چهارشنبه ۲۶ مردادساعت ۱۱:۱۹Aug 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امتحانات نهایی»

ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد نقشه جامع علمی کشور یکی از اهداف اصلی شورای عالی انقلاب فرهنگی را در ساماندهی حوزه سنجش و پذیرش ورود به دانشگاه، جلوگیری از فاجعه کاهش قدرت اصلی جمهوری اسلامی ایران در حوزه علم و فناوری اعلام کرد، که به گفته وی اکنون نیز به برخی کشورهای خیلی قدرتمند صادرات فناورانه دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۵۵    
دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: ممکن است بین پایین ترین سفره های غذای مردم با بالاترین سفره های غذا، خیلی تفاوت داشته باشد، اما باید به صورت قصد شده کاری کنیم که در آموزش این اتفاق نیفتد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
امتحانات نهایی شهریور ماه با حضور 40 هزار دانش آموز در مازندران برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
قشم - ایرنا - معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان قشم از 80 پله رشد کشوری و 2 پله رشد استانی در میانگین نمرات و درصد قبولی امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم این شهرستان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۲    
مدیر دبیرستان دخترانه سما کرمانشاه با بیان اینکه برخی از دانش آموزان تنبل تربیت شده و تمایل به تحقیق در زمینه انتخاب رشته تحصیلی ندارند گفت: اغلب انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاهی به دلیل چشم و همچشمی انجام شده و فقط با اجرای شرط معدل و برگزاری امتحانات نهایی در کنکور عدالت آموزشی محقق می شود.
طلا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش برنامه امتحانات نهایی دانش آموزان در شهریور ماه سال جاری را اعلام کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۲۲:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با بیان اینکه امتحانات دانش آموزان الکترونیکی نمی شود، گفت: فرایند برگزاری امتحانات به صورت الکترونیکی خواهد بود که یک بخش آن، تصحیح الکترونیکی امتحانات است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
موسوی: ابتدا قرار بود امتحانات نهایی در پایه یازدهم و دوازدهم باشد اما وقتی مصوبه به صحن شورا رفت، وزیر وقت آموزش و پرورش اعلام کرد که امتحانات نهایی را در پایه دوازدهم برگزار می کنیم.
سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۳    
نشست هم اندیشی تصمیم گیری در خصوص برگزاری امتحانات نهایی پایه های دهم و یازدهم با حضور نمایندگان سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی آموزش و پرورش برگزار شد. 40,797,794 10 دی 1393 13,917
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۹    
صدیقی، کارشناس آموزشی در گفت و گو با قدس آنلاین: - اگر قبل از این دانش آموزان برای نمره گرفتن در امتحانات نهایی رقابت می کردند، امروز خودشان را رقیب همکلاسی خودشان در زمینه کنکور می بینند، نه تعاملگر اجتماعی با هم کلاسشان.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۶    
ابرهیمی، استاد دانشگاه در گفت و گو با قدس آنلاین: - بعضی از معلم ها پول می گیرند و امتحانات نهایی را با دست باز نمره می دهند. - بعضی از شهرستان ها و مدارس غیرانتفاعی برای اینکه آمار قبولی بیشتری داشته باشند نمره امتحان هایی را با دست باز تری می دهند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان دبیرستان طریقت جوادآباد بالاترین میانگین نمرات پایه دوازدهم در استان را به دست آوردند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از منطقه جوادآباد، دبیرستان طریقت ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۸    
مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ، جایگاه برتر استانی شهرستان پارسیان در شاخص رشد میانگین نمرات نهایی را ستودنی دانست و تاکید کرد : مدیران مدارس لازم است از ظرفیت های مختلف برای ارتقای سطح علمی همکاران بهره ببرند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۷    
پس از ابلاغ مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی از سوی رئیس جمهور که نقطه پایانی بر سرگردانی داوطلبان کنکور 1402 بود و تغییراتی همچون تأثیر 40 درصدی سابقه امتحانات نهایی سال دوازدهم و همچنین برگزاری دوبار در سال کنکور را قطعی کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۰۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه آموزش و پرورش گفت: سوابق تحصیلی دانش آموزان 40 درصد وزن ورودی به دانشگاه ها است؛ بنابراین نیازمند یک نظام امتحانات محکم تر هستیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۹    
فاطمه پناهی دانش آموز پایه دوازدهم از شهرستان آبدانان موفق به کسب رتبه ی اول کشوری، استانی و منطقه ای در امتحانات نهایی پایه دوازدهم شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ...
