شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۵۸Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار کارگر»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی فرا رسیدن هفته انتظامی را به فرمانده کل انتظامی کشور تبریک و تهنیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۰:۱۲    
سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به مناسبت هفته دفاع مقدس باحضور در برنامه تلویزیونی صف اول درخصوص تبیین عملکرد یکساله این بنیاد توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه می بینید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۵    
سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به مناسبت هفته دفاع مقدس باحضور در برنامه تلویزیونی صف اول درخصوص تبیین عملکرد یکساله این بنیاد توضیحاتی ارائه کرد که در ادامه می بینید.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۸:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
سردار کارگر با بیان این که دفاع مقدس انقلاب اسلامی را تثبیت کرد؛ گفت: دانشنامه دفاع مقدس اگر مرجع، محکم، قوی، مستند و بی تعارف باشد به شبهات پاسخ می دهد البته گاهی این شبهات مربوط به مردم نیست بلکه خود بیان کنندگان آن را به مردم نسبت می دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۱    
دکتر محمدباقر قالیباف در همایش تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس طرقبه و شاندیز که عصر چهارشنبه 6 مهر در این شهرستان برگزار شد حضور پیدا کرد. در این مراسم، با حضور خانواده سردار شهید کاوه، دکتر قالیباف، سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، حسین امامی راد نماینده مردم چناران ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سردار کارگر گفت: عملیات ثامن الائمه (ع) اولین عملیات مشترک ارتش و سپاه و پایه عملیات های بزرگ طریق القدس، فتح المبین و بیت المقدس بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۲    
سرهنگ قاصدنظامیان از رونمایی جلد نخست دانشنامه دفاع مقدس خراسان رضوی از گروه شهدا و اشخاص با حضور سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در هفتم مهر در مشهد خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر به عنوان رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس و آغاز هفته دفاع مقدس (از 31 شهریورالی ششم مهرماه) در محل سالن قصر فیروزه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد. / عکاس : کامیار خطیبی
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در نشستی خبری برنامه های پاسداشت چهل و دومین سالگرد هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۰    
سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در نشستی خبری برنامه های پاسداشت چهل و دومین سالگرد هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس ستاد مرکزی گرامیداشت مناسبت های ملی دفاع مقدس و مقاومت به تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت در محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: در مجموع بیش از 6 هزار برنامه و اقدام متنوع در هفته دفاع مقدس در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۵۵ سایت دیگر  
سردار کارگر از دیدار فرماندهان، رزمندگان و ایثارگران فاع مقدس با رهبر معظم انقلاب و خانواده شهدا خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در نشستی خبری برنامه های پاسداشت چهل و دومین سالگرد هفته دفاع مقدس را تشریح کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی انتصاب محمدعلی صائب را به ریاست خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با تاکید بر اینکه تا پایان سال، پنج موزه دیگر به موزه های دفاع مقدس اضافه خواهد شد، گفت: در حوزه نشر و ترویج فرهنگ دفاع مقدس همه دستگاه ها کشوری و لشکری به ویژه شهرداری ها و شوراهای شهر کمک می کنند که این خدمات و فعالیت ها قابل تحسین است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۸:۳۲    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی شهادت سردار سید هاشم درچه ای را تسلیت گفت.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
سردار کارگر گفت: حدود 70 عنوان برنامه در ایام هفته دفاع مقدس تدارک دیده شده و برنامه های معمول شبکه ها نیز به این مناسبت منعطف خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۱۰    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی درگذشت مادر شهیدان سوداگر را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۱    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی انتصاب حسن عابدینی به معاونت امور استان های سازمان صداوسیما را تبریک گفت
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۰:۳۷    
سردار کارگر گفت: صدا و سیما یکی از نهاد های ارزشی است که همواره در خط مقدم ترویج فرهنگ دفاع مقدس و تعامل با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قرار داشته و انصافاً در این عرصه نیز گام های مثبت و مؤثری برداشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۰۹:۲۵    
سردار کارگر با تاکید بر ضرورت معرفی قهرمانان ملی دفاع مقدس و جبهه مقاومت گفت: صدا و سیما همواره در خط مقدم ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و تعامل با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بوده و انصافاً در این عرصه گام های مثبت و مؤثری برداشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۸:۵۰    
