سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۲:۴۷Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرهنگ عمومی»

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت : چند سالیست با پیشنهاد شورای شهر و مصوبه شورای فرهنگ عمومی استان روز 6 اردیبهشت به نام "روز سنندج" نامگذاری شده است بنابراین و با توجه به شرایط کرونایی برخی برنامه های فرهنگی در راستای گرامیداشت این روز تدوین شده است.
سلام مرودشت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام مرودشت، اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش سیدان در سال 1400 به ریاست حجت الاسلام مسعود فرهادی امام جمعه سیدان و با حضور عبدالصمد سلیمانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان، سرهنگ امید نصیبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۷    
در این نشست درباره مناسبت های پیش رو به ویژه ماه مبارک رمضان و برگزای مناسبت های این ماه با توجه به شیوه نامه های بهداشتی، پیش بینی فضاهای فرهنگی ویژه منطقه گردشگری و تفریحی سرآسیاب و فعالیت های فرهنگی و هنری در بخش سیدان گفتگو شد.
همانگونه که فضای مجازی بر بی دینی و بداخلاقی مردم اثر دارد، به همان اندازه اگر مدیریت شود بر افزایش اخلاق و دینداری موثر است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، حجت الاسلام ناصر خدایاری، مدیر کل فرهنک و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی سال 1400 که ظهر 22 فروردین در سالن فرمانداری سردشت باعنوان شعار سال برگزار گردید ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم بیست و یکم فروردین ماه جاری در فضای بیرونی مصلای رباط کریم برگزار گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در لرستان ضمن تاکید بر تشکیل کمیته های تخصصی زیر مجموعه شورای فرهنگ عمومی گفت: آسیب های اجتماعی به عنوان مسئله اولویت دار باید در کمیته های تخصصی زیر مجموعه شورای فرهنگ عمومی استان بررسی شود.
ریاست شورای فرهنگ عمومی استان لرستان در یکصد و ششمین جلسه این شورا گفت: برنامه ریزی در زمینه افزایش سرانه مطالعه باید بر پایه نهاد خانواده بنا شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۵۶    
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان چرام گفت: برنامه های ماه مبارک امسال در فضای مجازی اجرا می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۵    
فرماندار گالیکش در جلسه بررسی مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گالیکش گفت: گسترش دانشگاه ها نقش بسیار مهمی در توسعه مبانی علمی و آموزشی و اعتلای فرهنگ عمومی جامعه و امور اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جامعه دارد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت وگو با هدف حفظ و رونق میراث فرهنگی و اعتلای فرهنگ عمومی برنامه ای را با عنوان رواق تماشا تدارک دیده که تقدیم مخاطبان می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار پلدختر گفت: تحقق شعار سال تحت عنوان "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود تا همه خود را در قبال عملیاتی کردن این مهم مسوول بدانند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۳    
احکام اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان کلیبر با امضای آیت الله آل هاشم "رئیس شورای فرهنگ عمومی آذربایجان شرقی و نماینده ولی فقیه در استان" صادر شد .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۴    
اولین جلسه کمیته تخصصی شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند با موضوع تبیین اولویت فعالیت های فرهنگی شهرستان با محوریت تحقق شعار سال و معرفی سبک زندگی مهدوی (عج) در محل دفتر امام جمعه شهرستان مرند برگزار شد .
نبأپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی امسال با اشاره به نامگذاری سال 1400 بنام تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها گفت: تنها راه رونق و جهش تولید،حمایت عملی دولت و ملت و اقدامات لازم برای رفع موانع است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۳۸    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان چرام در سال 1400 با محوریت شعار سال و ماه مبارک رمضان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۴۰    
ناصحی گفت: ترویج فرهنگ عمومی نماز در ادارات با جدیت باید دنبال شود و در اولویت برنامه مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۵    
امام جمعه پل دختر گفت: عدم پیگیری و بایگانی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی پل دختر از ضعف های این شورا است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۱    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دماوند در سال 1400 با حضور اعضاء در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی برپا شد .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۷    
عزیزی همچنین مقابله با آسیب های اجتماعی و راه اندازی کمپ ترک اعتیاد را از نیازهای این شهر دانست.
فولاد مبارکه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
پیشنهاد ثبت روز 25 فرودین به عنوان روز ملی منابع انسانی در سال 1397 به دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور ارائه و تصویب شد. فولاد مبارکه به عنوان یک شرکت پیشرو در کشور و منطقه، رشد و توسعه خود را در گروه منابع انسانی توانمند شرکت می داند و با یک فرهنگ سازمانی قوی در سال تولید؛ پشتیبانی ها ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۱    
با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی نخستین نشست شورای فرهنگ عمومی سال جدید در مسجد جامع شهریار برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۱    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی قرچک در سال 1400 با حضور امام جمعه، فرماندار و اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان قرچک برگزار شد.
زبان فارسی، سامان بخش هویت ما ایرانیان در ایران و جهان است و باید همه ما در پاسداشت، نگه داشت و سالم نگاه داشتن آن به هیچ وجه کوتاهی نکنیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۸    
امام جمعه آرادان بر توجه به توسعه و ترویج فرهنگ حمایت از تولیدات داخلی را در نشست های شورای فرهنگ عمومی تأکید کرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۵    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، یداله شکری افزود: همه دستگاه های شهرستان بایستی برنامه و اهداف خود را برای اشتغال، تولید و موانع زدایی ها روشن و اعلام نمایند و قصور از هردستگاهی قابل پذیرش نمی باشد. ...
