دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۶:۵۸Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگ نرم»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار القاصی مهر گفت:پدافند غیر عامل موثر ترین شیوه دفاعی در برابر تهدیدات جنگ نرم و موجب صیانت از سرمایه های ملی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۹    
ایسنا/خوزستان جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان، ضمن تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس، گفت: دشمن بعد از هشت سال دفاع مقدس به جنگ نرم کوچ کرده و تاکتیک خود را عوض کرده است ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۰    
رضا محمدنسب گفت: امروز مجالس دینی ما که باید آگاه رسانی و هدایت مردم را داشته باشند اما متاسفانه دشمن کاری کرده که اسلام منهای روحانیت است و مجالس دینی ما را از روحانیون خالی و مداح محوری می کند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۲    
امام جمعه میاندورود گفت: امروز مجالس دینی ما که باید آگاه رسانی و هدایت مردم را داشته باشند اما متاسفانه دشمن کاری کرده که اسلام منهای روحانیت است و مجالس دینی ما را از روحانیون خالی و مداح محوری می کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی افسران جوان جنگ نرم نوشت: این تجمع در حالی صورت می گیرد که سران نظامی ناتو در آتن نشست دارند و درباره عملیات ها، ماموریت ها و فعالیت ها، بازدارندگی و وضعیت دفاعی ناتو بحث و گفت وگو می کنند. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) گفت : جنگی که امروزه دشمن با ابزار رسانه و فضای مجازی به راه انداخته است، جنگی است که به ظاهر خون ریزی ندارد ولی تلفات آن بیش از جنگ نظامی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۱    
سرهنگ یرلی گفت: رسانه ها پیشقراولان عرصه جنگ نرم هستند. جنگ نرم پیش زمینه جنگ سخت است و هدف همه ما کمک به تشکیل تمدن اسلامی است که منتج به ظهور می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۵    
گروه استان ها- فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: دشمنان ما جنگ نرم و ادراکی را آغاز کرده اند؛ این جنگ در ظاهر خونریزی ندارد اما تلفات آن از جنگ نظامی بیشتر است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۱    
اصفهان حجت الاسلام رهدار با بیان اینکه نمی توان منکر رویکرد خصمانه مسیحیت علیه اسلام شد، گفت: راهبرد تقابل مسیحیت با اسلام در عصر حاضر، در بستر جنگ نرم است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی افسران جوان جنگ نرم نوشت: تصویری خاص و بی نظیر از جنگ جهانی دوم از سلام نظامی سربازان و افسران در یک کشتی. بیش از 30 کشور جهان درگیر جنگ جهانی دوم شدند ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دیدگاه لیبرالی برخی از مسئولان به اقتصاد کشور آسیب زده است و لذا از دولت سیزدهم انتظار داریم که مشکلات مردم را به فوریت حل کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زرین دشت-امام جمعه زرین دشت لازمه مقابله با جنگ نرم دشمن را احیاء بصیرت فاطمی در بین زنان و علم علوی و اخلاق نبوی در بین مردان دانست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۳۸    
رئیس پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، گفت: با توجه به آرایش جدید جنگی دشمن در حوزه جنگ نرم بر ضد ایران، باید چیدمان فرهنگی کشور را جدید کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان عنبرآباد گفت: اردوهای جهادی، امروز مصداق مبارزه در خط مقدم با جنگ نرم هستند که خودسازی از اهداف اصلی برگزاری این نوع اردوها است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۰۵    
حجت الاسلام حسین فضیلتی گفت: جوانان به عنوان افسران ارشد جنگ نرم باید با خودسازی و پیروی از مکتب اهل بیت عصمت و طهارت (ع) توطئه های دشمنان را خنثی کنند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۰    
لرستان- حجت الاسلام عبداللهی بر ضرورت ترویج فرهنگ مهدویت در جامعه تأکید کرد و گفت: کارشناسان مهدویت شناسایی و به مراکز علمی فرهنگی لرستان معرفی شوند.
