شنبه ۱۶ اسفندساعت ۲۱:۱۳Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح ملی»

فرتاک نیوز   ۴۰ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش فرتاک نیوز؛بهادری در جلسه ویدیوکنفرانس طرح اقدام ملی مسکن گفت: از مجموع 16515 مورد درخواست طرح اقدام ملی مسکن تا کنون 3531 مورد حائز شرایط اولیه شناخته شده اند. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان با اشاره به طرح ملی نسخه نویسی الکترونیک این سازمان، گفت: روزانه بیش از 2 هزار فقره از نسخه های تامین اجتماعی در این استان الکترونیکی است.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک اهواز از مشارکت 11 نیروی مراقب سلامت و فرهنگی جهادی آموزش و پرورش این ناحیه در طرح ملی شهید سلیمانی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
از30 کانون فرهنگی هنری مسجد کرمان که بیشترین امتیاز طرح ملی ایران قوی را کسب کرده بودند؛ قدر انی شد.
رئیس هیئت ورزش های همگانی فارس گفت: لیگ تندرستی طرح ملی فدراسیون ورزش های همگانی از چهارم تا 15 اسفند ماه جاری برگزار شد و باعث افتخار است که در این لیگ، سه شهر از استان فارس در بین 25 شهر فعال و برتر کشور قرار گرفتند.
صبح قزوین   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: طرح ملی کتابخانه گردی به مدت سه روز در استان قزوین اجرا می شود.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان گفت:طرح ملی کتابخانه گردی همزمان با سراسر کشور از 16 اسفند در استان آغاز شده و به مدت سه روز ادامه دارد.
ایبنا   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت: طرح ملی کتابگردی به مدت سه روز و در سه شهرستان استان قزوین اجرایی می شود.
ایبنا   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان گفت: همزمان با سراسر کشور طرح ملی کتابخانه گردی از امروز 16 اسفندماه به مدت سه روز در این استان اجرا می شود.
شبستان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیران مسئول 30 کانون فرهنگی هنری مسجد از استان کرمان که بیشترین امتیاز را در طرح ملی ایران قوی کسب کردند، تجلیل شدند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران در راستای حضور در نمایشگاه رونمایی از دستاوردها، محصولات و خدمات طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، جلسه هماهنگی حوزه تجاری سازی و اشتغالزایی جهاد دانشگاهی در دانشگاه مازندران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
طرح ملی کتابخانه گردی به مدت 3 روز در استان قزوین اجرا می شود.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
داوری طرح ملی ایران قوی در مرحله فینال با حضور یئت داوران ممتاز روزهای 17 و 18 اسفند برگزار می شود.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلخال گفت: در اجرای طرح ملی جنگل کاری و توسعه فضای سبز تا پایان امسال بیش از 200 هزار نهال صنوبر سازگار با طبیعت در این منطقه توزیع و غرس می شود.
شبستان   ۷ ساعت پیش    
رواق کتاب طرح ملی ایران قوی با 2496 مورد بروزرسانی، ثبت 32402 فعالیت در شنبه های کتاب و ثبت 792 ایده کتابخوانی از کانون های سراسر کشور توانسته از فعال ترین عرصه های فعالیت بچه های مسجد و فرصت ساز دوستی و آشتی آنها با یار مهربان باشد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد اصفهان گفت: 30 کانون از مجموع 2 هزار کانون فعال مساجد این استان در طرح ملی فرهنگ و هنر مساجد ایران(فهما) برتر شدند.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام رمضانی گفت: در سال جاری مراحل تأسیس 40 کانون فرهنگی هنری در مساجد در حال انجام است که با این اقدام، تعداد کانون های مساجد استان قزوین به 402 کانون می رسد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
ناهیدی فرد با اشاره به مشارکت خوب کانون های فرهنگی هنری مساجد در طرح ملی ایران قوی گفت: 5 کانون فرهنگی هنری مساجد استان همدان به مرحله نیمه نهایی طرح ملی ایران قوی راه یافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان طرح اقدام ملی مسکن یکی از سیاست های دولت دوازدهم برای خانه دار شدن اقشار بی مسکن است، اگرچه این طرح می توانست موجب اشتغال و حرکت در بخش داخلی کشور شود، ناگاه اجرای آن در اصفهان از پیمانکاران داخلی گرفته به یک شرکت خارجی سپرده شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید جلوی بورس بازی در حوزه مسکن گرفته شود، اظهار کرد: طرح ملی مسکن، دهک های متوسط به بالا را در بر می گیرد درحالی که مشکل و هدف ما دهک های پایین جامعه است. ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۰۷    
اختتامیه طرح ملی لاله های روشن به میزبانی گالیکش در شبکه شاد و بطور پخش زنده در سراسر استان گلستان، برگزار شد.
