پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۳۸Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرهنگ عمومی»

شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رمضانی گفت: سند ملی خواندن در شورای فرهنگ عمومی در راستای توسعه مطالعه و کتابخوان تر کردن مردم تصویب شده است.
در جلسه شورای فرهنگ عمومی آذربایجان غربی بر حمایت از اجرای طرح عفاف و حجاب نور تاکید شد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری 62 جلسه شورای فرهنگ عمومی در این استان در سال گذشته خبر داد و گفت: نشست های این شورا در مجموع 56 مصوبه داشته است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۳    
اولین نشست شورای فرهنگ عمومی استان سمنان روز چهارشنبه با شش دستور کار در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت : شورای فرهنگ عمومی به عنوان قرارگاه رسانه ای استان، حوزه فرهنگی کرمانشاه را هدایت، رصد و پایش خواهد کرد.
حجت الاسلام رضا نوری نماینده ولی فقیه در استان ضمن تقدیر از فراجا در خصوص اجرای موفقیت آمیز طرح نور در استان بر تداوم این طرح تا نهادینه شدن آن تاکید نمود.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
جابری انصاری گفت: بسیاری از نوجوانان و جوانان از حرکت خزنده ضد فرهنگی دشمن در مورد حجاب و عفاف نا آگاه هستند. سعید جابری انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و دبیر شورای فرهنگ عمومی این استان اظهار داشت ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
جلب مشارکت مردم، مسئولین و همکاری سازمان های مردم نهاد در افزایش سطح سلامت و ارتقای فرهنگ عمومی سلامت اهمیت ویژه دارد و از آنجا که دامپزشکی بعنوان یکی از ارگان های مطرح در ارتقای سطح سلامت جامعه نقش ایفا می نماید، حمایت از این ارگان در سطح ملی و استانی توسط مسئولین مربوط سبب رشد سلامت جامعه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: اگر مشارکت مردم و فرهنگ عمومی احیا شود اقتصاد ایران نجات پیدا می کند در غیر این صورت با راه حل های وارداتی، دولت پایه و نگاه بالا به پایین آن گونه که در طول سال های گذشته شاهد بودیم و آزمون و خطا هم کردیم، راه به جایی نمی بریم.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال 1403 عصر امروز( چهارم اردیبهشت) به ریاست استاندار کرمانشاه و با حضور اعضای این شورا برگزار شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۳    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی درهشهر از برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی در سال جاری خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
آشنایی با فرهنگ یک کشور همجوار، درک ما را ازجهانی که در آن زندگی می کنیم، بیشتر می کند و با وجود چالش ها و مسائل مان مثل اقتصادی و سیاسی که بیشتر با همسایگان است، راه بحران های احتمالی را می بندد. بر همین اساس ما نیازمند یک نقشه راه جامع برای تاثیر فرهنگی هستیم ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، در مراسمی با حضورحجت الاسلام و المسلمین سید علی حسینی امام جمعه بروجرد، دکتر علیرضا شیروی مدیرکل صداوسیمای لرستان، فرماندار ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، یکصد و نوزدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی آذربایجان شرقی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مدیران استانی، به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار خاقانی خانه فرهنگ تبریز برگزار شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۳:۵۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان: جشنواره های فرهنگی هنری با محوریت جهش تولید برگزار خواهد شد و ظرفیت های فرهنگی هنری در استان و شهرستان می تواند به کمک این حوزه بیایند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۲:۵۲    
امام جمعه کبگیان گفت: تکثیر همین فرهنگ های غلط در سایه بیخیالی و یا کم توجهی مردم باعث عدم پیشرفت و راکد ماندن ایجاد طرح های دولت جهت خدمت واسعه به مردم در مناطق می گردد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۴۷    
ششم اردیبهشت سالروز فرمان ساخت سنندج به دستور شاه صفی و توسط حاکم کردستان سلیمان خان اردلان می باشد که در سال 1397 با مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهر سنندج این روز به عنوان روز سنندج ( ڕۆژی سنه) نامگذاری شده و از آن سال به بعد در این روز مراسمی از سوی شهرداری برای گرامی داشت آن برگزار می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۴    
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: اشتغال زاترین صنعت در ایران، در ده سال گذشته صنعت پوشاک بوده و حمایت از این صنعت ضروری است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
لزوم ارتقای دانش و آگاهی خانواده و نیز تغییر در نگرش جامعه نسبت به امر مهم بهبود شیوه زندگی سالم، از اهداف عمده نظام سلامت است و در این مسیر فرهنگ سلامت می بایست به عنوان یکی از مولفه های مهم فرهنگ عمومی در جامعه نهادینه شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بوشهر با تقدیر از نیروی انتظامی ،گفت: اجرای طرح نور، تأمین کننده منافع زن و خانواده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۸    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی املش در سال 1403 با موضوع امربه معروف و عفاف و حجاب برگزار گردید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: اشتغال زا ترین صنعت در ایران، در ده سال گذشته صنعت پوشاک بوده و حمایت از این صنعت ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/تهران جلسه شورای فرهنگ عمومی پیرامون موضوعات دهه کرامت، روز دختر، کنگره شهدای استان تهران، روز معلم و روز کارگر در دفتر امام جمعه شهر پرند برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
برای کسی که خودکشی می کند نباید مراسم یادبود گرفت؟ در یکی دو روز گذشته یک اظهارنظر درباره افرادی که دست به خودکشی می زنند، پربازدید شده است، برگزاری مراسم یادبود برای فردی که خودکشی کرده اشتباه است و نباید تبدیل به یک فرهنگ عمومی شود. ...
