یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۶:۳۹Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روستاییان»

دانا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری رسانه ای و تشویق خیران به منظور تامین آب سالم و بهداشتی برای روستاییان تفاهم نامه آبرسانی به 11 روستای "دشتیاری" منعقد شد و قرار است چهار هزار و پانصد ساحل نشین از آب سالم بهره مند شوند.
نصیر نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سیدمحسن حمزه لو روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در حال حاضر عملیات قیرپاشی در بخشی از قطعه پایانی بزرگراه ارومیه – سرو اجرا می شود و همچنین جهت حذف نقاط پرحادثه و تسهیل در رفت وآمد روستاییان سه دستگاه دوربرگردان و یک دستگاه زیرگذر در این مسیر احداث می شود. وی ادامه [...]
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- طرح ابرار، از جمله مهمترین اهداف عدالت گسترانه دولت تدبیر و امید طی سال های اخیر بوده و توانسته با اجرای این طرح در مسیرهای روستایی آذربایجان غربی، در ارتقای رضایت روستاییان و پیشگیری از مهاجرت به شهرها اثرگذار باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- آموزش مجازی به برخی زیرساخت ها نیاز دارد که در شرایط کنونی آماده سازی آن زیرساخت ها امکان پذیر نیست و همین امر موجب بروز مشکلات برای دانش آموزان به ویژه روستاییان شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۲    
ایسنا/خوزستان یک کارشناس فوتبال با اشاره به فراوانی استعدادهای ورزشی به ویژه فوتبال در مناطق روستایی و عشایر، گفت: مسئولان ورزش استان و باشگاه های خوزستانی باید استعدادیابی های فصلی و سالانه در نقاط روستایی و عشایری را جدی تر گرفته تا سبب ورود خیل عظیمی از فوتبالیست های توانمند به چرخه فوتبال استان ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هرمزگان گفت: ابلاغ بخشنامه نحوه تأثیر سوابق انتقالی از سایر صندوق های بیمه ای به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در احراز شرایط بازنشستگی و تعهدات بلند مدت شرایط بازنشستگی را تسهیل کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
به منظور استفاده بهینه روستاییان از شبکه های ارتباطی و ارائه خدمات با کیفیت، 7 سایت تلفن همراه روستایی در استان کرمانشاه نصب و یا ارتقاء پیدا کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خوزستان، نحوه تأثیر سوابق منتقل شده از سایر صندوق های بیمه اجتماعی به مقصد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در احراز شرایط بازنشستگی و تعهدات بلندمدت را توضیح داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی گفت: افراد جویای کار در روستاها و مناطق عشایری این استان 967 میلیارد و 435 میلیون ریال برای ایجاد شغل های خرد در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی وام گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
گناوه- امام جمعه گناوه ضمن تاکید بر ایمن سازی و مقاوم سازی مسکن روستایی گفت: باید در پرداخت تسهیلات مسکن به روستاییان تسریع شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۷    
گروه استان ها- مدیرکل بنیاد مسکن گلستان از پایان نقشه برداری 400 روستای تحت مالکیت بنیاد علوی و مقدمات صدور اسناد مالکیت برای روستاییان خبر داد و گفت: 600 روستا و 17 شهر استان جزو املاک بنیاد علوی هستند و تا آخر امسال سند ملکی برای مردم صادر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - 6 روستای منطقه "قلایی" شهرستان سلسله به بهانه قرار گرفتن در حریم سد "معشوره" از خدمات طرح هادی و توسعه روستایی محروم شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بهاباد: با برنامه ریزی ها مشکلات زیرساختی روستاییان احمدآباد، رفع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
روستاییان در احمدآباد بهاباد باوجود ساخت منازلشان بدلیل نبود آب و برق نمی توانند در آن ساکن شوند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
محمد نظری مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان آذربایجان شرقی گفت : متولدین 1350 برای استفاده از کمک دولت تنها تا پایان امسال فرصت دارند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بیمه کشاورزان روستاییان و عشایر استان گلستان گفت: 900 نفر از بیمه شدگان تحت پوشش بیمه روستایی گلستان در سال 1400 می توانند خود را بازنشسته کنند.
