جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۰:۴۴Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی قیمت طلا»

شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه این روزها روند کاهشی دارد و طلا به کانال پایین تر هم رفته است. در شرایطی که قیمت دلار و انس جهانی نزولی است، چه آینده ای در انتظار بازار طلا قرار دارد؟
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
قیمت سکه، طلا و دلار چهارشنبه 5 مهر 1402 در بازار تهران مشخص شد. قیمت سکه، طلا و دلار چهارشنبه 5 مهر 1402 در بازار تهران مشخص شد. پیش بینی قیمت طلا و سکه در روزهای آینده / روند صعودی در راه است؟ قیمت طلا و سکه قیمت (ریال) هر انس طلا 1,894,05 هر گرم طلای 18 عیار 22,87,000 ...
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی به 27 میلیون و 200 هزار تومان رسید و هر گرم طلای 18 عیار با رقم دو میلیون و 282 هزار تومان معامله شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی قیمت طلا و سکه فردا جمعه 7 مهر 1402 پرداخته شده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا در حالی رو به نزول است که پیروی قیمت آن از نرخ دلار در حالی است که همچنان نسبت به انس جهانی طلا بی حس مانده است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
هر گرم طلای 18 عیار به رقم دو میلیون و 303 هزار تومان رسید و سکه امامی با قیمت 27 میلیون و 450 هزار تومان معامله شد.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در 6 ماهه دوم سال به کدام سمت و سو حرکت خواهد کرد؟ این سوالی است که سرمایه گذاران بازار طلا با پشت سر گذاشتن یک دوره رکودی در نیم سال نخست، می پرسند.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در معاملات امروز قیمت اونس جهانی با کاهش 4 دلاری به 1924 دلار رسید در ایران هم قیمت سکه به 3 دلیل به روند کاهشی خود ادامه داد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۳    
امروز هر گرم طلا 18 عیار برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که هر گرم طلا 18 عیار که 2 روز پیش تا 2،310،500 تومان رسیده بود، امروز با رشد 0.47 درصدی به 2،321،600 تومان رسید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۷    
به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و نفت) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی قیمت ها، به پیش بینی بازار ها در روز های آینده خواهد پرداخت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۱    
امروز انس جهانی طلا صعودی بود اما قیمت طلا و سکه در بازار اندکی کاهش داشت و به گفته یک فعال بازار طلا به نظر میرسد قیمت ها در چند روز آینده نوسان یک تا دو درصدی داشته باشد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سکه امامی با قیمت 27 میلیون و 605 هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای 18 عیار به رقم دو میلیون و 318 هزار تومان رسید.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی قیمت طلا و سکه فردا چهارشنبه 5 مهر 1402 پرداخته شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در هفته گذشته با ضربان های محدود دلار همراه شد و روند کاهشی داشت. در شروع نخستین روز مهر، سکه امامی تنها قطعه کاهشی بود و در نهایت بازار طلا با هر سه روند به کار خود پایان داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۰    
در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی قیمت طلا و سکه فردا سه شنبه 4 مهر 1402 پرداخته شده است.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۵۸    
به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و نفت) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی قیمت ها، به پیش بینی بازار ها در روز های آینده خواهد پرداخت.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۲    