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای اعلام کرده است که قانون یا مصوبه جدید برای آزمون سراسری سال 1402 وجود ندارئد و این آزمون همانند آزمون سراسری سال 1401 برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۰۷:۲۷    
رئیس اداره تکنولوژی، گروه های آموزشی، تحلیل و بررسی محتوای آموزشی متوسطه آموزش و پرورش استان کرمان گفت: با اشاره به تحلیل امتحانات نهایی پایه دوازهم به صورت مدرسه ای، منطقه ای و شهرستانی گفت: تحلیل امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم اقدامی موثر در راستای ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
یک مدرس ریاضیات کنکور گفت: در کنکور سراسری امسال 480 تقلب کشف شد؛ چگونه آموزش و پرورش می تواند امتحانات نهایی را سالم و در امنیت کامل برگزار کند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۶:۱۰    
نصیری قیداری در رابطه با مزایای حذف کنکور گفت: این اقدام مانع فعالیت موسسات مافیایی و استرسی می شود که جوان 17 _ 18 ساله تحمل می کند. من موافق مصوبه حذف کنکور هستم اما اگر بتوانند امنیت امتحانات نهایی را همچون کنکور برقرار کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۱:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: یکی از بهترین راه ها برای تعیین جهت گیری ها و قانع سازی مدیران نظام در سیاست گذاری های کلی، تجزیه و تحلیل داده ها از قبیل نمرات امتحانات نهایی، کنکور و ... است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی "فسا" گفت: کاربری که با ترفند در فضای مجازی قصد فریب کادر مدرسه و تقلب در امتحانات پایانی را داشت توسط پلیس فتا این شهرستان شناسایی، احضار و روانه دادسرا شد.
سلام نو / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
دو نفر از گردانندگان کانال های فعال در حوزه فروش سئوالات کنکور و امتحانات نهایی مورد شناسایی قرار گرفته و با هماهنگی مراجع قضائی در دو استان مختلف دستگیر شده اند.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس فتا فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از شناسایی و دستگیری دو نفر از متهمین حرفه ای فعال در زمینه کلاهبرداری در قالب فروش سوالات کنکور و امتحانات نهایی در دو استان کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
از دستگیری دو نفر در زمینه کلاهبرداری در قالب فروش سئوالات کنکور و امتحانات نهایی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد: بر اساس اعلام سازمان سنجش فرصت ابلاغ مصوبه کنکوری شورا در خصوص تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری تا 15 تیرماه تعیین شده و امیدواریم رییس جمهور تا قبل از این زمان، این مصوبه را ابلاغ کند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اعلام نتایج امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم در مناطق مختلف کشور توضیحاتی ارائه داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۷:۲۲    
. طبق آخرین گزارش مرکز سنجش وپایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش وپرورش در پنجم تیرماه استان لرستان در ثبت سوالات امتحانات نهایی خردادماه 1401 در سامانه qb بیشترین پیشرفت را به خود اختصاص داده و رتبه اول کشور را در اختیار گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفت: برای دانش آموزانی که در امتحانات نهایی تقلب کردند، متناسب با تخلف آنان مجازاتی همچون ثبت نمره صفر در درس مورد تخلف، ثبت نمره صفر در تمام امتحانات انجام شده و محرومیت از امتحانات بعدی در نظر گرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش از آغاز اعلام نتایج امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم در مناطق مختلف کشور خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی به تشریح برگزاری آزمون ها و امتحانات با استفاده از سامانه یکپارچه طراحی، ارسال سؤالات و تصحیح الکترونیکی پاسخ برگ ها پرداخت.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۸:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - امکان واریز وجه و ثبت نام در بخش دانش آموزی بیست و چهارمین جشنواره جوان خوارزمی تا 22 تیرماه تمدید شد. در اطلاعیه دبیرخانه بیست و چهارمین جشنواره جوان خواررمی، بخش دانش آموزی، در این باره آمده است: ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو درباره دستگیری کلاهبرداران فروش سؤالات تقلبی کنکور با سرهنگ گودرزی رئیس پلیس فتای پایتخت به صورت تلفنی به روی آنتن رفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس آموزشی گفت: در طرح جدید نمرات امتحانات پایان ترم تا 60 درصد نتیجه کنکور دانش آموزان را رقم می زنند؛ اگر اجرای امتحانات نهایی با دقت برگزار شود مشکلی از لحاظ عدالت آموزشی رخ نمی دهد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
