دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۳:۲۲Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۱    
جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: مراکز فرهنگی و موزه های دفاع مقدس باید به لحاظ کمی و کیفی رشد داشته باشند و محتوا های غنی متناسب با ذائقه نوجوانان و جوانان به عنوان جامعه هدف در این مراکز ارائه شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۷    
جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: مراکز فرهنگی و موزه های دفاع مقدس باید به لحاظ کمی و کیفی رشد داشته باشند و محتوا های غنی متناسب با ذائقه نوجوانان و جوانان به عنوان جامعه هدف در این مراکز ارائه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ادبیات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: برای جشن امضا و رونمایی از کتاب و نشست در حوزه ادبیات دفاع مقدس امسال پررنگ تر و پربارتر نسبت به سال های گذشته برنامه ریزی کرده ایم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران در بیانیه ای خاطرنشان کرد: سپاه به عنوان یک نهاد انقلابی و مردمی و پای کار سرافرازی ایران و ایرانی توانسته است با نقش آفرینی های موثرش ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: همانگونه که در دفاع مقدس نیرو های مسلح در کنار مردم نقش آفرینی کردند و بواسطه استقامت و ازخودگذشتگی شان پیروز این حماسه شدند در عملیات وعده صادق نیز مردم پیروز این میدان هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۱    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: به واسطه توسل به شهیدان، بحمدالله بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در اجرای ماموریت های محوله موفق بوده و توفیقات بیشتر نیازمند جهاد مستمر در این عرصه است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۰    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی درگذشت پدر شهیدان خرسندیان را تسلیت گفت.
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از مدیر کل کانون و کارشناسان این اداره کل برای برگزاری جشنواره فرهنگی- هنری و ادبی دانش آموزی افتخار من با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۰    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در پیامی تأکید کرد: درخشش رزمندگان شجاع ارتش انقلابی و ولایی در سپهر ایران اسلامی به ویژه در دوران دفاع مقدس و پاسخگویی به نیاز های غیرنظامی کشور، ودیعه ای ارزشمند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۴    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: توانمندی جمهوری اسلامی در عرصه دفاعی، پیام عملیات وعده صادق برای ملت ایران اسلامی بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای آورد: ارتش ایران توانسته است به عنوان یک ارتش قدرتمند و مجهز به فناوری های نوین و سامانه های پیشرفته روز ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با تقدیر از عملیات وعده صادق در بیانیه ای آورد: الحمدلله امروز اتحاد، همدلی و هم افزایی نیرو های مسلح و مقتدر ایران اسلامی و نیز جبهه مقاومت اسلامی در منطقه منجر به تولید قدرت سهمگینی شده است که دفع غده سرطانی رژیم صهیونیستی را از جهان اسلام در آینده ای نزدیک ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ملی سرداران شهید استان البرز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: عملیات وعده صادق لذت بخش و موجب اقتدار ایران اسلامی است. به این اقتدار که ثمره هدایت های امامین انقلاب، ازخودگذشتگی شهدا، حضور در صحنه مردم و همراهی نیروهای مسلح است باید افتخار کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای به مناسبت سالگرد شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی آورد: همواره نام و یاد شهید علی صیاد شیرازی در زمره طلایه داران وحدت و یکپارچگی و نماد صلابت و اقتدار نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران ماندگار بوده و یادآوری می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با پاسداشت سی و یکمین سالگرد شهادت هنرمند متعهد و انقلابی سید شهیدان اهل قلم شهید سیدمرتضی آوینی، جلوگیری از رواج فرهنگ و هنر غربی را از مولفه های مورد تاکید آن شهید ارجمند برای هنرمندان واقعی در تراز انقلاب دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: حملات گروه تروریستی جیش الظلم در راستای جلوگیری از آبادانی کشور و توسعه مکران بوده است که نشان دهنده ماهیت ضد مردم آنهاست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۰    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمان و مکان مناسب، اما نه آنگونه که رژیم صهیونیستی انتظار دارد، پاسخ مناسب را خواهد داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در کنسولگری ایران در دمشق را محکوم کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با محکومیت تجاوز رژیم غاصب صهیونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه، شهادت جمعی از مستشاران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامیداشت یوم الله 12 فروردین روز جمهوری اسلامی، دستیابی به ایران قوی، تحقق آرمان های تمدنی انقلاب و رسیدن به دروازه های عصر ظهور را از اهداف اصلی ایرانیان دانست.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان قزوین از تشییع و خاک سپاری دو شهید گمنام در این استان خبر داد و گفت: مراسم استقبال از این شهدا ساعت 10 صبح شنبه، یازدهم فروردین در میدان میرعماد برگزار می شود.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان ساوه با حضور استاندار ،فرمانده سپاه روح الله، معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور، مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ...
