جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۶May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دامی»

ایرنا   ۳۰ دقیقه پیش    
زاهدان_ ایرنا_ معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: افزون بر 26 هزار راس دام سبک و سنگین استان از ابتدای امسال تاکنون پلاک کوبی شدند.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه صنف عمده فروشان مواد غذایی مشهد گفت: متاسفانه داستان همیشگی افزایش قیمت نهاده های دامی دامداران را بر آن داشته تا حدود 15 درصد قیمت شیر خام را برای ارائه به کارخانجات افزایش بدهند که البته این افزایش غیر قانونی بوده است
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - خالد مشعل ، رئیس دفتر سیاسی حماس در خارج از فلسطین اعلام کرد که هر گونه عملیات زمینی صهیونیست ها در باریکه غزه دامی برای ارتش اسرائیل خواهد بود.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 26 هزار رأس دام پلاک کوبی شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۰:۱۷    
شفقنا- ابوعبیده سخنگوی گردان های عزالدین قسام (شاخه نظامی حماس) گفت که عملیات زمینی ارتش رژیم صهیونیستی فرصتی است تا نظامیان بیشتری از این رژیم کشته شده یا به اسارت گرفته شوند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- خالد مشعل، رئیس دفتر سیاسی حماس در خارج فلسطین اعلام کرد، هر عملیات زمینی که اسرائیل راه بیاندازد، همچون دام و تله ای برای ارتش اسرائیل خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف 25 تن کنجاله سویا قاچاق در شهرستان رشت خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران بیان کرد: تاخیر در توزیع نهاده موجب شده مرغدار هر کیلو ذرت را با نرخ بالای 5 هزار و 600 تا 5 هزار و 700 تومان و کنجاله 8 تا 10 هزار تومان از بازار آزاد تامین کند .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر تعاون روستایی استان مرکزی گفت: 36 هزار تن نهاده دامی سال گذشته توسط تعاون روستایی این استان سال گذشته در استان توزیع شد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۴    
برخی از گیاه خواران از پوشیدن لباس هایی مانند چرم، ابریشم و خز که از کشتن جانوران به دست آمده نیز پرهیز می کنند. در وگانیسم (Veganism) که گاهی گیاه خواری مطلق هم نامیده می شود از همه فراورده های جانوری، چه از کشتن جانوران به دست آمده باشند و چه با بهره گیری از آن ها (مانند لبنیات، تخم مرغ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف پرونده اخلال در نظام اقتصادی به ارزش 126 میلیارد و 512 میلیون ریال و دستگیری 2 مجرم در عملیات مشترک ماموران پلیس آگاهی و امنیت اقتصادی اردبیل خبر داد.
دیده بان علم ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
پژوهشگران آمریکایی دامی نانویی ساخته اند که ویروس کرونا را گیر انداخته و به سیستم ایمنی بدن کمک می کند تا ویروس کرونا را به سرعت از بین ببرد. پژوهشگران آمریکایی دامی نانویی ساخته اند که ویروس کرونا را گیر انداخته و به سیستم ایمنی بدن کمک می کند تا ویروس کرونا را به سرعت از بین ببرد. ...
سازمان امور عشایر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۰    
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: مراتع آنقدر فقیر هستند که باید به فکر تامین نهاده دامی عشایر در پایان ییلاق باشیم.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۲    
مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه شمالی گفت: در روردین امسال 270 تن نهاده های دامی یارانه دار بین دامداران توزیع شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲    
انجمن علمی علوم دامی دانشگاه گیلان با همکاری اتحادیه علوم دامی و صنایع غذایی کشور و مرکز تحقیقات کشاورزی استان گیلان همایش دو روزه اسب کاسپین؛ در سراشیبی انقراض برگزار می کند.
