شنبه ۲۲ خردادساعت ۱۵:۵۷Jun 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشنواره مطبوعات»

خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: در هشتمین جشنواره رسانه های استان قزوین 530اثر متقاضی شرکت در جشنواره بودند.
جلسه هم اندیشی اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات کشور با مسوولان و نیز رونمایی از فراخوان نهمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان مازندران و جشنواره منطقه ای( مازندران، گیلان و گلستان) در چالوس برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
چالوس- رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات کشور گفت: اولین جشنواره منطقه ای مطبوعات شمال کشور همزمان با روز خبرنگار در استان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۱:۲۶    
ایسنا/اصفهان ضرورت اصلاح اساسنامه برای حفظ استقلال خانه مطبوعات، بازنگری در وضعیت اعضا، معضل کارت هدیه و کارت تردد خبرنگاران، تغییر در شیوه ی برگزاری جشنواره مطبوعات استان و لزوم برگزاری دوره های آموزشی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات عصر امروز 22 اردیبهشت در قالب پخش فیلم مستند این جشنواره از بستر فضای مجازی برگزار و برگزیدگان رشته های مختلف معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نتایج چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه آیات اعلام شد و برگزیدگان جشنواره در بخش های مختلف معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه اعلام کرد جشنواره مطبوعات با گستره شمالغرب، غرب و جنوب غرب کشور از استان آذربایجان غربی تا خوزستان و نیز استان های همسایه مرزی عراق در کرمانشاه برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات گفت: نفرات برتر این جشنواره روز چهاشنبه 22 اردیبهشت از طریق سایت جشنواره و رسانه های عمومی بدون برگزاری مراسم اختتامیه معرفی خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام اولین جلسه اجرایی چهارمین جشنواره فصلی مطبوعات استان ایلام "زمستان 99_بهار 1400" برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
چهارمین جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات که از بهمن پارسال آغاز به کار کرده بود، با دریافت بیش از هزار و 100 اثر از شرکت کنندگان به کار خود پایان داده و از امروز وارد مرحله داوری می شود.
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اهدای جوایز برگزیدگان چهارمین جشنواره رسانه های استان خوزستان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و مدیر خانه مطبوعات استان برگزار و از منتخبین این دوره تقدیر شد.
نفرات برتر چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان در نشستی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تجلیل شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
خوزستان_ خبرنگار قدس مقام دوم چهارمین جشنواره مطبوعات استان خورزستان را به خود اختصاص داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دیر خانه مطبوعات خوزستان در حاشیه مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره مطبوعات خوزستان که امروز یکشنبه در اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد گفت : منطقه آزاد اروند پایش را از کفش مطبوعاتی ها بیرون کند .
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۱    
همزمان با اختتامیه جشنواره مطبوعات از 13 نفر از فعالان عرصه فرهنگ و ادب استان مرکزی تقدیر شد.
چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان چهارشنبه 27 اسفند در سه بخش تخصصی، ویژه و موضوعی با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان می تواند فضایی را ایجاد کند که به نشاط،پویایی و تحرک بیشتر حوزه رسانه کمک کند.
شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره مطبوعات و رسانه های خوزستان به صورت مجازی و با معرفی نفرات برگزیده در سه بخش تخصصی، ویژه و موضوعی به کار خود پایان داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۴    
اقتصاد ایران: اهواز - خبرگزاری مهر با کسب چهار جایزه در بخش های مختلف در جشنواره رسانه های استان خوزستان خوش درخشید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: 31 فروردین سال آینده آخرین مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
راک - ایرنا - آیین اختتامیه دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های استان مرکزی روز دوشنبه برگزار شد و طی آن ایرنا 2 رتبه را در بخش عکس و خبر به دست آورد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دانشی گفت: 450 اثر به دبیرخانه جشنواره مطبوعات امسال ارسال شده که 250 اثر در بخش رسانه و 200 اثر در بخش عکس است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۰    
دومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان مرکزی با برگزاری آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد. در این آیین پس از قرائت بیانیه هیئت داوران جشنواره از برگزیدگان این جشنواره در 2 بخش رسانه و عکس تقدیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مرکزی در آیین اختتامیه دومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان مرکزی گفت: انتخابات 1400، مهمترین پروژه و رویداد سیاسی کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز اراک 2 رتبه منتخب جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری سال 1399 استان مرکزی را کسب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با اشاره به اختتامیه دومین جشنواره مطبوعات استان گفت: اگر چه امسال باید حداقل بیستمین یا پانزدهمین جشنواره را برگزار می کردیم؛ اما متأسفانه به هر دلیلی جشنواره مطبوعات استان غالبا برگزار نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۰    
صبح امروز طی مراسمی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، استاندار استان مرکزی، معاون سیاسی استاندار و برخی مسوولین آیین تجلیل از برترین های جشنواره مطبوعات استان برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی دومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان مرکزی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: 450 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از این تعداد 250 اثر در بخش خبر و گزارش و 200 اثر در بخش عکس بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری اولین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور یادمان پروفسور معتمدنژاد در استان خبر داد.
