دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۷:۲۵Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دادگاه کیفری»

تازه نیوز   ۴ دقیقه پیش    
مردی که متهم است در جریان درگیری با همسایه اش وی را به قتل رسانده در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران در حالی محاکمه شد که منکر ارتکاب قتل ست.
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 2 پسر جوان که متهم هستند دختران را به بهانه تست بازیگری و مدلینگ اغفال می کردند و مورد آزار قرار می دادند، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه و با تبرئه از اتهام تجاوز به عنف به 99 ضربه شلاق محکوم شدند.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد میانسال که متهم است در جدال با یک مرد سالخورده مرگ وی را رقم زده در دادگاه کیفری تهران خود را بی گناه خواند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس گزاش یک رسانه آمریکایی، مقامات اوکراینی در حال یک سنت شکنی جدید هستند که احتمالاً آینده جنگ سایبری را تغییر می دهد؛ آنها می خواهند دادگاه کیفری بین المللی (ICC) در لاهه را برای تعیین برخی حملات سایبری روسیه به عنوان جنایات جنگی، متقاعد کنند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اواسط سال 1400 مأموران ستاد مبارزه با مواد مخدر پسر جوانی به نام سعید را در یکی از بوستان های جنوب تهران با 23 کیلوگرم هروئین بازداشت کردند.متهم پس از دستگیری عنوان کرد: هروئین ها متعلق به یکی از دوستانم است.
خوزپرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خوزپرس از شوشتر ، جابر امامقلی دادرس علی البدل شعبه 103 دادگاه کیفری دو شهرستان شوشتر که پیش از این نیز آرای جایگزین متعددی صادر کرده است، در دو رأی جدید خود متهمان را به کاشت 280 اصله نهال درخت محکوم کرد. ...
بر اساس حکم دادگاه، یک نوجوان اهل حمیدیه به خاطر رانندگی بدون گواهینامه به کاشت درخت در بلوار شهر خود محکوم شد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مرد همسرکش در دادگاه گفت به دلیل مسائل مالی با همسرش درگیر شد و او را به قتل رساند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شففقنا- دادگاه کیفری مرکزی عراق امروز(پنج شنبه) برای چهارده تروریست در پرونده جنایت اسپایکر حکم اعدام صادر کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری الفرات ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مردی که متهم است با چاقو چشم پسر جوانی را کور کرده در حالی از سوی قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به حبس، تبعید و دیه محکوم شد که با گذشت 3 سال از این ماجرا همچنان فراری است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مرد نابینا برای شاکی قصاص خواسته بود اما به دلیل غیرقابل اجرا بودن این حکم، متهم فراری به دیه و زندان محکوم شد.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد فراهانی سردبیر خبرگزاری میزان در توئیتی نوشت: اینکه برخی از کانال ها تیتر زده اند فرجام خواهی محمد قبادلو پذیرفته شد اشتباه است. براساس اعلام دیوان عالی کشور فرجام خواهی وکیل وی در دیوان عالی کشور ثبت و پرونده جهت رسیدگی به یکی از شعب دیوان ارجاع گردیده است فرجام خواهی ثبت شده است نه اینکه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فیلم علفزار در مورد بازپرس دادگاه کیفری است که درگیر پرونده ای پیچیده شده است خلاصه این یک داستان واقعی است که به تجاوز گروهی که در سال 90 در یکی از باغهای شهرستانهای استان اصفهان صورت گرفته است می پردازد .
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: نگهبان ساختمان نیمه ساز که متهم است همکارش را با میله آهنی به قتل رسانده در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۵   + ۸۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دیوان عالی کشور گفت: در پی محکومیت محمد قبادلو به قصاص نفس، فرجام خواهی وکیل وی در دیوان عالی کشور ثبت و پرونده جهت رسیدگی به یکی از شعب ارجاع شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مرد موتورسوار که در جریان درگیری بر سر رانندگی مرتکب قتل شده بود، بزودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود. به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از مرداد سال 1400 با گزارش یک درگیری خونین در یکی از خیابان های ورامین آغاز شد و مأموران بلافاصله به محل اعزام شدند و پس از بررسی های اولیه ...
