سه شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۴:۳۲Dec 2022 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متهمان»

صراط نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
قاضی القضات گفت: کسانی که در دل و ذهن کسبه و بازاریان رعب و وحشت ایجاد کرده و آنها را تهدید می کنند که اگر مغازه شان را نبندند، آن را به آتش می کشند یا کسانی که که کامیون داران و رانندگان زحمتکش را تهدید می کنند؛ اینها موارد و مصادیق ایذاء و آزار رساندن به مردم است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری شش سارق سابقه دار که از منازل مردم در استان های اصفهان، گلستان و قزوین سرقت کرده بودند و همچنین کشف 100 میلیارد ریال اموال مسروقه از مخفیگاه این متهمان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۲   + ۱۲۹ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای از اقدام قاطعانه قوه قضائیه در رسیدگی قانونی و قضایی به پرونده مرتبطین با سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی و اجرای حکم اعدام آنان قدردانی و تاکید کرد: رسیدگی قاطع و سریع پرونده های متهمین اقدام علیه امنیت کشور و مردم مطالبه عمومی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وکیل مدافع شکات و مالباختگان شرکت صنعت آذربایجان خودرو (آذویکو) گفت: شعبه اول دادگاه تجدیدنظر استان تهران، حکم دادگاه بدوی در خصوص میزان رد مال و محکومیت متهمان پرونده آذربایجان خودرو را به پرداخت قیمت روز خودرو با جلب نظر کارشناسی تایید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۱۰۲ سایت دیگر  
قاضی القضات گفت: کسانی که در دل و ذهن کسبه و بازاریان رعب و وحشت ایجاد کرده و آنها را تهدید می کنند که اگر مغازه شان را نبندند، آن را به آتش می کشند یا کسانی که که کامیون داران و رانندگان زحمتکش را تهدید می کنند؛ اینها موارد و مصادیق ایذاء و آزار رساندن به مردم است.
این دو جوان با شکایت های پی درپی چند زن بازداشت شدند و شکات بعد از شناسایی آن ها در میان چند متهم دیگر مدعی شدند متهمان به آن ها تعرض کرده و باعث به هم خوردن زندگی شان شده اند.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: چیزی که در این گفت وگوها خیلی مورد تاکید جبهه اصلاحات است، این بوده که خواسته ها، خواسته های عام باشد نه اینکه خواسته های خاص برای اصلاح طلب ها باشد ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۵    
حسین محمد صالحی دارانی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران با اشاره به اظهارات متهمان پرونده شهادت شهید عجمیان ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مقامات برخی کشورها مدعی هستند در جمهوری اسلامی حقوق بشر نادیده گرفته می شود که این ادعا نشان از عدم شناخت آنها نسبت به ایران و همچنین گویای سیاست های فتنه انگیزانه آنها علیه کشورمان است.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان علی آبادکتول گفت: در تحقیقات پلیسی و رصد دوربین های مداربسته هویت متهمان شناسایی و مشخص شد، 4 نفر با اعمال قدرت نمایی شروع به تخریب خودروها کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از رسیدگی به 40 فقره پرونده قاچاق ارز از ابتدای امسال و تعزیر 6 هزار میلیارد ریالی متهمان خبر داد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
تفکیک اغتشاشگران به فریب خورده و دیوانه و هیجان زده و مزدور و منافق و آشوبگر، تفکیکی هوشمندانه و مردم دوستانه است اما در جریان آشوب و اغتشاش، چگونه می توان فریب خورده و مزدور را از یکدیگر تشخیص داد؟! این برداشت با هیچ منطقی سازگار نیست.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۰:۳۷    
یکی از متهمان گفت: یک تاکسی با یک بلوک سیمانی بزرگ کوبید روی سینه شهید. صحنه سنگسار کردن این آدم به قدری ناراحت کننده بود که صورتم را برگرداندم تا نبینم! متهم دیگر گفت: خواستم بروم که یکی از پشت دستم را گرفت و گفت تو هم حرکتی کن وگرنه...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در ادامه گزارشی از رسیدگی به پرونده های اغتشاشگران و قاتلان شهدای امنیت با قاطعیت در کم ترین زمان و با رعایت موازین قانونی را از نظر می گذرانید. خبرگزاری میزان – رئیس قوه قضاییه از همان ابتدای بروز حوادث و اغتشاشات اخیر، بر رسیدگی سریع ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۰۶    
یکی می گوید: یه ناکسی با یک بلوک سیمانی بزرگ کوبید روی سینه شهید... صحنه سنگسار کردن این آدم به قدری ناراحت کننده بود که رومو برگردوندم تا نبینم! دیگری می گوید: آمدم برگردم برم، یکی از پشت دستم را گرفت و گفت یالا یه حرکتی بزن وگرنه دهنتو سرویس می کنیم اینجا!