ایثار   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۳    
آیین تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مروجین فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان ساوه با حضور استاندار ،فرمانده سپاه روح الله، معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور، مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۱    
مهوش صیدی از بانوان انقلابی لرستان در فیلم مستندی که با موضوع نقش زنان لرستان در انقلاب و دفاع مقدس با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و کمیته بانوان کنگره شهدای لرستان تهیه شده است به بیان خاطراتی از فعالیت های خود در زمینه جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی برای کمک به رزمندگان در ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به مناسبت دوم فروردین ماه، سالروز آغاز عملیات فتح المبین آمده است: فتح المبین در حقیقت نقطه عطفی تعیین کننده در دفاع مقدس هشت ساله برابر جبهه متحد استکبار جهانی در جنگ تحمیلی بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۰۹:۰۳    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی درگذشت والده سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری را تسلیت گفت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۲    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ عبدالله حبیبی پیش از ظهر امروز دوشنبه 28 اسفندماه 1402 در دیدار با سردار حاجتی؛ مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان اظهار کرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۰    
سردار یوسفعلی زاده گفت: حضور نمایندگان انقلابی و ارزشی در مجلس شورای اسلامی؛ مقوم ماموریت های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در سطح کشور است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
روح انگیز قاضی زاده از بانوان انقلابی لرستان در فیلم مستندی که با موضوع نقش زنان لرستان در انقلاب و دفاع مقدس با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و کمیته بانوان کنگره شهدای لرستان تهیه شده به بیان خاطراتی از فعالیت های پشت جبهه بانوان و عشق خدمت به رزمندگان هشت سال دوران دفاع مقدس ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ماه مبارک رمضان مستندهایی با موضوع نقش زنان لرستان در انقلاب و دفاع مقدس با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و کمیته بانوان کنگره شهدای لرستان جهت پخش از شبکه استانی افلاک تهیه شده که در این فیلم روایتی از فاطمه روزبهانی، از بانوان انقلابی لرستان تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: تعداد زائران راهیان نور در مقایسه با سال گذشته با رشد 20 درصدی به بیش از چهار میلیون نفر رسید.
راهیان نور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
یکصد و بیست و چهارمین جلسه شورای سیاست گذاری راهیان نور کشور با حضور رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ،معاون اجرایی ریاست محترم جمهور و دیگر اعضا برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۱    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: امسال بیش از 4 میلیون نفر در اردو های راهیان نور کشور شرکت کردند که قریب به 80 درصد آن ها برای نخستین بار حضور در این مناطق را تجربه می کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: تعداد زائرین راهیان نور (در طول سال 1402) با 20 درصد رشد نسبت به سال گذشته به بیش از چهار میلیون نفر رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی درگذشت والده دبیر کل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۴۷    
یکصد و بیست و چهارمین جلسه شورای سیاست گذاری راهیان نور کشور، با حضور رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و دیگر اعضا برگزار شد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت اموراستان ها، سردار ظفری مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان با دکتر کیوان الوندی مدیرکل صداوسیمای استان دیدار و گفت وگو کرد. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۳    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان با بیان اینکه ابزار شعر برای انتقال فرهنگ بسیار موفق بوده است، گفت: باید با ابزار شعر در گام دوم انقلاب، فرهنگ انقلاب و مقاومت و ایثار را به دیگران به ویژه نسل جدید منتقل کنیم.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۷    
یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امورایثارگران استان مرکزی،مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی ...
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۶    
یادواره شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی و شهید والامقام علی امینی با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امورایثارگران استان مرکزی،مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی ...
نمایشگاه علوم قرآنی "می خوانمت" صبح امروز چهارشنبه 23 اسفند با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و جمعی از جامعه فرهنگی قرآنی استان در مجتمع فرهنگی هنری ایلام گشایش یافت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۰    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی انتصاب مدیرکل روابط عمومی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تبریک گفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۵:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فراخوان ششمین جشنواره ملی فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازی در 2 بخش دانش آموزی و عمومی با محوریت اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه، منتشر شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۱    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان زنجان با اشاره به آمادگی بنیاد حفظ آثار این استان برای حمایت از دستاوردهای شاعران در حوزه دفاع مقدس و چاپ کتاب گفت: در این زمینه اعتبارات خوبی جذب شده است و به طور متوسط، سالانه 60 کتاب در این حوزه به چاپ می رسد.
صندوق بازنشستگی کشوری   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز شهید(22اسفند) مدیر صندوق بازنشستگی استان خراسان شمالی با همراهی همکاران و رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان با خانواده شهید دیدار کرد. ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۸:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به مناسبت گرامیداشت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا بیانیه ای صادر کرد و در این بیانیه شهیدان را آیه های پرافتخار اقتدار آفرین میهن اسلامی و یادآور تاریخ مقاومت و ایستادگی ملت ایران برابر دشمنان انقلاب، نظام و ملت ایران دانست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۷:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار رادان فرمانده انتظامی کشور و سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس روز دوشنبه با حضور در پایگاه هوایی وحدتی دزفول از بخش های مختلف نمایشگاه بزرگ هوایی راهیان نور این پایگاه بازدید کردند.