رئیس کارگروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری ضمن حضور در صندوق بیمه اجتماعی با مدیرعامل این صندوق دیدار و گفت وگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون امور بازسازی و مسکن روستایی خراسان شمالی گفت: میزان مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستاهای استان در سال 92، 35 درصد بود که اکنون این رقم به بیش از 60 درصد رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با وجود اقدامات انجام شده در بخش توزیع آرد روستاییان مشکلاتی به چشم می خورد که شرکت های متولی توزیع آرد موظفند هرچه سریعتر این مشکلات را مرتفع و میزان فعالیت و فروش نانواییان حتی در روستاها مورد بررسی قرار گیرد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: چاپ دفترچه بیمه سلامت در صندوق بیمه سلامت همگانی از ابتدای اردیبهشت، صندوق روستاییان از ابتدای خرداد و در سایر صندوق های سازمان بیمه سلامت از ابتدای تیر ماه متوقف می شود . ...
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با داشتن مزایای خوبی همچون امکان برخورداری از مستمری بازنشستگی نقش مهم و تاثیرگذاری در پاسخگویی به بخشی از مطالبات و حق و حقوق شهروندی روستاییان و پشتیبانی از تولید و مانع زدایی ها دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با داشتن مزایای خوبی همچون امکان برخورداری از مستمری بازنشستگی نقش مهم و تاثیرگذاری در پاسخگویی به بخشی از مطالبات و حق و حقوق شهروندی روستاییان و پشتیبانی از تولید و مانع زدایی ها دارد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر نیرو، ساخت سد لاستیکی بویژه در مناطق شمالی را یکی از اولویت های این وزارتخانه اعلام کرد. *** برنامه های وزارت نیرو برای تامین آب شرب روستاییان به گزارش خبرگزاری صنایع ، رضا اردکانیان در دومین هفته از پویش هر هفته الف ب ایران با اشاره به اهمیت موضوع آبرسانی روستایی، اظهار کرد: ...
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اهر با اشاره به سرقت سیم های برق در روستاها گفت: 5 باند سرقت سیم و کابل برق در روستاهای اهر متلاشی شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: با پایان مهلت ثبت نام از داوطلبین ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستا، با مشارکت گسترده روستاییان شهرستان ری 716 داوطلب برای 211 کرسی ثبت نام کردند که میزان مشارکت نسبت به دوره پنجم 11 درصد افزایش داشته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۲    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمان با تشریح اقدامات این نهاد گفت: مسکن متأسفانه یک معضل خاص و تأمین آن سخت بوده و سخت تر هم شده است اما ضرورتاً جامعه هدف، روستاییان و سکونت گاه هایی است که در معرض خطر قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۸    
بوشهر- ایرنا- معیارهای انتخاب اعضای شورای اسلامی در روستاها در جایی دورتر از هیاهوهای سیاسی معمول انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و حتی شورای اسلامی شهر ایستاده است و چنانکه از گفته های روستاییان بوشهری برمی آید، این معیارها اگر چه با آسیب هایی روبرو است اما نقطه امید مطالبه های مردمی به شمار می رود.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
حافظ باباپور، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به جایگاه اهمیت رسیدگی به اقشار محروم و کم درآمد جامعه در نظر بنیان گذار جمهوری اسلامی، افزود: این بنیاد پس از 2 ماه از پیروزی انقلاب اسلامی تاسیس شد و در طی 42 سال خدمات زیادی برای روستاییان ارایه کرد. وی اظهار داشت: [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: تامین معیشت روستاییان موجب اشتغالزایی و مانع مهاجرت آنها به شهرها می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۵   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: در خصوص ثبت نام شورا های روستا در این دوره، باید اعلام کنم که رکورد ثبت نام در انتخابات این دوره شکسته شد؛ چنان که با استقبال ویژه مردم و روستاییان عزیز، ثبت نام بیش از 240 هزار نفر داوطلب عضویت در شورا های روستا قطعی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- بر اساس نتایج ارائه شده از سوی فرمانداری ها مشارکت گسترده روستاییان از اقشار مختلف در رده های سنی و شغلی متفاوت در انتخابات شورای اسلامی روستاها به ثبت رسیده که انتظار می رود در دوره پیش رو شاهد مدیریت روستایی نوین باشیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۳۹    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: ارائه خدمات کشاورزی و دامپروری از جمله تولید سموم، کود و علوفه مورد نیاز دام ها و ... از عوامل و خدمات مهم در عدم مهاجرت روستاییان به شهرها خواهد بود .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۲    