عصر امروز سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با علی بخشی زاده، معاون صدا و مدیران شبکه های رادیویی رسانه ملی نشست مشترک برگزار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی ضایعه درگذشت حضرت آیت الله محمدعلی ناصری دولت آبادی را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی هفته دولت را به وزرای عضو در هیئت امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی از تلاش ها و مجاهدت های دولت در راستای خدمت خالصانه به مردم تقدیر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۱    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با معاون سیما و مدیران شبکه های رسانه ملی دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۰۹:۰۱    
سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با محسن برمهانی معاون سیما و مدیران شبکه های رسانه ملی دیدار و گفت وگو کرد.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سردار کارگر گفت: گشت ارشاد خیلی به کشور خدمت کرد. در اواخر دولت آقای خاتمی دستورالعمل عفاف و حجاب در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید که طبق این دستورالعمل 27 دستگاه در آن مسئول هستند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۳    
سردار بهمن کارگر معاون اسبق اجتماعی نیروی انتظامی با اشاره به هجمه های اخیر علیه گشت ارشاد گفت:27 نهاد متولی حجاب و عفاف هستند که تنها پلیس و قوه قضائیه پای کار آمدند.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
شهدای ایران : هر چند سردار بهمن کارگر ، از حدود هشت سال قبل تا امروز، رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس است، اما در روزگاری که گشت ارشاد در کشور پا گرفت و به عنوان یک تدبیر روشمند در نیروی انتظامی آن زمان اجرایی شد، وی معاون اجتماعی ناجایی بود که امروز آن را فراجا می خوانند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار کارگر گفت: به نظر من باید دست پلیس را هم بوسید که از آبروی خودش گذشت و آمد در خیابان ها با بی حجابی ها برخورد کرد. وظیفه پلیس، برخورد با جرم و هنجارشکنی است و اگر پلیس، مقتدر نباشد، ناامنی بیش تر می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۴    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی درگذشت همسر سردار سرتیپ پاسدار اسدالله ناصح را به وی تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۶:۲۷    
سردار کارگر با تاکید بر اینکه بانوان در خط مقدم جهاد تبیین قرار دارند، گفت: باید با جهاد تبیین مانع تحریف حماسه های دفاع مقدس شویم و رشادت ها و دلاورمردی های رزمندگان دوران دفاع مقدس را به دور از مبالغه نسل به نسل اشاعه دهیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۲۲:۲۲    
سردار کارگر با بیان اینکه امروز خبرگزاری دفاع مقدس مرجعیت پیدا کرده است و خبرگزاری های دیگر به اخبار آن استناد می کنند، گفت: خبرنویسیِ درست بسیار مهم است و خبرگزاری دفاع مقدس در جشنواره درست نویسی، مورد تقدیر قرار گرفته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۷    
سردار کارگر با بیان اینکه امروز خبرگزاری دفاع مقدس مرجعیت پیدا کرده است و خبرگزاری های دیگر به اخبار آن استناد می کنند، گفت: خبرنویسیِ درست بسیار مهم است و خبرگزاری دفاع مقدس در جشنواره درست نویسی، مورد تقدیر قرار گرفته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۱    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی درگذشت فرزند امیر سرتیپ سهرابی را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی درگذشت منیرالسادات اردستانی همسر خلبان شهید سرلشکر مصطفی اردستانی را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در پیامی درگذشت پدر همسر سردار هاشمی دانا مدیرعامل خبرگزاری دفاع مقدس را به وی تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۳:۴۶    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی درگذشت داماد رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در پیامی با تسلیت درگذشت دکتر دوایی تأکید کرد: نام این طبیب دانشمند و پاسدار حوزه سلامت که در دوران دفاع مقدس به مجروحین خدمت کرد در یاد و خاطر تمام علاقه مندان باقی خواهد ماند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۵:۲۵    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس انتصاب امیر دریادار مهدی خواجه امیری را به معاونت هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سردار مرادحاجتی گفت: رویکرد جهادی و انقلابی سرتیپ بسیجی بهمن کارگر در طول دوران مسئولیت شان که الهام گرفته از همین فرهنگ غنی و ارزشی است، مصداق واقعی جهاد تبیین در مقام عمل و اجراست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: ترویج و تبیین شاخص های فرهنگ دفاع مقدس، نسل جوان را در برابر تهاجم فرهنگی دشمن بیمه می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۳:۱۰    
بیست و دومین جلسه شورای عالی هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور سردار کارگر برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بیست و دومین جلسه شورای عالی هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۷    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی درگذشت سبا بابایی کونیکو یامامورا مادر شهید ژاپنی ایرانی محمد بابایی را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی انتصاب فرمانده جدید حفاظت ولی امر در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
نشست توجیهی رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با جمعی از فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.