دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۲۳:۴۲Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سمیرم»

پارسینه   ۳۳ دقیقه پیش    
آبشار سمیرم که آن را عروس زاگرس نیز می نامند، یکی از پرطرفدارترین جاذبه های طبیعی سمیرم محسوب می شود. این آبشار در چهار کیلومتری شرق سمیرم و 160 کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است. آبشار سمیرم یکی از بهترین مکان های طبیعی سمیرم برای گردشگری است. ...
جماران   ۱۰ ساعت پیش    
جی پلاس؛ اصغر سلیمی نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی جماران درخصوص نظرسنجی ایسپا مبنی بر کاهش 61 درصدی تماشای ماهواره بعد از عضویت در فیلیمو و اینکه مخاطبان فیلیمو اعلام کرده اند که اصلا نیازی به استفاده از ماهواره ندارند ...
رئیس و مدیران اجرایی اتاق بازرگانی اصفهان 22مهر ماه در حاشیه افتتاح دفتر نمایندگی شهرضا، دهاقان و سمیرم از کارخانه کویرموتور بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی سمیرم گفت: یکی از اهداف مهم برای تشویق کشاورزان به کاشت گیاهان با نیاز آبی کم رهایی از تک محصولی و مصرف بهینه آب در منطقه می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۱    
در شش ماه نخست امسال میزان کشفیات کالای قاچاق و مواد مخدر در سمیرم نسبت به سال گذشته 13 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۰    
چهار واحد آموزشی در شهرستان سمیرم به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی از تامین و توزیع 10 تن کود سوپر فسفات تریپل در شهرستان سمیرم خبر داد کودهای شیمیایی تامین شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از طریق کارگزاران توزیع تحت پوشش در بین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
خرید تضمینی سیب درختی درجه 3 یا صنعتی از باغداران شهرستان سمیرم تا پایان مهر ادامه دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۳    
جوادآباد(پانا)- مدیر پایگاه اینترنتی نابینایان گفت بچه های نابینا از بسیاری منابع درسی و کمک درسی که باید حتما صوتی باشد محروم هستند. محسن صالحی مدیر پایگاه اینترنتی نابینایان، در گفت و گو با پانا اظهار کرد: من ساکن شهرستان سمیرم اصفهان هستم، در سال 94 به علت یک بیماری موروثی به اسم آرپی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
200 هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان سمیرم به کاشت گیاهان دارویی و درختچه های کم آب بر اختصاص دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون فنی و اجرایی مدیریت جهاد کشاورزی سمیرم گفت: خرید تضمینی سیب درختی درجه 3 یا صنعتی، سمیرم از 21 مهرماه آغاز شده و تا پایان همین ماه ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی سمیرم گفت: اختتامیه طرح مانا با موضوع مشارکت نوجوانان ایران در آسیب شناسی اجتماعی با حضور برگزیدگان و مسؤولان در بهزیستی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- چهار واحد آموزشی و فنی روز پنجشنبه در مناطق شهری و روستایی شهرستان سمیرم در جنوب استان اصفهان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۹    
اصفهان- ایرنا- هفتمین شعبه از فروشگاه های زنجیره ای کتاب شهر ایران وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی روز پنجشنبه در شهرستان سمیرم در جنوب استان اصفهان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۳    
ایسنا/اصفهان 5 پروژه مدرسه سازی در شهرستان سمیرم به بهره برداری رسید که 4 پروژه آن به همت خیرین مدرسه ساز احداث و افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
هفتمین فروشگاه زنجیره ای کتاب و محصولات فرهنگی در سمیرم با جشن امضای کتاب های سجاد خالقی افتتاح شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۵    
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سمیرم از برپایی نمایشگاه فصلی صنایع دستی و هنرهای سنتی در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۹    
توجه به کارکنان و خانواده های آنان یکی از اقدامات مستمری است که همواره مورد تاکید مدیران سازمان قرار دارد و علاوه بر ایجاد انگیزه های شغلی در آنها باعث ارتقای سلامت روانی همکاران نیز می باشد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۷    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری اصفهان گفت: با اعتباراتی که به روستاها اختصاص داده شده و کارهای زیربنایی و عمرانی از جمله اشتغال زایی که در روستاها شده است، 5 شهرستان استان مهاجرت معکوس از شهر به روستا داشته که سمیرم هم یکی از این شهرستان هاست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شش طرح عمرانی روستایی عشایری در بخش مرکزی سمیرم به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۱    
بیش از 87 کیلو گرم تریاک در جاده های مواصلاتی شهرستان سمیرم کشف و جمع آوری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۱    
متخلفان شکار پرندگان وحشی در منطقه شکار ممنوع بخش مرکزی سمیرم دستگیر شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
