دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۲:۲۸Oct 2020 26

جدیدترین‌های «طلا و جواهر»

تجارت نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: قیمت انس جهانی طلا به شکل بی سابقه ای کاهش یافته است. چنانچه روند کاهش قیمت طلا ادامه دار باشد، احتمالا قیمت طلا فردا هم نزولی خواهد بود.
مازند اصناف   ۵ ساعت پیش    
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران با بیان اینکه قیمت سکه در حال حاضر به 13 میلیون و 910 هزار تومان رسیده است؛ گفت: ثبات این روند، مقطعی است و بنظر می رسد دوباره قیمت ها در بازار بالا بکشد.
اقتصاد آنلاین   ۷ ساعت پیش    
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران بیان کرد: در حال حاضر قیمت ها در بازار طلا نزولی است و پیش بینی می شود این روند با افت نرخ ارز ادامه داشته باشد.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهاجرت یکی از مواردی است که ایرانیان علاقه زیادی به آن دارند، البته انجام این کار نیازمند داشتن یک سری شرایط و امکانات خاصی می باشد که فرد متقاضی باید این شرایط را داشته باشد ...
آنا   ۸ ساعت پیش    
قیمت انواع سکه و طلا در بازار طلا و جواهر با کاهش قابل توجهی روبرو بوده که علت آن با کاهش تقاضا در بازار، کاهش قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی و افت قیمت ارز در بازار مرتبط است.
تجارت نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: یکی از دلایل ریزش قیمت طلا به اجرای تعهدات بانک مرکزی و تزریق دلار به بازار بر می گردد. دومین عامل نیز می تواند به کاهش میزان تقاضا ارتباط داشته باشد. همچنین سومین عامل نیز دستگیری برخی افراد خاطی در اتاق های مجازی است که منجر به ارزان شدن قیمت طلا شده است.
ایبنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر با تاکید بر روند نزولی بازار از حباب یک میلیون و 600 هزار تومانی سکه خبر داد.
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به علت کاهش قیمت ارز در بازار شاهد نزول قیمت طلا و سکه هستیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۲    
بازار طلا و سکه روز شنبه با کاهش قیمت مواجه بود. به گزارش همشهری، روز پنجشنبه اول آبان قیمت طلا و سکه بعد از ریزشی چشمگیر، دوباره وارد فاز افزایشی شد و تمام سکه برای ساعت هایی، دوباره وارد کانال 15میلیون تومان شد ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: با توجه به مدیریت بازار ارز و کاهش قیمت طلا به نظر می رسد که قیمت طلا و سکه تا انتخابات آمریکا ارزان تر خواهد شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت که قیمت طلا و سکه امروز افزایش یافت به طوری که نرخ هر گرم طلای 18 عیار به یک میلیون و 313 هزار تومان رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز افزایش یافت به طوری که نرخ هر گرم طلای 18 عیار به یک میلیون و 313 هزار تومان رسید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: با توجه به سه عامل احتمال کاهش قیمت طلا در این هفته وجود دارد؛ اول کاهش تقاضا برای خرید طلا در داخل، دوم ثبات نسبی قیمت انس جهانی و سوم کاهش قیمت دلار.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد از کاهش جزئی قیمت طلا و سکه در پی روند کاهشی قیمت دلار خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کشتی آرای، نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر کاهش قیمت طلا را در هفته گذشته به یک شوک تشبیه کرد و نیروی انتظامی و برخی اقدامات بانک مرکزی را دلیل این افت قیمت عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به علت قرار گرفتن بین دو روز تعطیلی، شاهد افزایش اندک قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۵    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به علت قرار گرفتن بین دو روز تعطیلی، شاهد افزایش اندک قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۱:۰۳    
