دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۲:۲۳Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اردوهای راهیان نور»

خبرگزاری مهر   ۵۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
ساری- فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اعزام حدود 17 هزار نفر به اردوهای راهیان نور گفت: در اردوهای راهیان نور می توان سبک زندگی شهدایی را به نظاره نشست و آن را به نسل ها منتقل کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۲ ساعت پیش    
آرانیان گفت: اکثر راویان پیشکسوت با سنین بالا و مشکلات جسمی مرتبط با جنگ با عشق در ایام راهیان نور در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس حضور پیدا کرده و راوی روزهای خوب آن دوران حماسه هستند که این حقیقت بیانگر حقانیت جمهوری اسلامی ایران در آن ایام بوده و از مصادیق جهاد تبیین است چرا که طبق فرمایش رهبر ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان از حضور 3 هزار و 500 نفر از مردم این شهرستان در کاروان های راهیان نور خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دشمن دائما درحال هزینه دادن برای وارونه جلوه دادن دستاوردهای انقلاب است برای مصون ماندن نسل نو از این توطئه ها، باید این قشر را با هویت دینی و انقلابی شان بیش ازپیش آشنا کنیم، حضور در اردوهای راهیان نور یکی از مهمترین فرصت ها برای تحقق این مهم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
امسال جمع زیادی از دانشجویان از اردوی کاروان های راهیان نور اسقتبال چشمگیری کردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۰    
معاون فرهنگی آموزش و پرورش درخصوص برنامه آموزش و پرورش برای راهیان پیشرفت در سال آینده گفت: پیش بینی ما حضور 300 هزار دانش آموز متوسطه در اردوهای راهیان نور و پیشرفت است. تاکنون 40 هزار دانش آموز در اردوهای راهیان پیشرفت شرکت کرده اند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه گرگان از راهیان نور به عنوان قرارگاه تبیین یاد کرد و از اعزام 250 نفر از زائران بسیجی به اردوهای راهیان نور خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عباسپور با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال 10هزار نفر در قالب اقشار و محلات به اردوی راهیان نور اعزام شوند، گفت: به جهت رفاه حال مومنین با هدف انجام اعمال عبادی ماه رمضان برنامه راهیان نور در دومین روز از فروردین ماه سال آینده به پایان می رسد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه لرستان گفت: اردوهای راهیان نور و پیشرفت اساتید دانشگاه های لرستان به مدت 2 روز در مناطق عملیاتی جنوب کشور برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
راهیان نور فرصتی برای آموزش معارف عملی همراه با نشات گرفتن از رشادت های شهدا و جانبازان است؛ رسانه ها نیز هم گام با مردم علاوه بر انعکاس حضور پرشور آحاد مردم در این مناطق به ارائه اقدامات و خدمات خادمان مردم در اردوهای راهیان نور می پردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: 800 دانش آموز این استان در اسفندماه جاری به مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور در قالب اردوهای راهیان نور اعزام شدند.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
همه ساله در روزهای پایانی سال و تعطیلات سال نو بسیاری از کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنگ تحمیلی 8 ساله میروند و یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس را گرامی میدارند ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سپاه اراک بیان کرد: هزار و 500 نفر از شهرستان اراک تا دوم فروردین ماه سال آینده در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام می شوند.
