پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۵:۵۱Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه تبریز»

ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۲۹    
جلال پیکانی، عضو هیات علمی دانشگاه تبریز و نویسنده و پژوهشگر فلسفه برای مطالعه نوروزی مخاطبان خبرگزاری کتاب از مطلوبیت کتاب هایی در حوزه رنج در قرن بیستم تا راه یافتن روانشناسی و روانکاوی به سپهر سیاست، سخن گفته است.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
فکرشهر: احمد دامود مدرس، پژوهشگر، کارگردان و بازیگر پیشگام تئاتر در سن 84 سالگی دار فانی را وداع گفت. به گزارش فکرشهر به نقل از خانه تئاتر، این استاد و مدرس دانشگاه پس از گذارندن اولین دوره آموزشی هنرهای دراماتیک به سرپرستی مهدی فروغ ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رویداد "جامعه پرداز" با حمایت دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی طی دو روز گذشته در دانشگاه تبریز برگزار شد و با برگزاری نمایشگاه معرفی دستاوردهای مجموعه های شرکت کننده به کار خود پایان داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- یک استاد دانشگاه تبریز گفت: در بسیاری از موارد در حوزه کتاب به ذائقه مخاطب توجهی نشده و نویسنده با انتشار آن، صرفاً می خواهد از امتیازات بهره مند شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در همایش حکیم نظامی در دانشگاه تبریز بیان کرد: حکیم نظامی گنجه ای ظرفیت سترگ اخلاق جهانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تبریز در جریان سفر به عراق و بازدید از دانشگاه های این کشور از آمادگی دانشگاه تبریز برای ایجاد گروه های مشترک آموزشی و پژوهشی با دانشگاه های شهرهای کوفه، نجف و کربلا خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۳۳    
نصر: رییس دانشگاه تبریز از کسب پنج رتبه برتر این دانشگاه در نخستین جشنواره جذب دانشجوی خارجی خبر داد و گفت: به منظور حضور موثر در عرصه های علمی و فرهنگی جهانی، درصدد توسعه دیپلماسی علمی و گسترش همکاری های فناوری با کشورها و ملت ها هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رویداد جامعه پرداز با حمایت دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 20 و 21 اسفندماه در دانشگاه تبریز به مرحله اجرا در می آید.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
نصر: در نخستین جشنواره ی جذب دانشجویان بین المللی، دانشگاه تبریز حائز پنج رتبه ی برتر شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۶    
همزمان با ایام عید نیمه شعبان، آئین اختتامیه مرحله دانشگاهی سی وهفتمین دوره جشنواره قرآن و عترت (ع) دانشجویان دانشگاه تبریز شامگاه 16 اسفندماه در مسجد دانشگاه برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۷    
نشست آسیب شناسی خانواده از سلسله نشست های تبیین و آزاد اندیشی به همت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه تبریز برگزار شد.
رئیس دانشگاه تبریز در همایش حکیم نشامی گنجه آی در تبریز گفت: نظامی شاعر آزاده ای است که آزادگی را در سایه اسلام می داند .
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۵۶    
نصر: همایش حکیم نظامی با حضور اساتید دانشگاه و مسئولان استان در دانشگاه تبریز برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همایش نظامی گنجوی به مناسبت هفته بزرگداشت این شاعر پرآوازه با حضور جمعی از استادان دانشگاه، شاعران و پژوهشگران حوزه ادبیات در دانشگاه تبریز برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۵    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در همایش حکیم نظامی گنجه ای که در دانشگاه تبریز در حال برگزاری است گفت: هر ملتی که از تاریخ، هویت و فرهنگ خود غافل شود و نتواند به پیشینه ی خود افتخار کند سرنوشت مبهمی خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۳:۱۰    
مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه تبریز از قرار گرفتن این دانشگاه در رتبه سوم دانشگاه های جامع پیشرو در عرصه تعاملات بین المللی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۷    
مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه تبریز از قرار گرفتن این دانشگاه در رتبه سوم دانشگاه های جامع پیشرو در عرصه تعاملات بین المللی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه تبریز از قرار گرفتن این دانشگاه در رتبه سوم دانشگاه های جامع پیشرو در عرصه تعاملات بین المللی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه تبریز از قرار گرفتن این دانشگاه در رتبه سوم دانشگاه های جامع پیشرو در عرصه تعاملات بین المللی خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نصر: مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه تبریز از قرار گرفتن این دانشگاه در رتبه سوم دانشگاه های جامع پیشرو در عرصه تعاملات بین المللی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۹    
مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه تبریز از قرار گرفتن این دانشگاه در رتبه سوم دانشگاه های جامع پیشرو در عرصه تعاملات بین المللی خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری همایش بزرگداشت حکیم نظامی گنجه ای با حضور اصحاب فضل و فرهنگ در دانشگاه تبریز خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۱:۱۱    
جشن پنج هزار نفری جوانان تمدن ساز به همت معاونت جوانان هلال احمر استان آذربایجان شرقی به مناسبت روز جوان در سالن ژیمنازیوم دانشگاه تبریز برگزار شد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه تبریز گفت:آزمون داوطلبان تحصیل در مقطع دکتری امروز همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۱:۲۵    
ژاپنی ها معتقد هستند ، کار بدون ارزش افزوده باید حذف گردد ، "مودا" همان کار بی ثمر و فاقد ارزش افزوده است ، از ده نفر جوانی که از دانشگاه تبریز خارج می شدند ، معنی شورای اسلامی شهر را پرسیدم ، جواب دادند نمی دانیم و خندیدند !