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
نشست صمیمی استاندار خراسان رضوی با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان برگزار و موضوعات گوناگونی در این دیدار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۶    
چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه آیات از 10 روز گذشته آغاز و تاکنون نزدیک به 300 اثر به دبیرخانه چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های آیات ارسال شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در برنامه افق رادیو قرآن که عصر امروز، نهم اسفندماه به روی امواج این شبکه رادیویی رفت، از مشارکت 88 کشور در اولین جشنواره بین المللی پویانمایی خانگی(استاپ موشن) که یکی از زیرمجموعه های جشنواره قرآنی آیات است، خبر داده شد و همچنین اعلام شد بیش از 1500 اثر به این جشنواره ارسال شده است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
فراخوان چهارمین جشنواره فصلی مطبوعات ایلام منتشر شد. فراخوان چهارمین جشنواره فصلی مطبوعات محلی، پایگاه های خبری، نمایندگی های خبرگزاری ها و رسانه های سراسری در استان ایلام ویژه زمستان 99 و بهار 1400 همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت علی(ع) منتشر شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۵    
مراسم اختتامیه ششمین جشنواره تولیدات رسانه ای ابوذر استان اصفهان برگزار شد؛ در این مراسم رتبه های اول تا سوم جشنواره در 10 بخش حرفه ای و یک بخش ویژه از بین بیش از 900 اثر ارسالی و 120 شرکت کننده انتخاب شدند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: آیین اختتامیه دومین جشنواره مطبوعات،خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان اسفندماه سال جاری با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از همکاری این استان در برگزاری چهارمین دوره جشنواره مطبوعات و رسانه آیات خبر داد و گفت: این جشنواره در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می شود.
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان تا 30 بهمن ماه جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۶    
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه با بیان اینکه مجوز برگزاری نخستین جشنواره مطبوعات استان های مرزی غرب کشور به میزبانی کرمانشاه از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است، ابراز امیدواری کرد: این رویداد مهم فرهنگی سال آینده برگزار شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از میزبانی سمنان در برگزاری دو جشنواره ملی هنرهای مفهومی رضوی "آهوان" و مطبوعاتی رسانه ای "آیات" خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه آیات بیست و هشتم اسفند 99 است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - آزاده خرم رابط خبر ایرنا مرکز ایلام دبیر اجرایی چهارمین جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان سمنان معتقد است جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات امکانی را برای بازنشر فعالیت های قرآنی در فضای مجازی ایجاد می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست خبری جشنواره مطبوعات و رسانه های قرآنی آیات، خبرنگاران رامخاطب اصلی این جشنواره عنوان کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۴    
دبیر جشنواره مطبوعات و رسانه آیات با اشاره به برگزاری جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات مهلت ارسال آثار به این جشنواره را پایان اسفند امسال بیان کرد و گفت: هر داوطلب می تواند در سه رشته شرکت و سه اثر ارسال نماید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه آیات با حضور عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فلاح مدیرکل ارشاد استان سمنان و مرتضی خدمتکار مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد در این وزارتخانه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
پوستر سومین دوره جشنواره مطبوعات و رسانه آیات در مراسمی رونمایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: آموزه های قرآن و عترت را با جشنواره مطبوعات و رسانه آیات گفتمان سازی می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس خانه مطبوعات و رسانه های استان ایلام گفت: سومین جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه های استان که هفته گذشته اختتامیه آن برگزار شد، فصلی نو در رسانه های این استان رقم زد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایلام_ایرنا_ خبرنگاران ایرنا مرکز ایلام پنج عنوان از 39 رتبه بخش های مختلف سومین جشنواره مطبوعات و رسانه های این استان را کسب کردند.