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۵    
روایت جالبی از نحوه سرباز امام عصر(عج) شدن در کلام راوی دفاع مقدس حاج حسین یکتا را ببینید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: 800 دانش آموز مدارس سمپاد کشور در اردوهای راهیان پیشرفت حضور دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
آبادان- فرمانده سپاه پاسداران گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور سبب شده تا فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه ریشه دار شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۹    
ایسنا/گلستان اردوهای راهیان نور و بازدید از مناطق شاخص عملیاتی دوران دفاع مقدس با استقبال و حضور پرشور دانشجویان استان گلستان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد بر لزوم حمایت روسای واحدهای دانشگاهی از برگزاری اردوهای راهیان نور و دیگر اردوهای دانشجویی تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- اردوهای راهیان نور و بازدید از مناطق شاخص عملیاتی دوران دفاع مقدس با استقبال و حضور پرشور دانشجویان گلستانی در حال برگزاری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری- مسئول فرهنگی اردوگاه شهید بلباسی با اشاره به ساماندهی و بهره گیری از خادمان تخصصی و دهه هشتادی در اردوهای راهیان نور گفت: حضور خادمان نوجوان و دانش آموز در راهیان نور چشمگیر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۸    
ساری- دانشجویان مازندرانی شرکت کننده در راهیان نور این سفر را تجربه ای نو در زندگی خود مطرح کرده اند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در سال های گذشته درصدی از ظرفیت موجود برای حضور دانش آموزان در راهیان نور تکمیل می شد، درحالی که با استقبال انجام شده، ظرفیت تکمیل شد که این در نوع خود کم نظیر بوده است و البته باید برای حضور کلیه علاقه مندان شرایط مناسبی در نظر گرفته شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۵    
سادات حسینی از اعزام بیش از 2 هزار دانسجوی گلستانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب اردوهای راهیان نور خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گیلانی با بیان اینکه حضور دانش آموزان در اردوهای راهیان نور روحیه استکبارستیزی و درس ایثار و مقاومت را در اذهان این قشر نهادینه می کند، گفت: امید است خادمین شهدا دانش آموز تجربیات این اردوی معنوی تربیتی را به همکلاسی های خود انتقال دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۶    
یادمان های شهدا در مناطق عملیاتی جنوب در هشت سال دفاع مقدس از جمله اروندکنار، فکه، دهلاویه و... پذیرای کاروان های راهیان نور است. با توجه به ایام پایانی سال و فرارسیدن عید نوروز این مناطق همیشه یکی از مقاصد سفرهای مردم ایران است که مورد توجه قرار می گیرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه میامی از خانواده ها خواست تا به اردوی راهیان نور توجه داشته باشند و گفت: دانش آموزان در این سفر به اوج معنویت می رسند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش اصفهان گفت: نوجوانان و دهه هشتادی ها نسل امیدآفرین هستند و استقبال خوبی از برنامه های فرهنگی و مذهبی دارند چرا که پس از گذشت دو سال از شیوع کرونا و بهتر شدن وضعیت استقبال از اردوهای راهیان نور در استان اصفهان افزایش یافته و حدود 10 هزار نفر از دانش آموزان به ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس- فرماندار گنبدکاووس گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور و اعزام شهروندان به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، تحقق جهاد تبیین را تسهیل می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه لرستان با همکاری سازمان بسیج اساتید استان لرستان، اردوهای راهیان نور و پیشرفت را برای اساتید عضو هیئت علمی و مدعو دانشگاه لرستان برگزار می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: امسال با وجود همه مشکلات اقتصادی 25 هزار نفر از اقشار مختلف شامل جوانان، نوجوانان، دانش آموزان و دانشجویان استان به اردوهای راهیان نور اعزام شدند و استقبال از این اردوها بیش از حد انتظار است.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۶    
دبیر قرارگاه خودروی شخصی راهیان نور شهید فخری زاده گفت: متقاضیان شرکت در اردوهای راهیان نور برای بازدید از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس می توانند با ثبت نام در سامانه ره نور به نشانی www.rahnoor.ir و انتخاب کاروان، به جمع زائرین کوی شهیدان بپیوندند.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگ سازی بسیج دانشجویی دزفول گفت: 450 دانشجو از شهرستان دزفول برای بازدید از مناطق عملیاتی عازم شدند. امین محمدی روز یکشنبه با اشاره به حضور پرشور دانشجویان دانشگاه های دزفول در اردوهای راهیان نور و پیشرفت به رسانه ها اعلام کرد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از حضور 42 هزار نفر دانشجو در کاروان های اردویی راهیان نور در مناطق جنگی کشور خبر داد و گفت: برآورد ما این است که حجم زائرین تا پایان اردوی راهیان نور در حوزه دانشجویی به بیش از 90 هزار نفر برسد.
