شنبه ۰۵ فروردینساعت ۱۵:۲۵Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد کل نیرو های مسلح»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: نیروهای این ستاد آماده تر از هر زمان برای صیانت از کیان ایران اسلامی از مجاهدت و بذل جان دریغ نخواهند کرد و هرگونه تحرّکات و توطئه های مذبوحانه دشمنان را تحت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح نوشت: نیروهای مسلّح جمهوری اسلامی چونان گذشته و بلکه آماده تر از هر زمان برای صیانت از کیان ایران اسلامی از مجاهدت و بذل جان دریغ نخواهند کرد و هرگونه تحرّکات و توطئه های مذبوحانه دشمنان را تحت نظر داشته و در نطفه خفه خواهند کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۵    
ستاد کل نیرو های مسلح اوکراین گزارشی ادعایی از تلفات نیرو های روسی از زمان آغاز جنگ در این کشور منتشر کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۶۳ سایت دیگر  
فکرشهر: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: باید در شیوه خدمت سربازی تجدیدنظر و تغییراتی ایجاد شود و تلاش می کنیم طرح اصلاح قانون نظام وظیفه در مجلس به سرانجام برسد. ...
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۶:۴۵    
مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح از اجرای مشوق های جدید خدمت سربازی برای دانش آموزان و دانشجویان در سال آینده خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۱:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
در این جلسه علاوه بر اعضای هیئت عالی نظارت مجمع، رئیس سازمان برنامه و بودجه، نمایندگانی از بانک مرکزی و ستادکل نیروهای مسلح و دبیران کمیسیون های نظارت، اقتصادی و حقوقی دبیرخانه مجمع حضور داشتند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۱۴    
مراتب قدردانی رئیس ستاد کل نیرو های مسلح و رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به سردار حسن زاده ابلاغ و لوح تشویق در فرمان ستاد کل نیرو های مسلح برای تقدیر از همکاری و مدیریت اجرای مراسم تشییع 200 شهید دفاع مقدس در تهران همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س)، به وی تقدیم شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۲    
پیام رئیس ستادکل نیروهای مسلح به مناسبت آئین اختتامیه بیستمین دوره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس توسط رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس قرائت شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۸    
فاش نیوز - نشست مشترک هیئت مدیره شبکه ملی ایثارگران با رئیس فراکسیون ایثارگران و رییس ایثارگران ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد. بر پایه این گزارش، نشست مشترک هیئت مدیره شبکه ملی ایثارگران با رئیس فراکسیون ایثارگران و رییس ایثارگران ستاد کل نیروهای مسلح روز سه شنبه 23 /12 ...
امیر سرتیپ نصیرزاده از یادمان ها و نمایشگاه های نیروهای مسلح در مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده جانشین ستاد کل نیروهای مسلح از یادمان ها و نمایشگاه های نیروهای مسلح در مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور بازدید کرد. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: طی یک سال گذشته تا امروز پیکرهای مطهر 280 شهید در کل محورهای عملیاتی برون مرزی تفحص شده اند و به طور کلی می توان گفت روزانه پیکر یک شهید در عملیات تفحص پیدا شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
پیکرهای پاک و مطهر 71 شهید هشت سال دفاع مقدس روز سه شنبه از مرز بین المللی شلمچه به خاک وطن منتقل شدند. فرمانده کمیته جست و جوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه این آیین در جمع خبرنگاران گفت: این پیکرهای مطهر در مناطق عملیاتی فکه شمالی و جنوبی، چم هندی و چم سری، شرهانی، جزایر مجنون ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: طی یک سال گذشته تا امروز پیکرهای مطهر 280 شهید در کل محورهای عملیاتی برون مرزی تفحص شده اند و به طور کلی می توان گفت روزانه پیکر یک شهید در عملیات تفحص پیدا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۲    
همزمان با روز شهید , سردار ابوالقاسم شریفی مسئول ایثارگران ستادکل نیروهای مسلح با خانواده شهیدان منصور، غلامرضا و محمود بیات سرمدی دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمن "نوجوانان و جوانان" را هدف قرار داده است، گفت: راهیان نور قطعا برای مقابله با جنگ ترکیبی و همه جانبه دشمن تاثیرگذار است.
