پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۲:۰۰Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اردوهای راهیان نور»

آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در راستای توسعه و تقویت حرکت فرهنگی، تربیت دستورالعمل اجرایی اردوهای راهیان نور دانش آموزی در بستر فضای مجازی به ادارات آموزش و پرورش استان ها ابلاغ شد.
خبرگزاری ایرنا: وزارت آموزش و پرورش با إبلاغ دستورالعمل اجرایی اردوهای راهیان نور دانش آموزی که در بستر فضای مجازی برگزار می شود، اعلام کرد: حضور تمام دانش آموزان و اولیای آنان در این اردوها اختیاری و رایگان است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در ششمین نشست قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج که با حضور ریاست این قرارگاه، مسئولان آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی برنامه ریزی و ایجاد زمینه حضور 4 میلیون دانش آموز در اردوهای راهیان نور در بستر مجازی طراحی شد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان بسیج دانش آموزی از اجرای اردوهای راهیان نور از اول بهمن ماه 99 تا 15 فروردین سال آتی در فضای مجازی خبر داد. مجتبی باستان، رئیس سازمان بسیج دانش آموزی ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۴    
تهران (پانا) - رئیس ستاد راهیان نور، برگزاری اردوهای راهیان نور را بستری برای ترویج فرهنگ و مکتب حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش عنوان کرد. سردار یعقوب سلیمانی امروز در ششمین نشست قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج که با حضور مسئولان آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی برگزار شد با گرامی داشت ایام ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - ششمین جلسه قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج باحضور مسئولان آموزش و پرورش و فرماندهان قرارگاه راهیان نور برگزار شد. ششمین نشست قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج بعد از ظهر امروز سه شنبه 16 دی ماه 99 با حضور علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی با تاکید براینکه باید اردوهای راهیان نور جدی گرفته شوند عنوان کرد: خانواده ها و دانش آموزان در شرایط کرونا به نشاط نیاز دارند و این اردو می تواند این فضا را برای آنان ایجاد کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: تبیین اهداف شهدا در اردوهای راهیان نور، رمز ماندگاری آموزه های دوران دفاع مقدس در بین نسل جوان است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۰۶    
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان، از برگزاری جلسه کمیته هماهنگی و نظارت درس آمادگی دفاعی استان خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول سازمان اردویی سپاه امام حسن مجتبی(ع) گفت: از امروز اردوهای راهیان نور مجازی در استان البرز آغاز شد و این برنامه تا پایان سال تحصیلی ادامه دارد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما ،پاسدار سعید اخلاقی روز سه شنبه در حاشیه آیین افتتاح راهیان نور مجازی استان البرز که در دبیرستان شهیدستان واقع در منطقه سه آموزش و پرورش کرج برگزار شد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان سمنان گفت: امسال 12 هزار دانش آموز استان سمنان به صورت مجازی راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب اردوهای راهیان نور می شوند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی ولی پوری معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران خبر داد: دانش آموزان از طریق شبکه شاد عازم راهیان نورخواهند شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران مجتبی ولی پوری از برگزاری اردوهای مجازی شمیم نور ویژه فعالیت راهیان نور و آشنایی دانش آموزان با فرهنگ دفاع مقدس خبر داد ...
