پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۲:۲۴May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان بشرویه»

مردم شهرستان بشرویه برای شرکت در مراسم تشییع و وداع با پیکر رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی در بیرجند عازم مرکز استان شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۵    
شرفی مدیرکل بهزیستی استان با همراهی رحیمی معاون امور اجتماعی و الهی رئیس اداره بهزیستی شهرستان بشرویه ضمن حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین زارعی امام جمعه شهر بشرویه با وی دیدار و گفتگو کردند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شرفی مدیرکل بهزیستی استان با همراهی رحیمی معاون امور اجتماعی از دو مرکز توانبخشی و حرفه آموزی ( مرکز پسران کیهان و مرکز دختران بچه های آسمان ) بازدید به عمل آوردند. طی این بازدید از نحوه خدمت رسانی به توانخواهان مرکز، طرح های هنر درمانی و تئاتر بازدید به عمل آمد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۵    
شرفی مدیرکل بهزیستی استان با همراهی رحیمی معاون امور اجتماعی، از دو مرکز مثبت زندگی شهرستان بشرویه بازدید کردند و طی بازدید به عمل آمده پرونده مددجویان و نحوه خدمت رسانی به آنان مورد بررسی قرار گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۵    
اعضای هیئت مدیره موسسه خیریه علی ابن ابیطالب شهرستان بشرویه با حضور در اداره بهزیستی شهرستان بشرویه در جمعی صمیمی و با حضور شرفی مدیرکل و رحیمی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان مشکلات موسسه و خانه های فرزندان را مورد بررسی قرار دادند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۳    
شرفی مدیرکل بهزیستی استان به اتفاق رحیمی معاون امور اجتماعی و الهی رییس اداره بهزیستی شهرستان بشرویه با علیزاده فرماندار شهرستان بشرویه دیدار کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۶    
امام جمعه شهر بشرویه در دیدار با کارکنان نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بشرویه به مناسب روز جهانی موزه و هفته میراث فرهنگی گفت: میراث فرهنگی سند هویت ماست و همه ما در صیانت از آن موظفیم.
برنامه کاروان هنری دخیل عشق به همراه برنامه های هنری و آموزشی ویژه مادران و دختران در شهرستان بشرویه به مناسبت دهه کرامت برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۶    
تعداد 80 نفر از مددجویان و توانخواهان تحت حمایت بهزیستی شهرستان بشرویه که اکثرا از افراد زیارت اولی می باشند؛ با مشارکت موسسه خیریه علی ابن ابیطالب شهرستان بشرویه و همکاری موسسه فرزانگان کرامت، به مشهد مقدس اعزام شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه از توقیف محموله لوازم آرایشی بهداشتی قاچاق در این شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۵    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه: در بازرسی مستمر کارشناسان شبکه از داروخانه های دامپزشکی به مواردی از قبیل دمای نگهداری دارو، جداسازی محل نگهداری سموم از دارو، تاریخ انقضاء مصرف دارو، حضور مسئول فنی داروخانه و نظارت بر قیمت داروهای عرضه شده توجه می گردد .
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عباس زاده گفت: گروه جهادی شهید هدایت از خرداد ماه امسال در بخش ارسک شهرستان بشرویه برای ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به نیازمندان مستقر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت، خادمان رضوی با حضور در شهرهای ارسک و بشرویه جشن زیر سایه خورشید برگزار کرده و به همراه پرچم متبرک حرم مطهر و نورانی امام مهربان علی ابن موسی الرضا(ع) مهمان ایتام مرکز خانه فرزندان افق روشن شهرستان بشرویه شدند.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، مراسم تشییع شهید تازه تفحص شده محمد مهدی فانی با حضور اقشار مختلف مردم پر شور اقشار مختلف مردم برگزار و این مراسم به صورت زنده از قاب شبکه خاوران و رسانه ملی پخش شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال اجرای طرح نور فراجا در راستای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب، در حمایت از این طرح و اجرای آن توسط پلیس خادمان حرم رضوی با حضور در فرماندهی شهرستان بشرویه از نیروهای نظامی و انتظامی تقدیر و تشکر کردند.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، حسن علیزاده فرماندار شهرستان بشرویه طی پیامی از عملکرد رسانه استانی در پوشش مناسب مراسم تشییع شهید محمدمهدی فانی در بشرویه از شهدای تازه تفحص و شناسایی شده قدردانی کرد. متن پیام حسن علیزاده، فرماندار شهرستان بشرویه به شرح زیر است: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
همزمان با دهه کرامت و آغاز جشن های مردمی زیر سایه خورشید خادمان حرم رضوی با ورود به شهرستان بشرویه مورد استقبال گرم مردم قرار گرفتند و شمیم خوش بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) این شهرستان را عطرآگین کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۶    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه از برگزاری جلسه هم اندیشی با موضوع بیماری های مشترک بین انسان و دام درمحل شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشرویه با حضور روسای دو اداره خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۶    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه: مبارزه با بیماری بروسلوز (تب مالت) به عنوان یک بیماری قابل انتقال به انسان از اهمیت زیادی برخوردار است، از این رو اجرای ارزیابی و پایش سرمی بروسلوز به لحاظ سطح تیتر واکسن مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرد تا میزان اثربخشی واکسیناسیون انجام شده در دامهای واجد شرایط ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۵    
5 طرح عمرانی و اشتغال زایی بسیج سازندگی به نمایندگی از 83 طرح در شهرستان بشرویه به بهره برداری رسید
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما فیلمی از بارش باران در روستای رقه شهرستان بشرویه را به نمایش گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۲    
قدردانی دانش آموزان روستای رقه شهرستان بشرویه از نیروی انتظامی در اجرای طرح نور سوژه شهروند خبرنگار ما شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۲    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بشرویه ؛ به مناسبت هفته کار و کارگر و به جهت تزریق روحیه شور و نشاط یک سری مسابقات دارت و تیراندازی در محل اداره برق شهرستان بشرویه و با همکاری اداره ورزش و جوانان و با حضور پرسنل مشمول قانون کار این اداره برگزار گردید و در پایان به افراد ...
