یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۵۷Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واکسیناسیون»

خانه خشتی   ۱۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمدصادق بصیری گفت: استاندار پیگیر آغاز واکسیناسیون افراد بالای 50 سال به خصوص در جنوب و شرق استان و همچنین تعطیلی برخی ادارات از وزارت خانه است.
شبکه خبر   ۱۶ دقیقه پیش    
معاون کل وزیر بهداشت گفت: در اغلب شهرستان ها مراکز واکسیناسیون عمومی در نیمی از ساعات کاری خود مراجعه کننده ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۷ دقیقه پیش    
بیش از 160 هزار معترض روز شنبه درسراسر فرانسه به خیابان آمدند، که همگی با داشتن اجباری گذرنامه بهداشتی و واکسیناسیون برای برخی مشاغل مخالف بودند.
ایلنا   ۲۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: افراد بالای 50 سال که تاکنون واکسن دریافت نکرده اند تا 72 ساعت دیگر فرصت نام نویسی دارند.
سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری قزوین با اشاره به آغاز واکسیناسیون رانندگان حمل ونقل عمومی در برخی شهر های کشور، خواستار اختصاص واکسن کرونا به رانندگان تاکسی و اتوبوس شهر قزوین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۲ دقیقه پیش    
رییس مرکز اورژانس تهران از طرح ضربتی واکسیناسیون در 17 پایگاه این مرکز در استان خبر داد.
بولتن نیوز   ۲۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: سن ثبت نام واکسیناسیون در سراسر کشور دو سال کاهش یافت.
مرصاد   ۳۵ دقیقه پیش    
مرصاد نیوز: مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: سن ثبت نام واکسیناسیون در سراسر کشور دو سال کاهش یافت و به 58 سال رسید.
فرارو   ۴۰ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
چهار هزار نفر از مردم یونان در مخالفت با واکسیناسیون اجباری کرونا مقابل ساختمان پارلمان این کشور تجمع کردند که این تظاهرات با دخالت پلیس به خشونت کشیده شد. به گزارش فرارو، پلیس یونان برای سرکوب چند هزار معترض به واکسیناسیون اجباری ویروس کووید19 به روش های خشن متوسل شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۴ دقیقه پیش    
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: برای واکسیناسیون معلمان امروز تصمیم گیری می شود.
روزنامه سپید   ۴۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید، حمید سوری در گفت وگو با ایسنا گفت: در مناطق شرقی کشور یعنی سیستان و بلوچستان روند بیماری به کندی رو به بهبود گذاشته است. آمار موارد بستری ناشی از کرونا کاهش چشمگیری داشته است و آمار مرگ و میر نیز پایین آمده است ...
ایلنا   ۵۳ دقیقه پیش    
جانشین ستاد کرونای استان قزوین گفت: در حال حاضر 66 درصد از افراد بالای 60 سال در استان علیه کرونا واکسینه شده و بزودی واکسیناسیون گروه سنی 55 سال به بالا نیز آغاز خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۵۳ دقیقه پیش    
گروه استان ها- رئیس مرکز بهداشت شهرستان شهرضا گفت: در نوبت نخست 16 هزار و 83 نفر و در نوبت دوم 4 هزار و 865 نفر در شهرضا علیه ویروس کرونا واکسینه شدند.
فرماندار بم گفت: با تلاش و درخواست ستاد کرونای استان، با واکسیناسیون افراد بالای 50 سال در شرق و جنوب استان کرمان موافقت شد.
شفقنا   ۵۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: 90 هزار و 767 دز واکسن کرونا بر اساس سند ملی واکسیناسیون کووید-19 در سیستان و بلوچستان به گروه های هدف تزریق شده است. ...
فرهنگ وهنر   ۵۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
با شتاب گرفتن روند واکسیناسیون در ایران، تزریق واکسن از مرز 10 میلیون دُز گذشت.
خبرگزاری تسنیم   ۵۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها با توجه به فعالیت ویروس دلتا در سراسر کشور درحالی به شرایط بحرانی رسیده ایم که کمبود منابع انسانی و دارو درکنار روند کند واکسیناسیون احتمال تجربه روزهای تلخ کرونایی دور از انتظار نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی بیرجند با بیان اینکه سومین مرکز تجمیعی واکسن امروز در خراسان جنوبی راه اندازی می شود، گفت: روند واکسیناسیون در استان سرعت خیلی خوبی پیدا کرده است.