لنگر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی معتقد است: کمبود اعتبار و بودجه نقش چندانی برای ضمانت اجرایی مصوبات شوراهای فرهنگ عمومی ندارد. بیش از 70 درصد اجرای مصوبات به اراده و انجام رسالت خود دستگاه های متولی بستگی ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ی شورای فرهنگ عمومی شهرستان چهارباغ به ریاست حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای دربانی امام جمعه محترم و با حضور مهندس جعفری اسکندرلو فرماندار و اعضای محترم شورای فرهنگ عمومی شهرستان در دفتر امام جمعه محترم شهرستان چهارباغ برگزار شد. ...
چهل و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهارستان به ریاست حجت الاسلام موسوی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش گلستان و با حضور مومن نسب دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان تهران ...
جلسه مجمع مطالبه گران شهرستان نیشابور در سال جدید با حضور علیرضا سیدآبادی دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در محل دفتر این مجمع برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۳    
رضا اوژند رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرلنگه از برگزاری شورای فرهنگ عمومی در محل دفتر امام جمعه این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۵۳    
برگزاری جلسه هم اندیشی شورای فرهنگ عمومی حجاب و عفاف در شهرستان پلدشت
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سید مجید امامی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور درمورد تصویب اولیه ی سند ملی سبک پوشش اسلامی بیان کرد: یکی از عرصه هایی که سال هاست در نظام فرهنگی کشور از دست ما خارج شده حوزه پوشاک است. این در حالی است که اشتغال زا ترین و حتی به نظر برخی از افراد [...]
سبلان ما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: ما در شورای فرهنگ عمومی پس از تحقیقات در موضوع طلاق به این نتیجه رسیدیم که جای فعالیت های هنری در این باب جداً خالی بوده و تولیدات خوب هنری وجود ندارد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شورای فرهنگ عمومی استان قزوین با حضور حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین خسروپناه، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۲    
حضرت آیت اله عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان: برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی باید جامع الاطراف باشد و همه ظرفیت ها و نقاط قوت استان را مدنظر قرار دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۱    
سرهنگ امیری مقدم در جلسه شورای فرهنگ عمومی گفت: در صورتی که سبک زندگی خانواده شهدای دفاع مقدس از جمله مادران و همسران این عزیزان مورد توجه قرار گیرد شاهد کاهش آسیب های اجتماعی خواهیم بود.
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۶:۲۱    
به گزارش نبأپرس از پرند، نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی پرند با حضور حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل کاظمی امام جمعه پرند، امید احمدی فرماندار شهرستان رباط کریم و دیگر اعضای شورای فرهنگ عمومی، پیرامون موضوعات دهه کرامت، روز دختر، کنگره شهدای استان تهران ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- رییس شورای فرهنگ عمومی استان قزوین گفت: اگر تمام بخش های دستگاه قضا در بحث عدالت و مبارزه با مفاسد بیشتر اقدام کرده بودند، حال حجاب ما از حال فعلی بهتر می شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۰    
قزوین- دبیر شورای علی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه باید دلیل عدم اجرای مصوبات شورای فرهنگ عمومی استان مشخص شود، گفت: دستگاه ها باید دلیل عدم اجرای مصوبات را اعلام کند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۳    
حسین عسگری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آشتیان گفت: صدمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان آشتیان با دستور کار ارائه راهکارهای عملی لازم جهت اجرا و تحقق شعار سال در شهرستان برنامه های دهه کرامت و بررسی و اعلام نظر در خصوص تعیین روز یکم مرداد به عنوان روز خلج در تقویم استان مرکزی، برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رشیدی پوربا بیان اینکه خانواده ها مروج سبک زندگی ایرانی اسلامی باشند، زیست عفیفانه را مستلزم گفتمان سازی و اولویت شورای فرهنگ عمومی دانست و گفت: همه باید در این زمینه ایفای نقش کنیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۳    
نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی در خصوص شعار سال در دفتر امام جمعه شهریار برگزار شد.
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان طرقبه و شاندیز در سال 1403 به میزبانی دانشگاه بینالود برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور گفت: شورای فرهنگ عمومی در استان ها باید به قرارگاه تبدیل شده و معاونت های زیر مجموعه آن نیز به ستاد تغییر کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سند برنامه ارتقاء فرهنگ حفاظت از محیط زیست به همت و تلاش معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان و دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی در سال 1402 بازنگری و با هدف نهادینه سازی بنیانهای توحیدی ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی با مدیرکل شبکه اترک با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند. حجت الاسلام و المسلمین نوری در اولین نشست شورای فرهنگ عمومی در سال جدید با موضوع عفاف و حجاب با بیان اینکه رعایت عفاف و حجاب در جامعه یکی از دغدغه های مهم خانواده ...
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: برنامه ملّی گسترش انس عمومی با ادبیات کهن فارسی در آستانه تصویب در این شورا قرار دارد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سید مجید امامی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی درمورد تصویب برنامه ملی انس عمومی با ادبیات کهن پارسی در شورای فرهنگ عمومی بیان کرد: انس عمومی با ادبیات کهن پارسی، یکی از مسیر های جدی حفظ حافظه ی فرهنگی جامعه ما و افزایش اتصال آن با مخازن معرفتی و هویتی است [...]
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر با حضور امام جمعه ، فرماندار و اعضای شورا در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد. ...