روزنامه عطر یاس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۳    
عطریاس: مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: واکسیناسیون دامهای استان مرکزی علیه بیماری لمپی اسکین، در سال جاری با واکسنی که تولید داخل کشور بود و توسط یکی از شرکت های دانش بنیان کشور ساخته شده و به مرحله تولید رسیده است، انجام شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با اشاره به وابستگی کشور در زمینه بذور، ماشین آلات کشاورزی پیشرفته، واکسن و داروهای دامی و همچنین فرمولاسیون کودهای شیمیایی گفت ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی اصفهان گفت: تنها راه برون رفت برای جبران ضرر اقتصادی مرغداران فراهم کردن زمینه صادرات تخم مرغ است تا بازار تخم مرغ اصفهان به تعادل نزدیک شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی، 8 تن نهاده دامی غیرمجاز در شهرستان چوار کشف شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۷    
مدیرجهادکشاورزی شهرستان خداآفرین از رصد ، پایش و نظارت در توزیع بیش از 4000 تن نهاده دامی به دامداران عشایری و روستایی توسط 6 واحد توزیع درسال 1399 در شهرستان خداآفرین خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۷    
قائم مقام نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور نحوه تامین و واردات نهاده های دامی به کشور را بسیار نامطلوب خواند و گفت: دام های مولد در حال حذف هستند و این خطر بسیار جدی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ماهانه برای تامین نیاز استان به یک میلیون قطعه مرغ نیاز است این در حالی است که بیش از این میزان در استان کشتار می شود.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
ایلنا: نائب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی کشور از افزایش قیمت مرغ در روزهای پایان اردیبهشت و ابتدای خرداد با کاهش تولید مرغ خبر داد و گفت: کندی در تامین نهاده های دامی مشکلاتی را برای مرغداران ایجاد کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ذرت دامی، در سال 99 با وارداتی حدود 86 درصدی در بین سایر نهاده های دامی بیشترین حجم واردات را داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: پنج هزار و 532 تن گوشت قرمز از ابتدای سال جاری تاکنون در استان تولید شده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی نکا از کشف 150 تن نهاده دامی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
واحدهای دامی سبک و سنگین روستایی، عشایری و صنعتی از سال گذشته تا به کنون با مشکل جدی تامین خوراک دام، سوء تغذیه دام های خود مواجه شده و تعدادی از آنها به سوی تعطیلی و بیکاری سر خورده اند که آنان تقاضای ورودی جدی مسئولان اجرایی ذی ربط به گره گشایی از مشکلات آنها و حمایت از این صنعت را دارند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۱۵    
معاون امور بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی اصفهان گفت: در سال جاری هیچ گونه افزایش قیمت بر روی شیر و محصولات لبنی نشده است و با توجه به گرانی علوفه صنعت تولید شیرخام هم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان یزد با اشاره به ثبت سامانه هویت گذاری برای 70 درصد دام های یزد گفت: کاهش بارندگی و خشکسالی سبب گرانی و کمبود علوفه و نهاده های دامی در استان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۴:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
قائم مقام نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور نحوه تامین و واردات نهاده های دامی به کشور را بسیار نامطلوب خواند و گفت: دام های مولد در حال حذف هستند و این خطر بسیار جدی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت دامی و مرغ اهواز با اشاره به ادامه کمبود مرغ در بازار اهواز گفت: در اکثر مرغ فروشی ها روزانه بین 20 تا 30 بسته، دل مرغ وجود دارد و هر بسته آن شامل 30 تا 50 عدد دل مرغ است؛ اگر یک مغازه 15 بسته دل مرغ داشته باشد یعنی 600 عدد مرغ کشتار شده است پس در این بین ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۲    
دومین نشست از سلسله نشست های مرکز هماهنگی های بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کل کشور پیرامون مشکلات صنعت طیور با حضور نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس و کارشناسان این حوزه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۰۱    
جهادگران در مناطق محروم و مرزی در راستای اشتغالزایی، مردم یاری و محرومیت زدایی حضور یافته و یاریگر عشایر و اهالی روستایی شده اند
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۵۶    
کمبود نهاده های دامی در اثر خشکسالی و کاهش واردات و از سویی ایجاد بازار سیاه نهاده های دامی در کشور دام داران را به سوی فروش دام مولد به دلیل بالا بودن هزینه های تولید کشانده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ارومیه - معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: سه میلیون و 162 هزار و 561 راس دام اعم از سبک و سنگین در استان با هدف هویت گذاری و جلوگیری از قاچاق دام پلاک کوبی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی فهرج گفت: با شروع فصل گرما و افزایش تعداد حشرات، بسیاری از بیماری های دامی به وسیله این حشرات منتقل می شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
واردکنندگان نهاده های دامی در نامه ای به رئیس اتاق بازرگانی تهران اعلام کردند که سهم دولت از تأمین کالاهای اساسی به 50 درصد افزایش یافته است.
