سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۰۵:۲۵May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه گرمسیری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۲    
معاون اجرایی طرح سامانه گرمسیری گفت: با انجام مرحله اول این طرح، 4 هزار هکتار از اراضی شهرستان مهران آبیاری می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس رسانه ملی و جمعی از معاونان سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، ظهر امروز از سامانه گرمسیری مهران بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایلام-رییس سازمان صدا و سیما گفت: طرح سامانه گرمسیری ایلام مصداقی از توانمندی های جوانان است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرعامل شرکت آب منطقه ای ایلام گفت: سد کنجانچم هم اکنون 35 میلیون متر مکعب آب ذخیره در مخزن دارد که عمدتاً از ورودی آب سامانه گرمسیری تأمین شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: با بهره برداری از سامانه گرمسیری 90 هزار تن به محصولات زراعی استان اضافه و 1600 میلیارد تومان برای کشاورزان ارزش افزوده دارد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار دهلران گفت : با تکمیل سامانه گرمسیری 100 هزار تن به تولید گندم دهلران افزوده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام جشن برداشت گندم استان ایلام با حضور مسئولان استان در روستای مملح بخش دشت عباس شهرستان دهلران برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: با بهره برداری از سامانه گرمسیری 90 هزار تن به محصولات زراعی استان اضافه و 1600 میلیارد تومان برای کشاورزان ارزش افزوده دارد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۸:۲۲    
عیدانه استاندار به مردم استان؛ ⭕️با هدف ایجاد مکانی برای نشاط و آرامش مردم، پارک 33 هکتاری تفریحی و گردشگری به عنوان یکی از مصوبات دور دوم سفر رییس جمهور، کلنگ زنی می شود استاندار ایلام: ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۲    
سرویس کرمانشاه _ عثمان نصیری از فعالان رسانه ای در مطلبی به ظرفیت های سد ازگله و پروژه انتقال سامانه گرمسیری برای توسعه پروژه ها در ثلاث باباجانی پرداخته است که در ادامه می خوانید:
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۲۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون عمرانی استانداری ایلام گفت: سامانه گرمسیری یکی از اَبَرپروژه های استان است که پس از تکمیل، 18 هزار هکتار از اراضی دیم استان را زیر کشت آبی خواهد برد.
نسیم کرمانشاه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۲    
جلسه پایش طرحهای مرزی و سامانه گرمسیری به صورت ویدئو کنفرانس در شرکت آب منطقه ای کرمانشاه برگزار گردید.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۳    
استاندار ایلام: ✔️ اربعین، ایلام را به نگین فرهنگی کشور مبدل کرد/ بیش از 5 هزار میلیارد تومان طی دو سال اخیر در حوزه راههای استان هزینه شد/ سامانه گرمسیری 90 هزار تن محصولات زراعی استان را ارتقا می دهد/ خوراک پارک پروپیلن از شرکت پتروشیمی ارغوان گستر تامین می شود ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار ایلام: ✔️ مدیران در بیان دستاوردها، راوی اول باشد/ خوراک پارک پروپیلن از شرکت پتروشیمی ارغوان گستر تامین می شود/ با راه اندازی پارک پروپیلن در مهران، 2500 نفر مشغول بکار می شوند/ برای 2 ابرپروژه در آستانه افتتاحِ سامانه گرمسیری و تونل کبیرکوه 3900 میلیارد تومان در دولت سیزدهم هزینه شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
استاندار ایلام با اشاره به اینکه استعداد مهندسان این سرزمین موجب شد که کشورهای خارجی جویای خدمات نظام مهندسی از ایران شوند گفت: 2 طرح بزرگ تونل کبیرکوه و سامانه گرمسیری در استان با سرانگشت مهندسان این مرز و بوم ساخته شده است.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۳    