گروه استان ها – مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گلستان با اشاره به وجود 100 هزار واحد مسکونی غیرمقاوم و ناایمن در روستاهای استان از مقاوم سازی و نوسازی 7 هزار واحد مسکونی تا پایان امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بنیاد مسکن گیلان، با بیان اینکه 77 درصد روستاهای گیلان در اراضی ملی واقع شده است، گفت: با همکاری اداره کل منابع طبیعی استان جهت تولید مسکن و رونق معیشت روستاییان اقدام می کنیم.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : زندگی روستاییان و راه کسب درآمدشان جالب است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۵۶    
مشکلات زیربنایی روتاها باعث مهاجرت معکوس به شهرها شده است امری که باعث می شود تولید در روستاها به مصرف در شهرها تبدیل شود وخطری برای اقتصاد کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نصب آبگرمکن های خورشیدی در راستای تغییر الگوی مصرف سوخت مناطق سخت گذر برای مرزنشینان و دیگر روستاییان باعث کاهش بهره برداری از هیزم جنگل ها و ناجی جان جنگل ها می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حضور هزاران نفر از داوطلبان در روستاها می تواند موتوری محرک برای استفاده از ظرفیت مردمی روستایی باشد و گام بلندی برای مدیریت روستاها توسط خود روستاییان به شمار می رود. این حضور، در این دوره نیز نظیر دوره های پیشین با نام نویسی هزاران داوطلب عضویت در [...]
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
حادثه 24 - جسد پسر 8 ساله که از سوی یک تمساح 8 متری بلعیده شده بود با کمک روستاییان بیرون کشیده شد. این پسربچه در حال شنا در رودخانه اندونزی بوده که توسط تمساح غول پیکر بلعیده شد ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی معتمد معاون فنی و بازرگانی سازمان تعاون روستایی کشور به شهرستان چرام سفر و با مشکلات و ظرفیت های تعاون روستایی این شهرستان آشنا شد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۱۵    
شماری از روستاییان منطقه چهارگنبد سیرجان به شیوه برداشت آب از سوی یک معدن مس اعتراض دارند در همین حال مدیرکل محیط زیست استان کرمان می گوید: معدن تخت گنبد در فهرست صنایع آلاینده قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: حد نصاب کاندیداها در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در اکثر روستاهای استان کامل شده که با تحقق این مهم، در روز اخذ رای شاهد حضور روستاییان برای انتخاب معتمدان خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۱۰    
بهاءالدینی گفت: فعالیت های بنیاد مسکن برای تأمین مسکن روستاییان ، احداث طرح های عمرانی و توسعه روستا ها بسیار مثبت بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۰۵    
فرماندار شهرستان فارسان گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شورای شهر شهرستان در حال انجام است، هیات های اجرایی کار خود را انجام داده اند و نتیجه برای هیات نظارت َشهرستان ارسال شده است.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شماری از روستاییان منطقه چهارگنبد سیرجان به شیوه برداشت آب از سوی یک معدن مس اعتراض دارند در همین حال مدیرکل محیط زیست استان کرمان می گوید: معدن تخت گنبد در فهرست صنایع آلاینده قرار دارد.
مدیر سازمان تعاون روستایی استان گیلان گفت: اتحادیه تعاونی های تولیدی روستایی در حوزه بیمه روستاییان وعشایر تلاش کنند تا روستاییان از خدمات ارزشمند صندوق بیمه اجتماعی استفاده کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- روستاییان دوردست و نوار مرزی خراسان شمالی که تا چند سال گذشته با فرا رسیدن شب گردسوزها را روشن می کردند اما هم اکنون به گفته مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان 99.9 درصد آنها با فشار دادن کلید برق، تمامی بخش های خانه را روشن می کنند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل؛ دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با گرامیداشت 21 فروردین سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: توجه به تقویت اقتصاد اشتغال زایی و بازآفرینی اقتصاد روستاهای 11 گانه شهرستان آران و بیدگل ...
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از اعزام کاروان سلامت به روستای صالح آباد از بخش مرکزی تفت و ویزیت رایگان بیش از 50 نفر از اهالی روستا خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بخشدار کهریزک شهرستان ری با تاکید بر نقش موثر روحانیون در افزایش مشارکت روستاییان در انتخابات شوراها، گفت: روستاها یکی از شاخص های توسعه محور کشور بوده و همچنین نخبگان زیادی از دل روستاها خیزش و در نقاط کلیدی کشور ایفای نقش کرده اند ...