شبستر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۴    
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان شبستر گفت: تمام ظرفیت اردوهای راهیان نور شهرستان شبستر پای کار مقابله با کرونا قرار گرفته و خادمین شهدا با ویروس کرونا مبارزه می کنند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۱    
رشت ( پانا ) - مراسم افتتاحیه مجازی اردوهای راهیان نور دانش آموزی استان گیلان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش ، فرماندهی سپاه قدس گیلان و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان در محل گلزار شهدای معظم شهر رشت برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به تصمیمات ستاد ملی کرونا و در پی آن تعطیلی سفرهای راهیان نور، برای حفظ سلامت جامعه تصمیم بر این شد تا اردوهای راهیان نور متوقف شود و در استان گیلان برای نخستین بارطرح راهیان نور مجازی راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه قدس گیلان با بیان اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری اردوهای راهیان نور در کشور با هماهنگی های انجام شده؛ اردوهای راهیان نور بصورت مجازی برگزار خواهد شد، گفت: این طرح بصورت مجازی برای 10 هزار دانش آموز گیلانی طراحی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۶    
گروه استان ها - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت: اردو های راهیان نور استان لرستان به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می شود.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت: پیوست نگاری فرهنگی یکی از دغدغه های اساتید بسیجی در سطح استان است؛ نیاز است در همه فعالیت هایی که انجام می دهیم پیوست فرهنگی داشته باشیم ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۹    
داورزنی با بیان اینکه ظرفیت نیروی انسانی در برگزاری اردوهای راهیان نور در مبارزه با ویروس کرونا بکار گرفته شد از تشکیل 750 گروه جهادی خادمین شهدا در مبارزه با این بیماری از اسفند ماه سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان، گفت: با توجه به شرایط موجود و عدم حضور کاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی در سالجاری، می توان تدابیری اندیشید و از ظرفیت فضای مجازی در راستای زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا و یادآوری اثرات مثبت اردوهای راهیان نور نهایت استفاده را برد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مجید اسماعیلی گفت: سازمان بسیج دانش آموزی کشور، برگزاری اردوهای راهیان نور دانش آموزی به صورت مجازی را در دستور کار خود قرار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۵    
ایسنا/کردستان مسئول سازمان اردوی راهیان نور و گردشگری سپاه بیت المقدس، گفت: اردوهای راهیان نور به حالت فرا منطقه ای تبدیل شده به طوری که در چند سال گذشته 43 کشور اسلامی، غیر اسلامی و غیر ایرانی زائر به استان کردستان سفر و از مناطق جنگی بازدید کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مسئول سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه بیت المقدس کردستان گفت: اردوهای راهیان نور به موضوعی فرامنطقه ای تبدیل شده است و به کردستان، کرمانشاه و خوزستان خلاصه نمی شود چرا که تا قبل از شیوع این ویروس ما در مناطق یادمان شهدا میزبان مهمانانی از کشورهای مختلف دنیا بوده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نیک روش گفت: به علت گسترش ویروس کرونا اردو های راهیان نور دانشجویی امسال هم برگزار نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۹    
گروه استان ها - معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورای استان آذربایجان شرقی گفت: اعتمادی که مردم به سپاه و بر عکس سپاه به مردم داشت، دلیل اصلی موفقیت رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه بود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۹    
چناران (پانا)- به همت معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش چناران و بسیج دانش آموزی روایت خاطره توسط راوی جانباز و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس برای دانش آموزان دبیرستان دکتر حسابی 2 برگزار شد. ...
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۲    
تهران- راهیان نور-فرزند شهید شاخص راهیان نور99گفت:اردوهای راهیان نور پل ارتباطی بین قلب های جوانان و حماسه سازان دیروز در هشت سال دفاع مقدس است.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- راهیان نور-دبیرکمیته برنامه ریزی قرارگاه بین الملل راهیان نورگفت: اردوهای راهیان نور نیز برگرفته از مکتب عاشورا و بستری مهم و ارزشمند برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان جوانان و نوجوانان است.
برترین ها / راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: امروز رزمندگان ما در حوالی ظهر توانستند یک پهپادی که حالا سرنوشتش مشخص می شود را در ملکان در استان آذربایجان شرقی ساقط کنند، لذی حواس نیروهای ما جمع است. ...
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار وزارت تعاون ؛ کار و رفاه اجتماعی در ستاد مرکزی راهیان نور گفت: باید فرهنگ حماسه و ایثار در کشور زنده نگه داشته شود و به نسل های آینده منتقل شود که یکی از راهکارهای مهم آن تداوم و توسعه اردوهای راهیان نور است.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش گفت: اردوهای راهیان نورعرصه ای مهم برای انس با ارزش های دفاع مقدس است و نیاز است جامعه دانش آموزی امروز با این مفاهیم بزرگ آشناشده و پیوند برقرار کنند.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- راهیان نور-معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان گفت: در وزارت ورزش راهیان نور به صورت متمرکز و غیر متمرکز صورت می گیرد چراکه اعتقاد داریم می توان با همین روحیه دوران دفاع مقدس در جهت رفع مشکلات مردم قدم برداشت .
