سه شنبه ۱۲ مردادساعت ۰۹:۰۷Aug 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه تبریز»

آوای رودکوف   ۹ ساعت پیش    
خبرنگار آوای رودکوف در گفتگویی با فاطمه کاظمیه به عنوان استادیار گروه ترویج و توسعه روستایی، دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز الزامات تاثیرگذار در افزایش تولیدات کشاورزی را بررسی نموده است.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۶    
نشست تخصصی مشکلات حوزه آب از طرف سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان آذربایجان شرقی در محل دانشگاه تبریز برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۵۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی دانشیار گروه آب دانشگاه تبریز کمبود بارش را مسئله ای غافلگیر کننده ندانست و گفت: سوء مدیریت ها و غفلت های ایجاد شده سبب عوارض جدی در زمینه آب شده و مسئولین متولی عرضه ی آب باید این مسئله را بررسی کنند چرا که حجم دریافتی نزولات از قبل پیش بینی شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش مهندسی و علوم آب دانشگاه تبریز گفت: اگر به سیاست های کلی ابلاغی رهبری حوزه آب عمل می شد، کشور با همین منابع محدود فعلی امروز به جای درگیر شدن با بحران آب در مناطقی مانند خوزستان، یکی از کشورهای پرآب دنیا بود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۵۲    
جانباز 70 درصد و استاد برجسته دانشگاه تبریز در مراسم رونمایی از تندیس گفت: جانبازان امتحان پس داده دفاع مقدس و دوران بعد از دفاع مقدس هستند و همچنان در جبهه های مختلف جان نثاری کرده و لبیک به رهبر فرزانه انقلاب گفته و پای دررکاب دارند
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
با حضور جمعی از جانبازان و خانواده های شاهد و ایثارگر و مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی، مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان و شهردار تبریز و اعضای شورای شهر از تندیس جانباز 70 درصد دکتر محمد علی پرغو در مقابل درب ورود دانشگاه تبریز رونمایی شد
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تندیس دکتر محمدعلی پرغو، جانباز هشت سال دفاع مقدس در مقابل درب دانشگاه تبریز رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده تام الاختیار دانشگاه تبریز گفت: آزمون کارشناسی ارشد سالجاری با رقابت 26 هزار و 800 داوطلب همزمان با سراسر کشور در 6 شهرستان و 12 حوزه امتحانی استان در حال برگزاری است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
در سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت از انجمن های علمی حائز رتبه های برتر دانشگاه تبریز، تجلیل به عمل آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی از انجمن های علمی حائز رتبه های برتر دانشگاه تبریز در سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت تجلیل شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۱    
مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان دانشگاه تبریز در راستای اهداف پژوهشی خود، کنگره بین المللی شعر غدیر را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۱    
رئیس گروه حمایت از استعداد های درخشان دانشگاه تبریز از ارائه تسهیلات ویژه به حائزین رتبه های برتر کنکور و فارغ التحصیلان ممتاز برای ادامه تحصیل در این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
وزرات نیرو در نظر دارد از میان دانش آموختگان تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز مشمول قانون نظام وظیفه عمومی واجد شرایط نیروی امریه سرباز جذب کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۲    
نتایج پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز در مقطع دکتری تخصصی سال تحصیلی 1401-1400 اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
انجمن اسلامی دانشجویان دفتر تحکیم وحدت دانشگاه تبریز در مورد مسائل مردم خوزستان اعلام کرد: امنیتی شدن مطالبات مردم و برخورد های سخت و خشن تاثیری در بهبود اوضاع فعلی نخواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دانشگاه تبریز گفت: انقلاب اسلامی به عنوان حقیقتی انکارناپذیر و با توجه به موقعیتی که در جهان داشت، با ظهور خود تحولی عظیم در دنیا ایجاد کرد و توانست بر سایر کشورهای جهان اسلام تأثیر عظیمی بگذارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
صبح امروز دومین همایش ملی انقلاب اسلامی کار آمدی فرصت ها و چالش ها با حضور جمعی از اساتید برجسته دانشگاه های استان آذربایجان شرقی در دانشکده الهیات و علوم اسلامی دانشگاه تبریز برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۵    
عضو هیئت علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز به همراه ورزشکاران ایران به المپیک توکیو اعزام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۰    
به دلیل عدم صدور مجوز های لازم برای برگزاری آزمون حضوری از طرف مراجع ذیربط، آزمون UTET روز پنجشنبه 31 تیرماه سال 1400 در دانشگاه تبریز برگزار نخواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تبریز با بیان این که نظامی گنجوی شیفته فرهنگ و ادب ایران بود، گفت: نظامی همیشه متون و آثار شاعران قبل از خود را خوانده و به فرهنگ ایرانی علاقمند بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
دومین همایش ملی انقلاب اسلامی، کارآمدی، فرصت ها و چالش ها به صورت مجازی در دانشگاه تبریز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۴    
انجمن علمی دانشجویی فوتونیک دانشگاه تبریز با همکاری انجمن علمی دانشجویی فیزیک دانشگاه شهید بهشتی، وبینار آشنایی با درهم تنیدگی کوانتومی و کاربردهای آن را برگزار می کند.
