دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۲۳:۴۷Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وثیقه»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور دونالد ترامپ در ارتباط با کشور های عربی و متحد دیرینه او با قراردادن وثیقه 250 میلیون دلاری از زندان کالیفرنیا آزاد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در بازار غیربانکی وام های یک ساعته به راحتی به مشتریان پرداخت می شود. ضامن نیاز نیست و فقط کافی است وثیقه هایی معتبر به شرکت های مالی مزبور داده شود. سودها اما سودهایی رباآلود است و شرکت ها، شرکت هایی غیرمجاز که مورد تأیید هیچ نهاد و ارگانی نیستند.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۱    
وثیقه 250 میلیون دلاری رفیق ترامپ برای آزادی از زندان، خبرساز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک برای تسهیل در امر صدور ضمانت نامه، درخصوص تعیین میزان وثیقه ها و ضامنان دریافتی از متقاضیان، تغییراتی به نفع صاحبان صنایع کوچک انجام داد که از آن جمله حذف ودیعه نقدی و کاهش وثیقه های دریافتی قابل اشاره است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: دو عضو شورای شهر برازجان که 15 تیرماه بازداشت شده بودند ، روز گذشته 28 تیرماه با قرار وثیقه آزاد شدند ولی امروز 29 تیرماه عضو دیگری از این شورا به اتهام تخلفات مالی بازداشت شد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از تسنیم و به نقل از نشریه دیلی میل، پلیس شهر منچستر اعلام کرد که روز جمعه هفته گذشته یک فوتبالیست 31 ساله که در لیگ برتر انگلیس بازی می کند را به اتهام چند فقره تعرض جنسی به افراد زیر سن قانونی دستگیر کرده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک بازیکن از لیک لیگ برتر انگلیس دستگیر و به قید وثیقه آزاد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای معاونت امور تعاون وزاتخانه، 200 میلیارد تومان برای تعاونی های توان یابان و زنان سرپرست خانوار اختصاص یافته است. در همین حال، تا سقف 500 میلیون تومان بدون وثیقه برای تعاونی های توان یابان و زنان سرپرت خانوار ضمانت نامه اختصاص یافته است.
پیک نکا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اگر فکر کردین بانک ها فقط محل نگهداری اسکانس، طلا و سنگ ها قیمتی هست سخت در اشتباه هستید. در ایتالیا بانکی به نام امیلیانو وجود دارد که محل نگهداری پنیر هایی به ارزش 200 میلیون دلار است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: اگر فکر کردید بانک ها فقط محل نگهداری اسکانس، طلا و سنگ های قیمتی هست سخت در اشتباه هستید. در ایتالیا بانکی به نام امیلیانو وجود دارد که محل نگهداری پنیر هایی به ارزش 200 میلیون دلار است. بانک این پنیر ها را به عنوان وثیقه وام های پرداختی نگه می دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
برخی از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری در ازای وثیقه گرفتن طلا، به متقاضیان وام می دهند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
روزانه تعداد زیادی از جوانان برای تکمیل جهیزیه به مراکز نیکوکاری مراجعه می کنند که بیشتر آنان در تامین وثیقه برای دریافت تسهیلات ناتوان هستند و کمک های خیران نیز پاسخگوی نیاز آنان نیست.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
از در و دیوار شعب گرفته تا سایت هر بانکی را که باز می کنی، سراسر تبلیغات طرح های جدید برای ارائه تسهیلات به مردم است. اما وقتی برای دریافت وام اقدام می کنی، ورق یکباره برمی گردد. نه خبری از سود و وثیقه حداقلی است و نه وام فوری و ضروری معنایی دارد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بی بی سی دیروز خبر داد: شیرین نجفی، یکی از ادمین های کانال تلگرامی “آمدنیوز” دیروز، یکشنبه 20 تیرماه با تودیع قرار وثیقه 5 میلیارد و پانصد میلیون تومانی، همراه با پابند نظارتی الکترونیک به مرخصی درمانی اعزام شد. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند کارت رفاهی دریافت کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به بخش نامه بانک مرکزی، دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار می توانند تا سقف هفت میلیون تومان کارت رفاهی دریافت کنند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
دیده بان ایران: یاسمن آریانی فعال مدنی که مهرماه سال گذشته به همراه مادرش منیره عربشاهی به زندان کچویی کرج منتقل شده بود روز گذشته به مرخصی کوتاه مدت اعزام شد. گفتنی است پیشتر خانم عربشاهی که بیمار بود، 13 اردیبهشت با وثیقه 500 میلیون تومانی به مرخصی درمانی فرستاده شده بود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۵    
دو تبعه چینی که پس از انتشار عکس دختران ایرانی در فضای مجازی بازداشت شده بودند، به خاطر ناتوانی در سپردن وثیقه، همچنان در زندان اوین هستند. پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی بوده و هنوز کیفرخواست آنها صادر نشده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
وکیل متهمان چینی گفت: تلاش می کنیم با سفارت چین رایزنی هایی را انجام دهیم تا برای تودیع وثیقه این تبعه ها کمک های لازم صورت بگیرد.
