چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۴:۴۸Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سردار کارگر»

حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه دفاع مقدس متعلق به همه مردم ایران و منطقه است، گفت: سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی معتقد بود، دفاع مقدس در قله است و مقاومت نیز در دامنه این قله قرار دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با بیان اینکه تا سال 1404 تمام استان ها صاحب موزه دفاع مقدس می شوند، گفت: بنیاد در پنج سال گذشته تحول و جهش رو به جلویی در حوزه های مختلف از جمله نرم افزاری و سخت افزاری داشته است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس امروز با حضور سرلشکر باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی، حجت الاسلام مصلحی ...
برترین ها / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس نوشت: فرمانده نیروی انتظامی گفت: همه رزمندگان ما مظلوم هستند، چه در سپاه، چه در ارتش و چه بسیجیان، ولی اگر بخواهیم یک درجه مظلوم تر پیدا کنیم این عزیزان نیروی انتظامی هستند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۱    
سردار کارگر با تاکید بر اینکه تجلیل از پیشکسوتان کار بسیار بزرگی است، گفت: پیشکسوتان آینه ای برای کسانی است که امروز می خواهند از کشور دفاع کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار کارگر با تاکید بر اینکه تجلیل از پیشکسوتان کار بسیار بزرگی است، گفت: پیشکسوتان آینه ای برای کسانی است که امروز می خواهند از کشور دفاع کنند.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران-راهیان نور- سردار کارگر با اشاره به نقش سازمان تبلیغات اسلامی در ترویج دفاع مقدس گفت: حاج قاسم متولد انقلاب و دفاع مقدس است و پیرو مکتب حضرت امام و رهبری بود و اگر راهنمایی های رهبری نبود این موفقیت ها اتفاق نمی افتاد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در پیامی رحلت تاسف بار حضرت آیت الله محمدتقی مصباح یزدی را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در توصیف مقام سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: خدمت های حاج قاسم به انقلاب اسلامی و فراتر از آن به مسلمانان سراسر جهان مشهود است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۲    
برنامه تلویزیونی زنگ هفت ؛ با حضور سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس را در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۰۶    
تدارکات و برنامه های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برای نخستین سالگرد شهادت سپهبد قاسم سلیمانی از زبان سردار کارگر در ادامه قابل بهره برداری است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سردار کارگر با اشاره به مدیریت و فرماندهی شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: بسیاری از ابعاد شخصیتی سردار سلیمانی هنوز شناخته نشده و برای شناخت آن به زمان نیاز است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در نخستین یادواره نشان سلیمانی گفت: تمام استکبار جهانی پشتیبان داعش بودند و هدف اصلی داعش تجاوز به ایران بود، ولی حاج قاسم سلیمانی تمام نقشه هایشان را بر ملا کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت:ساخت موزه ای با عنوان پایان داعش به پیشنهاد سردار قاسم سلیمانی ساخته شد که بعد از شهادت ایشان، نام موزه را به موزه حاج قاسم سلیمانی تغییر دادیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۵۱    
بخش نخست گفت وگو با سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با موضوع حماسه یوم الله 9 دی و روز میثاق امت با ولایت را در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۸:۲۲    
سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس از اهتمام سید موسی خادمی استاندار لرستان در برگزاری آیین تکریم و تجلیل پیشکسوتان دفاع مقدس استان، با اهدای لوحی قدردانی و تجلیل کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۰۱    
با حکم سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، هادی خورشاهیان به عنوان دبیر علمی نهمین دوره جایزه ادبی یوسف (داستان های کوتاه دفاع مقدس و مقاومت) منصوب شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
با حکم سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، رضا اسماعیلی به عنوان دبیر علمی بیست و دومین کنگره ملی شعر دفاع مقدس منصوب شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
وی ادامه داد: برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس، هم در بعد نظری و هم در بعد اجرا، حساب شده انجام شد. رسالت رساندن پیام دوران دفاع مقدس برعهده مجموعه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است که انصافا به بهترین نحو ممکن انجام می شود و چکیده تاریخ تشیع در دوران نورانی و معنوی دوران دفاع مقدس شکل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
نسخه اندرویدی بازی عملیات انهدام 3 با حضور سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس رونمایی می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سردار کارگر با تقدیر از همکاری مطلوب شورای فرهنگ عمومی کشور با مجموعه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: یکی از کار های مهم شورای فرهنگ عمومی کشور تصویب پیشنهاد بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در خصوص نامگذاری روز شهادت سردار سلیمانی به نام روز جهانی مقاومت بود که این شورا با ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۳:۳۰    
