سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۱:۲۹Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طلا و جواهر»

راه امروز   ۷ دقیقه پیش    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: پیش بینی قیمت طلا و سکه امکان پذیر نیست به دلیل این که متغیرهای زیادی در این مهم نقش دارند که هر لحظه ممکن است قیمت ها را دچار تغییر کند.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۲۵ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
در سال های اخیر همانند سایر بازارها، طلا نیز با تحولات بسیاری روبه رو شده است. افزایش قیمت طلا در کشور به عنوان مهم ترین متغیر باعث شده است تا میزان تقاضا برای طلای ساخته شده به صورت ویژه و سکه افت محسوسی داشته باشد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۱۵    
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: هر قطعه سکه طرح جدید امروز نسبت به روز گذشته 80 هزار تومان گران شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران افزایش قیمت طلا و سکه در بازار امروز را ناشی از رشد نرخ ارز عنوان کرد و گفت: اگر دلار به روند افزایشی خود که ناشی از حادثه نطنز بوده ادامه ندهد قیمت طلا و سکه هم تغییری نخواهد کرد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۴    
خبرمهم: رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: هر قطعه سکه طرح جدید امروز نسبت به روز گذشته 80 هزار تومان گران شد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز به دلیل کاهش نرخ انس جهانی و کم شدن تقاضا برای خرید مصنوعات طلا و سکه، شاهد کاهش قیمت ها در بازار هستیم و نرخ ارز نیز ثابت ماند. ...
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-البرز- رئیس پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری اعضای باند سارقان منازل که اقدام به سرقت گاو صندوق، طلا و جواهر به ارزش 60 میلیارد ریال در مناطق مختلف کرج کرده بودند، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز بدلیل کاهش نرخ انس جهانی و کم شدن تقاضا برای خرید مصنوعات طلا و سکه، شاهد کاهش قیمت ها در بازار هستیم؛ نرخ ارز ثابت ماند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
قیمت طلای 18 عیار با سه هزار تومان کاهش به یک میلیون و 35 هزار تومان رسید. رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: به دلیل کاهش قیمت طلا سرمایه گذاری در طلای نو کم شده اما تقاضا برای خرید طلای دست دوم زیاد است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به کاهش قیمت طلا و سکه در روزهای تعطیلی بازار تهران گفت: پیش بینی می شود که این روند تا پایان فروردین ماه ادامه داشته باشد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: قابل ذکر است که به دلیل شیوع کرونا و اعلام شرایط قرمز در تهران، بازار طلا و جواهر تهران به مدت 2 هفته تعطیل اعلام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز یکشنبه 22 فروردین 1400 با کاهش حباب طلا و سکه شاهد افت قیمت ها در بازار و آرامش در بازار ارز هستیم.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه صنعت داخلی طلا از چشم انداز خوبی برخوردار است، گفت: قیمت ها در بازار ارز باید مدیریت شود. باتوجه به اینکه 65 تا 70 درصد از تجهیزات و مواد اولیه این صنعت وارداتی است، آرامش در بازار ارز می تواند تعادلی میان تولیدکنندگان و خریداران ایجاد کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید اگر قیمت جهانی طلا و نرخ ارز همانند روزهای اخیر باشد، پیش بینی می شود قیمت طلا و سکه بیش از این کاهش داشته باشد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۳۷    
قدیمی ها می گویند جنس بازار تجریش جور است؛ یعنی هر کالایی بخواهید از پوشاک و تنقلات گرفته تا طلا و جواهر و میوه و سبزی در آن پیدا می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
قیمت طلای 18 عیار با 11 هزار تومان کاهش به یک میلیون و 38 هزار تومان رسید. رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: طلا ارزان شده و این روزها برخی از مردم به دلیل نیاز مالی و تامین مایحتاج زندگی طلاهای خود را می فروشند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
روز شنبه، قیمت دلار 24 هزار و 800 تومان، قیمت یورو 29 هزار و 800 تومان و درهم امارات 6 هزار و 900 تومان اعلام شده است. به دلیل شیوع کرونا و اعلام شرایط قرمز در تهران ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از احتمال کاهش بیشتر قیمت طلا و سکه تا پایان تعطیلات بازار خبر داد و گفت: حباب سکه به دلیل نبود تقاضا افت زیادی داشته و به نظر می رسد این روند ادامه دار باشد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در گفتگو با خبرنگارپارسینه در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: امروز بنا بر دستورات اتاق اصناف و اتحادیه و طلا و جواهر با توجه به شرایط کرونایی کشور تمامی واحد های صنفی طلا و بازار تهران تعطیل شدند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: با کاهش تقاضا برای خرید سکه، حباب سکه کاهش پیدا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۸    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز با توجه به ثبات قیمت ها در بازار ارز، انس جهانی قیمت طلا و سکه بدون تغییر بوده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران تاکید کرد: در مجموع اما بصورت کلی، طی این هفته، قیمت جهانی افزایشی و قیمت ارز و قیمت انواع سکه کاهشی بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به روندی که بازار طلا از حدود سه ماه پیش در پیش گرفته بیان کرد: قیمت طلا و سکه مدتی است که به ثبات رسیده و ما انتظار جهش یا سقوط قیمت ها را نداریم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۰۴    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر ضمن اشاره به اینکه طی یک هفته اخیر تحت تاثیر مذاکرات و بحث های سیاسی، از اواسط هفته قیمت جهانی طلا و نرخ ارز در داخل افزایش یافت افزود: اما در مجموع هفته ای که گذشت علیرغم همه بالا و پایین شدن نرخ ارز و قیمت اونس جهانی ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیر هئیت مدیره اتحادیه طلا و جواهر از کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه خبر داد. *** کاهش قیمت ها در بازار طلا و سکه به گزارش خبرگزاری صنایع، نادر بذرافشان از کاهش قیمت ها در بازار ط لا و سکه خبر داد و اظهار داشت: ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر ضمن اشاره به اینکه طی یک هفته اخیر تحت تاثیر مذاکرات و بحث های سیاسی، از اواسط هفته قیمت جهانی طلا و نرخ ارز در داخل افزایش یافت افزود: اما در مجموع هفته ای که گذشت علیرغم همه بالا و پایین شدن نرخ ارز و قیمت اونس جهانی ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