راهیان نور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده جانشین ستاد کل نیروهای مسلح در بازدید از یادمان های دفاع مقدس با خبرنگار جهاد رسانه ای شهید رهبر مصاحبه کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امروز با پیگیری که در مجلس با ستاد کل نیروهای مسلح انجام گرفت و در محضر حضرت آقا صحبت شد، همه به این جمع بندی رسیدیم که اصل موضوع سربازی نیاز به یک بازنگری و طرح جدید برای بهینه کردن بحث سربازی دارد
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۵۰   + ۵۲ سایت دیگر  
ئیس مجلس تصریح کرد: ما با توجه به صحبت هایی که با نیرو های مسلح در محضر مقام معظم رهبری داشتیم به این جمع بندی رسیدیم که برای بهینه سازی خدمت وظیفه سربازی نیاز به بازنگری مجدد در این حوزه است ...
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: شعار ارزشمند معرفت افزایی و مقابله با تحریف از مطالبات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و راهبرد اصولی نشر مکتوب فرهنگ دفاع مقدس می باشد.
راهیان نور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۴۶    
امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده جانشین ستاد کل نیروهای مسلح و سرهنگ بسیجی مهدی امیریان دبیر ستاد مرکزی راهیان نور از یادمان شهدای والفجر 8 بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - جانشین ستادکل نیروهای مسلح با حضور در یادمان شهدای والفجر8 به جمع راهیان نور پیوست.
راهیان نور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۴    
امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده جانشین ستاد کل نیروهای مسلح و سرهنگ بسیجی مهدی امیریان دبیر ستاد مرکزی راهیان نور از یادمان شهدای والفجر 8 بازدید کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با اشاره به برگزاری مراسم اختتامیه بیستمین دوره جایزه ملی انتخاب بهترین کتاب سال دفاع مقدس، تأکید کرد: ایجاد بانک جامع، تدوین درخت واره، آموزش و تربیت پژوهش گران نخبه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۱۷    
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ما در مقابل این هجمه دشمن در برابر جوانان در بحث فرهنگی، مدل راهیان نور را داریم که هرساله تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان در مناطق عملیاتی و یادمان ها حضور پیدا می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انقلاب اسلامی ایران با ورودش الگوی جدیدی از حکمرانی را در سطح جهان به نمایش قرار داد، الگویی که برای همه حوزه های فردی و اجتماعی برنامه و هدف دارد، دشمن این را برنمی تابد و هر لحظه به دنبال ضربه است.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده کمیته جستجوی مفقودان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای پاک 69 شهید دوران هشت سال دفاع مقدس روز سه شنبه هفته جاری از طریق مرز شلمچه وارد میهن اسلامی می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۲۹    
در بخش آغازین آیین گرامیداشت روز راهیان نور، پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح توسط دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور قرائت شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
فارس : معاون آموزش سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت: در 11 ماه از سال جاری به 160 هزار سرباز وظیفه، آموزش فنی و مهارتی ارائه شد. محمدرضا شاه پسند با اشاره به برنامه ریزی برای ارائه آموزش های فنی و حرفه ای به سربازان وظیفه در حین خدمت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح از اجرای مشوق های جدید خدمت سربازی برای دانش آموزان و دانشجویان در سال آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
از شعار سال راهیان نور که توسط سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در قالب پیام مطرح شد، رونمایی صورت گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در پیامی به مناسبت روز ملی راهیان نور تاکید کرد: امروز راهیان نور، فناوری استخراج و ایجاد ارزش افزوده از گنجینه دفاع مقدس، این یادگار ارجمند و نگین درخشان تاریخ دیروز، امروز و فردای ماست که بنیان سازه ی پرشکوه انقلاب اسلامی را در هماورد جنگ نرم، استحکام می بخشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به موضوع کاهش مدت سربازی، اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر گفت: توافق شده 47 هکتار اراضی نظامی با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران به شهر بوشهر ملحق و از محدوده نظامی خارج شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت مرحوم حسن غفوری فرد را تسلیت گفت و یادآورشد که آن مرحوم خدمات ماندگار و قابل ستایش به نسل جوان جامعه اسلامی را در کارنامه الهام بخش خود داشت .