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: متهمان با استفاده از روش تخریب از طریق دیلم، طلا و اموال منزل شهروندان را به سرقت می بردند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی از رئیس قوه قضائیه خواست تا پوشش فرم متهمان زن در جلسات دادگاه را تغییر دهد؛ آدم های خبیث نباید در دادگاه ها چادر سر کنند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به عملیاتی که منجر به کشف پنج دستگاه پروماینر قاچاق از یک مزرعه تولید غیر قانونی ارز دیجیتال شده بود اظهار کرد: پس از اینکه اطلاعاتی در باره تولید ارز دیجیتال در محله فرجام به پلیس مخابره شد، رسیدگی به موضوع را تیمی از ماموران کلانتری این محل را بر عهده گرفتند ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از متهمان گفت: یک تاکسی با یک بلوک سیمانی بزرگ کوبید روی سینه شهید. صحنه سنگسار کردن این آدم به قدری ناراحت کننده بود که صورتم را برگرداندم تا نبینم! متهم دیگر گفت: خواستم بروم که یکی از پشت دستم را گرفت و گفت تو هم حرکتی کن وگرنه...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۱۸   + ۴۳ سایت دیگر  
نباید آن خانم که قاتل شهید عجمیان است و آن شکلی به شهید مظلوم لگد می زند و در صحنه قتل با آن وضع حجاب بود، در صحنه دادگاه با چادر حاضر شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی کرمی متهم ردیف اول گفت: با سنگ به سر شهید زدم و افتاد روی زمین. بعد یک نفر آمد و روی پهلوی شهید می پرید. من هم رفتم چند ضربه به پای او و زانوهایش زدم. در این حین یک نفر (متهم دوم) آمد با چاقو سه، چهار ضربه به شکم شهید زد.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
براساس مستندات پرونده و اعترافات متهمان، عوامل اصلی این تیم متشکل از اراذل و اوباش در قالب 2 تیم عملیاتی رژیم صهیونیستی به سرتیمی متهم حسین اردوخان زاده معروف به زکریا و متهم میلاد اشرفی بوده است.
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
انتقادهای مربوط به استفاده زنان متهم از چادر، زمانی شدت یافت که آنها با چادرهایی رنگ و رو رفته و چروک در دادگاه ها حضور پیدا کرده و تصاویرشان در رسانه ها پخش شد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: براساس رای نهایی صادره از سوی دیوان عالی کشور، متهمان ردیف اول تا چهارم پرونده، به نام های حسین اردوخانزاده، شاهین ایمانی محمودآباد، میلاد اشرفی آتباتان و منوچهر شهبندی بجندی به جرم همکاری اطلاعاتی با رژیم صهیونیستی و آدم ربایی به اعدام محکوم شدند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۶   + ۵۱ سایت دیگر  
براساس رای نهایی صادره از سوی دیوان عالی کشور، متهمان ردیف اول تا چهارم پرونده، به نام های حسین اردوخانزاده، شاهین ایمانی محمودآباد، میلاد اشرفی آتباتان و منوچهر شهبندی بجندی به جرم همکاری اطلاعاتی با رژیم صهیونیستی و آدم ربایی به اعدام محکوم شدند. برهمین اساس صبح امروز، احکام 4 نفر اجرا شد ...
