سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۹:۰۲Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیش بینی قیمت طلا»

تجارت نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: علت افت قیمت طلا کاهش چشم گیر انس جهانی، تولید انبوه واکسن کرونا توسط انگلستان و جدی شدن حضور بایدن در منصب ریاست جمهوری است. پیش بینی می شود با کاهش قیمت انس جهانی قیمت طلا و سکه تا آخر هفته بیشتر ارزان شود.
تجارت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز، یک میلیون و 112 هزار تومان معامله شد. اما امروز برای قیمت طلا چه پیش بینی هایی می شود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: علت نوسان قیمت طلا به افزایش اندک قیمت دلار ارتباط دارد. پیش بینی می شود با کاهش قیمت انس جهانی طلا قیمت طلا و سکه در روزهای آینده کاهش یابد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
در بازار آزاد طلا دیروز طلا گرمی 18 عیا، یک میلیون و 130 هزار و 300 تومان معامله شد. حالا باید دید امروز برای قیمت طلا چه پیش بینی هایی می شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: پیش بینی می شود قیمت طلا تا فردا روند با ثباتی داشته باشد. توصیه ما به مردم این است فعلا طلا نخرند تا بازار به روال عادی باز گردد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز، یک میلیون و 122 هزار و 500 تومان معامله شد. اما امروز قیمت سکه و طلا چه تغییری می کند؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: چنانچه بانک مرکزی بتواند بازار ارز را کنترل کند، قیمت طلا در بازار داخل هم پای قیمت انس جهانی طلا ارزان می شود. پیش بینی می شود قیمت طلا فردا در محدوده های فعلی ثابت باقی بماند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۰    
امروز مطالبی همچون یارانه 900 هزار تومانی به کدام خانواده تعلق می گیرد؟، پیش بینی قیمت طلا در هفته جاری، تکنیکال پترول چه می گوید؟ بخریم یا نخریم؟، صعود بورس ها در اروپا و آسیا، چه سهامی بیشتر در آبان 99 خریداری شد؟، چرا پالایش یکم باز نمی شود؟ ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۱۰۸ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه تمام واحد های صنفی طلا فروشی و بازار اصلی تا دو هفته آینده تعطیل است گفت: توصیه می کنیم طی این مدت مردم به خرید و فروش طلا و سکه در فضای مجازی ورود نکنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از آینده قیمت طلا و سکه بعد از اتمام تعطیلات منتشر شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه تمام واحد های صنفی طلا فروشی و بازار اصلی تا دو هفته آینده تعطیل است گفت: توصیه می کنیم طی این مدت مردم به خرید و فروش طلا و سکه در فضای مجازی ورود نکنند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد روز پنجشنبه 29 آبان، یک میلیون و 113 هزار تومان معامله شد. اما امروز برای قیمت طلا در آینده چه پیش بینی هایی می شود؟
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز نشان داد کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران درباره روند قیمت طلا در هفته جاری به اکثریت نرسیدند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز، یک میلیون و 122 هزار و 500 تومان معامله شد. اما امروز برای قیمت طلا چه پیش بینی هایی می شود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می گوید: کاهش قیمت دلار، انس جهانی و کاهش چشم گیر تقاضا باعث شد قیمت طلا در بازارهای ایران دوباره ارزان شد. پیش بینی می شود کاهش قیمت طلا تا فردا تداوم داشته باشد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز، یک میلیون و 160 هزار و 300 تومان معامله شد. همچنین دیروز سکه به 12 میلیون تومان رسید. اما امروز برای قیمت طلا و سکه چه پیش بینی هایی می شود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: با توجه به کاهش تقاضا برای خرید و نیز کاهش اونس جهانی احتمال دارد تا آخر هفته بازار طلا روند کاهشی داشته