پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۵:۲۱Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرهنگ عمومی»

خبرگزاری فارس   ۳۸ دقیقه پیش    
رئیس شورای فرهنگ عمومی خلخال گفت: اسلام دین همدلی و رسیدن به کمال است و اتحاد و همدلی باید شعار اصلی مسلمانان در این برهه از زمان باشد.
پلیس   ۲ ساعت پیش    
گروه ناجا- دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با صدور پیامی هفته نیروی انتظامی را به سردار "اشتری" و مجموعه عظیم ناجا تبریک گفت.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: برای تبدیل خرده فرهنگ به یک فرهنگ عمومی لازم است همیت اجتماعی به وجود آید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۵۵    
در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دلیجان تشکیل قرارگاه جهادی شهید سلیمانی و طرح آمران سلامت به منظور پیشگیری از کرونا مصوب گردید.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۲۲    
سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان املش با حضور فرماندار؛ امام جمعه این شهرستان و اعضای ستاد شورای فرهنگ عمومی و با موضوع بزرگداشت آیت الله میرزا حبیب الله املشی - خانه فرهنگ و هنر املش و نامگداری میادین و خیابانها به نام شهدا برگزار گردید. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رویارویی هر کشوری با بحران ها تابع مقتضیات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی آن کشور است. در مواجهه با بحرانی شبیه به ویروس کرونا و با این ابعاد گستردگی و همه گیری باید بگوییم توان اقتصادی و زیرساخت های مربوط به آن بیشترین نقش را ایفا می کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو شورای شهر کاشان ارتقای فرهنگ عمومی را لازمه کنترل ویروس کرونا دانست و گفت: موج سوم کرونا در کاشان از موج نخست خطرناک تر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۳    
شیراز- ایرنا- رئیس دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی فارس عنوان کرد: تدوین نقشه مهندسی فرهنگی این استان به عنوان سند بالادستی و راهبردی نیازمند نظرات فرهیختگان بومی استان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار باغملک گفت: شورای فرهنگ عمومی تا امروز برای نامگذاری بیمارستان باغملک تصمیمی نگرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: استانداری نقش نظارت و هماهنگی بر اجرای طرح های پدافند غیرعامل را برعهده دارد و این مهم باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۶    
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رامیان با موضوع ساماندهی مبلمان شهری (ویژه ایام و مناسبتهای ملی و مذهبی)، گرامیداشت 14 آبان روز فرهنگ عمومی و برنامه ریزی جشنهای هفته وحدت برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۲۵    
گروه استان ها- وزیرکشور با بیان اینکه پدافند غیرعامل نیازمند مشارکت و همراهی همه دستگاه ها و آحاد جامعه است گفت: پدافند غیرعامل به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۶    
کارشناس مسائل سیاسی نهادینه شدن رفتارها و کنش های غیراخلاقی در جامعه به ویژه در میان مسئولان را ریشه در بی توجهی به ارتقای اخلاقی و معنوی به مثابه فلسفه خلقت و تشکیل حکومت دانست و گفت: نشانه روشن این بی توجهی این است که در برنامه های توسعه پنج ساله رشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به نهایی شدن تبریز به عنوان یکی از نامزد های شهر فعال گفت: تبریز هم از نظر ظرفیت و هم از نظر فرهنگ عمومی شایستگی و صلاحیت این را دارد که به عنوان شهر فعال مطرح شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز با اشاره به نهایی شدن آذربایجان شرقی به عنوان یکی از نامزدهای شهر فعال، گفت: تبریز هم از نظر ظرفیت و هم از نظر فرهنگ عمومی شایستگی و صلاحیت این را دارد که به عنوان شهر فعال مطرح شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۱    
در این نشست به مناسبت های پیش روی ماه جاری همچون هماهنگی برای برگزاری رویدادهای دهه وقف، هفته نیروی انتظامی، هفته وحدت،13 آبان، روز فرهنگ عمومی و هفته کتاب و کتابخوانی با توجه به شرایط موجود و گسترش ویروس کرونا پرداخته شد تا بیشتر برنامه ها در بستر مجازی دنبال برگزار شود.