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۱    
بسیجی ورزشکار در شهرستان سرخه گفت: برگزاری اردوهای راهیان نور از گام های موثر ایجاد شناخت نسل امروز نسبت به شهداست.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- راهیان نور-فرمانده سپاه محمد رسوالله (ص) تهران بزرگ گفت: برای حرکت در مسیر گام دوم انقلاب می توان از موتور محرکه پرقدرت دفاع مقدس برای رسیدن به رشد و توسعه استفاده کرد.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران-راهیان نور- رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور با اشاره به شروع اعزام اردوهای راهیان نور، براساس رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت: ما در این زمینه، طرحی را آماده کرده و با نماینده وزیر بهداشت در ستاد مرکزی راهیان نور کشور گقت وگوهایی را انجام داده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول سازمان اردویی راهیان نور سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) گفت: با توجه به شرایط حاصل از بیماری کرونا و عدم برگزاری اردوهای راهیان نور به خصوص در منطقه کردستان، در تابستان امسال برنامه ریزی شد تا در شبکه های مجازی، اردوی راهیان نور را ایجاد کنیم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خبر داد یکی از قرارگاه های فعال ما در بحث اردوهای راهیان نور با مشارکت آموزش و پرورش فعالیت می کند. از 7 میلیون زائر فعال در اردوها بیش از 70 درصد جوانان بین 15 تا 30 سال هستند که از جبهه ها بازدید می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون با بیان اینکه اردوهای راهیان نور را باید در شرایط کرونایی هم ولو به صورت مجازی حفظ کنیم، گفت: اردوهای راهیان نور را به صورت مجازی برگزار کرد.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۷:۴۶    
تهران- راهیان نور- جهادرسانه ای شهید رهبر به عنوان پدیده رسانه ای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی از سال 91 با هدف تامین محتوی رسانه های مکتوب و غیرمکتوب، پوشش مناسب رویداد ها و انعکاس عظمت اردوهای راهیان نور فعالیت خود را در ستاد مرکزی راهیان نور کشور شروع کرده و توانسته به عنوان مجموعه ای فعال در عرصه ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۳    
تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی اردوهای شمیم نور را مقدمه ای بر اردوهای راهیان نور دانست و روش مناسبی برای آشنایی دانش آموزان با خدمات ارتش جمهوری اسلامی ایران برشمرد. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار سلیمانی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا اردوهای راهیان نور و برنامه های مرتبط با این حوزه به صورت مجازی اجرا می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: آموزش وپرورش پرکارترین دستگاه در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان خواستار افزایش برپایی کلاس های آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شد و گفت: افزایش جذابیت این درس از طریق برپایی این کلاس ها در پادگان ها ...
راهیان نور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- راهیان نور- جهانی در مورد برگزاری راهیان نور دانشجویی گفت: برای برگزاری این مراسم ستاد ملی کرونا و ستاد مرکزی راهیان نور کشور باید دستورات مقتضی و پروتکل های بهداشتی را اعلام کنند.
به گزارش اقتصادآنلاین ، محسن حاجی میرزایی صبح امروز در جلسه کیفیت بخشی اردوهای راهیان نور که در ساختمان شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: همه مجموعه آموزش و پرورش پیوند عمیق و کاملی را با ارزشهای دفاع مقدس دارند و پایبندی به ارزش های اسلامی و ملی دلیل همکاری و همدلی مسئولان ذی ربط در برگزاری اردوهای ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی در جلسه کیفیت بخشی اردوهای راهیان نور از برگزاری اردوهای یک روزه شمیم نور باهدف زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا، ایثارگران، مقابله با جنگ نرم و آشنایی با بقاع متبرکه، مساجد با اولویت دوره ابتدایی و دوره اول متوسطه خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در جلسه کیفیت بخشی اردوهای راهیان نور از آموزش وپرورش به واسطه تلاش هایش در برگزاری اردوهای راهیان نور قدردانی کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خراسان شمالی گفت: اردوهای راهیان نور ضروری است چرا که احیاکننده فرهنگ شهادت، مقاومت و گفتمان انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۰۸:۵۷    
کتاب اسوه های ماندگار جهت بهره مندی زائران اردوهای راهیان نور از زندگی نامه و خاطرات شهید آقا مهدی باکری ، حسن شفیع زاده ، علی تجلایی و مرتضی یاغچیان الگوبرداری کرده است.