باشد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز، یک میلیون و 171 هزار تومان معامله شد. همچنین دیروز قیمت هر سکه بهار آزادی با 12 میلیون و 250 هزار تومان بود. اما امروز برای قیمت طلا و سکه چه پیش بینی هایی می شود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: چنانچه نسخه های جدید واکسن کرونا رونمایی شود، کاهش قیمت طلا ادامه دار است. پیش بینی می شود چنانچه مدیریت بانک مرکزی باز هم در بازار ارز تقویت شود قیمت طلا مجدد فردا ارزان می شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز یکشنبه، یک میلیون و 161 هزار و 700 تومان معامله شد. اما امروز برای قیمت طلا و سکه چه پیش بینی هایی می شود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: قیمت واقعی سکه طرح جدید 11 میلیون و 300 هزار تومان است. پیش بینی می شود روند کاهشی قیمت دلار ادامه دار باشد، قیمت طلا هم همچنان کاهشی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۰    
مردم برای خرید و فروش طلا دست نگه داشتند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به روند نزولی بازار طلا گفت: قیمت طلا و سکه از روز گذشته وارد مدار کاهشی شده است که به نظر می رسد این روند ادامه دار باشد.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: طبق اعلام نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر دستگیری دلال های معاملات فردایی طلا در بازار موجب کاهش حجم معاملات و قیمت ها در بازار شده است؛ ضمن اینکه به دلیل شیوع کرونا خریداری راهی بازار تهران نمی شود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : طبق دو نظرسنجی کیتکو احساسات کوتاه مدت در بازار طلا همچنان صعودی است، زیرا بازار همچنان پس از شروع هفته با بدترین افت یک روزه در هفت سال گذشته، روند صعودی را طی می کند.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا در روزهای اخیر دچار نوسان بوده و هر لحظه کاهش می یابد.
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۴۰ سایت دیگر  
نظرسنجی طلای هفتگی کیتکونیوز نشان داد با وجود این که طلا هفته گذشته بزرگترین کاهش قیمت یک روزه در هفت سال اخیر را تجربه کرد اما تحلیلگران و سرمایه گذاران همچنان خوش بینی قوی به افزایش قیمت این فلز ارزشمند در کوتاه مدت دارند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر می گوید: عدم خرید طلا توسط مردم باعث شده قیمت طلا ارزان شود. چنانچه تا پایان هفته حادثه غیر مترقبه ای رخ ندهد، کاهش قیمت طلا و سکه ادامه دار است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: طی هفته گذشته قیمت ها در بازار طلا نوسان قابل توجهی را تجربه کرد به طوریکه سکه در این مدت بیش از یک میلیون تومان گران شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۴    
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد روز پنجشنبه 22 آبان با 5,800 تومان کاهش، یک میلیون و 213 هزار و 400 تومان معامله شد. قیمت هر قطعه سکه هم 12 میلیون و 950 هزار تومان بود. اما امروز برای قیمت طلا و سکه چیه پیش بینی هایی می شود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۴    
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: در هفته پیش رو افت قیمت طلا ادامه دارد. فعلا بازار طلا ثبات قیمت پیدا کرده است؛ اما با کاهش چشم گیر انس جهانی طلا قیمت طلا در بازارهای داخلی باید بیشتر از شرایط فعلی ارزان شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: طی هفته گذشته قیمت ها در بازار طلا نوسان قابل توجهی را تجربه کرد به طوریکه سکه در این مدت بیش از یک میلیون تومان گران شد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز، یک میلیون و 219 هزار و 200 تومان معامله شد. همچنین سکه طرح جدید با قیمت 13میلیون و 150هزار تومان معامله شد. اما قیمت طلا و سکه امروز چه تغییری می کند؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: به دلیل روند کاهشی قیمت دلار و انس جهانی پیش بینی می شود قیمت طلا فردا کمی کاهش یابد.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
