جمعه ۲۸ مردادساعت ۱۲:۳۴Aug 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی قیمت طلا»

تجارت نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روزهای گذشته با اخباری که از مذاکرات وین منتشر شد، قیمت دلار روندی کاهشی را آغاز کرد. این کاهش قیمت به بازار طلا و سکه نیز رسید. آیا برجام باعث تداوم یافتن کاهش قیمت ها می شود؟ بازار طلا در شهریورماه به چه سویی می رود؟
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
پیش بینی ها حاکی از این است که در صورت تداوم انتشار اخبار مثبت از مذاکرات برجام نرخ دلار، قیمت طلا و سکه و خودرو کاهش می یابد .
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سکه طرح جدید به قیمت 14 میلیون و 150 هزار تومان رسیده است و هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 302 هزار و 224 تومان معامله شد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
قیمت هر گرم طلای 18 گرم به یک میلیون و 305 هزار و 225 تومان رسید و قیمت سکه طرح جدید 13 میلیون و 950 هزار تومان شد.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز دوشنبه در نزدیکی سطح روانی کلیدی 1800 دلار در هر اونس ثابت ماند که تحت تاثیر کاهش ارزش دلار و بازدهی خزانه داری آمریکا قرار گرفت. به گزارش فرصت امروز به نقل از ایسنا، بهای هر اونس طلا پس از افزایش 1.6 درصدی در هفته گذشته تا ساعت 6 و 50 دقیقه صبح به وقت شرقی با 7 ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
روز گذشته قیمت طلا و سکه با نوساناتی همراه شد. آیا در روزهای آینده نیز قیمت این بازار روندی کاهشی را طی می کند؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه 23 مرداد 1401، همچنان روند کاهشی داشت. کارشناسان در مورد آینده بازار چه می گویند؟ سیگنال های موثر بر بازار را بخوانید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۴۰ سایت دیگر  
کشتی آرای از کاهش 700هزارتومانی قیمت سکه نسبت به روز پنج شنبه خبر می دهد و می گوید: با روند فعلی قیمت طلا و سکه در روزهای آینده نیز قیمت ها با کمی کاهش همراه خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
با اینکه طلا در هفته ای که گذشت توانست چهارمین صعود متوالی هفتگی خود را رقم بزند، و پس از هفته ها مجددا به کانال 1800 دلار بازگردد، اما نتایج نظرسنجی از تحلیل گران و معامله گران نشان می دهد که هنوز بر سر بازگشت طلا به روند صعودی شک و تردید وجود دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
طبق تحلیل نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، طی یک هفته اخیر علیرغم افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی که مجدد اونس طلا را در آستانه 1800 دلار قرار داد، در بازارهای داخلی سکه و طلا با کاهش روبرو شده؛ این در حالیست که حباب سکه نیز با کاهش همراه شده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امروز قیمت ها در بازار طلا و سکه افزایشی بود. سکه بار دیگر به سمت کانال 15 میلیون تومانی حرکت کرد. یک کارشناس بازارهای مالی معتقد است اگر اخبار قطعی از امضای برجام انتشار یابد، قیمت ها در بازارهای مالی می توانند کاهشی شوند. در غیر این صورت، ممکن است سقف های جدیدی نیز برای دلار، طلا و سکه رقم بخورد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱    
تحلیل تکنیکال قیمت اونس طلا امروز سه شنبه 18 مرداد 1401
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز روند صعودی را در پیش گرفت. همچنین گفته می شود حمله چین به تایوان باعث افزایش اونس طلای جهانی شده است. این دو پدیده چه تاثیری بر قیمت طلا در بازار ایران دارد؟
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران اظهار داشت: در بازار های داخلی باتوجه ورود به ماه محرم و کاهش تقاضا که طبق روال سنوات گذشته، در این ایام اتفاق می افتد و بازار به سمت روند کاهشی تقاضا سوق پیدا می کند.
الف   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی می شود با توجه به تعطیلی بازارها داد و ستدها در بخش طلا و سکه به حداقل خود برسد و قیمت های روز پنجشنبه سیزدهم مرداد در بازار حداقل تا روز سه شنبه باقی بماند.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۴    
امروز 13 مرداد 1401 افزایش قیمت دلار و اونس جهانی باعث شد قیمت ها در بازار طلا و سکه نیز صعودی شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه چهارشنبه 12 مرداد 1401، بر خلاف دیروز، روند کاهشی داشت. کاهش قیمت دلار باعث شد با وجود افزایش نرخ طلای جهانی، بازار داخلی نزولی شود. سفر مذاکره کنندگان ارشد به وین برای آغاز دوباره مذاکرات هسته ای، سیگنال کاهشی را به بازارها ارسال کرده است.