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه تبریز از برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری در آذربایجان شرقی با حضور 29هزار و 28 داوطلب خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نصر: 53 سال پیش در چنین روزهایی دانشگاه اول و دوم وقت کشور-دانشگاه تهران1313 ه.ش و دانشگاه تبریز 1324 ه.ش شاهد برپایی یک کنگره بین المللی درباره رشیدالدین فضل الله همدانی و بررسی اوضاع اجتماعی ایران و تبریز از خلال جامع التواریخ بود و 18 نفر شامل 6 نفر از اساتید و شرق شناسان جهان و 12 نفر از ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
نصر: شهردار تبریز در دیدار صمیمی با دانشجویان دانشگاه تبریز به مناسبت روز مهندس، توجه روزافزون به مهندسی را موجب هموار شدن بستر توسعه پایدار شهری دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی گروه علوم تربیتی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تبریز با تأکید بر اینکه اکنون شاهد از بین رفتن عشق بین افراد هستیم، گفت: این روزها عشق مرده است و عوامل مختلفی در این موضوع دخیل هستند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر مرکز آموزش های الکترونیکی و آزاد دانشگاه تبریز، از بومی سازی سامانه آموزش مجازی این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۱    
سومین اردوی دانش بنیان ویژه دانشجویان عضو گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده کشاورزی عضو این گروه در بزرگترین مجموعه گلخانه ای هیدروپونیک کشور برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی عضو هیأت علمی گروه علوم تربیتی دانشکده ی علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه تبریز در خصوص اهمیت موضوع جوانی جمعیت اظهار می کند: موضوع جوانی جمعیت یک بحث بسیار مهمی است که صرفاً با قانون، ابلاغیه، موعظه و نصیحت تحقق نمی یابد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نصر: عضو هیأت علمی دانشگاه تبریز به ناکارآمدی دولت در مدیریت اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: بهتر است دولت آقای رئیسی استعفا دهد تا امکانی برای مدیریت صحیح کشور به وجود بیاید، چرا که ادامه این روند به هیچ عنوان به نفع کشور نیست.
معاون امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به تهدیدهای آلودگی رودخانه ارس و همجواری آن با 4 استان شمال غرب، از تشکیل قرارگاه عملیاتی پدافند پرتوی شهید باکری به مرکزیت استان آذربایجان شرقی و دانشکده پرتوی دانشگاه تبریز به عنوان معین این قرارگاه جهت رصد، پایش ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تبریز با بیان اینکه براساس شورای سیاستگذاری راهیان نور، مقرر شده است 10 درصد از دانشجویان استان به اردوی راهیان نور امسال اعزام شوند، گفت: با این حساب حداکثر 13 هزار دانشجو از کل استان در این اردو شرکت خواهند کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش سایبری دانشگاه تبریز، با حضور رئیس، معاون پژوهش و فناوری، مدیر حراست و مدیر روابط عمومی دانشگاه تبریز و ارتباط تصویری مسئولین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اسامی منتخبان بخش آوایی سی و هفتمین دوره جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشجویان دانشگاه تبریز اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۵    
نمایشگاه خیریه کانون رئوف روز گذشته با حضور جمعی از مسئولان و مدیران دانشگاهی در ساختمان شهید باکری دانشگاه تبریز گشایش یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه سلامت روان "تلنگر6" با حضور مسئولین مختلف روز دوشنبه یکم اسفند ماه در دانشگاه تبریز افتتاح شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بخش آوایی سی و هفتمین دوره جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشجویان دانشگاه تبریز با حضور 84 نفر از شرکت کنندگان در دانشگاه تبریز برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سی و هفتمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان روز گذشته در سالن های شهید شفایی و باکری دانشگاه تبریز برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز گفت: بر اساس رتبه بندی دانشگاه های کشورهای اسلامی دانشگاه تبریز در جایگاه 74-51 قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی عضو هیأت علمی گروه سنجش از دور و GIS دانشکده ی برنامه ریزی و علوم محیطی دانشگاه تبریز و محقق میهمان در دانشگاه فنی گبزه ی ترکیه گفت: در راستای همکاری های بین المللی و علمی دانشگاه تبریز با دانشگاه فنی گبزه و انستیتو تکنولوژی توکیو ...
آناج   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری آناج به مناسبت چهل و پنجمین سالروز قیام تاریخی مردم تبریز، اقدام به بازخوانی حوادث این روز در سال 56 کرده که در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
محققان دانشگاه تبریز، برای اولین بار چسب نفرکس (Naphrax) را برای کاربردهای آزمایشگاهی تولید و بومی سازی کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کانون قرآن و عترت دانشگاه تبریز از برگزاری مرحله دانشگاهی سی و هفتمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان در این دانشگاه خبر داد و گفت: مرحله دانشگاهی بخش آوایی اول اسفندماه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز از برگزاری بیست و هشتمین اردوی دانشجویی راهیان نور دانشگاه تبریز از 16 الی 23 اسفند ماه سال جاری خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۸    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان شرقی ، در ابتدای این دیدار دکتر نصر اله زاده با اشاره به سیاست ها و برنامه های وزارت عنف در خصوص گسترش دیپلماسی علمی و فعالیت های دانشگاه تبریز در این راستا افزود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه دانشجویان ایران اکونومیست، "درمان بیماری با ویروس های باستانی"، "کلید تکامل گیاهان فتوسنتزکننده"، "کرم های مومی؛ محافظان پاکی زمین"، "اکسیر جوانی در وزیکول های موش های جوان"، "یادگیری بازی ویدیویی توسط مغز رشد یافته در آزمایشگاه" ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
بعد از وقوع زمین لرزه 5.9 ریشتری گروه های جهادی، روحانیون، طلاب و گروه های مردمی به صورت جهادی به ویژه گروه های جهادی دانشجویی و دانشگاه تبریز در مناطق زلزله زده خوی حاضر شده و مشغول خدمت رسانی به مردم زلزله زده هستند.