شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۰:۴۸Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه بهداشت»

ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیب و سوران گفت: 3000 کودک غیرایرانی ساکن شهرستان سیب و سوران در برابر سرخک واکسینه شدند.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۱۲    
شورای سلامت شهرستان تاکستان تشکیل جلسه داد به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تاکستان شورای سلامت شهرستان تاکستان تشکیل جلسه داد به ریاست حمزئی سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان و با حضور بخشداران ، مدیر شبکه بهداشت و درمان ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:طی حکمی از سوی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاوه، ژیلا منوچهری به عنوان رئیس جدید بیمارستان حضرت رسول ( ص) جوانرود منصوب شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در حال حاضر تمام آمبولانس های شبکه بهداشت استان قزوین مستهلک، فرسوده و غیراستاندارد هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان هشترود از معدوم سازی 4 تن و 700 کیلوگرم پنیر پیتزای فاسد در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بیش از 85 درصد از اتباع خارجی ساکن در دشتستان واکسن فلج اطفال، سرخجه و سرخک را دریافت کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب گفت: پروژه نیمه تمام بیمارستان سرپل ذهاب نیازمند اعتبار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از واکسینه شدن 2 هزار و 521 کودک در کمپین واکسیناسیون تکمیلی سرخک، سرخجه و فلج اطفال اتباع غیر ایرانی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی از انجام بیش از 10 هزار بازدید بهداشتی از صنوف و اماکن عمومی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دهدشت_ رئیس شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه گفت: بیش از 110 مرکز شهرستان، نمونه برداری و واکسیناسیون کرونا را انجام می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر شبکه بهداشت و درمان مهریز با اشاره به جمعیت یک هزار و 440 نفری اتباع کمتر از 15 سال در این شهرستان، اعلام کرد: تاکنون 75 درصد این جمعیت هدف در رابطه با بیماریهای سرخک و فلج اطفال واکسینه شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای گسترش خدمات طب سنتی، به ادغام این خدمات در سطح شبکه بهداشت اشاره کرد و گفت: پس از انجام طرح آزمایشی در دانشگاه علوم پزشکی یزد ...
مدیرکل طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت از آغاز مرحله کشوری ادغام طب ایرانی در شبکه بهداشت کشور و پوشش 40 درصدی طب ایرانی در این شبکه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین دژ گفت: فاز دوم (طرح توسعه) بیمارستان شهید راثی این شهرستان با 46 تخت و هزینه 950 میلیارد ریال تکمیل شده و آماده بهره برداری است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان دزپارت، گفت: با ورود اورژانس هوایی استان چهارمحال بختیاری، یک مادر باردار از مرگ نجات یافت.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۱    
شهر قدس ( پانا ) - شبکه بهداشت شهرستان قدس، بسته های بهداشتی حاوی تجهیزات و ملزومات مصرفی اتاق بهداشت به مدارس سه و چهار ستاره شهرستان قدس، با رویکرد رفع مشکلات شناسایی شده در حوزه تجهیزات اتاق بهداشت مدارس، اهدا کرد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان طبس گفت: بازدید مشترک کارشناسان اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان طبس، نماینده بخشداری دیهوک و نماینده شبکه بهداشت و درمان دیهوک از رستوران های بین راهی بخش دیهوک انجام شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۱    
لقمان قربانی فرماندار در دیدار با فرمانده سپاه این شهرستان افزود، سپاه در دفاع مقدس، و بحران هایی مانند سیل، بیماری کرونا، زلزله، سازندگی و امور فرهنگی کاری که هیچ یک از یگان های مجهز نظامی دنیا چنین کاری نمی کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از واکسیناسیون تکمیلی سرخک، سرخجه و فلج اطفال برای 72 درصد جمعیت اتباع خارجی ساکن شهرستان دیر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: بیش از نیمی از جمعیت بزرگ سال این شهرستان تحت تأثیر چاقی و اضافه وزن قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از ارائه بیش از 40 هزار خدمت و مراقبت تغذیه ای در این شهرستان خبر داد.
