پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۲۰Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طلا و جواهر»

شهرآٰرا نیوز   ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع عمومی وزارت صمت در مشهد گفت: ایجاد شهرک صنعتی طلا و جواهر در نقاط ختلف کشور که به عنوان پروژه های ناتمامی که به دولت به ارث رسیده، باید تسریع یابد.
طلا   ۴۸ دقیقه پیش    
نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:در معاملات امروز قیمت طلا و سکه در ادامه روند صعودی روز گذشته باز هم گران شد.
اقتصاد آنلاین   ۱ ساعت پیش    
روند افزایش قیمت انس جهانی، بازار سکه و طلا را نیز تحت تاثیر قرار داده است که باعث افزایش 400 هزار تومانی قیمت سکه طرح جدید در روز گذشته شد؛ اما به گفته رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران برای هفته آینده انتظار نوسانی بیش از 5 درصدی را نمی توان داشت.
به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در این هفته قیمت انواع طلا در بازار با اندکی افزایش روبرو شده به طوری که حباب سکه 130 هزار تومان افزایش داشته است.
قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش    
چهارمین میز کشوری توسعه صنعت مصنوعات طلا، نقره و جواهر با محوریت استان خراسان رضوی اولین بار در مشهد با حضور معاون صنایع عمومی وزارت صمت و فعالان عرصه طلا و جواهر کشور در محل اتاق بازرگانی مشهد برگزار شد.
ندای اصفهان   ۵ ساعت پیش    
صنف طلا و جواهر اصفهان, اقدام به ضرب سکه و پلاک های طلا نموده است. بر روی این پلاک های طلا, نقوش مرتبط با ایران باستان و نمادهای آن حک شده است و تقریبا می توان گفت به صورت انحصاری بر روی این پلاک های طلا, این نمادها ضرب می شود
پایگاه خبری ایراسین   ۵ ساعت پیش    
عباد محمدولی، تحلیل گر بازار طلا و جواهر گفت: نوسانات فعلی در بازار طلا جزئی و طبیعی است. نمی توان از تاثیر انس بر بازار داخلی چشم پوشی کرد و هرگونه تغییر در بازار جهانی سبب ایجاد یک روند افزایش یا کاهشی در بازار داخلی می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در مورد وضعیت بازار طلا و سکه در هفته اخیر گفت: در هفته اخیر در بازار جهانی طلا شاهد افزایش قیمت انس طلا بودیم اما وضعیت قیمت ها در بازارهای داخلی با کاهش و ثبات همراه بود که علت اصلی آن ثبات قیمت ارز و نبود تقاضا است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در مورد وضعیت بازار طلا و سکه در هفته اخیر گفت: در هفته اخیر در بازار جهانی طلا شاهد افزایش قیمت انس طلا بودیم اما وضعیت قیمت ها در بازارهای داخلی با کاهش و ثبات همراه بود که علت اصلی آن ثبات قیمت ارز و نبود تقاضا است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
به نظر می رسد قیمت طلا و سکه تا پایان سال افزایشی شود یک عضو اتحادیه طلا و جواهر تهران یک پیش بینی جالب از آینده قیمت طلا ارائه داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا,قیمت سکه,قیمت دلار و ارز آزاد امروز چهارشنبه8 آذر 1402را در فرتاک نیوز دنبال کنید.
اقتصاد آنلاین / شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به نظر می رسد قیمت طلا و سکه تا پایان سال افزایشی شود یک عضو اتحادیه طلا و جواهر تهران یک پیش بینی جالب از آینده قیمت طلا ارائه داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا، جواهر و نقره مشهد گفت: در تولید نقره مشهد حرف اول را در کشور می زند. از نظر طراحی تا چهارسال پیش واردکننده طراح به شهر بودیم، اما اکنون صادرکننده طراح نه تنها در کشور بلکه حتی به کشورهای خارجی هستیم و صنعت طلا و جواهر در مشهد در مسیر رشد است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۴۴    
اصفهان- نیکخواه، رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان گفت: نگاهی به بازار طلا در نصف جهان نشان می دهد که این بازار دیگر مثل قبل نیست و تورم بازار طلا را نیز قربانی کرده و به رکود کشانده است.
مشهد فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۲    
مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی گفت: متاسفانه در ایام کرونا در حوزه نرخ گذاری طلا، نمایشگاه شاهد افت و خیزهای فراوانی بود، ولی با تمام این مشکلات ظرفیت این حوزه در مشهد خود را بازیابی کرد و توانست در یک دوره زمانی یک ساله به جایگاه اصلی خود برسد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۱    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران حباب سکه را 5 میلیون و 120 هزار تومان اعلام کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت پروژه های نمایشگاهی گفت: نمایشگاه طلا معمولاً در اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز برگزار می شود که امسال نمایشگاه مشهد بزرگ ترین نمایشگاه است.
اقتصاد آنلاین / اکونگار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
قیمت طلا با گذشت یک هفته از آذر ماه نیز تغییرات محسوسی نداشته و رکود تقاضا همچنان ادامه دارد؛ اما به گفته کارشناسان این شرایط ماندگار نخواهد بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هشتمین نمایشگاه تخصصی فلزات گران بها، طلا و جواهر و نقره 9 آذر در نمایشگاه بین المللی مشهد افتتاح می شود.
طلا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۲    
هشتمین نمایشگاه طلا ، جواهر ،نقره ،فیروزه ساعت و ماشین آلات مشهد 9 لغایت 12 آذرماه افتتاح خواهد شد.
