پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۳:۰۰May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حباب»

شفا آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه بازار سهام روز گذشته سرخپوش شد و شاخص کل بورس نیز به کانال 5/1 میلیون واحدی بازگشت اما در نمای کلی، بازار طی هفته جاری مثبت و صعودی بوده است، به نحوی که شاخص کل بورس از ابتدای معاملات روز شنبه تا پایان روز گذشته دست کم 30 هزار واحد رشد را ثبت کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۲    
فرارو- دولت جاستین ترودو نخست وزیر کانادا تعلیق دوساله برای خریداران خارجی املاک در کانادا را به منظور کاهش قیمت مسکن پیشنهاد کرده است. با این وجود، کارشناسان تردید دارند که این اقدام تاثیر مطلوبی داشته باشد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عده ای از فعالان اعتقاد دارند که ماندن سکه بالای مرز 14 میلیون تومان، به دلیل تحرکات معامله گران فردایی صورت گرفته و از پشتوانه بنیادی برخوردار نبوده است. از نگاه آن ها حباب سکه به دلیل این رشد غیربنیادی افزایش پیدا کرد و به نزدیکی محدوده 9 درصدی رسید.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۲    
یک کارشناس خودرو با اشاره به اینکه قیمت خودرو به شرایط اقتصادی داخل کشور و تجارت جهانی وابسته است گفت: در شرایط کنونی بهترین گزینه برای واردات، خودروهای اقتصادی هستند تا با جبران کمبود عرضه، بازار را به تعادل برسانند و مشوق شرایط رقابتی را برای تولید شوند.
سلام نو / دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
هیات وزیران به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت اصلاحات تعرفه ای را برای 440 قلم کالا در نظر گرفت. خودرو و قطعات نیز جزو آنها به شمار می رود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
پیشروی دلار در محدوده 30 هزار تومان، انتظار صعود بیشتر قیمت را در بین معامله گران افزایش داده است.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قیمت طلا طی روزهای گذشته دچار تلاطم شده که این اتفاق از نوسانات بازار جهانی متاثر بوده است.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به باور اقتصاددانان، افزایش نرخ بهره در پارادایم هدف گذاری تورمی، مانع حباب سازی بازارهای دارایی در کوتاه مدت خواهد شد. افزایش اسمی بازارهای دارایی و بهبود اقتصاد در شرایط تورم بالا یک نوع توهم پولی است، حال آنکه تنها در شرایط ثبات اقتصادی است که مسیر برای ایجاد رونق واقعی فراهم خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی تا پیش از امروز _بیست وهفتم اردیبهشت 1401_ اعلام شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سکه و طلا در شرایطی که انس جهانی کاهشی است اما متاثر از افزایش نرخ ارز بر مدار صعود قرار گرفته اند، کارشناسان چنین رشد قیمتی را حبابی و البته برگرفته از تداوم حرکت مارپیچ رشد نرخ تورم و ارز می دانند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی امرو_ز بیست وششم اردیبهشت1401_ اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نی های پلاستیکی از جمله وسایل بازیافتی هستند که می توان با آن ها وسایل متعددی ساخت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معامله گران طلا می گویند نکته عجیب بازار، حباب آبشده است. طلای آبشده بطور معمول دارای حباب منفی بوده که الان مثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی تا پیش از امروز _بیست وششم اردیبهشت1401_ اعلام شد.
یک پزشک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت Micro Mobility Systems AG نسخه محدود خودروی کوچک زیبای خود را در غوغای ماشین های برقی عرضه کرده:میکروماشین شهری میکرولینو، نسخه پایونیر. این شرکت کارش را با با فروش اسکوتر های برقی در سال 1999 آغاز کرد و تصمیم گرفت تا با راه اندازی یک ماشین حباب ی برقی در نمایشگاه خودروی ژنو 2016 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۳۶ سایت دیگر  
کشتی آرای با بیان اینکه بازار طلا و سکه با تعدیل همراه شده است، گفت: حباب سکه از یک میلیون تومان به 870هزار تومان کاهش یافته است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۴    
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی امروز بیست وپنجم اردیبهشت1401 اعلام شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بازار املاک ظرفیت افزایش قیمت مسکن ندارد و اگر افزایش قیمت از سوی برخی از فروشندگان مسکن مشاهده می شود، بیشتر ناشی از رفتارهای سوداگرانه برخی افراد است. ضمن اینکه معتقدم حتی قیمت های پایان سال 1400 هم قیمت واقعی نبود و حباب غیرمتعارفی داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معامله گران معتقدند با حباب 9 درصد خرید سکه پر ریسک است اما سکه بازان به روند قیمت دلار خوشبین هستند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رییس انجمن قطعه سازان در ادامه گفت: با واردات خودروهای جدید که گفته شده اغلب ارزان قیمت هم هستند حباب قیمتی خودروهای لوکس گران قیمت نخواهد شکست و قیمت آنها همچنان بالا خواهد ماند.