برترین ها / ملیت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: مهدی عزیز داده قصاب وکیل پرونده اتباع چینی درباره اخرین جزئیات پرونده اظهارکرد: مرحله تحقیقات پرونده رو به اتمام است، اما جلسات دادگاه هنوز تشکیل نشده. ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۴    
وکیل متهمان چینی گفت: تلاش می کنیم با سفارت چین رایزنی هایی را انجام دهیم تا برای تودیع وثیقه این تبعه ها کمک های لازم صورت بگیرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
جزئیات مربوط به تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط به تفکیک اشخاص مرتبط، نوع ارتباط آن ها، میزان تسهیلات با نرخ سود و کارمزد، مدت بازپرداخت نوع وثیقه و دوره تنفس تسهیلات و تعهدات مزبور به صورت یک یادداشت مستقل در یادداشت های همراه گزارشات مالی افشا شود
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور گفت:گروه های خودیار زنان سرپرست خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور می توانند بدون نیاز به هرگونه وثیقه یا ضمانت مالی وام دریافت کنند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۹   + ۸۹ سایت دیگر  
در این بین، 60 درصد ارزش روز سهام عدالت ( بر اساس اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه) و حساب های یارانه نقدی و معیشتی طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها و با در نظر گرفتن کسورات مربوط به اقساط وام های پرداخت شده قبلی، می تواند به عنوان وثیقه های قابل قبول از مشتری مورد پذیرش قرار گیرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - رئیس کل دادگستری گلستان با بیان این که مدتهاست طرح پاکسازی و رصد فضای پیرامونی دادگستری ها و دادسرا های استان آغاز شده است گفت: با تلاش شبانه روزی کارکنان حفاظت و اطلاعات دادگستری استان سردسته و اعضای یک باند شاهدان دروغین در استان شناسایی شدند. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۴:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
آخرین خبر: تیم ملی بسکتبال در آستانه حضور در المپیک توکیو وارد حاشیه عجیب و غریبی شد. این تیم در حالی پس از برگزاری چند دیدار دوستانه در ژاپن به ایران بازگشت که در بدو ورود به کشور، اتفاق غیرقابل تصوری در فرودگاه رخ داد؛ اتفاقی که طبق شنیده ها باعث بازداشت شدن تمامی اعضای تیم در فرودگاه شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا-دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های دولتی خراسان شمالی می گوید: دشواری در تامین وثیقه ( ضامن ) هفت هزار و 821 زوج جوان این استان را پشت نوبت دریافت وام ازدواج قرار داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا : جوان ورامینی در جریان توطئه عمویش و اختلاف بر سر زمین سه هزار متری به ضرب گلوله به قتل رسید.قاتل بعد از مدتی به قید وثیقه آزاد شد و در حال حاضر متواری است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۰۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: در پرونده مربوط به دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر 11 نفر به اتهام اختلاس، ارتشاء و ارتشاء دسته جمعی دستگیر شدند که 5 نفر با قرار وثیقه آزاد و باقی در زندان هستند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۲۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
اولین یارانه تیر ماه در روز پنجشنبه هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. یارانه بگیران همچنین می توانند با وثیقه یارانه شان وام هفت میلیون تومانی بگیرند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
فارس نوشت: دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: در پرونده مربوط به دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر 11 نفر به دلیل اختلاس، ارتشاء و ارتشاء دسته جمعی دستگیر شدند که 5 نفر با وثیقه آزاد هستند و باقی در زندان حضور دارند. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش فرارو، وثیقه لازم برای دریافت وام ودیعه مسکن مشخص نیست و سامانه ثبت نام وام ودیعه مسکن می گوید این موضوع بعدا اعلام می شود. بانک ها عموما به ازای هر 20 میلیون تومان وام یک ضامن می خواهند اگر این موضوع شامل حال وام ودیعه مسکن شود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۷:۴۴    
