جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۹:۵۵Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرهنگ عمومی»

پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۰:۲۰    
در سال 1395 طرحی با یک فوریت از جانب شورای شهر تهران به شورای فرهنگ عمومی کشور ارائه شد که پس از تصویب آن 14 مهرماه در تقویم رسمی کشور بنام روز تهران نام گذاری شد؛ نام تهران برای نخستین بار در یکی از نوشته های تئودوسیوس یونانی در اواخر سده دوم پیش از میلاد به عنوان یکی از توابع شهر ری آمده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- آیت الله اراکی با اشاره به اینکه حل مشکلات اقتصادی مقدمه تزکیه است گفت: باید بهترین فرهنگ جامعه تبدیل به فرهنگ عمومی شود مسئولان فرهنگی کار را وارونه انجام می دهند و فرهنگ غلط را به عنوان فرهنگ عامه تعمیم می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۵:۲۲    
گروه استان ها استاندار مرکزی گفت: تقویت شورای فرهنگ عمومی در استان مرکزی در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: هویت فرهنگی این استان با مشارکت تمامی ارکان ها، نهادهای اجرایی و اجتماعی به خصوص ائمه جمعه و حوزه های علمیه استان احیا می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۱    
حجت الاسلام تکیه ای با تأکید بر لزوم گفتمان سازی برای اعتکاف گفت: اعتکاف امروزه یک فرهنگ عمومی و تبدیل به یک ارزش برای نظام جمهوری اسلامی ایران شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
قم-ایرنا- رییس ستاد مرکزی اعتکاف کشور با بیان اینکه اعتکاف امروز به فرهنگ عمومی مردم تبدیل شده است، گفت: برای توسعه کمی و کیفی اعتکاف، شورای علمی این ستاد تشکیل شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۵:۲۱    
پنجمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان باغملک در سال 1400 با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس دادگستری، دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان و سایر اعضا با موضوع بررسی آسیب های اجتماعی از قبیل:طلاق،خودکشی،سرقت و اعتیاد در این شهرستان برگزار شد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حسین کلانتری خلیل آباد عصر چهارشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان فردیس، افزود: با توجه به ظرفیت هایی که شهرستان فردیس در بخش کشاورزی، صنعت و گردشگری دارد به پشتوانه این ظرفیت مدارس مهارتی در حوزه ورزش و کسب و کار ایجاد خواهیم کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
پدیده باغ شهرها یک شبیخون همه جانبه بود که علاوه بر زیان های اقتصادی، امنیت اخلاقی و اجتماعی را نیز تهدید می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- نشست شورای فرهنگ عمومی استان روز چهارشنبه باحضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، استاندار و مسوولان استان در دفتر امام جمعه این شهر برگرارشد.(عکاس:علی اکبر بندری)
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۶    
هشتاد و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با حضور حجت الاسلام والمسلمین نوروزی امام جمعه، حسین حبیبی سرپرست فرمانداری، حسین کشاورزیان رئیس اداره و سایر اعضا، روز دوشنبه 4 بهمن ماه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر یکی از اهداف استکبار جهانی را تفرقه و اختلاف در جامعه اسلامی دانست و تأکید کرد: در این راستا تقویت وحدت جبهه ولایت در مقابل جبهه استکبار ضرورت دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۶    
رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه سوادآموزان دوره انتقال در ایام مبارک دهه فجر خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: ائمه جماعت شهرستان ها و مناطق به عنوان روسای شورای فرهنگ عمومی شهرستان، آموزش و پرورش را در تربیت عبد صالح یاری دهند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۰:۲۵    
دنیای اقتصاد : با رشد سینمای مستند در کشور، چند سالی است که این گونه سینمایی راه خود را به جشنواره فیلم فجر باز کرده و توانسته خود را از بخشی حاشیه ای به رویدادی اصلی تبدیل کند ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۱:۲۰    
دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیروان، از برگزاری ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر در سالن جلسات فرمانداری شهر لومار خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۷    
هفتاد و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید محسن محمودی امام جمعه موقت و با حضور درویشی فرماندار و اعضاء شورای فرهنگ عمومی، در اداره آموزش و پرورش شهرستان ورامین، 4 بهمن 1400برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۳    
ایمانیه گفت: برش سند فرهنگی استان فارس با حضور رئیس جمهور رونمایی شد و برش فرهنگ ایثار و شهادت هم سازمان بنیاد شهید ایجاد کند تا با مصوبه شورای فرهنگ عمومی هر دستگاه وظیفه خود را بداند.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۲    
به گزارش عصرهمدان؛ هشتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کبودراهنگ با حضور کلیه اعضا و معتمدین فرهنگی و مسئولین شهرستان در محل دفتر امام جمعه برگزار شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۰    
چهارمین نشست شورای فرهنگ عمومی باغملک با حضور امام جمعه، فرماندهی سپاه ناحیه،دبیر شورای شهرستان و اکثریت اعضا در دفتر امام جمعه باغملک برگزار شد.