متخصص تغذیه و پژوهشگر مرکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی در خصوص نکات مهم تغذیه ای قبل از انجام واکسیناسیون علیه ویروس کرونا توضیحاتی ارائه کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان کارشناس ستاد مقابله با کرونای استان کرمان گفت: تنها سلاحی که برای ریشه کن کردن بیماری کرونا در دنیا وجود دارد واکسیناسیون است و بیماری های مهلک مثل سرخک، سل و ... در زمان شیوع فقط با واکسن کنترل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
تظاهرات مخالفان واکسیناسیون اجباری در شهر آتن پایتخت یونان با دخالت پلیس منجر به خشونت شد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان لنجان در حاشیه بازدید نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی از روند واکسیناسیون کرونا در مراکز تجمیع واکسیناسیون فولادشهر گفت: به دنبال اجرای طرح ملی واکسیناسیون در سطح کشور، شهرستان لنجان 2 مرکز تجمیع واکسیناسیون را مورد بهره برداری قرار داد.
شفا آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برخی به دلیل ترس از ابتلا به کرونا حتی با وجود مشاهدات به پزشک مراجعه نکردند. خیلی از افراد به ویژه در رشته ما یعنی بخش کلیه و مجای ادراری که اغلب افراد مسن هستند و بیشتر دستورالعمل های بهداشتی را رعایت می کنند، ترس از کرونا و عدم مراجعه به پزشک باعث مشکلات شدید در آنها شده است
شفا آنلاین   ۱ ساعت پیش    
دیگر کسی نمی تواند انقلتی در مورد مسائل و مصائب رخ داده در طرح واکسیناسیون عمومی در کشور بیاورد
رییس مرکز اورژانس تهران از طرح ضربتی واکسیناسیون در 17 پایگاه این مرکز در استان خبر داد.
پانا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - برنامه ایران امروز یکشنبه سوم مرداد ازگروه دانش و اقتصاد با حضور رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی به بررسی و واکاوی روند واکسیناسیون در کشور می پردازد. به گزارش شبکه رادیویی ایران، کرونای دلتا بسیار مسری است و بیشترین قدرت سرایت را در بین جهش ها دارد. ...
هزاران شهروند فرانسوی برای دومین هفته متوالی در اعتراض به تدابیر قانونی دولت جهت همگانی کردن واکسیناسیون کرونا در شهرهای مختلف این کشور دست به تظاهرات زدند. تهران – اقتصاد برتر – 3 مرداد 1400 ...
تین نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: با پیگیری های صورت گرفته واکسیناسیون رانندگان تاکسی در کشور آغاز شد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی درباره ضرورت واکسیناسیون معلمان مدارس استثنایی گفت: معلمان مدارس استثنایی باید در اولویت اول واکسیناسیون قرار بگیرند، زیرا با دانش آموزان خود ارتباط فیزیکی دارند.
بر اساس اعلام سخنگوی ستاد مقابله باکرونا، هفته اول مرداد با احتساب 17میلیون دوز واکسن دریافتی، همه 60ساله ها که حدود 8میلیون و 300هزار نفر هستند، واکسینه خواهند شد.
عصر همدان   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، سیامک دانشور در گفت و گو با خبرنگاران گفت: روند تزریق واکسن کرونا در شهرستان نهاوند تداوم دارد و روزانه بیش از 300 نفر واکسن دریافت می کنند. ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بیماریابی و فرهنگ سازی برای واکسیناسیون آحاد مردم باید با تلاش بیشتری نسبت به گذشته صورت گیرد.
رویداد ایران   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: سن ثبت نام واکسیناسیون در سراسر کشور دو سال کاهش یافت. هم اکنون در تمام استان ها افراد 58 سال به بالا (متولدین 1342 و قبل از آن) امکان ثبت نام از طریق سامانه salamat.gov ...
اگرچه در روزهای اخیر سرعت واکسیناسیون کرونا در کشور افزایش یافته اما گشت و گذاری در مراکز واکسیناسیون کرونا در پایتخت، از شلوغی این مراکز و معطلی بعضاً 8 تا 10 ساعته سالمندان حکایت دارد!
