چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۳:۰۰Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عشایر»

مهرصبا   ۳ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، با پیگیری های اسماعیلی نماینده شهرستان میانه از سازمان امور عشایر کشور؛ 30 میلیارد ریال اعتبار برای تامین آب شرب روستاهای عشایر نشین میانه اختصاص یافت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
4 هزار و 445 داوطلب برای حضور در رقابت انتخابات شورای روستا و عشایر کهگیلویه و بویراحمد نام نویسی کرده اند.
مدیرکل امور عشایری ایلام گفت: عشایر این استان سالانه 465تُن روغن حیوانی تولید و روانه بازار مصرف می کنند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل امور عشایری ایلام گفت: 30 درصد دام های جامعه عشایری این استان به منظور جلوگیری از قاچاق دام پلاک کوبی شده اند پ.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- اداره کل منابع طبیعی فارس اعلام کرد: با هدف ساماندهی کوچ عشایر فارس و حفاظت از طبیعت این استان ،زمان آغاز کوچ بهاره در مراتع این استان از 23 اردیبهشت 1400 تعیین شد.
خبر آنلاین : سازمان هواشناسی نسبت به احتیاط در تردد جاده ای و عبور از حاشیه رودخانه ها، احتیاط در فعالیت های کوهنوردی، احتیاط در جابجایی عشایر کوچ رو و چرای دام در مناطق مرتفع توصیه می کند.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
همتی با بیان اینکه با پرداخت ارزش افزوده و اعتبارات تملک سازی در کمیته برنامه ریزی شهرستان می توان کار مرمت و بازسازی راه های روستایی را انجام داد گفت: از جمله اهداف ما برای عشایر افزایش تولید، پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و تامین نهاده های دامی است.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خوش خبر گفت: آمار نهایی ثبت نام کنندگان در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها و تیره های عشایری خراسان جنوبی پنج هزار و 348 نفر است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: کوچ زود هنگام عشایر به مراتع یکی از عوامل نابودی مراتع است که باید با فرهنگ سازی میان عشایر و توزیع نهاده های دامی از کوچ زود هنگام به مراتع جلوگیری شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۰    
امور عشایری باغملک گفت: همواره تلاش برای حمایت رسانی و خدمات دهی مطلوب به کار گرفته می شود.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با داشتن مزایای خوبی همچون امکان برخورداری از مستمری بازنشستگی نقش مهم و تاثیرگذاری در پاسخگویی به بخشی از مطالبات و حق و حقوق شهروندی روستاییان و پشتیبانی از تولید و مانع زدایی ها دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۳    
فرماندار شهرستان گرمی بر ضرورت مایه کوبی دام های عشایر منطقه گرمی بر علیه بیماری های مختلف دامی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با داشتن مزایای خوبی همچون امکان برخورداری از مستمری بازنشستگی نقش مهم و تاثیرگذاری در پاسخگویی به بخشی از مطالبات و حق و حقوق شهروندی روستاییان و پشتیبانی از تولید و مانع زدایی ها دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۲    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از رقابت چهار هزار 528 نفر نامزد شوراهای اسلامی روستایی و عشایر در استان خبر داد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات استان خراسان شمالی گفت: میزان ثبت نام داوطلبان برای دوره ششم شوراهای اسلامی روستاها و تیره های عشایری در استان نسبت به دوره قبل 8 و نیم درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از ساخت پنج سرپناه 24 متری برای اهالی منطقه عشایری چاه سالم شهرستان نهبندان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: چهار هزار و 14 نفر در انتخابات شورا های اسلامی شهر و روستا و عشایر نام نویسی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل امور عشایری خراسان شمالی یکی از دغدغه های مهم عشایری این استان را افت شدید بارندگی های اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد گفت: پنجمین بخش مراقبت های ویژه (آی سی یو) این مرکز در راستای مقابله با ویروس کرونا و درمان بیماران راه اندازی شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شمیرانات از نهایی شدن ثبت نام 356داوطلب شوراهای اسلامی روستایی و تیره عشایر در دو بخش لواسانات و رودبارقصران خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۶    
مجموعه مستند ایرانگرد نگاهی متفاوت در معرفی طبیعت بکر شهرهای مختلف کشور و زندگی در میان عشایر و مردمان ییلاقی و غارنشین شهرها و روستاهای ایران و مناطق بکر دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گچساران گفت: در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر، روستا و عشایر 490نفر داوطلب ثبت نام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: تعداد داوطلبان عضویت در شورا های اسلامی روستایی و تیره های عشایری استان در مجموع 7 روز به دو هزار و 948 نفر رسید و ثبت نام 24 نفر دیگر نیز در حال بررسی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۰    
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل با اشاره به اینکه مرحله ثبت نام انتخابات شورای اسلامی روستاها به اتمام رسید، گفت: 5 هزار و 850 نفر در سراسر استان اردبیل برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها و عشایر ثبت نام کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یاسمی از آغاز کوچ بهاره عشایر استان خبر داد و گفت: تمام راه های کوچ در مناطق ییلاقی استان باز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره امور عشایری شیروان گفت: با اتمام طرح آبرسانی به عشایر منطقه گلیل واقع در بخش سرحد این شهرستان، مشکل آنان در این زمینه برطرف می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۵:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سعید الیاسی روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا بیان کرد: طرح مدیریت چرا ، کنترل پروانه چرای دام و ساماندهی کوچ با رویکرد پیشگیرانه حفاظتی به عنوان موثرترین اقدام در مدیریت بهره برداری از مراتع به شمار می رود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۱:۵۷    
پنجمین بخش آی سی یو بیمارستان شهدای عشایر شهرستان خرم آباد افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۱:۴۲    
یک بیمار کرونایی در آی سی یو دچار ایست قلبی می شود که با تلاش پرستاران بیمارستان شهدای عشایر خرم آباداحیا شد.
