یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۲۹Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسمومیت»

ایمنا   ۴ ساعت پیش    
غمی بی پایان، اعتبار نسخه های الکترونیک تأمین اجتماعی تا دو ماه است، آلودگی آب های زیرزمینی با تخلیه پساب های سیانور معادن طلا، مازوت نسوزانده ایم و تأثیر خشونت بر کودکان انکارناپذیر است را در این بسته خبری مطالعه کنید.
حادثه 24   ۶ ساعت پیش    
300 دانشجو دانشگاه صنعتی اصفهان مسموم شدند+ جزئیات سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مسمومیت 300 دانشجو دانشگاه صنعتی اصفهان و مراجعه آن ها به مراکز درمانی دانشگاه صنعتی اصفهان و بیمارستان های شهید اشرفی و 9 دی خمینی شهر خبر داد. قاتل آشنا پیرزنی را در گیشا با مشت از پا درآورد ...
سلامت نیوز / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مصرف خودسرانه و بی رویه داروهای آنتی بیوتیک به ویژه در فصل سرما به معضل جدی در جامعه تبدیل شده است غافل از اینکه این داروها بدون تجویز پزشک نه تنها به بهبودی بیمار منجر نمی شود بلکه سلامتی افراد را نیز به خطر می اندازد.
افق تهران   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
حادثه نشت اسید سولفوریک حین عملیات تزریق اسید برای خنثی سازی کاستیک ضایعاتی در الفین پتروشیمی ایلام، که منجر به مسمومیت تعدادی از پرسنل این مجتمع شد، خوشبختانه تلفات جانی نداشت.
سلام نو / ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
چهارشنبه جمع کثیری از دانشجویان خوابگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان با علائم مسمومیت غذایی، به بهداری دانشگاه منتقل شدند.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از مسمومیت 300 دانشجو دانشگاه صنعتی اصفهان و مراجعه آن ها به مراکز درمانی دانشگاه صنعتی اصفهان و بیمارستان های شهید اشرفی و 9 دی خمینی شهر خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - مصرف مشروبات الکلی 27 جوان یاسوجی را راهی بیمارستان کرد. محمد طهماسبی، رئیس بیمارستان امام سجاد یاسوج اظهار کرد: در 48 ساعت گذشته این تعداد جوان حدودا 16 تا 38 ساله با مسمومیت اتانول به این بیمارستان مراجعه کردند. ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان امام سجاد یاسوج از مسمومیت 26 نفر در اثر متانول در یاسوج طی 48 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، آخرین وضعیت دانشجویان این دانشگاه را در پی بروز بیماری های گوارشی تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان وزارت علوم درباره علت مسمومیت دانشجویان صنعتی اصفهان گفت: تشخیص اولیه، شیوع بیماری ویروسی بوده، ولی نتیجه نهایی توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام خواهد شد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، نشست گاز از مخازن مجتمع الفین پتروشیمی چوار در حوالی ساعت 18:30 دیروز جمعه 4 آذر باعث مسمومیت 20 نفر شد و خوشبختانه این حادثه تاکنون تلفات جانی بر جای نگذاشته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس مرکز بهداشت استان اصفهان در خصوص مسمومیت دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان توضیحاتی را ارائه داد.
دو نفر از مسموم شدگان در بخش آی سی یو (مراقبت های ویژه) تحت درمان هستند که پیش بینی می شود آمار مسموم شدگان افزایش یابد.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۲    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: بیمارستان های مرکز کهگیلویه و بویراحمد شاهد حضور تعداد زیادی جوان با علایم مسمومیت الکلی است. آمار رسمی از مسمومیت ناشی از مصرف نوشیدنی های الکلی مسموم 26 نفر حکایت دارد. تعدادی از این افراد کلیه هایشان را از دست داده اند و در کما به سر می برند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رییس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت :مصرف مشروبات الکلی 26 جوان یاسوجی را مسموم و راهی بیمارستان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۵    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس بیمارستان امام سجاد یاسوج از مسمومیت 26 نفر در اثر متانول در یاسوج طی 48 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: مصرف مشروبات الکلی در کهگیلویه و بویراحمد و به ویژه شهر یاسوج، موجب مسمومیت 26 نفر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۸    
مسمومیت غذایی تعدادی از دانشجویان در خوابگاه دانشجویی دانشگاه صنعتی شهر اصفهان مشکلاتی را برای آنها به وجود آورده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از کارگران پتروشیمی ایلام (الفین ایلام) بر اثر نشت گاز مسموم و روانه بیمارستان شدند.
نیپنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام، مقارن ساعت 18 روز جمعه چهارم آذرماه یک دستگاه تانکر حامل مواد شیمیایی حین عملیات تزریق اسید سولفوریک جهت خنثی سازی کاستیک ضایعاتی در واحد الفین دچار نشتی شد که در این حادثه 19 نفر دچار مسمومیت شدند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۶    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درخصوص مسمومیت تعدادی از دانشجویان دانشگاه صنعتی، گفت: آزمایش های لازم و نمونه برداری از آب، موادغذایی و سطوح انجام شده است، همچنین آزمایش هایی از بیماران انجام شده که نتایج آن ها روز گذشته به دست آمد و ابتلای دانشجویان به کرونا و آنفلوانزا منتفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد با سرد شدن هوا و افزایش استفاده از وسایل گرمایشی گازسوز، نسبت به افزایش مرگ ناشی از مسمومیت با مونوکسید کربن در این استان هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۶    
سمنان- ایرنا- مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: 26 مصدوم مسمومیت با گاز کلر در یکی از استخرهای شهر سمنان با حال عمومی مناسب از بیمارستان مرخص شدند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
متخصص مسمومیت های اداره کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه علائم اولیه مسمومیت با گاز منوکسید کربن را مشابه علائم سرماخوردگی عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سمنان- مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سمنان گفت: مسمومیت با گاز کلر در یک استخر سمنان، 26 نفر را راهی بیمارستان کوثر این شهر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۱    
مسمومیت با گاز کلر 21 شناگر در سمنان را راهی بیمارستان کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان، شمار دانشجویان مبتلا به بیماری یا مسمومیت، در این دانشگاه را در طی 48 ساعت گذشته، بیش از 270 نفر اعلام کرد. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: سر، سینه، شکم و اندام های مرحوم قنبرزادگان دچار جراحت های شدیدی بود که باعث شد در همان اتاق احیا فوت شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۲    
جهت گیری خبری رسانه های اصلاح طلب در روزهای اخیر و همزمان با مسابقات تیم ملی در جام جهانی، آن چنان بر خلاف هویت ملی ایرانیان و همسو با رسانه های معاند بوده است که واکنش های مخاطبان خود را به طور ملموسی به انحراف کشانده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به اعزام حدود 65 نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان به بیمارستان های شهید اشرفی و 9 دی خمینی شهر، گفت: تقریبا همه دانشجویان در بیمارستان، درمان سرپایی شدند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان شیوع علائم و مشکلات گوارشی در میان تعداد زیادی از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان، باعث نگرانی دانشجویان این دانشگاه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره مشکلات گوارشی برخی دانشجویان این دانشگاه گفت: در بررسی های اولیه از مراجعین توسط پزشکان مرکز بهداشت و درمان، احتمال شیوع بیماری ویروسی یا مسمومیت غذایی مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته تعدادی از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان با علائم تب، اسهال و استفراغ به مرکز بهداشت این دانشگاه مراجعه کرده و تحت درمان قرار گرفتند؛ مسؤولان دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این باره گفتند ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: مشکلات گوارشی برخی دانشجویان این مرکز به حداقل رسیده و وضعیت بهداشتی بخش های مختلف دانشگاه تحت کنترل است. ...
بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان، از صبح چهارشنبه دوم آذر ماه تعداد ی از دانشجویان با علائم تب، تهوع و اسهال به بهداری این دانشگاه مراجعه کردند ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۶   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان علت کما و مرگ نوجوان گرگانی را تصادف اعلام کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، چندی پیش بود که سازمان پزشکی قانونی کشور از مرگ 255 نفر بر اثر مسمومیت با گاز سمی منوکسید کربن در کشور از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه خبر داد و اعلام کرد که از این تعداد 189 نفر مرد و 66 نفر زن بودند، آماری که در مقایسه با مدت مشابه سال 1400، افزایش 14 ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن در کوی سنجان اراک دو قربانی گرفت.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
2 خانم 48 و 78 ساله در اراک به دلیل مسمومیت با گاز منوکسید کربن در محل بروز حادثه فوت کردند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ حمید محمدی نسب با اشاره به این که صبح امروز با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر مرگ دو نفر، بلافاصله ماموران کلانتری 11 به محل اعزام شدند، گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان جوانرود، آلودگی آب شرب شهر را با توجه به شایعات مطرح شده مبنی بر مسمومیت آب، تکذیب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امسال هفت نفر بر اثر استنشاق گاز منوکسیدکربن جان خود را از دست دادند، گفت: نخستین نشانه های مسمومیت با این گاز، ایجاد حالت ضعف و سستی در بدن است و در واقع مانند آنفلوآنزا، حالت های تهوع، استفراغ و خستگی در فرد ظاهر می شود.
سلامت نیوز / ایرسا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دکتر ضیاءالدین مظهری در گفت و گو با خبرنگار سلامت نیوز، با بیان اینکه کم خونی از عوامل زمینه ساز بسیاری از بیماری های عفونی و غیرعفونی و حتی افزایش جذب ریزگردها و مسمومیت های ریوی است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس چهارمحال و بختیاری از مسمومیت 10 نفر با گاز مونوکسیدکربن در روستای چندار از توابع شهرستان کوهرنگ خبر داد.
رئیس آموزش همگانی سازمان اورژانس کشور، در خصوص مسمومیت با گاز مونوکسید کربن که با سرد شدن هوا و روشن شدن بخاری ها، شاهد هستیم، توصیه هایی ارائه داد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۴۳ سایت دیگر  
استامینوفن یک داروی رایج و نسبتاً ایمن است که یکی از پرمصرف ترین داروها در سراسر جهان است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
بیشتر مرگ های ناشی از مسمومیت با گاز مونوکسید کربن در نیمه دوم سال و به ویژه در فصل زمستان اتفاق می افتد که می توان با رعایت نکات ایمنی، دقت در نصب و به کارگیری سیستم های گرمایشی از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کرد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین همدان، محمدرضا شکوهی افزود: از 61 نفر مسموم، قاتل خاموش جان 13 نفر ار از ابتدای سالجاری تاکنون گرفته است. وی اضافه کرد: یکساله 1400 طبق گزارش های موجود 186 نفر بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن دچار مسمومیت شدند که از این تعداد 14 نفر جان خود را از دست دادند. ...