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از تجارت نیوز، قیمت طلا و سکه در بازار کشور در چند روز گذشته با نوساناتی همراه بود. اما آمریکا تحریم های جدیدی را علیه ایران اعمال کرده است. آیا این تحریم های جدید در بازار طلا و سکه تاثیرگذار باشد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۲    
پیش بینی قیمت طلا امروز سه شنبه 11 مرداد 1401
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
روند قیمتی در بازارهای دلار و طلا، چند روزی معکوس شده بود اما در دو روز اخیر شرایط تغییر کرده و قیمت ها در هر دو بازار کاهشی است. انتشار اخبار مثبت برجامی حالت فریز را در بازار ارز از میان برد. در بازار طلا و سکه چه می گذرد؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه یکشنبه 9 مرداد 1401، روند کاهشی داشت و سکه از کانال 15 میلیون تومانی عقب نشست. قیمت دلار نیز روند کاهشی داشت اما تغییرات با وجود انتشار اخبار برجامی، چندان شدید نبود.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
هر گرم طلای 18 گرم به یک میلیون و 372 هزار و 402 تومان رسید و سکه طرح جدید 14 میلیون و 946 هزار تومان معامله شد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهربا تاکید بر اینکه بخشی از حباب سکه متاثر از کاهش تقاضا در ماه محرم تخلیه می شود، می گوید در دو ماه گذشته پیش بینی ها برای عبور طلا از مرز 2000 دلار بود اما با حدود 250 دلار کاهش در سه ماه گذشته اکنون در محدوده هزار و 700 دلار است، دلیل این کاهش رمز ارزها ...
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دلار و طلا در روزهای اخیر حرکت معکوسی داشته اند. این در حالی است که کارشناسان بازارهای مالی، وزن دلار را در تعیین قیمت طلای داخلی، بیشتر از اونس جهانی می دانند. دلیل این شرایط چیست؟ بازار طلا و سکه به چه سمتی می روند؟ ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه 5 مرداد 1401 قیمت طلای 18 عیار هر گرم به یک میلیون و 360 هزار تومان رسید
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
دلار و طلا در روزهای اخیر حرکت معکوسی داشته اند. این در حالی است که کارشناسان بازارهای مالی، وزن دلار را در تعیین قیمت طلای داخلی، بیشتر از اونس جهانی می دانند. دلیل این شرایط چیست؟ بازار طلا و سکه به چه سمتی می روند؟
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۹    
قیمت طلا پائین ترین محدوده معاملاتی را حفظ کرده و سرمایه گذاران با پیش بینی افزایش 75 واحدی نرخ بهره، جو متلاطمی را انتظار دارند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
قیمت طلا، امروز با وجود روند کاهشی دلار، افزایشی بود. یک کارشناس بازارهای مالی، معتقد است احتمالا طلا و سکه در میان مدت از بازار جهانی پیروی کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
روز گذشته بازار طلا با نوسان همراه بود اما در کل قیمت طلا روند کاهشی در پیش گرفت. از این رو کارشناسان معتقد هستند که امروز هم طلا با قیمت ثابت و یا کاهشی مواجه شود، اما به مرور زمان تحت تاثیر قیمت جهانی طلا قرار خواهد گرفت و تغییر کانال می دهد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۰:۱۰    
قیمت سکه طرح قدیم، امروز روند نزولی دارد و به 14 میلیون و 100 هزار تومان رسیده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قیمت طلا، امروز با وجود روند افزایشی اونس جهانی، کاهشی بود. به نظر می رسد اقدام بازارساز در کنترل قیمت دلار، تاثیر خود را بر این بازارها نیز گذاشته باشد. اما به اعتقاد یک کارشناس بازارهای مالی، احتمالا طلا و سکه در میان مدت از بازار جهانی پیروی کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
روزهای گذشته قیمت دلار و طلا با نوساناتی همراه بود. با توجه به نوسانات موجود در قیمت دلار و اونس در روزهای اخیر، قیمت طلا و سکه در آینده نیز نوسانی است؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۷:۰۳   + ۷۰ سایت دیگر  
با توجه به روند کاهشی قیمت طلا و سکه در روز گذشته پیش بینی می شود که قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه 3 مرداد هم روند کاهشی در پیش بگیرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قیمت ها در بازار دلار، طلا و سکه امروز کاهشی بود. با وجود این سکه همچنان در سطح 14 میلیون و 900 هزار تومان قرار دارد. پیش بینی ها از بازار طلا و سکه چیست؟