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
راکب موتور سیکلت که در جدال خیابانی، راننده پراید را کشته و با خونسردی محل را ترک کرده بود در حالی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود. که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بازپرس ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: کیفرخواست متهم به قتل یک پرستار مشهدی صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک خراسان رضوی ارسال شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: حکم قصاص قاتل شهید سراوانی در دادگاه کیفری یک گنبدکاووس صادر شد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: حکم قصاص قاتل شهید سراوانی در دادگاه کیفری یک گنبدکاووس صادر و پرونده برای فرجام خواهی به دیوان عالی کشور فرستاده شد .
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۰:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
متهم که استاد دانشگاه است می گوید رفتارهای خواهرش باعث آبروریزی شده بود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فردی که 21 اسفندماه سال 1399 شریک برادر خود را به خاطر قلابی بودن پول های دریافت شده در ازای فروش سنگ طلای اندریان به قتل رسانده بود، در شعبه اول دادگاه کیفری یک آذربایجان شرقی به قصاص و سایر همدستان وی نیز به تحمل حبس محکوم شدند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرانجام خبر پیگیری قضایی اتهامات وارده به رئیس فعلی فدراسیون فوتبال منتشر شد. مهدی تاج سال هاست در فدراسیون به عنوان رئیس و نایب رئیس فعالیت می کند. عملکرد او همواره مورد انتقاد بوده، اما ماجرایی که مارک ویلموتس برای فوتبال ایران به وجود آورد، اوج هنرنمایی تاج محسوب می شود ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، 29 تیرماه 98 درگیری چند اوباش در یکی از میدان های ورامین به مرگ جوانی به نام پیمان ختم شد که با شلیک گلوله و ضربات قمه به قتل رسید. تحقیقات پلیس آغاز و آنها متوجه ارتباط پیمان با یک زن جوان 26ساله شدند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از ارسال دو پرونده مهدی تاج به دادگاه کیفری شماره دو مستقر در دادگاه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۸:۱۹   + ۳۴ سایت دیگر  
زن میانسال که با همدستی فرزندانش، شوهر خود را به قتل رسانده و جسدش را در ارتفاعات وردیج رها کرده بود، بزودی در دادگاه کیفری محاکمه خواهند شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دو مرد جوان که متهم هستند مردی را با همدستی همسرش به قتل رسانده اند به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شوند. به گزارش جوان، هفتم آبان سال گذشته قاضی محمد وهابی ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد ایلام گفت: یک واحد تولید کننده سنگدانه مورد مصرف در بتن به جرم تولید و عرضه فرآورده مشمول استاندارد اجباری بدون دریافت پروانه استاندارد و نداشتن پروانه کاربرد علامت استاندارد محکوم شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مرد جوان که متهم است در یک نزاع شبانه و در حالت مستی دوستش را به قتل رسانده بزودی در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۵    
40 کشور جهان از رژیم صهیونیستی خواستند تحریم های خود علیه تشکیلات خودگردان فلسطین که در پاسخ به تلاش آنها برای صدور رای مشورتی در رابطه با اشغالگری اسرائیل در دادگاه کیفری بین المللی وضع کرده است را لغو کند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رکنا: دزد جنایتکار که هنگام فرار از خانه دختر جوان، مأمور کلانتری 106 نامجو را به شهادت رسانده بود در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مردی که در اوج مستی دوستش را به قتل رسانده است در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه می رود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۵    
سارق سابقه دار که متهم است پس از سرقت از خانه دختری تنها یکی از مأموران پلیس را به شهادت رسانده، به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۵    