استاندار ایلام: ✔️برای 2 ابرپروژه در آستانه افتتاحِ سامانه گرمسیری و تونل کبیرکوه 3900 میلیارد تومان در دولت سیزدهم هزینه شد/ پروژه ان جی ال و نیروگاه صبا دهلران، تصفیه خانه ایوان، کاغذ سنگی چرداول، سالن فرودگاه ایلام ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت : در صورت بهره برداری از فاز نخست سامانه گرمسیری 4 هزار و 300 هکتار از اراضی استان آبرسانی می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با بیان اینکه 29 هزار میلیارد ریال در دولت سیزدهم برای سامانه گرمسیری ایلام هزینه شده است، گفت: 18 هزار هکتار از اراضی این استان با افتتاح سامانه گرمسیری تحت پوشش آبیاری قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام ابرپروژه ی سامانه گرمسیری در دولت سیزدهم که فاز اول آن در آستانه ی بهره برداری است و هزینه 1000 میلیارد تومان برای تونل کبیرکوه، پایان عملیات گاز رسانی به استان و آبرسانی به 128 روستا بخشی از روایت تحول در ایلام در دولت کار و کرامت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام ابرپروژه ی سامانه گرمسیری در دولت سیزدهم که فاز اول آن در آستانه ی بهره برداری است و هزینه 1000 میلیارد تومان برای تونل کبیرکوه، پایان عملیات گاز رسانی به استان و آبرسانی به 128 روستا بخشی از روایت تحول در ایلام در دولت کار و کرامت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: ابرپروژه ی سامانه ی گرمسیری یکی از پروژه های مهم استان است که در صورت افتتاح، 18 هزار هکتار از اراضی استان مشروب می شود که فاز اول آن در آستانه ی افتتاح است و در صورت بهره برداری از فاز نخست این پروژه، 4 هزار و 300 هکتار از اراضی استان مشروب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با بیان اینکه کارخانه سیمان دهلران با اختصاص هفت هزار میلیارد ریال تسهیلات، سال آینده به بهره برداری می رسد، گفت: فاز اول ابرپروژه سامانه گرمسیری برای آبیاری چهار هزار و 300 هکتار از اراضی آماده بهره برداری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام گفت: تاکنون 10 هزار میلیارد تومان برای سامانه گرمسیری ایلام هزینه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سامانه گرمسیری، بزرگ ترین طرح توسعه آب و خاک کشور است که مرحله اول آن با رسیدن آب به سد کنجان چم، آماده بهره برداری است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۶:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون روستایی استان ایلام گفت: این طرح در 50 هزار هکتار از اراضی کشاورزی آبی استان با عنوان طرح احیا و توسعه کرخه ایلام و 30 هزار هکتار از اراضی رودخانه های مرزی و سامانه گرمسیری در حال پیگیری و اجرا است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان و جمعی از مسئولان این شرکت که به منظور بازدید از سامانه گرمسیری و زمین های حاصلخیز کشاورزی شهرستان مهران و ایجاد سرمایه گذاری در حوزه گردشگری وارد استان شده بودند با دکتر عباسی معاون اقتصادی دیدار و از طرفیت های استان بازدید کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایلام- استاندار ایلام با اشاره به اینکه سامانه گرمسیری و تونل کبیرکوه ایلام در سفر رئیس جمهور به استان افتتاح می شوند، گفت: به زودی این سفر انجام می شود.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار ایلام: ✔️ روستاهای هدف آبرسانی با مشارکت قرارگاه امام حسن مجتبی ( ع) سپاه از 128 به 500 روستا افزایش یافت/ دستاوردهای دولت برای نسل جوان تبیین شود/ پس از سالها نرخ تورم در ایلام به میانگین کشوری رسید/ بیش از 10 هزار میلیارد ریال در دولت سیزدهم برای تونل کبیرکوه هزینه شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث سد هواسان به عنوان تکمیل کننده سامانه گرمسیری ضروری است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ محمد طیب صحرایی، روز چهارشنبه در جریان سفر شهرستانی به سرپل در دیدار با معتمدین، بزرگان، فعالان اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی شهرستان سرپل ذهاب در بقعه احمدبن اسحاق ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث سد هواسان به عنوان تکمیل کننده سامانه گرمسیری ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۶    
