پنجشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۷:۵۵Dec 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واکسیناسیون»

رییس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درباره فرآیند اتصال خدمات این وزارتخانه به پنجره ملی خدمات هوشمند، توضیحاتی ارائه کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه از واکسیناسیون بیش از 290هزار راس دام سبک و سنگین از ابتدای سال 1402علیه بیماری های مختلف دامی در این شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت گاو و گوساله موجود در 53 واحد اپیدمیولوژیک دامی شهرستان نهبندان به صورت رایگان علیه بیماری لمپی اسکین واکسینه شدند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دکتر پورمند رئیس اداره مدیریت بهداشت بیماری های طیور از اتمام نهمین فاز سراسری واکسیناسیون رایگان نیوکاسل با پوشش حداکثری در طیور بومی استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به همت دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد طرح رایگان واکسیناسیون دام های سنگین علیه بیماری لمپی اسکین در شهرستان دنا آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال تاکنون 875 هزار قطعه طیور بومی در سطح استان از طریق واکسن آشامیدنی علیه بیماری ویروسی نیوکاسل به صورت رایگان، واکسینه شده اند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون سلامت دامپزشکی استان از آغاز واکسیناسیون رایگان سراسری علیه بیماری لمپی اسکین در جمعیت دام سنگین کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان گلستان طرح رایگان واکسیناسیون لمپی اسکین در جمعیت دام سنگین استان گلستان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۰۰:۰۶    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تاکستان گفت:یک تیم سیار تزریق واکسیناسیون آنفولانزا برای گروه های هدف اعزام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۴:۱۶    
طرح جهادی واکسیناسیون و معاینه ی رایگان دام در مناطق روستایی گیلان، امروز به روستای تورانسرای سنگر رسید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۸    
مدیرکل دامپزشکی گلستان از واکسیناسیون 120 هزار راس دام سنگین در استان خبر داد و گفت: این واکسیناسیون در دامداری سنتی و نیمه صنعتی به صورت رایگان انجام می شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نخستین رزمایش جهاد دامپزشکی در مناطق محروم شرق مازندران در شهرستان بهشهر، با اعزام 19 گروه جهادی به مدت سه روز آغاز شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد، دکتر میثم استکی سرپرست شبکه گفت: در راستای برآورده سازی رسالت سازمان دامپزشکی و صیانت از صنعت طیور و پیشگیری و آمادگی لازم در مقابل بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر یک میلیون و 700 هزار قطعه پرنده مورد پرورش در ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - همزمان با اعزام 19 گروه جهادی به مناطق محروم و بالادست، واکسیناسیون رایگان بیش از 12هزار راس دام سبک و سنگین، سم پاشی و ضدعفونی اماکن دامی و آموزش بهره برداران درحال انجام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۶    
مدیرکل دامپزشکی گلستان از اجرای واکسیناسیون رایگان دام بر علیه بیماری لمپی اسکین در استان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان قم، دکتر مجید صادق کارشناس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان قم، طی گزارش خبری صدا و سیمای مرکز قم در خصوص نگهداری حیوانات خانگی گفت ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کردستان، سرپرست شبکه دامپزشکی دیواندره در این جلسه عنوان کرد: یکی از راه های مهم کنترل بیماری فوق العاده مسری و پر خسارت تب برفکی علاوه بر لزوم رعایت مقررات بهداشتی قرنطینه ای، واکسیناسیون منظم و دوره ای جمعیت حساس دامی می باشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۵    
اردوی جهادی به منظور واکسیناسیون دام های دامدارن علیه بیماری های تب برفکی و لمپی اسکین در روستا های بخش نگین کویرِ فهرج در حال برگزاریست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - همزمان با اعزام 19 گروه جهادی، واکسیناسیون رایگان بیش از 12هزار راس دام سبک و سنگین، سم پاشی و ضدعفونی اماکن دامی و آموزش بهره برداران از امروز یکشنبه به مدت سه روز در شرق مازندران شروع شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۶    
