پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۳:۲۰Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون فرهنگی»

ایکنا   ۲ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز، به حوادث غزه و عملیات طوفان الاقصی کرد و گفت: رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی با انجام عملیات طوفان الاقصی موجب ایجاد خروش ملت آزادی خواه از هر دین و آئین علیه رژیم غاصب صهیونیستی شدند و شهدای مظلوم با خون خود، روح مرده و ساکن مردم دنیا و غرب را زنده کردند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: این اداره کل با همکاری بهداشت استان، کارگاه آموزشی در زمینه سلامت خانواده و فرزندآوری در استان برگزار کرد.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: مرحله استانی دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در دانشگاههای استان در ارومیه برگزار شد.
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف گفت: 4 هزار پرونده فعال تبلیغی در این سازمان تشکیل شده که 2500 نفر از آنها در استان های مختلف حضور دارند.
معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی با بیان اینکه یک هزار و 72 دانشجو تحت حمایت کمیته امداد استان هستند، گفت: برای همه دانشجویان متناسب با مقطع تحصیلی و نوع دانشگاه، کمک هزینه تحصیلی و شهریه واریز می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: در ایام فاطمیه امسال بیش از دو هزار مبلغ به امامزادگان و بقاع متبرکه کشور اعزام می شوند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون فرهنگی و رسانه ای مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان گفت: به منظور معرفی آثار برتر و تجلیل از نویسندگان و پژوهشگران استان کردستان سومین جایزه کتاب سال استان کردستان در هفته آینده برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: براساس برنامەریزی های مدنظر هرکشوری برای پذیرش دانشجو، مهم ترین رکنی کە باید در نظر گرفتە شود، بحث اشتغال دانشجویان است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان گفت: تشکل های دانشجویی با توجه به فعالیت ها و روشنگری ها و مطالبه گری های صحیح و قانونمندی که می توانند انجام دهند بسیاری از حوادث تاریخی مثبت را می توانندرقم بزنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه در طول سال 8 مناسبت اعزام مبلغ داریم، گفت: در اداره اعزام مبلغ حدود 4 هزار مبلغ پرونده فعال دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت: چهارهزار پرونده تبلیغی فعال برای مبلغان مذهبی در این سازمان تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج گفت: تفکر دانشجویی و نقش دانشجو در پیشرفت و تولید علم در یک جامعه قدرت آفرین بوده و دانشجوی آگاه، فهیم و مجهز به علم، تخصص و مهارت، الگوی جامعه است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۰    
معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: جهاددانشگاهی زیست بوم رشد و بالندگی دانشجویان را در جهت شکوفا شدن استعدادهایشان فراهم می کند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی قم گفت: یادواره 32 شهید مدافع حرم قم از سوی جهاددانشگاهی استان، 23 آذرماه با حضور روسای جهاددانشگاهی، مسئولان استانی و دانشجویان استان در دانشگاه قم برگزار می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علیرضا کلانتر مهرجردی معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی طی یادداشتی درباره 16 روز دانشجو نوشت: روز دانشجو در 16 آذر ماه، هر ساله یادآور ظرفیت، قدرت و تعهد دانشجویان به میهن اسلامی مان و تحول آفرینی در عرصه های گوناگون سیاسی، اجتماعی، علمی و فرهنگی است. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۲۴    
مشهد (پانا) - دانش آموزان مشهدی در نشست هم اندیشی با معاون فرهنگی استانداری خراسان رضوی به بحث و بررسی مسائل مرتبط با آموزش و پرورش پرداختند. دانش آموزان تشکل های دانش آموزی ناحیه 4 مشهد مقدس در جلسه برگزار شده با حضور مسئولان استانی، نکات مهم خود را برای بهبود و ارتقای سیستم آموزشی مطرح کردند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: اردوی کشوری دانش آموزان دختر شاهد و ایثارگر مدافع حرم در مشهد در حال برگزاری است.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به مشارکت همه تشکل های رسانه ای در برگزاری جشنواره رسانه ای کنگره بزرگداشت 10هزار شهید استان، گفت: انجام کار ویژه رسانه ای از سوی هر تشکل برای محورهای جشنواره و تبیین اهداف کنگره مورد توجه است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۲    
حجت الاسلام دیلمی، معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان به همراه امام جمعه بندرگز و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان امروز، 15 آذر از مرکز قرآنی بقیه الله شهر نوکنده بازدید و از زحمات و تلاش خانم مازنی مدیر و مربی مرکز قرآنی بقیه الله شهر نوکنده تقدیر کردند .
