چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۱:۴۸Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار سکه»

اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : قیمت سکه روز گذشته نزولی بود اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز 6 بهمن 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟
اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: هراس فعلی برخی بازیگران بازار سکه احتمال افت بیشتر قیمت دلار است. دیروز نیز افت قیمت دلار بود که سکه امامی را از سطح 12 میلیون و 500 هزار تومانی عقب برد و این فلز گران بها را وارد کانال 12 میلیون و 400 هزارتومانی کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پاسینه؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی طلا با 6 دلار افزایش به یک هزار و 839 دلار در هر اونس رسید. قیمت هر اونس نقره هم 23 دلار و 83 سنت است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
قیمت دلار بعد از رشد روز گذشته در شروع معاملات امروز کاهش یافت و قیمت سکه را همراه خود پایین کشید. حباب قیمت سکه زیر 3 درصد بود و فعالان بازار سکه تمایل زیادی به خرید نداشتند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت سکه روز گذشته با سیگنال افزایشی قیمت دلار بر مدار صعود قرار گرفت اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز 5 بهمن 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟
سایت تحلیلی خبری صبح تهران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۵    
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار داخلی هم با توجه به بالا رفتن نرخ دلار و همچنین افزایش بهای جهانی طلا، قیمت انواع سکه و طلا سیر صعودی به خود گرفت.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی طلا با 7 دلار افزایش به یک هزار و 842 دلار در هر اونس رسید ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت سکه روز گذشته با کمک دلار افزایش یافت اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز 4 بهمن 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۳    
اقتصادنیوز: در روز دوشنبه سکه امامی بالای سطح 12 میلیون و 500 هزار تومانی باقی نخواهد ماند و خبری از دلار بالای 28 هزار تومان نیز نخواهد بود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: بهای جهانی طلا در بازار های جهانی بدون تغییر یک هزار و 836 دلار در هر اونس است. قیمت هر اونس نقره هم 24 دلار و 37 سنت است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت سکه روز گذشته بر مدار نزول قرار گرفت و 50 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد. این فلز گران بهای داخلی روز گذشته با 12 میلیون و 355 هزار تومان معامله شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در دو سال اخیر حجم بازیگران داخلی فعال در بازار رمزارزها افزایش پیدا کرده است. همین افزایش فعالیت بازیگران داخلی در این بازار موجب شد که حجم نوسانات در بازار سکه و طلا در سال 1400 نیز تا حدی نسبت به سال 1399 کاهش پیدا کند.
صبا ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: تناسب در عزضه و تقاضا در بازار، حباب سکه را با کاهش به 220 هزار تومان رساند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که اونس طلا علامت نزولی به قیمت سکه می دهد بالا آمدن قیمت دلار در بازار ارزش ذاتی سکه را تقویت کرده است.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
بازار سکه امروز در حالی آغاز به کار کرد که قیمت هر قطعه سکه امامی دیروز با 740000 ریال افزایش به 123030000 ریال رسید. این در حالی است که...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بازار سکه و طلا در هفته ای که گذشت. قیمت سکه این هفته به کمتر از 12 میلیون تومان رسید و فشار فروش در بازار سکه کم شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: طبق تحلیل دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، علیرغم اینکه بازار سکه و طلا داخلی از ابتدای هفته گذشته تا روز چهارشنبه در آرامش نسبی به سر می برد، اما روز پنجشنبه دچار یک شوک قیمتی شده و به یکباره نسبت به آخرین معاملات روز چهارشنبه ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: بهای جهانی طلا با 20 دلار افزایش به یک هزار و 840 دلار در هر اونس رسید. در بازار داخلی هم با توجه رشد اندک نرخ ارز و همچنین افزایش بهای جهانی طلا، قثمت انواع سکه و طلا با افزایش مواجه شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : قیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته جهش چشمگیری را تجربه کرد بنابراین می توان پیش بینی کرد که روند بازار سکه امروز 30 دی 1400 صعودی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اکو ایران : برخی معامله گران با تجربه بازار سکه باور دارند که سکه بدون علامت قوی دلار فاتح سطح 12 میلیون و 500 هزار تومانی نخواهد شد.
