چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۱:۳۲Oct 2020 21

جدیدترین‌های «دانشگاه تبریز»

اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۶    
مهندس حامد فرهنگ بنام متولد 1368 مدیر عامل شرکت کهن پیشه ، مخترع جوان قالبهای مدولار وافل سقفی ،کارشناس در زمینه تکنولوژی های نوین عمرانی ،دانش آموخته کارشناسی ارشد عمران زلزله و دانشجوی دکتری مدیریت کسب و کار دانشگاه تبریز است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۷    
هادی نیا گفت: آشنایی جوانان نخبه و دانشگاهی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز امری لازم و ضروری است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه تبریز از 29 مهرماه آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
برنامه توسعه اقتصادی و اشتغالزایی روستاهای منتخب استان آذربایجان شرقی با رویکرد مشارکتی با همکاری دانشگاه تبریز تدوین می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رئیس دانشکده فیزیک دانشگاه تبریز گفت: متمرکز کننده خورشیدی نورزا توسط پژوهشگران و دانشجویان این دانشگاه ساخته شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه تبریزدر اطلاعیه ای اعلام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون دانشگاه تبریز بابیان اینکه انتظار داشتیم مسئولان شهرستانی در سال های گذشته در تکمیل ساختمان دانشکده کشاورزی اهر همکاری بیشتری می کردند گفت: دانشگاه تبریز محور توسعه شهر اهر را در تکمیل دانشکده کشاورزی می بیند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
امکان دسترسی به مقالات پایگاه مجلات فارسی مگیران (Magiran) در خارج از دانشگاه برای دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه تبریز فراهم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- دستگاه طیف سنج و آشکارساز حسگرهای زیستی LSPR در دانشگاه تبریز طراحی و ساخته شد.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
وقت نیوز - به گفته رییس دانشگاه تبریز درجلسه ی با مدیران بیمارستان های خصوصی استان مفرر شد این بیمارستان در مجموع 200 تخت ( 150 تخت در بخش و 50 تخت در آی سی یو ) برای پذیرش بیماران کرونایی اضافه کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه تبریز گفت: ربع رشیدی دانشگاهی است که 700 سال پیس تاسیس شد و ما اکنون دنبال این قسم دانشگاه ها هستیم.
به همت وابستگی فرهنگی ایران در استانبول و با همکاری دانشگاه استانبول، دانشگاه تبریز و مرکز حافظ شناسی، نشست روز بزرگداشت حافظ با سخنرانی اساتید زبان و ادبیات فارسی دانشگاه های ترکیه و ایران برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مجله پژوهش های فلسفی در جدیدترین رتبه بندی وزارت علوم درجه الف را اخذ کرد. این مجله به عنوان اولین مجله دانشگاه تبریز و اولین مجله فلسفی ایران ویژه نامه ای درباره کرونا منتشر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - محقق و استاد دانشکده فیزیک دانشگاه تبریز از ساخت تصفیه کننده هوا با قابلیت ویروس زدایی در این دانشکده خبرداد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کتاب درآمدی بر فلسفه های معاصر غرب (از هوسرل تا رورتی) تألیف محمد اصغری به همت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات در مهرماه سال جاری منتشر شد. به گزارش شیعه پرس ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استارتاپ کارآفرینی اجتماعی مجازی با رویکرد ارایه ایده های نوآورانه به منظور پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی در دانشگاه تبریز برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شبیه ساز طول موج های مختلف نور خورشید ال ای دی و اس ال ای دی برای رشد گیاه در دانشگاه تبریز ساخته شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست بررسی مردم شناختی کرونا فردا (یکشنبه 20 مهرماه) در پژوهشگاه فرهنگ هنر و ارتباطات برگزار می شود. به گزارش شیعه پرس، نشست بررسی مردم شناختی کرونا از سلسله نشست های همایش ملی پیامدهای فرهنگی و اجتماعی کرونا فردا (یکشنبه 20 مهرماه) برگزار می شود. ...
به همت وابستگی فرهنگی ایران در استانبول و با همکاری دانشگاه استانبول، دانشگاه تبریز و مرکز حافظ شناسی به مناسبت 20 مهرماه، روز بزرگداشت حافظ نشست مجازی برگزار خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تبریز می گوید: دانشگاه تبریز جزو قطب های مهم SDI وGIS در کشور است و سالانه تعداد زیادی از کارشناسان متخصص این رشته از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان دانشگاه تبریز همزمان با روز ملی بزرگداشت حافظ وبینار نقد و بررسی تحلیلی شعرهای عربی حافظ را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا- تبریز- پیشرفته ترین و بزرگترین افلاک نمای سه بعدی شمال غرب کشور و نمایشگاه جنبی دستاوردهای پژوهشی علوم فیزیک در دانشگاه تبریز افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- پیشرفته ترین و بزرگترین افلاک نمای سه بعدی شمال غرب کشور و نمایشگاه جنبی دستاوردهای پژوهشی علوم فیزیک در دانشگاه تبریز افتتاح شد.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۱    
مسئول موسسه قفقاز و آناتولی دانشگاه تبریز بر حمایت اصولی ایران از شیعیان آذربایجان و مدیریت توطئه های دشمنان در منطقه قره باغ تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر امور اجتماعی دانشگاه تبریز گفت: بیش از سه هزار و 600 جلد کتاب درسی و غیر درسی به مناطق محروم آذربایجان شرقی، توسط دانشگاهیان دانشگاه تبریز جمع آوری و ارسال شد.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنیوز، اپلیکیشین سکه سبز از جمله 11 طرح دانش بنیانی بود که در سفر هفته قبل سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به تبریز، رونمایی شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد- تبریز- رامین نیک رفتار : رئیس دانشگاه تبریز با تاکید بر اینکه این دانشگاه به سمت دانشگاه نسل سوم، کارآفرین و بین المللی قدم بر می دارد، گفت: اکنون 500 نفر دانشجوی خارجی در دانشگاه تبریز مشغول به تحصیل هستند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
طرح ملی ارتقای خوابگاه های دولتی با حمایت خیرین در دانشگاه تبریز آغاز شده که حاج کاظم قلمچی یکی از خیران مشارکت کننده در این طرح است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه تبریز و رئیس ستاد سومین کنگره شهدای دانشجو در آذربایجان شرقی گفت: چنان که دانشگاه ها در دوران جنگ پیشتاز بودند، امروز نیز لازم است با استفاده از تفکر دانشگاهیان در مقابله با جنگ نرم و در راستای اهداف انقلاب و آرمان های شهدا گام برداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نقش و جایگاه شهدای دانشگاه و به ویژه دانشجو یان در پیروزی انقلاب و زمان هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست و از این رو نقش دانشگاهیان دانشگاه تبریز به نوعی برجسته تر از نسبت به سایر دانشگاه های کشورمان بوده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- رییس دانشگاه تبریز با توصیه ای به دانشجویان جدیدالورود دانشگاه ها گفت: دانشجویان جدید برای انتخاب رشته، دانشگاه های بومی منطقه خود را در اولویت قرار دهند.
