پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۹:۳۳Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد کل نیرو های مسلح»

پایگاه خبری گسترش   ۹ ساعت پیش    
موضوع حقوق سربازان از جمله مسائلی است که سال هاست بحث بسیاری در مورد آن وجود داشته و همواره یکی از کمترین حقوق های دریافتی به این قشر تعلق می گیرد، با این وجود در سال 99 ستادکل نیروهای مسلح پیگیری های زیادی را برای این افزایش حقوق انجام داده و رقم دریافتی سربازان افزایش چشم گیری داشت.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: موضوع حقوق سربازان از جمله مسائلی است که سال هاست بحث بسیاری در مورد آن وجود داشته و همواره یکی از کمترین حقوق های دریافتی به این قشر تعلق می گیرد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۲    
رکنا : سخنگوی ستادکل نیروهای مسلح درباره اینکه آیا حقوق سربازان در سال 1400 نیز افزایش پیدا می کند، یا خیر؟ گفت: ما پیگیری های زیادی در ستادکل نیروهای مسلح انجام دادیم و مجلس و دولت به ما قول داده اند که حقوق سربازان افزایش پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۷۰ سایت دیگر  
موضوع حقوق سربازان از جمله مسائلی است که سال هاست بحث بسیاری در مورد آن وجود داشته و همواره یکی از کمترین حقوق های دریافتی به این قشر تعلق می گیرد، با این وجود در سال 99 ستادکل نیروهای مسلح پیگیری های زیادی را برای این افزایش حقوق انجام داده و رقم دریافتی سربازان افزایش چشم گیری داشت ...
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : روز گذشته هیئت سیاسی و اقتصادی از لیبی به ریاست عبدالحمید دبیبه نخست وزیر دولت وحدت ملی این کشور به ترکیه سفر کرد تا درباره روابط دو جانبه و راههای توسعه آن به تبادل نظر بپردازد. دیبیبه را در این سفر 5 معاون نخست وزیر، 14 وزیر و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح لیبی همراهی می کردند. ...
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۶    
بازدید نمایندگان ستاد کل نیروهای مسلح از کارگاه های مهارت آموزی
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: بر اساس اصل 110 قانون اساسی، مسئولیت بودجه نیروهای نظامی بر عهده ستاد کل نیروهای مسلح است نه وزارت دفاع.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام دفاع پرس ، امیر سرتیپ محمدحسن باقری با اشاره به روابط و تعاملات نظامی بین المللی ایران اسلامی با سایر کشورها، اظهار داشت: اساساً حوزه آموزشی یکی از حوزه های فعال در روابط بین جمهوری اسلامی ایران و سایر کشور هایی که با ما مرتبط هستند، محسوب می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عباس بدخشان ظهوری سفیر جمهوری اسلامی ایران در ایروان روز دوشنبه با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ارمنستان دیدار و دو طرف در مورد همکاری های دفاعی گفت وگو کردند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۲۲    
دکتر محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خواستار مشمول شدن کارکنان شاغل نفت در مناطق جنگی در خصوص استفاده از مزایای ایثارگری و تخصیص سابقه ایثارگری به آنان شد.
