پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۴:۴۳Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عدالت»

ایرنا   ۳ دقیقه پیش    
اهواز - ایرنا - سخنگوی قوه قضاییه گفت: اقتدار و عزت دستگاه قضایی به رعایت عدالت است و مردم همواره از دستگاه قضایی این انتظار را دارند.
ایلنا   ۳۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس صنف جایگاهداران کشور گفت: ما هیچ جایگاه دورافتاده ای نداریم و همه مردم در همه مناطق ایران، از روستاها تا کلان شهر باید به جایگاه سوخت نزدیک به خود دسترسی پیداکنند
تجارت نیوز   ۴۲ دقیقه پیش    
هفته گذشته سهام عدالت به 11 میلیون و 959 هزار تومان رسید و در محموع هفته گذشته سهام عدالت 0٫3 درصد افت را ثبت کرد.
اقتصاد 24   ۱ ساعت پیش    
ماجرای سرقت سه پسته بادام هندی توسط پدری تنگدست و رای صادر شده برای مجازات او، واکنش منفی مردم و حتی مسئولان عالیرتبه قوه قضائیه را برانگیخت و این سوال را ایجاد کرد که چرا قاضی، مجازاتی چنین سنگین را برای یک سرقت کوچک که به دلیل فقر انجام شده در نظر گرفته است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۷:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مدارا: ارزش سهام عدالت (17 مهرماه) ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز چهارشنبه (14 مهرماه)، 1.3درصد کاهش یافت. ارزش سبد 532هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به 13 میلیون و 656هزار تومان و 25 میلیون و 722هزار تومان رسید. ...
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۸۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ساختار بودجه با رویکرد اجرای عدالت در حال اصلاح است و برای مثال افزایش حقوق ها به شکل پلکانی اعمال خواهد شد و دولت هیچ وعده ای نخواهد داد که قابل تحقق نباشد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس قوه قضاییه با اشاره به اینکه برخی محدودیت های در خصوص افراد از سوی دستگاه قضایی باید بازنگری و اصلاح شود گفت: در همین راستا، قوانین و مقررات باید از پیوست عدالت برخوردار باشند و از ایجاد محدودیت هایی مانند ممنوع الخروج و یا مسدود کردن غیرضروری حساب های بانکی افراد پرهیز کرد.
شبستان   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به فرموده حضرت امام خامنه ای، شهادت قله ای است که دستیابی به آن بدون اخلاص و ایثار، صدق و معنویت، مجاهدت و گذشت، توجه به خدا و کار برای مردم، و تلاش برای تحقق عدالت و استقرار حاکمیت دینی امکان پذیر نیست.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت _ ایرنا_ استاندار جدید گیلان با بیان اینکه شعار و تفکر ریاست جمهوری مبارزه با فساد است، تاکید کرد: رفیق بازی و فساد اداری در دکترین مدیریت آیت الله رییسی و دولت عدالت محور و مردمی جایی نخواهد داشت.
دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : سبد 532 هزار تومانی سهام عدالت، 2 هزار تومان و سبد یک میلیون تومانی سهام عدالت یک میلیونی 3 هزار تومان در این هفته افت کرد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به لزوم همکاری نزدیک وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی جهت تحقق عدالت در سلامت، درباره وضعیت واکسیناسیون علیه کرونا در کشور، گفت: وقتی که در تیر ماه میزان واکسیناسیون را بررسی می کنیم، حدود پنج میلیون دز واکسن تزریق شده بود ...
بولتن نیوز   ۲ ساعت پیش    
روح الله ایزدخواه نماینده مجلس توضیح می دهد تخصص نداشتن برخی نمایندگان همین دوره مجلس چه وضعیتی را رقم زده است.