واکسیناسیون یکی از موثرترین مداخلات بهداشت عمومی در جهان برای حفظ جان و ارتقای سلامت است. با کنترل بیماری توسط واکسن، والدین کمتر شاهد اثرات مخرب بیماری های عفونی قابل پیشگیری هستند. بنابراین، نگرانی یا ترس نابجا از تزریق واکسن می تواند مشکلات مربوط به خود بیماری را نادیده بگیرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و فوتی ها ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه دکتر ناصح کیخسروی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پاوه گفت: در راستای خدمت رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار استان اکیپ خدمات رسان دامپزشکی شهرستان پاوه جهت ویزیت و معاینه دام ، سمپاشی ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دامپزشکی لرستان در آئینه خبری اخبار و اطلاعات آبان ماه 1402 مندرج در سایت دامپزشکی لرستان روابط عمومی اداره کل دامپزشکی لرستان تشدید پایش انفلوآنزای فوق حاد پرندگان توسط دامپزشکی لرستان در هفته پدافند غیرعامل o 1402/08/02 - 13:29 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی کرمان گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 134 هزار راس دام سبک و 20 هزار راس دام سنگین علیه این بیماری واکسینه شده اند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار ایلام گفت: شهرداری برای هر قلاده سگ در مدت نگهداری سه ماهه، بین 20 تا 25 میلیون ریال از محل منابع داخلی خود برای فرایندهای زنده گیری، جمع آوری، نگهداری، تغذیه، واکسیناسیون و عقیم سازی هزینه می کند و باتوجه به تعداد زیاد سگ ها، این هزینه سرسام آور و خارج از توان شهرداری است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت گفت: در پاییز ویروس آنفلوآنزا و کووید 19 در جامعه در گردش هستند؛ متخصصان توصیه کرده اند سالمندان و زنان باردار واکسیناسیون خود را به موقع انجام دهند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
این رزمایش توسط نیروهای بسیجی و جهادگر اداره دامپزشکی و اعضای کانون بسیج مهندسین ناحیه سپاه آباده در منطقه عشایری روستاهای محمد آباد و خسروشیرین (فاصله 80 کیلو متری ) و روستاهای امیر آباد، سعادت آباد، فیض آباد،جوشقان، سورمق و مرتع مزرعه عرب برگزار گردید، در این طرح اقدامات زیر انجام گرفت ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری مشترک بین اداره دامپزشکی شهرستان عوض و بسیج ناحیه مقاومت این شهرستان رزمایش جهادگران فاطمی با هدف خدمات رسانی به مناطق محروم این شهرستان رزمایش جهادگران فاطمی با هدف خدمات رسانی به مناطق محروم برگزار گردید. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد از واکسیناسیون رایگان چهار هزار دام و طیور در یکی از مناطق عشایری این شهرستان طی هفته جاری خبرداد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
با هدف خدمات رسانی به مناطق محروم شهرستان ممسنی رزمایش جهاد دامپزشکی در بخش ماهور میلادی ،بیدکرز،چرخو دشت قیر، گازرگاه،جمال کر و مناطق عشایری با فاصله بیش از 130 کیلومتر از مرکز این شهرستان برگزار گردید. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۵    
در راستای رزمایش جهادگران فاطمی3، اردوی جهادی بسیج سازندگی سپاه ناحیه خنج به همراه اداره دامپزشکی شهرستان خنج در منطقه باغان از توابع بخش محمله با فاصله بیش از 50 کیلومتر از مرکز شهر با هدف امنیت غذایی و واکسیناسیون دام برگزار شد.
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۲    
رشت – ایرنا – مدیرکل دامپزشکی گیلان با اشاره به آغاز طرح واکسیناسیون علیه بیماری لمپی اسکین در استان پیش بینی کرد: حدود 320 هزار راس دام سنگین در این طرح واکسینه شود. این پست 42 بار بازدید شده
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی گیلان با اشاره به آغاز طرح واکسیناسیون علیه بیماری لمپی اسکین در استان پیش بینی کرد: حدود 320 هزار راس دام سنگین در این طرح واکسینه شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از دامپزشکان بسیجی شهرستان باشت با حضور در مناطق عشایری هزیم و میانه به دامداران این روستاها خدمات رایگان دامپزشکی ارائه کردند.