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
روابط عمومی دادگستری پاکدشت صدور حکم برای فهیمه کریمی از دستگیرشدگان اغتشاشات اخیر را تکذیب کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۰۱    
در اواخر ماه اکتبر، ایالات متحده سیزده جاسوس چینی را به انجام عملیات غیرقانونی در ایالات متحده متهم کرد. اما تنها دو نفر از متهمان در بازداشت به سر می برند و یازده نفر دیگر آزادند تا به عملیات های جاسوسی علیه آمریکایی ادامه دهند؛ و جالب اینجاست که آن ها می توانند فعالیت خود را از خاک چین پیش ببرند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب 38 فقره سرقت منزل در نقاط مختلف شهر کرمانشاه اعتراف و عنوان کردند اموال مسروقه را به یک مالخر داده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی 2 نفر از متهمان این پرونده را شناسایی و آنان را در مخفیگاه شان در در شهرستان سنندج دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دومین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان پرونده شهادت بسیجی روح ا... عجمیان در شعبه اول دادگاه انقلاب کرج برگزار شد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۴   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری دو نفر به اتهام تلاش برای ترغیب کسبه برای بستن واحدهای صنفی شان در بازار "امین حضور" خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۶   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری سه عضو باند قاچاق سلاح و مهمات در عملیات مقتدرانه پلیس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
پوشش چادر یکی از متهمان قتل شهید روح الله عجمیان در دادگاه واکنش های زیادی را در چندروز اخیر در پی داشته است. این در حالی ست که این متهم در عکس های منتشر شده از خودش فاقد حجاب سر بوده است و حتی در محل حادثه نیز پوشش بسیار متفاوتی با آنچه که در دادگاه حاضر شده بود ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا؛ رئیس کل دادگستری خوزستان از آزادی 236 نفر از زندانیان این استان طی هفته گذشته خبر داد. علی دهقانی اظهار کرد: به دنبال پیروزی مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشور در مسابقات جام جهانی و به منظور افزایش شادی مردم ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 موبایل قاپ حرفه ای در یک عملیات پلیسی خبر داد و گفت: متهمان تاکنون به 6 فقره سرقت مشابه اعتراف کردند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۹    
حمید قره حسنلو پزشکی که به جای کمک به بسیجی شهید سیدروح الله عجمیان به او لگد زد و از متهمان اصلی این پرونده است، جز قائله درویش گنابادی در خیابان پاسداران هم می باشد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
وقتی یکی از متهمان به شهادت رساندن بسیجی مدافع امنیت اعتراف می کند که درآمد ماهانه اش تا 100 میلیون تومان است، در حالی که این شهید کارگر روز مزد گچ کاری بوده یا یک سلبریتی کاخ نشین میدان دار اغتشاش می شود باید فهمید هدف این اغتشاشات دفاع از حقوق مردم نیست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۰۵    
دومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شکنجه و شهادت سیدروح الله عجمیان روز پنج شنبه برگزار شد. متهمانی که در این جلسه به اتهامات آنان رسیدگی شد، یک زن و شوهر بودند که در فیلم های ضرب و شتم شهید حضور داشتند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: متهمان قتل رییس مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه خراسان رضوی با تلاش پلیس به سرعت شناسایی شدند و حین دستگیری چهار نفر متهم به قتل که با آنان متهم اصلی نیز بود با خوردن یک بسته قرص برنج اقدام به خودکشی کرد ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
حضور یکی از متهمان قتل شهید عجمیان با پوشش چادر، موجب اعتراض کاربران در فضای مجازی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رامسر- رئیس کل دادگستری مازندران از دستگیری تعدادی از افراد به اتهام فساد مالی، اداری و اقتصادی در شهرستان رامسر خبر داد و گفت: پرونده در مرحله تحقیقات قرار دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
در این ویدئو بخشی از دادگاه عاملان شهادت سیدروح الله عجمیان و توضیحات متهمان را مشاهده می کنید.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 موبایل قاپ حرفه ای در یک عملیات پلیسی خبر داد و گفت: متهمان تاکنون به 6 فقره سرقت مشابه اعتراف کردند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده ضاربان شهید روح الله عجمیان در استان البرز برگزار شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۱:۰۶   + ۳۲ سایت دیگر  
پلیس مازندران: دستگیری 9 لیدر اغتشاشات در عباس آباد متهمان با هماهنگی قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان چندین قبضه قمه و انواع سلاح سرد و مقادیر قابل توجهی کوکتل مولوتف کشف شد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۵۴   + ۳۶ سایت دیگر  
دادگاه رسیدگی به پرونده روح الله عجمیان امروز در شعبه اول دادگاه انقلاب استان البرز برگزار شد و اتهام 15 متهم پرونده، افساد فی الارض عنوان شد. سه نفر از این متهمان 17 ساله هستند. ...
شیرازه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
یک منبع آگاه گفت، چنین خبری کذب است و اساسا هنوز حکم نهایی متهمان این این جنایت صادر نشده است و خانواده شهید عجمیان خواستار اشد مجازات برای قاتلین فرزندشان شدند.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۲:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده ضاربان شهید روح الله عجمیان بسیجی البرز روز پنجشنبه برگزار شد