پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۸:۱۶Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد کل نیرو های مسلح»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مسئول بسیج ستاد کل نیروهای مسلح گفت: براساس سند راهبردی بسیج باید 50 هزار گروه دانش بنیان در بسیج تشکیل شود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۰    
شفقنا- عبدالفتاح السیسی ، رئیس جمهور مصر با صدور حکمی اسامه عسکر را به عنوان رئیس ستاد کل نیروهای مسلح منصوب کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العربی الجدید، وی جایگزین محمد فرید حجازی شده است که به عنوان مشاور رئیس جمهور منصوب شده است. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۹    
تئوری پرداز حامی دولت، در توئیتی، تحویل زیرساخت اینترنت کشور به ستاد کل نیروهای مسلح را پیشنهاد داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام دفاع پرس، امیر سرتیپ دوم جمشید فولادی صبح امروز در مراسم تجلیل از نام آوران ورزشی نیروی زمینی ارتش، اظهار داشت: اهتمام به ورزش در نیرو های مسلح یک توصیه نیست، بلکه در واقع یک وظیفه و مأموریت محسوب می شود. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین گواهی گفت: جمهوری اسلامی همیشه دنبال صلح و امنیت برای منطقه است و امروز ایران در قدرت نظامی به جایی رسیده که دشمنان به آن اذعان دارند و پهپادهای آمریکایی و هر کشور متخاصمی اگر بخواهند از جایشان بلند شوند، نیروهای متخصص ما آنها را سرجای خود خواهند نشاند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۰    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان به عنوان مدیر نمونه ستاد کل نیروهای مسلح در دوازدهمین جشنواره مالک اشتر معرفی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه وحدت میان اقوم در ایران گسستنی نیست، گفت: انقلاب اسلامی سبب شد تا همه اقوام در کنار هم قرار بگیرند و برای دفاع از کیان و خاک وطن در برابر باطل بجنگند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۱    
مسئول امروز زنان در مرکز مطالعات راهبردی ستادکل نیروهای مسلح گفت: مشوقهای فرزندآوری بسیار ضروری هستند اما در کنار این مشوق ها ما بیش از هر چیزی نیازمند فرهنگسازی در میان زوجین هستیم.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۰۹    
طرح صیانت در صورت تصویب، مدیریت اینترنت کشور را از دولت گرفته و به کارگروهی با عنوان مدیریت گذرگاه ایمن مرزی می سپارد که وزارت ارتباطات در آن تنها یک کرسی دارد و بقیه اعضای این کارگروه از نهادهای غیر تخصصی هستند. در تصمیمات این کارگروه نیز ستاد کل نیروهای مسلح، اختیارات ویژه ای دارد. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سرلشکر سلامی از پیشرفت چشمگیر سپاه در عرصه های سایبری و جنگ الکترونیک خبر داد و گفت: در صحنه جنگ اطلاعاتی نیز به دستاوردهای خوبی رسیده ایم. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۶    
جشنواره با سابقه 12 ساله مالک اشتر، امروز برترین های سال 99 خود را در ستاد کل نیرو های مسلح معرفی کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۵۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در حاشیه جشنواره مالک اشتر نیرو های مسلح که در سالن 5 آذر ستاد کل نیرو های مسلح برگزار شد، گفت: شاهد رشد و شکوفایی قدرت دفاعی مان در همه عرصه ها هستیم. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۷    
سرلشکر محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو های مسلح صبح امروز (سه شنبه) در دوازدهمین جشنواره مالک اشتر نیرو های مسلح گفت: بعد از دوران سخت تهدیدات گذشته، امروز شاهد دوران افول و ضعف آمریکای جنایتکار و اذناب منطقه ای او هستیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۲    