هراز نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۰    
به گزارش پایگاه خبری هرازنیوز: اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان آمل در سال 1400 با حضور مسئولین شهرستانی و رعایت پروتکل بهداشتی در بقعه متبرکه ناصر الحق این شهرستان برگزار شد
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۶    
در پی بررسی فعالیت های قرآنی سطح کشور این بار به سراغ یزد رفتیم و با دو تن از فعالان قرآنی استان به گفت وگو نشستیم که در این مصاحبه بر عدم دغدغه مندی قرآنی شورای فرهنگ عمومی استان، عدم حمایت از مؤسسات قرآنی استان در دوران کرونا و عدم برخورداری شهرستان های خاتم و بهاباد از بودجه های قرآنی تأکید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۵    
در جلسه شورای فرهنگ عمومی خنداب مقرر شد پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ی تولید دستور کار جلسات این شهرستان باشد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۲۲    
شاهرود_در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شاهرود در اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان از دو کتاب آنکه ایستاد تیپ قائم بود و تربیت توحیدی با روضه های اسلامی رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۸    
رئیس شورای فرهنگ عمومی قشم از تبیین محورهای 14گانه این شورا در سال 1400 با هدف اعتلای راهبری فرهنگی جزیره قشم خبر داد.
فرمانداه سپاه عاشورا در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می تواند نقش تاثیرگذاری در حوزه فرهنگ عمومی و تبلور و تجلی فرهنگ اسلامی در جامعه از خود نشان دهد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۳    
ابراهیم شریفی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در نخستین نشست کمیته علمی مشورتی شورای فرهنگ عمومی استان چهارمحال و بختیاری در سال 1400 در سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرکرد بر نهادینه شدن فرهنگ انتخابات در استان تاکید کرد و افزود : خاستگاه فرهنگی انتخابات مردم اند
در این آیین با اهدای لوح سپاس، از هیئت رئیسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کازرون مشتمل بر حجت الاسلام محمد صباحی، امام جمعه و رئیس شورا، دکتر علی مظفری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و نایب رئیس شورا و حجت الاسلام محمدجواد جلالی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۶    
نایب کمیسیون فرهنگی شورا ی شهر مشهد: برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی استان برای تعیین تکلیف این روز را پیگیری می کنیم.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سید مرتضی اسماعیلی طبا عضو شورای فرهنگ عمومی استان قم با هشدار به نمایندگان مجلس گفت: مراقب باشید ظرفیت جدیدی برای رانت خواری و فساد در کشور ایجاد نشود
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۰۲    
شورای فرهنگ عمومی شهرستان گناوه در فروردین ماه ، ماه اول سال 1400 با سه موضوع فرهنگی مذهبی شهرستان در طول سال ، با حضور اعضای شورا در مصلی جمعه و با رعایت پروتکل های بهداشتی ، تشکیل جلسه داد .
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۶    
نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی قرچک در سال 1400با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان قرچک،فرماندار شهرستان و اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان برگزار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: فرماندار گناوه گفت: هیات های مذهبی این شهرستان برنامه های ماه مبارک رمضان را متناسب با شرایط رنگ بندی کرونایی تنظیم و مدیریت کنند. به گزارش فکرشهر از ایرنا ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۲    
رئیس دانشگاه آزاد قشم با صدور حکمی به عنوان عضو شورای فرهنگ عمومی منطقه آزاد قشم منصوب شد.
دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان دشتی گفت: 60 مصوبه شورای فرهنگ عمومی در سال گذشته اجرایی شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۶    
نظام الدین موسوی گفت: ما تولید را باید به صورت یک منظومه و هارمونی بزرگ ببینیم به این معنا که برای تولید باید با هم همراه باشیم تا با ایجاد هماهنگی های لازم و تبدیل کردن آن به فرهنگ عمومی همه بسترها و زمینه ها را برای حمایت و پشتیبانی های لازم از تولید ایجاد کنیم تا ضمن ایجاد چنین وفاق ملی موانع و ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۸    
امام جمعه دیباج بر اهمیت حضور موثر و فعال شورای فرهنگ عمومی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، هنری و دینی این شهر تاکید کرد.
نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، برگزاری نشست های منظم ماهانه و اجرای 96 درصد مصوبه های شورای فرهنگ عمومی شاهرود را رضایت بخش دانست.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۸    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود با تبیین موضوع های مورد بررسی در نشست های شورای فرهنگ عمومی این شهرستان گفت: این شورا در سال گذشته 38 مصوبه داشته است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۰۸    
فرماندار شهرستان شاهرود گفت: با ارتقای شاخص های مطرح شده در شورای فرهنگ عمومی این شهرستان در حوزه اجتماعی شاهد اقدام های شایسته قابل ملموس برای مردم خواهیم بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مهدی حیدری روز دوشنبه در نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دماوند که با حضور اعضا در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند برگزار شد، با بیان اینکه موضوعات فرهنگی، پایه و اساس حرکت های دولتی و خصوصی است، گفت: شورای فرهنگ عمومی زمانی می تواند راهگشا باید که در مسیر عملیاتی شدن حرکت کند [...]
خبرنما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، سید احمد رسولی نژاد عصر دوشنبه در اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان دماوند در سال 1400 که با حضور مسئولان شهرستان در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی دماوند برگزار شد اظهار داشت: توجه به موارد و مسائل و معضلات فرهنگی همواره مورد تاکید و توجه مقام [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در شورای فرهنگ عمومی شاهرود برنامه های کنگره بزرگداشت آیت الله العظمی سید محمود حسینی شاهرودی بررسی شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه امام صادق(ع) با بیان اینکه دلالی، آفت اقتصاد کشور، گفت: باید در مساجد و هیئت ها، کارآفرینی را به فرهنگ عمومی تبدیل کنیم و هر فردی در هر شغل و موقعیت، باید سواد مرتبط با شغل خود را ارتقاء دهد و مولد باشد.