در این خبر به توضیحاتی درباره پیش بینی قیمت طلا و سکه فردا دوشنبه 3 مهر 1402 پرداخته شده است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس طلا با بیان اینکه عدم عرضه مناسب سکه همچنان مهم ترین دلیل وجود حباب در بازار است: سرمایه گذاری روی طلا به ویژه در بخش تولید و صادرات در دراز مدت کسی را دچار ضرر و زیان نخواهد کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در هفته پایانی شهریور در بیشتر روزها کاهشی بود. این روند نزولی به گونه ای پیش رفت که قیمت هر یک از قطعات سکه در طول هفته یک کانال عقب نشینی کرد. به اعتقاد فعالان بازار طلا، روند کاهش در این بازار به پایان رسیده و بیش از این بازار افت نمی کند.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در هفته گذشته در مجموع روند کاهشی داشت به گونه ای که سکه امامی و بهار آزادی هر دو به کانال پایین تر رفتند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در حالی طی دو روز متوالی با کاهش همراه شد که این بار قرعه تغییر کانال نصیب نیم و ربع سکه شد. این کاهش قیمت را فعالان بازار طلا متاثر از سیگنال اخبار سیاسی اثرگذار بر قیمت دلار می دانند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ؛ بهای هر انس طلا تا ساعت 8 و 40 دقیقه صبح به وقت شرقی با 1.8 درصد کاهش به 1929 دلار و 10 سنت رسید و پایین تر از بالاترین سطح خود از روز سه شنبه 5 سپتامبر باقی ماند. قیمت طلای آمریکا نیز با 0.09 درصد کاهش به 1930 دلار و 10 سنت رسید. ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۴    
به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و نفت) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی قیمت ها، به پیش بینی بازار ها در روز های آینده خواهد پرداخت.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز هر گرم طلا 18 عیار برخلاف افت قبلی خود، رشد قیمت را تجربه کرد، بطوری که هر گرم طلا 18 عیار که روز قبل تا 2،328،500 تومان رسیده بود، امروز با رشد 0.55 درصدی به 2،341،400 تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز هر سه روند افزایشی، کاهشی و خنثی را داشت. برخلاف افزایش قیمت دلار قیمت سکه کاهشی شد و قیمت طلا نیز بر مدار افزایش قیمت انس جهانی طلا چرخید. معامله گران بازار طلا اما معتقدند قیمت ها در این بازار پایین تر نمی آید.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۹    
امروز هر گرم طلا 18 عیار مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که هر گرم طلا 18 عیار که روز قبل تا 2،342،600 تومان رسیده بود، امروز با کاهش 0.6 درصدی به 2،328،500 تومان رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز انس جهانی طلا صعودی بود اما قیمت طلا و سکه در بازار اندکی کاهش داشت و به گفته یک فعال بازار طلا به نظر میرسد قیمت ها در بازار فردا کاهش یک تا دو درصدی داشته باشد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
امروز 27 شهریور قیمت سکه امامی به 27 میلیون و 853 هزار تومان رسید و هر گرم طلای 18 عیار با رقم دو میلیون و 332 هزار تومان معامله شد.
سلام نو / ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
در هفته اخیر سناریو پیش بینی قیمت طلای جهانی در دامنه قیمتی 1900 الی 1930 دلار در نوسان بود.
طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۲   + ۵۵ سایت دیگر  
بدبینی هفته گذشته نسبت به قیمت طلا کاهش یافته و سرمایه گذاران خرد انتظار دارند طلا در هفته آینده، 1924 دلار به ازای هر اونس معامله شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۸    
امروز مطالبی همچون قیمت لحظه ای دلار و یورو در بازار، لایحه بودجه 1403 بر روی بورس چه تاثیری خواهد داشت؟ + فیلم، جدیدترین قیمت انواع خودرو بازار امروز، پیش بینی قیمت طلا و سکه | کدام دو قیمت حرکت بعدی طلا و سکه را تعیین می کند؟ ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۳    
به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و نفت) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی قیمت ها، به پیش بینی بازار ها در روز های آینده خواهد پرداخت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۰۵    
امروز انس جهانی طلا صعودی بود و قیمت طلا و سکه در بازار اندکی افزایش داشت و به گفته رئیس اتحادیه طلا و جواهر به نظر می رسد تا پایان هفته شاهد نوسانات یک تا سه درصدی قیمت طلا در بازار باشیم که آن هم طبیعی است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سکه امامی با قیمت 28 میلیون و 209 هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای 18 عیار به رقم دو میلیون و 341 هزار تومان رسید
