانشمندان، خردمندان، فرماندهان نظامی، چهره های سیاسی، ایجاد جنگ نرم و تبلیغات منفی علیه انقلاب، نشان دهنده درستی مسیر در پیش گرفته شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۹:۱۹    
همدان-پیشکسوت دفاع مقدس با بیان اینکه بانوان همان فرمانده لشکرها در جنگ نرم هستند، گفت: امروز ما وظایفی داریم و باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۴۸    
زنجان-مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه دشمن با ایجاد عملیات روانی و جنگ نرم به دنبال تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی است،بیان کرد:طبق فرموده رهبر معظم انقلاب "هدف دشمن تبدیل مردم سالاریِ اسلامی به یک حکومت باب میل استکبار است".
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
امام خمینی (ره) بنیان گذار و رهبر کبیر انقلاب اسلامی، از انقلاب شکوهمند اسلامی همواره با عناوینی، چون معجزه قرن و انفجار نور یاد کرده که همین امر عظمت و بزرگی انقلاب اسلامی را برای همگان آشکار می سازد. یکی از واضحات شرایط فعلی کشور این است که دشمن به وسیله جنگ نرم می خواهد با ایجاد یاس و [...]
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۲۱:۲۴   + ۷۱ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای22 بهمن ماه سال 1402 را فرصتی تاریخی برای پاسخ قاطع مجدد به دشمنان و خلق حماسه ای تماشایی و ماندگار دیگر در عرصه نمایش پای بندی ایرانیان به آرمان های بلند انقلاب و تداوم راه امام و شهیدان توصیف کرد
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت:آمریکا،منافقین و رژیم صهیونسیتی تمایل دارند مردم در انتخابات شرکت نکنند تا ازطریق جنگ نرم علیه کشورمان اقدام کنند ولی باز هم در دسیسه چینی های خود شکست خواهند خورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آمریکا، منافقین و رژیم صهیونسیتی تمایل دارند مردم در انتخابات شرکت نکنند تا از طریق جنگ نرم علیه کشورمان اقدام کنند ولی باز هم در دسیسه چینی های خود شکست خواهند خورد.
رهیاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۲:۰۳    
شهید علی حسینی کاهکش در وصیت نامه خود می نویسد: به فرمایش مقام معظم رهبری جنگ امروز، جنگ نرم و تهاجم فرهنگی است و همگی باید دست در دست هم و متحد باشیم تا مشت محکمی بر دهان دشمنان همیشگی مان بزنیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۱    
برزو جیرندهی گفت: بر این اساس دانشجو به عنوان دیدبان و موتور محرک جامعه وظیفه شناسایی و آگاه سازی نسبت به مسائل حاشیه ای که باعث تلف شدن انرژی و انحراف افکار عمومی را دارد در اولویت کاری خود قرار دهد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امروزه جنگ نرم تهدیدی برای فرزندان ماست که باید با آن مقابله شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کردستان با بیان اینکه امروزه کشور ما درگیر جنگ نرم و یا غیر نظامی است، گفت: دشمن وارد جنگ ادراکی شده و تلاش دارد از درون محتوای ما را به چالش بکشد و با ورود به افکار نسل جوان به اهداف شوم خود دامن بزند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
افسران جنگ نرم تصاویری از شیخ زکزاکی، رهبر شیعیان نیجریه در جمکران منتشر کرده است.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج اقشار و متخصصین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بیان کرد: ما باید به سمتی برویم که هنرمندان این دیار از تخصص و مدیریت قوی و هوشمندانه برخوردار شوند که بتوانند با آثار هنری خود افسران عالی رتبه جنگ نرم سپاه امام زمان باشند. به گزارش روزانه نیوز، سرهنگ احد امیری در جمع خبرنگاران با [...]
شبستان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۵    
جعفر نیک نفس گفت: مدیران کانون های فرهنگی هنری افرادی دغدغه مند هستند و باید اعضای کانون ها را به سلاح معرفت و شناخت نسبت به جنگ نرم دشمن مجهز کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۷    
همایش جهاد تبیین با سخنرانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دشت آزادگان در مالکیه علیا برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب تأکید کرد: استادان به عنوان سفیران فرهنگی و افسران جنگ نرم در پرورش نسل جوان انقلاب وظایف خطیری برعهده دارند؛ چراکه این نسل می تواند در به وجود آمدن جامعه ای پویا و تحول آفرین نقش آفرینی کند.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد (پانا) - رزمنده فرهنگی در حضور خبرنگاران اعزامی به مناطق جنوب گفت امروزه یکی از مهمترین رسالت شما خبرنگاران، مبارزه در جبهه جنگ نرم است. رحیم کفشدار طوسی در حضور خبرنگاران اعزامی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اظهار کرد: جبهه، یک دانشگاه بزرگ تخصصی شهادت، شهامت، رشادت، فضیلت، محبت ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج رسانه استان چهارمحال و بختیاری گفت: فرهیختگان این استان در عرصه جنگ نرم نیز همچون رزمندگان تیپ 44 قمربنی هاشم علیه السلام در دوران دفاع مقدس، افتخار آفرین هستند.