اقتصاد آنلاین / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۸۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با تشریح آخرین وضعیت بروز بیماری های فصلی در کشور، با تاکید بر اینکه اکنون بیشترین سهم بیماری زایی مربوط به آنفلوآنزاست، گفت: از این رو به افراد بالاتر از 60 سال، کسانی که بیماری های زمینه ای دارند، زنان باردار و.. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد، دکتر میثم استکی سرپرست شبکه اعلام نمود: در راستای حفظ سرمایه های دامی و امنیت غذایی جامعه و حفظ سلامت، کیفیت و امنیت مصرف فرآورده های خام دامی و پیشگیری و کنترل بیماری تب برفکی، واکسیناسیون رایگان بیماری تب برفکی اجرا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
با اجری طرح واکسیناسیون رایگان، 7 هزار راس دام سنگین در تکاب علیه بیماری لمپی اسکین، مایه کوبی می شوند.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی لرستان از واکسیناسیون 800 هزار رأس دام این استان علیه بیماری آبله و طاعون نشخوارکنندگان خبر داد. به گزارش تمدن لر، مصطفی زبردست در گفت وگو با رسانه ها ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی طرقبه شاندیز، طرح سراسری واکسیناسیون لمپی اسکین در جمعیت گاو و گوساله شهرستان به منظور ایمن سازی جمعیت دام سنگین در واحدهای روستایی سطح شهرستان آغاز شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان فریدن، دکتر موسی خانی سرپرست شبکه بیان نمود: با هدف پیشگیری از شیوع و انتشار بیماری نیوکاسل در منطقه، با تامین واکسن نیوکاسل مقاوم به حرارت آشامیدنی ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان کاشان، دکتر عباس شاه میرزایی رئیس شبکه گفت: هر ساله با شروع فصل رفت و برگشت پرندگان مهاجر از آسمان کشور و احتمال انتقال ویروس آنفلوآنزای فوق حاد طیور به پرندگان صنعتی و آزاد پرواز داخل کشور ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
هر بار که سروکله یک ویروس جدید دیده و شنیده می شود علاوه بر زنده شدن خاطرات ناخوشایند مرگ ومیر های کرونایی، نزاع مخالفان و موافقان واکسیناسیون عمومی هم در اذهان تداعی می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۲۵    
به گزارش زیرنویس، بیمارستان های چین مملوء از بیماران تنفسی شده است، افزایش تعداد موارد ابتلا به بیماری تنفسی در کودکان باعث شده سازمان جهانی بهداشت درخواست رسمی خود را برای دریافت اطلاعات درمورد این بیماری صادر کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته در مجموع 15 هزار و 958 مورد ابتلای جدید به کرونا در جهان ثبت شد و 31 نفر نیز براثر ابتلا به کرونا جان باختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۳:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان ایلام از کاهش تب مالت در ایلام با واکسیناسیون 80 درصدی دام های جمعیت هدف خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: تا کنون بیش از 500 هزار رأس دام بر علیه بیماری آبله گوسفند و بز و بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک PPR بصورت رایگان واکسینه شده اند.
برترین ها / زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۸:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
یک فوق تخصص مراقبت های ویژه، در واکنش به شیوع بیماری های تنفسی در چین، توضیحاتی داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با اجرای طرح واکسیناسیون 300 دام سنگین 60 دامدار روستا های هدف استان زنجان از خدمات بهره مند شدند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بوئین زهرا با اعلام این خبر افزود: اردوی جهادی خدمات رایگان دامپزشکی با همکاری اداره جهاد کشاورزی و بسیج شهرستان در روستای آراسنج بالا اجرا شد. ...