مسابقه شعروداستان با موضوع و محتوا دفاع مقدس : عناوین و موضوعات فراخوان: هشت سال دفاع مقدس ایثار و شهادت جهاد و جانباز جنگ نرم شهدای مدافع حرم و سلامت معنویت و نگاه عاشورایی در دفاع مقدس ♨️در قالب: داستان نویسی (کوتاه) - شعر ⏰ مهلت ارسال آثار: 10 مهر ماه 1400 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۲    
ایسنا/کرمان مسئول واحد خواهران دفتر بسیج دانشجویی شهرستان های جیرفت و عنبرآباد بر لزوم گفتمان سازی و تبیین جایگاه زنان به خصوص قشر دانشجو در راستای مقابله با جنگ نرم مجازی تاکید کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۳    
: دکتر پرویز فارسیجانی تهیه کننده سینما و تلویزیون و استاد دانشگاه در پی اولین دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با اعضای هیأت دولت سیزدهم و تأکید ایشان در خصوص لزوم بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی کشور گفت: فرهنگ و هنر کشور طی 8 سال گذشته هدف جنگ نرم دشمنان قرار گرفت و قلع و قمع شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین از فراخوان آثار تولیدشده توسط اصحاب رسانه استان قزوین با موضوع دفاع مقدس و با عنوان مرکب و مقاومت خبر داد و گفت: دوران دفاع مقدس شاهد جنگ سخت بودیم اما امروز دشمنان در جبهه های مختلف جنگ نرم ازجمله جنگ اقتصادی و رسانه ای با ملت ایران مبارزه می کنند ...
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله یکی از طرف های محور مقاومت است که طی دهه اخیر به شکل سیستماتیک هدف جنگ نرم آمریکایی در لبنان قرار گرفته است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان را بسیار جدی دانست و بر ضرورت اتخاذ راهکارهای مناسب فرهنگی، استفاده از جوانان خلاق انقلابی و نیز برخورداری از سلاح مناسب برای مقابله با جنگ نرم دشمنان تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تولید بازی های رایانه ای تراز انقلاب اسلامی، ضرورتی اجتناب ناپذیر برای مقابله با جنگ نرم دشمن و حفظ فرهنگ ایرانی اسلامی و هویت بومی است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۲    
قرچک(پانا)-معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان قرچک خطاب به اعضای مجلس شورای دانش آموزی این منطقه تاکید کرد شما خدمتگزاران و حافظان آینده نظام تعلیم و تربیت هستید . ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۱    
کانال تلگرامی افسران جوان جنگ نرم نوشت: یکی حاضر نشد حتی از ماشین و محافظ های خودش جدا بشه و حرف کارگرای معدن یورت گلستان رو بشنوه. یکی وسط کارگر های معدن زغال سنگ طبس بدون هیچ محافظی داره درد کارگرا رو میشنوه تا مشکلاتشون رو حل کنه.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان نیر گفت: یکی از راهبردهای دشمنان در جنگ نرم رسانه ای و روانی، تصویرسازی کاذب از حقایق جامعه است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۱۶    
تعبیر ارتش منظم دیپلماسی برای وزارت خارجه یعنی این حوزه، حوزه جنگ و پنجه در پنجه انداختن با دشمنان نظام در پروژه جنگ نرم می باشد، یعنی دیپلماسی عین میدان است و نباید با میدان غیریت سازی کند! یعنی در میدان جنگ در مصاف با گرگ درنده نباید به دشمن لبخند زد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه فرهنگی بقیه الله(عج) گفت: در حال حاضر در میدان جنگ نرم قرار داریم و مطالبه گران در خط مقدم این جبهه هستند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۵    
اتفاقات اخیر کوبا نمادی واقعی از جنگ نرم آمریکا علیه ملت های مظلوم جهان است، که این بار علیه کشور کوبا نمود یافت که بیش از 60 سال تحت تحریم شدید...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه مهاباد با تاکید بر اینکه حفظ انقلاب از خود انقلاب مهمتر است گفت:گاهی در اثر برخی فراموشی ها، دشمن در جنگ نرم به گونه ای تبلیغ می کند که ایامی مانند 17 شهریور که منجر به استقلال و عظمت ایران شد از تاریخ و حافظه ملت پاک شوند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۱۶    
حوزه/ صبح دوشنبه 15 شهریورماه پلی بک سرچشمه به منظور یادبود محمدحسین فرج نژاد افسر جنگ نرم که در تیرماه سال جاری در سانحه رانندگی جان باخت در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما پخش شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
امیردریادار سیاری به بیان اینکه رسانه قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران را به بیگانگان منتقل می کند گفت: رسانه سرباز خط مقدم جنگ نرم است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۳    
سردار باقری گفت: دشمن با ناتوانی در رویارویی در جنگ سخت با جمهوری اسلامی ایران به جنگ نرم و شناختی روی آورده و سعی دارد با هجمه فرهنگی و روانی، توطئه خود را در کشور پیاده سازد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سردار باقری با تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس با محوریت سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت: ضمن اینکه جنگ رسانه ای از جنگ سخت به جنگ نرم با محوریت فضای مجازی رسیده، نیاز است با تولیدات سالم و پاکسازی فضای مجازی و رسانه ای بتوانیم کشور را حفظ کنیم.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۹:۱۴   + ۵۵ سایت دیگر  
دشمنان روی هنر مبتذل سرمایه گذاری می کنند و یکی از بدترین شیوه های نفوذ از طریق فرهنگ است و به همین خاطر، باید روی هنر متعهد انقلابی و مفید، بیشتر متمرکز شویم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۱    
اردشیری گفت: مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد به عنوان افسران جنگ نرم بدون هیچ چشم داشت و اجر مادی در خط مقدم مقابله با تهاجم فرهنگی قرار دارند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۹:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: امروز بیشترین تحرکات دشمنان علیه ما، بیش از تحرکات امنیتی و اقتصادی، تحرکات تبلیغاتی و جنگ نرم است.همان طور که رهبری فرمودند هدف این جنگ تسلط بر افکار عمومی برای تعیین خط مشی ملت هاست، لذا؛ جریان انقلابی ...
