جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۵:۳۹May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مطبوعات»

ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر عامل خانه مطبوعات لرستان گفت: باتلاش خانه مطبوعات و رسانه های لرستان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان اولین رزمایش همدلی در سال 1400 برگزار شد.
چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات با انتشار یک فیلم مستند در قالب معرفی نفرات برتر و ارائه گزارش روند برگزاری توسط مسئولان جشنواره، طی روز چهارشنبه، 22 اردیبهشت ماه 1400 مقارن با 29 ماه مبارک رمضان به پایان رسید.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
فیضی مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد گفت: با مشارکت نمایندگی خانه مطبوعات و رسانه های شهرستان بافق و حمایت خانه مطبوعات و رسانه های استان اصحاب رسانه بافقی صاحب حامی کارت شدند.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
برخی از ارگان ها کم لطفی کرده و مطالبات سه تا چهار ساله رسانه ها را پرداخت نکرده اند و این باعث می شود کمر رسانه های خوزستان بشکند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نفرات برتر چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات که به همت معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، معرفی شدند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر امروز در جلسه روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان و صنایع در خصوص حضور پر شور در انتخابات آتی، افشار پرویزی بابادی ضمن تاکید بر پرداخت مطالبات رسانه ها گفت: برخی از روابط عمومی ها را در این جلسه برای اولین بار می بینیم ضمن اینکه خیلی ها هم اصلا ارتباطی با رسانه ها ندارند.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان بر تعامل روابط عمومی دستگاه ها، خانه مطبوعات و بسیج رسانه جهت افزایش مشارکت مردم در انتخابات تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رسانه ها و مطبوعات زنجان در هفته جاری موضوعات مختلفی را در سرخط اخبار و صفحات نخست خود انعکاس دادند که از جمله آن ها می توان به موضوع خشک شدن چمن سلطانیه و نامعلوم بودن زمان مجمع انتخابات هیات فوتبال استان اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۵    
چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات امروز با شناخت نفرات برتر در بخش های مختلف به کار خود پایان داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه فرهنگ و هنر – بعد از اعتراض های فراوانی که به سیاست های گلدن گلوب از سوی جامعه هنری غرب وارد شد، حالا مشکلات این جشن سینمایی روز به روز پیچیده تر می شود، تا جایی که روز گذشته تام کروز هم اعلام کرد که تمامی جوایزی که تا به حال از این جشنواره گرفته را پس می دهد. ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۹    
وجیهه غلامحسین زاده خبرنگار پایگاه خبری شهر20 موفق به کسب رتبه دوم رشته گزارش در چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات عصر امروز 22 اردیبهشت در قالب پخش فیلم مستند این جشنواره از بستر فضای مجازی برگزار و برگزیدگان رشته های مختلف معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- رئیس خانه مطبوعات کردستان گفت: در انتخابات شوراها شاهد سوءاستفاده برخی کاندیداها از وجهه روزنامه نگاری و رسانه ها هستیم لذا برای دفاع از جایگاه فعالان این عرصه پیگیری قانونی می کنیم.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سیدمحمد غرضی گفت: به احترام مصوبه شورای نگهبان در خصوص شرایط داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری 1400، ثبت نام نمی کنم. غرضی اظهار داشت: به احترام مصوبه شورای نگهبان در خصوص شرایط داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری که یکی از بندهای آن مربوط به حداقل و حداکثر سن داوطلبان است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف این جشنواره به صورت مجازی و در قالب پخش مستندی از فرآیند برگزاری جشنواره پایان یافت و 2 اثر از خبرنگاران مازندران به عنوان یکی از آثار برتر جشنواره انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نتایج چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه آیات اعلام شد و برگزیدگان جشنواره در بخش های مختلف معرفی شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۰    
برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات روز چهارشنبه در اُستانه عیدسعد فطر شناخته و معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
برترین های چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات در سمنان معرفی شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۰    
هیات داوران چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات برگزاری چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان را اقدامی خجسته و میمون دانست و تاکید کرد: تداوم برگزاری آن می تواند نویدبخش ظهور عرصه های جدیدتر برای ارایه آثار قوی در عرصه رسانه ای کشور باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: نفرات برتر چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات که به همت این اداره کل و معاونت قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد معرفی شدند.
چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات با انتشار یک فیلم مستند در قالب معرفی نفرات برتر و ارائه گزارش روند برگزاری توسط مسئولان جشنواره، طی روز چهارشنبه، 22 اردیبهشت ماه 1400 مقارن با 29 ماه مبارک رمضان به پایان رسید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، لینک های حضور و بازدید از آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات را اعلام کرد.
دبیر چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات از اعلام نتایج این جشنواره عصر امروز و از طریق فضای مجازی خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، پایگاه اطلاع رسانی آژانس مطبوعات یمن امروز (چهارشنبه) به نقل از عبدالملک بدرالدین الحوثی اضافه کرد: ما با جنبش های مقاومت فلسطینی و محور مقاومت در تماس و هماهنگ هستیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۴۸    
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری اولین جشنواره فرامرزی مطبوعات و خبرگزاری های غرب و شمال غرب کشور در اسفند امسال به میزبانی کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مطبوعات اسپانیا پس از تساوی 3 بر 3 بارسلونا مقابل لوانته به انتقاد از تیم کومان و یاران مسی پرداختند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
حواشی و اخبار فوتبال ایران سوژه روزنامه های ورزشی امروز بوده است. صبحانه ورزشی 1400/2/22؛ گیشه مطبوعات داخلی
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس هیات داوران ششمین جشنواره شهر و رسانه اهواز گفت: برگزاری این جشنواره از آن جهت اهمیت دارد که تولیدات بومی خود را کشف کنیم و جامعه، نویسندگان و خلاقان آثار فرهنگی را بشناسد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۷    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 22 اردیبهشت در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۰    
تصاویر نیم صفحه نخست مطبوعات استان کرمان را در چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه مشاهده کنید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بیانات رهبرمعظم انقلاب در جمع دانشجویان،متن و حاشیه های انتخابات در اولین روز ثبت نام کاندیداها و... از مهمترین تیترهای مطبوعات امروز هستند. 23302
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرج شرف زاده به عنوان سرپرست مدیریت جزایر اقماری سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد. به گزارش تفاهم آنلاین، جعفر آهنگران – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با صدور حکمی، ایرج شرف زاده را به عنوان سرپرست مدیریت جزایر اقماری این سازمان منصوب کرد. ...