صبا ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: بهای جهانی طلا با 8 دلار افزایش به یک هزار و 818 دلار در هر اونس رسید.
سایت تحلیلی خبری صبح تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۴    
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: بهای جهانی طلا با 8 دلار افزایش به یک هزار و 818 دلار در هر اونس رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
عده ای از معامله گران بازار سکه باور دارند در صورتی که امروز خبری از افزایش دلار نباشد، کار برای سکه بازان دشوار خواهد شد.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بازار سکه امروز در حالی آغاز شد که قیمت هر قطعه سکه امامی دیروز با 210 هزار ریال کاهش به 121 میلیون و 310 هزار ریال رسید. اما امروز...
پرسش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که در شب گذشته برخی معامله گران بر روی افزایش حباب سکه و انتشار اخبار مثبت از مذاکرات وین تاکید داشتند، گروه دیگری باور داشتند که حملات صورت گرفته به خاک امارات می تواند فضای منطقه را متشنج کند. آن ها انتظار دارند که در شرایط تشنج، تقاضا برای خرید سکه و طلا افزایش پیدا کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ محمد کشتی آرای ، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور در گفتگو با پارسینه گفت: در بازار امروز بهای جهانی با 10 دلار کاهش نسبت به روز گذشته به یک هزار و 810 دلار در هر اونس رسید ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معامله گران بازار سکه معتقدند در صورتی که قیمت دلار آمریکا امروز سه شنبه بالا برود می توان انتظار صعود قیمت سکه را داشت در غیر این صورت قیمت سکه به روند کاهشی روز گذشته ادامه خواهد داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهلنی طلا با 3 دلار افزایش به یک هزار و 823 دلار در هر اونس رسید. در بازار داخلی هم بال توجه افت نرخ ارز، قیمت انوئاع سکه و طلا روند کاهش به خود گرفت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت سکه روز گذشته صعود کرد اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز 27 دی 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۳    
اقتصادنیوز: جو احتیاطی در بازار سکه بسیار سنگین است و بازیگران بزرگ بازار حاضر نیستند که ریسک خاصی را به جان بخرند. در چنین فضایی انتظار نمی رود که سکه در روز جاری نیز نوسان زیادی را تجربه کند، مگر آنکه در بازار دلار یا طلا اتفاق هیجان انگیز و متفاوتی رخ دهد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
هر بار که خبری از دور جدید مذاکرات لغو تحریم ها منتشر می شود بازارهای کشور وارد فاز سردرگمی شده و نوسانات مختلفی از خود بروز می دهند. بازار سکه و طلا هم مستثنی نیستند و حالا با شایعه های اخیر مبنی بر به وجود آمدن موانعی برای دور جدید مذاکرات ممکن است در روزهای آتی با نوسان قیمتی در بازار سکه و طلا ...