عصر شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که نمایندگان مجلس طرح اصلاح قانون سربازی را در مجلس در دست بررسی دارند، مسئولین ستاد کل نیروهای مسلح با این موضوع مخالفت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی بر تعامل مجلس و ستاد کل نیروهای مسلح برای اصلاح قانون سربازی تاکید کرد و گفت: مدل فعلی سربازی به دومین مانع ازدواج و فرزند آوری تبدیل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده نیروی انتظامی گفت: شرایط برای برگزاری انتخابات امن و باصلابت و حضور پرشور مردم جهت ارائه رأی در کمال آرامش فراهم خواهد شد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ سردار حسین اشتری روز دوشنبه به خبرنگاران خراسان شمالی در بجنورد اظهار داشت: تامین امنیت انتخابات در حین و پس از برگزاری انتخابات بر عهده نیروی انتظامی است و تلاش داریم تا با کمک ستاد کل نیروهای مسلح این مهم به بهترین روش محقق شود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۳    
نشست سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 23 فروردین ماه 1400 با معاونین ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
راشد پرستار گفت: اگر سربازی اختیاری و حقوق و مزایای آن برای سرباز مکفی باشد، ممکن است سربازان حتی به اتمام خدمت خود نیز فکر نکنند لذا در این صورت مشکل و دغدغه کمبود نیروی ستاد کل نیروهای مسلح حل می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: در موضوع خدمت سربازی تصمیم بر اولویت داشتن لایحه ستاد کل نیروهای مسلح شد اما در صورت عدم ارائه آن توسط دولت امکان بررسی طرح نمایندگان وجود دارد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: با پیگیری های پلیس پیشگیری از سال 81 تا 97، تعداد 13 یگان حفاظت با رده های تابعه متعدد در کشور برای امنیت آفرینی راه اندازی شده است. ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با انتخاب حبیب والی نژاد به عنوان تهیه کننده سریال جدید مرکز سیمافیلم درباره شهید سپهبد صیاد شیرازی، گروه نویسندگان جلسات خود را با ستاد کل نیروهای مسلح و ارتش آغاز کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ستاد کل نیروهای مسلح با تاخیر اعزام داوطلبان سرباز آزمون دستیاری پزشکی دوره 48 تا اول مرداد 1400 موافقت کرد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۰۰   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس می گوید نباید به وعده صوری غرب برای رفع تحریم ها دل بست و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح نیز تاکید کرده که مشی ایران لغو تمام تحریم هاست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۳۰    
رئیس ستادکل نیرو های مسلح با بیان اینکه دشمنی که شاخ و شانه می کشید، خود صحنه را با فضاحت ترک کرد، گفت: تجربه نشان می دهد که تمامی دولت های حاکم در امریکا اهل وعده های توخالی هستند؛ آن ها تلاش می کنند با مذاکرات طولانی همراه با مطالبات جدید، اتفاقات باب میل خود را رقم بزنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در نامه ای به رئیس ستاد کل نیرو های مسلح نکاتی را درباره افزایش مدت سربازی مطرح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران به رئیس ستاد کل نیرو های مسلح نامه ای با موضوع وضعیت سربازان نوشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس کل ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اهدا لوح سپاس ، از اقدام استاندار البرز در خصوص تجلیل از پیشکسوتان جنگ و جهاد و راه اندازی موزه دفاع مقدس قدردانی کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در نشست معاونین ستاد کل نیروهای مسلح و مدیران سازمان صداوسیما بر ضرورت همراهی رسانه ای برای ترسیم تصویری مطلوب از خدمت وظیفه تأکید شد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این نشست با هدف هم افزایی رسانه ملی با متولیان فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد. ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، سردار حسین اشتری در بیست و پنجمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، رؤسا و مدیران نیروی انتظامی که با حضور سرلشگر محمد باقری؛ رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد، با بیان اینکه در این همایش مدیران، فرماندهان ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با انتخاب حبیب والی نژاد به عنوان تهیه کننده سریال جدید مرکز سیمافیلم درباره شهید صیادشیرازی، گروه نویسندگان جلسات خود را با ستاد کل نیروهای مسلح آغاز کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۹    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت در سال 99 رشد چشمگیری داشت، در تهران و سایرکلان شهرها اتفاقات خوبی افتاد و دشمن که از اوباش بعضاً استفاده جاسوسی می کرد و به این قشر امید داشته و دارد، شاهد برخورد با این گروه بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۱    
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح به اهمیت اشراف اطلاعاتی اشاره کرد و گفت: پیش بینی و پیشگیری در ماموریت ها به واسطه اشراف اطلاعاتی امکان پذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت:دولت های دموکراتیک در آمریکا پنجه فولادی داخل دستکش مخملی فرو برده و دائما در حال توطئه بوده و وعده های توخالی درباره رفع تحریم ها داده و تلاش می کنند تا با مذاکرات طولانی به همراه مطالبات جدید، اتفاقاتی را رقم بزنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سرلشکر باقری با بیان اینکه دشمنی که شاخ و شانه می کشید، خود صحنه را با فضاحت ترک کرد، گفت: تجربه نشان می دهد که تمامی دولت های حاکم در آمریکا اهل وعده های توخالی هستند؛ آنها تلاش می کنند تا با مذاکرات طولانی همراه با مطالبات جدید، اتفاقات باب میل خود را رقم بزنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۵    
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح به ارتقاء امنیت با همراهی مردم اشاره کرد و گفت: امنیت باید حفظ شود، ارتقاء یابد و مردم احساس امنیت مستمری داشته باشند.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
هرقدر در زمینه کتاب و ادبیات به شهید صیاد شیرازی پرداخته اند سینما و تلویزیون عملکرد چندان مناسب و شایسته ای نداشته است. این در حالی است که به گفته مجید اکبرشاهی مدیر گروه فیلم و سریال مرکز سیمافیلم با انتخاب حبیب والی نژاد به عنوان تهیه کننده سریال جدید درباره شهید سپهبد صیاد شیرازی ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش فارس: سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در بیست و پنجمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان، روسا و مدیران ناجا با خیر مقدم به سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به اهداف همایش اشاره و اظهار داشت: بررسی ماموریت های سال گذشته ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: تلاش زیادی می کنند که مذاکراتی طولانی، بی فایده و همراه مطالبات جدید را با جمهوری اسلامی ایران رقم بزنند درحالی که مشی راهبردی ما صرفاً برداشتن کامل تحریمهایی است که به هر عنوان علیه جمهوری اسلامی ایران روا داشتند. ...
