شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۵:۵۳Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثلاث باباجانی»

ایرسا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا_ دومین جلسه شورای حفاظت از اراضی و حفظ حقوق بیت المال با موضوع بررسی آخرین وضعیت طرح انتقال آب سد آزادی به دشت حر ثلاث باباجانی استان کرمانشاه با حضور رئیس کل دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، مسئولین مرتبط و نهادهای متولی در دادگستری کرمانشاه برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: در حج و اجتماع حجاج می توان قدرت واقعی جهان اسلام را به عینه دید بنابراین باید از این قدرت مسلمین در برابر ظلم و ستم مستکبرین به ویژه رژیم غاصب اسرائیل استفاده کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس با بیان اینکه ساماندهی مسکن باید در اولویت برنامه های رئیس جمهور آینده باشد، گفت: واگذاری زمین جهت ساخت به متقاضیان یکی از راهکارهای برون رفت از چالش تامین مسکن است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از تعمیر و بازسازی خطوط اصلی انتقال و انشعابات و شست وشوی مخازن 11 روستای ثلاث باباجانی خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه؛ بهزاد شهبازی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در ادامه ی سفرهای شهرستانی، به همراه مظفری راد معاون مشارکت های مردمی این اداره کل، به منظور دیدار با کارکنان و مددجویان و همچنین تقدیر از بانک های همکار با بهزیستی، به شهرستان ثلاث باباجانی سفر کرد ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از تعمیر و بازسازی خطوط اصلی انتقال و انشعابات، همچنین شست وشوی مخازن 11 روستای ثلاث باباجانی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۲۲    
فرماندار ثلاث باباجانی گفت: چهار فقره آتش سوزی در نقاط مختلف شهرستان طی 24 ساعته گذشته مهار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۰    
فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی از شناسایی و دستگیری 2 شکارچی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: طبق گزارش فرمانداری ثلاث باباجانی زلزله 4.2 ریشتری ازگله این شهرستان هیچ خسارت و آسیبی نداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی از کشف 33 میلیون ریال چک پول تقلبی در این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۰:۰۳    
شهید والامقام نورالدین رحیمی در 9 مهرماه سال 1342 در شهرستان ثلاث باباجانی به دنیا آمد، داوطلبانه به عضویت بسیج درآمد، پایمردی و استقامت این مرد جهاد برای همیشه در تاریخ ثبت و ضبط شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه از رفع بحران بی آبی شهر میرآباد و 14 روستای شهرستان ثلاث باباجانی در قالب طرح جهاد آبرسانی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از رفع مشکل بی آبی شهر میرآباد و 14 روستای شهرستان مرزی ثلاث باباجانی در شمال غربی استان کرمانشاه در قالب طرح جهاد آبرسانی خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۰:۰۹    
شهید والامقام عزیز پیروزفر در یکم آبان ماه سال 1321 در ثلاث باباجانی به دنیا آمد، داوطلبانه به جبهه های حق علیه باطل اعزام شد، سرانجام در دومین روز از مردادماه 1369 در تازه آباد به فیض شهادت نائل آمد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: رژیم منحوس اسرائیل امروز در عمل در سراشیبی سقوط و از بین رفتن قرار گرفته است و زودتر از آنچه که می اندیشیدیم نابودی اش قریب الوقوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاوزی استان کرمانشاه از سابقه بسیار طولانی هجوم ملخ ها یاد کرد و گفت: ملخ ها در استان کرمانشاه در مناطقی مانند پاوه، روانسر، جوانرود، ثلاث باباجانی و دالاهو وجود دارند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه شهید کاظمی با تعدادی از خانواده های نیازمندان و بیماران صعب العلاج 25 روستای شهرهای روانسر، جوانرود، پاوه و ثلاث باباجانی دیدار و از آن ها دلجویی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی از وقوع حادثه انفجار در یک منزل مسکونی خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه 4 نفر دچار جراحت شدند.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مراسم بزرگداشت شهدای خدمت، حضرت آیت الله دکتر رئیسی و همراهان ایشان با حضور صحرایی استاندار کرمانشاه, حاج ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه, فرماندهان قرارگاه نجف و سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان، منتخب مردم اورامانات در مجلس، فرمانداران پاوه، روانسر ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت آب و فاضلاب شهرستان ثلاث باباجانی گفت : 7 روستای این شهرستان دارای آب شرب پایدار شدند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ مراسم بزرگداشت شهدای خدمت، حضرت آیت الله دکتر رئیسی و همراهان ایشان با حضور دکتر صحرایی استاندار کرمانشاه، حاج ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه پاوه, فرماندهان قرارگاه نجف و سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان، منتخب مردم اورامانات در مجلس، فرمانداران پاوه، روانسر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از آغاز برداشت گندم و جو در منطقه گرمسیری شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
در پیام روحانیون و شورای فتوای شهرستان ثلاث باباجانی آمده است: امید است همه ما در پیروی از راه این شهدای سربلند ایران اسلامی و پاسداری از خط سرخ شهادت و خدمت به میهن اسلامی بیش از همیشه گام برداریم بی تردید یاد و خاطره شهید والامقام حضرت آیت الله رییسی رییس جمهور محبوب کشورمان و هیات همراه همواره ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا ملااحمد شیخی؛ امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: مرحوم ماموستا ملااحمد فخری از علمای بنام اهل سنت استان کردستان از همان بدو پیروزی انقلاب اسلامی حضوری فعال در برنامه های دینی، فرهنگی و... داشت و همیشه در مسیر در تقریب مذاهب و خدمت به نظام و ملت حرکت می کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی: 3.5 امروز 26 اردیبهشت حوالی تازه آباد در استان کرمانشاه را لرزاند .