دومین جشنواره انضباط مالی و اقتصاد مقاومتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار و از مرکز پزشکی شهدای تجریش، شبکه بهداشت و درمان ورامین و دانشکده داروسازی به عنوان برگزیدگان این جشنواره در حوزه های بهداشت، درمان و آموزش تقدیر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان از صدور سه هزار و 312 اخطاریه بهداشتی برای مراکز تهیه و توزیع مواد غذائی تنگستان خبر داد و افزود: 2 نانوایی پس از سیر مراحل قانونی پلمب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: اردوی یک روزه جهادی پزشکی در روستای جزیره شمالی بخش ریگ شهرستان گناوه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان گفت: احتمال موج هشتم با شناسایی سویه های جدید کرونا در کشور افزایش پیدا کرده است و استفاده از ماسک و تزریق نوبت یادآور واکسن به همشهریان توصیه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۸:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: 155 نفر از مادران باردار و کودکان دارای سوءتغذیه در این شهرستان سبد غذایی دریافت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۳    
ایسنا/اصفهان معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان گفت: امسال تاکنون 2195 نفر که بیش از 42 درصد از دانش آموزان را تشکیل می دهند از خدمات رایگان دندانپزشکی مراکز بهداشت شهرستان استفاده کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهریز از نجات جان 3 کارگر که در یک مرغداری دچار مسمومیت ناشی از گازگرفتگی شده بودند، خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاجرم گفت: با تخصیص اعتبار و تجهیز اتاق عمل ارتوپد بیمارستان جوادالائمه (ع) شهرستان جاجرم، نخستین عمل ارتوپدی در این بیمارستان انجام شد.
اخبار ملکان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۹    
دکتر نقی پور رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حکمی، مهندس علی اشتری را به سمت سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملکان منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان بر تزریق دز یادآور واکسن کرونا و تکمیل فرایند واکسیناسیون تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۵    
مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان گفت: 14 پزشک جدید با تخصص های مختلف برای این شهرستان جذب شد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب رودبار جنوب استان کرمان از چاه های تامین کننده آب شرب این منطقه بازدید و بر رفع نواقص شبکه آبرسانی به مردم تاکید کرد. خبرگزاری میزان – حامد عمرانی با همراهی رئیس شبکه بهداشت این شهرستان در راستای حفظ و حراست از حقوق عامه و دسترسی به آب سالم و بهداشتی از چاه های تامین کننده ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه جاسک به همراهی فرماندار و معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک و فرمانده و مدیر عقیدتی سیاسی منطقه دوم دریایی ولایت نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز چهارشنبه 28 دیماه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از توزیع رایگان 2 هزار مسواک انگشتی به کودکان زیر 2 سال شهرستان دیر خبر داد.
همزمان با میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده و فرزند پروری ویژه بانوان در مرکز سرایان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی ...
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۳    
مدیر آبفای فردیس گفت: نظارت بر فرایندهای تامین و توزیع آب توسط شبکه بهداشت و درمان فردیس صورت می گیرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۹    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: خانه های بهداشت این شهرستان به سیستم مانیتورینگ زنجیره سرد واکسن و دارو مجهز شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: تاکنون واکسیناسیون بیش از 77.5 درصد کودکان اتباع و مهاجرین غیر ایرانی ساکن در این جزیره خلیج فارس در مقابل بیماریهای فلج اطفال، سرخک، سرخچه و کرونا انجام شده است. ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۰    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: پروژه مانیتورینگ یا کنترل دما خانه بهداشت های این شهرستان به جهت تشکیل زنجیره سرد واکسن با اعتبار 10 میلیاردریالی انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: با بهبود کیفیت مراقبت های مادران و نوزادان، میزان مرگ ومیر نوزادی در شهرستان دیر 50 درصد کاهش یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان از پلمب یک مرکز زیبایی غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۷    
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛طی حکمی از سوی دکتر سید منصور تقوی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه،رئیس بیمارستان امام خمینی(ره)دهدشت منصوب شد. بر این اساس دکتر حسین واحدیان متخصص کلیه جایگزین دکتر نیکخو به عنوان رئیس جدید بیمارستان امام خمینی(ره)دهدشت شد. ...
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۰    
به گزارش راک نیوز،طی حکمی از سوی دکتر سید منصور تقوی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه،دکتر حسین واحدیان به عنوان رئیس بیمارستان امام خمینی(ره)دهدشت منصوب شد.
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسه کارگروه ویژه افزایش جمعیت شهرستان کهگیلویه به ریاست فرماندار در شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان با عنوان اینکه رفتار ویروس در هر جهش متفاوت است، افزود: بهترین و موثرترین راه مقابله انجام واکسیناسیون دُز یادآور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۹    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه نسبت به بی توجهی مردم کهگیلویه به کرونا هشدار داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان درگز از توقیف حدود 20 کیلوگرم عسل دارای مهر و لیبل تقلبی بهداشتی در شهرستان درگز با همکاری شبکه بهداشت و درمان خبر داد .
برترین ها / سیمرغ   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایذه از مرگ یک دانش آموز دختر بر اثر برخورد صاعقه خبر داد.