قطار افتتاح فروشگاه های کتابشهر این بار به سمیرم خواهد رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس جهادکشاورزی شهرستان سمیرم گفت: ضروری است دولت در زمینه بازار سیب سمیرم ورود کرده و این امر را ساماندهی کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی دهیاری ها در روستاها باید خود کفا و درآمد زا باشند و نیازی به اعتبارات دولتی نداشته باشند . مدیر کل امور روستایی و شورا های استانداری اصفهان در جلسه روستا های بخش مرکزی سمیرم گفت: با توجه به اینکه دهیاری های باید خود کفا باشند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم سمیرم در مجلس اعتقاد دارد مردم یمن خواستار تشکیل دولت فراگیر ملی هستند از این رو قدرت های فرامنطقه ای باید دست از اعمال فشار بر علیه یمنی ها بردارند تا زمینه برگزاری گفتگوهای سیاسی فراهم شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان از اتصال روستای ضرغام آباد واقع در شهرستان سمیرم به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۴۳    
حوادث رکنا: مرگ تلخ یک خانواده 4 نفره اهل سمیرم،اهالی این شهرستان را عزادار کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۱    
دو متخلف شکار کبک در شهرستان سمیرم شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۱    
رونق صنعت دامپروری و صنایع دستی از جمله گلیم، جاجیم، گبه و کیف های سنتی عامل مهاجرت معکوس به روستا های وردشت سمیرم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حادثه تصادف پراید ونیسان در روستای دیزیجان سمیرم دو مصدوم برجای گذاشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- طبیعت زیبا و بکر دامنه های زاگرس و دنا، میزبان عشایر و روستاییانی است که تراوش زندگی را فارغ از هیاهوی دنیای امروز در این خطه بکر تجربه می کنند. تصاویر نمایی از زندگی عشایر قشقایی و ساکنان روستای خفر سمیرم را نشان می دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۲:۰۳    
بیش از 87 کیلوگرم تریاک در سمیرم کشف و جمع آوری شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۵۱    
اصفهان- ایرنا- برخورد موتور سیلکت با خودروی پراید در جاده شهر حنا به سمیرم به جان باختن هر دو سرنشین موتورسیکلت منجر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تصادف در جاده حنا به سمیرم دو کشته بر جای گذاشت.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: تاکنون 600 تن سیب درختی پاییزه از باغداران استان اصفهان با نرخ توافقی خریداری شده است.معاون تعاون روستایی استان اصفهان در خصوص پیگیری مشکل باغداران سیب درختی سمیرم برای حذف دلالان و واسطه ها گفت: سمیرم از قطب های سیب درختی در کشور است و به علت کیفیت بالا ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۵    
اصفهان ( پانا) - جهت بررسی فعالیت های پروژه مهر سال تحصیلی1401-1400 ، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از مدارس شهرستان سمیرم بازدیدکرد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی: چالش اصلی لایحه رتبه بندی معلمان، نبود اعتبار و بودجه کافی برای اجرا بوده و لازم است دولت سیزدهم با همکاری سازمان برنامه و بودجه منابع این طرح را تأمین کند تا این طرح محقق شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۰    
برداشت سیب پاییزه از باغ های شهرستان سمیرم آغاز شد.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: منابع مالی اجرای طرح نظام رتبه بندی معلمان در بودجه 1401 باید تعریف شود تا مجلس این طرح را در برنامه هفتم توسعه کشور به عنوان یک برنامه پنج ساله تصویب کند.
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عملیات پیگرانی خطوط لوله انتقال گاز 10 اینچ شهرضا، 12 اینچ شهرکرد و 12 اینچ سمیرم – آباده به طول 205 کیلومتر در مهرماه امسال انجام و تکمیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۷:۵۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مقرر شده بنیاد مسکن تا آبان ماه امسال بازسازی تمام منازل سمیرم که در زلزله سی سخت تخریب شده اند را تکمیل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۰    
40 میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح و آسفالت خروجی شهر سمیرم به سمت حنا اختصاص یافت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
،محمد حسین نصیری راد در گفتگو با خبرنگاران از شروع عملیات اجرایی حفاظ میانی (نیوجرسی) در نقطه حادثه خیز دو راهی کریک در محور یاسوج به سمیرم خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۳۳    
اصفهان- ایرنا- تعیین قیمت بذر مرغوب گندم و تشکیل شورای فرهنگ و هنر جوامع عشایری و روستایی در شهرستان سمیرم و کشف 58 کیلوگرم تریاک و حشیش در نایین سه خبر کوتاه امروز استان اصفهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی سمیرم گفت: پیش بینی می شود امسال از هجده هزار و 500 هکتار باغ سیب این شهرستان بیش از 210 هزار تن محصول برداشت شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۹    
همزمان با سراسر کشور، زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان دخترانه نیرومند شهر سمیرم با حضور مسئولین شهرستان به صدا درآمد.