گذار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۳    
خوانپایه گفت : به دلیل این که اندازه طلا، کوچک است می توان آن را در همه جای دنیا نقد کرد. بر این اساس، طلا یک حاشیه امن بوده و به هر حال جنگ، یک عامل مثبت برای قیمت جهانی طلا محسوب می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی تا پیش از امروز _بیست وچهارم اردیبهشت1401_ اعلام شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون کدام نماد سود بیشتری به سهامداران داد؟، جزییات افزایش سرمایه چند شرکت بورسی و فرابورسی، حباب سکه رکورد زد، انتقال سهام عدالت متوفیان تا پایان شهریور، شرایط ثبت نام متقاضیان جدید یارانه، استعلام وضعیت دهک بندی چگونه است؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس خودرو براین باور است: اگر دولت به واردات خودرو ارز تخصیص ندهد و تخصیص ارز را به عهده تجار و بازار آزاد و ارز منشا خارجی بگذارد دیگر مجبور نیست محدودیت مالی بگذارد. به دلیل اینکه قرار نیست دولت دست به جیبش خود کند و ارز تخصیص دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
طبق تحلیل نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از وضعیت یک هفته اخیر بازار سکه و طلای داخلی، علیرغم کاهش 34 دلاری قیمت اونس جهانی، افزایش نرخ ارز در این هفته منجر به رشد قیمت ها در بازار سکه و طلا شد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۷   + ۳۷ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای روز جمعه در گفت وگو با ایران اکونومیست در خصوص بازار طلا در یک هفته گذشته اظهار داشت: نرخ ارز در روزها و هفته گذشته دو هزار و 270 تومان فزایش یافت و درنتیجه قیمت سکه و طلا نیز با رشد همراه بود. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی تا پیش از امروز بیست وسوم اردیبهشت 1401 اعلام شد.
طلا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۶    
محمد کشتی آرای گفت:قیمت طلا و سکه متاثر از نرخ ارز با افزایش روبه رو شد به طوری که حباب سکه امروز حتی نسبت به سال 1400 رکورد شکست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
دیروز ارزش ذاتی سکه امامی توانست وارد کانال 13 میلیون تومانی شود. هم زمان با ورود ارزش ذاتی به این کانال، حباب فلز گران بهای داخلی مقداری کاهش یافت و در محدوده 5/5 درصدی قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی تا پیش از امروز بیست ودوم اردیبهشت ماه اعلام شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۷    
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی امروز _بیست ویکم اردیبهشت ماه_ اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۱    
یک فعال حوزه خودرو در کیش گفت : خودروهای موجود در کیش بسیار فرسوده اند و بی توجهی به واردات خودروهای جدید موجب وارد شدن ضربه جدی به سیستم حمل و نقل جزیره خواهد شد.
عصر بانک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۰    
به گزارش واحد روابط عمومی و برندینگ فناپ، یازدهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 با رویدادها و بخش های جانبی از امروز سه شنبه 20 اردیبهشت شروع به کار کرد که تا 23 اردیبهشت ماه جاری در فضایی باز واقع در پارک فناوری پردیس ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۵:۵۹    
عبدالحسین روح الامینی نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در تذکری در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی نسبت به وضعیت خودرو در کشور درخواست واردات چند صد هزار خودرو در محدوده قیمتی خودروهای داخلی به منظور شکستن حباب قیمت کرد؛ درخواستی که دغدغه عمومی با توجه به وضعیت سوداگری خودرو است ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۰:۱۰    
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی تا پیش از امروز بیست ویکم اردیبهشت 1401 اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۱    
شرکت های موجود در سراسر جهان از طیف گسترده ای از قابلیت های موجود در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS Fluent) بهره می برند. قابلیت های گسترده مدل سازی فیزیکی این ابزار طراحی و تحلیل مهندسی، باعث شده است تا این نرم افزار با موفقیت در کاربردهای صنعتی از جمله جریان روی بال هواپیما، احتراق در کوره ها ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۷    
پامبولا یکی از سواحل شمالی سیدنی در استرالیا و در کنار اقیانوس واقع شده است. حمامی از حباب و کف در کنار ساحل وجود دارد که کف آن در بعضی مناطق به ساختمان های نزدیک ساحل هم می رسد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۷    
در صورتی که به دنبال یک مرکز خشکشویی آنلاین در منطقه 22 تهران هستید از خانه خارج نشوید ! خشکشویی آنلاین حباب در دسترس شما است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید با مصوبه خودرویی مجلس و آزاد شدن واردات، بار روانی ممنوعیت از بین خواهد رفت و سوداگران نمی توانند در این بازار فعالیت کنند بنابراین حباب قیمتی خودرو کاهش می یابد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی تا پیش از امروز _بیستم اردیبهشت ماه_ اعلام شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- به رغم عدم تغییر محسوس و یا طی روند افزایشی قیمت انس جهانی، قیمتها در بازار سکه و طلا میل به رشد دارد. قیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 13میلیون و 320 هزار تومان شد. یک گرم طلای 18 عیار نیز یک میلیون و 305 هزار تومان است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۰    
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی امروز _ نوزدهم اردیبهشت ماه_ اعلام شد.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز متاثر از ثبات قیمت دلار و تعطیلی بازار اونس جهانی با کاهش قیمت ها روبه رو بودیم که این نزول سبب افزایش تقاضا و نیز بزرگتر شدن حباب سکه شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در معاملات پشت خطی شب گذشته قیمت سکه تقریبا 30 هزار تومان از قیمت معاملات نقدی روز یکشنبه بالا تر بود و این می تواند سیگنال صعود به بازار امروز باشد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۰:۱۵    
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی تا پیش از امروز نوزدهم اردیبهشت 1401 اعلام شد.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۵    
حباب های بازار سهام چیست و چرا به وجود می آید؟ چه اتفاقی می افتد که ناگهان مردم به بازار های مالی هجوم می آورند و مثل دیوانه ها شروع به خرید می کنند و قیمت ها سر به فلک می کشد و بعد از چند وقت ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی تا پیش از امروز هجدهم اردیبهشت 1401 اعلام شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
قیمت حباب سکه امامی، بهار آزادی، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی امروز _هفدهم اردیبهشت_ اعلام شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
از یک سو بالا رفتن حباب سکه نشان می دهد که قیمت های فعلی از پشتوانه بنیادی و قوی برخوردار نیستند و از سوی دیگر، فاصله گرفتن ارزش ذاتی از قیمت بازاری می تواند نشان دهنده آن باشد که معامله گران نسبت به آینده قیمتی سکه بدبین نیستند.