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رادپور؛ کارشناس بازارهای مالی گفت: سکه طلا حدود 5 یا 6 سال است که حباب قیمت دارد. بازار سکه در انحصار بانک مرکزی است. انحصار منجر به ایجاد حباب در بازار سکه شد. در کشور ما سکه طلا 20 درصد بالاتر از قیمت ذاتی معامله می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۰۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه این روزها چشم انتظار نتیجه مذاکرات وین است هر چند قیمت جهانی طلا نیز در روند نزولی روز گذشته قیمت طلا بی تاثیر نبوده است.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
قیمت سکه طرح جدید در بازار امروز به 14 میلیون و 950 هزار تومان رسید و طلا هم 1 میلیون و 350 هزار تومان معامله شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بازار طلا در حال پایان دادن به یک زنجیره باخت پنج هفته ای است و در حالی که به نظر می رسد احساسات بازار در حال تغییر است، برخی تحلیلگران می گویند که این فلز گرانبها همچنان در هفته آینده با یک محیط چالش برانگیز مواجه است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
با دخالت گلدمن ساکس در بازار جهانی طلا، قیمت طلا سقوطی 17 دلاری را تجربه کرد و مقاومت 1700 دلاری را از دست داد و به عدد کم سابقه 1673 دلار رسید که آثار منفی بر ارزش ذخایر چین و روسیه خواهد داشت که با هدف کاستن از ارزش و سهم دلار در بازارهای جهانی به انباشت گسترده طلا روی آورده اند.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۳    
هر گرم طلا 18 عیار، امروز 28 تیر به 1،358،900 تومان رسید که نسبت به 3 روز پیش، کاهش 1.13 درصدی داشته است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۲۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و طلا در پایان هفته گذشته یک میلیون و 376 هزار و 15 میلیون و 50 هزار تومان بود اما در روزهای اخیر قیمت ها در بازار سکه و طلا افت کرد و حالا باید دید این بازار این دو فلز گرانبها در مرداد 1401 با چه تغییراتی همراه خواهد بود.
رسا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۲۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازار از نرخ ارز و قیمت جهانی طلا تاثیر می پذیرد. در همین وجه قیمت طلا در هر لحظه متغییر است. با جهش قیمت ارز، قیمت طلا نیز به طبع آن بالا می رود. اما پس از کاهش قیمت ارز، قیمت طلا نیز کاهش می یابد. برای اطلاع از قیمت طلا با ما همراه شوید.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۸   + ۴۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران اعلام کرد قیمت انس جهانی طلا در هفته گذشته 100 دلار کاهش یافت و بر این اساس پیش بینی می شود قیمت فلز زرد در داخل کشور طی دو هفته آینده افت داشته باشد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۹:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
امروز در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 376 هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 14 میلیون و 900 هزار تومان رسید .
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.02 درصد کاهش به 1742 دلار و 5 سنت رسید.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۰۷:۰۴    
رفتار روسیه در برابر تحریم های آمریکا و غرب که عملا به شکست تحریمها علیه این کشور منجر شد آمریکا را بر آن داشت تا برای مقابله با روسیه و حتی چین سیاست انقباضی را در پیش بگیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس گفت: تا روز دوشنبه قیمت طلا و سکه به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی و داخلی تغییری نخواهد داشت و برای ادامه باید منتظر مشخص شدن نتیجه مذاکرات بود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
این هفته 15 تحلیلگر وال استریت در نظرسنجی طلای کیتکو نیوز شرکت کردند. در میان شرکت کنندگان، 6 تحلیل گر یا 40 درصد، در کوتاه مدت نسبت به طلا خوش بین هستیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
بازارهای دلار، طلا و سکه در هفته ای که رو به پایان است، نوسانات زیادی را تجربه کردند. با توجه به سیگنال هایی که برای بازارهای مالی وجود دارد، نوسانات آنها در هفته آینده چگونه پیش بینی می شود؟
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از تجارت نیوز، با توجه به اینکه قیمت طلا و سکه به تبع قیمت دلار مجدد افزایشی شده چه آینده ای می توان برای این فلز گران بها در بازار داخلی پیش بینی کرد؟ ...