سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۴:۲۶Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلج اطفال»

ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۰    
سازمان جهانی بهداشت درباره شیوع فلج اطفال و سرخک در یمن هشدار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۰۲    
کارزار تطبیق واکسن پولیو (فلج کودکان) در سراسر کشور آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۵    
عملیات سراسری واکسیناسیون فلج اطفال در افغانستان امروز آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
صندوق حمایت از کودکان سازمان ملل اعلام کرد واکسیناسیون سراسری فلج اطفال به مدت چهار روز برای کودکان زیر پنج سال در افغانستان آغاز شده است.
رئیس گروه مبارزه با بیماری های واگیر و غیرواگیر مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین، از واکسینه شدن 9 هزار نفر از اتباع زیر 15 سال علیه بیماری فلج اطفال و سرخک در شهرستان قزوین خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین از واکسینه شدن 9 هزار نفر از اتباع زیر 15 سال علیه بیماری فلج اطفال، سرخک و سرخجه در شهرستان قزوین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین از واکسینه شدن 9 هزار نفر از اتباع زیر 15 سال علیه بیماری فلج اطفال و سرخک در این استان خبر داد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، سید محسن زهرایی در گفت وگو با ایسنا، درباره کمپین واکسیناسیون تکمیلی در جمعیت پناهندگان و اتباع غیر ایرانی با هدف ایجاد محافظت در برابر بیماری فلج اطفال و سرخک که از 10 دی ماه آغاز شده بود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
برخی مناطق یمن شاهد گسترش شیوع برخی از بیماری های کودکان هستند، به این شکل که موارد فلج اطفال در این کشور پس از توقف کامل آن دوباره ظاهر شده و علاوه بر آن مواردی از ابتلا به سرخک، دیفتری، سیاه سرفه و دیگر بیماری ها به دلیل کاهش واکسیناسیون روتین کودکان در مناطق جنگ زده مشاهده شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۷:۱۱    
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که بیش از 33 میلیون کودک در کشورهای جنوب آفریقا علیه فلج اطفال واکسینه شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۱:۱۰    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: واکسیناسیون تکمیلی سرخک، سرخجه و فلج اطفال حدود 70 هزار نفر از اتباع غیرایرانی در سیستان و بلوچستان توسط این دانشگاه انجام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۳:۰۱    
زهرایی گفت بیماری فلج اطفال با وجود تلاش های بسیاری که شده است ولی همچنان در مرزهای شرقی وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ساوه- سرپرست شبکه بهداشت شهرستان ساوه گفت: 90 درصد از جمعیت گروه هدف طرح واکسیناسیون تکمیلی سرخک، فلج اطفال و مگادز ویتامین A واکسن ها را دریافت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مرحله اول طرح تکمیلی واکسن خوراکی فلج اطفال برای کودکان زیر 5 سال در شهرستان آبادان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۴۱    
سازمان جهانی بهداشت با اشاره به بیماری فلج اطفال تاکید کرد باید تمام کودکان زیر پنج سال در افغانستان علیه بیماری فلج اطفال واکسینه شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۹:۲۰    
رئیس مرکز بهداشت زاهدان گفت: بیش از 23هزار واکسن سرخک و سرخجه (MR) و 25 هزار واکسن تکمیلی فلج اطفال توسط مراقبان سلامت، بهورزان، واکسیناتورها و همچنین داوطلبان سلامت به کودکان غیرایرانی در محدوده این شهرستان تزریق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
طرح واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال در شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان آغاز شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت زاهدان گفت: بیش از 23هزار واکسن سرخک و سرخجه (MR) و 25 هزار واکسن تکمیلی فلج اطفال توسط مراقبان سلامت، بهورزان، واکسیناتورها و همچنین داوطلبان سلامت به کودکان غیرایرانی در محدوده این شهرستان تزریق شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نهبندانی گفت: تاکنون 76 هزار و 122 دز واکسن فلج اطفال و سرخک به 121 هزار و 71 نفر از اتباع خارجی زیر 15 سال ساکن در استان خراسان رضوی، تزریق شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- مسئول برنامه های واگیر شبکه بهداشت و درمان جم از تزریق 776 دز واکسن سرخک، 798 دز واکسن فلج اطفال و 510 دز واکسن کرونا در طرح کمپین واکسیناسیون تکمیلی اتباع خارجی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بیش از 85 درصد از اتباع خارجی ساکن در دشتستان واکسن فلج اطفال، سرخجه و سرخک را دریافت کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از واکسینه شدن 2 هزار و 521 کودک در کمپین واکسیناسیون تکمیلی سرخک، سرخجه و فلج اطفال اتباع غیر ایرانی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرگروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های مرکز بهداشت قم، گفت: حدود 20 هزار نفر از اتباع ساکن استان در طرح بسیج ملی واکسیناسیون تکمیلی اتباع و مهاجران غیرایرانی در برابر فلج اطفال و سرخک تحت پوشش قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر شبکه بهداشت و درمان مهریز با اشاره به جمعیت یک هزار و 440 نفری اتباع کمتر از 15 سال در این شهرستان، اعلام کرد: تاکنون 75 درصد این جمعیت هدف در رابطه با بیماریهای سرخک و فلج اطفال واکسینه شده اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: قم- مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های مرکز بهداشت قم از اجرای طرح واکسیناسیون اتباع خارجی علیه سرخک و فلج اطفال در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از واکسیناسیون تکمیلی سرخک، سرخجه و فلج اطفال برای 72 درصد جمعیت اتباع خارجی ساکن شهرستان دیر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری های واگیر و غیرواگیر دانشگاه علوم پزشکی مشهدگفت: 51 هزار و 192 دُز واکسن سرخک و فلج اطفال به اتباع خارجی ترزیق شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: هرمزگان با پیشرفت 90 درصدی در پوشش عملیات ایمنی اتباع خارجی، در بین دانشگاه های مجری کمپین واکسیناسیون در سطح کشور صدرنشین شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئولین صحت عامه ولایت هرات اعلام کردند هیچ واقعه مثبت ویروس فلج اطفال (پولیو) در غرب کشور ثبت نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