شاینا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
زهرا کارگراسعد دوبلور کانال آذری در برنامه شما و سحر حضور می یابد. به گزارش شاینا به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، کارگراسعد متولد 1366 در شهر تبریز است و تحصلات خود را تا مقطع مهندسی عمران از دانشگاه تبریز ادامه داد، اما به دلیل علاقه به حرفه دوبله به این کار روی آورد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
زهرا کارگراسعد دوبلور کانال آذری در برنامه شما و سحر حضور می یابد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، کارگر اسعد متولد 1366 در شهر تبریز است و تحصلات خود را تا مقطع مهندسی عمران از دانشگاه تبریز ادامه داد، اما به دلیل علاقه به حرفه دوبله به این کار روی آورد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تبریز پنجمین حضورش در المپیک را تجربه می کند تا به نوعی لقب مربی المپیکی تبریز را به خود اختصاص دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد با بررسی سوابق تحصیلی و در مقطع دکتری تخصصی با آزمون اختصاصی برای نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 از بین داوطلبان داخلی و خارجی در 41 رشته گرایش کارشناسی ارشد و 36 رشته گرایش دکتری در گروه های تحصیلی فنی و مهندسی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری سردیس استاد محمدعلی پرغو را در مقابل دانشگاه تبریز نصب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۶:۱۳    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه تبریز کارگاه آشنایی با گیربکس کامیون ها را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه تبریز، موفق به تولید نوعی نانو بتن الیافی شد که قابل استفاده به عنوان ماده جایگزین انواع دریچه های چدنی و پلیمری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- نماینده یونسکو در ایران به همراه شهردار و اعضای شورای شهر تبریز با حضور در منزل دکتر احمد صبور اردوبادی، از تلاش های وی در جهت ترویج علوم مختلف به ویژه تعلیم و تربیت تجلیل کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۴:۲۹    
انجمن های علمی دانشجویی فوتونیک و مهندسی نانوفناوری دانشگاه تبریز دوره آموزش نرم افزار کامسول را برگزار می کنند.
حیات   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۳    
مریم عباسی دانشجوی پزشکی دانشگاه تبریز گفت: درخواست من از بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداختن به موضوعاتی همچون تقویت خودباوری و اعتماد به نفس در میان دانشجویان شاهد و ایثارگر است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۶:۳۸    
تبریز(پانا) - مراسم افتتاح خوابگاه 2500 نفری دخترانه تلاش در سالن رازی دانشکده داروسازی دانشگاه تبریز انجام شد. محمد حسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با ارائه گزارشی از عملکرد دانشگاه علوم پرشکی تبریز گفت: درست است که کرونا به عنوان یک حادثه در جامعه اتفاق افتاده است ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - وزیر بهداشت و درمان و علوم پزشکی عنوان کرد وزیر بهداشت چقدر توانایی مقاومت دارد و کادر درمان چه گناهی دارند که باید این چنین با هر معضلی مقابله کنند؟ نباید گذاشت خون شهیدان سلامت پایمال شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۴:۳۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی و عضو هیئت گروه اقتصاد دانشگاه تبریز گفت: در خروجی و برآیند اتفاقات دهه 90، به رغم تمامی نوسانات و رشدهای منفی و مثبت اقتصادی، یک رشد میانگین نزدیک به صفر را رقم زدیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به مصارف مختلف غنچه گل محمدی، گفت: کشورهایی چون کره جنوبی مشتری این محصول هستند اما سیستم فرآوری آن سخت است، اکنون دستگاهی در دانشگاه تبریز طراحی شده و قرار است که به چرخه اجرا درآید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه تبریز در راستای ایجاد ارتباطی موثر میان صنعت و دانشگاه باشرکت پیشگامان علم و فناوری های عصر تدبیر تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۳:۰۴    
رئیس دانشکده الهیات و علوم اسلامی دانشگاه تبریز با اشاره به فرموده امیرالمومنین علی(ص) افزود: ایشان می فرمایند: تصاد و میانه روی موجب ثروتمندی و اسراف و ولخرجی موجب سقوط و فقرمی شود.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۹    
دکتر روح الله متفکر آزاد؛ نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی دیروز از برگزاری کنکور سراسری در دانشگاه تبریز بازدید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۰    
اسامی نفرات دعوت شده مصاحبه علمی پذیرش بدون آزمون استعداد های درخشان دانشگاه تبریز در مقطع دکتری تخصصی سال تحصیلی 1401-1400 اعلام شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۹:۳۲    
مدیر امور اجتماعی دانشگاه تبریز از حمایت این مدیریت از فعالیت های پژوهشی اساتید علوم انسانی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز گفت: در آخرین روز برگزاری آزمون سراسری دانشگاه ها 8 هزار و 503 داوطلب در استان در رشته زبان به رقابت پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز گفت: بیش از 29 هزار داوطلب در آذربایجان شرقی در آزمون سراسری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور رقابت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بخش درون دانشگاهی جشنواره حرکت، در دانشگاه تبریز برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه تبریز با اشاره به رقابت 67 هزار و 95 داوطلب ورود به دانشگاه در آذربایجان شرقی گفت: 38 هزار و 861 نفر از داوطلبان خانم و 28 هزار و 234 نفر آقا هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۲    
اولین رقابت پرچم تاپار از سوی آزمایشگاه دانشگاه تبریز 4 تا 6 مرداد سال 1400 برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مراسم گرامیداشت یاد دکتر خوشروان، از بنیانگذاران دانشکده فنی و از اساتید برجسته و پیشکسوت دانشگاه تبریز برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۳:۴۵    
دفتر مسئولیت اجتماعی دانشگاه تبریز در حوزه اقتصاد و مدیریت در راستای تحقق رسالت دانشگاه مسئولیت پذیر و جامعه محور، آغاز به کار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شماره 16 گاهنامه دانشجویی گشتاور ، به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه تبریز منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۷:۰۶    
رئیس گروه حمایت از استعداد های درخشان دانشگاه تبریز گفت: فراخوان ثبت نام جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان برای سال تحصیلی 1401-1400 (طرح شهید وزوایی) در دانشگاه تبریز منتشر شد.