صبا ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: بر اساس آخرین معاملات بازار قیمت سکه طرح قدیم 11 میلیون و 800 هزار تومان، سکه طرح جدید 12 میلیون و 80 هزار تومان، نیم سکه 6 میلیون و 580 هزار تومان خرید و فروش شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۳    
به گزارش پارسینه؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: بازار های جهانی روز یکشنبه تعطیل هستند و هر اونس طلا 1819 دلار است. قیمت هر اونس نقره نیز 23 دلار و 600 است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معامله گران بازار سکه معتقدند کاهش قیمت سکه روز گذشته به علت افت قیمت دلار بود. دلار روز گذشته نسبت به عصر روز پنجشنبه 500 تومان پایین تر بود و با 27 هزار و 450 تومان معامله شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اکو ایران : حمایت 12 میلیون و 200 هزار تومانی در بازار سکه اهمیت زیادی دارد، چرا که شکست آن می تواند زمینه ساز از دست رفتن کانال12 میلیون تومانی شود و فلز گران بهای داخلی را به سوی محدوده 11 میلیون و 800 هزار تومانی هدایت کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: در بازار امروز بهای جهانی طلا با 21 دلار افزایش نسبت اوایل هفته گذشته و کاهش نسبت یه روز پنجشنبه به یک هزار و 819 دلار در هر اونس رسید. قیمت هر اونس نقره هم 23 دلار و 6 سنت ایست ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بازار سکه در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته شاهد صعود قیمت سکه بود. این فلز گران بهای داخلی روز پنجشنبه توانست 25 هزار تومان بر ارزش خود بیفزاید و با 12 میلیون و 405 هزار تومان معامله شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به باور برخی از فعالان بازار سکه یکی از عواملی که موجب شد قیمت سکه از بعدازظهر روز جمعه تحت فشار قرار بگیرد، نزول ممتد اونس طلا در بازارهای جهانی بود.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
هفته گذشته، نوسانات قیمت دلار کاهش یافت و حجم معاملات ارزی در بازار آزاد ارز تهران به کمترین سطح رسید.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ابراهیم محمدولی در رابطه با وضعیت یک هفته اخیر بازار سکه و طلای در بازار به ایسنا گفت: در حالیکه بهای جهانی طلا در یک هفته گذشته روندی افزایشی داشت اما قیمت طلا و سکه در بازار داخلی در این هفته با افت و آرامش نسبی همراه بود ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
نقدینه -نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر از کاهش 180 هزار تومانی حباب قیمت سکه در هفته ای که گذشت خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، محمد کشتی آرای درباره تحولات بازار سکه و طلا اظهار داشت: قیمت انس جهانی طلا در پایان هفته نسبت به ابتدای هفته 25 دلار افزایش داشت. ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
قیمت طلا در هفته سوم دی ماه متاثر از کاهش نرخ ارز کاهشی بود و حباب سکه با 180 هزار تومان افت، به 250 هزار تومان رسید. تهران – اقتصادبرتر – 24 دی 1400 ...
صبا ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: در بازار داخلی هم با توجه تغییرات نرخ ارز، قیمت اواع سکه و طلا روند کاهشی داشت.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه؛ محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا در خصوص وضعیت امروز بازار طلای کشور گفت: بهای جهانی طلا با 24 دلار اقزایش در طول هفته به یک هزار و 822 دلار در هر اونس رسید. قیمت هر اونس نقره هم 23 دلار و 19 سنت است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قیمت سکه روز گذشته نزول را تجربه کرد اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز پنج شنبه 23 دی 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سکه با از دست دادن دو حمایت طی روزهای آتی می تواند حدود یک میلیون تومان از ارزش خود را از دست بدهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معامله گران بازار سکه معتقدند در صورتی که در بازار ارز امروز قیمت دلار به مسیر صعودی خود ادامه دهد احتمال دارد که سکه بتواند خود را بالای محدوده 12 میلیون و 500 هزار تومان تثبیت کند.
صبا ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای، کارشناس بازار سکه و طلا گفت: افزایش دوباره نرخ ارز، باعث شد تا قیمت سکه و طلا سیر صعودی پیدا کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : قیمت سکه روز گذشته با کمک قیمت اونس طلا بالا رفت اما معامله گران قیمت سکه را برای امروز سه شنبه 21 دی 1400 را چگونه پیش بینی کرده اند؟
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر اقتصادی، علت کاهش قیمت سکه و ارز طی روز های اخیر در بازار های مالی کشور را تعدیل قیمتی عنوان کرد که به دلیل ترس ناشی از اخبار مثبت مذاکرات میان سرمایه گذاران این بازار ها ایجاد شده و در نهایت باعث هجوم این افراد به فروش سکه و ارز خود در بازار کنند.