دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۰:۳۴Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دامی»

نماینده مردم فردوس و طبس در مجلس گفت: اگر مشکلات مربوط به نهاده های دامی حل نشود، در آینده نزدیک با بحران های جدی در تأمین شیر و گوشت مواجه خواهیم شد.
فرماندار بافق گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی بافق، این شهرستان مستعد راه اندازی صنایع دامی وابسته به کشتارگاه و پرورش ماهی است.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم فردوس و سرایان و طبس و بشرویه در مجلس گفت: رئیس جمهور و وزرای مربوطه باید مشکلات مربوط به نهاده های دامی را هر چه سریعتر رفع کنند.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش    
بیرجند- اصغر زاده، مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: طی بازدیدهای انجام شده در 11 ماهه سال جاری، 22 هزار و 913 کیلوگرم فرآورده خام دامی در استان معدوم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
دریافت نهاده های دامی بر اساس مجوز جوجه ریزی در سامانه بازارگاه است.
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 24 تن نهاده های دامی احتکار شده به ارزش 2 میلیارد و 300 میلیون ریال توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز این شهرستان گفت: قاچاق کالا حقیقتی است که در اقتصاد بسیاری از کشورها و از جمله ایران ما وجود دارد و توان نیروهای پلیس، گمرک و صمت، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دستگاه تولید شیرابه کود دامی(چای کمپوست) به همت واحد فناور مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج رونمایی شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۶    
دکتر شهرام شکرفروش می گوید: دکتر ماکنعلی فردی علمی و توانمند در مدیریت اجرایی بوده و سابقه کار اجرایی در سطح بین المللی دارند؛ الان هم با نگاه عمیق و وسیع خود، حرکت هایی را در جهت اصلاح بعضی از قوانین شروع کردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۰    
نهاده های دامی قاچاق در اصفهان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 2 تن آرد ذرت احتکار شده در انباری در آستانه اشرفیه کشف شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۳:۲۷    
مقدسی، رئیس کانون انجمن صنفی گاوداران ایران گفت: با توجه به افزایش قیمت گوشت قرمز در روزهای پایانی سال انجمن صنفی گاوداران ایران آمادگی گوشت گوساله زنده را به نرخ 44 هزار تومان به دولت بفروشد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دلار 4200 از دو سو مرغ را زمین گیر کرده است. نتایج گزارش تازه مرکز آمار ایران به خوبی تاثیر سوء اعطای رانت ارزی به نهاده های دامی بر تولید مرغ را نمایش می دهد. دو شاهد تاثیر منفی دلار 4200 بر دو بخش تولید و مصرف مرغ ، جوجه کشی در بهار و تورم فصلی بی سابقه مرغ گوشتی در تابستان است ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۱۴    
یک عضو اتاق بازرگانی معتقد است بدلیل نبود کشتی های غول پیکر برای حمل با تناژ بالا در دریای خزر، برای واردات نهاده های دامی نیازمند برنامه ریزی هستیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۳    
کشف 37 فقره سرقت در رشت، کشف ماهیان خاویاری قاچاق در لنگرود، نهاده های دامی احتکار شده در آستانه اشرفیه، تغییر کاربری اراضی 100 میلیاردی در رشت و دستگیری عاملان حفاری غیرمجاز حین کار در تالش از اهم اخبار کوتاه پلیس در روز جاری است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۰    
هرکدام قصه ای دارند، قصه ای پرغصه از روزهایی که پشت سر گذاشته اند؛ از دامی که صیاد آن ها را گرفتار کرده است تا قفسی که بال وپر پروازشان را کور کرده است، آن قدر کور که شاید دیگر پرواز را به خود نبینند!
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- آذری، مدیرکل امور عشایر استان اردبیل گفت: با برنامه ریزی های انجام یافته 28 هزار تن نهاده دامی در استان توزیع می شود که 500 تن آن برای دو هزار خانوار عشایر در نظر گرفته شده است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع نهاده های دامی امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی مواجه شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۷۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی جزئیات لایحه بودجه در بخش درآمدی بند الحاقی یک تبصره 7 را به تصویب رساندند. به موجب بند الحاقی یک تبصره (7): ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از توقیف 4 تن نهاده های دامی قاچاق به ارزش 6 میلیارد و 400 میلیون ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۱    
ایسنا/خراسان جنوبی سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در اوایل دی ماه سال جاری کانون های درگیر با بیماری آنفلوآنزای معرفی شد که تاکنون موجب معدوم سازی بیش از یک میلیون قطعه از جمعیت های مرغ تخمگذار و گوشتی استان شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون بهبود تولیدات دامی جهادکشاورزی استان مرکزی گفت: گستردگی و صنعتی نبودن 100 درصد دامداری های کشور ارائه نهاده از طریق سامانه بازارگاه به این تولیدکنندگان را با مشکل مواجه کرده است ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۳:۴۸    
مدیرکل امور عشایر استان اردبیل گفت: 500 تن نهاده دامی ویژه عشایر در شهرستان پارس آباد مغان توزیع می شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۱:۵۹    
یک کارشناس اقتصادی معتقد است که وجود انحصار موجب شده تا واردات نهاده های دامی از کشورهای همسایه بسیار مشکل شود.