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۴۰    
معاونت آموزش و پژوهش سازمان پدافند غیرعامل کشور در نظر دارد، مسابقه پرسش پایداری را به منظور ارتقای فرهنگ عمومی پدافند غیرعامل برگزار کند. علاقه مندان به شرکت در این مسابقه، می بایست پاسخ سوالات زیر را در 4 الی 5 صفحه و در قالب فایل pdf حداکثر تا پایان آبان ماه به آدرس pdrc@gmail.com ارسال فرمایند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۲    
شهروندان هنرمند منطقه 9 برای طراحی و زیباسازی دیوار های خیابان اجتماعی و شرکت در جشنواره، فراخوانده شدند. شهردار منطقه 9 گفت: به مناسبت روز فرهنگ عمومی نخستین جشنواره دیوارنگاری در خیابان اجتماعی یا همان استادمعین جنوبی از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی تدارک دیده شده است و در آن هنرمندان محلی می ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۵۷    
یکی از خصوصیات بد رفتار با سیاسیون و مدیران ارشد، نشان دادن هیجانات، اشتیاق بالا برای دیدار و تافته جدابافته تصور کردن آنهاست. رفتاری که پیامبر عظیم شان اسلام بشدت با آن مخالف بود و خود را انسانی همانند سایر انسان ها معرفی می نمود ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرهنگ عمومی جامعه تحت تأثیر عوامل مختلفی چون دین، سیاست، حقوق، قوانین، اقتصاد، آداب و سنن و مؤلفه های متعدد دیگری است که صرف نظر از وزن و تأثیرگذاری آنها، هریک در جای خود می تواند مورد بحث جامعه شناسان و روان شناسان اجتماعی قرار گیرد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب در قم گفت: نامگذاری دهه ای به نام وقف اقدام بسیار مناسبی است زیرا موجب می شود فرهنگ وقف به صورت یک فرهنگ عمومی مورد توجه قرار گیرد و رواج یابد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: تدوین برنامه تحول فضای مجازی استان که در شورای فرهنگ عمومی قزوین به تصویب رسیده، در دستور کار کارگروه فضای مجازی قرار گرفته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: نقش مؤثر و سازنده مؤسسات فرهنگی هنری در کشف و بروز استعدادهای خلاق و بالقوه و نیز ارتقاء فرهنگ عمومی برکسی پوشیده نیست.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۳    
جلسه مشترک کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و بانوان و خانواده و شورای فرهنگ عمومی و ستاد اقامه نماز شهرستان در آخرین هفته از مهرماه 99 به ریاست خدامراد صالحی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا تشکیل گردید ...
اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در ششمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری گفت:در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا، نگاه های سیاسی، سلیقه ای و شخصی هیچ جایگاهی در ستاد مقابله با این ویروس ندارد و فرهنگ سازی و اطلاع رسانی رعایت پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا باید مورد توجه جدی ...
ابراهیم شریفی دبیر شورای فرهنگ عمومی در ششمین نشست شورای فرهنگ عمومی چهار محال و بختیاری چهارشنبه30مهر99گفت: چهارمحال و بختیاری در شاخص های فرهنگی از استان های پیشرو است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۳    
شانزدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهراقبالیه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین فاطمیان در سالن جلسات شورای شهر اقبالیه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۶    
شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری با موضوع بررسی مشکلات فرهنگی شهرستان سامان به واسطه حضور گردشگران و اعلام وضعیت کرونا در استان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۵۰    
گروه استان ها - نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: در همه شهرستان ها و بخش ها و شهرهای استان شورای فرهنگ عمومی با هدف پیگیری و رصد مسائل فرهنگی و اجرای برنامه های مفید فرهنگی تشکیل شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه با قدردانی از فعالیت های نیروی انتظامی گفت: نیروهای سبزپوش و سخت کوش انتظامی امید مردم هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر نمایندگان ناظر مجلس در هیات حل اختلاف و کمیته هماهنگی اشتغال، نمایندگان ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی و همچنین نتایج انتخابات ناظران در شورای نظارت بر مدارس و مراکز آموزش غیر دولتی اعلام شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۲    
پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دشتی پیش از ظهر امروز با حضور اعضا در دفتر امام جمعه خورموج برگزار شد.
محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در هفتمین نشست شورای فضای مجازی استان در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان داشت: تدوین برنامه تحول فضای مجازی استان که در شورای فرهنگ عمومی استان قزوین به تصویب رسیده است در دستور کار کارگروه فضای مجازی قرار گرفته است.
جلسه کمیته فرعی با محوریت راهکار ترویج فرهنگ تقدم پیشگیری بر درمان با حضور اعضای کمیته فرهنگی شورای فرهنگ عمومی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: وقف تجلی روح نوع دوستی و دیگرخواهی و دغدغه رفع نیازهای جامعه به صورت مستمر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی 10 استان انتخاب شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۶    
امام جمعه خوسف با اشاره به این که شورای فرهنگ عمومی باید اتاق فکری برای همه امور شود، عنوان کرد: با استفاده از ظرفیت های این شورا می توان توسعه فرهنگی شهرستان را محقق کرد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
یکصد و بیست و دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان صبح سه شنبه 29مهر ماه در سالن شهدای نامجو واقع در شهر اوشان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مرادناصری ظهر سه شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی نهاوند، اظهار کرد: با توجه به وخامت اوضاع بیماری کرونا و افزایش آمار مبتلایان، فوت شدگان و بستری شدگان بیماران کرونایی و عدم همکاری و تعامل صاحبان عزا در مراسم خاکسپاری که منجر به تشکیل شدن اجتماعات می شود ...
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رومشگان، گفت: برگزاری مستمر جلسات شورای فرهنگ عمومی بستر ساز ارتقاء فرهنگی در جامعه است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در جلسه " کمیته بررسی آسیب های اجتماعی شورای فرهنگ عمومی استان "، گفت: فعالیت های فرهنگی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی با محوریت طلاق افزایش می یابد.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، عباس آزاد بخت، ظهر سه شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نهاوند، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در شهرستان و به منظور جلوگیری از هر گونه تجمع با توجه به مصوبه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای شهرستان هر مراسم فاتحه خوانی ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند گفت: در برخی از روستاها با وجود حاد شدن شرایط همچنان مراسم عروسی برگزار می شود که آن ها را شناسایی و به دادستانی معرفی کرده ایم؛ زیرا قابل قبول نیست عده ای به خاطر مسائل شخصی خود سلامت مردم را به خطر بیندازند. ...
29 مهر ماه، روز ملی صادرات را به همه دست اندرکاران و فعالان این عرصه، صنعتگران، فعالان اقتصادی و کار آفرینان وهمچنین کارکنان گمرک تبریک می گوییم و از خداوند متعال توفیق و تندرستی همگان را آرزومندیم. روابط عمومی فرمانداری شهرستان شاهین شهر ومیمه
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، مراد ناصری، فرماندار نهاوند در پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی گفت: ویروس کرونا شرایط نهاوند را فوق بحرانی کرده است و وضعیت سختی داریم. وی اظهار داشت: عمق فاجعه سنگین است و به کمک همه اصناف، شورای فرهنگ عمومی و اتحادیه و مردم نیاز داریم تا این بحران را کنترل کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۰    
روز بیست و نهم مهر ماه در سال 1376 با تصویب شورای فرهنگ عمومی کشور به عنوان” روز ملی صادرات “ تعیین شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز در هفتصد و چهل و نهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی کشور با تاکید بر اینکه عوامل مختلفی در کاهش و یا افزایش جمعیت تاثیرگذار است، گفت: در مقوله جمعیت عوامل متعددی موثر است و بخش قابل توجهی از این عوامل فرافرهنگی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی و آموزش به شهروندان در حراست از منابع و مراتع ملی امری مهم و انکار ناپذیراست .
گرجی ها، عاشق جشن گرفتن هستند، حتی در تعطیلات رسمی کوچک، بنابراین، جشن عروسی یک رویداد بزرگ در زندگی مردم گرجستان است. خبرگزاری مهر_ گروه فرهنگ: رایزنی فرهنگی ایران در گرجستان گزارشی را در اختیار مهر قرار داده که درباره فرهنگ عمومی مردم گرجستان است ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه فرهنگ عمومی شهرستان پاسارگاد با موضوعات و مشکلات موجود در شهرستان پاسارگاد به ریاست حجت الاسلام عزیزی امام جمعه سعادت شهر برگزار شد