چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۱۰:۰۸Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عدالت»

ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه انتظار فرج فقط به معنای خواندن دعای فرج نیست بلکه باید در این راه تلاش و مقدمه سازی کنیمف گفت: منتظران امام زمان(عج) باید دغدغه برقراری عدالت جهانی داشته باشند و کسی که می خواهد با حضرت پیمان ببندد باید ظلم ستیز بوده و در این زمینه بی تفاوت نباشد.
آسیانیوز / یزد ؛ بیست و دومین نشست مرکز راهبردی پیشرفت و عدالت استان با محوریت ارایه گزارش اقدامات و برنامه های شرکت آب نیرو در طرح انتقال آب از سد خرسان 3 به استان صبح امروز با حضور نمایندگان این شرکت در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد. ...
اقتصاد نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت همچنان روی میز دولت قرار دارد و گفته های مسئولان حاکی از این است که جاماندگان شناسایی شده اند اما منابعی که به عنوان سهام عدالت قرار است در اختیار این افراد قرار بگیرد، هنوز مشخص نیست.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت همچنان روی میز دولت قرار دارد و گفته های مسئولان حاکی از این است که جاماندگان شناسایی شده اند اما منابعی که به عنوان سهام عدالت قرار است در اختیار این افراد قرار بگیرد، هنوز مشخص نیست.
تقریب   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا دکتر عبدالسلام کریمی عنوان کرد: دست های پنهانی که پشت این حوادث نقش آفرینی می کنند باید برای مردم و جوانان عزیز شناسایی و معرفی شوند، همانطور که ریاست محترم جمهور هم تأکید کردند مردم به دنبال اجرای عدالت هستند اما ایجاد اغتشاش را هرگز قبول ندارند و این مخل امنیت و آرامش پایدار کشور است.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۰:۴۳    
عدالت خواه گفت: فکر و اندیشه ورزی تنها راه پیشگیری از بروز اشکال و اعتراض اجتماعی است و راه های ارتباطی با نوجوانان و جوانان باید با تحقق محلات اسلامی و بسیج نوجوانان تسهیل شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گفته یک منبع آگاه احتمالا در جلسه شورای عالی بورس، وضعیت سهام عدالت متوفیان تعیین تکلیف خواهد شد.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
امیر مقدم سرپرست سازمان منطقه آزاد چابهار در نشست شورای مدیران منطقه : رسیدن به اهداف توسعه ایی سازمان و تثبیت سرمایه های پایدار با افزایش همدلی، آرامش و برنامه ریزی میسر می گردد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ در متن این حکم آمده است: امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیت های سنگین ناشی از آن، اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومین و ستمدیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سر لوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف موفق باشید ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون سهامداران عدالت بخوانند، چرا شاخص کل بورس اُفت کرد؟، جزییات افزایش سرمایه جذاب 12 نماد، اطلاعیه مهم عرضه اولیه وطوبی، تحلیل صبا امروز 12 مهر 1401 | صبا کی به مدار صعود باز می گردد؟، افزایش قیمت دلار توافقی در کانال 31 هزار تومان؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
با ادامه افت شاخص کل بازار بورس، ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی به 8 میلیون672هزار و757تومان رسید.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۷:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون تیراندازی گفت: باید طبق قوانین فدراسیون جهانی عدالت در حضور کشورها رعایت شود و حق حضور برای همه کشورها وجود داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه دانشگاه محل آموزش و آموختن است، گفت: ما در کنار مسؤولیت آموزشی و آموختن، مسؤول فرهنگ انقلابی، ایثارگری، عدالت محوری، درستکاری و اخلاق مداری در دانشگاه هستیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری- توکلی، رئیس هیئت مدیره شرکت های تعاونی سهام عدالت کشور گفت: واگذاری سهام عدالت به مشمولان کمیته امداد و بهزیستی در مجموع به تعداد 2.5 میلیون نفر واگذار شد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آخرین قیمت سهام عدالت در هفته دوم مهرماه را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رهبر حزب جمهوری خلق، تلاش می کند تا برای کنار زدن حزب عدالت و توسعه از صحنه قدرت، از نشانه هایی استفاده کند که تماماً، در تضاد و تقابل با مشی سیاسی و زندگی فردی اردوغان است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۴۰    
دکتر طاهره چنگیز رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می گوید مهم ترین خواسته مردم حفظ کرامت، رفع تبعیض ها و برقراری عدالت است اما راه حل پیگیری مطالبات گفت وگوست، باید به حرف یکدیگر گوش دهیم و در مواردی که نیازمند اصلاح قوانین هستیم، قانون را اصلاح کنیم.