رهیاب   ۲ ساعت پیش    
رئیس دستگاه قضا گفت: عدالت ورزی و اخلاق باید سرلوحه کار کارکنان قوه قضائیه قرار بگیرد چرا که امروز بسیاری از مردم مشکلاتی دارند اما سخت تر از آن برای مردم مشاهده بی عدالتی و بی اخلاقی است که باید هم در زبان و هم در عمل رعایت شود.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش    
جهانی شدن مقابل عدالت نیست وچه بسا حالا که کشور را بی عدالتی فرا گرفته است بتوانیم با نگاه کانتی، عدالت را در ذات جهانی شدن پیدا کنیم.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اژه ای با بیان اینکه عدالت ورزی و اخلاق باید سرلوحه کار کارکنان قوه قضائیه قرار گیرد گفت: باید خدمات به مردم را عبادت بدانیم و با اخلاق حسنه با آنها برخورد کنیم اما تکریم ارباب رجوع به همراه انضباط باید انجام شود.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/همدان نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت:سرمایه گذاری و حضور سرمایه گذاران در اسدآباد رنگ و بویی ندارد و به دلیل عدم توجه نگاه توام با عدالت سرمایه گذار را فراری دادند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه عدالت ورزی و اخلاق مداری امری ضروری است که باید همواره مورد توجه قرار گیرد گفت: مردم از قضات و کارکنان قضایی، توقع گشایش کارها و رفع مشکلات را دارند.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس قوه قضاییه گفت: امروزه مردم در روزمرگی خود گرفتاری دارند، اما سخت تر از آن برای مردم دیدن بی عدالتی و بی اخلاقی است و باید در زبان و عمل رعایت و سرلوحه دستگاه قضا قرار بگیرد.
رهبر انقلاب، شهیدان را برگزیدگانِ خداوند متعال خواندند و فرمودند: شهادت قله ای است که دستیابی به آن بدون اخلاص و ایثار، صدق و معنویت، مجاهدت و گذشت، توجه به خدا و کار برای مردم، و تلاش برای تحقق عدالت و استقرار حاکمیت دینی امکان پذیر نیست.
تغییرات وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در هفته ای که گذشت را در این گزارش بخوانید.
رهبر انقلاب در دیدار دست اندرکاران کنگره سه هزار و 535 شهید استان زنجان فرمودند:انگیزه ی دینی عنوان عنصر پُرقدرت، از لحاظ جامعه شناختی کشور و از لحاظ روان شناختی مردم کشور بایست تحلیل بشود، بررسی بشود؛ [باید] روی این کار کنند.
حمیدرضا حاجی بابایی از تشکیل کمیته ای برای بررسی حقوق و دستمزد در سال 1401 در سازمان برنامه و بودجه خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مشاور رییس جمهور در سفری سه روزه به کیش علاوه بر بررسی بسیاری از مشکلات و چالش های این جزیره توسعه متوازن فرهنگی و اقتصادی را اولین گام موثر در رفع موانع و مشکلات از جمله تحقق عدالت اجتماعی دانست و از این 2 مقوله راهبرد جدیدی برای مدیریت این منطقه آزاد تجاری برنامه ریزی کرد.
راه پرداخت   ۵ ساعت پیش    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. عصر تراکنش 49 / امروز اقتصاد پیوند ناگسستنی ای با فناوری یافته و هر کدام تأثیر مستقیم و غیرمستقیمی بر دیگری دارند ...
دادستان عمومی و انقلاب مرکز کهگیلویه و بویراحمد گفت: حاشیه نشینی معضل اصلی یاسوج و دلیل اصلی آن ساخت و سازهای غیر مجاز در این شهر است.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی درباره کمبود پزشک در کشور گفت: متاسفانه در کشور ما سرانه پزشکی بسیار پایین است. نباید از نظر عدالت دسترسی به خدمات پزشکی و سلامت، تفاوتی در شهرهای کوچک و بزرگ وجود داشته باشد ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان سخنگوی جمعیت پیشرفت و عدالت استان اصفهان گفت: معتقدم اموال و حتی حقوق تمام مسئولان باید برای مردم شفاف باشد، زیرا مردم صاحبان اصلی بیت المال و مسئولان هم حقوق بگیر بیت المال هستند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۲:۲۱   + ۷۹ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ رئیس جمهور با تأکید بر ضرورت رعایت عدالت در توزیع آب در کشور، خواستار تسریع در اجرای طرح های حوزه آب برای تأمین آب شرب پایدار شد. سید ابراهیم رئیسی روز سه شنبه در نخستین جلسه شورای عالی آب در دولت سیزدهم با تأکید بر ضرورت رعایت عدالت در توزیع آب ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نظام کیفری آمریکا بین محکومان به زندان ایالتی، تفاوت های نژادی حیرت انگیزی قائل می شود. طبق یک گزارش جدید، به طور خاص سیاه پوستان با نرخ های بالاتری نسبت به سفیدپوستان زندانی می شوند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۱۶    
