چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۱:۲۳Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر کل آموزش و پرورش»

خبرگزاری مهر   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از پذیرش و اسکان 132 هزار 391 نفر در 10 روز نخست فعالیت ستادهای اسکان آموزش و پرورش در مدارس استان بوشهر خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۶ ساعت پیش    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: 96 هزار و 580 مسافر نوروزی در بیش از 6 هزار مدرسه، از 15 اسفند ماه پارسال تا ظهر روز جاری اقامت کرده اند که میانگین اقامت زائران در مدارس خراسان رضوی بیش از 4 روز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۵۰    
مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: از 24 اسفند سال گذشته تاکنون در مجموع 6 هزار و 603 نفر در مراکز اقامت فرهنگیان استان اسکان یافتند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۶    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: متوسط ماندگاری زائر در مراکز اسکان فرهنگیان 4 و نیم روز است و تا هشتم فروردین امسال به 96 هزار و 580 نفر در مراکز اسکان خدمت داده شده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۱    
تهران (پانا) - به منظور گسترش و تعمیق فرهنگ رضوی در بین دانش آموزان، ظهر امروز تفاهم نامه ای مشترک میان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دبیرخانه کانون های خدمت رضوی این استان منعقد شد. ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۵۹    
مشهد- مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی از تجهیز 895 مدرسه در استان برای اسکان زائران خبر داد که از این تعداد 610 مدرسه در مشهد است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۰    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: از 15 اسفند تا پایان روز هفتم فروردین ماه، در مجموع 227 هزار نفر شب اسکان در آموزش و پرورش استان ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش ایلام گفت: ثبت نام کتب درسی دانش آموزان از 27 فروردین ماه سال جاری به صورت اینترنتی آغاز خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: بنای وزارت آموزش و پرورش بر این است که تا قبل از پرداخت حقوق فروردین، به اعتراض های فرهنگیان درباره رتبه بندی رسیدگی شود تا آن ها به حق خود برسند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: اجرای برنامه هایی با محوریت تبیینی و تربیتی به عنوان یک برنامه اولویت دار در دستور کار مجموعه تعلیم و تربیت استان قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: 45 هزار و 948 مسافر از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون در مدارس و مراکز رفاهی این اداره کل اقامت داشته اند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: تا ظهر امروز، 8 فروردین، 96 هزار و 580 نفر در مدارس آموزش و پرورش استان اسکان داده شدند که در قالب 21 هزار و 896 خانواده بودند و 227 هزار نفر شب اسکان بوده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل آموزش وپرورش لرستان گفت: 45 هزار مسافر نوروزی در مدارس لرستان اسکان یافتند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۱    
نظری، مدیر کل آموزش و پرورش به همراه ساوری، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از مراکز اقامتی اسکان در سطح شهر گرگان بازدید و با میهمانان نوروزی گفتگو کردند. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۱    
اختتامیه سومین دوره لاله های روشن در اردوگاه شهدای دانش آموزی بادله مازندران برگزار شد و از 5 استان برتر کشور تجلیل به عمل آمد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش 20 هزار و 568 نفر در ستادهای اسکان آموزش و پرورش این استان تا هفتم فروردین ماه خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از پذیرش 20568 نفر در ستادهای اسکان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد تا پنجم فروردین ماه خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۶    
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی به مناسبت عید نوروز با جمعی از دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی استان دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از اسکان 45 هزار و 948 مسافر نوروزی در مدارس و مراکز رفاهی این اداره کل در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از اسکان دو هزار و 170 خانواده در ستاد اسکان نوروزی این استان تا هفتم فروردین ماه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: بیش از 70 هزار مسافر نوروزی در ستاد های اسکان فرهنگیان هرمزگان پذیرش شده اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۴:۱۵    
اقتصاد ایران: بوشهر - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر وضعیت اسکان مسافران در مدارس استان را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۳:۴۴    
بوشهر - مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر وضعیت اسکان مسافران در مدارس استان را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: 40 درصد دانش آموزان استان به سمت فنی حرفه ای هدایت تحصیلی شدند و خوزستان رتبه دوم توسعه فنی حرفه ای کشور را به خود اختصاص داده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۰:۴۲    
قم (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان قم در بازدید از پایگاه اعتکاف علمی دانش آموزی ناحیه یک قم گفت فعالیت این پایگاه ها نشان می دهد تحصیل علم و دانش در هیچ شرایطی تعطیل بردار نیست. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۳:۰۱    
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی به مناسبت عید نوروز با جمعی از دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی استان دیدار کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۳۲    
بیرجند (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از پژوهشگران و صاحب نظران برای شرکت در فراخوان بین المللی رهیافت های نوین سوادآموزی در زیست بوم جدید دعوت به عمل آورد. ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: دره شهر رتبه اول اسکان مهمانان نوروزی ایلام را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۲۲    
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت: بیش از 400 مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی تجهیز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: بیش از 80 هزار نفر فرهنگیان و دانش آموزان خوزستانی به اردوهای راهیان پیشرفت اعزام شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان فعالیت 90 پایگاه مطالعات نوروزی ویژه دانش آموزان خوزستانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از پذیرش و اسکان 85 هزار و 672 نفر در مراکز اسکان نوروزی آموزش و پرورش تا پایان هشتمین روز اسکان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۱    
اصفهان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با خانوداه شهید علی اکبر خدامی بافقی دیدار و گفت و گو کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانش آموزان این استان می توانند از 15 فروردین ماه برای ثبت نام در آزمون پذیرش مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام با اشاره به مهیا شدن 108 مدرسه جهت اسکان مسافران نوروزی گفت: از ابتدا تعطیلات نوروزی تا روز گذشته 15 هزار مسافر در مدارس اسکان یافته اند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام اظهار داشت :داوطلبان می توانند از روز سه شنبه هفته آینده 15 فروردین به مدت 10 روز با مراجعه به سامانه الکترونیکی my.medu.ir برای ورود به مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در سال تحصیلی 1403-1402 ثبت نام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: 2 هزار و 628 نفر از فرهنگیان و معلمان اردبیل در برنامه شناسایی معلمان نمونه استان در سال تحصیلی 1402-1401 شرکت کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در سایه همت دولت سیزدهم برای افزایش فضاهای آموزشی 370 کارگاه مدرسه سازی در استان اردبیل فعال شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: آمار اسکان مسافران نوروزی در مراکز آموزش و پرورش کردستان از 19 هزار و 900 نفر روز گذشت
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از پذیرش و اسکان 121 هزار نفر در 9 روز نخست فعالیت ستادهای اسکان آموزش و پرورش در مدارس استان بوشهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پذیرش 17 هزترو هفت مسافر درستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
یاسوج (پانا) - اعضای بدن دانش آموز مرگ مغزی کهگیلویه و بویراحمدی به بیماران نیازمند اهدا شد. مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، با اعلام این خبر گفت: اعضای بدن بهنام جایمند دانش آموز پایه اول ابتدایی روستای گندیخوری از توابع شهرستان دنا که به دلیل تصادف دچار مرگ مغزی شده بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بیش از 7 هزار کلاس برای اسکان مسافران نوروزی تدارک دیده شد که تا پنجمین روز از فروردین بیش از 230 هزار مسافر در اسکان های نوروزی آموزش و پرورش پذیرش شده اند.
مرآت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه اقامت مسافران نوروزی در مدارس استان به 40 هزار نفر رسید، گفت: بیشترین آمار در شاهرود ثبت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: کارگروه بررسی به اعتراض فرهنگیان نسبت به نتایج رتبه بندی در بوشهر فعال شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی از پذیرش و اسکان بیش از 8 هزار و 100 نفر از نیروهای فرهنگی در ایام سال نو خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در تعطیلات نوروزی 700 دانش آموز دختر و پسر پایه دوازدهم در 21 پایگاه اعتکاف علمی مدارس استان شرکت کردند.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در مدت یک هفته نزدیک به 2 هزار خانوار فرهنگی در استان اردبیل اسکان داده شدند و پیش بینی می کنیم تا پایان نوروز بیش از 110 درصد افزایش اسکان هم داشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۰۲    
ایسنا/لرستان مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از اجرای شبیه سازی امتحانات نهایی در مدارس استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان و مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی تفاهم نامه طرح همیار انرژی در آخرین روز کاری سال 1401 به امضا رسید.