آنا / بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: حداقل افزایش حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان در لایحه ارسالی به مجلس 20 درصد در نظر گرفته شده که به صورت پلکانی برای کسانی که حداقل درآمد را دارند، اعمال می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: سخنگوی دولت با بیان اینکه این لایحه هفت بند دارد و به حوزه های مختلفی پرداخته است، تصریح کرد: میزان این افزایش برای کارکنان دولت، به صورت پلکانی است و برای حقوق بگیرانِ پایین از 20 درصد است و هرچه بالاتر برود، این درصد کاهش می یابد تا به سمت عدالت در پرداخت ها حرکت کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در جدیدترین رأی خود نامه سازمان امور مالیاتی درباره شمول مالیات بر درآمد بر انواع پاداش پرداختی به کارکنان را ابطال کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل از ارسال تجهیزات مورد نیاز مدارس به نواحی و مناطق مختلف این استان با صرف 50 میلیارد تومان خبرداد. کلام الله صفری، مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل با اعلام این خبر با بیان اینکه یکی از نتایج عدالت آموزشی، محرومیت زدایی از مناطق روستایی و حاشیه است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی ارسال لایحه متناسب سازی حقوق شاغلان و بازنشستگان کشوری و لشگری به مجلس را به فال نیک گرفت و از دولت خواست تا در راستای اجرای عدالت مزدی و رفع مشکلات معیشتی، افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشگری را تا قبل از پایان سال عملیاتی کند و به بودجه 1402 موکول نشود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، بازی های آسیایی و قهرمانی جهان در سال 2023 معرفی شد. نحوه برگزاری چرخه به شرح زیر است: ماده واحده: ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
محورهای اصلی بیانات امام خامنه ای (مدظله العالی) در دیدار شرکت کنندگان در هفتمین اجلاس مجمع جهانی اهل بیت(ع) (1401/06/12): 1. مجمع جهانی اهل بیت را مرکزی قرار بدهید برای الهام بخشی به دنیای اسلام. 2. پرچم جمهوری اسلامی همان پرچمِ عدالت و معنویّت است که انبیا و ائمّه برداشتند. 3 ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
این هنرمند تئاتر، تلویزیون و سینما درباره اتفاقات اخیر و نگرانی هایی از بابت برخی سوء استفاده های جریان های تجزیه طلب در برخی نقاط کشور، گفت: ما معتقدیم اعتراض و انتقاد مردمی در هیچ استانی متفاوت با استانی دیگر نیست و به نوعی وحدت و خواست ملی به عنوان یک اصل اساسی جریان دارد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله حدائق با اشاره به اینکه بزرگترین مرکز ضد مهدوی در تل آویو، علیه ولی خدا مصلح عدالت گستر فعالیت می کند، گفت: 75 درصد شیطنت های دشمنان علیه امام عصر (عج) است چرا که امام زمان (عج) بساط ظلم را بر هم می زند و عدالت را می گستراند.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از اجرای کامل طرح سپهتن (طرح تخصیص سوخت بر مبنای پیمایش) در بستر سامانه هوشمند سوخت خبر داد و گفت: با اجرایی شدن این طرح، افزون بر مدیریت مصرف سوخت، توزیع سوخت ناوگان برون شهری به سمت عدالت محوری حرکت می کند و سبب رضایتمندی مالکان خواهد شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه شنبه 12 مهر پارلمان ضمن خوش آمد به رئیس جمهور جهت حضور در مجلس، سالروز شهادت امام حسن عسگری(ع) را تسلیت گفت. ...
آنا / باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: حضور بازرسان جهاد کشاورزی در برخی کارخانه ها براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار و کالاهای اساسی است.
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
| زمان تقریبی مطالعه 2 دقیقه | به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، آیت الله سید نصیر حسینی 11 مهر ماه با بیان اینکه انقلاب اسلامی در ساحت خرد به انقلاب عقلانیت و انسانیت دست یافته، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران که به رهبری امام خمینی (ره) پیروز شد، استکبار این انقلاب را تحمل نکرد و کودتا ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، در پی ارائه شکایتی به دیوان عدالت اداری درباره نحوه اخذ مالیات از خودرو های گران قیمت در سال گذشته، این دیوان با بررسی موضوع، مصوبه هیأت وزیران که مقرر داشته است سازمان امور مالیاتی کشور می تواند ارزش روز انواع خودروهای سواری و وانت دو کابین را با توجه به سال ساخت یا واردات آنها ...