مردی که متهم است در جریان درگیری مستانه مرتکب قتل شده، به زودی در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود. شهریورماه 99، مأموران پلیس تهران از مرگ مشکوک مرد جوانی به نام پیمان در یکی از بیمارستان های شهر باخبر و راهی محل شدند ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دزد خشن که در حین فرار از خانه دختر جوان، مامور کلانتری 106نامجو را به شهادت رسانده بود در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مردی که متهم است با همدستی 3 نفر از دوستانش و در حالت مستی با ضربه چاقو جوانی را به قتل رسانده به زودی در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
درگیری مرگبار بین کارگران ساختمانی در جنوب تهران موجب مرگ کارگر 20 ساله شد و متهم 17 ساله در دادگاه مدعی شد که دوستش قصد تعرض به او را داشته است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۰۸:۵۳   + ۴۷ سایت دیگر  
2 قاتل اجاره ای که سرایدار یک ویلا را به شکل هولناکی کشته بودند در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۲:۳۱    
سفیر و نماینده دائمی ایران در سازمان ملل گفت شورای امنیت عواقب خروج غیر مسئولانه نیروهای آمریکا و ناتو از افغانستان رسیدگی نکرده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد جوان که برای انتقام گیری از همکارش دو آدمکش اجیر کرده بود به اتهام جنایت در خانه ویلایی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دادگستری شهرستان زرند استان کرمان از کشف 2 فقره اختلاس میلیونی در نهادهای عمومی این شهرستان و دستگیری متهمان خبر داد. خبرگزاری میزان – ابوالفضل فرحبخش اظهار کرد: در پی گزارش بازرسی کل استان از تخلف مالی در دو نهاد عمومی شهرستان زرند ...
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - مرد دستفروش که همکارش را به قتل رسانده بود، در دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص محکوم شد. خرداد سال 97 گزارش یک نزاع در محدوده بازار تهران به مأموران کلانتری 113 بازار اعلام شد ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
خرداد سال 97 گزارش یک نزاع در محدوده بازار تهران به مأموران کلانتری 113 بازار اعلام شد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
پسر جوانی که مدعی بود در عالم مستی دوستش را به قتل رسانده با حکم قضات شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص محکوم شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۲:۳۵    
دو مرد جوان که در حادثه های جداگانه مرتکب قتل شده بودند در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه و به قصاص محکوم شدند. به گزارش جوان، اولین متهم، بهرام 28 ساله است که 10 آبان سال گذشته به خاطر قتل دوستش به نام سعید بازداشت شد ...
شهرخوان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۲:۱۲    
پرونده مرد جنایتکار که چند سال پس از قتل پدرش این بار به خاطر سوءظن به همسرش او را به قتل رسانده بود برای رسیدگی به دادگاه کیفری فرستاده شد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی انتشار مطالبی در مورد آزادی با وثیقه اکبر طبری، مرکز رسانه قوه قضاییه ضمن تکذیب شایعات اعلام کرد: اکبر طبری اکنون در زندان و در حال طی دوران محکومی خود است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مأمور پلیس که متهم است در جریان بازداشت یک متهم با شلیک گلوله باعث مرگ وی شده در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد. به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از زمستان سال 99 در جریان یک تعقیب و گریز میان مأموران پلیس با یک متهم به سرقت آغاز شد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سارقی که با همدستی دو نفر مرد رمالی را به قتل رسانده بودند پس از محاکمه در دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص و حبس محکوم شدند. به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از پاییز سال 1400 با گزارش ناپدید شدن مرد 50 ساله ای به نام رحمان که از اتباع افغان بود، آغاز شد ...
اکو فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
الوطن نوشت: خبرهایی مخابره شده است مبنی بر اینکه مقامات عربستان سعودی صالح العجیری، رئیس دادگاه کیفری ویژه ریاض را که احکام سختگیرانه ای علیه زندانیان عقیدتی صادر کرده، دستگیر شده است.