پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۳:۴۳Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دهلران»

ایرنا   ۵ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - نماینده مردم حوزه جنوب ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق زمانبندی مشخص شده کارخانه سیمان دهلران تا پایان شهریور سال آینده باید به بهره برداری برسد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دهلران گفت: باتوجه به مشکلات اراضی که در شهرستان وجود دارد و انتظار می رود که شعبه ویژه ای برای رسیدگی به پرونده زمین خواری و برخورد با متصرفین در شهرستان دهلران ایجاد شود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: آیت جمالی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین کود اوره شهرستان دهلران دراستان ایلام خبر داد. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: آیت جمالی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از توزیع انواع کود درشهرستان دهلران استان ایلام خبرداد. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: آیت جمالی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین انواع کود شیمیایی در شهرستان دهلران استان ایلام خبر داد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: آیت جمالی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از توزیع کود سولفات پتاسیم توسط کشاورزان شهرستان دهلران خبرداد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایلام- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام گفت: شهرستان های مهران و دهلران در اولویت اول اجرای اطلس سرمایه گذاری در استان ایلام قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا- فرماندار دهلران گفت: برای عملیات آسفالت مسیرهای حذف نقاط حادثه خیز محور دهلران به مهران 20 میلیارد ریال نیاز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
همتی زاده از برخورد یک دستگاه وانت با موتورسیکلت در محور دهلران خبر داد و گفت: راکب این موتور سیکلت به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دهلران- فرماندار دهلران با اشاره به اینکه دهلران قطب اصلی تولید کشاورزی در ایلام است، گفت: ارزش تولیدات بخش کشاورزی دهلران سالانه 10 هزار میلیارد ریال است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- آبشارهای هفت گانه خربزان واقع روستای آبشاران در بخش زرین آباد از توابع شهرستان دهلران از جاذبه های مهم گردشگری در استان ایلام محسوب می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۱    
عسگری از ساماندهی چشمه های آبگرم دهلران خبر داد و گفت: این پروژه از پیشرفت فیزیکی مناسبی برخوردار است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۵    
حال این سوال مطرح است چرا نمایندگان استان که در سفر کمسیون انرژی در تلاش بودند تا خودی نشان دهند چرا در خصوص بیکار شدن نیروهای بومی روزه سکوت اختیار کرده اند ؟ بدون شک آنچه که در افکار عمومی بیش از هرچیزی نمایان می شود تحقق وعده ها است نه شعارها پوپولیستی و عوام فرایبانه که تحقق آن در این شرایط ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۳    
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت:استان ایلام در یک ماه اخیر این افتخار را داشت که دوبار میزبان رئیس کمیته امداد در این استان باشد و در هر دوی این سفرها پروژه های خوبی در این استان عملیاتی شد که عمده آنها در زمینه مسکن مددجویان بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دهلران گفت: در راستای مبارزه با ویروس کرونا و تهدید سلامت مردم 8واحد صنفی در این شهرستان پلمب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
دهلران - رئیس جهاد کشاورزی شهرستان دهلران گفت: در 6 سال گذشته بیش از 60 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان دهلران به سیستم های آبیاری مدرن قطره ای و زهکشی مجهز شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۶    
امام جمعه دهلران با اشاره به مشکلات و فشار اقتصادی بر مردم گفت:بحث اقتصاد و معیشت مردم بسیار جدی است،همه قوا باید با اقدام و عمل خود معیشت مردم را سر و سامان بدهند و نظارت های خود را بصورت واقعی بکار گیرند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: اتصال ایلام به شبکه ریلی کشور، از سمت جنوب و الحاق محدوده اندیمشک - دهلران به این طرح به طول 125 کیلومتر در لایحه بودجه 1400 پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - اولین جاده سلامت روستایی روز چهارشنبه در آیینی با حضور مسئولان محلی و به مناسبت هفته تربیت بدنی در روستای حاضرمیل بخش مرکزی شهرستان مرزی دهلران به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از جزئی و بدون خسارت بودن آتش سوزی در بیمارستان شهدای دهلران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرماندار دهلران گفت: 40 میلیارد ریال اعتبار برای رفع مشکلات فیبرنوری در بخش های میمه و پهله این شهرستان هزینه می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- کرمانشاه- الهام اکبری : ظرفیت تولید میدان نفتی دهلران تا پایان سال جاری با راه اندازی چاه های جدید و تعمیری به میزان 40 هزار بشکه در روز افزایش می یابد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس بیمارستان شهدای دهلران با اشاره به جزئیات آتش سوزی شامگاه سه شنبه بیمارستان شهدای دهلران، گفت: آتش سوزی بیمارستان شهدای دهلران بدون مصدومیت مهار شده است. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۱۲    
برابر قانون خانه های سازمانی بر مبنای امتیاز بندی و در اختیار افراد قرار می گیرد وآنچه که قانون مشخص کرده است اولویت با افراد غیر بومی است که شواهد وقرائن موجود واگذاری ها چنین چیزی را نشان نمی دهد !