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده : باحضور حجت الاسلام رعیتی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز،سید رشید شجاعی مدیر منطقه شش و تعدادی از مسئولین منطقه، جلسه شورای فرهنگی به منظور بررسی فعالیت ها و برنامه های آتی تشکیل گردید. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند از اجرای 41 برنامه در هفته فرهنگ این دانشگاه خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه دانشجویان ایران اکونومیست، این برنامه شنبه 18 آذر ماه ساعت 12، با سخنرانی احمد حسین فلاحی نماینده مجلس شورای اسلامی، دکتر حسن رحیمی روشن معاون فرهنگی دانشگاه بوعلی سینا و عضو هیئت علمی علوم سیاسی دانشگاه و دکتر رضا سلیمانی عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل گفت: کانون شماره سه در مرکز این استان به عنوان مرکز تخصصی پذیرای افراد دارای نیاز های ویژه جسمانی است و برای دانش آموزان استثنایی خدمات ارائه می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد گفت: ساماندهی متکدیان در قرارگاه اجتماعی مشهد آغاز شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه به همراه مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف از شاعر و پیرغلام اهل بیت(ع) عیادت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۱    
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: کانون باید در ارتباط با برپایی اردوهای تفریحی برای کودکان با نیازهای ویژه تأمل بیشتری به خرج دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه به ایده های برتر جوانان نخبه کشور برای رساندن ایران اسلامی به قله های پیشرفت و سعادت در بخش های مختلف نیاز دارد و از این ایده های آینده ساز حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کمیته امداد استان هرمزگان از راه بابی 733 دانش آموز تحت حمایت این نهاد به دانشگاه های کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۱    
بوشهر - حجت الاسلام حسن صادق زاده معاون فرهنگی آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان بوشهر، برنامه های ایام فاطمیه در استان را تشریح کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۱    
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه گفت: به دلیل نداشتن بودجه دولتی، محل سلف سرویس دانشگاه به صورت رایگان در اختیار پیمانکار قرار گرفت و به ازای آن قیمت تمام شده ی غذاها پایین آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند از اجرای 41 برنامه در هفته فرهنگ این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون فرهنگی دانشگاه بیرجند گفت: در چارچوب قانون درباره سخنرانی مهمانان با نگاه های مختلف هیچ گونه دغدغه ای نداشته و در این زمینه استقبال می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در آستانه روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان حاضر شد و طی نشستی صمیمی ضمن استماع سخنان آنان به معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان برای پیگیری مطالبات دانشجویان مأموریت داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
پنج شنبه 16 آذر، ویژه برنامه حماسه دانایی ساعت 9:00 از رادیو ایران تقدیم می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شانزدهم آذر، روز دانشجو نامگذاری شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۰    
معاون فرهنگی رئیس رسانه ملی، در جشنواره مردمی معماری عمار از پیگیری مطالبه و دغدغه معماری انقلاب اسلامی در صدا و سیما خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: در این دولت تاکید اصلی این است که وجه سیاسی هویت دانشجو را تقویت کرده و کمک کنیم به ریل اصلی باز گردد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش تخصصی معاونین فرهنگی استان ها و مدیران کل ستادی که در مشهد برگزار شد، گفت: جامعه رضایتمند بهتر از فرهنگ ایثار و شهادت دفاع می کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۳:۵۵    
تبریز (پانا) - معاون فرهنگی و پرورشی استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه فعالیت های پرورشی در اولویت برنامه های آموزش و پرورش است، گفت اهداف تربیتی سند تحول بنیادین با جدیت دنبال می شود. کارگاه توانمندسازی معاونین و مربیان پرورشی ناحیه 4 به میزبانی دبیرستان دخترانه دوره دوم فرزانگان برگزار شد. ...
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشگاه شیراز گفت:مراسم سراسری روز دانشجو (16آذر)، ویژه ی دانشگاه های شهرستان شیراز، به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: به منظور تبیین شخصیت و ابعاد سبک زندگی شهید سلیمانی و یاد و خاطره شهدای غزه همایش ملی شعر مرد میدان در شهر بیجار برگزار می شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۸:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
خراسان رضوی - معاون فرهنگی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: شورای مردمی کتاب با هدف سیاست گذاری و برنامه ریزی در مورد ترویج کتابخوانی بین مردم شکل گرفته و این شورا از این پس یکشنبه های آغاز هرماه در کتابفروشی های فعال برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۷:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
کیش – ایرنا – معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش گفت: طی سال جاری طی عملیات پلیسی 11 باند سرقت در جزیره کیش متلاشی شد.
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان شمالی و رئیس کمیته مدعوین در چهل و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان، استقبال گسترده مردم از این رویداد ملی را به برکت قرآن کریم دانست و بزرگترین دستاورد را چشیدن شیرینی تلاوت های قرآن کریم از سوی مردم و جذب شدن به این کتاب آسمانی بیان کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۳    
معاون فرهنگی و اجتماعی دفتر نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: تمامی برنامه های فرهنگی و اجتماعی طبق یک الگو در استان در حال بذرپاشی است و از جمله موضوعی که در دنیا و ایران اسلامی دنبال می شود، فهرست شناسی است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان اظهار کرد: رویکرد محوری برنامه های ایام فاطمیه جهاد تبیین است و تمامی برنامه ها با محوریت و محتوای تبلیغی معجزه مادری و تقویت پیوندهای اجتماعی برگزار خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش از انهدام باند سارقان منازل و کشف میلیاردی اموال مسروقه خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، دکتر محمداسماعیل مطلق با ارسال نامه ای به معاون وزیر و رییس سازمان دانشجویان، معاون توسعه مدیریت و منابع و معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواستار همکاری این وزارتخانه برای اجرای پویش ملی سلامت در تمام دانشکده ها و دانشگاه های تابعه وزارت علوم شد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ دستورالعملی، سیاست های دانشگاه آزاد اسلامی در انتخابات اسفند 1402 را اعلام کرد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بخش عمده ای از تاریخ ادبیات ما تاریخ مقاومت است و این ادبیات با روحیه و فرهنگ ما عجین شده و البته به استخراج بیشتر این گنجینه نیاز داریم و وظیفه نهاد های مسئول هم کمک به این امر است.