محمدولی گفت: بازار طلا و جواهر تهران و اعضای صنفی این اتحادیه از روز شنبه همزمان با مشاغل گروه های 2، 3 و 4 به مدت دو هفته تعطیل خواهند بود.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: این بازار و تمام اعضای صنفی این اتحادیه همزمان با مشاغل گروه های 2 به مدت دو هفته از روز شنبه (21 فروردین ماه) تعطیل خواهند بود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: با توجه به در پیش بودن ماه رمضان و سیر نزولی تقاضا به احتمال زیاد از حباب سکه کاسته می شود و ما شاهد پایین آمدن قیمت سکه در محدوده حباب آن خواهیم بود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
قیمت طلای 18 عیار با هزار تومان کاهش به یک میلیون و 62 هزار تومان رسید. بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: بازار طلا روند آرامی دارد و و این بازار فقط به اخبار سیاسی واکنش پیدا می دهد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 18 فروردین 1400 با توجه به ثبات نرخ ارز، قیمت طلا و سکه در مقایسه با روز گذشته، تغییر چندانی نداشته است. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 18 فروردین 1400 با توجه به ثبات نرخ ارز، قیمت طلا و سکه در مقایسه با روز گذشته، تغییر چندانی نداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 18 فروردین 1400 با توجه به ثبات نرخ ارز، قیمت طلا و سکه در مقایسه با روز گذشته، تغییر چندانی نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: هر قطعه سکه طرح جدید امروز نسبت به روز گذشته 30 هزار تومان گران شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۲    
گالری طلا و جواهر ربیعی از سال 1342 تا به امروز با هدف ارائه بهترین خدمات و عرضه محصولات با کیفیت همراه با به روزترین طراحی ها ، در خدمت مشتریان خود بوده و تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا به عنوان بزرگترین خانواده طلا و جواهر در سطح کشور شناخته شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران از رکود سنگین در بازار طلا خبر داد و گفت: حجم معاملات به شدت کاهش یافته و وضعیت بازار شبیه روز های تعطیل است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه - نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز سه شنبه 17 فروردین 1400 با توجه به ثبات قیمت انس و افزایش اندک نرخ ارز در بازار، قیمت طلا و سکه بدون تغییر بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز سه شنبه 17 فروردین 1400 با توجه به ثبات قیمت انس و افزایش اندک نرخ ارز در بازار، قیمت طلا و سکه بدون تغییر بوده است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر از کاهش اندک قیمت سکه و افزایش قیمت دلار طی امروز 16 فروردین 1400 در بازار خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از ثبات قیمت طلا و سکه در بازار امروز خبر داد و گفت: نوسان نرخ ارز مثل سال قبل نیست و به همین دلیل قیمت طلا و سکه هم از زمان شروع بازار تا کنون تغییر چندانی نکرده است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر از کاهش اندک قیمت سکه و افزایش قیمت دلار طی امروز 16 فروردین 1400 در بازار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلاو جواهر از کاهش اندک قیمت سکه و افزایش قیمت دلار طی امروز 16 فروردین 1400 در بازار خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۵۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: پیش بینی ما این است که در سال 1400 در مقایسه با سال گذشته به طور کلی وضعیت بازار طلا بهتر خواهد شد، این بهبود به معنای ایجاد تعادل و ثبات در این بازار است و نوسان زیادی را شاهد نخواهیم بود.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: در 2 روز اخیر و در بازار داد و ستدی مشاهده نمی شود و شاهد کاهش تقاضا در بازار هستیم به همین علت حباب سکه طی این 2 روز 200 هزار تومان کاهش یافته و به 350 هزار تومان رسیده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
قیمت طلا نسبت به آخرین معاملات روز گذشته با هشت هزار تومان افزایش به یک میلیون و 58 هزار تومان رسید. بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: انس جهانی طلا نسبت به دیروز ثابت باقی مانده است اما به دلیل افزایش قیمت دلار طلا اندکی گران شد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
به گفته نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر افت قیمت دلار ناشی از مطرح شدن مباحث سیاسی، مذاکرات هسته ای و از سرگیری گفت وگوها در باره برجام باعث کاهش قیمت سکه نیز شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از ادامه کاهش قیمت طلا و سکه در بازار امروز خبر داد و گفت: چنانچه دلار به مسیر نزولی ادامه دهد طلا و سکه با کاهش قیمت بیشتری همراه خواهد شد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نقدینه - نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 15 فروردین 1400 با توجه به افت نرخ ارز در بازارهای داخلی، شاهد کاهش قیمت سکه و دلار در بازار هستیم. ...
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۶    
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 15 فروردین 1400 با توجه به افت نرخ ارز در بازار های داخلی، شاهد کاهش قیمت سکه و دلار در بازار هستیم.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بناب از دستگیری سارقان طلا و جواهر فروشی در این شهرستان خبر داد.