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: بزرگترین مرکز تزریق واکسن استان مرکزی با هدف تسریع در ایمن سازی گروه های هدف در مصلی بیت المقدس اراک آغاز به کار کرد.
ایران خبر   ۱ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه بدون حل مشکلات معیشتی مردم لاک داون اجباری شهر (تعطیلی) اقدام موثری برای کنترل کرونا نخواهد بود، بر ضرورت برنامه ریزی برای توزیع بسته های حمایتی برای اقشار آسیب پذیر با هدف مقابله با بیماری تاکید کرد.
در حالی که این روزها گروهی از سالمندان برای رسیدن زمان تزریق واکسن کرونا و دریافت پیامک بی صبرانه منتظر و نگرانند که از واکسیناسیون جا بمانند، گروه دیگری اما با وجود ارسال پیامک و دعوت تزریق واکسن به مراکز اعلام شده مراجعه نمی کنند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همزمان با برگزاری تجمع مخالفان در مرکز پاریس در اعتراض به محدودیت های کرونایی و یک کمپین واکسیناسیون در این کشور، پلیس ضدشورش فرانسه برای متفرق کردن معترضان از گاز اشک آور استفاده کرد.
ایکنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
18 ماه از شیوع کرونا در ایران می گذرد و کندی روند واکسیناسیون بعد از گذشت 5 ماه و رتبه پایین ایران در جدول واکسیناسیون کرونا سبب شد تا موجی از دلسردی در بین مردم ایجاد و برخی کشورهای همسایه در باغ سبز خود را با اعمال شروطی برای واکسیناسیون ایرانیان بگشایند.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در طرح ضربتی واکسیناسیون کرونا از صبح روز شنبه 2 مرداد 1400، نیروهای اورژانس در 17 پایگاه ثابت و سیار اورژانس با 420 تکنسین به صورت خودرویی و فردی تزریق واکسن به گروه های سنی اعلام شده را آغاز کردند.
خبرهای فوری   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش بخش اجتماعی سایت خبرمهم ، 259 نفر فوتی (بنابر اعلام رسمی وزارت بهداشت) بیشترین میزان مرگ و میر در موج پنجم کشور است. در این میان مسئولان استان های مختلف از وخامت اوضاع خبر می دهند و دعوا بر سر واکسیناسیون عمومی همچنان ادامه دارد ...
واکسن به اندازه کافی برای واکسیناسیون گروه های هدف وجود دارد و مردم نگرانی در خصوص نبود واکسن نداشته باشند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱ ساعت پیش    
وزارت بهداشت اعلام کرد، ساکنان 232 شهر قرمز در معرض خطر جدی ابتلا به کرونا قرار دارند، 117 شهر نارنجی و 99 شهر زرد هستند لذا مردم باید مراقبت های ویژه کرونایی را رعایت کنند. تهران – اقتصاد برتر – 3 مرداد 1400 ...
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۰:۳۷   + ۶۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز واکسیناسیون 20 هزار راننده تاکسی از دوشنبه هفته آتی خبر داد.
روز نو   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
همچنین در استان های سیستان و بلوچستان، خوزستان، هرمزگان، بوشهر و خراسان جنوبی افراد 48 سال به بالا (متولدین 1352 و قبل از آن) که در پایگاه های بهداشت پرونده دارند، می توانند برای دریافت واکسن ثبت نام کنند.
در تمام استان ها افراد 58 سال به بالا (متولدین 1342 و قبل از آن) امکان ثبت نام از طریق سامانه salamat.gov.ir دارند.
بازتاب   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از واکسینه شدن مشاغل پرخطر و افراد بالای 40 سال تا پایان مهر خبر داد. علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری به تشریح جدیدترین خبر ها از سویه های جدید کرونا و واکسیناسیون پرداخت. ...
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، با اشاره به وضعیت بیماری در کشور درباره روند واکسیناسیون کرونا، گفت: تا آخر مهر قطعا گروه سنی بالای 40 سال را واکسینه کرده ایم ...
دیار آفتاب   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک از آغاز برنامه واکسیناسیون کرونا در افراد بالای 58 سال در استان مرکزی خبر داد.