عیار آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۲۲    
بازار نهاده های دامی در یک سال گذشته با چالش ها و مشکلات زیادی مواجه بوده و ادامه تولید را برای بسیاری از دامداران و مرغداران کشور سخت کرده است. درحال حاضر نهاده های دامی با چند برابر قیمت مصوب دولتی به دست تولید کنندگان می رسد.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل اصلاح فرآیند اختصاص یارانه به نهاده های دامی را مورد تاکید قرار داد و گفت: باید به جای اختصاص یارانه به واردکنندگان، این یارانه ها به تولیدکنندگان اختصاص یافته و تولیدات آنان برای تنظیم بازار خریداری شود.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار،مرغداران شهرستان خوانسار جهت هماهنگی و برنامه ریزی ها لازم پیرامون دریافت نهاده های دامی دولتی و همچنین فروش مرغ تولید شده در محل فرمانداری حضور بهم رساندند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رئیس اداره تعاون روستایی گچساران و باشت گفت: چهار هزارو 92 تن نهاده دامی و کشاورزی میان روستاییان این شهرستان ها توزیع شد که از این میزان بیش از یکهزار 387 تن کود شیمیایی بوده است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سید محمدقائم کاظمی بیدک روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: ساختمان سازی و سوله سازی این طرح فناورانه و دانش بنیان در حال انجام بوده و میزان پیشرفت فیزیکی آن نیز بین 40 تا 50 درصد است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۱    
گفتند اگر اسم فلانی را بیاوری، دیگر اجازه واردات خوراک طیور را نمی دهد که این شخص همان روز توسط نیرو های اطلاعاتی بازداشت شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / رئیس شورای حوزه علمیه قزوین با بیان اینکه نهاده های دامی که تأثیر مستقیمی در قیمت مرغ دارد، تصریح کرد: باید به درستی مدیریت شوند تا شاهد افزایش قیمت این محصول مهم نباشیم و بیت المال که برای وارد کردن این محصول استراتژیک هزینه می شود، از بین نرود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۲    
سرهنگ زمان بیگی از کشف 14 هزار و 700 کیلوگرم نهاده دامی قاچاق در عملیات مأموران انتظامی شهرستان دره شهر خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: تشدید نظارت بر 17 کشتارگاه مرغ در استان اصفهان آغاز شده است. حسین ایراندوست با اشاره به تشکیل ستاد تنظیم بازار مرغ اصفهان اظهار داشت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: نیروهای خرید خدمات آموزشی حدود 7 ماه است که حقوق دریافت نکرده اند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۳    
رئیس جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از ممنوعیت خروج مرغِ بدون مجوز از این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان: جریمه کوچ زود هنگام هر واحد دامی 400 هزار تومان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر اداره جهاد کشاورزی ملایر گفت: 18 هزار و 500 تن نهاده های دامی امسال بین دامداران و مرغداری های این شهرستان توزیع شد که شامل ذرت دامی، جو، کنجاله سویا، ذرت علوفه ای و سبوس است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
کرج - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی البرز گفت: طی روزهای آینده روزانه 70 تن مرغ در استان توزیع خواهد شد و قیمت این محصول باید بشکند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
اگرچه مسئولان کاهش واردات را دلیل نابسامانی یکسال اخیر بازار نهاده ها اعلام می کنند اما بازار ذرت دامی علی رغم افزایش واردات، نوسانات زیادی را تجربه کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۰    
18 هزار تن نهاده دامی بین دامداران شهرستان بابل توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی به تشریح خسارات آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در این استان از ابتدای شیوع آن تاکنون پرداخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه گفت: شبکه تعاون روستایی استان کرمانشاه در سال 99 تاکنون بیش از 90 هزار تن نهاده دامی و کشاورزی میان روستاییان استان توزیع کرده که از این میزان بیش از 15 هزار تن کود شیمیایی، انواع کودهای ریز مغذی و کودهای آلی و زیستی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اسدآباد از کشف و ضبط 10 میلیارد ریال داروی قاچاق دامی در این شهرستان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایران و استان کرمان زمینه مناسبی درخصوص کشاورزی دارند. درصورت حمایت و برنامه ریزی صحیح می توان به جای صیفی جات که هرساله بر روی دست کشاورزان می ماند بر روی تولید نهاده های دامی سرمایه گذاری کرد تا کشور از واردات بی نیاز شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مشاور عالی هیئت مدیره اتحادیه سراسری مرغ گوشتی کشور با بیان اینکه به شدت نگران ایجاد بحران در مرغداری ها به دلیل عدم تامین به موقع نهاده های دامی هستیم، اظهار کرد: برای تامین بازار نوروز وزارت جهاد کشاورزی و صمت به مرغداران دستور افزایش جوجه ریزی تا 130 میلیون قطعه دادند ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر تعاون روستایی کرمانشاه از توزیع بیش از 75 هزار تن نهاده های دامی در بین دامداران کرمانشاهی طی سال جاری خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کمبود نهاده های دامی و قیمت نهاده ها از دلایل بالارفتن قیمت مرغ بوده اما این بار علی رغم وعده مسئولان در خصوص تأمین کامل نهاده مورد نیاز، باز هم شاهد بالا رفتن قیمت مرغ و به دنبال آن ایجاد صف های طولانی دریافت مرغ تنظیم بازار در این شرایط کرونایی هستیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
هفته ای که گذشت با اخبار و رویدادهای مهم اقتصادی همراه بود؛ از جمله مهمترین آنها می توان به آغاز پیش فروش بلیط قطارهای نوروزی، افزایش سهم نهاده های دامی مرغداران، توقف پروژه بن-بروجن به دستور دستگاه قضایی و تخصیص ارز برای خرید واکسن کرونا از هند اشاره کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: این سازمان بار ها از وزارت جهاد کشاورزی درخواست کرده که به تشکل های بخش کشاورزی کد معاملاتی و امکان واردات مستقیم نهاده های دامی داده شود، اما وزارتخانه بر اساس سیاست های خود عمل می کند.