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۳۱    
در دل سیاه کوه شهرستان دهلران غاری نمکی کشف شده که دارای قندیل های زیبا و با شکوهی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام گفت: نجاتگران این جمعیت فرد مصدوم گرفتار شده در ارتفاعات تنگه تاپو شهرستان دهلران را نجات دادند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۱    
مهرشاد سهیلی نوجوانی 15 ساله اهل ایلام و از شهرستان دهلران است که با وجود سن کم اش در انجام فعالیت های فرهنگی، اجتماعی، دینی، مذهبی و به ویژه موضوع مهم "آتش به اختیار" که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، درخشیده و به چهره ای ملی تبدیل شده است
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام وزیر راه و شهرسازی گفت: اتصال ایلام به شبکه ریلی کشور، از سمت جنوب و الحاق محدوده اندیمشک - دهلران به این طرح به طول 125 کیلومتر در لایحه بودجه 1400 پیش بینی می شود.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
همدلی در مسیر توسعه وقت و زمان نمی شناسد ... ✔️ بررسی مسائل و مشکلات سیمان دهلران با حضور استاندار ایلام، نماینده استان در مجلس شورای اسلامی و سرمایه گذار کارخانه ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۱    
شهرستان دهلران یکی از شهرستان های مهم استان ایلام در حوزه کشاورزی، آب خاک ونفت گاز است، شهرستانی که بیش از 90درصد نفت و گاز غرب کشور را دارا می باشد اما تاکنون توسعه چندانی در بحث عمران شهری، اشتغال جوانان در این منطقه فراهم نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان ایلام گفت: طی یک هفته گذشته در دو عملیات جداگانه تعداد 186 راس احشام قاچاق در مرز دهلران کشف و ضبط شده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: کارگزاران دهلرانی کود مورد نیاز کشاورزان را توزیع کردند به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: آیت جمالی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از توزیع انواع کود درشهرستان دهلران استان ایلام خبرداد. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: آیت جمالی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین کود اوره شهرستان دهلران دراستان ایلام خبر داد. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۰    
عدم اجرای مصوبات ستاد کرونا در شهرستان دهلران از سوی برخی دستگاه ها در این شهرستان کاملا مشهود است که این امراز ویروس کرونا خطرناکتر است چرا که مسئولان وظیفه ذاتی ونظارتی خود را به امان خدا رها کرده اند وفقط شرکت در جلسه امضا صورت جلسات اکتفا می کنند !
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۴۶    
جاری شدن آب چشمه های آبگرم دهلران در داخل شهر بدلیل گوگرد موجود در آن خسارت هایی به تاسیسات شهری وارده کرده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام : بازدید دوره ای از کارگزاران شهرستان دهلران در تاریخ 23 مهر ماه سال جاری انجام شد. کارشناسان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام در جهت اجرای دقیق دستورالعمل ها به کارگزاران توصیه های در خصوص نگهداری و فروش نهاده های کشاورزی سایر ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از نجات جوان 27 ساله در ارتفاعات سد میمه شهرستان دهلران توسط نجاتگران هلال احمر ایلام خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت : فرد 27 ساله ای که دیروز در ارتفاعات سد میمه به دلیل سقوط از ارتفاع مصدوم شده بود توسط امدادگران این جمعیت نجات یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایلام- مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از نجات جوان 27 ساله در ارتفاعات سد میمه شهرستان دهلران توسط نجاتگران هلال احمر ایلام خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت شهادت امام رضا(ع) بیش از دو هزار و پانصد غذای نذری در سطح شهرستان دهلران توسط گروه های جهادی شهدای گمنام منتظران ظهور 313 مسجد راه کربلا توزیع و پخش شد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۵    
بازتاب ایلام- جمعی از مسئولان سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور طی سفری یک روزه از شهرستان های مهران و دهلران بازدید کردند. به گزارش بازتاب به نقل از روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان ایلام ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۴    
یکی از موضوعاتی که باعث افزیش قیمت مسکن در شهرستان دهلران شده تصرف منازل دولتی توسط عده ای از کارکنان دولت است که بیش از 10 سال در این منازل ساکن هستند که برخی از آنها منازل شخصی خود را اجاره داده اند موضوعی که در سایه غفلت مسئولان مرتبط اتفاق افتاده است
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۸    
به گزارش خبرگزاری بسیج،جلسه شناسایی آسیب های اجتماعی و حل مشکلات سه روستای بخش مرکزی شهرستان دهلران،با حضور مسئولینی از سپاه ناحیه دهلران،دهیاریهای این روستا و جمعی از اهالی مردم روستاهای یاد شده با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی برگزارشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دهلران در خصوص شناسایی عاملان کلاهبرداری به روش اجاره کارت و سوء استفاده از صاحبان حساب در فضای مجازی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد کشور در حاشیه آیین واگذاری 115 واحد مسکونی به مددجویان شهرستان دهلران، گفت: با واگذاری این تعداد واحد های مسکونی نیاز مددجویان کمیته امداد در شهر دهلران به صفر می رسد و این اقدام به یاد ماندنی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: با تحویل 115 واحد مسکونی نیاز مسکن مددجویان شهری در دهلران به صفر رسیده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: آیت جمالی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین کود سوپرفسفات تریپل مخلوط سولفات شهرستان دهلران دراستان ایلام خبر داد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: "آیت جمالی" مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام اظهار کرد: از ابتدا سالجاری تا 21 مهر در مجموع 15 هزار و 584 تن انواع کود شیمیایی بین کشاورزان سطح استان توزیع شده که از این میزان 6 هزار 624 تن مربوط به دهلران است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
با حضور رئیس کمیته امداد کشور و جمعی از مسئولان اجرایی و فرهنگی استان ایلام، بهره برداری از 115 واحد مسکن مهر مددجویان دهلران آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۰    
ایلام - ایرنا - 115 واحد مسکن مهر مددجویان شهرستان دهلران استان ایلام روز چهارشنبه در آیینی با حضور سیدمرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) و محمد نوذری معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام افتتاح شد.