محمّد محمّدی زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بستک و دبیر شورای فرهنگ عمومی اعلام کرد، چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال 1400 روز چهارشنبه 29 دی با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندار محترم و دیگر اعضاء شورا فرهنگ عمومی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بستک برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۱    
نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی آران و بیدگل گفت: فلسفه وجودی شورای فرهنگ عمومی هماهنگی بین دستگاه ها و هم افزایی در حوزه فرهنگی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۱    
دبیر شورای فرهنگ عمومی آران و بیدگل گفت: پاسداری از فرهنگ عمومی جامعه وظیفه همگانی است و فرهنگ اصلی ترین هدف و شجره طیبه است.
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر ارشاد از مرکز تخصصی مانیتورینگ اپراتور اول تلفن همراه بازدید کردند و در جریان جزئیات فنی پلتفرم های دیجیتال همراه اول قرار گرفتند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۷    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک : چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیریک به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سالاری امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیریک و با حضور جمالدینی فرماندار و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی و اعضای شورا با دستور کار ویژه برنامه های دهه مبارک فجر و برنامه ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۰    
طی حکمی از طرف محمد حسین زاده مدیر کل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی افشین تحفه گر به عنوان سرپرست دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی استان منصوب شد:
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فکت نامه : خبرگزاری فارس با استناد به شنیده های فضای مجازی خبر از کشف گور دسته جمعی شهدای مسجد گوهرشاد مشهد داده فارس به این بهانه بار دیگر این ادعا را که وقایع گوهرشاد در پی اعتراض مردم به کشف حجاب روی داد تکرار کرد. تحقیقات نشان می دهد دامنه این ادعا بسیار وسیع و گسترده است ...
نود و سومین نشست شورای فرهنگ عمومی آذربایجان شرقی در محل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرخانه شورای قرآن استان همدان بیان کرد: برش دستگاهی و سه ماهه سند قرآنی استان همدان از سوی استاندار همدان به عنوان قائم مقام شورای فرهنگ عمومی استان به دستگاه ها ابلاغ شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۹    
احمد مولوی سرپرست مدیریت ارتباطات شهرداری شهرکرد با فرج الله فرهادی قائم مقام و خانم بهرامی معاونت خبر صدا و سیمای مرکز استان دیدار و درخصوص افزایش تعاملات و تبادل اخبار و اطلاعات شهرداری گفت وگو کردند.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی بیان کرد: کتابخانه های عمومی امروز به عنوان فرهنگسراهای اجتماعی، آموزشگاه های غیر رسمی و دانشگاه های عمومی نقش موثر و به سزایی در افزایش درک، آگاهی، رشد فرهنگ عمومی و به تبع آن کاهش آسیب ها و معضلات اجتماعی دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با اشاره به اینکه فعالیت های کانون های مساجد در فهما 1400 قابل توجه بود، اظهار کرد: در سال های آتی برگزاری رویداد ملی فهما، مولفه های روایت گری و تجربه نگاری نسبت به فعالیت های کانون های مساجد به شکل جدی تر دنبال شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ایجرود با بیان اینکه دهه مبارک فجر قلب تاریخ و تاریخ ساز است گفت: یکی از مهم ترین دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی را خودباوری فرهنگی عنوان کرد.