سند رهنی، سندی رسمی است که در دفاتر اسناد رسمی تنظیم می شود و به موجب آن، راهن یا بدهکار، ملک خود را به عنوان وثیقه بدهی خود در رهن مرتهن یا طلبکار قرار می دهد. اگر سند رهنی کاملاً قانونی تنظیم نشده باشد، شخص ذی نفع می تواند جهت ابطال سند رهنی، به دادگاه دادخواست تقدیم کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اشاره به ابلاغ بخشنامه بانک مرکزی در خصوص پذیرش سهام عدالت به عنوان وثیقه زنان سرپرست خانوار برای دریافت تسهیلات بانکی، گفت: تقاضا دارم مشکلات مربوط به بحث پذیرش سهام عدالت به عنوان وثیقه و پرداخت تسهیلات برای زنان سرپرست خانوار حل شود ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
افسر پلیس آمریکا در خصوص این پرونده عنوان کرد که جسد مرد 60 ساله در حالی که به شدت سوخته بود در پشت خودرو پیدا شد و با شناسایی متهم قتل تحقیقات در این پرونده آغاز و مشخص شد که مقتول قبل از مرگ به شدت مورد آزار و اذیت و شکنجه قرار گرفته بود و بعد در آتش سوزانده شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
بررسی تسهیلات معوق نشان می دهد مدیران بانک ها به کسانی وام داده اند که 75 درصد وام گیرنده بی اعتبار بوده و 75 درصد ضامن و وثیقه که این موضوع مصداق سوء مدیریت و فساد است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا : سخنگوی قوه قضائیه گفت : پرونده متهم چینی و همدستش درحال رسیدگی است و آنها با وثیقه آزاد اما ممنوع الخروج هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن اشاره به رای دیوان عدالت اداری در اواسط خرداد ماه سال جاری، در خصوص امهال وام کشاورزان خسارت دیده، گفت: متاسفانه برخی از بانک ها از جمله بانک کشاورزی در سطح کشور بخصوص در جنوب استان کرمان بر خلاف قانون وثیقه های کشاورزان خسارت دیده را به اجرا گذاشته اند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شاید گرفتن وام از بانک برای بسیاری از مردم فرآیندی دشوار، زمان بر و با ضمانت های سخت گیرانه باشد، اما برای برخی ها کاری آسان بوده و در کمترین زمان بدون ارائه هیچ گونه وثیقه و ضمانت نامه ای، میلیاردها تومان به حساب شان واریز می شود. ...
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
حادثه 24 - وکیل متجاوزی که به موکلانش تعرض می کرد بازداشت و با قرار وثیقه 10 هزار دلاری راهی زندان شد. به نقل از کرایم، متهم جفری کریگل 34 ساله روز گذشته به جرم تجاوز و تعرض بدست ماموران پلیس تولسای آمریکا دستگیر شد. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۹    
در این ویدیو به بررسی نظرات بورسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1400 می پردازیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
طرح جدید وزارت اقتصاد که به تصویب شورای پول و اعتبار نیز رسیده، حاکی از آن است که 50 درصد ارزش روز سهام عدالت مشمولانی که روش مدیریت غیرمستقیم را انتخاب کرده اند، وثیقه کارت اعتباری خواهد شد ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا: اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره سابق باشگاه استقلال تهران ماه گذشته به عنوان متهم اصلی پرونده شرکت ابریشم گیلان از سوی سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان دستگیر شد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره سابق باشگاه استقلال تهران همچنان در زندان به سر می برد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره سابق باشگاه استقلال تهران ماه گذشته به عنوان متهم اصلی پرونده شرکت ابریشم گیلان از سوی سازمان اطلاعات سپاه قدس گیلان دستگیر شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره سابق باشگاه استقلال تهران همچنان در زندان به سر می برد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
جلیلی: باید اسامی افرادی که وام بالای یک میلیارد می گیرند اعلام شود. افرادی بدون وثیقه لازم، هزاران میلیارد وام می گیرند ولی یک جوان با چند وثیقه می تواند 20 میلیون وام بگیرد.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر لزوم اصلاح نظام بانکی گفت: اکنون هزاران میلیارد تومان وام بانکی بدون دریافت وثیقه های لازم به برخی داده می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مطالبات در خصوص فروش سهام وثیقه شرکت پتروشیمی اصفهان متعلق به گروه ریخته گران دریافت شده است.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مادری که با همدستی پسرش قتل دختری 13 ساله را پنهان کرده بود با افشای این راز با قرار وثیقه 25 هزار دلاری راهی زندان شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مرد چینی به اتهام انتشار فیلم و عکس دختران زیر 18 سال ایرانی و بردن آبروی آن ها پس از دستگیری در کاشان به زندان رفت. به گزارش رکنا، مهدی عزیززاده، وکیل متهم تبعه چینی گفت: هنوز کیفرخواست برای این پرونده تشکیل نشده و در شعبه بازپرسی در دادسرا در مرحله تحقیقات ابتدایی است. ...