598   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۰    
در شرایطی که موضوع حضور آیت الله رییسی در انتخابات ریاست جمهوری همچنان قطعی نشده است؛ برخی چهره های شاخص اصولگرا درخصوص حضور آیت الله رییسی حرف هایی را بر زبان جاری کرده اند که بیشتر مورد استقبال رسانه ها و مطبوعات جریان مقابل اصولگرایی قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- فرماده حوزه امامت سپاه تبریز با تاکید بر نقش مهم رسانه ها در انتخابات پرشور، گفت: خبرگزاری ها، مطبوعات و پایگاه های خبری نقش بی بدیل در حضور حداکثری آحاد مردم در پای صندوق های رای دارند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان - تام کروز در میان جنجال های موجود در مورد انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، سه تندیس گلدن گلوب خود را پس داده است. کروز بهترین افتخار بازیگر را در سال 1990 برای فیلم متولد چهارم ژوئیه و در سال 1997 برای جری مگوایر و همچنین جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل در سال 2000 برای مگنولیا به دست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سی ان ان اعلام کرد: تام کروز به دنبال رسوایی مالی و تبعیض نژادی انجمن مطبوعات خارجی هالیوود نهاد برگزار کننده مراسم جوایز گلدن گلوب، جوایز خود را پس داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بعد از بیانیه اسکارلت جوهانسون و رسوایی اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود، تام کروز بازیگر هالیوودی جایزه گلدن گلوب خود را پس داد و NBC هم اعلام کرد که این برنامه را پوشش نمی دهد.
سینما سینما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
پس از جنجال به پا شده درباره گلدن گلوب شبکه ان بی سی اعلام کرد مراسم 2022 را روی آنتن نمی برد. به گزارش سینماسینما ، به نقل از ورایتی، ان بی سی اعلام کرد مراسم گلدن گلوب 2022 را روی آنتن نمی برد. این شبکه تلویزیونی دوشنبه با انتشار بیانیه ای این خبر را اعلام کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
چند روز قبل، نماینده مدیران مسئول رسانه ها در هیات نظارت بر مطبوعات و خبرگزاری ها به وزیر بهداشت نامه نوشت و از او درخواست کرد که خبرنگاران سریع تر علیه کرونا واکسینه شوند؛ نامه ای که در این چند روز از هر سمتی که به آن نگریسته ایم، خسارت بوده و بس!
مکران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۸    
یادداشتمدیرعامل خانه مطبوعات علیه خانه بقلم :کبری محسنیاقدامات مدیرعامل خانه مطبوعات علیه خانه از عجایب هست همانند پدری که علیه خانواده و فرزندان خود اقدام کند .مدیرعاملی که همسفره بود با همین هیات مدیره و نان و نمک زیادی با هم خوردند اما متاسفانه نمک دان را ...
آخرین باری که روزنامه و نشریات در پیشخوان مطبوعات سروآباد دیده شد، حدود 10 سال پیش بود و از آن پس، شهروندان از دسترسی و خواندن روزنامه، مجلات و نشریات بی نصیب ماندند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
دومینوی فروریختن انجمن مطبوعات خارجی هالیوود ادامه دارد و این بار تام کروز جوایز گلدن گلوبش را پس داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بخشدار ویژه جزیره خارگ گفت : مطبوعات رکن چهارم دموکراسی هستند و خوشبختانه در جزیره خارگ نیز به عنوان یکی از قطب های صنعتی و استراتژیک کشور رعایت اخلاق رسانه ای به وضوع وجود دارد و این موضوع بخصوص در شرایط تحریم که دشمن منتظر کوچکترین نقطه ضعف از ساختار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد ...
شارا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۹    
وضعیت مطبوعات در سال 1398 ، عنوان گزارش رصد فرهنگی است که از سوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات منتشر شده است.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: تام کروز در اعتراض به عملکرد انجمن مطبوعات خارجی هالیوود، جوایز گلدن گلوبش را پس داد در همین حال شبکه NBC نیز مراسم جوایز را بایکوت کرد. ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به نقل از هالیوود ریپورتر، تام کروز که در مجموع سه بار در سال 1990 برای فیلم متولد چهارم جولای ، در سال 1997 برای فیلم جری مگوایر و در سال 2000 هم برای مگنولیا موفق به کسب جایزه گلدن گلوب در شاخه بازیگری شده است ...
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : اسکارلت جوهانسون هم خواستار فاصله گرفتن صنعت فیلم از انجمن مطبوعات خارجی هالیوود تا زمان اعمال اصلاحات اساسی شد. به نقل از ورایتی، اسکارلت جوهانسون هم به جمع منتقدان انجمن مطبوعات خارجی هالیوود پیوست و خواستار فاصله گرفتن صنعت فیلم از این انجمن تا زمان اصلاحات اساسی شد ...
شهرداری یزد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار یزد عصر امروز دوشنبه 20 اردیبهشت از خانه مطبوعات استان بازدید و در نشستی با اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات به بحث و تبادل نظر پرداخت. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی با اشاره به جایگاه بالای مطبوعات و رسانه ها در امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به ...