شوشان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۸    
شوشان - دکتر حسن دادخواه: دیروز یکی از دوستان محترم پوستری را برایم فرستاد که در آن دو تصویر وجود داشت، تصویر یک رزمنده جنگ تحمیلی که چند قسمت از لباس او، پاره شده بود و در تصویری دیگر، جوانکی که بر اساس مد روز، شلوارکی بر تن داشت که نقاطی از آن پاره و نخ نما بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: امروز دفاع مقدس نوین برقرار است و مقابله با جنگ اقتصادی و فرهنگی، نیازمند روایتگری به شیوه ای اثرگذار و کارآمد است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
آرادان- امام جمعه آرادان با بیان اینکه جنگ نرم نیازمند آگاهی، اراده و شناخت است، گفت: در بستر جنگ نرم می بایست روایت ها و خدمات انقلاب را به جوانان گفت تا فریب دشمنان را نخورند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
آیین پاسداشت محمدحسین فرج نژاد طلبه مجاهد عرصه جنگ نرم استاد حوزه و دانشگاه عصر امروز پنجشنبه 11 شهریور ماه 1400، با حضور جمعی از فعالان جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی و خانواده معظم شهدا در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
همرزم مرحوم فرج نژاد گفت: محمدحسین در خانه دشمن علیه آنها کار می کرد و با تلاش های خستگی ناپذیرش الگوی جوانان در جبهه جنگ نرم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عبودتیان گفت: امروز مجاهدان بسیاری در جنگ نرم به صورت خاموش و بی وقفه به مجاهدت مشغول هستند و در اوج گمنامی کارهایی انجام می دهند که حتی از نظر نزدیکان ایشان نیز مخفی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۸    
حجت الاسلام سبزه کار گفت: امام سجاد علیه السلام با زیرکی و هوشمندی، توانست جنگ نرم آن دوران را مدیریت و زمینه سازی های لازم برای حکومت اسلامی را با تربیت شاگردان انجام دهد.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: حجت الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی با تاکید بر اینکه هنرمندان سپاه قدرتمنددر برابر جنگ نرم هستند، گفت: امروز در عرصه جنگ نرم مشغول به پیکار با دشمنان هستیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تمام تلاش های کشورهای ائتلاف متجاوز سعودی و اماراتی در نتیجه آگاهی و هوشیاری مردم یمن و رهبرانش با شکست روبرو شد. رهبرانی که تلاش می کنند، اتحاد مردم یمن را حفظ و صفوف مردم را در برابر نیروهای متجاوز به یمن و مزدورانشان متحد کنند.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: ایجاد شبکه ملی اطلاعات به قدرت سایبری برای محافظت از کشور در برابر خطرات جنگ نرم و هوشمندانه منجر خواهد شد.
رئیس سازمان عقدتی سیاسی ارتش: حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی در آئین اختتامیه جشنواره اوقات فراغت تابستانه خانواده های کارکنان ستاد ارتش گفت: در گذشته مردها در خط مقدم جنگ سخت بودند، اما الان زمین بازی با دشمن عوض شده است و این بار زنان و فرزندان در خط مقدم جنگ نرم قرار گرفته اند . ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با بیان این که باید برنامه ریزی قوی برای مقابله با جنگ نرم دشمن را داشته باشیم، گفت: بر این اساس رسانه ها بسیار تاثیرگذار در این موضوع هستند.