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به کاهش 6 تا 9 درصدی قیمت طلا و سکه در نیمه نخست امسال گفت: مردم نگران هستند که این کاهش قیمت بیشتر شود ولی ما می توانیم بگوییم که با توجه به اینکه کاهش قیمت ها در ماه های اخیر بیشتر از تحلیل کارشناسان و ما بوده، این اتفاق نمی افتد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
امروز انس جهانی طلا صعودی بود و قیمت طلا در بازار اندکی افزایش داشت و به گفته فعالان بازار طلا به نظر می رسد بازار سکه و طلا همچنان روند ثبات قیمت را در هفته پیش رو داشته باشیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در آخرین روزهای هفته گذشته به تبعیت از رشد تقاضا در بازار ارز، مسیر افزایشی را در پیش گرفت. به زعم معامله گران بازار طلا، این بازار در شرایط رکودی قرار دارد و تقاضا به حداقل رسیده است. آیا بر اساس پیش بینی بازیگران بازار، روند قیمت ها رو به افزایش است؟
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۳    
پیش بینی بازار بورس ایران، تا حدودی شبیه به پیش بینی قیمت طلا در سال 1402 است؛ چرا که عوامل اقتصادی، مسائل سیاسی و اخبار داخلی کشور می توانند تاثیرات بسیار سرنوشت سازی روی تغییرات قیمتی سهام بگذارند.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۲:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در هفته گذشته بازار طلا نوساناتی بود، اما در پایان افزایشی شد؛ پیش بینی قیمت طلا و سکه 24 شهریور 1401 حکایت از ثبات در بازار دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۵    
امروز مطالبی همچون افزایش نرخ دلار در آخرین روز کاری هفته، صعود قیمت نفت به قله 10 ماهه!، پیش بینی قیمت طلا و سکه در آینده ای نزدیک، سنگین ترین ورود پول حقیقی به این نماد، سیگنال رشد نماد های پالایشی ها توسط روسیه و عربستان چیست؟؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۰۷    
به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و نفت) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی قیمت ها، به پیش بینی بازار ها در روز های آینده خواهد پرداخت.
سلام نو / صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
از ابتدای سال بازار طلا در رکود به سر می برد و فاصله قیمت طلای نو و دست دوم کم شده است.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۵    
به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و نفت) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی قیمت ها، به پیش بینی بازار ها در روز های آینده خواهد پرداخت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۰    
امروز انس جهانی طلا نزولی بود و قیمت طلا و سکه در بازار اندکی کاهش داشت و به گفته فعالان بازار طلا قیمت های سکه و طلا فردا نیز همین روند امروز را ادامه دهد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کاهش آهسته و پیوسته قیمت طلا و سکه طی 10 روز گذشته در حالی رخ داد که قطعات سکه آماده برگشت به کانال های قیمتی پایین تر هستند. این روزها دیگر از ریز ش های شارپی و میلیونی در این بازار خبری نیست و نوسانات کاهشی محدود، معامله گران را آچمز کرده است.
اقتصاد آنلاین / فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.07 درصد افزایش به 1923 دلار و 62 سنت رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۲:۴۲    
امروز مطالبی همچون چه خودرو هایی در سامانه یکپارچه خودرو عرضه میشوند؟، افت نرخ دلار و سکه در بازار امروز 20 شهریور 1402، پیش بینی قیمت طلا و سکه فردا 21 شهریور 1402، خبر های مهم برای سهامداران کچاد و مبین، اخبار مهمی که قبل از معاملات بورس فردا باید بدانید ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۲۹    
به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و نفت) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی قیمت ها، به پیش بینی بازار ها در روز های آینده خواهد پرداخت.
سلام نو / وانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی به 27 میلیون و 948 هزار تومان رسید و هر گرم طلای 18 عیار با قیمت دو میلیون و 345 هزار تومان معامله شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امروز انس جهانی طلا بالا رفت، اما قیمت طلا و سکه در بازار اندکی کاهشی بود و به گفته کارشناسان بازار طلا قیمت ها در همین محدوده فعلی نوسان خواهد داشت؛ می توان انتظار داشت ثبات قیمت تا پایان ماه صفر ادامه داشته باشد.