یک خانواده ماهدشتی با اهدای طلا و جواهر خود در نوسازی حرم امام حسین (ع) مشارکت کردند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: برآوردهای حاکی از این است که هفته آینده قیمت طلا کاهش یا افزایش چندانی نخواهد داشت و نرخ آن تا دوشنبه (نسبت به روز چهارشنبه گذشته) ثابت باقی می ماند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگاران نوشت: محمد کشتی آرای درباره علت نوسان شدید قیمت طلا و سکه گفت: قیمت های موجود طلا و سکه در بازار تابع 2 عامل است که شامل قیمت ارز و اونس جهانی است. هر نوسانی که برای هریک از این عوامل ایجاد شود در راستای آن قیمت طلا و سکه تغییر می کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۵۸ سایت دیگر  
به گفته نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، علیرغم افزایش حدود 17 دلاری نرخ اونس طلا در بازارهای جهانی در طول هفته اخیر، به دلیل باز شدن کانال های عرضه ارز و کاهش نرخ آن در داخل، سکه و طلا نیز روند نزولی در قیمت ها پیش گرفته و حباب سکه را تا 900 هزار تومان کاهش داده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: متاسفانه معاملات گسترده در فضای مجازی و بر روی کاغذ که به معاملات فردایی معروف است عامل رشد قیمت های کاذب در بازار طلا و سکه شده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر مرکز مازندران گفت: در هفته ای که گذشت بازار طلا روزهای بسیار نابسامان و پرتلاطمی را تجربه کرد که نظیر آن طی 4 دهه اخیر دیده نشده است.
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۷:۱۳    
فرمانده انتطامی شهرستان رفسنجان از دستگیری سارق طلا و جواهر و کشف و ضبط 3700 لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایجاد شهرک طلا و جواهر در شرق استان مهمترین مصوبه امروز جلسه شورای برنامه ریزی استان بود.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۵    
نایب رییس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در رابطه با کاهش قیمت دو میلیون و 600 هزار تومانی سکه می گوید اگر نوسانات ارزی ادامه داشته باشد قیمت طلا و سکه نیز به همین ترتیب کاهش خواهد یافت.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
تجارت نیوز: رئیس اتحادیه طلای تهران می گوید: توصیه ما به مردم این است که در فضای مجازی مصنوعات طلا نخرند؛ چرا که ممکن است برخی مصنوعات طلا تقلبی باشند. آن در هم شرایطی که قیمت طلا و سکه نوسان دارد و امروز تمام سکه بهار آزادی به مرز 15 میلیون تومان نزدیک شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: بازار طلا بعد از ریزش چشمگیر دو روز پیش، از روز گذشته تا کنون تغییر جهت داده و وارد فاز افزایشی شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۱    
نمودارهای بازار سکه و طلا در روزی که دلار ثبات قیمت را تجربه کرد، دوباره رو به بالا رفت و درحالی که پیش بینی می شد با ادامه نزول دلار، بازار فلز زرد هم به روند کاهش قیمت ادامه دهد، دیروز طلا و سکه افزایش قیمت داشتند ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: سکه امروز با 450 هزار تومان افزایش به کانال 14 میلیون تومانی بازگشت و هر سکه تمام بهار آزادی 14 میلیون و 440 هزار تومان معامله شد. اما روند بازار فردا چگونه است؟
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۱    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد از روند کاهشی در این بازار خبر داد، اما درعین حال گفت اگر سیاست توزیع دلار در بازار قطع شود، قیمت ها به سرعت افزایش می یابد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: در حالی که روز گذشته قیمت سکه به کمتر از 14 میلیون تومان رسیده بود، امروز قیمت سکه طرح جدید 14 میلیون و 200 هزار تومان است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: در حالی که روز گذشته قیمت سکه به کمتر از 14 میلیون تومان رسیده بود، امروز قیمت سکه طرح جدید 14 میلیون و 200 هزار تومان است.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۱   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: کشتی آرای با بیان اینکه افزایش تقاضا در بازار طلا و سکه موجب افزایش حباب سکه شده است از حباب یک میلیون و 700 هزار تومانی سکه طرح جدید خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر کرمانشاه گفت: طی روزهای دوشنبه و سه شنبه بازار طلا با نوسان شدید قیمت همراه بود، اما امروز به یک آرامش نسبی تقریبا به یک وضعیت ثبات رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به علت کاهش قیمت ارز و حجم بالای طلای خام وارد شده به بازار شاهد کاهش قیمت های طلا و سکه هستیم.