دوازدهمین دوره جشنواره مالک اشتر، با هدف تقدیر از فرماندهان و مسئولان سازمان ها، نیرو ها و یگان های برتر نیرو های مسلح صبح امروز با حضور سرلشکر محمدباقری در ستادکل نیرو های مسلح برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سامانه اشراف کلی فرماندهی از 15 سال پیش با تدبیر رهبری آغاز به کار کرده و همه مدیران و فرماندهان هر سه ماه یکبار عملکرد خود را در این سامانه گزارش می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۲    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: این سامانه از 15سال پیش با تدبیر فرمانده معظم کل قوا آغاز به کار کرده است و همه مدیران و فرماندهان هر 3ماه یک بار عملکرد خود را در این سامانه گزارش می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: با وجود تحریم ها و تهدیدات، نیرو های مسلح امنیت و بازدارندگی قابل قبولی را برای کشور ایجاد کرده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: بعد از دوران سخت تهدیدات گذشته، امروز شاهد دوران افول و ضعف آمریکای جنایتکار و اذناب منطقه ای او هستیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دوازدهمین جشنواره مالک اشتر صبح امروز با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
اسلام آباد و مسکو، مقاصد دو سفر مهم سرلشکر باقری در روزهای اخیر بود تا از نزدیک تحولات منطقه را مورد بحث و تبادل نظر قرار داده و از سوی دیگر زمینه های همکاری دو طرف را بررسی و تقویت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح با بیان اینکه امروز بسیار قوی تر هستیم، گفت: با وجود فشار های مستکبران، نظام اسلامی روز به روز قوی تر شده، پیش رفته و سعی کرده است که مشکلاتش را حل کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۶   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز نسبت به گذشته بسیار قوی تر هستیم، گفت: با وجود فشارهای مستکبران، نظام اسلامی روز به روز قوی تر شده، پیش رفته و سعی کرده است که مشکلاتش را حل کند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت:طبق قانون، فرمانده می تواند بخش یا تمام اضافه خدمت کسانی که حسن اخلاق، رفتار و جدیت در انجام وظیفه داشته باشند را ببخشد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا از سنت پترزبورگ، دمیرال ولادیمیر کاساتونوف فرمانده ناوگان کل دریای شمال و جانشین فرمانده نیروی دریایی روسیه یاعتی پیش با سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران درجریان چهارمین روز سفر به مسکو، دیدار و گفت و گو کرد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۳:۰۱   + ۷۹ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از روابط عمومی ارتش، مرحله اصلی و فاز عملیاتی دهمین رزمایش اقتدار هوایی فداییان حریم ولایت نهاجا، صبح امروز- پنج شنبه – بیست و نهم مهرماه با حضور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، رییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ایگور جانواروف پژوهشگر آکادمی مدیریت دولتی تحت نظارت ریاست جمهوری روسیه معتقد است که سردار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران در جریان سفر پنج روزه به روسیه، موضوعات مورد همکاری تهران و مسکو را مشخص کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح ایران در جریان سفر اخیر خود به مسکو خواستار خرید تازه ترین هواپیما های روسی از جمله بالگرد ها و جنگنده ها شده و در این باره با مقام های نظامی روسیه مذاکره کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۷:۴۵   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا: چند روز پس از انتشار تصاویری از سرباز پلیس راهنمایی و رانندگی در حال تمرین دیکته با یک کودک کار اعلام شد که اضافه خدمت این سرباز مورد بخشودگی قرار گرفته است. همین موضوع بهانه ای شد تا شرایط بخشودگی اضافه خدمت سربازان را مورد بررسی قرار دهیم. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده بستان آباد در مجلس شورای اسلامی به دیده بان ایران گفت: یک موضوعی که در این طرح مطرح شده است موضوع، کاهش پهنای باند است که متاسفانه موضوعات فنی این طرح را زیرنظر ستاد کل نیرو های مسلح قرار دادند و به نوعی تشکیلات دولتی را زیرمجموعه این ستاد قرار داده اند ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نگاهی به گفت وگوی مهم مسوول فضای مجازی ستادکل نیروهای مسلح با یک نشریه سپاهی درباره روش سازمان دهی ارتش سایبری در فضای مجازی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه انار گفت: حضور رئیس ستاد کل نیرو های مسلح ارتش جمهوری اسلامی در پاکستان ، روسیه ، سوریه و ترکیه یک رزمایش دیپلماتیک ، امنیتی و نظامی بود.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۳:۱۶   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیرو های مسلح گفت: درباره همکاری های نظامی دریایی ایران و روسیه گفتگو شد و توافقات خوبی بدست آمد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا- سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران که در راس هیاتی وارد روسیه شده بود، پس از دیدار و رایزنی های فشرده با مقامات نظامی این کشور عصر روز پنجشنبه به تهران بازگشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۵    
سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه بالغ بر 90 درصد اقدامات ما در حوزه رسانه واکنشی است یعنی به حوزه پیش بینی و پیشگیری نمی توان نمره خوبی داد، گفت: باید هر دو حوزه پیشگیری و پیش بینی را تقویت کرد چون آن زمان مهاجم می شویم نه مدافع.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی و تبلیغات ستاد کل نیروهای مسلح با مدیران رسانه های استان فارس برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ایثارگران ستادکل نیروهای مسلح گفت: فرهنگ و روحیه ایثارو شهادت طلبی باید در جامعه تقویت شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
آستراخان- ایرنا - سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که ایران برای توسعه تجارت با روسیه و کشورهای ساحلی دریای خزر و استفاده از امکانات این پهنه آبی مصمم است و زیرساخت های لازم را برای افزایش ظرفیت ها و توسعه روابط تجاری با این کشورها ایجاد می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۲    
پیکر مطهر یک شهید دوران هشت سال دفاع مقدس، توسط کمیته جست وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در منطقه شرق دجله عراق کشف شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۱    
یک رسانه روسی، مذاکرات بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و روسیه درباره توسعه همکاری های این دو کشور را سوژه گزارش خود قرار داد. در این مذاکرات سردار محمد حسین باقری ، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران و همتای روس او به گفتگو پرداختند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مراسم صبحگاه ورزشی دانشگاه های نیروهای مسلح صبح امروز پنج شنبه 29 مهر ماه 1400 در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین ( ع) با حضور امیر جمشید فولادی رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار صفاری معاون نظارت و ارزیابی قرارگاه خاتم ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۱    
گسترش مناسبات ایران و روسیه؛ رژیم صهیونیستی بزرگ ترین ناقض حقوق بین الملل و بشر در جهان و تلاش برای ایجاد آرامش در عراق از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران از بخش های مختلف مرکز بزرگ آموزش دریایی و رودخانه ای خزر بازدید و با مدیران و اساتید به گفتگو نشست.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه متأسفانه در بسیاری از اوقات فریب خوردیم و قدرت خود را کوچک و قدرت پوشالی دشمن را بزرگ نشان دادیم، گفت: نباید دچار عملیات فریب دشمن شویم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- توجه به ظرفیت های دیپلماتیک با همسایگان و متحدان استراتژیک رویکرد پویای جمهوری اسلامی است که سفر رییس ستاد کل نیروهای مسلح به کشورهای پاکستان و روسیه، برگ دیگری از دفتر این دیپلماسی با سرفصل دفاعی و نظامی است تا از این ظرفیت ها برای تثبیت امنیت در مرزها و توسعه ایران بهره گرفته شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بندر آستراخان در شمال دریای خزر، سومین مقصد سفر رئیس ستاد کل نیرو های مسلح کشورمان در روسیه است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح کشورمان در سن پترزبورگ گفت با انعقاد قرارداد های تسلیحاتی و اجرایی شدن آن در آینده نزدیک، مناسبات ایران و روسیه بطور چشمگیری گسترش خواهد یافت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در آستانه سالروز تولد پیامبر اعظم (ص) در پیام هایی جداگانه این میلاد فرخنده را به همتایان خود در کشور های اسلامی تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۰    
مرحله اصلی و فاز عملیاتی دهمین رزمایش اقتدار هوایی فداییان حریم ولایت نهاجا، صبح امروز با حضور فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، با نام مقدس یامحمد رسول الله (ص) با شرکت گسترده هواپیما های با سرنشین و بدون سرنشین نیروی هوایی ارتش آغاز شد ...