هفتمین نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با حضور آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری رییس، احمد محمدی زاده نایب رییس، عبدالرحیم افروغ دبیر و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی این شورا با دستورکار بررسی آخرین وضعیت عملکرد کمیته های دهگانه بوشهر نخستین پایتخت قرآنی ایران 1400 و ارائه گزارش در خصوص مجموعه اقدامات و ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۰    
رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سیاهکل گفت : نقش شهدای گمنام به ویژه مزار شهدای گمنام به عنوان یک پایگاه و قرارگاه معنوی در بستر سازی فرهنگی و تقویت و ارتقاء فرهنگی شهرستان می باشد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارشاد فارس با بیان اینکه مردمی بودن دولت زمانی محقق خواهد شد که فرهنگ عمومی شود، گفت: در واقع این فرهنگ است که باید مردم را به میدان بیاورد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۰    
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ایجرود به ریاست حضرت حجت الاسلام و المسلمین مقدمی امام جمعه شهرستان و رئیس شورای فرهنگ عمومی و با حضور مهندس جعفری سرپرست محترم فرمانداری شهرستان و اعضای شورا در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ویژه و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی کاشان گفت: تقویت آموزش ها در مقوله فرهنگ عمومی شهرستان امری اجتناب ناپذیر است.
آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی، رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوبه انتخاب نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در شورای فرهنگ عمومی که در جلسه 853 مورخ 1400/10/14 شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسیده است، را برای اجرا ابلاغ کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۰۷    
فرسوده ها و بی کیفیت ها علیه مردم ، شورای فرهنگ عمومی بستر مناسبی برای تدوین رویدادهای فرهنگی است و مدیریت بهداشت و درمان استان گیلان قابل تحسین است از عناوین روزنامه های امروز گیلان است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم توجه به مردم در همه زمینه ها گفت: مراسم دهه فجر در استان بوشهر با محوریت مردم برگزار می شود. به گزارش فکرشهر از استانداری بوشهر ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: تحریم های سخت اقتصادی دشمن ما را از پرداختن به مسائل فرهنگی غافل نکند. به گزارش فکرشهر از ایرنا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۴۶    
سوم بهمن در تقویم فرهنگ عمومی استان سیستان و بلوچستان ، به عنوان روز زاهدان نامگذاری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فراخوان ارسال مقاله به اولین همایش ملی شیوه ها و راهکار های ترویج قرآن کریم در فرهنگ عمومی منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه گفت:حضرت فاطمه (س) به عنوان یگانه بانوی جهان اسلام نماد پاکی ، عفت، الگو و گوهری ناب نه تنها برای زنان ایرانی بلکه برای بانوان مسلمان جهان است.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نمکی ازثبت روز شعرو ادبیات آئینی و روزمحتشم کاشانی در تقویم سال جدید 1401خبرداد و گفت: ثبت این روز در تقویم شمسی کشواز دستاوردهای شورای فرهنگ عمومی کاشان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار گیلان گفت: یکی از بسترهای مناسب برای بررسی و تدوین رویدادهای فرهنگی در گیلان شورای فرهنگ عمومی استان است و بنده برای ادای تکلیف در این مسیر آماده هستم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: مصوبات شورای فرهنگ عمومی برای تمامی دستگاه ها تصویب و ابلاغ شده و باید مدیران این مصوبات را مطالعه و عملیاتی کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۶    
جلسه شورای فرهنگ عمومی استان آذربایجان شرقی امروز به میزبانی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان در محل سالن آمفی تئاتر مرکز فرهنگی دفاع مقدس تبریز برگزار شد.