با اینکه طلا روز دوشنبه و پس از انتشار خبر موفقیت آمیز بودن آزمایش واکسن کرونای شرکت داروسازی Pfizer طی یک روز بیش از 5/ 4 درصد سقوط قیمتی را تجربه کرد اما روز سه شنبه تا حدودی توانست ضرر روز قبل خود را پاک کند و با افزایش حدود یک درصدی به مرز قیمتی 1880 دلار برسد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: پیش بینی می شود چنانچه قیمت انس جهانی ارزان شود و بازار ارز هم کنترل شود ممکن است کاهش قیمت طلا ادامه دار باشد، در غیراین صورت، طلا گران می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز قیمت ها در بازار طلا نسبت به معاملات ظهر دیروز ارزان تر شده اما با توجه به سقوط بهای اونس جهانی، انتظار کاهش بیشتری داشتیم.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز، یک میلیون و 223 هزار و 100 تومان معامله شد. اما برای قیمت طلا امروز چه پیش بینی هایی می شود؟ آیا امروز طلا ارزان می شود؟
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۵۶    
کرونا و تحریم ها موجب شد که قیمت طلا و قیمت سکه در کشور روز به روز افزایش پیدا کند. قیمت طلا امروز اعلام شد اما فراز و نشیب های قیمت طلا موجب شد تا بسیاری از کارشناسان به پیش بینی قیمت طلا فردا سه شنبه 20 آبان 99 روی بیاورند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: پیش بینی می شود چنانچه عدم مدیریت در بازار ارز ادامه پیدا کند، قیمت دلار مجدد افزایش خواهد یافت که این افزایش قیمت دلار باعث روند صعودی قیمت طلا می شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۵۰    
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز یکشنبه 18 آبان، یک میلیون و 166 هزار و 300 تومان معامله شد. سکه هم به به بهای 12 میلیون و 600 هزار تومان رسید. اما برای بازار امروز طلا و سکه چه پیش بینی هایی می شود؟
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۵۲    
کرونا و تحریم ها موجب شد که قیمت طلا و قیمت سکه در کشور روز به روز افزایش پیدا کند. قیمت طلا امروز اعلام شد اما فراز و نشیب های قیمت طلا موجب شد تا بسیاری از کارشناسان به پیش بینی قیمت طلا فردا دوشنبه 19 آبان 99 روی بیاورند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلای تهران می گوید: پس از ریاست جمهوری جوبایدن قیمت ارز افزایش یافت. همین مولفه قیمت دلار و طلا را گران کرد. پیش بینی می شود چنانچه قیمت دلار و انس جهانی طلا افزایش یابد قیمت طلا و سکه هم گران می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۶:۳۰    
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران پیش بینی کرد قیمت طلا و سکه تا پایان هفته با شیب ملایمی رو به کاهش باشد، البته این روند به وضعیت نرخ ارز بستگی دارد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد دیروز شنبه 17 آبان یک میلیون و 141 هزار و 400 تومان معامله شد. اما امروز برای قیمت طلا چه پیش بینی هایی می شود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: با توجه به کاهش قیمت طلا و سکه به نظر می رسد روند کاهشی قیمت طلا ادامه دار است اما روند نزولی قیمت ها کمی کند خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از تغییر جهت بازار در اولین روز هفته و رشد جزیی قیمت طلا و سکه نسبت به پنجشنبه هفته گذشته خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
قیمت طلا گرمی 18 عیار در بازار آزاد روز پنجشنبه 15 آبان، یک میلیون و 223 هزار و 400 تومان معامله شد. اما برای قیمت طلا امروز چه پیش بینی هایی می شود؟
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: چنانچه جوبایدن رئیس جمهور آمریکا شود وضعیت طلا در بازارهای جهانی آرام و قیمت طلا و سکه در بازار ایران ارزان خواهد شد.
متخصصان عقیده دارند قیمت طلا طی ماه های آینده افزایش خواهد یافت و بی ثباتی به وجود آمده از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تنها می تواند سرعت این افزایش را بالا ببرد.