ایسنا/کرمانشاه فرماندار سرپل ذهاب با اشاره به تحولاتی که سامانه گرمسیری در این شهرستان ایجاد کرده، خواستار ایجاد صنایع تبدیلی برای استفاده بیش از پیش از این ظرفیت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: تکمیل طرح سامانه گرمسیری در سرپل ذهاب در دستور کار قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین - ایرنا - فرماندار گیلانغرب گفت: 50 میلیون متر مکعب آب سامانه گرمسیری به صورت سالیانه به این شهرستان اختصاص یافته و مجوز تخصیص آن نیز صادر شده و از سال آینده این طرح برای تامین بخشی از آب شرب و کشاورزی منطقه عملیاتی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون روستایی ایلام گفت: تشکیل تعاونی های تولید و توانمندسازی کشاورزان طرح سامانه گرمسیری در دستور کار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه: از اختصاص سالانه 50 میلیون مترمکعب آب سامانه گرمسیری به شهرستان گیلانغرب خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- شبکه های آبیاری سامانه گرمسیری قصرشیرین و گیلانغرب با حضور معوان عمرانی استاندار کرمانشاه بری جذب به موقع اعتبارات و پیشرفت پروژه ها بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: با بهره برداری از سامانه گرمسیری، 5 هزار هکتار از اراضی این شهرستان دهلران تحت پوشش آبیاری پیشرفته قرار می گیرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه، در این نشست که روز دوشنبه با حضور مهندس نجفی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه، دکتر الماسوندی معاون تلفیق و تنظیم گری شرکت مدیریت منابع آب ایران و مهندس فرهادی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه برگزار شد ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه، محمدطیب صحرایی، عصر چهارشنبه روز 15 آذر در این نشست با اشاره به سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری در سال 1390 به استان گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
عملیات اجرایی طرح تکمیل عملیات شبکه های فرعی سامانه گرمسیری در دشت های قلعه شاهین و بشیوه و پاتاق سرپل ذهاب آغاز شد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی ایلام گفت: تکمیل شبکه های آبیاری زهکشی فرعی سامانه گرمسیری در ایلام نیازمند یک هزار و 300 میلیارد تومان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: با افتتاح فاز نخست سامانه گرمسیری به 4 هزار و 250 هکتار از اراضی ایلام آبرسانی می شود.
نماینده مردم شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه آزاد قصرشیرین و سامانه گرمسیری کرمانشاه نیازمند توجه بیشتر هستند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ محمد طیب صحرایی روز پنجشنبه در نشست پیگیری مصوبات سفر استانی رئیس جمهور به کرمانشاه که با حضور محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی ایلام با اشاره به طرح سامانه گرمسیری گفت: این طرح در قسمت اجرای شبکه فرعی 94 درصد و در در بخش وزارت جهاد کشاورزی 75 درصد پیشرفت داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۲    
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با بیان اینکه سه هزار میلیارد ریال برای تکمیل تونل کبیرکوه تزریق اختصاص یافته است، گفت: با تکمیل تونل کبیرکوه و فاز اول سامانه گرمسیری شاهد سفر ریاست محترم جمهور به استان خواهیم بود.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر خوش استاندار ایلام در سفر به دره شهر و آبدانان: ✔️3 هزار میلیارد ریال برای تکمیل پروژه تونل کبیرکوه تخصیص می یابد/ این پروژه با 85 درصد پیشرفت فیزیکی 90 گردنه حادثه خیز را حذف می کند/ با تکمیل تونل کبیرکوه و فاز اول سامانه گرمسیری شاهد سفر ریاست محترم جمهور به استان خواهیم بود ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی ایلام بیان داشت : بر اساس موافقتنامه منعقده بین وزارتخانه های نیرو و جهاد کشاورزی طرح سامانه گرمسیری و ساماندهی رودخانه های شمال و جنوب غرب استان در 2 فاز انجام می شود.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
⭕️استاندار ایلام: ✔️ سد کنجانچم با 87 درصد پیشرفت فیزیکی، آماده آبگیری است/ آب مورد نیاز 4 هزار و 200 هکتار از اراضی کشاورزی مهران در قالب سامانه گرمسیری تأمین می شود ...