سیدمحمدرضا موالی زاده، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور صبح امروز با سردار سرتیپ بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس دیدار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از استاندار فارس به واسطه همکاری و تلاش در بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استان با اهدای لوح تقدیر کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از 80 عنوان کتاب دفاع مقدس صبح سه شنبه با حضور اشرف بروجردی رئیس کتابخانه ملی و سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به صورت ویدئو کنفرانس در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۲    
سردار کارگر با تاکید بر اهمیت پرداختن به فرهنگ و هویت دفاع مقدس، بیان داشت: امروز دفاع مقدس در تمامی حوزه ها به ویژه ادبیات و عرصه های هنری اثر گذار بوده است و دشمن به دنبال بدنام کردن این گنجینه عظیم تاریخی و تحریف آن است و در این زمینه تلاش و هزینه می کند که ما وظیفه داریم با روشنگری و نشر اسناد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۹    
مراسم رونمایی از 80 عنوان کتاب دفاع مقدس صبح سه شنبه با حضور اشرف بروجردی رئیس کتابخانه ملی و سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به صورت ویدئو کنفرانس در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سردار کارگر معتقد است یکی از خطراتی که دفاع مقدس را تهدید می کند، خطر تحریف است که باید مراقب آن بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس طی پیامی از زحمات محمدعلی شجاعی استاندار خراسان شمالی تقدیر و تشکر کرد.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نمره فنی خوبی به بازی 20 دقیقه ای سردار آزمون در هفته هجدهم لیگ برتر روسیه تعلق گرفت.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از یاسوج، سرهنگ امیرعباس آسمند مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد امروز به منظور اهدای لوح سپاس سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به استاندار کهگیلویه و بویراحمد ، با وی دیدار کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۲۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلین یوسفعلی شکری نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران را تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، در پیامی خطاب به فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن تبریک فرا رسیدن هفتم آذر مصادف با روز نیروی دریایی ، یاد و خاطره حماسه آفرینی دریادلان نیروی دریایی ارتش در عملیات مروارید را گرامی داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سردار کارگر با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس شور و احساس در کنار عقلانیت وجود داشت، گفت: باید عقلانیتی را که مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی است در مسائل پژوهشی لحاظ کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با صدور پیامی، انتصاب فرمانده جدید سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) را به وی تبریک گفت.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، مراسم اختتامیه جشنواره ملی کتاب دفاع مقدس صبح امروز با حضور سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان ادبیات و زبان فارسی، جمعی از نویسندگان و اهالی رسانه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۱:۵۰    
مراسم اختتامیه جشنواره ملی کتاب دفاع مقدس صبح دیروز با حضور غلامعلی حدادعادل رئیس فرهنگستان ادبیات و زبان فارسی، سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، و جمعی از نویسندگان و اهالی رسانه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، مراسم اختتامیه جشنواره ملی انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس صبح امروز دوشنبه 26 آبان همزمان با هفته کتاب، با حضور سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در محل باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، در پیامی درگذشت امیر سرتیپ دوم سیدعلی فیروزی را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۰۶    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، با صدور پیامی خطاب به خانواده مرحوم سردار سرتیپ پاسدار حمید میرزایی ، شهادت این سردار سرافراز سپاه اسلام را تبریک و تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، هفته نیروی انتظامی را به سردار سرتیپ حسین اشتری تبریک گفت.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس درباره سخنان خود در برنامه تلویزیونی دست خط مبنی بر لزوم رجوع فرماندهان دفاع مقدس به اسناد و مدارک جنگ تحمیلی قبل از هر اظهارنظری و حواشی سخنان سرلشکر محسن رضایی درباره عملیات کربلای 4 توضیح داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس امروز پنجشنبه از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در باغ موزه انقلاب اسلامی بازدید کرد.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- راهیان نور-گزارش تصویری بازدید سردار سرتیپ کارگر و سرهنگ جوشقانی از غرفه های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در نهمین روز از نمایشگاه اقتدار چهل را مشاهده کنید.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۲    
غرفه ستاد مرکزی راهیان نور کشور در هفتمین روز نمایشگاه اقتدار چهل میزبان دکتر سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سردار سرتیپ کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ؛ بود
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۸    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با اشاره به فعالیت پزشکان در دفاع مقدس، گفت: واژه خلیفه الله واژه ای برازنده جامعه پزشکی است که از روزهای نخست دفاع مقدس در صحنه حاضر بودند. امروز هم از نحستین روزهای آغاز شیوع کرونا پزشکان با جدیت فعال بودند تا جایی که حدود 200 شهید مدافع سلامت داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۰    
سردار کارگر ضمن تشکر از کادر درمان در ایام کرونا گفت که این قشر در دوران دفاع مقدس هم کار سختی داشتند و خوش درخشیدند.