598   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر 28 میلیون و 950 هزار تومان است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۷    
نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران خاطر نشان ساخت رکود شدید و کاهش تقاضا در بازار مانع از افزایش قیمت طلا و سکه در ایران شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۹    
همزمان با نمایشگاه طلا و جواهر مشهد از 9 تا 12 آذر ماه، چهارمین جلسه میز کشوری توسعه مصنوعات طلا و نقره برگزار می شود و این فرصت، فرصت مغتنمی است تا با حضور مسئولان کشوری مسائل و موانع قانونی فعالان این عرصه حل شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۲    
قیمت طلا,سکه,دلار و ارز آزاد در بازار امروز دوشنبه 1402/9/6,نرخ های اتحادیه طلا و جواهر تهران و صرافی ملی را از وب سایت ما مشاهده کنید.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۲۱    
قیمت طلا,قیمت سکه,قیمت دلار و ارز آزاد امروز سه شنبه 7 آذر 1402 را در فرتاک نیوز دنبال کنید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت : باتوجه به اینکه از ابتدای سال بین 7 تا 9 درصد کاهش قیمت داشتیم و شرایط قیمت طلا نسبت به انس جهانی و بازارهای داخلی ثبات ریسکی خود را طی کرده احتمال کاهش قیمت طلا خیلی کم است.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، قیمت طلا و سکه امروز در روند کاهشی قرار گرفت و افزایش روز گذشته را جبران کرد. نوسانات کاهشی 50 تا 100 هزار تومانی بازار طلا در روز جاری متاثر از کاهش 100 تومانی قیمت دلار رخ داد ...
متالز نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۱    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران مطرح کرد: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی، از ادامه روند نزولی قیمت سکه و طلا در بازارهای داخلی در پی نوسانات کاهشی نرخ ارز خبر داد و گفت: در حال حاضر بازار به ثبات نسبی خوبی رسیده اما رکود شدید تقاضا و کاهش شدید معاملات ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۸    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران خاطر نشان ساخت باید دید اونس جهانی و شرایط بازارهای داخلی فردا به چه سمتی خواهد رفت اما در حال حاضر رکود شدیدی در صنعت طلا ایجاد شده که این رکود و کاهش تقاضا باعث شده واحدهای تولیدی و توزیعی دچار آسیب های مالی شوند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز (5 آذر 1402) به 28 میلیون و 850 هزارتومان و سکه طرح قدیم به 25 میلیون و 600 هزار تومان رسید. قیمت نیم سکه 15 میلیون و 200 هزارتومان، ربع سکه 10 میلیون و 200 هزارتومان و سکه یک گرمی 5 میلیون و 800 هزارتومان است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۰۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به رشد قیمت طلا و سکه در اولین روز کاری این هفته، نوسان بازار ارز و صعود انس جهانی را عامل این تغییر قیمت ها عنوان کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۱:۳۴    
درحالی که رئیس اتحادیه طلا و جواهر توصیه به عدم ثبت معاملات طلا در سامانه جامع تجارت را تکذیب کرده اما برخی فعالان بازار طلا و جواهر تهران از انجام وظایف در این زمینه خودداری می کنند. ...
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، قیمت طلا و سکه امروز با گپ مثبت باز شد. روند صعودی قیمت ها در بازار طلا برای ساعاتی سکه امامی را در کانال 29 میلیونی قرار داد، اما در پایان معاملات امروز، روند افزایشی قیمت ها کمی تعدیل شد و این قطعه در کانال پایین تر قرار گرفت. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر 28 میلیون و 950 هزار تومان است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز(4 آذر 1402) به 28 میلیون و 950 هزارتومان و سکه طرح قدیم به 25 میلیون و 600 هزار تومان رسید. قیمت نیم سکه 15 میلیون و 250 هزارتومان، ربع سکه 10 میلیون و 250 هزارتومان و سکه یک گرمی 5 میلیون و 800 هزارتومان است. ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران پیش بینی کرد قیمت طلا و سکه به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی و ثبات نرخ ارز در ایران فردا در همین محدوده و با نوسان جزئی داد و ستد خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
درحالی رئیس اتحادیه طلا و جواهر توصیه به عدم ثبت معاملات طلا در سامانه جامع تجارت را تکذیب و تأکید دارد که واحد صنفی وی نیز اقدامات ثبتی را انجام می دهد؛ اما شواهد حاکی است، برخی فعالان بازار طلای و جواهر تهران نسبت به انجام وظایف خود منفعل هستند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
روز دوم نمایشگاه معرفی دستاوردها و ظرفیت های شرکت های خلاق و دانش بنیان پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی با امضای یک تفاهم نامه همکاری و برگزاری یک نشست تخصصی و یک رویداد جذب سرمایه ادامه یافت.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا,قیمت سکه,قیمت دلار و ارز آزاد امروز شنبه 5 آذر 1402 را در فرتاک نیوز دنبال کنید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
برای همه ما خرید طلا و جواهر یک تجربه لذت بخش است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در رابطه با آخرین وضعیت حباب سکه در بازار، گفت: حباب سکه نیز در طول این هفته، 150 هزار تومان کاهش یافته و در حال حاضر در محدوده پنج میلیون و 50 هزار تومان قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی، از ادامه روند کاهش قیمت سکه و طلا در بازارهای داخلی در پی نوسانات کاهشی نرخ ارز در بازار داخل خبر داد و تاکید کرد که بازار در حال حاضر به ثبات نسبی خوبی رسیده اما رکود شدید تقاضا و کاهش شدید معاملات در بازار ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۶    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران حباب سکه را با 120 هزار تومان کاهش پنج میلیون و 80 هزار تومان اعلام کرد.