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعامل با مجلس در جهت رفع مشکلات کشور، پیگیری عدالت در قالب شالوده برنامه ها و برش وظایف این وزارتخانه و ایجاد حداقل یک شغل برای آحاد ملت ایران به عنوان اولویت های برنامه های خود برای اداره وزارت کار یاد کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعامل با مجلس در جهت رفع مشکلات کشور، پیگیری عدالت در قالب شالوده برنامه ها و برش وظایف این وزارتخانه و ایجاد حداقل یک شغل برای آحاد ملت ایران به عنوان اولویت های برنامه های خود برای اداره وزارت کار یاد کرد.
آنا / شانا   ۱۳ دقیقه پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: سهمیه سوخت به ناوگانی را که فاقد بیمه شخصی یا فاقد معاینه فنی یا دارای بدهی جرایم رانندگی و ... هستند، تخصیص نمی یابد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
نوروزی خطاب به وزیر پیشنهادی کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: آقای زاهدی وفا وزارت را به عقلا بدهید، این وزارتخانه جای محرومان و پابرهنگان است، کسانی که درد مردم را حس کرده اند و مشکلات محرومان را می شناسند، فراکسیون صبح 42 درصد رأی به ایشان داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس ضمن موافقت با برنامه وزیر پیشنهادی کار گفت: زاهدی وفا را فردی اخلاق مدار می دانم وی به اقتصاد و تمدن اسلامی اعتقاد دارد و خواهان عدالت است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی از آگاهی بخشی و تزریق امید و نشاط در جامعه به عنوان مهم ترین رسالت هنر انقلابی نام برد و گفت: روایت پیروزی های ملت ایران، تبیین زیبایی ها در قالب هنر، جهت گیری دقیق و درست کار هنری ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: باید به شخصیت فردی وزیر پیشنهادی کار توجه کنیم. تواضع، عدالت خواهی و پاک دستی ویژگی هایی بودند که رئیس جمهور درباره زاهدی وفا آنها را به کار برد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت :استاندارچهارمحال وبختیاری گفت :توزیع عدالت محورانه امکانات در مناطق محروم، از اولویت های اصلی دولت سیزدهم است.
آنا / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه نباید گزارشات نهادهای نظارتی رسمی را درخصوص عدالت محور و سالم بودن زاهدی وفتا نادیده گرفت، گفت: رقبای زاهدی وفا برای تصدی پست وزارتخانه، بر پاکدستی و توان مدیریتی وی شهادت می دهند.
تبیان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۵    
یکی از بزرگترین موانع اجرای عدالت اجتماعی، رشوه خواری است. زیرا زورمندان و ثروتمندان، همواره قادرند با نیروی زور و پول خود، از منافع خویش دفاع کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
چهارشنبه هفته گذشته سخنگوی دولت از تصویب واگذاری سهام عدالت به جاماندگان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و مجموعه ایثارگران خبر داد.
سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۰    
نشست ارائه یافته های پژوهشی با عنوان پایش میزان و تغییرات عدالت آموزشی در آموزش ابتدایی ایران و مقایسه با وضعیت بین المللی دوشنبه 18مهرماه برگزار می شود. https://webinar.oerp.ir/b/qyj-3cy-qfy-nn9 42,527,931 10 دی 1393 9,435
ملیت   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۷:۴۲   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: انتظار داریم سهام عدالت جاماندگان خیلی سریع و حتی قبل از پایان سال تعیین تکلیف شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۷:۳۸    
عدالت در توزیع امکانات از اولویت دولت سیزدهم است/ طرح همیار پلیس در مدارس استان اجرا می شود، عناوین مهم روزنامه های امروز 12 مهر در چهارمحال و بختیاری است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۵:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی جاری، امر آموزش حدود 16 میلیون دانش آموز را با استفاده از ظرفیت جامعه یک میلیون نفری معلمانش پیش می برد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- اعضای شورای امنیت سازمان ملل در بیانیه ای، حمله به نیروهای حافظ صلح سازمان ملل برای ایجاد ثبات در کنگو (مونوسکو) را به شدت محکوم کردند و از مقامات کنگو خواستند که عاملان این حمله را به دست عدالت بسپارند.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
با حک دوربین های مربوط به سازمان اطلاعات قوه قضاییه توسط گروه عدالت علی دیدیم که شرایط فجیعی در مورد نگهداری از زندانیان و برخورد با آنها وجود دارد.