الف   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از اینکه قیمت ارز طی دو روز اخیر روند نزولی به خود گرفت، این مسئله در بازار سکه و طلا نیز مشاهده شد و قیمت ها را با نزول روبرو کرد. در این خصوص رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به اینکه با عرضه سنگین ارز از سوی بانک مرکزی در بازار، قیمت دلار با کاهش روبرو شده ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۲:۲۳    
یک کارشناس طلا و جواهر گفت: با توجه به اینکه مجتمع الماس محل تخصصی و آنلاین طلا و جواهر و بسیار بزرگ است و نسبت به واقع شدن در خیابان اصلی امکانات رفاهی و امنیت دارد، دارای موقعیت مناسبی است، ولی مردم در وضعیت تحریم و کرونا در وهله نخست مایحتاجشان را در نظر می گیرند تا بخواهند طلا جواهر بخرند. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران معتقد است: قیمت های فعلی، دادوستد طلا و سکه را به نوعی از بین برده است. به گزارش خبرآنلاین، ابراهیم محمدولی با اشاره به روند بازار طلا و سکه اظهار داشت: اگر روندی که دیروز و امروز حداقل اتفاق افتاده ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۱    
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز کاهش یافت به طوری که نرخ هر سکه طرح جدید به 13 میلیون و 900 هزار تومان رسید.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: براساس آخرین نرخ صرافی ملی قیمت خرید دلار به 25 هزار و 600 تومان و فروش آن به 27 هزارو 580 تومان رسید. بر اساس آخرین قیمت اتحادیه طلا و جواهر تهران، سکه طرح جدید با قیمت 13 میلیون و 900 هزار تومان و سکه طرح قدیم با قیمت 13 میلیون تومان معامله می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت طلا و سکه امروز کاهش یافت به طوری که نرخ هر سکه طرح جدید به 13 میلیون و 900 هزار تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه روند ریزشی قیمت ها در بازار طلا خبر داد و گفت: در همین راستا سکه ساعتی پیش وارد کانال 13میلیون تومان شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
محمدولی، رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت سکه دیروز 635 هزار تومان ارزان شد. چنانچه قیمت دلار با همین روند کاهش یابد انتظار می رود قیمت طلا و سکه در روزهای بعدی هم ارزان تر شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بعد از اینکه قیمت ارز در دو روز اخیر روند نزولی به خود گرفت، این مسئله در بازار سکه و طلا نیز نمود عینی به خود گرفت و قیمت ها را با نزول روبرو کرد، به نظر می رسد این روند کاهش قیمت ها تا زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ادامه داشته باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر از برخورد نیروی انتظامی با معاملات کاغذی طلا و افزایش چشم گیر طلای آبشده به بازار خبر داد و گفت: قیمت سکه نسبت به دیروز یک میلیون و 800 هزار تومان کاهش داشته است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه اتحادیه طلا و جواهر استان تهران از کاهش یک میلیون و 800هزار تومانی قیمت سکه در 24 ساعت گذشته خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر از روند ریزشی قیمت طلا خبر داد و گفت: درحال حاضر حباب سکه دو میلیون و 200 هزار تومان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، افزایش عرضه طلای آب شده به بازار و برخورد نیروی انتظامی با معاملات کاغذی را دو دلیل عمده ریزش قیمت طلا و سکه عنوان کرد و گفت: یکی از اتفاقات بی سابقه، تاثیر کاهش قیمت طلا بر افت نرخ ارز بوده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار داشت: از امروز شاهد عرضه قابل توجه طلای آب شده در بازار هستیم که این اقدام باعث شد قیمت سکه تمام نسبت به روز گذشته کاهش یک میلیون و 800 هزار تومان داشته باشد.