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست هنگ مرزی ثلاث باباجانی از تلاش مرزبانان برای مهار آتش سوزی و جلوگیری از خسارت به اراضی جنگلی و پاسگاه های مرزی که بر اثر رعد و برق در حوزه پاسگاه مرزی "چفته" به وقوع پیوسته بود خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) جشن روز دختر در ثلاث باباجانی برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۰:۵۷    
مربی مسئول مرکز ثلاث باباجانی در غرفه ی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در نمایشگاه کتاب تهران حضور پیدا کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۲    
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: حمله به رفح شاید در ظاهر حمله به یک سرزمین مشخص از بلاد مسلمین باشد ولی در اصل حمله به رفح و یا غزه حمله به کل جهان اسلام محسوب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- در ادامه فعالیت سامانه بارشی در جو استان کرمانشاه، شهرستان های پاوه، ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب درپی بارش تگرگ سفیدپوش شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: به دلیل بالا آمدن آب رودخانه تردد از روی پل دسترسی به پنج روستای شهرستان ثلاث باباجانی ممنوع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۶    
کرمانشاه- درپی بارش شدید باران در شهرستان ثلاث باباجانی، روستای قالیچه در این شهرستان سیلابی شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه، دکتر محمدطیب صحرایی، روز پنج شنبه محمود رحیمی پور را به عنوان معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان ثلاث باباجانی منصوب کرد .
نسیم کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر امیری از پروژه های در دست اقدام فیبرنوری ثلاث باباجانی و جوانرود بازدیدبعمل آورد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
6 سرنشین خودروی گرفتار در رودخانه زمکان ثلاث باباجانی توسط امدادگران هلال احمر نجات پیدا کردند.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۷    
شهید محمود عظیمی سوم تیرماه 1315 در شهرستان ثلاث باباجانی به دنیا آمد، از سوی بسیج در جبهه حضور یافت و در 20 مرداد 1368 در منطقه شیخ صالح به آغوش معبودش شتافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۰    
فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی گفت: با تلاش ماموران پلیس، یک تن و 300 کیلوگرم مرغ زنده قاچاق در این شهرستان کشف شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۲:۲۷    
مهدی مهدوی صفت رئیس اداره بهزیستی شهرستان ثلاث باباجانی، با رویکرد تبیین خدمات سازمان بهزیستی و به منظور اطلاع همشهریان از اقدامات مجموعه ی بهزیستی شهرستان ثلاث باباجانی در 4 ماهه ی اخیر، خلاصه گزارشی از عملکرد این اداره را منتشر کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۳    
در راستای ساماندهی به وضعیت پروژه ی مرکز ثلاث باباجانی از زلزله ی سال 1396، دیدار مسئولان کانون کشور ( امین کمالوندی معاون توسعه و مدیریت منابع، امیر محمدپور مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی، علی رفیعی مشاور کانون کشور) با فرماندار ثلاث باباجانی انجام گرفت.
کاوک نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، با هدف بررسی پروژه های زلزله ی سال 1396 حضور امین کمالوندی معاون توسعه و مدیریت منابع، امیر محمدپور مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: بی گمان عملیات وعده صادق که توسط سپاه پاسداران انجام گرفت می تواند تلنگری بر جهان اسلام باشد تلنگری که وحدت و اتحاد مسلمین را دوباره به همه ما گوشزد می کند بنابراین وعده صادق را باید زنگ وحدت و اتحاد جهان اسلام دانست.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه،دکتر خلیل عبدی معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی استان به همراه مهندس طهماسبی همکار این اداره کل در حین انجام ماموریت کاری در منطقه اورامانات در جاده ثلاث باباجانی دچار سانحه خودرویی شدند. که به حمداله وضعیت جسمی آنها نگران کننده نمی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- بارش تگرگ تردد در محورهای ثلاث باباجانی را محدود کرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۲۰:۲۸    
دعوایی در ثلاث باباجانی که عید را به کام ثلاثی ها تلخ کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۵    
کرمانشاه- همزمان با نخستین روز از ماه شوال، نماز عید سعید فطر در ثلاث باباجانی اقامه شد.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۲:۰۲    
شهید عبدالله عبدالهی سوم مهر 1314 در خانواده ای متقی و آگاه در روستای خانه شور از توابع شهرستان ثلاث باباجانی دیده به جهان گشود و همیشه به فکر حل مشکلات مردم بود و آن ها را در هر کاری یاری می کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مردم ثلاث باباجانی در پایان راهپیمایی روز قدس، پرچم آمریکا و اسراییل را به آتش کشیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۵۷    
کرمانشاه- در این ویدیو راهپیمایی پرشور مردم ثلاث باباجانی در روز جهانی قدس را می بینید.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: روز جهانی قدس، ابتکار بزرگ امام راحل(ره) و نتیجه تدبیر و دوراندیشی پیر جماران در بحث قدس و ملت فلسطین می باشد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از پیشرفت 36 درصدی احداث تونل سیاه طاهر در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد.