چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۲۲:۰۰Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثلاث باباجانی»

تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: نباید اجازه دهیم که تفکر سکولاریسم که به نوعی دین را تخطئه می کند در جامعه گسترش پیدا کند زیرا این جریان منحط خواه ناخواه زمینه ای برای منزوی شدن دین و بعد از آن انزوای این انقلاب و نظام خواهد شد.
در مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان ثلاث باباجانی و باحضور مسئولین، نشستی به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه کودک و نوجوان تشکیل و در این نشست مشکلات و آسیب های اجتماعی این حوزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۲    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی از دستگیر شدن 2 شکارچی غیر مجاز طی 2 عملیات جداگانه خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۱    
اقدامات ایمنی انجام شده طی دو ماهه سال جاری در محور های مواصلاتی شهرستان ثلاث باباجانی استان کرمانشاه را ملاحظه کنید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۴:۳۳    
کارشناسان اداره پذیرش و هماهنگی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه، از اداره بهزیستی شهرستان ثلاث باباجانی بازدید کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۴:۳۳    
بازدید کارشناسان معاونت توانبخشی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه به منظور بررسی عملکرد مراکز مثبت زندگی و برنامه CBR در شهرستان ثلاث باباجانی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی از کشف مقدار 2 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در این شهرستان خبر داد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: سیاست کلی نظام جمهوری اسلامی تساوی و مساوات بین ادیان و مذاهب است و خوشبختانه این انقلاب زمینه ای برای شکوفایی ظرفیت ها و پتانسیل های اهل سنت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
شورای پیشگیری از وقوع جرم حوزه آب با موضوع ایجاد هماهنگی و تعامل بین دستگاه های خدمات رسان در خصوص مشکلات آب برخی روستا های ثلاث باباجانی و جوانرود برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور عصر امروز به شهرستان ثلاث باباجانی رفت و آخرین وضعیت تکمیل زیرساخت های عمرانی این شهرستان را بررسی و پیگیری کرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ در این سفر که فرمانده قرارگاه نجف اشرف غرب و معاونان عمرانی و سیاسی-امنیتی هم دکتر وحیدی را همراهی می کردند، وزیر کشور ابتدا پیگیر فعالیت و بررسی زیرساخت های بازارچه مرزی شیخ صله شد و بر تکمیل آن با هدف توسعه صادرات تاکید کرد . ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: فتح خرمشهر توسط رزمندگان اسلام به جهانیان نشان داد که این انقلاب هرگز با زور اسلحه، موشک و بمب تسلیم خواسته های دشمنان نمی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۵:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی از توقیف 2 محوله قاچاق طی عملیات های جداگانه در این شهرستان خبر داد و گفت : ماموران ایست و بازرسی شهید علیزاده در حین کنترل خودرو های عبوری به 2 دستگاه خودرو وانت آریسان و نیسان مشکوک که جهت بازرسی متوقف شدند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر اشکان مرادی رییس اداره دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی گفت: در راستای اجرایی نمودن سند تحول دامپزشکی جهت ارائه خدمات به مناطق محروم و کم برخوردار استان در تاریخ 27 اردیبهشت ماه اکیپ خدمات رسان دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی جهت ویزیت معاینه ...
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۵    
نماینده مردم اورامانات در مجلس روز گذشته باحضور در ثلاث باباجانی از پروژه های مهم این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی کشور در قصرشیرین گفت : مرزهای کرمانشاه با عراق در شمال منطقه عمومی نوسود، پاوه، ثلاث باباجانی و قسمتی از قصرشیرین به سامانه های الکترونیکی، اپتیکی، پهپادی، هلی شاتی تجهیزشده است.
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۴    
شورای عشایری ثلاث باباجانی با حضور فرماندار و مدیرکل امور عشایر کرمانشاه به منظور بررسی مشکلات عشایر شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
توزیع این سمعک ها با حضور کارشناسان شنوایی سنج استان، به صورت متمرکز در شهرستان جوانرود انجام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۴۶    
نشست مشترکی بین ریاست دادگستری، قاضی شعبه کیفری دادگاه، رئیس اداره بهزیستی، کارکنان و کارشناسان اورژانس اجتماعی شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر آبفای شهرستان ثلاث باباجانی گفت: بارندگی و رعدوبرق هفته گذشته به تأسیسات آب رسانی مجتمع مامیشان ثلاث باباجانی خسارت وارد کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر در امور ایثارگران به همراه امام جمعه ثلاث با خانواده شهید ویسی دیدار کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۷:۵۰    
امام جمعه اهل سنت شهرستان ثلاث باباجانی گفت: تا زمانی که اسرائیل تاب ایستادگی را داشته باشد، خطر فتنه و توطئه جهان اسلام را تهدید می کند، لذا عاقلانه ترین کار در برابر صهیونیست ها حفظ انسجام در بین کشورهای اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی با اشاره به وقوع انفجار یک قبضه خمپاره باقی مانده از دوران دفاع مقدس در محل سد چنگربان بخش ازگله، گفت: در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر گفت: جاده های اورامانات علی رغم اقدامات چند سال گذشته اما به دلیل فاصله زیاد با استانداردهای نرمال وضعیت مناسبی ندارد، متأسفانه در ماه چند خانواده در حوزه ما به دلیل حوادث جاده ای داغدار می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت : با تزریق اعتبار به موقع ، تونل سیاه تایر تا شهریور ماه سال 1402 به بهره برداری برسد
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : معاون فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از افتتاح تونل “سیاه طاهر” طی سال جاری در صورت تامین اعتبار خبر داد. واحد امیری، از این تونل به عنوان طولانی ترین تونل استان یاد کرد و افزود: این تونل به طول 1080متر در مسیر جوانرود- ثلاث باباجانی قرار دارد. ...
مدیرکل راه و شهرسازی کرمانشاه از اتمام عملیات اجرایی تونل سیاه طاهر ثلاث باباجانی به عنوان طولاتی ترین تونل استان کرمانشاه در سالجاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۹    
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از پیشرفت 80 درصدی تونل سیاه طاهر ثلاث باباجانی خبر داد و گفت : این تونل هزار و 80 متری جایگزین 2 و 6 دهم کیلومتر مسیر سخت گذر می شود.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۶    
یادواره شھدای یگانی تیپ تکاور انصار الرسول (ص) با محوریت گردان 114 ظفر برگزار در شهرستان ثلاث باباجانی شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر اشکان مرادی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی گفت: طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی ویژه ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان از 13 اسفند ماه سال گذشته آغاز و در 5 اردیبهشت ماه خاتمه یافت. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: مبارزه و از بین بردن جریان جهانی صهیونیسم مستلزم و نیازمند وحدت و انسجام مسلمین است.
برگزاری افطاری وحدت و مقاومت در شهرستان ثلاث باباجانی افطاری وحدت و مقاومت با حضور علما ، روحانیون و موثرین اهل تشیع و اهل سنت شهرستان ثلاث باباجانی به همت معاونت فرهنگی و امو راجتماعی مرکز اسلامی کرمانشاه و اداره تبلیغات اسلامی این استان برگزارگردید.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری محفل انس با قرآن خانواده های شهدا و ایثارگران در شهرستان های گیلان غرب، ثلاث باباجانی و پاوه
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۲۱:۰۱    
رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی کرمانشاه گفت : شهرستان ثلاث باباجانی با 25/5 میلی متر بارندگی پربارش ترین شهر استان در 24 ساعت گذشته بوده است.
ماموستا ملااحمد شیخی: هرگونه عادی سازی روابط با صهیونیست ها خیانت به قرآن و اسلام است امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: هرگونه عادی سازی روابط با صهیونیست ها و رژیم اسرائیل غاصب به نوعی خیانت به قرآن و اسلام است و همین کار خود زمینه ساز تفرقه در بین مسلمین خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بحران استانداری کرمانشاه گفت : با توجه به صدور هشدار هواشناسی در استان کرمانشاه به خصوص در مناطق غرب و شمال مانند پاوه جوانرود روانسر و ثلاث باباجانی تمامی دستگاه های خدمت رسان در آمادگی کامل قرار گرفتند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۰۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: ضروری است که همه ما در هر پست و مقامی که داریم برای تحقق شعار امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده است، جهادی کار کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری 30 کلاس آگاهی از خطرات مین طی سال گذشته، گفت: کارگاه آموزشی آگاهی از خطرات مین در ثلاث باباجانی برگزار شد.
توسعه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۱:۳۴    
براساس اخبار رسیده بزودی آقایان موسوی و باوندپور فرمانداران شهرستانهای هرسین و ثلاث باباجانی جای خود را به افراد دیگری خواهند داد . این دو فرماندار از منصوبین ایام استانداری امیری مقدم بودند ...
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۲    
فاش نیوز - پدر شهیدان محمدی از دیار سینه ستبر ایران اسلامی به فرزندان شهیدش پیوست. به گزارش ایثار ، مرحوم حاج عبدالمحمد محمدی پدر شهیدان والامقام هادی و بایر محمدی و همسر شهیده معظم خانم میرزایی روز گذشته در شهرستان ثلاث باباجانی دعوت حق را لبیک و به فرزندان و همسر شهیدش پیوست. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۰:۲۵    
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: کار بزرگ امام بزرگوار ما این بود که نظریه جمهوری اسلامی را خلق کرد و آن را وارد میدان نظریه های سیاسی گوناگون کرد بنابراین به همان نسبتی که جبهه ها دانشگاه انسان سازی بود، جمهوری اسلامی نیز می تواند دانشگاه ملت سازی و به تَبَع آن تمدن سازی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حاج عبدالمحمد محمدی پدر شهیدان والامقام هادی و بایر محمدی و همسر شهیده معظم خانم میرزایی در شهرستان ثلاث باباجانی دعوت حق را لبیک و به فرزندان و همسر شهیدش پیوست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حاج عبدالمحمد محمدی پدر شهیدان والامقام هادی و بایر محمدی و همسر شهیده معظم خانم میرزایی در شهرستان ثلاث باباجانی دعوت حق را لبیک و به فرزندان و همسر شهیدش پیوست.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با اشاره به اینکه رمضان، ماه وحدت مسلمین است گفت: یکی از صدها اشتراک مسلمین همین ماه مبارک رمضان است، لذا باید با ایجاد کارگروه و بسترهای لازم از فرصت رمضان برای تقویت وحدت و تقریب بیشتر مذاهب اسلامی نهایت استفاده را ببریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ماموران انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی و پاوه بیش از چهار هزار لیتر سوخت قاچاق را در بازرسی های خود کشف کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی از کشف 2 هزار و 400 لیتر سوخت قاچاق در ثلاث باباجانی خبر داد.
ماموستا ملااحمد شیخی تاکیدکرد: توجه دلسوزانه رهبر معظم انقلاب به معیشت ملت امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: رهبر معظم انقلاب در عمل نشان داده اند که توجه دلسوزانه ای به وضعیت اقتصادی و معیشتی ملت ایران دارند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کرمانشاه- در پی بارش شدید باران رودخانه حرمیان در ثلاث باباجانی طغیان کرد.