وارش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
وارش نیوز- مسئول بسیج دانشجویی مازندران با اشاره به اعزام دو هزار و 500 دانشجو به راهیان نور گفت: رکورد اعزام دانشجویان طی 15 سال گذشته در استان شکسته شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مسوول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: امسال 2 میلیون نفر زائر در قالب اردوهای راهیان نور از اقصی نقاط کشور با سفر به این استان از یادمان های شهدا دیدن کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
اراک- معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی از اعزام 10 هزار و 288 نفر به اردوهای راهیان نور غرب و جنوب خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۳۱    
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: با هماهنگی انجام شده از امسال اردوهای راهیان نور کرمانشاه در تمام طول سال برگزار می شود و یادمان های استان به صورت چهارفصل آماده میزبانی از زائران است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی گفت: توانمند سازی مهمترین رویکرد اردوهای راهیان نور است و این مسئله باید روز به روز مورد توجه باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: اردوهای راهیان نور بهترین ابزار برای گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است و همه ادارات و دستگاه های اجرایی، ملزومات و مقدمات را برای برگزاری هر چه بهتر این اردوهای فرهنگی در استان فراهم کنند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه امام حسن مجتبی(ع) البرز با اشاره به آغاز اعزام اردوی راهیان نور خانوادگی و محلات به مناطق عملیاتی جنوب کشور گفت: بر این اساس بیش از سه هزار و 100 نفر از مردم استان به این مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان با بیان اینکه امسال حجم بیشتری از جمعیت برای بازدید از یادمان های دفاع مقدس در استان حضور پیدا می کنند، گفت: از جهت کیفی تلاش های خوبی در یادمان ها انجام شده و برنامه ها نسبت به سال گذشته از نظر محتوایی تقویت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان از با اشاره به پیش بینی حضور پنج هزار و 700 در اردوهای راهیان نور گیلان گفت: در سال گذشته بیش از 30 هزار گیلانی اعم از دانش آموزان و دانشجویان و اقشار مختلف در اردوهای راهیان نور حضور پیدا کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ساداتی کرمی به حضور و استقبال پرشور دانشجویان با سلایق مختلف از اردوهای راهیان نور اشاره کرد و گفت: رکورد اعزام به پیاده روی اربعین و راهیان نور طی 15 سال گذشته سه برابر شده است و این بیانگر اینکه کشش فطری نسل نو به سمت معنویت و شهداست.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، کانون ایرانیاران رادیو ایران با توجه به فرا رسیدن بیستم اسفند ماه روز راهیان نور با همکاری ستاد مرکزی راهیان نور پویش رسانه ای بیا تا برویم را برگزار می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی سپاه نینوا گلستان گفت: طی سال جاری 9 کاروان دانشجویی متشکل از هزار و 650 نفر از مراکز آموزش عالی و دانشگاه های گلستان در اردوهای راهیان نور حضور یافتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۱    
گرگان- مسئول بسیج دانشجویی سپاه نینوا گلستان گفت: طی سال جاری 9 کاروان دانشجویی متشکل از هزار و 650 نفر از مراکز آموزش عالی و دانشگاه های گلستان در اردوهای راهیان نور حضور یافتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان با اشاره به 20 اسفند روز راهیان نور گفت : هدف از اعزام کاروان راهیان نور آشنایی نسل جوان با تاریخ دفاع مقدس و جنایات دشمنان علیه ایران است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۳:۲۱    
زنگنه گفت: اردوهای راهیان نور بیشترین بازدهی را در حوزه تربیتی و فرهنگی دارد، زیرا هر ریالی که در راهیان نور خرج می شود چند صد برابر خروجی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
این روزها اردوهای راهیان نور ویژه دانش آموزان در حال برگزاری است. از قاب دوربین نوجوانان، اردوی راهیان نور را ببینید.
گیلانستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه قدس گیلان، با اشاره به اعزام کاروان های راهیان نور از ابتدای امسال، افزود: پیش بینی می شود تا دوم فروردین ماه 1402 بیش از 5700 نفر از اردوهای راهیان نور گیلان استقبال کنند.