جهرم-رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: هزار نفر از اتباع خارجی ساکن شهرستان جهرم تحت واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال و سرخک قرار گرفته اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین از آغاز واکسیناسیون سرخک، سرخچه و فلج اطفال ویژه اتباع خارجی ساکن این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: واکسیناسیون تکمیلی سرخک، سرخجه و فلج اطفال بیش از 40 هزار نفر از اتباع غیر ایرانی در سیستان و بلوچستان توسط این دانشگاه انجام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پاکستان پویش واکسیناسیون سراسر فلج اطفال را آغاز کرده است و قرار است در این طرح 44 میلیون کودک زیر پنج سال واکسینه شوند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۵    
شفقنا- پاکستان، دیروز(یکشنبه) اولین کارزار مبارزه با فلج اطفال در سال 2023 را که 44.2 میلیون کودک زیر 5 سال را هدف قرار داده است، آغاز کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آناتولی، شهباز شریف ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول بیماری های واگیر مرکز بهداشت شمال تهران، از اجرای برنامه عملیاتی واکسیناسیون تکمیلی علیه بیماری های سرخک، سرخچه و فلج اطفال و بیماریابی سل در جمعیت مهاجر خارجی خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: استان هرمزگان با 87.3 درصد پیشرفت در واکسیناسیون اتباع در صدر قرار گرفت. به گزارش صبح ساحل، عبدالجبار ذاکری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان صبح امروز با اعلام این خبر گفت: کمپین واکسیناسیون سرخک، سرخچه ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جعفر میعادفر در آستانه برگزاری نخستین نشست تخصصی درس آموخته های نظام سلامت در مدیریت تجمعات انبوه با تاکید بر مراسم اربعین حسینی(ع) ، با اشاره به شرایط خاص شرکت کنندگانی که از گروه های مختلف سنی و با فرهنگ ها و ملیت های گوناگون، مرزهای ایران را برای حضور در کربلا و مراسم اربعین انتخاب می کنند ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نصر: رئیس اورژانس کشور گفت: نظام سلامت ایران برای حفظ سلامتی زائران و پیشگیری از انتقال احتمالی بیماری ها، برنامه واکسیناسیون کلی سرخجه، فلج اطفال و کرونا را در مناطق ورودی زائران از کشورهای همسایه همچون پاکستان و افغانستان و از طریق دانشگاه های علوم پزشکی استان های همجوار، اجرا می کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت بهداشت سودان، در 22 دسامبر/1 دی گذشته اعلام کرد که ابتلای یک کودک 4 ساله در دارفور غربی به فلج اطفال نوع 2 تأیید شده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العربی الجدید، وزارت بهداشت سودان اعلام کرد: وجود یک کودک آلوده با توجه به جابجایی مداوم جمعیت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان قم گفت: تا کنون 2 هزار نفر از افراد زیر 15 سال اتباع و مهاجرین غیر ایرانی علیه بیماری های سرخک و فلج اطفال واکسینه شدند و تخمین زده می شود تا پایان طرح حداقل 50 هزار نفر تحت پوشش کامل این طرح قرار گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره اتباع و مهاجرین خراسان رضوی اعلام کرد 180 هزار مهاجر افغانستانی در طرح واکسیناسیون فلج اطفال و سرخک برابر این بیماری ها واکسینه می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۲۳:۰۲    
از آغاز طرح تکمیلی واکسیناسیون فلج اطفال و سرخک اتباع خارجی در ایران 24 هزار و 700 کودک در خراسان رضوی واکسینه شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۲۲:۰۱    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تاکنون واکسیناسیون بیش از 90 درصد کودکان اتباع و غیر ایرانی در مقابل بیماریهای فلج اطفال و سرخک در مناطق زیرپوشش این دانشگاه در استان خراسان رضوی انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۵    
معاون درمان و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بیش از 24 هزار و 700 نفر از اتباع خارجی در کمپین واکسیناسیون سرخک، سرخچه، فلج اطفال و کویید 19 واکسینه شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پیشگیری و مبارزه با بیماری های مرکز بهداشت خوزستان از اجرای واکسیناسیون تکمیلی کودکان اتباع غیر ایرانی علیه سرخک و فلج اطفال خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۶:۰۱    
کرج (پانا) - به دلیل شیوع بیماری سرخک و جلوگیری از همه گیری این بیماری تمامی مهاجران و اتباع خارجی که سن آنها کمتر از 15سال است می توانند با مراجعه به پایگاه های بهداشت محل خود در شهرستان ساوجبلاغ این واکسن را به همراه قطره فلج اطفال دریافت کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
واکسیناسیون سرخک، سرخچه و فلج اطفال ویژه اتباع خارجی ساکن هرمزگان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد: واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال و سرخک در اتباع غیر ایرانی از امروز در استان آغاز شد.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۷:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
طرح واکسیناسیون اتباع و مهاجران خارجی زیر 15 سال ساکن در جزیره کیش با هدف ایجاد ایمنی در برابر بیماری های سرخک، سرخجه و فلج اطفال از شنبه دهم دی آغاز شده و تا 21 دیماه امسال ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس از اجرای طرح واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال ، سرخک و کووید 19 همراه با دریافت سافت ژل ویتامین آ و بیماریابی سل در جمعیت پناهندگان و اتباع خارجی ساکن شهرستان بندرعباس خبر داد.