یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۲:۱۸Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه بهداشت»

وقت صبح   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش وقت صبح ، خبری مبنی بر استعفای دست کم 20 پرستار در بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس، سه شنبه گذشته؛ 21 فروردین در فضای مجازی منتشر شد که بلافاصله برخی مسئولان چالوس درصدد انکار و تکذیب آن برآمدند از جمله مدیر شبکه بهداشت و درمان چالوس که در گفتگو با خبرگزاری ها تاکید کرد ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۵۰ سایت دیگر  
خبری مبنی بر استعفای دست کم 20 پرستار در بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس، سه شنبه گذشته؛ 21 فروردین در فضای مجازی منتشر شد که بلافاصله برخی مسئولان چالوس درصدد انکار و تکذیب آن برآمدند از جمله مدیر شبکه بهداشت و درمان چالوس که در گفتگو با خبرگزاری ها تاکید کرد: این اطلاعات صحت ندارد. ...
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
واحد آموزش و ارتقای سلامت شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر به مناسبت در پیش رو داشتن هفته ملی سلامت، اولین جلسه کمیته درون بخشی این هفته را با حضور معاون بهداشت و سایر اعضای کمیته برگزار کرد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بویین میاندشت؛ رضا علی معصومی فرماندار شهرستان بویین میاندشت در معیت دکتر رضا کیخایی مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان با حضور در دفتر کار دکتر شاهین شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ضمن دیدار با وی در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان در حوزه بهداشت و درمان رایزنی و ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۵    
کمیته هماهنگی درون بخشی طرح نماد نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان، برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
امید اسلامی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایران اکونومیست افزود: این تعداد پرونده مربوط به تخلفات کالا و خدمات، بهداشت و قاچاق کالا است که از طریق اداره های جهادکشاورزی،صنعت،معدن و تجارت، اتاق اصناف و شبکه بهداشت و درمان اردستان به اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان ارسال شده است. ...
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۶:۴۲    
برای 560 نوزاد در تعطیلات نوروز 1403 در مراکز خدمات جامع سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری خدمات غربالگری انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: کمبود آمبولانس در شهرستان دشتی نگران کننده است.
آذرمغان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۹:۰۱    
رئیس شبکه بهداشت و درمان گرمی گفت: طرح مراقبت از بهداشت دهان و دندان در گرمی راه اندازی شده و عمده برنامه پیشگیرانه برای کودکان زیر 14 سال است.
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان طارم با بیان اینکه وظایف مراکز سلامت در شهرستان طارم با اشاره به ارائه خدمات پزشکی در طارم گفت: در حال حاضر 6 پزشک متخصص در شهرستان طارم فعالیت دارند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران گفت: ویروس بیماری تب کنگو پس از پخت کامل گوشت، از بین می رود؛ اما گوشت و جگر خام یا نیم پز همچنان می تواند این ویروس کشنده را منتقل کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجن گفت: دو هزار کیلوگرم شیره خرما و رب انار فاقد استاندارد های بهداشتی در سفید دشت معدوم شد.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۲    
دکتر مصطفی امینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری روز دندانپزشک را تبریک گفت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سمیرم گفت: مقدار 3184 کیلوگرم انواع مواد خوراکی، آرایشی و بهداشتی فاسد، تاریخ گذشته و غیرمجاز در شهرستان سمیرم شناسایی و معدوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان چالوس مطلب منتشر شده در فضای مجازی در خصوص استعفای پرستاران بیمارستان آیت الله طالقانی این شهر را تکذیب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: بیش از هشت هزار خدمات بهداشتی درمانی در شهرستان گناوه در ایام نوروز ارائه شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان چالوس اما با رد صحت خبر استعفا ، نبود و نامناسب بودن تجهیزات پزشکی در بیمارستان را تایید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زبرخان از توابع دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: بیش از 2 و نیم تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون کشف و نابود شد.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مصطفی امینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری عید سعید فطر را تبریک گفت.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۱    
به همت واحد فرهنگی شبکه و مرکز قرآن و عترت نهاد رهبری در دانشگاه، جلسه تفسیر قرآن کریم در ستاد شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - استعفای دست کم 20 پرستار در بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس موضوعی که امروز - سه شنبه - در فضای مجازی منتشر و چنین اطلاعاتی برای بسیاری از کاربران و مخاطبان شبکه های اجتماعی سوال برانگیز شد اما مدیر شبکه بهداشت و درمان چالوس چنین ادعای را رد کرد و گفت: این اطلاعات صحت ندارد.
پایگاه خبری طلیعه امید   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
■پایگاه خبری طلیعه امید talieomid.ir■ دکتر کریم میرزایی مدیر شبکه بهداشت و درمان ملایر، به همراه مدیران و مسئولین بیمارستان مهر و شبکه بهداشت و درمان ملایر از روند ارائه خدمات در بخش ها این بیمارستان بازدید کردند. ...
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماهنشان با بیان اینکه 485 مورد بازرسی در ماهنشان انجام شده است گفت: این بازرسی ها از اصنافی که در امر تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی فعالیت دارند، انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهریز: یک دستگاه کامیون حامل خیار شور با کد بهداشتی جعلی در مهریز توقیف شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر شبکه بهداشت و درمان زبرخان از شناسایی و انصراف از سقط عمدی 18 مادر باردار در سال 1402 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خواف گفت: در دو سانحه رانندگی جداگانه که 20 فروردین ماه در خواف رخ داد، 2 نفر کشته و 4 نفر مصدوم شدند.