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بشرویه ؛ صبح امروز و بمناسبت روز کار و کارگر فرماندار شهرستان بشرویه و جمعی از مدیران شهرستان ضمن بازدید از واحد مرغداری آقای فروزانفر از زحمات کارگران این واحد قدردانی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - پیکر مطهر شهید محمد مهدی فانی که 40 سال بعد از شهادت شناسایی شد، همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) در زادگاهش، شهرستان بشرویه خراسان جنوبی تشییع و به خاک سپرده شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پیکر شهید تازه تفحص شده پس از چهل سال در زادگاهش در شهرستان بشرویه خراسان جنوبی به خاک سپرده می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر شهید والامقام شهید محمدمهدی فانی با حضور شکوهمند و حماسی مردم ولایت مدار و شهید پرور شهرستان طبس برگزار و پیکر پاک این شهید برای تدفین به زادگاهش شهرستان بشرویه منتقل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
پیکر شهید محمد مهدی فانی، از شهدای تازه تفحص شده 8سال دفاع مقدس در بشرویه تشییع می شود.
فرماندار شهرستان بشرویه در اولین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بشرویه در سال 1403، اظهار داشت: در بحث تقویت هویت ملی و فرهنگ اصیل ایرانی- اسلامی باید تمامی دستگاه ها همراهی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند- رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان بشرویه از حذف نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بشرویه طی دستوری به مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان، خواستار ایمن سازی فوری استخر های کشاورزی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۵    
بارش باران بهاری در روستای رقه از توابع شهرستان بشرویه سوژه شهروند خبرنگار ما شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۳    
کلاس آموزشی و ترویجی با موضوع آشنایی با تب مالت بیماری مهم مشترک انسان و دام با حضور جمعی از عشایر مشاع اسلام آباد شهرستان بشرویه برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۲    
شهروندخبرنگار ما با ارسال فیلم خروش رودخانه علی سالار در شهرستان بشرویه را بر اثر بارش باران به نمایش گذاشت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۲    
مراسم تکریم و معارفه ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بشرویه، امروز 5 اردیبهشت ماه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۲    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بشرویه از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با بیماری تب کریمه کنگو برای ذابحین و قصابان شهرستان در محل کشتارگاه دام شهرداری خبر داد .
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۷    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی در سفر بشرویه با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۴۶    
همزمان با دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران مسئولان شهرستان بشرویه در محل مصلای شهدای گمنام با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۵    
رئیس شبکه دامپزشکی بشرویه از برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی بابیماری های مشترک بین انسان و دام جهت 26 نفر از هنرآموزان هنرستان کشاورزی استاد فروزانفر شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۴۲    
دانش آموزان شهرستان بشرویه از حمله غرور آفرین سپاه پاسداران به رژیم غاصب صهیونیستی ابراز خرسندی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تجمع خودجوش مردم شهرستان بشرویه در حمایت از انتقام غیور مردان سپاه از رژیم صهیونیستی سوژه شهروند خبرنگار ما شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه گفت: درسال 1402تعداد 20420 رأس گوسفند وبز و526راس گاو، وگوساله با صدور گواهی بهداشتی حمل از شهرستان خارج گردیده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی بشرویه از جوجه ریزی بیش از 561 هزار قطعه جوجه یک روزه گوشتی در واحدهای پرورش طیور گوشتی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۳:۴۸    
شهروندخبرنگار ما با ارسال فیلم از برگزاری نماز عید سعید فطر در روستای موردستان شهرستان بشرویه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۲    
جشن گلریزان در شهرستان بشرویه با اجرای حرکات ورزش زورخانه ای برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۲    
از ابتدای ماه مبارک رمضان بیش از سه هزار پرس غذای گرم به همت موسسه خیریه علی ابن ابیطالب شهرستان بشرویه بین مددجویان تحت پوشش این شهرستان توزیع شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۵    
رئیس شبکه دامپزشکی بشرویه از بازدید مشترک شبکه دامپزشکی ،اداره میراث فرهنگی و گردشگری از مراکز بوم گردی شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه از آغاز واکسیناسیون دام های سبک شهرستان علیه بیماری تب مالت ، آبله و طاعون نشخوارکنندگان کوچک به صورت رایگان توسط پرسنل فنی این شبکه خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی بشرویه در دیدار نوروزی با امام جمعه این شهر که به همراه مدیران خانواده جهاد کشاورزی و سایر تشکل های بخش کشاورزی در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید، گزارشی از اقدامات دامپزشکی در سال گذشته بیان نمود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند-فرمانده انتظامی بشرویه گفت: مأموران انتظامی این شهرستان 2 سارق و یک مالخر را دستگیر کردند.