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۵۶    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اراده ستاد کل نیروهای مسلح برای کاهش مدت سربازی، امیدبخش و نشان دهنده آغاز اصلاح اساسی فرآیند سربازی است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص حقوق سربازان گفت: با تایید مجلس، حقوق کارکنان وظیفه افزایش پیدا کرد در حال بررسی و پیگیری آن هستیم که طول مدت خدمت سربازی کاهش داشته باشد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۳:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به دوران خدمت وظیفه بیان کرد: در حال بررسی هستیم تا در صورت امکان بتوانیم در سال آینده قدری از طول خدمت سربازی را کاهش دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۵   + ۶۳ سایت دیگر  
رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: درحال بررسی برای کاهش مدت خدمت سربازی از سال آینده هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح از افزایش حقوق کارکنان وظیفه و پیگیری کاهش طول مدت خدمت سربازی خبر می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مشاور ستاد کل نیرو های مسلح در بازدید از قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه در گروه پدافند هوایی حضرت معصومه سلام الله علیها، گفت: ما بنا داریم هیچ سربازی در پایان خدمت وظیفه بدون مهارت شغلی نباشد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۲    
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح مطرح کرد: سردار موسی کمالی در بازدید از گروه پدافند هوایی فردو(قم)،گفت: ظرفیت و بسترسازی مناسب در راستای توانمندسازی، تربیت و آموزش ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۳    
به گزارش قم پرس ;سردار "موسی کمالی" درحاشیه جلسه قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان فرماندهی انتظامی استان قم اظهار داشت : به واسطه ایثار و فداکاری سربازان که در بهترین دوران زندگی خودشان برای دفاع از تمامیت ارضی کشور وارد نیروهای مسلح شده اند و بنابر تدابیر ستاد کل نیروهای مسلح تصمیم گرفته شد تمامی ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: به برکت مجاهدت های خاموش نیرو های انقلابی وزارت اطلاعات، توطئه های زنجیره ای و پیچیده سرویس های اطلاعاتی و امنیتی دشمن، ناکارآمد شده و نتیجه ای جز شکست و استیصال برای آنان نداشته است.
باز خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سرلشکر باقری گفت: این موشک بالستیک از فضا با سرعت هشت ماخ و با برد هزار و 500 کیلومتر، اهداف در حال حرکت را نقطه زنی می کند و ما آن را در اختیار داریم ...
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: ایران به تولید موشک های بالستیک با قابلیت انهدام یگان های شناور دریایی متحرک رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: به برکت مجاهدت های خاموش نیروهای انقلابی وزارت اطلاعات، نقشه ها و توطئه های زنجیره ای و پیچیده سرویس های اطلاعاتی و امنیتی دشمن، ناکارآمد و نتیجه ای جز شکست و استیصال برای آنان نداشته است.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
سردار سرلشگر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با دانشجویان نخبه بیست دومین دوره رزم مقدماتی در مرکز آموزش شهدای وظیفه 01 نزاجا دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی ستاد کل نیرو های مسلح همراهی بانک ها را در پرداخت تسهیلات اشتغال به جوانان پس در دوران سربازی خواستار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۴:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: ایران به تولید موشک های بالستیک با قابلیت انهدام یگان های شناور دریایی متحرک رسیده است.
اقتصاد ایران: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار با سربازان نخبه گفت: پیشرفت هر کشور در جهان امروز منوط به داشتن سرمایه انسانی کارآمد، مؤثر، دانشمند، تلاشگر، ماهر و علاقمند به کشور و آرمان های آن است.