پس از مخالفت دولت تدبیر با تخصیص سهام عدالت به جاماندگان به بهانه نبود سهام، سرانجام رایزنی های مجلس به نتیجه رسید و رئیس جمهور با اختصاص 10میلیون نفر به جاماندگان سهام عدالت موافقت کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کرسی علمی ترویجی تصویر کلی از نظریه عدالت در تفکر اسلامی به همت گروه سیاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با همکاری مرکز پژوهش های علوم انسانی اسلامی صدرا به صورت مجازی برگزار می شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ثبت نام از نامزدهای انتخابات 10 فدراسیون ورزشی با توجه به اینکه قبل از تصویب اساسنامه جدید و دستورالعمل شرایط اختصاصی نامزدها در مجامع فدراسیون های ورزشی مربوطه انجام شده است، غیرقانونی است و در صورت ورود دیوان عدالت اداری ابطال می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
عملیات احداث پست 132 کیلو ولت برق بخش خلیفان بررسی و بر اتمام این طرح و تحقق عدالت اجتماعی در منطقه تأکید شد.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه رییس جمهور موافقت خود را با طرح اختصاص سهام عدالت به جاماندگان اعلام کرده است، گفت: در فاز اول سهام عدالت به 10 میلیون نفر از جاماندگان اختصاص می یابد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: ارزش سبد بورسی سهام عدالت با افزایش یک درصدی روبه رو شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام مروی گفت: زمانی فعالیت های حلقه های صالحین می تواند موفقیت آمیز باشد که در گفتار و موضع گیری ها همواره عدالت مورد توجه قرار گیرد.
وقت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۳۴    
وقت نیوز - رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت : نظرات کارشناسی علاوه بر کمک به کشف حقیقت نقش برجسته ی در تحقق عدالت دارد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
علی اصفهانی گفت: مبارزه با فساد و اصلاح بستر های فسادزا و مبارزه با مفسدان از اولویت های ویژه دستگاه قضایی است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۷    
شعبه 26 تجدیدنظر دیوان عدالت اداری طی حکمی تجدیدنظرخواهی از رای شعبه 45 دیوان در موضوع ابطال انتخابات فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی را مردود دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی گفت: این دبیرخانه در حال تدوین و تعریف قانون عدم منافع در این مناطق برای تحقق عدالت اجتماعی و جلوگیری از ایجاد رانت و فساد است.
رییس قوه قضاییه به منظور بررسی مسائل قضایی استان خوزستان، صبح امروز وارد فرودگاه اهواز شد.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور از تدوین شیوه نامه ها برای جلوگیری از تبعیض و بی عدالتی در جامعه که یکی از مطالبات به حق مردم جزیره کیش است خبر داد
اقتصاد آنلاین / یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس دیوان عدالت اداری گفت که دیوان درصدد این نبوده است که بگوید برگ سبز می تواند جایگزین اسناد دیگر بشود و این که میشود یا نه بحثی دیگر است. دادستان کل کشور استفساریه ای از مجلس انجام دادند و منتظریم مجلس تعیین تکلیف کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ناصر عتباتی،رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در آیین افتتاح دادگاه بخش ایواوغلی اظهار کرد:یکی از محور های مهم نظام مقدس اسلامی عدالت است، یکی از نمود های عدالت حق دسترسی آسان به خدمات قضایی است که در قانون اساسی مورد تاکید قرار گرفته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با تأکید بر اینکه ارتباط ائمه جمعه با شبکه نخبگانی در اقصی نقاط کشور یک ضرورت است، گفت: هیچ مسئله حاشیه ای نمی تواند در عزم شبکه امامت جمعه برای تعمیم عدالت و ریشه کنی فساد و به میدان آوردن ظرفیت مردمی برای رهگیری این مقصد بزرگ تعلل ایجاد کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از احتمال اختصاص سهام عدالت به 10 میلیون نفر جاماندگان سهام عدالت تا بهمن ماه خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شعبه 26 تجدیدنظر دیوان عدالت اداری، در حکمی تجدیدنظرخواهی از رای شعبه 45 دیوان در موضوع ابطال انتخابات فدراسیون ورزش های زورخانه ای را رد کرد. به گزارش ایسنا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
منظور گفت: هوشمندسازی نظام مالیاتی، رعایت عدالت و انصاف، رضایت مودیان و تحقق کامل درآمد های مالیاتی، برنامه های اولویت دار نظام مالیاتی محسوب می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرضا با اشاره به ضرورت اصلاح در قوانین ناکارآمد، گفت: طعم اجرای عدالت را مردم باید احساس کنند و اصلاح قوانین ناکارآمد از جمله مسائلی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.