خیرین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر برنامه های فرهنگی و ترویجی این جمعیت در زمینه اجرای طرح ملی نهضت سبز و هفته منابع طبیعی را تشریح کرد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۵   + ۴۷ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره بانک مسکن از افتتاح حساب بیش از 208 هزار متقاضی طرح ملی مسکن خبر داد و گفت: تاکنون 6370 میلیاردتومان توسط متقاضیان واریز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیر ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان گفت: از 30 کانون برتر فرهنگی و هنری مساجد این استان در قالب طرح ملی ایران قوی تجلیل به عمل می آید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: لرستان-مدیرکل محیط زیست لرستان از اجرای طرح ملی مدیریت زیست بوم در تالاب بیشه دالان بروجرد و مجموعه تالاب های پلدختر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از اجرای طرح ملی کتابخانه گردی از روز شنبه (16 اسفند) در کرمانشاه خبرداد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۴    
بهره برداری از بیش از هزار طرح ملی مدیریت شهری به ارزش بیش از 10 هزار میلیارد تومان؛ و وضعیت پیچیده کرونایی در روز های پایانی سال؛ از عناوین مهم ترین اخبار این بخش است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در زمان حاضر سازمان ملی زمین و مسکن برای اجرای طرح اقدام ملی سهمیه بنیاد مسکن 70 هزار واحد زمین در شهرهای مختلف کشور تامین کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- چهار جلد کتاب با عناوین تکاپوی توسعه، دستاوردهای مطالعاتی طرح ملی نجات دریاچه ارومیه در 2 جلد با همت دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه و ارزیابی سریع توازن آبی در حوضه آبریز دریاچه ارومیه رونمایی شد.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: بیمه شدگان تامین اجتماعی، عدم پذیرش داروخانه ها و مراکز درمانی بدون دفترچه بیمه را در سامانه 1420 ثبت کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
8 طرح ملی در خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- رییس فدراسیون ورزش دانش آموزی گفت: 30 درصد دانش آموزان کشورکم تحرک هستند که برای برون رفت از این مشکل طرح ملی کوچ در مدارس در حال اجرا است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گلباغی با اشاره به آغاز مرحله نیمه نهاییِ داوری طرح ملی ایران قوی از 13 اسفندماه، گفت: 6 کانون فرهنگی هنری مساجد کردستان موفق به راهیابی به مرحله نیمه نهایی طرح ملی ایران قوی شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۹    
با حضور جمعی از مدیران و برگزیدگان، آیین اختتامیه جشنواره طرح ملی بانوی آب در روز چهارشنبه 13 اسفند ماه در گرگان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه ناحیه اهر نیز از برگزاری موفق طرح حاج قاسم سلیمانی با تلاش بسیج و شبکه بهداشت در این شهرستان خبر داد و افزود: افتخار می کنیم که در اجرای این طرح ملی جزو شهرهای اول استان بودیم و بیشترین مورد بیماران را شناسایی و نسبت به درمان آن ها اقدام کرده ایم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۹    
مردانی گفت: همزمان با ماه رجب 30 بسته گوشت متبرک قربانی در قالب طرح ملی راهکار و اجرای طرح رزمایش مواسات و همدلی توسط کانون فرهنگی هنری صدیقه کبری بین نیازمندان روستای کران توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی زارعت و آشنایی با گیاهان دارویی به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه شهرستان نظرآباد و همکاری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان در این سپاه ناحیه برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۹    
انقانی از راه یابی 11 کانون فرهنگی هنری استان مرکزی به مرحله نیمه نهایی طرج ملی ایران قوی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کرمان از تجلیل از 30 کانون برتر طرح ملی ایران قوی در گلزار شهدای کرمان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۷    
اسدی گفت: طرح ملی ایران قوی سبب شد اکثر کانون ها، فعالیت های خود را در مسیر واحد و هدفمند قرار دهند و این طرح همچنین سبب شد کانون های مساجد به آحاد مردم شناسانده شوند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سرویس : چند رسانه ای - اینفوگرافی زمان : شناسه خبر : 1033842 اینفوگرافی کانون های فرهنگی هنری مساجد برتر هر استان از حیث امتیاز در طرح ملی“ایران قوی” را در اندازه اصلی اینجا ببینید. پایان پیام/ 607 ضمیمه : کلید ‫واژه ها: مساجد برتر هر استان | طرح ملی ایران قوی | ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: طرح ملی مسکن در قالب 55 هکتار در منطقه پردیسان عملیاتی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان تفاهم نامه همکاری مشترک طرح ملی شتاب دهی کسب و کارهای فناورانه جوانان، روز گذشته (13 اسفندماه) ما بین اداره کل ورزش و جوانان استان و جهاددانشگاهی زنجان به امضا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: اجرای طرح ملی "برق امید" برای مشترکان کم مصرف و تخفیف 100 درصدی در مشهد تاکنون 20 میلیارد ریال صرفه جویی در بر داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تسهیلات 150 میلیون تومانی مسکن به دهک های یک تا 3 در قالب طرح ملی مسکن پرداخت می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۷    
مظاهری گفت: همزمان با گرامیداشت 18 اسفند سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد از مدیران برتر چهارمحال و بختیاری که فعالیت های گسترده ای را در قالب طرح ملی ایران قوی در سامانه بچه های مسجد ثبت کرده اند تجلیل می شود.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از قرار گرفتن دو کانون فرهنگی هنری مساجد استان یزد در بین 5 کانون برتر کشور در طرح ملی ایران قوی خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۶:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
بدر شکوهی روز چهارشنبه در جلسه طرح ملی الگوی خدمات یکپارچه و جامع سلامت روان و مراقبت های اجتماعی ایرانیان (سامان) در شهرستان اسکو، افزود: همزمان با پیشبرد مراحل مختلف این طرح، باید پایش طرح نیز به شکل منظم صورت گیرد و برای استفاده از تجربیات آن، اقدامات انجام شده مستندسازی شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: افزون بر 98 درصد از دانش آموزان گیلان در مرحله اول اجرای طرح ملی کوچ "کنترل وزن و چاقی" شرکت کرده و غربالگری شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خوزستان از راهیابی 10 کانون فرهنگی هنری مساجد استان به مرحله نیمه نهایی داوری رواق های طرح ملی ایران قوی خبر داد.