طی رصد و پایش فضای مجازی و در اجرای طرح برخورد با کلاهبرداران اینترنتی در پوشش ادعای فروش سوالات کنکور 1401 و امتحانات نهایی چندین کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرامی در این خصوص مشاهده و مورد پیگیری ویژه قرار گرفت
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۸:۰۲    
میانگین امتیازات: 3.9 / 5. تعداد امتیازات: 24 به این خبر امتیاز دهید میانگین امتیازات: 3.9 / 5. تعداد امتیازات: 24 به این خبر امتیاز دهید 0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) مطالب مرتبط آموزه های قرآنی باید در همه فعالیت های کمیته امداد ظهور و بروز داشته باشد ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از دستگیری 2 کلاهبردار خبر داد که سوالات، تجهیزات پیشرفته ارتباطی پنهان و ابزار تقلب می فروختند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی گفت: نتایج امتحانات نهایی دانش آموزان پایه دوازدهم، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته های شاخه نظری دوره دوم متوسطه تا تاریخ هشتم تیرماه به مدارس اعلام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۹:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و دستگیری دو کلاهبردار اینترنتی خبر داد که با فرصت طلبی از ایام امتحانات نهایی و کنکور سراسری با ایجاد چندین کانال و صفحه اینترنتی ضمن ادعای فروش سوالات ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل (پانا) - مدیران آموزش و پرورش نواحی 1 و2 اردبیل از روند برگزاری آزمون استعدادهای درخشان بازدید کردند. توحید مجیدی اردبیلی، مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک اردبیل در برخی حوزه های امتحانی آزمون استعدادهای درخشان (سمپاد) ورودی پایه هفتم حضور پیدا کرده و ضمن بررسی شرایط و نحوه برگزاری امتحانات ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
2 متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند و تحقیقات ماموران پلیس برای کشف دیگر جرائم احتمالی از سوی این افراد نیز در حال انجام است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۹   + ۳۳ سایت دیگر  
سرهنگ داوود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار مهر ، گفت: طی رصد و پایش فضای مجازی و در اجرای طرح برخورد با کلاهبرداران اینترنتی در پوشش ادعای فروش سوالات کنکور 1401 و امتحانات نهایی چندین کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرامی در این خصوص مشاهده و مورد پیگیری ویژه قرار گرفت ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۰    
فرمانده انتظامی شهرستان آران وبیدگل گفت: فردی که با ترفندِ در اختیار گذاشتن سؤال های امتحانات نهایی، دانش آموز کلاس دوازدهم را اغفال کرده و طی چندین مرحله 947 میلیون ریال از کارت وی برداشت و به حساب خود واریز کرده بود، دستگیر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - معاون وزیر آموزش وپرورش گفت: رعایت قوانین و نظم در سالن امتحانات نهایی بسیار مهم است و شهرستان ساوه عملکرد بسیار خوب و قابل قبول در برگزاری امتحانات داشته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۸:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
امتحانات نهایی دانش آموزان، به روزهای پایانی نزدیک می شود؛ امروز دانش آموزان، امتحان زبان خارجی داشتند و امتحان آخر نیز روز شنبه 28 خرداد با دروس ریاضیات گسسته رشته ریاضی فیزیک، جغرافیای 3 رشته علوم تجربی و عربی 3 رشته علوم و معارف اسلامی پایان می پذیرید.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
اما از اولین امتحان، کلاهبرداران و سودجویان به سراغ دانش آموزان آمدند و با عنوان اینکه سؤالات و پاسخ های امتحان نهایی را دارند، سعی کردند، فضای امتحانات نهایی را به ست تقلب ببرند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۲    
امیدیه(پانا) - صبح امروز بازدید از اوراق امتحانات حوزه نهایی پایه دوازدهم با حضور کارشناس تکنولوژی و گروه های آموزشی نظری و تعدادی از سرگروه های آموزشی مقطع متوسطه دوم مدیریت آموزش و پرورش امیدیه انجام شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۶    
مدیر کل آموزش وپرورش در ادامه روند بررسی کیفیت برگزاری امتحانات پایانی پایه دوازدهم از ستاد تصحیح اوراق آموزش وپرورش ناحیه یک بازدید کرد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش هرمزگان ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - شورای معاونین و رئیس گروه برنامه ریزی امور آموزشی و پرورشی و سنجش مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور از حوزه امتحانات نهایی سرپرستی مدارس جمهوری اسلامی ایران در عربی متحده به صورت برخط بازدید کردند. ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از خرم آباد، با تصمیم کارگروه آلودگی هوا در لرستان فعالیت ادارات شهر های خرم آباد، کوهدشت، پلدختر، دورود، رومشکان و چگنی فردا با 2 ساعت تاخیر آغاز می شود. بر پایه این گزارش تمامی امتحانات نهایی و داخلی فردا سر زمان مقرر خود برگزار می شود.