وارک نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از طرف دکتر بهرام دلفان رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان دکتر محمدباقر مردانی بعنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان کوهدشت منصوب شد .
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۲    
به همت واحد سلامت خانواده و واحد آموزش و ارتقای سلامت کارگاه آموزشی دو روزه "سبک زندگی سالم با طب ایرانی" در شبکه بهداشت اسلامشهر برگزار شد.
سلام نو / سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۱:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که بر اثر آلودگی هوا هر 5 ثانیه یک نفر در جهان جان خود را از دست می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان تالش گفت: خدمات رسانی به 11 هزار و 39 نفر در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان در طول ایام عید نوروز انجام گرفته است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از کردستان، همایش هم اندیشی مجمع خیرین سلامت شهرستان مریوان همراه با ضیافت افطاری با حضور فرماندار، امام جمعه، فرمانده سپاه، مسئولان شهرستانی و جمعی از خیرین خوشنام این شهرستان شامگاه یکشنبه 19 فروردین ماه 1403در هتل زریوار برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت آستارا گفت: بیمار قلبی که در بیمارستان شهید بهشتی آستارا بستری بود جهت ادامه درمان به وسیله بالگرد ارتش به رشت انتقال پیدا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دماوند- مدیر شبکه بهداشت و درمان دماوند از معدوم سازی سه تن مواد غذایی غیرمجاز و غیربهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت: ارزش تقریبی این مواد یک میلیارد تومان برآورد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۴    
کارکنان شبکه بهداشت و درمان لردگان با برگزاری محفل انس با قرآن یاد سر لشکر شهید محمد زاهدی (ابو مهدی) و همرزمانش را گرامی داشتند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شمیرانات - ایرنا - واحد معاونت غذا و داروی شبکه بهداشت و درمان شمیرانات در موضوع پایش و ارزیابی عملکرد حوزه نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی در بین شبکه های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شهید بهشتی در شش ماهه دوم سال 1402 حائز رتبه برتر شد و برگ زرینی ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۲۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت خوزستان گشت مشترک بازرسی و نظارت ویژه ایام پایان سال توسط اداره صنعت معدن وتجارت، شبکه بهداشت و درمان ،جهاد کشاورزی و اتحادیه اصناف جهت نظارت بر بازار و بررسی کمبودهای آن انجام گردید.
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، داریوش جهان بین با اعلام این مطلب، اظهار داشت: در این بازه زمانی یکهزار و 320 مورد بازرسی از صنوف مختلف در سطح جزیره قشم انجام شد که علاوه بر 13560 کیلوگرم مواد غذایی فاسد ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۷    
محفل انس با قرآن کریم و ضیافت افطاری به یاد و خاطر شهداء راه قدس در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان لردگان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۳    
جلسه هم اندیشی راهکارهای پیشگیری از خودکشی با حضور سیرانوشدارایی رئیس، کارشناس پیشگیری بهزیستی، نماینده امور بانوان فرمانداری، معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش، معاونت اجتماعی سپاه شهرستان، سلامت روان شبکه بهداشت و درمان و فعال اجتماعی در دفتر ریاست اداره بهزیستی شهرستان دیّر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۶    
خمین - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات گفت: پارسال مرکز مردمی نفس شهرستان محلات با کارشناسان مجرب مامایی، موفق به انصراف 34 مادر از تصمیم به سقط جنین شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر شبکه بهداشت و درمان سیب و سوران ضمن تاکید بر اهمیت مبارزه با تشخیص و درمان زودهنگام مالاریا افزود: افراد ساکن در این مناطق لازم است علاوه بر پوشاندن پوست خود ...
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۷:۳۲    
واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت اسلامشهر در خصوص بازدید از تمامی درمانگاه های سطح شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۲    
دکتر سهرابی مدیر شبکه بهداشت و درمان پاوه عملکرد بیمارستان قدس پاوه را ایام تعطیلات به شرح ذیل بیان کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۲    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گفت: عطاری عرضه کننده داروهای گیاهی و معجون های دست ساز غیرمجاز در شهرستان آران و بیدگل شناسایی و پلمب شد.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۷    
چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403، دیدار نوروزی مدیر، معاون و کارکنان شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر برگزار شد.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۲    
در راستای افزایش آگاهی اقشار مختلف جامعه پیرامون مدیریت مصرف بهینه آب و لزوم صرفه جویی در مصرف آب، جلسه آموزشی با عنوان آموزش سازگاری با کم آبی برای رابطین بهداشت ادارات شهرستان نجف آباد برگزار شد. ...
عصر توس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاونت بهداشتی شبکه بهداشت و درمان کاشمر از افزایش 51 درصدی مأموریت های اورژانس 115 کاشمر در نوروز خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز،همزمان با شروع به کار ساخت فازدوم بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان چرام حجت الاسلام والمسلمین موحد نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه ، چرام ،بهمئی ولنده درمجلس شورای اسلامی ،فرماندار این شهرستان ،ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان و هیئت همراه و برخی مدیران استانی ...
کلام تازه   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گلبهار: تخلیه بی رویه خاک و نخاله در اطراف این شهرستان نگران کننده است.