خبرگزاری مهر: مجید اکبرشاهی مدیر گروه فیلم و سریال سیمافیلم از ساخت سریال شهید سپهبد صیاد شیرازی به تهیه کنندگی حبیب والی نژاد خبر داد. به نقل از روابط عمومی سیمافیلم ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
سرلشکر باقری با بیان اینکه دشمنی که شاخ و شانه می کشید، خود صحنه را با فضاحت ترک کرد، گفت: تجربه نشان می دهد که تمامی دولت های حاکم در آمریکا اهل وعده های توخالی هستند؛ آنها تلاش می کنند تا با مذاکرات طولانی همراه با مطالبات جدید، اتفاقات باب میل خود را رقم بزنند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: امنیت، پایه و رکن تمامی برنامه های کشور است و این مأموریت بر عهده نیروی انتظامی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۵:۲۷    
اخیراً صحبت های بسیاری درخصوص حرفه ای کردن سربازی در رسانه ها مطرح شده است، اما طبیعی است که بهترین مرجع برای تصمیم گیری درخصوص این موضوع ستاد کل نیروهای مسلح است؛ چراکه به خوبی با موضوع سربازی آشناست و جوانب مختلف را در نظر می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۹   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت بیست و دومین سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی تاکید کرد : شهید صیاد شیرازی از پرچمداران وحدت ، اخوت ، هماهنگی و هم افزایی ارتش و سپاه بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاجیکستان هفته آینده به منظور شرکت در نشست کمیته نظامی سازمان پیمان امنیت جمعی به مسکو سفر می کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۴۵    
نصف جهان: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: هیچ بخششی برای سربازان غایب در دستور کار نیست. آخرین بخشودگی سنی که اعلام شد برای متولدین سال 54 و قبل از آن بود و برای متولدین پس از این سال نیز هیچ برنامه ای وجود ندارد. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۶    
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در دیدار وزیر دفاع تاجیکستان گفت: با ایجاد کارگروه مشترکی بین نیرو های مسلح دو کشور، آینده روابط نظامی و دفاعی تهران و دوشنبه برنامه ریزی می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از ورود پیکر 63 شهید تازه تفحص شده به کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از دو ماه تلاش مستمر پیکر پاک و مطهر 63 شهید دفاع مقدس پنج شنبه 19 فروردین 1400 که در مناطق عملیاتی فکه، شلمچه، جزایر مجنون و شرق دجله تفحص شده بود از مرز شلمچه وارد کشور شد.این شهدا متعلق به والفجر مقدماتی، خیبر، بدر، کربلا پنج و هشت، تک دشمن در منطقه شلمچه در سال 67 هستند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: گروه کاری مشترکی بین دو نیروهای مسلح ایران و تاجیکستان ایجاد می شود و این کارگروه آینده روابط نظامی و دفاعی دو کشور را ترسیم و برنامه ریزی می کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: گروه کاری مشترکی بین دو نیروهای مسلح ایران و تاجیکستان ایجاد می شود و این کارگروه آینده روابط نظامی و دفاعی دو کشور را ترسیم و برنامه ریزی می کند.
روزانه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: قطعا همکاری 2 نیروی مسلح ایران و تاجیکستان در ارتقای امنیت و ثبات در منطقه و توسعه نیرو های مسلح تاجیکستان و استفاده از تجارب دو کشور تاثیر مثبتی خواهد داشت و این سفر سرآغاز توسعه روابط نظامی و دفاعی بین دو کشور است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیرو های مسلح گفت: پیکر های مطهر 63 شهید دوران دفاع مقدس صبح امروز از مرز زمینی شلمچه به میهن اسلامی منتقل شدند.