آناج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۱    
مجیدی گفت: در روزهای ابتدایی کرونا مرکز رشد دانشگاه تبریز با ارائه فرمولاسیون جدیدی از مواد ضدعفونی کننده تا حد زیادی نیازهای عموم مردم را رفع کرد.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۱    
رئیس دانشگاه تبریز در نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران در خصوص وضعیت تحصیلی دانشجویان در روزهای کرونایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه تبریز با اشاره به نتایج یک پژوهش در زمینه دانشگاه های ایرانی پیشرو در عرصه نانو که در کشور اسپانیا منتشر شده است، گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه تبریز گفت: با رعایت شرایط سخت حاکم بر دانشگاه ها در همه گیری کرونا دانشگاه هیچ روزی تعطیل نبوده و در روزهای سخت در کنار مردم بود و امروز نیز دانشگاه تعطیل نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - رئیس دانشگاه تبریز با بیان این که این مرکز دانشگاهی به سمت دانشگاه های نسل سوم، کارآفرین و بین المللی گام برمی دارد، گفت: سال گذشته از سوی وزارت علوم جزو سه دانشگاه برتر کشور معرفی شدیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه تبریز گفت: تمامی دروس تئوری در ترم جدید به صورت مجازی برگزار می شود و برای مقطع تحصیلات تکمیلی و دروس کارگاهی و آزمایشگاهی نیز نسبت به فضای کارگاه و آزمایشگاه و با هماهنگی اساتید، دانشجویان حضور خواهند داشت که ما برای هر آزمایشگاه یک نفر را در نظر گرفته ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تبریز با تاکید بر اینکه این دانشگاه به سمت دانشگاه نسل سوم، کارآفرین و بین المللی قدم بر می دارد، گفت: هم اکنون 500 نفر دانشجوی خارجی در دانشگاه تبریز مشغول به تحصیل هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات الکترونیکی مدیر مسئولان نشریات دانشجویی عضو کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه تبریز برگزار و اعضای اصلی و علی البدل آن مشخص شدند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۱    
با توجه به مشکلات مالی به وجود آمده، دانشجویان دانشگاه سهند تبریز با نوشتن نامه ای خواستار شفافیت مالی دانشگاه شده اند. دبیر انجمن اسلامی این دانشگاه تبریز در این مورد گفت: اگر تا سه هفته دیگر به این مشکلات رسیدگی نشود به وزارت علوم از این دانشگاه شکایت خواهند کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه تبریز گفت: اعمال و رفتارمان را باید بر اساس رفتار شهدا بسنجیم و ببینیم چقدر توانسته ایم شبیه شهدا باشیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه تبریز در زمینه مقابله با ویروس کرونا در حوزه های مختلف اقدامات متعددی انجام داده است.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از حمایت این سازمان از ایجاد کارخانه های نوآوری توسط دانشگاه تبریز برای فعالیت شرکت های فناور در منطقه آزاد ارس خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی تازه ترین ها، مجتبی زارعی در جمع شورای راهبردی نهضت استادی بسیج در دانشگاه تبریز گفت: انضباط اجتماعی برخاسته از دین و فرهنگ اهل بیت علیهم السلام در مواجهه با همه گیری بحران کرونا در پایبندی و انتشار پروتکل های بهداشتی و سلامت جامعه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی نشست شورای هماهنگی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های آذربایجان شرقی روز گذشته با حضور معاونان فرهنگی و اجتماعی و نمایندگان دانشگاه های مختلف استان، مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و جهاد دانشگاهی استان به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه تبریز گفت: اگر از دانشگاه ها حمایت شود، بیش از پیش برای کشور افتخار کسب می کنند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سورنا ستاری روز سه شنبه در جریان بازدید از مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز در گفتگوی اختصاصی به ایرنا اظهارداشت: خوشبختانه امسال کمکی از طرف مقام معظم رهبری داشته ایم و وضعیت ما از نظر بودجه ای بهتر از سال گذشته است. وی ادامه داد: وام های کم بهره و استمهال وام ها از جمله اقداماتی است که [...]
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری عصر امروز با حضور در دانشگاه تبریز ضمن بازدید از بخش های مختلف از 15 محصول فناورانه مرکز رشد و نوآوری این دانشگاه نیز رونمایی کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- دفتر تحقیق و توسعه گروه صنعتی شرکت تراکتورسازی ایران با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز افتتاح شد.