شهریار نگار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۹    
سردخانه غیر مجاز به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان شهریار، دکتر محمد وحید تاویلی رئیس اداره در این خصوص گفت: در راستای ارتقای امنیت غذایی و بهداشت عمومی فراورده های خام دامی و در راستای طرح تشدید نظارت های بهداشتی بر تولید و عرضه فراورده های خام دامی در ایام ماه مبارک رمضان و به ...
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها -اردبیل– فرمانده انتظامی استان از کشف 130 تن نهاده دامی قاچاق به ارزش 8 میلیارد و 450 میلیون ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی اردبیل خبر داد.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، اکبر کرامتی افزود: بیش از یک میلیون هکتار اراضی زراعی در آذربایجان غربی وجود دارد که سالانه به صورت متوسط 6/6 میلیون تن انواع محصولات کشاورزی، باغی و دامی تولید می شود. صنایع بسته بندی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: پیش بینی می شود نزدیک به هزار تن عسل سال جاری در 2 هزار و 100 زنبورستان استان تولید شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون پژوهش مؤسسه تحقیقات علوم دامی کشور گفت: ریل گذاری تحقیقاتی و توسعه ای نشان می دهد، نژاد آرین توان تامین مرغ اجداد مورد نیاز کشور را دارد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی اصفهان گفت: گوشت و شیر عرضه شده در بازار با نظارت دقیق بهداشتی تولید و عرضه می شود و اینکه در کلیپی از تغذیه دام با فاضلاب خبر می دهد نباید باعث نگرانی در جامعه شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۳۳    
شب همان روزی که پیروز حناچی، شهردار تهران در گفت وگو با روزنامه شرق از دامی که پرستوها برای مسئولان پهن می کنند صحبت کرده بود و گزارش تحقیق و تفحص از قراردادهای شرکت "رسا تجارت" روی میز شورای شهر بود، در کلاب هاوس دامی پرحاشیه برای رئیس این شورا پهن شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
این روز ها گرانی علوفه و کمبود آن در بازار مشکل اصلی عشایر و دامداران استان خراسان جنوبی است. همچنین فقر شدید مراتع بر اثر خشک سالی و افزایش قیمت نهاده های دامی هزینه های پرورش دام را به خصوص برای دامداران روستایی و عشایر افزایش داده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۸   + ۳۵ سایت دیگر  
همزمان با تشدید موج دوم شیوع کروناویروس در هند، پزشکان مواردی از ابتلا به یک نوع عفونت نادر موسوم به قارچ سیاه را در میان بهبودیافتگان و بیماران رو به بهبود کووید-19 گزارش کرده اند. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
قیمت انواع نهاده های دامی امروز نسبت به روز گذشته بدون تغییر خاصی عرضه شد. قیمت نهاده های مختلف کشاورزی و دامی در بازار معمولا بر اساس متغیرهای متفاوت داخلی و خارجی تعیین می شود ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: این روزها مصائب و مشکلات دامداران سراسر کشور به تراژدی غمباری تبدیل شده است. ماجرایی که بر اثر گرانی نهاده های دامی حاصل دسترنج سال ها سوختن دامداران در دشت های فارس دود شده و به یغما رفته است. ...