آفتاب یزد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فیلم سینمایی عشایر ساخته کلویی ژائو جوایز فیلم بفتا را تسخیر کرد و چهار جایزه بخش اصلی از جمله بهترین فیلم را به خود اختصاص داد. این فیلم ساخته شده توسط کمپانی سرچلایت ، علاوه بر این جوایز بهترین بازیگر نقش اصلی زن، فیلمبرداری و کارگردانی را هم دریافت کرد و در این زمینه از دیگر فیلم ها پیشی گرفت ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از تأیید صلاحیت 98 درصد از داوطلبان انتخابات شوراهای شهرهای استان بوشهر توسط هیئت اجرایی خبر داد. ...
یافته   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۴    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: فیلم بیمار مبتلا به ویروس کووید 19 توسط پرستاران بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد احیا شد. خبرنگاران وبدا لرستان که برای تهیه گزارش از بخش های بیمارستانی حاضر شده بودند در حین تصویربرداری ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کوچ بهاره عشایر بختیاری و قشقایی استان خوزستان به مناطق سردسیری آغاز و حجم بالایی از این عشایر به صورت سنتی از مسیرهای کوهستانی شهرستان ایذه در حال تردد به استان چهارمحال و بختیاری هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور عشایر شوش اشتغالزایی برای بیش از 80 نفر را از مزایای احداث و بهره برداری سیلوی 30 هزار تنی در این شهرستان عنوان کرد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: تا پایان زمان ثبت نام ششمین دوره انتخابات شوراهای روستاها و عشایر 5هزار و 850 نفر در سراسر استان اردبیل ثبت نام کرده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- در این ویدئو روایت احیای یک بیمار کرونایی را می بینید که با تلاش کادر درمانی بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد از مرگ نجات پیدا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۴۶    
مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تمدید مهلت نام نویسی متقاضیان شورای اسلامی روستا ها و عشایر خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۴    
دبیر ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: پنج هزار و 79 نفر در استان برای انتخابات شوراها و عشایر استان ثبت نام کردند که این رقم نسبت به دور قبل 457 نفر معادل 9 درصد بیشتر بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد از تمدید مهلت نام نویسی متقاضیان شورای اسلامی روستا ها و عشایر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کرمان گفت: با پایان یافتن مهلت قانونی، 16 هزار و 828 داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر در این استان ثبت نام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات هرمزگان در پایان مرحله نام نویسی انتخابات شورا های اسلامی روستا و عشایر در هرمزگان گفت: 8 هزار و 232 نفر برای انتخابات شورا های اسلامی روستا و عشایر در هرمزگان نام نویسی کردند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با اعلام آمار نهایی داوطلبان نمایندگی شورا های روستا و عشایر در استان گفت: 2095 داوطلب برای شرکت در این انتخابات ثبت نام کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۹    
ایسنا/همدان فرماندار شهرستان اسدآباد اعلام کرد: 450 داوطلب شامل 439 نفر مرد معادل 98 درصد و 11 نفر زن معادل 2 درصد در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایر در این شهرستان ثبت نام کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره امور عشایری یزد گفت: عشایر استان در سال 1399، یکهزار و 400 تن انواع فرآورده های دامی و لبنی با پرورش 140 هزار راس دام سبک تولید و به بازار مصرف عرضه کردند.
عصر دنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: مشاور بنیانگذار آموزش و پرورش عشایر ایران در شهر " سوق" شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه وبویر احمد درگذشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: دو هزار و 905 داوطلب در این استان برای حضور در انتخابات شورای اسلامی روستا ها و تیره های عشایری نام نویسی کردند.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل گفت: پوشش حداکثری مایه کوبی دام های منطقه برعلیه بیماری های مختلف دامی قبل از کوچ عشایر در حال اجرا می باشد.